Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.806687, vloženo 24.05.2014 21:24:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co dál se životem?
Hnala jsem se čtyři roky za něčím, co si nezasloužilo mou pozornost. Znáte ten pocit? Učení jsem vynakládala téměř celý svůj volný čas, neboť jsem prahla po vědomostech(známky mi poté byly jedno, stejně mi často uniklo vyznamenání o trojku z matematiky). Myslela jsem, že po maturitě získám všeobecný přehled, jenže ouha...

Maturitou i lednovou zkouškou z jazyka(certifikát z nj) se mi pouze potvrdilo, že život vážně není fér.ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ(pozn. nekřičím, pouze zdůrazňuji:))!! Rozepsala bych se blíže, ale je mi trapné poškodit pověst školy...

Nemám nic, co jsem si přála. Nejsem přijatá na UPOL /právnická fakulta/, přitom jsem si jistá, že by mě to vážně bavilo a jakkoliv to zní trapně, nešla bych tam kvůli penězům, ale pro to, abych pomáhala lidem/nechci být advokát/! Přitom tam jsou přijati známí, co tam jdou právě kvůli budoucí tučné mzdě. Jasně, za týden mě čekají poslední zkoušky, ale nedám to/dnes mi to nešlo/... Místo toho tedy budu navštěvovat ekonomickou fakultu, kde vyletím v prvním semestru. Kdybych alespoň to vyznamenání z maturity měla, aby se mi ty ztracené roky nějak vrátily(tři týdny jsem v těch papírech ležela, nos z domu nevystrčila)...

Jaký má ten život vůbec smysl? Nemám prakticky nic; mám pocit, že mě nikdo nechápe, jsem prakticky nepolíbená, prohrála jsem svůj život na celé čáře.
Co teď? Jak sebrat sílu dojít k NSZ i za rok? Jak se zbavit té hořké pachuti neúspěchu v ústech? Jak začít žít?
Moc děkuji za zamyšlení a případnými odpovědmi na tyto otázky:).
 Unavenáanespokojená Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.05.2014 23:56:18
Neprohrála svůj život. Ten prohraješ když, budeš mít takové pocity na smrtelné posteli - ne v 19ti.

Život je krutě fér, jen jsi zatím nepoznala pravidla, podle kterých hraje ... toho se nakonec možná dotkneš, pokud budeš právník. Možná taky ne.
 Jan79 Muž39 Kategorie
24.05.2014 22:05:08
Ahoj, pokud chceš pomáhat lidem, práva nejsou jediná možnost. Pokud jsi finančně zabezpečená, můžeš jít (v případě neúspěchu na té ekonomické škole) dělat dobrovolníka do nějaké neziskovky, kde si práci s lidmi vyzkoušíš v praxi a natvrdo. Nebo můžeš studovat jazyky, podívat se třeba do ciziny jako dobrovolnice nebo au-pair. Možností je spousta, mnohem víc, než jsme měli v době socialismu my.

Maturita určitě není konec života, je to ale zlom v životě. Dospělí holt mají víc zodpovědnosti, za sebe a za své blízké. Dá se to vydržet, stačí si zvyknout.
 Pavel DF Hrubý Muž49 Kategorie
24.05.2014 22:02:28
Možná ti mohlo dojít dřív, že střední škola je prostě k ničemu. Věci co tě zajímají se prostě musíš naučit sama. Maturita je dobrá možná proto, aby tě mohli vzít na školu. Pak už sotva někoho bude zajímat.

Čekáš, že zítra umřeš? Podle čeho si prohrála život? Jestli na tu školu chceš, tak se tuším dá podat odvolání po příjimačkách.
 Sabre
24.05.2014 21:37:49
makrelka- Díky moc:)...Brigáda se těžko hledá obzvlášť v mém regionu a bojím se, zda by mi to za rok vyšlo/přijímací řízení/. Jinak mi tvůj příspěvek pomohl:).

Také se trochu bojím reakce rodičů, oba tak nějak předpokládají, že když o té škole čtyři roky mluvím, že se tam dostanu:D!
 Unavenáanespokojená
24.05.2014 21:30:07
vyznamenání z maturity je ti v životě naprosto k ničemu, upínáš se ke zbytečný věci.. všeobecný přehled po maturitě? to jsi měla získat za ty čtyři roky a ne jen maturitou :)
přijímačky na vš můžeš zkusit za rok, svět se nehroutí, holt na rok upni snažení trochu jinam, najdi si brigádu, dělej ve volnym čase co tě baví..
jak začít žít? no úplně normálně, jdi za cílema, dej do toho maximum, užívej si život, vždyť o nic jinýho nejde než o tvoje uspokojení.
Smajlík  makrelka Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk