Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.803103, vloženo 08.05.2014 23:39:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč jsou na novinkách příznivci KSČ :)
Nějakou dobu jsem si lámal hlavu s tím, co je za novinkách za lidi, že se tam preferují názory lidí oslavující minulý režim (jak jinak, než naprosto stupidním způsobem popírající všechna ověřitelná fakta).

A teď jsem to konečně zjistil.

Pročetl jsem skoro všechny komentáře v jednom článku a nyní konečně mohu přinést ODPOVĚĎ!

Jsou to blbci :D, ale totální :D

(dobrou zábavu)
http://tinyurl.com/p6fk9g7
 libik E-MAIL:   Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.05.2014 17:26:02
Mrzuté je, že přibližně 100 % těch, kteří se posmívají diskuzím na Novinkách, sami přemýšlí a diskutují úplně stejně debilně, často o dost hůř.
Smajlík  Základy sociologie
09.05.2014 15:06:48
Odpoved je jednoducha. Jsou to vymirajici duchodci, jejiz znalost internetu konci na seznam.cz
 bisexualnigayka
09.05.2014 13:34:59
To není nic nového. Příčetní mají jasno a ten zbytek se schàzí, kde byl zvyklý. Jsou jako zvířátka, co chtějí nažrat a kňučí, když proto musí něco udelat. Jsou vřed společnosti a ještě si myslí, že si můžou diktovat. Jsou morálně pokřivení, nezodpovědní a infantilní, čekající na spasitele, toužíc se vrátit zpět do matčina lůna. Už jim neni pomoci.
 Haisenberg Muž56 Kategorie
09.05.2014 09:51:50
Ptám se,protože mě to zajímalo,Kaitene
Jestli jsi mi na to už někdy odpověděl,pak jsem to buď nečetl,(to se klidně může stát i ve vláknu,kde spolu kecáme dlouho,někdy se stane,že textů se objeví několik naráz a i když jsem na diskuzi přítomen,vlastně některý přehlédnu)nebo mi to nestačilo.
Nutno říci,že nyní jsem si to přečetl a je to pro mě vyčerpávající.
 vitta
09.05.2014 09:45:56
Tak to jsi velký učenec a podnikatel.

A nyní-o co ti vlastně jde?
Já napsal v textu větu,které se zcela trapně chytáš.
Tuhle:
"Po pádu "komunismu" se už mnohé západní země zhroutily,jiné už zdaleka nejsou výkladní skříní luxusu a ty nejvyspělejší jsou také kamsi dolů.
Jen jim to trvá déle. "

Jak jsem už uvedl,s hlupáky se o tomto diskuze vést nedá.
Samozřejmě mohu vést s někým inteligentním polemiku o tom,proč některé západní země tak poklesly a zadlužily se (zhroutily?)po uši,proč trh toto a tamto nevyřešil,jaké jsou přímé důsledky rozevírání sociálních nůžek a k čemu vlastně sociální smír slouží.
Dále proč se východní země ocitly v chaosu,když po převratu sem proudili radilové a investoři právě z toho západu a proč chaos trvá,i když jsme členy EU.(podtémat k zajímavé polemice je dost)

S idioty se ale mohu jen přít,co přesně znamená slovo "zhroucený",jestli jsem to či ono myslel úplně doslova,(o to jde tobě,vlastně mě přesvědčuješ jen o významu slova),že západní země mají skvělou úroveň,protože demokraie (a letadlo) a východní země jsou vyřízené (pozor na význam toho slova) protože komunismus,Rusáci.(a letadlo)

Pro mě to je o hovně (pozor na přesný význam slova) a tak se bavím tím,jak ve své nesmírné pýše plácáš páté přes deváté,hraješ si na inteligenta a sereš si do huby(pozor na přesný význam slov).
Jak se tě dotklo,že jsi jen jedním z mnoha,jak si to uvědomuješ,protože nestačíš intelektuálně nejen na mě,ale i namnoho jiných,kteří jsou na rozdíl ode mě daleko mladší.

A tak se ukájíš a meleš a lžeš sám sobě-a asi tě to i těší,což je určitě dobře.

Mě se nedotkne,když mě někdo označí za bolševika, hlupáka,machýrka a zmanipulovaného vola.
Tak to chodí na světě a nikdo se nemůže zavděčit všem-jak názorově,tak osobnostně.

Ale ty s tím máš dost problémy-a tak meleš a meleš (pozor,mele se mák,nemyslím to tak doslova) a meleš....a...a...meleš.
 vitta
09.05.2014 09:33:14
libik: Tvoje srovnání Rakouska s Československem je ale úplně zcestné. Totálně zavádějící, uvědomuješ si to vůbec?
 4for4
09.05.2014 09:31:28
15L5: mě na tom zaráží, že se mě na to vitta ptá už poněkolikáté. Skoro jako bych měl pocit, že se mě pokouší nachytat při kontradikci :)

B39E: zahrada se sama neposeká :) Ale mrzí mě, jestli něco, co jsem prohlásil, vyznělo jako vytahování se. Nemám se čím chlubit.
 kaiten Muž54 Kategorie
09.05.2014 09:15:47
Že musíš něco dělat, Kaitene? Nevytahoval ses, že nic dělat nemusíš?
 B39E
09.05.2014 09:01:12
kaiten: tihleti proletáři nepotřebují vědět co je to malý doktorát. K čemu by jim to také bylo? Vzdělancema pohrdají, bo neumí házet lopatou a vůbec jsou nějaký podezřelí, hajzli intelektuálský a nějak moc přemoudřelí.
 15L5
09.05.2014 08:49:28
Ne, vitto, žádná debata nebude, také musím něco dělat a ty dialogy s
tebou jsou jak rovnoběžky - mohou jít vedle sebe do nekonečna, bez nejmenší šance, že by se kdy potkaly.

Než vyjmenovávat státy, které se podle tebe zhroutily, raději jsi měl napsat něco o tom, žes to nemyslel tak doslova, bylo by to méně trapné.

Vystudoval jsem obor elektronické počítače na FELu, už jsme se o tom bavili - netušil jsi, čemu se říkalo "malý doktorát", ale trvale jsem se tím neživil. Po revoluci jsem měl trafiku u nádraží, vydával časopisy, programoval, navrhoval a instaloval EZS, fotil, provozoval drogerie, měl reklamní agenturu, investoval na burze, měl elektromontáížní firmu, dělal ve zdravotnictví, opravoval domovní zvonky... víc si momentálně nevzpomínám. Stačí?
 kaiten Muž54 Kategorie
09.05.2014 08:18:44
Ty mi ale dáváš,Kaitene.
Nevím,co bych napsal.
Tak se tedy chytím stébla a polopaticky ti napíšu,že zhroucenými státy jsem myslel právě Španělsko,Řecko a Portugalsko,také Itálie na tom není moc dobře.
Jistě namítneš,že tyto země se nezhroutili,jen mají trošičku vysokou nezaměstnanost ale jinak...
Jejich dluhy jsou samozřejmě vnější-to tady vysvětloval Libik-a navíc,nejsou zase tak vysoké.
Bude následovat naše plodná diskuze,ve které mě budeš přesvědčovat,že tyto země nejsou zhroucené a budeš chtít odkaz,že tomu tak je.
Dalších 95 příspěvků bude o tom,co PŘESNĚ znamená ZHROUCENÝ a jestli se v r.476 skutečně Řím zhroutil,když existoval dál a exietuje dodnes.

Hele,Kaitene,čím ses vlastně živil,než se z tebe stal rentier,nebo-co jsi vyštudoval?
 vitta
09.05.2014 08:01:14
No samozřejmě, že všichni jsou strašní blbci :-) a komunisti, jenom libik je děsněnadvěcní chytrák s otevřejma očima,který si může nejen ověřit stáří vesmíru, ale co je hlavní - není to žádný komunista.
Smajlík  blackmetal75 Muž Kategorie
09.05.2014 07:30:35
Nevadí mi, že jsou komunisté, ale ten jejich fanatismus, netolerance jiných názorů. Myslel jsem, že tohle komunisté nedělají, ale očividně jsem se zmýlil. Napíši tam cokoliv odlišného a hned jsem tupec.
Mimo jiné mi též vadí psaní komentářů týkajících se politiky pod články, které s ni nemají nic společného.
 Čajkovski Muž99 Kategorie
09.05.2014 06:28:25
Za komára vycházely noviny s názvem RUDÉ PRÁVO, které byly komunističtější, než Sandra. Dnes se jmenují jen PRÁVO, ale ze zvyku je odebírá hodně komunistů nebo důchodců. Ta stejná společnost, co vlastní PRÁVO vlastní a píše Novinky.cz
Noviny se s webem vzájemně propagují, doplňují a jedno vede obvykle k druhému.

Podobná situace je u Mladé Fronty, které byla zase vždycky tak trochu pravičácká. Později se přejmenovala na Mladou Frontu Dnes aby se více zaměřila na mladé lidi atd. Ta společnost, co mladou frontu vydává vlastní web idnes.cz, která je stejně dementní jako novinky, akorát více doprava.

Na novinkách se dočteš "za všechno může Kalousek", zatímco na idnes zase, že "za všechno může Paroubek"
Smajlík  Maximilian Muž85 Kategorie
09.05.2014 02:36:42
ČR má daleko menší dluh jak Německo.
vitta
-----------
No a tady je krásně vidět rozdíl mezi vnitřním dluhem a vnějším.

Německo má možná vyšší vnější dluh, ale daleko menší vnitřní dluh a díky tomu je tam minimální mzda 250,- kč/hodina, což tady má stejně nebo víc asi 15% lidí :)
 libik Muž32 Kategorie
09.05.2014 01:54:54
Dekuji.

Nicmene si myslim, ze spis, nez ze bych ja tve vysvetleni nemohl pochopit, nemuzes ty zadne vysvetleni vymyslet. Na moji prostou otazku po rade zhroucenych zapadnich statu jsi mi jmenoval Argentinu, Argentinu a Argentinu - vsechny tri jako typicke zapadni staty. Opravdu vykon hodny dusevniho maga tve velikosti.

Rusko jsem uvedl jako priklad toho, ze krize se nevyhybaji jak zapadu, zak vychodu a ze tedy od tebe bylo zbytecne psat vahradne o "zapade".
 kaiten Muž54 Kategorie
09.05.2014 01:46:25
To nemůžeš pochopit,Kaitene.
Prostě to nejde.

Ale-nejmenoval jsem Argentinu?
To je přece západní stát,ne??

A Rusko..to jsi tam tedy nacpal proč?
Že se jako zhroutilo a mám se mrknout do Wikipedie?
Vyšlo na tom Rusko hůře,než je dneska Řecko a Španělsko,nebo Portugalsko?

Čísla mě nezajímají,kdyby mě tak zajímala,tak budu vyřvávat o nízkém dluhu východních zemí-aje to pravda.
ČR má daleko menší dluh jak Německo.
Na takové školometské blbiny lidé jako ty slyší.
Ale já na to moc nedám a s tebou se o tom stejně nejde bavit,nemáš prostě úroveň na diskuzi.

Tak Čest práci,jdu spát...
 vitta
09.05.2014 01:35:53
Vitto, tobe ani ta demagogie poradne nejde... Misto, abys nejak vhodne zakamufloval, ze s tou radou zhroucenych zapadnich statu to byl jen dalsi blabol, hodis to na me, ze jsem ten vyrok nepochopil.

Tak jeste jednou - jaka rada zapadnich statu ze se zhroutia? Vysvetli to tak, abych to pochopil i ja, a to nejlepe nekolika priklady.

A ohledne toho Ruska - pokud si to nedokazes najit sam, rad ti pomohu. Celkem prijatelny zdroj je Wikipedie, nebo se podivej kuprikladu na http://dumfinanci.cz/clanky/267-vyznamne-financni-krize-90-let-rusko/
 kaiten Muž54 Kategorie
09.05.2014 01:19:57
Kaitene,už jednou jsem ti psal,že moje texty jsou určeny pro osoby s IQ 125 a výše.
Ostatní je prostě nepochopí.

Takže intelektuálně slabší jedinci se budou dožadovat důkazu,to je samozřejmé.

Ve tvém duchu jsem ti ale důkaz dal.
Jmenoval jsem preventivně Argentinu-ta se opravdu zhroutila,nebo tedy spíše udělala bankrot.

Co tam meleš o Rusku je už tvůj výpad na mě,protože si myslíš,že Rusko miluji stejně nekriticky,jako ty USA.

Kdybych po tobě chtěl důkaz,že na tom bylo Rusko stejně jako Argentina....našel bys ho???
 vitta
09.05.2014 01:06:46
Vitto, netusim, proc bych ti mel hledat nejakou vychodni zemi, ktera se zhroutila - ja zadny takovy blabol nepronesl. Jen jsem chtel, abys dolozil svuj doslovny vyrok "Po pádu "komunismu" se už mnohé západní země zhroutily", coz jsibsamozrejme neudelal a jak je tvym zvykem, jen jsi zacal klickovat a mlzit neco o tom, ze to nebylo doslova. Ta bud sibza svymi vyroky stuj, nebo zadne vyroky neprodukuj.

A rekl bych, ze Argentina v roce 11 ci Rusko v 98 na tom byli temer stejne.
 kaiten Muž54 Kategorie
09.05.2014 00:59:11
Kaitene,tak se koukni do mapy na najdi mi nějakou východní zemi,která se zhroutila.

A když už budeš u toho koukání,mrkni se také na státní dluhy východních a západních zemí.

Co myslíš-mají větší dluh ty západní-nebo ty východní?

Jak vidíš,tak zamotávat fakta umím dobře.3
Ve skutečnosti bys našel jen jednu zemi,která se zhroutila-Argentinu.

Ta je také na západě,kdybych měl být slovíčkář.

Ale tak nějak bys z toho měl pochopit,že mi o to až tak úplně doslova nešlo.
 vitta
09.05.2014 00:53:08
Koukam do mapy a vrta mi hlavou, ktera ze zapadni zeme se to po padu komunismu zhroutila... Nevite nekdo?
 kaiten Muž54 Kategorie
09.05.2014 00:50:19
Libiku,já nejsem příznivce minulého režimu.
Hodně je mi to předhazováno.

Já pouze nejsem slepý.
Mohu-a umím srovnávat.

A statistika?
Prosímtě....já se ti divím.

Životní úroveň v Rakouskua konec-konců všude na "západě" je pak do značné míry dána právě existencí východního bloku.

Po pádu "komunismu" se už mnohé západní země zhroutily,jiné už zdaleka nejsou výkladní skříní luxusu a ty nejvyspělejší jsou také kamsi dolů.
Jen jim to trvá déle.
 vitta
09.05.2014 00:47:57
Ani po přečtení nadpoloviční většiny komentářů jsem nenašla příspěvek vyjadřující se k naší současné či bývalé politické situaci. To je pro mě naprosto nepochopitelné, diskuze na novinkách mě tím velice zklamala a odmítám ji dál číst.
Smajlík  MLA6
09.05.2014 00:39:55
Hrabě Depeš: kníže je oblíbený pouze u mladých a to jenom proto, že má masku free a cool člověka co je v pohodě. Nic víc. Proto kdo volí TOP jenom kvůli tomu, je debil.
 suvurov Muž30 Kategorie
09.05.2014 00:36:44
suvurov: Však já Kalouska také nemám rád, to s komunismem nijak nesouvisí. Ekonomice nerozumím ( to s ním mám možná společné :) ), takže nevím, jak byl dobrý či špatný ministr, ale je mi velmi nesympatický. "Kníže" naopak celkem ujde. Nesdílím takové to šílenství, které se kolem něj strhlo, ale jako obdivovatele všeho aristokratického mi imponuje, že je šlechtic. Navíc, i když se mu každý vysmívá za jeho češtinu a je mu nadáváno do Rakušáka, tak se mi jeho čeština naopak líbí. Je taková knižní. Ale ne, topku bych nevolil, jen ve volbách jí přeji, aby skončila před komunisty protože vím, jak je to potěší :-D
 Hrabě Depeš Muž21 Kategorie
09.05.2014 00:36:35
Kaitene,tak to jsi byl mezi nimi jako ryba ve vodě.
V otázce komunismu by jste se rozhodně shodli...

Jinak ale musím dodat,že jen hlupák vidí v každém politickém odpůrci komunistu a jen turbohlupák vidí na novinkách samé komunisty.

Co je třeba nyní kuriozní-většina antikomunistů na novinkách (ale i jinde, jen jinde to nečtu) vidí třeba za Ruskem komunismus.
Nemají rádi Rusko,protože komunisti.
Proč nebvidí komunisty i na Ukrajině,je mi záhadou.

Zmanipulované stádo ale takto nepřemýšlí,chce svého nepřítele-a tak je mu dopřán.

I tobě,Kaitene....
 vitta
09.05.2014 00:33:06
od těch lidí vážně nečekej nějaké intelektuální výpady
-----------
Tak to nečekám na internetu - zvláště pak na zpravodajských serverech - od nikoho :D.

už jen proto, že někdo vyskočí z okna a oni to jsou schopni svést na Kalouska. I když Kalousek je dobytek a ten kdo se ho zastává je obvykle kretén, tak číst novinky je prostě síla...
suvurov
-----------
No jasně, ale já to zase tak nesledoval (obyčejně čtu akorát centrum, resp. aktualne), a když už jsem tam náhodou zabrousil, tak jsem si toho proudu oslavující minulý režim všiml a prostě jsem přemýšlel "čím to asi je".

A myslím že na tvoji otázku "co mají společného vesmír a komunismus" jsem odpověděl celkem jasně :).

*******

Dříve byl nepřítel prostě jenom ďábel.
Dnesjsou to komunisté.
Stejně jako ďábel-mohou být i komunisté úplně všude.
Kdysi,za minulého režimu,bych nikdy nevěřil,že lidé,kteří si budou říkat demokraté,o demokracii budou mluvit a mít plnou hubu svobody,budou novodobí inkvizitoři.
------------
Podle mě je to prašť jak uhoď.

Oslavovat minulý režim a nekriticky ho srovnávat se současným je na stejné úrovni, jako oslavovat současný režim a nekriticky ho srovnávat se socialismem.

Libiku,nejsou žádné ověřitelné zdroje,to je pouze teorie pro ty,co nevědí.
----------
Právěže při pohledu do historie už nějaké hezké ověřitelné zdroje existují. Říká se jim "statistika" a "srovnání". Jak jsem psal již mnohokrát, krásně se porovnává Rakousko s ČR. V roce 39,45 i 48, tedy před válkou, těsně po válce a pár let po válce (tedy v době obnovy), jsme na tom byli skoro stejně. Takřka stejné HDP na obyvatele, podobná skladba průmyslu, podobný průběh a dopad války, podobná infrastruktura, vzdělání atd.
No a jak do během 40 let v Rakousku a u nás vypadalo hezky dokládá tento graf : http://tinyurl.com/kjz3tsd

Který navíc nezohledňuje těžko hodnotitelný vnitřní dluh, ale který je při nějakých audiovizuálních porovnání dost vidět (úroveň infrastruktury, budov, technologií atd.). Hezky to bylo vidět například u Škody. Podívej se na auta, které se vyráběli před rokem 48. To byla prostě nádhera, jinak to říct nejde :).
Podívej se, co se vyrábělo v roce 89... bída a bída.

***********

Svůj svět ale vnímá každý člověk jinak a je leckdy těžko říci,co je (bylo) dobré,a co je (bylo) špatné.
vitta
-----------
To je pravda, ale jak jsem psal například v této diskuzi : http://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=800465 , tak příznivci minulého režimu zdají se mi dosti neobjektivní (a ty jsi ze všech asi nejlepší, ale i tak se mi zdá, že před mnohými objektivními fakty oči zavíráš)
 libik Muž32 Kategorie
09.05.2014 00:26:44
Hrabě Depeš: Kalouska obdivuju pro jeho nezničitelnost. Postavit rozpočet v době krize na rok 2009 s naprosto nereálným předpokladem pro růst HDP i přes varování jeho náměstků - které za to dal taky vyhodit, nemůže myslet vážně ani student prvního ročníku VŠE. Kalousek to dokázal. Aby se dostal z průseru, dal zvýšit daně v době, kdy to ČR neměla absolutně zapotřebí a plno studií jasně dokazuje a zde se reálně prokázalo, že čím větší daně, tím méně lidi budou utrácet a tím pochopitelně trpí ekonomika.
Odměnou nám jsou nepřípustné daně a jako porovnání i ta Slovenská lůza, která se už třetím rokem dostává z recese, zatímco my jsme se vyhrabali na okraj jámy.

Kalousek, Drábek a kníže - zlo ČR.
A to nejsem komunista!
Smajlík  suvurov Muž30 Kategorie
09.05.2014 00:22:15
libik: kdysi jsem mel neco spolecneho s jednou hospodou... Byla to slusna hospoda... Pak se tam ukazalo par skinu... Po case prisli dalsi... Nikdo nic nedelal proto, aby tam chodili, ale chodilo jich stale vic a vic... Az prestali chodit stari stammgasti a stalo se to zakladnou tech novych.

Zkratka nekde se objevi par lidi, dalsi si vsimnou, ze tam chodi soukmenovci, roznese se to a uz se tam citi jako doma.
 kaiten Muž54 Kategorie
09.05.2014 00:20:50
:D
 SKED Muž69 Kategorie
09.05.2014 00:19:26
Ano, Kalousek a TOP09, to jsou úhlavní třídní nepřátelé :) Já tam občas zabrousím, když jdu na mail, nejvíce mě dostávají diskuze o Ukrajině, kdy se v každé diskuzi vzpomíná na staré dobré časy za ruské okupace, píší se zvací dopisy a nadává se zhýralému Západu, kterému se rozhodl hrdina Putin postavit :-)
 Hrabě Depeš Muž21 Kategorie
09.05.2014 00:18:27
Dříve byl nepřítel prostě jenom ďábel.
Dnesjsou to komunisté.
Stejně jako ďábel-mohou být i komunisté úplně všude.
Kdysi,za minulého režimu,bych nikdy nevěřil,že lidé,kteří si budou říkat demokraté,o demokracii budou mluvit a mít plnou hubu svobody,budou novodobí inkvizitoři.

Dnešní doba mi spíše připomíná léta padesátá,kdy rudí svazáci trpěli stejným fanatismem,jako dneska ti antirudí.
Jako dítě normalizace jsem byl o jakýkoliv fanatismus "ochuzen".
Tehdy.
Je mi špatně z toho,že se na něj musím dívat dnes!

Libiku,nejsou žádné ověřitelné zdroje,to je pouze teorie pro ty,co nevědí.
Svůj svět ale vnímá každý člověk jinak a je leckdy těžko říci,co je (bylo) dobré,a co je (bylo) špatné.
 vitta
09.05.2014 00:16:38
Kalouska vetsinou maji radi ti sami lide co karlíčka
Smajlík  SKED Muž69 Kategorie
09.05.2014 00:15:11
libik: od těch lidí vážně nečekej nějaké intelektuální výpady už jen proto, že někdo vyskočí z okna a oni to jsou schopni svést na Kalouska.
I když Kalousek je dobytek a ten kdo se ho zastává je obvykle kretén, tak číst novinky je prostě síla...
 suvurov Muž30 Kategorie
09.05.2014 00:12:37
Tak kde jinde by se meli slejzat, nez prave tam?
kaiten
-----------
Tak někde se slejzat budou, to je jasný, ale já jsem třeba vážně přemýšlel o tom, že nejde čistě o inteligenci, ale o nějaký vytvořený stereotyp. Tedy že příznivci minulého režimu nemusí být nutně blbí :). (stereotypy si vytváříme všichni)
 libik Muž32 Kategorie
09.05.2014 00:10:00
Novinky jsou odnozi Prava.
Pravo kdysi byvalo Rude.
Halo noviny pro jistotu sve diskusni forum nemaji.
Tak kde jinde by se meli slejzat, nez prave tam?
 kaiten Muž54 Kategorie
09.05.2014 00:08:03
Je to možná ale co má komunismus společného s vesmírem?
suvurov
-----------
Působnost stejných lidí na stejném serveru, kteří se vyjadřují k oběma tématům.

Na základě tématu, které není ovlivněno současným děním, minulostí a blízkou historií (vesmír) pak lépe dokáži hodnotit nějakou vymezenou společnost mnohem lépe než na základě společenského hnutí (socialismu), které naopak velmi silnou vazbu na dobu nedávno minulou má.
 libik Muž32 Kategorie
08.05.2014 23:48:49
Jsou to prostě primitivové, no.
 Hildegarda Čtvrtá Žena25 Kategorie
08.05.2014 23:44:30
Je to možná ale co má komunismus společného s vesmírem?
Smajlík  suvurov Muž30 Kategorie
08.05.2014 23:42:21
Myslím, že tvá úvaha je zcela správná.
Smajlík  Hrabě Depeš Muž21 Kategorie
08.05.2014 23:39:58
http://tinyurl.com/p6fk9g7
 libik Muž32 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk