Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.775229, vloženo 02.01.2014 23:58:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pomoc
Už nechci, už tady nechci být ale pořád jsem. Nechci dělat ty samé věci pořád dokola bezesmyslu. Nechci usínat, nechci slyšet budík, nechci přemýšlet už nechci... Chci pryč někam hodně daleko a vysoko, jít tunelem ke světlu na konci nebo tak něco.

Chci mít pistoli a bum nebo chci bydlet alespoň v desátém patře místo v sedmém. Znáte někoho kdo má pistoli? Vždycky i když mě v životě bylo špatně, věděl jsem že se to může zlepšit, že to není na pořád, že se to změní, viděl jsem možnosti, ale teď už není nic jenom tma, jenom divná troska která sedí na židli a třepe se strachy z každého dalšího dne, a noci, a situace, troska bez budoucnosti a neschopná vzpomenout si na minulost. Deprese, ta hnusná svině mě zničila, položila na lopatky, potichu a pomalu ani nevím jak se to stalo prostě jsem to nezvládl.

STRACH, nenávist, smutek, zoufalství a v hlavě jenom nééé už ne, už ne, už prosím néé.
Ti co mě budou psát že jsem ztroskotanec, magor, atd. - Vím to sám. děkuji.
Děkuji za přečtení
 White Wolf Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.01.2014 17:19:21
elie22: Díky za podporu. Asi to bude dobré, to ty prázdniny. Už dva týdny jsem skoro nevylezl z bytu, nemluvil s nějakým vrstevníkem a tak. Když je škola tak je to lepší, vím že ještě trochu žiju, že jsem zvládl tohle a promluvil s tamtím atd.

Se vzpomínáním je to problematické skoro vždy, někdy lepší někdy horší, někdy dobré. je to něco jako porucha paměti asi. Když se soustředím tak si vzpomenu (vybavím). Ve stresu (škola) je to horší.
Prostě to všechno půjde zase dál. Díky moc.
 White Wolf Muž25 Kategorie
03.01.2014 14:29:45
Znelo to ako normálna depresia, ale tuším je to kus vážnejšie. Nejak si neviem predstaviť ten stav, keď si nič nevieš vybaviť. Čo vtedy pociťuješ? Stres? Či? Za normálnych okolností si si schopný veci vybaviť alebo to s tým spomínaním máš také problematické vždy? Keď sa sústredíš, vieš to prekonať?

P.S.: Ak si nevieš pomôcť sám, nechaj iných nech ti pomôžu. Zbrane a zoskoky môžeš riešiť aj potom, čo vyčerpáš všetky možnosti ;)
 elie22 Žena27 Kategorie
03.01.2014 10:44:06
Ok, díky zkusím meditaci.
 White Wolf Muž25 Kategorie
03.01.2014 08:56:08
Vlci to mají těžké :-) Zkus popřemýšlet nad pravidelnou meditací. Já si během nich uvědomil, že tak prázdný nejsem - uvidíš sám, co budeš prožívat po půlhodině. Prázdnota to nebude.
Problémy to sice nevyřeší, ale umožní ti trochu normálněji fungovat dál.
Smajlík  Ježíšek z Pekel Muž25 Kategorie
03.01.2014 00:41:37
každý si najde v životě něco co ho naplňuje a pak se ti všechno obrátí správným směrem :) a pokud myslíš vážně všechno co jsi tu napsal, doporučuju navštívit odborníka psychologa, dokážou pomoci a není se vůbec za co stydět. Good luck :)
Smajlík  Ivulajzna Žena22 Kategorie
03.01.2014 00:31:20
Díky za opověď
Proste nevim: Zabít se chci už dlouho ale nějak to prostě nejde, nějak nefunguje to že kdo se chce zabít ten to udělá, pořád nad tím přemýšlím.. Mezi lidi nechodím (kromě školy) a chlastat hm jak? nedokážu přít mezi neznámé lidi a s někým se třeba bavit nebo tak něco.

elie22: Ničeho konkrétního (kromě maturity, lidí atd.). Ale mám v hlavě divné pocity, divné stavy prostě... vnímám jen to co vidím (třeba můj pokoj) ale jinak nic, nikde nic není, prázdná hlava, nedokážu si cokoliv vybavit, nedokážu si vybavit místnost vedle, nebo tvář člověka kterého bych měl znát. Když je zle nemůžu si vzpomenout jak se jmenuju nebo kolik mám roků.. Toho se bojím - sám sebe, vím že to není v pořádku, že je něco hodně špatně ale nevím jak si pomoct.
 White Wolf Muž25 Kategorie
03.01.2014 00:14:14
Čoho konkrétne sa to bojíš?
 elie22 Žena27 Kategorie
03.01.2014 00:11:10
pokud se chces zabit tak 7 patro urcite staci.....
ale NEBUD blazen. chodis vubec mezi lidi?
tak chod chlastat :D
 proste nevimPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk