Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.874152, vloženo 28.04.2015 19:35:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Odejít z vysoké na jinou?
Dobrý večer,
chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti, popřípadě názory na změnu vysoké školy. Udělal to někdo z vás? Po prvním, nebo druhém ročníku? A důvod? Hledám srovnání.
Díky.
 houkalka Žena19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.04.2015 20:47:15
Moje kamarádka odešla hned po měsíci na jinou VŠ a pak se vykašlala i na tu a byla půl roku doma, než dělala přijímačky zase úplně jinam. Důvod - prej myslela, že to tam bude jiný, nesplnilo to její očekávání a předměty ji nezajímaly (ta první škola), psychicky to nezvládala (ta druhá). Teď je ve čtvrtým ročníku na tý poslední a chválí si to :)
 Slívušena Žena22 Kategorie
28.04.2015 20:17:48
Ano, odešla jsem z VŠ po druhém ročníku. Pořád studuju zvířata, ale jiným směrem, než původně. Baví mě to a jsem spokojená. Změny nelituju a ani nebudu. Tamtu práci nechám těm opravdu zarytým a odhodlaným lidem. Ačkoli jich většina pak sklouzne k chtivosti po zisku, než aby pomáhali.
 BubbaJay Žena27 Kategorie
28.04.2015 20:09:15
Lidi todle neni dobrý 1 škola ano 2 ješte ok 3 ano ale vzďelání si zaplať dále stř šk nejde to bakalář matika nejde vyberem obor bez matiky co to je diť ty školy se bojí že když tam více lidi vyhodí studenti ji přestanou naštevovat a školu zavřou ostuda333
Smajlík  xxxx
28.04.2015 20:05:53
Po třech letech pětiletého oboru pryč. Nesedělo mi to a ani mi to nešlo. Zjistila jsem, že je naprosto k ničemu studovat prestižní školu a prestižní obor jen proto, že je prestižní, pokud nemám vnitřní motivaci: "Jo! To je přesně to, co chci dělat a čím se chci živit!"
Pak rok práce a skvělé zkušenosti, osobní zrání. Pak škola, kterou jsem fakt chtěla studovat a která mě baví, i když mě okolí odrazovalo. A vyhlídka práce, která mě taky bude bavit. Stálo to za to, i když roky utekly jak voda.
 Tekíla
28.04.2015 20:03:28
Tuhle Dežo, když ho vylili z fakulty, sbalil vercajk a šel dělat na právnickou.

https://www.stream.cz/vtipky-a-srandicky/329489-na-stojaka-dezo
 zdarjaksviňa Muž51 Kategorie
28.04.2015 19:58:07
Moje kamarádka odešla z medicíny na fyzioterapii, teď je ve druháku a je daleko spokojenější, než na medině. Rozhodně je to lepší, než se x let trápit na nějaké škole připravující na obor, o kterém už teď víš, že ho dělat nechceš. :)
 Aria-chan Žena23 Kategorie
28.04.2015 19:51:41
Třeba přítel chodil na střední na stavebku, takže šel automaticky na vysokou s tím zaměřením. Pochopil až tam, že to není věc kterou by chtěl dělat. Teď je na IT oboru a je stoprocentně spokojený, baví ho to a hlavně je na to dobrý.

Kamarád chodil dva roky na ekonomku, pak ho vyhodili. Rok potom studoval angličtinu ale nějak se na to taky vykašlal. Tak si našel práci v IT oboru a dodatečně k tomu studuje dálkově IT (s maturitou má nějakých 35 tis).

Celkově dost lidí ze střední měnilo svůj obor. Buď je vyhodili nebo takoví ti co chtěli na doktory, akorát se nedostali, tak čekali další rok.
 Ovecka888 Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk