Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.847929, vloženo 13.12.2014 22:09:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vídáme se jen podle něho
Dobrý večer,
po 5 letém vztahu (skoro jako manželství - bydleli jsme spolu atd.) mám 4 měsíce nového přítele. Vše je opravdu krásné a užívám si každou chvilku.
On pochází z města, kde žiju já, ale bývá spíše kvůli škole a práci ve městě vzdáleném 400 km. Sem jezdí víceméně na 4,5 dní a pak je zase týden až dva tam, a takhle fungujeme prakticky od začátku.
Dny, kdy se nevidíme, tak si alespoň píšeme nebo mi volá a prokecáme spolu třeba hodinu a půl. A když je tady, tak se vídáme celkem často. Stále něco plánuje, nikdy se s ním nenudím. Když byl teď pryč ty dva týdny, chtěl, abych jela přes víkend k němu já do toho druhého města. Tak jsem jela.
Vídáme se opravdu celkem často, jak to jen jde, ale kámen úrazu spočívá v tom, že on má méně volného času než já a vždycky mi spíš tak oznámí, že dneska bude se mnou, že zítra bude spát doma... Pak že dneska jde třeba na pivo, že mi zítra zavolá... A to mi vadí, že se všechno řídí podle něj.
Já s ním nepotřebuju být každou minutu, ale třeba bych chtěla umět říct: "Ne, zítra nechoď, chci mít večer pro sebe." A jemu by to i bylo asi líto, opravdu se mnou chce být často, ale prostě plánuje si to podle sebe.
Jinak je úžasný a plný překvapení, často mě potěší nějakým výletem, nebo mi dal na Mikuláše balíček plný všeho, co mám ráda.
Za týden se už do mého města stěhuje natrvalo... A já vůbec nevím, jak to bude. Nejraději bych byla, kdyby se ke mně nastěhoval, já už nejsem zvyklá po předchozím vztahu na nějaké randění, zabírá to hodně času, když je u mě, musím se mu furt věnovat atd., ale zase si užívám to hezké, co jednou jistě zevšední. Ani nevím, jestli by se ke mně chtěl stěhovat on, ale já to první nabízet nebudu.
 Bernardýn Bruno Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.12.2014 03:20:03
Máš pusu, mluvte spolu. Takhle můžeš teoretizovat do zbláznění a nic kloudného nevymyslíš...
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
14.12.2014 00:04:11
1) Promluv si s nim o tom, narovinu mu rekni, jak to vidis.
2) Za tyden se vase situace zmeni, takze budes mit prilezitost to zaridit i podle svych predstav. Ale to s nim o tom musis mluvit.
 deafbee Muž26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč