Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.756332, vloženo 05.10.2013 12:39:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Štve mě pirátská strana...
...protože má (pro mě) nejlepší program. Je tu ale dvoje velké ALE :

1)Má blbej název. Většina lidí si kvůli tomu názvu myslí, že je to nějaká recesistická strana nebo nějaká přespříliš alternativní.

2)Shlukujou se kolem ní podivný existence, což akorát potvrzuje to, co si o této straně lidi myslí kvůli bodu 1.
A když přijde do televize mladej týpek s dredama jako předseda pirátský strany, tak to akorát utvrdí (i když je to PhDR., Ph.D., ale to už nikoho moc nezajímá, protože obrázek je dotvořený).
 libik E-MAIL:   Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.10.2013 12:23:14
http://www.piratstvi.cz/
 lolekk
05.10.2013 19:20:30
Transparentnost současného přerozdělovacího molocha je iluze, na kterou lákala v 90. letech ČSSD (akce Čisté ruce), a posléze i všechny nové strany (naposledy Věci veřejné). Nikdo to však nesplnil. Jediné, co s tím dosáhli, je házení klacků pod nohy poctivým politikům, a větší sofistikovanost těch nepoctivých. Těm už dnes nedokážou korupci, ani když ho přímo chytí s úplatkem. Výsledkem je neustále rostoucí korupce, na kterou je ovšem méně vidět. Na Západě to dovedli téměř k dokonalosti, kdy si obyčejní lidé korupci ve vysoké politice ani neuvědomují, a tak si v řebříčku vnímání korupce vylepšují pozici.

Poučný článek: http://www.lupa.cz/clanky/korupce-v-cesku/

Řešením není nasypat molochovi na cestu hřebíky (o které se pak popíchají všichni), ale sebrat molochovi potravu – přerozdělování.

Jistě, v programu Pirátů nepíší o omezení autorské svobody. Píší jen o zrušení patentů, OSA, a tak. Jenže co místo toho nabízejí? Podporu těm, kteří svobodně šíří informace.

Převedeno do ekonomické řeči: Zvýšíme daně, abychom mohli podporovat ty, kteří nabízejí své informační produkty volně. To, co dříve vybírala OSA jako poplatky umělcům, bude nyní vybírat stát jako daně použité na podporu svobodného šíření informací.

Převedeno do praxe: Firma Chroust bude zkoumat nesmrtelnost chrousta, a všechny své poznatky dá volně k dispozici. Za to si bude nárokovat podporu. Kapela Frantovy vodrhovačky nahraje pár vodrhovaček, a dá je volně k dispozici. Za to si bude nárokovat podporu.

Ne, že bych současný autorský a patentní zákon hájil. Právě naopak, oboje bych zrušil, a veškeré věci z nich vyplývající bych převedl do běžného občanskéhé a komerčního práva.

Něco podobného navrhují například Svobodní. Pravda, taková koncepce by dovolila Svěrákovi, aby zakázal všem citovat hlášky z jeho filmů. Ale sebrala by mu automatickou právní ochranu.
 Sta67 Muž28 Kategorie
05.10.2013 16:38:50
Vol je a nešťourej se v tom.
Mě by totiž silně zajímalo,kam by se případně po volbách naklonili.
U nich to není tak úplně jasné....

Já ovšem zůstanu věrný své oblíbené KSČM!
 vittta
05.10.2013 16:10:09
libik: to je poměrně sporný názor.

Když si stáhneš dílo, které autor nechtěl do naší země šířit. jednoznačně porušuješ autorskej zákon.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
05.10.2013 16:08:19
aneb XCrazySlimeX zas přišla do nějaké diskuze mlít ty svoje stupidní sračky
Smajlík  jen kolemjdoucí
05.10.2013 15:15:17
A tobě osobně to vadí proč? Tobě osobně vadí ten název? Tobě osobně vadí dredaři? Pokud ne, nevidím důvod, proč je nevolit. Je to osobní volba každého člověka. Chápu, že třeba starším lidem to vadit bude. Ti ať volí někoho jiného.

Já Piráty volit budu, protože:
1) je mi sympatický jejich program
2) název strany mi nevadí
3) dredaři mi nevadí
Smajlík  hmmm2
05.10.2013 14:22:31
libik: Jak kde... Když si to zaplatíš, např. na Hellspy, tak ano. Ale pokud vím, kinotip chtěli zrušit nebo dokonce zrušili.
 XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
05.10.2013 14:10:48
Utržení ovoce v ráji byl sex Adama a Evou a tak se začali stydět za nahotu, sex znamenal, že se začal operační systém člověka nelegálně geneticky kopírovat. Stvořitel operačního systému člověka, potom odmítnul už provést aktualizace, na tomto operačním systému, a vyhnal Adama a Evu, z místa kde se vytvářejí genetické programy a operační systémy, do místa kde jsou jenom uživatelé genetických programů, a jelikož genetický operační systém člověka nebyl nikdy Stvořitelem aktualizován, ani zde logicky nebyli tři veliké servisní paky, jako na XP, tak tento operační genetický systém je špatný a z lidí se stali egoističtí kariéristé co myslí jenom na to jak krást programy a operační systémy.
Smajlík  bhagavan Muž61 Kategorie
05.10.2013 13:54:20
Jejich název je náhodou výstižnej, podporují legálně stahovat filmy a to je prakticky počítačové pirátství. :)
--------
Stahovat filmy je legální i teď, k tomu nepotřebuješ piráty...
 libik Muž32 Kategorie
05.10.2013 13:51:26
Kdo se o politiku zajímá, tak si o nich snad něco zjistí... Jejich název je náhodou výstižnej, podporují legálně stahovat filmy a to je prakticky počítačové pirátství. :) Ještě by mohli podporovat hacking a šla bych je volit hned.
 XCrazySlimeX Žena24 Kategorie
05.10.2013 13:30:47
Piráti mi vyšli jako druzí ve volební kalkulačce, takže asi je taky budu volit. Samozřejmě nerozhoduju se jen podle kalkulačky, pročetla jsem si i programy.
První DSSS má příliš špatnou pověst, takže hlas by byl vyhozený, a u třetího Úsvitu mi prostě nějak nesedí Okamura. Možná kdyby se tak necpal na prezidenta, viděla bych ho jinak, jako šéf cestovek působil dobře.
 86angelinka86 Žena29 Kategorie
05.10.2013 13:29:31
Jsou sice úzce specializovaní, ale na prostředí, které je dnes maximálně důležité. Práce není, prachy nejsou, pomalu co žrát není (co žrát je, ale co to ve skutečnosti je..) tak alespoň, že se zatím můžeme koukat na filmy. Až to nebude, tak se začneme zabíjet.

S čímž souvisí moje jiná výtka a to je server sleduj.cz pod pirátskou stranou, kde prostě už vůbec, ale vůbec nic nefunguje... a oni ani nekváknou na omluvu.
 DžonSilver
05.10.2013 13:29:23
Viz Sta67, chci mít dál svobodu rozhodnout se, komu a za jakých podmínek zpřístupním svá díla, až začnu zpívat a nahrávat hity.
nemel hovadiny
--------
Tak to jsme asi každý četli jiný program. Tohle piráti nikomu nezakazují, proti čemu brojí je OSA a jim podobné.
Druhá stránka věci je anonymita na netu, která souvisí se vším dobrým a špatným, co k tomu patří.

PS : Hlavní přínos pirátů bych viděl v transparenci státu a státních prostředků. Ti lidé tam jsou si velice dobře vědomi, jak fungují současné technologie a co všechno s nimi lze dělat. A když přinutíš úřady dělat všechny výdaje transparentní, tak je to dle mého názoru nejlepší samoregulační systém, protože lidi pak doma z nudy nebo přesvědčení budou rozklikávat každou korunu, která někam odtekla.
 libik Muž32 Kategorie
05.10.2013 13:21:28
Viz Sta67, chci mít dál svobodu rozhodnout se, komu a za jakých podmínek zpřístupním svá díla, až začnu zpívat a nahrávat hity. Kromě toho, pirátská strana je na můj vkus příliš úzce specializovaná (ostatní celospolečenská témata jsou v jejich programu jen kvůli dojmu).
 nemel hovadiny Muž Kategorie
05.10.2013 13:06:24
Když se podívám na program Pirátů důkladněji, tak mi přijde, že je to program KSČM převedený do světa nehmotných práv.

Jejich program v podstatě spočívá v tom, že ke stávajícím regulacím chtějí přidat ještě několik nových: regulovat, jak mají vypadat autorské smlouvy, nebo třeba regulovat farmaceutický výzkum.

Takže, ač se ohánějí hesly o svobodě, ve skutečnosti chtějí svobodu ještě více omezovat.
 Sta67 Muž28 Kategorie
05.10.2013 13:03:56
MS-fanousek:
PR a politický marketing funguje na této planetě všude.
 Nudložrout Muž19 Kategorie
05.10.2013 12:56:27
Nudložrout: stačí mi země, kde chápou fungování demokracie. Kde strany hodnotí pdole činů a ne podle názvu.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
05.10.2013 12:52:03
MS-fanousek:
A na jakou planetu by ses chtěl odstěhovat?
 Nudložrout Muž19 Kategorie
05.10.2013 12:47:07
libik: jestli se drtivá většina lidí řídím tímhle, je na čase sbalit kufry. já doufám, že se pleteš.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
05.10.2013 12:45:26
No snad si lidi nedělají názor podle názvu nebo toho jak někod vypadá
MS-fanousek
--------
Samozřejmě že si podle toho drtivá většina lidí dělá názor... Taky si ještě dělají názor podle hesel a billboardů. Kdyby tomu tak nebylo, tak nikdo nedělá kampaně za desítky až stovky milionů...
 libik Muž32 Kategorie
05.10.2013 12:43:13
No snad si lidi nedělají názor podle názvu nebo toho jak někod vypadá
 MS-fanousek Muž38 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk