Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.881008, vloženo 09.06.2015 20:39:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Koupil jsem si Voltíka
Už mě začalo štvát, že o elektřině nevím prakticky nic. Na střední jsem to flákal, na VŠ byl akorát jeden předmět s názvem "elektrotechnika pro informatiky" a ten byl přesně tak obtížný jak zní :).

Tak jsem si řekl, že to teda konečně napravím a jelikož čistá teorie je nuda, koupil jsem si Voltíka II. a teď si spojuju obvody a raduju se nad bzučákem, nad přivedením proudu do báze tranzistoru skrz vlastní tělo a nad podobnejma píčovinama.

Je to podle vás ještě taková ta "normální ujetina" nebo už se houpu nad propastí bláznovství a nerdství?

Až se s tím seznámím blíž, rád bych si občas vyrobil nějakou absolutní neužitečnou blbost, něco jako tohle : https://youtu.be/apVR5Htz0K4
 libik E-MAIL:   Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.06.2015 17:50:51
Voltíka jsem měla, když mi bylo asi 12 a jo - byl super :-D Klidně bych si s ním asi pohrála i teďka, hračičky na baterky jsou fajn i v dospělosti :)
 lupička papouchů
10.06.2015 07:18:00
Mě fascinuje Hippův kontakt.
Smajlík  Hov hov Muž52 Kategorie
10.06.2015 00:33:34
Chapu te, ja pred asi 2 lety zacal ujizdet na RTL-SDR. Ted sem tam bastlim anteny, taham se po kopcich s notesem a chytam treba ads-b. Mlada je z toho trosku nestastna ale je to super zabava ;)
Smajlík  psoug
09.06.2015 22:33:35
Mě taky neuvěřitelně štvaly všechny elektropředměty, občas i jejich učitelé. Nicméně co jsem na fakultě potkal jednoho, tak jsem k tomu prostě přičichnul. Že bych se vracel k Mladému elektronikovi, co mám ještě někde u taťky v pracovně, to tak úplně neplánuju, ale že bych si koupil nějaký menší asynchronní motor a začal si s ním hrát (než ho spálím, anebo sešrotuju), na to myšlenky jsou. Případně v laboratořích, až to tam uvedou do stavu funkčního. Takže všechno je normální, řekl bych.
Smajlík  Jizah Muž32 Kategorie
09.06.2015 21:01:55
Jezdim venku s autickem na dalkove ovladani. Lepim letadylka. Hraju Wolfensteina a Doom. Bavi me to, a je mi u prdele, jestli me ma nekdo za blazna.
 kaiten Muž54 Kategorie
09.06.2015 21:01:41
Ale k diskuzi - je to zcela normální a máš mou plnou podporu. Jako chovatel exotických zvířat vím, jaký je to být podivín lol
 Maximilian Muž85 Kategorie
09.06.2015 21:00:10
Já jsem si myslel, že mě škola něco naučí o elektřině, ovšem na přednáškách z elektrotechniky došel profesor a první co udělal bylo, že na projektor hodil nějaký šílený schéma, kterému jsem nerozuměl a začal říkat věci, kterým jsem nerozuměl. Pak tam hodil nějaký šílený výpočet - nějaký integrál či co. Další přednášky jsem už nevnímal a četl si na Kindlu.
Naštěstí mi dal zápočet jen tak zadarmo, aniž bych cokoliv musel umět.
Občas jsme mimochodem zapojovali, ale tomu jsem ani za mák nerozuměl. Na otázky jak to zapojit odpovídal vždy "no normálně, ne?!"
Jinak to byl můj oponent mé práce a dal mi za jedna, což mě překvapilo.
 Maximilian Muž85 Kategorie
09.06.2015 20:59:46
hele, nech bejt. Mnozí dospělí jedinci tuhle hračku jako alibi kupují svým dětem. Důkazem budiž kamarád, který stavebnici zakoupil svým dvěma dcerám, aby jim předváděl , jak to umí zapojit a jak to bliká a bzučí ..... :-))))
Smajlík  Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk