Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.907540, vloženo 17.11.2015 20:18:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sedmnáctý listopad
Ministr financí, registrovaný spolupracovník StB, zapaluje svíčku na Národní třídě.
President, vloni vypískaný, pořádá na stejném místě úspěšnou sebepropagační akci
V Brně zatkli muže, požadujícího ukončení demonstrace komunistů s plakáty Lenina.

Něco není v pořádku.
 kaiten Muž50 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.11.2015 10:43:28
Minimálně mě zaráží - proč si Zeman své Shromáždění na podporu prezidenta republiky (takový byl oficiální název alce) naplánoval právě na výročí Listopadu a právě na Albertov?

Jasně, měl na to právo, jako každý jiný - ale proč? Nebylo by vhodnější nechat ten čas a prostor třeba právě vzpomínce na Listopad či na Opletala?
 kaiten Muž56 Kategorie
18.11.2015 10:34:32
Být planě naštvaný nepomůže, musíme něco dělat a jediné co zbývá je mluvit s mladými. Tehdy to taky celé rozhýbali študáci podporovaní slušnými a odvážnými profesory, dědkové moc společenských změn nedělají - my už odvahu k říkání pravdy nepotřebujeme, takže s mladými o našich vzpomínkách alespoň mluvme a doufejme, že s tím pohnou správným směrem, protože jestli naše země zase spadně do ruské tlamy, další vlna exodu těch schopných by už mohla být pro kritická.
 vo tom ani potom
18.11.2015 09:47:22
Kdyby ti studenti místo dělání politických výtržností slavili pád komunismu tak by je nikdo vyhazovat nemusel.
 Šaltr
18.11.2015 00:49:43
Ty jsi trouba, recepce.
Zajedno každému podsouváš, že je levičák, což není manévr tak daleký, bolševickému bití černochů v USA, a za druhé nechceš uznat, že v USA bijí ty černochy, takže měli ti bolševici pravdu, ať už by zakrývali tohle hláškou cokoliv.
Rozumíš?
 vitta
17.11.2015 23:51:07
havanna:
Můžu se optat, co je konkrétně bolševická rétorika, a jak můj přispěvek souvisí s bitím černochů? Děkuji za vyjasnění!
--------------------------------
Tvůj příspěvek jistě nesouvisí s bitím černochů, lidičky levotočivý, jak já vás miluju..
Zrovna tak jako můj příspěvek vůbec nesouvisí s knížetem Karlem.
A co já si představuju pod bolševickou rétorikou?
Když třeba řekneš něco, co se vittovi nelíbí, hned jde ten kluk na tělo. Ne aby nám sdělil, proč je Zeman príma, ale hned tasí mou červenou kartu, fíha. Ty hned tasíš knížete a už v tom lítám.
Škoda, že musím jít spát, jistě bych se ještě skvěle pobavil.
Slunce v duši, děcka. (Jestli já nejsem sluníčko?)
 recepce Muž55 Kategorie
17.11.2015 23:40:03
Jo sakra, Kaitene, ty ne, to recepce touží vyvrátit to bolševické tvrzení o bití černochů v USA.
A teď tam, v té zemi svobody, nechtějí ani Syřany.
No, to Putin asi.
Celých 10 000 jich tam mělo přijít.....
Škoda, celodenní příjem Bavorska bude muset zůstat v Bavorsku, USA Evropě o ten jediný den neulehčí.
 vitta
17.11.2015 23:34:14
recepce: Můžu se optat, co je konkrétně bolševická rétorika, a jak můj přispěvek souvisí s bitím černochů? Děkuji za vyjasnění!
 havanna Žena29 Kategorie
17.11.2015 23:33:41
A bijou tam ty černochy, Kaitene?
Nebo se bolševici mýlí?
 vitta
17.11.2015 23:31:36
vitta:
Mě klauni nikdy nevadili. Takovej Ovčáček se mi docela líbí. I ty jseš sympaťák.

havanna:
Knížete.. ruku bych si jistě ponechal, ale taky bych ho tam nechtěl.
To je standartní bolševická rétorika od kolegy, jak v Americe taky bijou černochy :)
 recepce Muž55 Kategorie
17.11.2015 23:21:55
recepce: No než to dát knížeti, to bych si radši usekla ruku.
 havanna Žena29 Kategorie
17.11.2015 23:19:56
kaiten: Říkám tím pouze to, že společnost nezaložená na chamtivosti byla vždy prezentována jako nějaký ideal třeba v náboženství a autority se chovaly často v přímém rozporu? Ano, ovládát masy tím, že jim budu slibovat, že někde tam se budu mít dobře, ale hlavně se nemít chtít dobře tady - tady přísně rozkastovat podle stavu peněženky.
Já tu dobu neglorifikuji, ale nemíním se snižovat k nějakým závěrům typu, že všechno bylo příšerné a teď je všechno dokonalé. Pokud se někdo neumí kriticky podívat na současnost, resp.současné problémy objahuje tím, že v 50. letech...tak to je bohužel špatně. K tomu nepotřebuji žádné filmy...
 havanna Žena29 Kategorie
17.11.2015 23:18:02
A také řekl "kun*da", na to nezapomeň, recepce.
A skroro řekl i něco jiného.
Doufám, že jsi mu vystavil dneska červenou kartu.
Byl bys vidět, moc karetníků tam dneska nebylo.
Jó, zadarmo mávat červenýma kartama tam jen tak někdo nebude, takže museli mávat jen přesvědčení, a když se sjeli z celé republiky, tak jich asi 20 bylo....
Já osobně budu Pana prezidenta zase volit!
 vitta
17.11.2015 23:06:42
Wolfi Lippert
..to jo, počítám, že jestli se dnes zpráská na ruský ambasádě, tak ho pustěj až ráno, aby ho zas kavárna nezdrbala.
Spíš mě stále překvapuje, kolik je ještě v týhle zemi lidí, kterejm by připadalo nablití na národní klenoty celkem roztomilý, pokud se jedná o toho kremelskýho trolla.
 recepce Muž55 Kategorie
17.11.2015 23:04:35
Kaitene, a Hebrmanův mlejn jsi viděl?
To bys koukal, jak to všechno bylo.
Nebo teď, ten film o tom Mnichově....
Hodně koukej na filmy, tam zvíš celou pravdu!
A kníííže je lidu blíííže....to si u toho zpívej...
 vitta
17.11.2015 22:43:25
Mě Miloš jako prezident do této doby vyloženě sedí. Doufám, že zas brzo chytne pořádnou virózu, ze které se tentokrát i pobleje před celým světem a pak zapičuje nějaký svůj protimuslimský bonmot notně protkaný sprostotama. Snad nám ho brzo IS nesejme. To by byla škoda, protože takový druhý madafaka se na hrad asi hned tak nedostane.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.11.2015 22:40:13
havanna: zrovna se divam na Smutecni slavnost, prave tam takovy raj na zemi buduji ;) A k tomu nabozenstvi - jak nejlepe ovladat lidi, nez strachem z trestu ci vidinou odmeny? A oba asi tusime, ze dvaasedmdesat hurisek ci holubi kridylka nas necekaji.
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 22:20:55
kaiten: Říkám vše záleží na tom, co té "cestě" k čemukoliv bude předcházet. Osobní prospěch - budiž, ale otázkou je, do jaké míry? Vezmi si jedno - různá světová náboženství, ať už se jedná o křesťanství či islám v podstatě ilustrují posmrtný život jako společnost, kde neexistuje rivalita, kde neexistují žádné třídy, žádné kastování společnossti, kde je dostatek hojnosti pro každého. Čili ještě před mnoha lety, kdy vůbec vznikly nějaké komunismy, socialismy tu tato představa existuje. Pokud o ní hovoříme v kontextu lidského života a uspořádání na zemi, je to špatné a vracíme se k primárním hybatelům, čili k názoru, že osobní prospěch hraničící až s chamtivostí je přirozeným stavem. Jenže k čemu takový stav vede? Vezmi si, že primárním cílem nějaké velké firmy, primárním cílem jejich akcionářů je zisk - neváhají vykácet pralesy, neváhají dělat různé paseky a po nich potopa! Ten prales už znovu nevyroste, možná za mnoho a mnoho let. Až bude planeta dostatečně zdevastovaná, tak ono asi nic jiného než spolupracovat nezbyde. Proč by se všichni lidé neměli mít dobře? Proč nevytvořit spolenost, kde se nebudou mladí lidé odpalovat, protože jim někdo vymyje mozek, že tento život stojí za prd, ale po své smrti budou mít hojnost, 72 pan, řeky plné vína (ale běda napít se toho vína tady na zemi!).
 havanna Žena29 Kategorie
17.11.2015 22:07:49
havanna: ale ovsem. Proto se ponekud fatalisticky divam i na socasnou migracni vlnu. A jdu dal - rikam si dobre nam tak ;)
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 22:03:43
havanna: ono dost zalezi na ceste, ktera by k takove spolecnosti mohla vest. Mozna, ze spolecensky vyvoj skutecne nekdy do takoveho stadia dospeje, ale moc tomu neverim. Osobni prospech jako primarni hybatel je stejne stary, jako historie vseho ziveho, a tomu, ze bychom nekdy jako lidstvo dokazali postavit obecne dobro nad to osobni, moc neverim. Ale mas pravdu - kdovi.
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 21:57:02
"Myslim, ze jeste leccos zazijeme. A nemam z toho uplne prijemny pocit. "
Nic se neděje bez příčin. Jako se bez příčin (jen tak) nezhroutil východní blok, jako se bez příčin nedostal k moci Hitler, jako bez příčin nezačaly velké revoluce. Vše bylo reakcí na nějaký předchozí (asi ne úplně dokonalý) stav...
 havanna Žena29 Kategorie
17.11.2015 21:49:46
Recepce: jednoznacne souhlasim. Myslim, ze jeste leccos zazijeme. A nemam z toho uplne prijemny pocit.
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 21:45:32
kaiten: Tak obsah toho webu je krajně nešťastný, k tomu není naprosto co dodat. Ti pisálci toho ani moc neví o Charlie Hebdo a jeho zaměření. Vůbec bych to nebrala nijak vážně.
Co ti dneska připadá jako utopie, utopií v zcela jiných obrysech nemusí za mnoho let být. Dnešní společnost by středověkému člověku nejspíš taktéž připadala jako nesmyslná utopie. Co si mohl takový středověký člověk pomyslet, kdyby mu někdo vyprávěl, že všichni lidé budou moct chodit do školy, monarchie prakticky zaniknout, nebude osud lidí předem nalinková podle toho, kam se "uměli narodit"? Byla by to utopie a autor tohoto výroku by byl nejspíše o hlavu kratší. Jestli je beztřídní společnost utopií, může být v kontextu dnešní doby a s ohledem na nedávnou minulost, ale v jiné době, co my víme:-)))
 havanna Žena29 Kategorie
17.11.2015 21:34:32
kaiten:
..bojim se, ze vzdycky objevi nekdo novy mlady, kdo zvedne rudy prapor.

Já fašismuz nezažil, takže pro mne je nejhorší stvůrnost bolševický pohled na svět. Toho jsem si užil vrchovatě..
Ale třeba se dožiju doby, kdy budu rád, že puberťáci, než z toho vyrostou, budou brebtat o komunismu, místo aby se přidali ještě k něčemu horšímu, co možná ještě vznikne.
(..i když zatím nic takového neznám)
 recepce
17.11.2015 21:28:45
Maxi, kdysi jsem dosel jeste o kousek dal poznanim, ze neexistuje ani zlo, ani dobro - ale zit se s tim ve spolecnosti bohuzel neda a na poustevnu se jeste necitim :)
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 21:26:24
kaiten: "svině" ani ne. Hodně lidí koná zlo a myslí si přitom, že dělají dobro. Že druhým pomáhají, když jim všechno zakazují a omezují je. Každé čiré zlo je vlastně v jádru cosi dobře míněného.
 Maximilian Muž85 Kategorie
17.11.2015 21:14:31
Kdyz jsem zminil Mlade komunisty - tady je citat z jejich webu, lehce vytrzeny z kontextu:

"Francie nás prodala Hitlerovi a i po roce 1989 se účastnila likvidace našeho průmyslu, tak nevidím důvod, proč francouzské oběti teroristického útoku litovat"
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 21:07:50
Maxi: mozna zbytecne to zlo nejak obarvovat, mozna by to slo zkratit, ze my lidi jsme svine
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 21:04:02
kaiten: Nj. ve světě je spoustu rudého a dnes i modrého zla =)
 Maximilian Muž85 Kategorie
17.11.2015 21:01:09
Recepce: bojim se, ze vzdycky objevi nekdo novy mlady, kdo zvedne rudy prapor. Nekdo, kdo bude snit o beztridni rovne spolecnosti, dost naivni na to, aby veril v moznost realizovat utopii a dost vymluvny, aby mu lidi verili. Nedavno jsem se prehraboval v hnojisti s nazvem Svaz mladych komunistu a propadl jsem naproste beznadeji... tedy pokud to neni jen povedena recese.
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 20:59:44
jj, taky je mi z toho nejak zvlastne po tele.
 3dddd Muž40 Kategorie
17.11.2015 20:59:28
Doufám, že účastníci pochodu, směřujícímu k úřadu vlády žádající její demisi a který měl být rozpuštěn, dostali obuškem.
To bili demonstrující xenofobové proti uprchlíkům. Myslel jsem, že budou nějaké záběry a že pohoním.
 *matouch* Muž44 Kategorie
17.11.2015 20:51:39
kaiten:
Čokla do toho netahej, tomu jde jen o hovno..
 recepce
17.11.2015 20:50:40
Dr.: jo jo, na CT aspon vytahli nejaka lonska vajicka :)
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 20:49:57
Hm. Pamatuju, jak byl "národ" rozjebanej, když šel bolševik do pekla. Všichni se hádali i v rodinách, málokdo neměl fotra nebo bábu komunistu. Na ulici to bylo o nervy v politice jistě taky. Pak na chvíli komunista zalezl, rudý trenky nikde neukazoval.
To byl možná čajík, proti tomu, jak mistrně Lunochod táhne pěšci.
Těšil jsem se, až vychcípaj... ale ještě musí vyhynout i moje generace, čtyřicet let se nedá vymazat jen tak.
Ano, demokracie je asi opravdu to nejlepší z těch špatných rozhodnutí. Ale musí se tedy bránit, a na to jsou demokratické metody bohužel bezzubé..
 recepce
17.11.2015 20:47:33
nic než národ, Čechy čechů, Zeman...Zeman, docela jsem čučel co se skandovalo, jen na ČT byl jen někdo v masce zemana a nějakej komik s trenkama na štangli
 DrZloun Muž30 Kategorie
17.11.2015 20:41:55
kaiten: Ještě ne.

Ale díky EU bude za dva roky mít problém celou řadu zvířat.
 Maximilian Muž85 Kategorie
17.11.2015 20:40:58
Ms fanousek: jdu do drogerie pro kyslicnik, aceton a sirovku. Na protest se odpalim spolu se svym coklem.
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 20:38:31
Recepce: jo. To je ono. Vetsine je to fuk. Me to sice fuk neni, ale jenom se naseru a stejne nic neudelam. Vlastne trochu zavidim tomu chlapovi z Brna, ze se aspon ozval. Na prvniho maje se necham zavrit taky.
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 20:38:12
To chce jediné, vystřelit z Aurory na zimní palác. Už jdu pro lampión.
Smajlík  MAXX
17.11.2015 20:37:01
kaiten: no asi sme nemohli doufat v nějaký teroristický čin :-)
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
17.11.2015 20:36:06
Maxi: mit veverky doma je nejaky problem? :)
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 20:34:12
Studentům neumožnili přiblížit se k desce neb se tam rozprasil Hlas Kremlu se svým komunistickým klaunem, Mynářem a Nejedlým.
Jo, něco není v pořádku. Nějak mi připadá, že je to většině lidí fuk.
 recepce
17.11.2015 20:27:39
Demokracie neni nikdy idealni. Ba dokonce neni ani optimalni - je jen nejmene spatna v porovnani s ostatnimi moznostmi.
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 20:26:33
kaiten: Ale vůbec ne... Snílek je třeba Havanna. Ty budeš velice, velice mrštný pragmatik, který si sakramentsky dobře ohlídá své zájmy.
 Kabalista Muž38 Kategorie
17.11.2015 20:26:30
No, něco v pořádku není, zvláště když jsem zjistil, že být chovatelem burunduků je zhruba stejný sločin jako vařit perník. Aspoň tak to vidí EU.
Smajlík  Maximilian Muž85 Kategorie
17.11.2015 20:24:09
Jsem holt nenapravitelny snilek.
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 20:23:57
Tomu se říká demokracie. Ne vždy ideální, ale aspoň tak.
 Mjunda Muž46 Kategorie
17.11.2015 20:20:56
http://i.idnes.cz/15/112/cl6/MBT5f53b6_085457_1817743.jpg
http://i.idnes.cz/15/112/r6/MBT5f5507_160355_10820994.jpg
http://brno.idnes.cz/foto.aspx?r=brno-zpravy&c=A151117_161152_brno-zpravy_lva&foto - =LVA5f5517_160201_7519597.jpg -
 kaiten Muž56 Kategorie
17.11.2015 20:20:23
Co by nemělo být v pořádku? Jako by snad někdy dějiny bejvaly racionálnější...
 Kabalista Muž38 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk