Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.860022, vloženo 13.02.2015 22:17:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč lidi řeší ostatní?
Občas mě to fascinuje.

Plno věcí nechává lidi netečnými, pokud se to nedotýká přímo jich...

Ale jakmile někdo začne dělat něco, co je sice jeho soukromá věc, ale daný člověk s tím nesouhlasí, najednou je to problém číslo jedna.

Například registrované partnerství - z ničeho nic se objeví plno mravokárců, kteří chrání "tradice" a jsou zhnuseni tím, co někdo jiný dělá v soukromí.

Nebo tu všichni z vysoka serou na děti v dětských domovech, ale jakmile by je měl adoptovat homosexuální pár, tak je oheň na střeše.

Nikdy jsem nepochopil čím to je. Zatím se přikláním k nižší inteligenci a nižšímu sociálnímu postavení, které tak trochu inklinuje ke kompenzaci vlastních nedostatků v obdobných píčovinách... Co myslíte vy?
 libik E-MAIL:   Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.02.2015 02:40:09
Prilis nechapu, ze tato otázka mohla vzejit od tebe, mistniho genia. Vzdyt to je skutecne jeden z principu zpovednice. Chodíme sem, protože se domníváme, ze nase kecy a rady jsou pro druhe prinosne a mluvime jim do jejich problemu. A to z velke vetsiny do tech, na nez skutecne nemame doktorat.

A nemene se divim vetsine odpovedi ostatních. Sice na lidi tohoto typu nadavaji, ale od BloodyElf po SKED staci jit na jejich profil a podivat se do ceho se serou.
Smajlík  jsi gay nebo co
14.02.2015 09:03:38
Takových lidí je mi upřímně líto, asi nemají co na práci a řeší kraviny, po kterých jim vůbec nic není, takových už si nevšímám, viz. naši, to je kapitola sama pro sebe, neřeším už hodně dlouho. To chce přidat roboty a ubrat to málo peněz co mají a je by to hned přešlo takové voloviny řešit. Takových blbců je plno a ti asi moc toho rozumu v životě nepobrali
Smajlík  Pan Tau 12
14.02.2015 08:31:38
ja treba nechapu, proc nekomu vadi, ze jinej ma kabelku za 100 000, minule tu kdosi psal, ze by to zakazal :D anebo jsem tady jeste videl jak nekdo psal, aby mu ostatni vysvetlili proc by mel nekdo vydelavat 100k nebo podobnou castku, nechapu jak nekoho muzou srat takove veci ... Mne je treba uplne u prdele ze nekdo vydelava tolik nebo tolik..nebo jakou ma kabelku.
 SKED Muž69 Kategorie
14.02.2015 08:23:44
Neřekla bych, že se zrovna tyhle věci až tak moc řeší, podle mě jsou lidi většinou v tomhle tolerantní...a pokud to někomu leží v žaludku, tak o čem jiném se má bavit? Ono tyhle věci prostě bývají jen tématem k hovoru, stejně jako milion dalších aktualit...přece se lidi nebudou bavit pořád jen o počasí, ne? Vždycky to tak bývalo, že se lidi bavili o tom, co se zrovna děje, sdělovali si své názory, atd...nepřijde mi na tom nic nenormálního...tedy na tom bavit se o tom, jak ty říkáš "řešit ostatní." Jaký na to má kdo názor, to je každýho věc, ať je názor sebehloupější.
Mimochodem: "Nebo tu všichni z vysoka serou na děti v dětských domovech, ale jakmile by je měl adoptovat homosexuální pár, tak je oheň na střeše." Dle té první věty: To je máme teda začít hromadně adoptovat, abysme na ně teda "nesrali?" Nebo začít přispívat penězma, když dle nedávného článku vychází na jedno dítě v dětském domově cca 20 000 měsíčně od státu (=našich daní) zatímco z této částky obvykle musí vyžít čtyřčlenná rodina?
 Zakryté Slnko Žena27 Kategorie
14.02.2015 08:14:23
You got some good point here, man!
Smajlík  Maximilian Muž85 Kategorie
14.02.2015 07:48:32
Řešíme ostatní, protože je nám to vlastní. Ostatně ehm je poněku hloupé se ptát na to na zpovědnici, která je esencí toho, o čem píšeš. Všichni, i ti idioti pode mnou :) řeší ostatní. Proto tady jsou, aby mohli dávat svoje rozumy a babrat se v problémech druhých.
 strucne jasne
14.02.2015 07:42:00
Malá Dorritka: Kde jsi přišla na to, že bych psal : "V zahraničí jsou totiž všichni strašně skvělí, úžasní, dokonalí a perfektní"... O cizincích se nikde nezmiňuji, jestli se chovají takhle nebo jinak. Tak laskavě nemanipuluj mými slovy!!!
Smajlík  Adammm
14.02.2015 01:41:08
vlastní nevědomost...


ta má tendenci projikovat se do okolí;-) (a není omezena na IQ)


(proto Buddha bojoval za odstranění nevědomosti)
 poi
14.02.2015 01:33:29
V dětských domovech jsou vesměs Romské děti a zájem o ně není. Myslím ani u registrovaných.
Není nad přirozenou cestu, ale i v Čechách se děti přestanou rodit. Děti jsou drahá záležitost, lidé se nechtěji ženit nebo vdávat, nechtějí mít děti, žije spousta singlů,
Prostě svět se rychle mění. Bohužel k horšímu.
 Escape Muž99 Kategorie
14.02.2015 00:46:11
A co ty vůbec zakládáš diskuze o tom, jak lidé přemýšlí, hodnotí a co dělají, když je to jejich soukromá věc? To se tě přece vůbec netýká, co si kdo myslí o homosexuálech a adopci dětí homosexuály, tak by tě to mělo nechat netečným.
Stejně jako homosexuál má právo uzavřít registrované partnerství, já bych analogicky měla mít právo kritizovat to, jenže bohužel tahle práva menšin jsou nedotknutelná a menšiny jsou v EU maximálně chráněny. Jakmile si někdo dovolí s něčím podobným nesouhlasit nebo veřejně proti tomu vystoupit, dostane přes pracky.

Adammm: No jasně, tady u nás v ČR se všichni "starají" o druhé, i když oni o to vůbec nestojí, zatímco všude jinde na světě se lidi o druhé buď nestarají vůbec, nebo jenom tehdy, když o to někdo stojí. V zahraničí jsou totiž všichni strašně skvělí, úžasní, dokonalí a perfektní, to jenom my Češi jsme světová rarita, jejíž chování se zcela vymyká běžnému povahovému charakteru lidské rasy.
Smajlík  Malá Dorritka
13.02.2015 23:43:38
Uvědomuješ si, že touhle diskuzí děláš přesně to co kritizuješ? :D
Řeší tu lidi kteří mají jiný názor než ty.
Proč to děláš?
 GFFM
13.02.2015 23:29:00
Češi mají jednu vlastnost, která si nikde jinde nevidí. Jsou u nás lidé, kteří se "starají" o druhého člověka, i když on o to vůbec nestojí.
 Adammm
13.02.2015 22:54:52
Když tu úvahu uzavřeš takhle, zároveň si tím vyrobíš účinný filtr na odpovědi. Diplomaticky řečeno - těžko říct, jestli si s Tebou přijde popovídat Tebe hodný oponent. Howgh, domluvil jsem.
 poslední odpočinek Muž45 Kategorie
13.02.2015 22:51:24
Konkrétně pokud se bavíme o tom registrovaném partnerství a adopci dětí homosexuály, tak není pravda, že by to byla čistě soukromá věc těch lidí. To je záležitot, která je regulována právním řádem ČR, tedy se týká celé společnosti. Může mi být jedno, jestli Franta někde u sebe doma análně obšťastňuje Pepu (to je jejich soukromá věc), ale jakmile má mít Franta a Pepa nějaká práva vyplývající ze zákona, jedno mi to není.
 Smarfetka
13.02.2015 22:45:21
Tak to je snad jasný. Ti co tak rádi řeší, kritizují a soudí ostatní, mají problém sami se sebou. Musejí se neustále utvrzovat v tom, že oni jsou přeci lepší. Bohužel je to naopak. Ale jejich neschopnost a lenost je v nich tak zažraná, že ji už nedokáží čelit a tak jim nezbývá nic jiného, než pomlouvat ostatní a hledat na nich chyby. Takovým lidem zpravidla není pomoci a je třeba je ignorovat.
 oktan
13.02.2015 22:35:25
Protože jsou sto let za opicema. Mají potřebu se furt do něčeho srát a argumentovat nepodloženými fakty a jejich inteligence je nižší než inteligence brambory.
 Aikkia Žena18 Kategorie
13.02.2015 22:32:02
Souhlasím s tebou. Tohle je vidět naprosto všude. Tohle dělají obvykle primitivové, je jedno, jestli to nazvu takhle nebo "lidé s nižší inteligencí". Nudí se nejspíš tak, že mají potřebu se vtírat do života jiných lidí. Něco podobného ale vlastně dělají už mladí, třeba když všichni pomlouvají někoho, kdo je podle nich "divný" a potom toho dotyčného šikanují a ponižují, i když se jich to údajně "divné" chování třeba vůbec netýká a nijak jim to neubližuje. Hnus velebnosti.
 NoWay989 Žena Kategorie
13.02.2015 22:28:36
Také se tomu občas divím. Podle mě to je prostě nudným a nezajímavým životem dotyčného. Třeba já mám celkem dost zájmů a vůbec nemám potřebu tohle řešit, ale když jsem třeba nemocný a nemůžu se pořádně ničemu věnovat, tak také řeším blbosti. A většina lidí podle mě ve skutečnosti nemá mnoho zájmů, které by je naplňovaly. Však tohle řeší hlavně věřící z venkova, ne? Tak to by ta moje teorie celkem seděla. Ti asi nemají zrovna zábavný život :)
 Hrabě Depeš Muž21 Kategorie
13.02.2015 22:28:02
"Takový lidi mají IQ bublajícího bahna"
Bulbající bahno není živá existece, čili nemůže nabývat hodnot IQ, a jelikož člověk je živá existence vždycky musí nabývat minimálně IQ nad rámec 0. Čili tvá metafora je totální hovadina.
Smajlík  Whoisit Muž96 Kategorie
13.02.2015 22:25:52
já si myslim, že je to omezenost, lidi nevěděj coby, nuděj se a tak řešej píčoviny, nejlépe u druhejch.
viz mě tady
 kapacita
13.02.2015 22:23:47
Takový lidi mají IQ bublajícího bahna a dokonale nudnej nenaplňující a nespokojenej život... pokud někdo má š'tastnej život a dělá věci, co ho naplňují tak nemá potřebu rejt do života druhých...
 BloodyElf Žena28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk