Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.847925, vloženo 13.12.2014 22:01:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
blábolení po troše sportování
hezky se naparádit, udělat si obličej a pěknou fasádu. S hrdostí vzedmutou a rameny rostoucími do výšky, s krokem jistoty a pohledem perspektivním vyrážím do společnosti. Zadání? Bavit se, klábosit, smát se a občas zavtipkovat, sedět a chvíli mračit se, a pak zase všechno registrovat. Jsem tu, jsem tu s vámi a jsem tu pro vás. Rozdám se, jen abyste se bavili a brali mě do party. Jenže! Je to hérečka jak by smet'!...

Stoptime na dámských toaletách: do svého odrazu se zahledím a opakuji si: vzpamatuj se! Průměrný čas na hajzlík vypršen, společnost čeká a ptala by se. Jdu zpět, ale času bylo málo. Snad by pomohlo vytrhnout se z prostředí? Dávám další rundu. Ne, moc nepiji, ale stačí aby se málo smíchalo s špetkou přetvářky a vznikne z toho jeden velkej kýč. Na co si ....? Hérečko! Partičku jsme dohráli, však kolikrát jsme prohráli? To nevím. Platíš? Děkuji.

Na řadě je trocha čerstvého vzduchu, jenže mozkové závity se stále neroztáčejí. Mluvíš jen k mojí marinetce a já zas k tvojí, kde jsi ale skutečný ty a kde skutečná já? Oba jsme se rozjeli, ale zatím jsme se nestřetli. Tak jsem doma a s povinností bavit se ze mě spadla také divadelní maska a stejně tak oblak, který zastřel mou mysl. Jsem jako slepec, který miluje, ale bloudí a nemůže dojít do cíle.

Ps: Zlrátka kašpárek. A že sport jsem vynechala? Kdepak, byl to fotbálek.
 kafélaté Žena25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.12.2014 00:07:34
No co, kafíčko, vždycky se to nepovede. Hledej a navštěvuj příležitosti. Fotbálek a hospůdka ti nevyšly, vyjde něco jiného. Až napočítáš 20 příležitostí někde jinde a nevyjde to, stěžuj si tu. Hodně štěstí.
Smajlík  Osman
13.12.2014 22:31:07
ne, není to óda na mou osobu. Vždyt zde odhrnuji své špinavé já a tak se z toho zpovídám. Nechci taková být, ale občas jsem. Lituji. Sama sebe neomlouvám.
 kafélaté Žena25 Kategorie
13.12.2014 22:16:27
Na tom stylu psaní je vidět, že být afektovanou kravou není u tebe přetvářka, ale přirozenost.
 jestli ti to pomůže
13.12.2014 22:08:46
Pěkný :)
Smajlík  Jentak
13.12.2014 22:07:38
Znám, tohle je hnusný.
Smajlík  rajska Žena39 Kategorie
13.12.2014 22:04:56
Hezké, ale smutné.
 Yeniq Muž30 Kategorie
13.12.2014 22:04:42
COŽE?????????
Smajlík  IWFWU Muž28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč