Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.808495, vloženo 02.06.2014 04:52:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nesnáším chlapy!!!!!

Nesnáším chlapy!!!! Jste jenom hromada sobeckých zbabělců a směšných karikatur mužů!!! Když mě dneska sexuálně obtěžovali dva dementi, tak vás byla plná ulice a ani jeden se neozval nebo nezasáhl, aby se mě zastal!! Radši jste se vy hnusní bezpáteřní srabi začali dívat jinam a zrychlili krok, abyste byli rychle pryč!!


A kdyby to bylo jenom dneska. Takové chování zažívám skoro denně!! A mladí jsou k tomu ještě odporně rozmazlení! Prostě s normálním mužem, kterého bych si mohla vážit a vzhlížet k němu pro jeho charakterové vlastnosti, morální zásady a smysl pro spravedlnost a čest máte společný jen penis, nic víc. Nic víc než to vás formálně neodlišuje od bezpohlavní umělé maglajzové hmoty, kterou jste a se kterou se taky tak musí jednat!Ani peníze, ani krása (narcis pečující o sebe víc než žena je k zblití) ani intelekt a už vůbec ne "zábavnost" absolutně NEJSOU DŮLEŽITÉ, pokud chybí vyzrálý charakter a mužné ochranitelské/galantní chování vůči slabším - ženám.

Co? Že tebe se to netýká?! Aha, tak kdy naposledy jsi pustil ženu si sednout v MHD místo sebe jen proto, že je žena? Kdy ses sám nezištně nabídl, že jí pomůžeš s těžkým kufrem do vlaku nebo s kočárkem při výstupu z autobusu, pustil ji první do dveří, přisunul jí židli ke stolu nebo vystoupil z auta a obešel jej, abys jí otevřel dveře a mohla vystoupit, nedejbože nabídl svůj deštník či kabát, když se náhle změní počasí??! Tak vidíš!!

Jak ráda bych byla něžnou láskyplnou ženou! Ale musím se chovat uboze jak hospodský rváč nebo nějaká držkatá nána, abych v tomhle světě přežila.
Za to, že chování žen hrubne (kouření, alkohol, sprosté výrazy, promiskuita a konzumnost v partnerských vztazích už od dětství), si můžete sami!!!! Není to nic jiného než mimikry, které jsme si vyvinuly pro vlastní ochranu.
A rada na závěr: Pokud ještě nějakým zázrakem máte přítelkyni, měli byste jí denně nohy líbat, květiny nosit a se slzami v očích na kolenou prosit o odpuštění a vděčně jí děkovat za to, že se zahazuje s takovým bezcenným odpadem moderní společnosti!!!!


 Tekíla Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.02.2020 15:31:10
Také mám špatné zkušenosti, pokud jde o MHD, přestože se netvářím kysele. Dokonce se mi v metru stalo, že mne pánové několikrát u vstupu odstrčili, aby se co nejrychleji dostali k volnému sedadlu a to jsem měla v rukou tašky. Reagovala jsem na to s úsměvem a pokynula jsem "prosím já vás tedy pustím". Šlo vidět, že se zastyděli. Věřím, že nic není černé, nebo bílé a najdou se i světlejší vyjímky. Pravda, že u mne špatné zkušenosti převládají. Myslím, že tyto gesta značí úctu k ženám. Stejně jako jsem já shovívavá k seniorům v obchodech, pouštím je v MHD, u lékaře, pomáhám s taškama atd. Mám staré lidi ráda a ctím je, vzhledem k věku. Také ráda a s ochotou pomohu mamince s kočárkem, nebo těhotné ženě. Je to slušnost a známka lidskosti. Poděkování, úsměv mi udělá dobře na duši. To samé bych čekala od mužů, nezjištné gesto, které mi zpříjemní den, úcta k ženě. Já si také vážím mužů. Připouštím, že to v dnešní době nemají jednoduché. ( hypotéky, v době mateřské zajišťují rodinu, dnešní doba upřednostňuje idividualismus a sobce...) Dokážu ocenit jejich silné stranky, nechám si poradit, pomoci, chovám se něžne a žensky, nejsem vulgární, vyzívavá (přestože jsem samostatná a vydělávám dost peněz). Také se mi zdá, že hrubost převažuje. Jak u mužů, tak u žen. Dala jsem si slib, že jestli jednou budu mít syna, vychovám z něj gentlemana, co ctí ženy ( přestože bude mít kritické uvažování, bude samostatný atd...). Nevěřila jsem vlastním očím, kolik sprostých slov a urážek jste schopni vyplodit pod jedním tématem. A to nejde jen o tento web. Kde se to všechno bere???
 Lis
22.08.2019 22:27:23
Čtu tuhle zpověď, protože jsem dnes pocítila to samé. Ale ze své vlastní zkušenosti chci autorce příspěvku říct, že to, jaký máme vzah k mužům určuje náš vztah k otci. Nejde být jemná květinka, když muži jsou tyrani, kteří ubližují. Na 2. stranu, kdybychom my ženy dokázaly být skutečně vnitřně odevzdané a jemné (v ženské energii DOOPRAVDY, ne jen na oko), probouzely bychom v mužích ochranitelské pudy a ne ty agresivní. Pokud je ženská jako chlap, chlap ji bere jako soupeře a chova se k ni jako k chlapovi. Vinna je na obou stranach. Doporučuji metodu rorodinných konstelaci a vyřešit si vztah s otcem.

A ještě jedna nejhorší věc - ty chlapy si vychováváme my ženy (matky)....
 Spasitelka
09.11.2018 09:57:33
Já už chlapi nechci vidět. Hygiena jim nic neříká hrůza . Moje ségra taky ne moje nejlepší kamarádka taky ne hm hodně ženských na může kašle
Smajlík  Peta345
11.06.2014 17:43:14
Souhlasím s tím neházet všechny do jednoho pytle, nemá to smysl. Potkávám jak galantní muže, tak křupany, muže, kteří mi dají ve dveřích MHD přednost i takové, co se vecpou na sedadlo na které se evidentně právě chystám sednout. Křupany se snažím ignorovat, na galantnost reagovat poděkováním a úsměvem. Musíš počítat i s nebezpečnými situacemi a mít při ruce sprej nebo něco jiného, třeba se naučit nějaké prvky sebeobrany. Raději nespoléhej na to, že ti někdo na ulici pomůže - nemá to až tak moc společného s tím, že jsi žena, lidi se v zásadě nechtějí moc do ničeho plést a pak na to třeba doplatit, proto raději dělají, že nic nevidí. Snažím se to brát z té lepší stránky - při špatných zkušenostech si o to víc vážím galantního jednání.
 Marie-Anne
02.06.2014 20:43:51
Kdepak... (Docela jí rozumím.)
Smajlík  NightGoth Muž Kategorie
02.06.2014 20:33:29
Další z feministek, že?
Smajlík  Kortox Muž30 Kategorie
02.06.2014 16:53:37
Tekíla: To je dobře, že je nesnášíš. Dobře pro ty chlapy. Navíc tahle zpověd už tu minimálně jednou poměrně nedávno byla, ne?
 Garrus Muž24 Kategorie
02.06.2014 14:41:02
Rovnoprávnýmuž . podívej jestli se ti nelíbí můžeš klidně jít
 idjwoi
02.06.2014 13:44:21
jhib: Nesouhlasím. Jak už jsem psal, že ny požadují a očekávají pouze výhody, ale zároveň chtějí plná práva jako muži. A to se prostě tluče. připomíná to jistou nejmenovanou menšinu, která se dožaduje podobných výhod.
 Rovnoprávnýmuž
02.06.2014 12:20:44
Tebou popsané chování od mhd až po deštník NIKDY praktikovat nebudu, protože nestojím o křehoučkou kurvičku na jehlách která neumí ani slovně poslat obtěžovače do řiti. Zkrátka nestojím o ženu o kterou bych se měl starat jak o nedospělého haranta, tak si to přeber ty krávo!
Z ženských jako ty mám buď srandu nebo je mi z nich na blití.
Smajlík  Kravo
02.06.2014 10:16:12
Rovnoprávnýmuž : nesváděj nic na emancipaci jestli je chlap hovado tak bohužel mu nepomůže ani pámbůh
 jhib
02.06.2014 10:15:07
Asi smrdíš.
 mám právo sedět Žena59 Kategorie
02.06.2014 09:37:32
Tak dlouho jste vyžadovaly rovnoprávnost, stejný přístup, stejné podmínky, až jste se dočkaly. A ono to přineslo i něco, co jste nechtěly, že?
Chtěly byste jen samé výhody? Ale to už by byla zase diskriminace mužů a to muži také nechtějí.
Tak co s tím?
 Rovnoprávnýmuž
02.06.2014 09:13:26
a) co znamena, ze te sexualne obtezovali? cat calling?
b) proc by se te meli cizi muzi zastavat? Jsi emancipovana zena, tim, ze by se te zastali, by se staveli do pozice nad tebou a to by bylo sexisticke...

"Ani peníze, ani krása (narcis pečující o sebe víc než žena je k zblití) ani intelekt a už vůbec ne "zábavnost" absolutně NEJSOU DŮLEŽITÉ, pokud chybí vyzrálý charakter a mužné ochranitelské/galantní chování vůči slabším - ženám."
- wow, ty jsi ale sexisticka... zeny - slabsi nez muzi? za to by te feministky nepochvalily...

"Co? Že tebe se to netýká?! Aha, tak kdy naposledy jsi pustil ženu si sednout v MHD místo sebe jen proto, že je žena? Kdy ses sám nezištně nabídl, že jí pomůžeš s těžkým kufrem do vlaku nebo s kočárkem při výstupu z autobusu, pustil ji první do dveří, přisunul jí židli ke stolu nebo vystoupil z auta a obešel jej, abys jí otevřel dveře a mohla vystoupit, nedejbože nabídl svůj deštník či kabát, když se náhle změní počasí??! Tak vidíš!!"
- jedine co delam je nabizeni se k pomoci s kocarkem. Nevidim duvod, proc bych delal cokoliv jineho(nemluve o tom, ze i podrzeni dveri muze byt oznaceno za harassment), kdyz je davno pryc doba, kdy byl muz panem domu a zena mu pouze podstrojovala. Nemuzes mit privilegia bez povinnosti...

Za znicenim tradicnich partnerskych roli muze feminismus, ne muzi.... Jinak - pro muze je sex prakticky nejdulezitejsim motivacnim prostredkem, pokud zeny budou hromadne takove chovani vyzadovat, tak mi ver, ze se tak muzi chovat budou.

A rada na zaver: s takovymhle pristupem pravdepodobne nikdy muze nenajdes
 fordmustache Muž99 Kategorie
02.06.2014 09:00:47
lokoloj: Presne tak, v dnešnej dobe, slušný muž = najväčší odpad, hňup. Tak rozmýšla žena.
 xxx123
02.06.2014 08:53:15
A víš co? My co takoví jsme: podle tvého vzoru, co si popsala, že by se ti líbil. Tak na nás jen koukáte z dálky a nechcete s námi mít nic polečného. Nemůžete se vytahovat kámoškám, jak mám medaka vozíme vas do egypta na dovolenou. Na co s nami ztrácet čas. Jen se koukáme, jak vás balí tihle parchanti, po kterých stejně ve skutečnosti jedete. My slušnáci jen smutně čumíme. A jestli si ta jedna z milionu a jsi skutečně taková, jak píšeš a hledáš takovýho, jakýho píšeš, tak doufám, že se někde potkáme. Protože já ještě hezkou holku s takovýma zásadama neviděl, tak nás slušnáky překvap. Víš co znamená slušnej chlap v dnešní době? Určitě ne to, co je pro vás ten úspěšněj (rozumněj bohatej). S náma totiž tyhle spratci, co tě osahávaj na ulici tak akorát vy.ebávaj, protože maj moc a právě si myslej, že můžou všechno, když maj tatínka někde vysoko nebo peněženku s tisícovkama.
Smajlík  lokoloj
02.06.2014 08:33:24
Narazila jsi holt na samé idioty. Já naopak (zatím) potkávám samé gentlemany, co mi otvírají dveře, ochraňují mě a pomáhají mi od těch dotěrných chlapů. A to jsou to prosím úplně cizí muži! Navíc to vždycky udělali nezjištně, protože pak mě nijak neobtěžovali, ani se mě nesnažili pronásledovat a za jejich "službu" něco chtít. Jednou jsem dokonce šla na nákup a zapomněla si doma peněženku. Byla jsem už u kasy. Byl to sice malý nákup (jen 30Kč), ale muž za mnou mi ten nákup zaplatit, přestože vedle něj stála jeho žena!!! A to jsem po nikom nežádala, naopak jsem se chystala nákup vrátit. Mám s muži, které potkávám a v jejichž společnosti se zdržuju, jen samé dobré zkušenosti. Ti ostatní burani mi nestojí za pozdrav. Když na mě např. přes celou ulici někdo řve: "kun*ooo" nebo "pi*ooo" atd., opravdu nemám zapotřebí odpovídat a být k takovým lidem, co dovedou holku bezdůvodně urážet, slušná. Jiným chlapům odpovídám ráda a semtam i (spíš nevědomě) podržim dveře sama, ale proč ne :) Stane se :D :)
Smajlík  Eliett
02.06.2014 08:32:16
Jak jste si vy ženský nás chlapy vychovaly, takoví jsme. Chování kluků vyčítej matkám, které z nich dělají své mazlíčky a sama sobě i ostatním holkám, které žvaní o tom, jak chlapi nejsou ohleduplní a já nevím jací, ale když je osloví slušnej kluk, tak ho pošlou do prdele, ale s namyšleným frajerem se vyspí za pár drinků.

Jsi evidentně jedna z nich a nevíš co chceš. Citlivého a inteligentního frajera s postavou ramba a plnou peněženkou, který bude dodržovat hygienu jak patnáctka, mít čtyřicet různých krémů, ale nebude zženštilý, vyrve ze země topol a zmlátí do kuličky každého, kdo na tebe křivě pohlédne. A hlavně bude chtít sex jen tehdy, když ty mu to dovolíš, samozřejmě bez jakéhokoliv náznaku, protože on musí být jasnovidec. Ale peněženku ať otvírá kdykoliv ty si vzpomeneš nebo ať ti ji rovnou nechá. Tak takovýho najdeš jen v těch sračkách, co produkují scénáristky v Hollywoodu.

A dobře ti tak, normální chlap by s tebou byl nešťastný a hajzlík by si nevrznul. Takže jsi k ničemu. Koukej po holkách...
 mufffff
02.06.2014 08:19:19
Jo, jeden z těch chlapů jsem byl já. Ještě jsem měl chuť tě nakopnout do tlamy, ale pospíchal jsem ke svému kadeřínikovi.
 Chlapisko
02.06.2014 08:16:56
Jo to ti neberu ale znám i ženský, protože jsem žena..a taky nejsou o moc lepší než ti chlapy pokud jde o slušné chování zneužívají tohle dle mě jsou to potvory jak se říká ono je to pak těžké
Smajlík  donniik
02.06.2014 08:08:51
Oukej, tak všichni na tři.... začneme házet všechny do jednoho pytle, hej?
Nás slušnějších se to mohlo trošku dotknout, *fňuk*...
Smajlík  Less
02.06.2014 07:34:25
Tekíla: Mrzí mě co se ti stalo a také, že ti nikdo nepomohl...
 NightGoth Muž Kategorie
02.06.2014 07:20:20
Ono tohle chování mělo většinou opravdu dvě strany a ta větší úcta, která byla ženám dřív prokazována, byla vždycky vykoupena jinými omezeními, žádná práce, žádný volení, vařit a rodit a hlavně žádný myšlení... a navíc to bylo vždycky znakem toho, že muži prostě nepovažují ženy za sobě rovné... Nevím no, mrzí mě co se ti stalo, ale obávám se, že tak jak si to představuješ, už to zkrátka dneska fungovat nemůže.... samozřejmě je v tom stále plno věcí špatně, ale vyvíjí se to a nevím jestli úplně v neprospěch žen...
 Sebe Past Muž29 Kategorie
02.06.2014 07:05:30
Já jsem moderní muž, k oběma pohlavím se chovám naprosto stejně, ty odporná sexistko! Antifeministko!
Smajlík  dadad
02.06.2014 06:20:14
Smutné ačkoliv pravdivé... nedávno jsem pustil jednu ženu sednout a ona na mě vybalila, že ještě není tak stará. :-/ Tak už raději sedím, abych někoho zase neurazil...
Smajlík  ProrokZhouby Muž19 Kategorie
02.06.2014 06:17:07
Proč od zcela cizího muže očekáváš, že tě bude pouštět sedět v autobuse, když jsi zdravá mladá žena? Pochopila bych, kdyby ti táhlo na 50 let.

Proč od zcela cizího člověka očekáváš, že ti v dešti bude galantně nastavovat deštník? Kdy ty jsi to udělala pro nějakého seniora?

Denně potkávám x mužů, kteří splňují tvé požadavky, ale víš co? Zas vidím i chování žen k těmto mužům.

Nikoho dlouho nebaví hrát "gentlasa", když většina žen se chovají jako mužatky. Promiň, ale jako žena ti píšu - vše má dvě mince.

Záleží hodně na tom, jak se i TY chováš.
Ke mě se muži chovají velice galantně, jelikož jejich ochotu a vstřícnost taky oplácím milým chováním. Takže zamysli se trochu nad tím, jakou energii ze sebe vyzařuješ.

Mnoho žen ač nevědomky jsou tzv. kyselé pysky. A to automaticky KOHOKOLIV nejen muže odradí od nějaké extra vstřícnosti. Proč pomáhat kyselému ksichtu, když hrozí to, že kyselý ksicht i za ochotu oplatí zamrčením?

Vše je věcí přístupu.
 baj d véj Žena99 Kategorie
02.06.2014 05:41:24
rovnoprávnost, emancipace
Smajlík  janekblázen
02.06.2014 05:36:21
Dobré ráno, Jeníku. Opravdovou čest výjimkám :-) Těch se to samozřejmě netýká. Obdivuji tě, že se nenecháš semlít okolím a zůstáváš svůj bez ohledu na to, jak je to náročné nebo jestli se to vyplácí. Ale je vás moc málo...
Ale vezmu si z tebe příklad a zkusím přestat hudrovat a nezahořknout, protože tím nic nezlepším. A děkuju za milý příspěvek
 Tekíla
02.06.2014 05:08:53
Beru zpet. Po precteni zpovedi pod tou tvou, se ti musim omluvit. Chlapi jsou dnes opravdu ufnukany holcicky!
Smajlík  fajfar
02.06.2014 05:05:08
To muselo dát práci... Přitom taková blbost.
Smajlík  Geryon Muž20 Kategorie
02.06.2014 05:03:19
Ahoj a dobré ráno :)

chápu tě a nedivím se ti, že jsi tak rozčílená. Musím uznat, že mnoho mužů se to týká a vystihla jsi je perfektně, ale také musím namítnout, že nás tak trochu házíš do jednoho pytle a to se mi nelíbí protože to znám z vlastní zkušenoti.

Zkusim ti to podat z druhé strany. Já jsem muž, čestný, galantní, milujicí, spravedlivý, starostlivý a snažím se být ke všem (nejen k ženám) milý. Co z toho mám? Narážím zase naopak na samé zlatokopky, které chtějí jen nezávazný sex, dokud nezjistí, že mám i peníze, které se jim samozřejmě také hodí. Takže ve výsledku muž jako já (a to si nechci stěžovat jen konstatovat) je zesměšňován, urážen, podváděn, napadán a vysmíván.

Na druhou stranu mě to nevadí. Všechno co jsi řekla jsem celkem nedávno udělal a to zcela nezištně.

Jaká jsi neurčuje okolí, ale ty sama. Mě moji povahu také nikdo neoplácí, i když kolegyně z práce mě naposledy objala a řekla, že jsem zlatíčko to mi dalo sílu zase na deset let štědrosti a nezištné lásky k ostatním :)

Měj se krásně a opravdu mne mrzí, že jsem tam nebyl abych ti mohl také pomoci.

Jeník
 Yeniq Muž30 Kategorie
02.06.2014 05:02:02
Pokud pusobis i vzhledove jako prostitutka, pak se nediv, ze jsi obtezovana chlapy na ulici. Predpokladam, ze to tak bude neb se tak vyjadrujes.
Smajlík  fajfar
02.06.2014 04:57:14
Ty ještě nespíš?
 PRAVÝrákos Muž28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk