Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.787010, vloženo 25.02.2014 00:47:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč KSČM....
...nevytvořila profesionální právní tým a nehlídá velice aktivně korupční aktivity?

Jsem se díval na docela vtipnej Hyde Park se Semelovou (perly typu že Milada Horáková se přece přiznala apod., ale to jsem odbočil, i když doporučuji :) ) no a nijak zvlášť nebyla schopna odpovědět, co dělají pro to, aby se tu nedělo to, co se děje (v daném kontextu šlo o korupci).

No a já se zamyslel a taky to nechápu, byl by to skvělý počin. Představte si, že KSČM opravdu velice tvrdě hlídá vše, co může, podávají trestní oznámení na vše podezřelé a k tomu si pořídí nějaký vysoce profesionální právní tým, který se non-stop zabývá akorát těmito kauzami.
A dělají vše pro to, aby se o tom mluvilo a aby měly v daných kauzách co nejvíce relevantních důkazů apod.

Takhle by aspoň KSČM byla něčemu prospěšná, získala by určitě hodně kladných bodů a také její kritika režimu by měla daleko vyšší váhu ("Podívejte, jak dokážeme udělat pořádek")
 libik E-MAIL:   Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.02.2014 15:05:26
Asi jsem to měl moc dlouhé (dámy nechlubím se ! nám na mysli příspěvek)
a ono se to nějak useklo!
Tak tady je ten konec ještě jednou!

Tady bych konečně dodal, za sebe. Proč ne KSČ. Je to strana , jejíž cílem je vytvoření beztřídní společnosti. To je ,ta největší blamáž. Beztřídní společnost , nikde ve světě nefunguje! Ekonomika , koloběh práce a peněz. V beztřídní společnosti mizí motivace pracovat. Je to strašně nebezpečná idea. Snadno se tím dají oblafnout davy lidí , kteří v důsledku hospodaření politických šejdířů za posledních snad 15 let, se dostali na společenské a mnoho i na existenční dno. S komunisty nikdo v politických kruzích nechce nic mít ! Být v opozici jim vyhovuje. Jejich krédem je " Čím hůř ,tím líp!"
Politické spektrum musí být obohaceno autoritou , která dá těmto lidem reálnou naději. Minulí, ale i současní političtí vytrvalci se všemožně snaží zamezit něčemu takovému. Jednak by je to odřízlo od přísunu tučných balíků a zdruhé strany jsou tady jedinci a skupiny , které jsou jim nadřazeny! Ti jim sypou do korýtek. No a oni se samozřejmě řídí rčením, "čí chleba jíš , toho píseň zpívej!" Celý náš státní systém je nitkami těchto kmotrů protkán, jako tělo člověka metastázami rakoviny. Jsou všude! Dělají si s námi co se jim zlíbí! Zákony pro ne neplatí ! To mám dávají najevo na každém kroku . Jako by říkali " Občane , já jsem tady bohem! Bude tak jak chci já!

Na př. Janoušek! V roce 2012 v opilosti a pod vlivem drog srazil a vážně zranil ženu, když předtím ujel od nehody, kterou způsobil. Nikdy nebyl potrestán. nebyl mu ani odebrán řidičský průkaz. Budou to již 3 roky !!
Nebo lobbista Ivo Rittig. Směje se národu do tváře! Jistě , můžete oponovat, že je u něj vše v pořádku. Není! Otevřete oči a dívejte se ! A takových tady je dost!
Smajlík  Pika
25.02.2014 14:47:59
suvurov- "Mělo by se na jednu stranu uznat, že za dvacet let neměli komunisti jediný větší průser." Taky nebyli k ničemu připuštění!
K ostatním.
Od roku 1921, tedy od "památné schůze v hospodě u kaštanu", kde byla komunistická strana založená, Bylo jejich cílem vytvoření beztřídní spravedlivé společnosti! Za okupace 1939- 1945 přešli do ilegality. V čele KSČ , byl v te době K. Gottwald, který vše řídil z Moskvy. E. Beneš zastupoval po tu dobu, ČS odboj v Londýně. Koncem války, 5.dubna 1945, jednal v Košicích E. Beneš s moskevským vedením KSČ v čele s K. Gottwaldem. tak vznikla vláda Národní fronty Čechů a Slováků. To bylo nazváno "Košický vládní program! To bylo jen demonstrativní divadlo , jako mnoho jiného co následovalo. Dokument byl podepsán již 29.března 1945 v Moskvě. Londýnské exilové vedení přijelo na jednání zcela nepřipravené. No a tady se začal uvádět do praxe systém řízený Moskvou! Samotné osvobození Československa bylo taky z propagačních důvodů reprízováno 9.května 1945 ráno. Ve skutečnosti Rusové přijeli do Prahy 8.května večer! To ale bylo málo světla na filmování a nebyly připraveny vítající davy. Nic méně po celou dlouhou dobu až do perestrojky se u nás hovořilo a děti ve školách se učily o "Osvobození Československa Sovětskou armádou" . O účasti Američanů a spojenců se nesmělo hovořit. Za jakých okolností došlo k tzv "vítěznému únoru" , to bylo tabu a vymýšlely se o tom propagandistické romány. To ,že tenkrát vzniklé dělnické ozbrojené složky , později "Lidové milice", byly nelegální a protizákonné , to vyšlo najevo až po 17. listopadu 1989! To co se tady dělo pod vedením KSČ od února 1948 až do roku 1988, to vše se dělo v přísné režii Moskvy! Nastaly represe , inscenované procesy , popravy . Začínalo se v nejvyšších kruzích - Slánský. V šedesátých létech Moskva usoudila že národ je dost vyděšen a KSČ je jejich pevnou rukou. V Moskvě, v te době panoval L.I.Brežněv . Polevily represe a národ se začal probouzet . Komunisti svůj nátlak povolili a začali hovořit o socializmu s lidskou tváří. Nakonec se jim to vymklo z rukou a požádali Moskvu o pomoc . A byl tady 21.srpen 1968. Co následovalo, to někteří dříve narození pamatujete. Pokud jste jen četli , je možné ,že některé projevy te doby vidíte trochu jinak! Nepopravovalo se , ale děly se věci jiné! Zákaz výkonu povolání. Inženýrů , doktorů a jiných s akademickými tituly bylo dost u lopat a krumpáčů. Jak napsal K.H. borovský (Křest sv. Vladimíra.) " nechceš li si prsty pálit, musíš mlčet nebo chválit!" My jsme tenkrát říkali , " Co řeknu , to sedí ! Nerad bych sedšl za to co řeknu ! Až Gorbačovova perestrojka vzala vedení KSČ ,vítr z plachet. Přišel 17. listopad 1989.

Tady bych konečně dodal, za sebe. Proč ne KSČ. Je to strana , jejíž cílem je vytvoření beztřídní společnosti. To je ,ta největší blamáž. Beztřídní společnost , nikde ve světě nefunguje! Ekonomika , koloběh práce a peněz. V beztřídní s
Smajlík  Pík
25.02.2014 12:36:31
Libik : jenze neni poradek jako porade.Je velkej rozdil v dodrzovani poradku v ramci zakona a lidskych prav a dodrzovani poradku co predvadeli bolsevici.To je jak kdyz si utiras prdel pirkem nebo smirkem.
 VitamínaOriginal Muž30 Kategorie
25.02.2014 12:33:57
Maršál Guderian: Vlastně pardon, vyřiď to spíš kamarádovi Cyrillu Pécuchetovi. (Tomu Flaubertovi vážně ujelo pero, že zplodil takového Cyrilla.)
 Aeternus Muž37 Kategorie
25.02.2014 12:30:24
Guderian: Počkej, počkej, neber si mě pořád do pusy. :) Hněv a paranoia jsou špatní rádci.

Nechceš raději vyřídit kamarádovi Perpetuovi, ať na to všechno hodí bobek a jde raději někam do kláštera? Rozumějme do benediktinského nebo cisterciáckého kláštera, kde jeho sebepoznávání nebude chybět zdravá polní a dílenská práce! Vyřiď Perpetuovi, že nemá smysl aspirovat na nějakého Svetra zpovědnicové pravice. Konce podobných Svetrů bývají nevalné.
 Aeternus Muž37 Kategorie
25.02.2014 12:24:22
Kozlíček Kaštánek: Čau Aeternusi!
Smajlík  Maršál Guderian
25.02.2014 12:18:10
Komunisticka strana byla v roce 1993 prohlasena za zlocineckou organizaci.To je fakt!A tato prasata tu maji delat poradek?
VitamínaOriginal
----------
No jestli něco komunistům docela šlo, tak to bylo fízlování lidí, čili by pouze navázali na "tradici" :D.

Nebuď naivní. KSČM je na krajích i na komunální úrovni sama namočená do různých svinstev a svinstvíček. Pokud se někde podílí na vládnutí, je její korupční potenciál srovnatelný s ostatními stranami. Pokud se korupčně nechovala v celostátní politice, je to proto, že ji zatím k ničemu podstatnému voliči nepustili.
Aeternus
---------
S tím souhlasím, také jsem názoru, že zástupci KSČM v tomto ohledu nejsou o nic lepší nebo horší než ostatní. I když v momentální situaci těch potenciálních korupčníků bude v KSČM pravděpodobně méně, protože mají méně příležitostí a nějaká ta vyložená "svině" půjde radši ke straně jiné.

No ale tam, kde se nepodílejí a dlouhodobě nemají šanci na podíl v zastupitelstvu, by jim to mohlo dost pomoct...
 libik Muž32 Kategorie
25.02.2014 11:21:17
Aeternus, Cyril Pécuhet, Maršál Guderian, Perpetum silentium:

LOL! :D:D:D:D:D:D:D
Smajlík  Kozlíček Kaštánek
25.02.2014 11:13:53
Několik přátelských rad pro Cyrila Pécucheta:

1. Přestat být závislý na Zpovědnici a na internetu.
2. Číst i jiné knihy než blbé škváry.
3. Navštěvovat psychoterapii.
4. Zkusit jednou v životě pracovat rukama.
5. Neválet se v pracovní době na Zpovědnici. A když už, tak aspoň nenadávat na socky a komouše, kteří se v pracovní době válí na internetu.
 Aeternus Muž37 Kategorie
25.02.2014 10:58:41
A jemináčku!!! :-)))))) Perpetuum silentium naznalo, že pod starým nickem natropilo už dost ostudy a uchýlilo se k jinému, záložnímu! :-))))))

Kdybys raději, ty moulo, studoval chytré knihy a pokusil se třeba i o nějakou práci.
 Aeternus Muž37 Kategorie
25.02.2014 10:51:23
Aeternus: Čau Vergniaude!
Smajlík  Maršál Guderian
25.02.2014 10:32:08
Cyrille Pécuchet: Čau Perpetuum silentium!
Smajlík  Maršál Guderian
25.02.2014 10:27:24
Aeternus taky si mysím.
Smajlík  SKED Muž69 Kategorie
25.02.2014 10:26:14
Feberze : a koho s*re?
 VitamínaOriginal Muž30 Kategorie
25.02.2014 10:25:55
Nebuď naivní. KSČM je na krajích i na komunální úrovni sama namočená do různých svinstev a svinstvíček. Pokud se někde podílí na vládnutí, je její korupční potenciál srovnatelný s ostatními stranami. Pokud se korupčně nechovala v celostátní politice, je to proto, že ji zatím k ničemu podstatnému voliči nepustili.
 Aeternus Muž37 Kategorie
25.02.2014 10:22:42
*chybí
 Faberžé
25.02.2014 10:22:09
A zase se diskuse zvrtává v primitivní antikomunismus. Už tu chví jen Mádl a Issová.
Smajlík  Faberžé
25.02.2014 10:16:36
Jasne dobrovolne :-D To ze mel popotahovani ten kdo zcela dobrovolne nechtel uz mlcis vid?Bylo to asi tak dobrovolne jako zabavovani hospodarstvi pri tvorbe jzd.Clovece to co pises myslis opravdu vazne?
 VitamínaOriginal Muž30 Kategorie
25.02.2014 10:13:37
Cyrille Pécuchet: jasně že to bylo "povinně dobrovolně" nicméně i dnes jsou tyto akce a její výsledky mezi lidmi hodně ceněny.

VitamínaOriginal: tak to seš na omylu. V posledních volbách bylo vidět něco jiného.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
25.02.2014 10:06:27
Vysoke renome maji u lidi mezi 60-80 rokem.Nastesti vymiraji.
 VitamínaOriginal Muž30 Kategorie
25.02.2014 10:05:16
MS-fanousek: já jen glosoval, nic víc. Chybí ti v té zmínce o volném čase adverbium dobrovolně. To je samozřejmě v pořádku a udávající skutečný vypovídající význam oné akce Z-ločinnosti
 Cyrille Pécuchet Muž Kategorie
25.02.2014 10:00:51
Cyrille Pécuchet: tak to každý mluvíme o něčem jiném. Já mluvím o tom, že tisíce řadových komunistů ve svém volném čase v akci Z chodili a pracovali.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
25.02.2014 09:58:41
VitamínaOriginal: obávám se, že my dva se nedomluvíme. Já mluvím o tom, proč mají komunisté tak vysoké renomé a ty o vyšším mravním principu.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
25.02.2014 09:54:09
David Rath říkal v odposleších - "Bojovat proti korupci je nesmysl, to by nás semlelo". Takto bude i důvod proč komunisti proti ní nebojují. Viz kauza Jiří Dolejš - milion za loterijní zákon; hezky na kameru vysvětlil jak se u nich perou špinavé peníze
 LUF Muž99 Kategorie
25.02.2014 09:53:57
MS-fanousek: přičemž tito zločinci jsou krátcí vidět to, z čeho ono budovali. Za to zcela pokrytecky dští síru na ty, kteří stejným způsobem vybudovali byznys ze stejného základu. Jen po roce, na jehož konci se zločincům zhroutil jejich rudý svět.
 Cyrille Pécuchet Muž Kategorie
25.02.2014 09:53:15
Coze?Tohle snad nemuzes ani myslet vazne!Ty si opravdu myslis ze kolektivizace byla nejen na vesnicich vitana?
 VitamínaOriginal Muž30 Kategorie
25.02.2014 09:50:36
VitamínaOriginal: to je poněkud zjednodušený pohled.
Faktem je, že na vesnicích byli v KSČ v podstatě všichni. A pokud se tam něco postavilo nebo vybudovalo, bylo to díky práci těchto "zločinců".
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
25.02.2014 09:45:53
Komunisticka strana byla v roce 1993 prohlasena za zlocineckou organizaci.To je fakt!A tato prasata tu maji delat poradek?Je mi spatne kdyz tu ctu prispevky bolseviku.Navrhuju hromadne utratit az zas pujdou masturbovat na hrob Gotwalda.
Smajlík  VitamínaOriginal Muž30 Kategorie
25.02.2014 09:36:00
protože :

1. KSČM volí lidé s menším IQ a horším vzděláním, často lidé nezaměstnaní, lidé líní na západ od nás barevné menšiny atd. Těmto stačí líbivá rétorika a nikdy nebodu nad ničím hlouběji přemýšlet.

2. Nejsem si jistý jestli na to mají lidi. Vzhledem k nesmyslnosti a nerealizovatelnosti komunismu mají ve straně hlavně dost ideologů a žvanilů, ale nevím kolik mají zkušených ekonomů a právníků. Viz. třeba trapné úvěrové kauzy pana Ransdorfa, které jsou ztělesněním neskutečné naivity a hlouposti
 lamželezo
25.02.2014 09:35:51
libik: ani je to velmi zajímavá úvaha. Mají silné zastoupení na obcích a tady by se našly tuny materiálů. Taky nechápu, že speciálně tohle vůbec neřeší.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
25.02.2014 08:43:42
Zkus to na komunále někde v Kotěhůlkách a pokud to budeš mít experimántálně ověřeno, přijd s nějakým závěrem a následným postupem. :o) Jinak je to mlácení prázdné slámy.. :)
 Alkedos Muž69 Kategorie
25.02.2014 07:12:14
V životě jsem neviděl komunitu pracovat, tvořit, budovat. Těžko to chtít po jejich pohrobcích.
 8NAE
25.02.2014 07:06:29
I když komunisti nemají většinu, myslím si, že určitou moc ovlivňovat řízení státu mají. Přijde mi, že jsou tam jen do počtu, aby "demokracie" byla úplná. Žvanit na schůzích nestačí.
 blackmetal75 Muž Kategorie
25.02.2014 06:50:35
komunisté těží hlavně z chyb jiných stran. Nemyslím, že by všichni museli být nutně marní, ale přiznejme si, že jejich ideály jsou nesmyslné a mladé generace posilující ty zarputilé staré zločince nejsou o moc lepší ... stačí si najít stránky mladých komsomolců, touha likvidovat a dělat razantní kroky z nich přímo kape. No dobře, v mláví jsme všichni trochu radikální, ale ta jejich radikalita nevyzní jako myšlenky potroublých puberťáků .. je docela slušně promyšlená a nezdá se že by dotyční netušili o čem píšou. V pozdějším věku už jsou natolik rozumní, že si tyto myšlenky na krev nechávají pro sebe a jen tak nenápadně obhajují minulý režim a tvrdí že znárodňování a trocha přitvrzení (i v lidských právech) nemůže být na škodu.... no hřejeme si hady na prsou
 tomek
25.02.2014 06:22:58
libik: nj ale pořád se jakoby točíme v kruhu. Jak vznikne to podezření?
Navíc v případě politika je to aktivní lov na něj - to je trochu jiný případ.

Každopádně advokáti jsou až tou poslední ochranou před korupcí a korupčníků před soudem.
Taky je to drahé... a systémově pro KSCM neúčinné. Byl by to zoufalý symbolický alibismus.
 *matouch* Muž44 Kategorie
25.02.2014 02:39:58
není to demagogie? A jak ho chytíš, než že ho vyzkoušíš?
*matouch*
--------
Podobně jako Ratha? Na základě podezření nasadíš odposlechy.
 libik Muž32 Kategorie
25.02.2014 02:03:54
Přece jenom snažit se někoho chytit při činu a přímo někoho podněcovat, aby trestný čin spáchal, je docela rozdíl.
==============
není to demagogie? A jak ho chytíš, než že ho vyzkoušíš?
 *matouch* Muž44 Kategorie
25.02.2014 02:00:47
Buď korupce nebo fízlování. To si musíme vybrat. Jinak to v CŘ nejde. Nám pujde dobře obojí.
To je mentalita.
*matouch*
-----------
Tak fízlování je podle mě trochu jiná liga než agenti provokatéři.

Přece jenom snažit se někoho chytit při činu a přímo někoho podněcovat, aby trestný čin spáchal, je docela rozdíl.
 libik Muž32 Kategorie
25.02.2014 01:48:16
Pokud jde o právníky - názory jsme si vyměnili.

Možná, i když v "agentech provokatérech" osobně vidím víc nebezpečí než prospěchu.
=========
Buď korupce nebo fízlování. To si musíme vybrat. Jinak to v CŘ nejde. Nám pujde dobře obojí.
To je mentalita.
 *matouch* Muž44 Kategorie
25.02.2014 01:43:56
Já ti nevím. Kolik by takových právníků mělo být, aby KSCM pomáhalo lidem v exekuci? Vůbec mohli by pokrejt veškerý právní služby zdarma. To by byla reklama, no ne?
*matouch*
-------------
Tak to zbytečně přeháníš. Tak zaprvé by se KSČM rozhodovala případ od případu, jestli danému člověku pomůže (tj. jestli si zaslouží pomoc), čímž by se zátěž značně snížila.
Dále by se samozřejmě zaměřovala na to, co považuje z hlediska své politiky a ideologie za nepřijatelné a za negativní projevy současného systému. To jsou např. ony exekuce.

No protikorupční fond - je jen šaškárna. Lidi korupci nehlásí. Nebo tu možnost mají na PCR nebo různýcg fondech, mohou medialzovat atd..
----------
Nevím, relevantní informace nemám, takže můžeš mít pravdu. Ale celá ta idea a vůbec fakt, že za tebou někdo stojí, je podle mě důležitá (třeba Cvrček dostal 400 000,- )

Spíš by se mohli osvědčit nějací agenti provokatéři a nasazení odposlechu, pokud jde o usvědčení z korupce.
-------
Možná, i když v "agentech provokatérech" osobně vidím víc nebezpečí než prospěchu.
 libik Muž32 Kategorie
25.02.2014 01:34:48
Já ti nevím. Kolik by takových právníků mělo být, aby KSCM pomáhalo lidem v exekuci? Vůbec mohli by pokrejt veškerý právní služby zdarma. To by byla reklama, no ne?

No protikorupční fond - je jen šaškárna. Lidi korupci nehlásí. Nebo tu možnost mají na PCR nebo různýcg fondech, mohou medialzovat atd..
Spíš by se mohli osvědčit nějací agenti provokatéři a nasazení odposlechu, pokud jde o usvědčení z korupce.

V právním servisu nevídím tu místo.
 *matouch* Muž44 Kategorie
25.02.2014 01:29:55
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.
Kreditem KSČM je, že nic nedělá.
K tomu se mohou veřejnost dojímat "nás nikdo k ničemu nepustí".
Hard core alibismus.

Nemají potenciál, kdyby nějak zásadně zabodovali ve volbách, nic by se zásadního v politickém či ekonomickém neudálo.
Jen chudinka svědomí národa by zase bylo zašlapáno o několik sáhů níž pod zem.
 1ssss Žena24 Kategorie
25.02.2014 01:28:05
Helecetě oni nemohou odkrejvat žádný kauzy, protože jsou mimo dění...
*matouch*
---------
I tak do toho vidí víc než ostatní + mají na to čas a prostředky.

Jinak něco podobného dělá Janečkův protikorupční fond, takže to nějak jde.

Ale tak jsou tu i jiné věci, které by mohli dělat tzv. "pro lidi" - třeba právní a poradenská podpora pro lidi v exekuci. Když se ti někdo od rána do večera zabývá akorát exekucí, tak nemusí být tolik kvalifikovaný (a tedy tak dobře placený) a zároveň může být velice efektivní.

Nebo kdybych to zobecnil, tak že by vynakládaly prostředky na mírnění dopadů současného kapitalistického státu na jednotlivce.
 libik Muž32 Kategorie
25.02.2014 01:21:13
Osobně si myslím, že komunisti mají alibistickou taktiku. Oni moc dobře vědí, že jim prospívá, když jsou stranou všeho a potom mohou přijít a ukazovat.

Mělo by se na jednu stranu uznat, že za dvacet let neměli komunisti jediný větší průser. A to je na naše poměry v celku dobrý výsledek.
 suvurov Muž30 Kategorie
25.02.2014 01:19:05
Helecetě oni nemohou odkrejvat žádný kauzy, protože jsou mimo dění... Max mají nějaké zastoupení v obcích - krajích..

Jo no - mohou si dát stoleček na hlavní nádraží. Nějaký právní servis. Komunisty jsem nevolil, ale nechápu tě jako Semelová redaktora. Nejspíš je to blbost.
 *matouch* Muž44 Kategorie
25.02.2014 01:17:38
suvurov: Jako sorry, ale jak jinak komunikovat s takovým volem, ještě navíc voličem SSO.
 Seru na to
25.02.2014 01:09:58
Nečetl jsem příspěvek, protože vím, že jsi kokot.
---
Jako tahle věta mě fakt rozsekala i když by si neměl být tak sprostý a za každou cenu vyvolávat hádky...
Smajlík  suvurov Muž30 Kategorie
25.02.2014 01:09:17
No a ty si myslíš, že tu trestnou činnost hlídají právníci? Nebo jak by k ní měli přijít právníci z KSCM?
*matouch*
-----------
Tak ti by se zabývali správnou formulací žalob, oznámení a jejich případných důsledků (tj. někdo "žaluje" nazpátek) a také aktivní pomocí lidem, kteří se rozhodnou danou korupci ohlásit a jsou za to biti.

No a pokud bychom brali v potaz, že by se z toho stal kompletní protikorupční tým, tak by samozřejmě další lidé sháněly důkazy a další lidé by to dostávaly do zpráv/deníků/novin, protože tlak odspoda je důležitý.

Důležité je, že by na to KSČM měla poměrně dost času (stejně s nima skoro nikdo nejedná) a zároveň i nemálo prostředků.
No a na oplátku by dostala dost těch politických bodů a předpokládám, že by její pozice byla silnější.
 libik Muž32 Kategorie
25.02.2014 01:04:54
libik: Však srat na tebe, ty jsi nedokvašenej psedoajťák. Nic nemáš, nic nejsi a tak to taky zůstane.
 Seru na to
25.02.2014 01:04:25
Tady pán vám vysvětlí, jak to s KSČM ve skutečnosti je:

www.cibulka.net
Smajlík  Cibulkar
25.02.2014 01:04:18
No a ty si myslíš, že tu trestnou činnost hlídají právníci? Nebo jak by k ní měli přijít právníci z KSCM?
Smajlík  *matouch* Muž44 Kategorie
25.02.2014 01:00:16
Tak se s tím ty píč0 smiř.
Seru na to
----------
Když už, tak jsem favorizoval Piráty.

A nemyslím si, že by tento příspěvek byl vůči současné KSČM kritický, spíše zamyšlení nad tím, proč věc, kterou by mohli dělat a hodně by pomocí ní získali, tak nedělají...
 libik Muž32 Kategorie
25.02.2014 00:58:15
Nečetl jsem příspěvek, protože vím, že jsi kokot. Skutečnost je taková, že KSČM měla v posledních volbách skoro 15 procent a dle průzkumů stále posiluje, což se nedá řicí o tebou favorizovaných ultrapravičáckých kriplostranách jako jsou Svobodní, kteří mají v současné době 0,9 procenta. Tak se s tím ty píč0 smiř.
 Seru na to
25.02.2014 00:52:48
Pouzit v jedne vete zaroven "KSCM" a "prospesna" mi pripada jako oxymoron
 kaiten Muž54 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk