Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.780410, vloženo 25.01.2014 22:18:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sobota robota
Fuj, dneska mám hodně hnusný den. Začalo to pátkem, přišel jsem ze školy a celý den jsem dělal otázky až do noci. Byl jsem úplně zničený, nemohl jsem usnout. A dneska jsem se bohužel zase probudil. Ráno to ještě nevypadalo tak špatně, byl jsem jenom unavený, ale potom přišly brutální deprese, ani nevím proč, nevím co jsem udělal špatně, možná jim přišlo že jsem až moc veselý a že by s tím měli něco udělat. Nevím.

A tak jsem celý dnešní den proležel na posteli, nemohl jsem usnout ale nemohl jsem být ani vzhůru, nemohl jsem udělat cokoliv, neudělal jsem tolik věcí do školy které jsem udělat měl.
Jenom jsem ležel a zmítal se uprostřed těch strašných pocitů, které když se napíšou zní tak banálně. Smutek, zlost, pocity beznaděje a bezmoci, vědomí že už se ty hezké věci nikdy nevrátí. Všechny shořely, do poslední, a i kdyby se náhodou mohly vrátit je mi to k ničemu, protože i já jsem už shořel.

Vrátilo se mi dneska tolik vzpomínek, vzpomínek na místa které jsem miloval a které už nikdy neuvidím, vzpomínky na zážitky které jsem prožil, vzpomínky na mého kocoura, a na druhého mrtvého, vzpomínky na psa kterého jsem miloval a ztratil, vzpomínky na všechno co jsem tam prožil, na všechno co jsem tam udělal, postavil, opravil, pokazil, vylepšil, zkrásněl, předělal, upravil. Já chci domů, prosím.

Nedá se to vydržet, tolik smutku najednou. Chci být zpátky na své zahradě, válet se tam v trávě, chci zpátky svého kocoura, chci spát na svojí posteli a vařit ve svojí kuchyni a starat se o ten můj polorozpadlý barák. Znova jít na všechny ty místa které tam tak miluju, už se stejně všechny za tu dobu změnily ale co na tom. Chci znovu skutečně žít a ne tady pomalu umírat v duševních bolestech.

Proč neexistuje nějaké tlačítko které by se zmáčklo a člověk by umřel, bezbolestně, okamžitě. Představuju si takové tlačítko, dneska jsem ho viděl celý den na stěně, zkoušel ho mačkat ale nefungovalo, pochopitelně. No, vlastně pistole má takové tlačítko, i brokovnice ho má (a ještě lepší) ale prostě nic takového u sebe nemám.

A teď už jenom tak sedím u zpovědnice v takovém tom postdepresivním stavu kdy je oproti vám zombie inteligentní a bystrý, přitažlivý člověk protože jsem celý den proležel a nechce se mi spát, ale nechce se mi dělat ani cokoliv jiného. Ani ta hudba už mě nebaví.

A zítra bude zase zítřek a potom další a další a všechny ty zítřky mě ničí.
Díky za přečtení.
 White Wolf Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.01.2014 10:01:30
Děkuji Vám (Uchyl Jokerovi ani tak ne).
 White Wolf Muž25 Kategorie
25.01.2014 22:46:31
Utrpení autorů, než věci v nich dozrají, je pravidelné. Musí to odbolet, jinak lidi plavou po hladině a o hloubce nevědí nic. Jen vyjímeční se dokáží právě nesnázemi ponořit a přinést ty zprávy, umělci, učenci...
 Tak vydrž
25.01.2014 22:44:20
Píšeš pěkně, zkus to uplatnit někde, kde to hned nezapadne do smetiště kravin. Terapie pracuje i v dospívání, ale na něco zásadního musíš ještě vyčkat, změna osobnosti chce zralost, pokud ji vážně chceš. Můžeš potom rozvinout své dnes zakrnělé věci, třeba veselejší?
 Pisálek
25.01.2014 22:31:26
Ahoj, taky jsem dneska neměl dobrý den. Podobně jako Ty jsem prospal celé dopoledne, pak už to bylo lepší, ale pořád nic moc. Nevím, jestli se s depresí léčíš, ale to, co jsi tu napsal, by už asi nějakou odbornou pomoc chtělo. Vzpomínkám se oddávám asi jen ve snech, jinak se snažím žít přítomností, i ta je celkem zajímavá, když se člověk snaží být aktivní. Abys ale mohl být aktivní, musíš být zdravotně stabilizovaný. Deprese je jen nemoc, dá se překonat, ale jen léčením, vůle na to nestačí.
 Pavel DF Hrubý Muž49 Kategorie
25.01.2014 22:20:13
Předem se neděkuje, já to nečetl
 Uchyl Joker Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

HIT Týdne:  Super cena 149 Kč