Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.745557, vloženo 14.08.2013 04:20:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč jsou VV vnímány tak negativně?
Na začátek hned podotknu, že jsem VV nevolil a i jsem byl vůči nim dost skeptický.

Ovšem musím podotknout, že osobně jsem byl pozitivně překvapen. Pár drobných přehmatů, Bárta se mi zdál jako geniální ministr dopravy, čekal jsem stokrát horší scénáře.

Jasně, když se to pak roztrhlo a pár dementů si udělali "LIDEM" nebo jak se to nazývá, tak jistou kritiku chápu, nicméně za to mohla demence těch lidí, nikoli Bárta a jeho vize.

Každopádně VV začali být mnohem negativněji vnímány ještě před tímto rozpadem a já jsem nikdy nepochopil proč...? Předpokládám, že asi proto, že lidi čekali, že si zvolí novou stranu a ta udělá ze dne na den zázraky a to se nestalo (ani nemohlo). Nebo mi něco důležitého uniklo?
 libik E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.08.2013 15:08:06
Nevolil sem je, otravovalo mne neustálé pokusy vydírat koaliční partnery.
Ale v zásadě kldně hodnotím jejich podíl na pokroku v policii a státním zastupitelství.
 MS-fanousek Muž38 Kategorie
14.08.2013 12:11:50
VV? Vono to ještě existuje? Já jsem si myslel, že se to rozpadlo na prvočinitele.
 Sta67 Muž28 Kategorie
14.08.2013 11:58:36
veci verejne se snazily hrat si na protikorupcni stranu, kteras chce konecne v ceske politicice udelat poradek. pak po volbach se na svetlo sveta dostaly stare nahravky barty, kde na nejakem sezeni firmy ABL otevrene rika, ze je potreba dostat se co nejdrive do politiky, ziskat tak moc a kontakty a zvysit firme prijem ze statnich zakazek. barta sice oficialne spolupraci s BAL ukoncil a prodal svuj podil ve firme, ale....ehm

ukazalo se tedy, ze projekt veci verejne byl pravdepodobne jen o tom ziskat politickou moc a to co nejrychleji. odpovida tomu i hlavni program strany - je jasne ze na silnou protikorupcni notu se dost lidi chyti.
 blekota
14.08.2013 09:20:41
Působení Johna v čele ministerstva vnitra také nebyla žádná sláva. Navíc je potkal osud všech uměle vytvořených seskupení - prostě se začali štěpit, hádat, být nekonzistentní v názorech atd. Podle mého si tu nedůvěru zcela zasloužili...
 Votrapa Muž Kategorie
14.08.2013 08:08:02
Tak bylo to kvůli Kmentovi zejména. Dokázal je dost zpranýřovat. Hlavně za to sledování politiků, což mi příjde jako úplná drobnost :) Však Bárta to prý prohlásil, aby zničili politickou garnituru musí použít horší metody. A má pravdou čestně se zničit nedají. Jenže do toho vlítli příliš rychle a neměli ještě takovou sílu, aby odolalili nátlakům ostatních stran - myslím, že na jejich zničení se podíleli společně ODS, TOP09 i ČSSD.

K tomu byla chyb, že se obkloupil špatnými lidmi - Peak, Kočí apod.

Nejlepší bylo, jak jsem četl tu knihu superguru Bárta a Kmenta tam z Kočí udělal uvědomnělého člověka - že prý pochopila, co je Bárta zač a proto z VV odešla, že nebyla ovlivněna Tluchořem a tak. :))) Z ní udělal úplně suprovou holku :D Proto Kmentovi nic nevěřím, jelikož každý vidí, co je Kočí zač :)
 kolemjdouciii
14.08.2013 07:07:38
Od VV jsem očekával mnohem víc. Rozvíření stojatých vod na politické scéně, rázné a samostatné jednání a rozhodování ve prospěch voličů. Místo toho se stali vládní pravicovou stranou, která zcela bez ohledu na zájmy lidu podpořila zákony vedoucí k větší chudobě a namířené proti lidem. Po jejich odchodu z vlády během jednoho týdne naprosto otočili a nyní kritizují stejné zákony, pro které ještě nedávno zvedali ruce.
Podle mne tedy nemají vlastní názor a zajímá je jen to, na čem mohou politicky vytřískat jakýkoliv prospěch. Proto jsem zklamaný a přes některé slušné poslední výroky a kroky představitelů VV nejsou v mém volitelném portfoliu. Prostě nemohu věřit, že splní to, co hlásají. Zkušenost nade vše.
 Mjunda Muž46 Kategorie
14.08.2013 04:44:12
Taky jsem je nevolil, ale když se podívám dozadu, tak mi přijde že jiný osud je stejně nemohl potkat. Na českou povahu byli prostě příliš "divní", a teď to nemyslím jako nějaký všeobjímající pojem, ale jako terminus technicus... Samozřejmě největší roli sehrála media... Dlouho před volbami nějaký plátek o VV napsal, že jsou "neprůhlední" bez jakékoliv hlubší analýzy, ale lidé to hned přejali jako básničku. Dodneška si pamatuju debatu s jedním, jinak vzdělaným kamarádem, kterého když jsem se před volbami v obecném zmatku "koho ksakru volit?" jen tak zeptal "A co VV?" A on "Ty ne, ti jsou neprůhlední..." Když jsem to po něm chtěl vysvětlit, nedokázal to; prostě převzal ten titulek z novin a více se tomu nevěnoval; přesně takhle funguje mentalita většiny voličů.

Takže lidé byli rezervovaní už od začátku, od začátku je tam nějaká negativní emoce. Pak, řekněme, poněkud netradiční struktura a praktiky strany, na českou povahu prostě příliš "sektářské", pokud dovolíš. Málokdo dohlédl a vůbec se zajímal za ten rámec, že VV jsou prostě divná strana.

A nevynechejme fakt, že v české kotlině kdokoliv přijde s novátorskou myšlenkou, nebo nějakou vizí (projekty ve fázi vize jsou ze své podstaty VŽDYCKY naivní, je to už jen o víře, kterou do ní vložíš později), musí být opovržen a zesměšněn. Bárta tomu se svým hláskem posloužil dokonale.

Pak už se jen nabalovaly věci, asi poslední definitivní hřebíček do rakve byla ta aféra s Kristýnou Kočí, kterou dodneška vůbec nechápu a nemám představu, jestli se to nějak dořešilo a co ta ženská vůbec dneska dělá...

Takže vše co pod VV skutečně vzniklo je dávno zahrabané hluboko pod nánosem bahna, z něhož jen určitá část vznikla vlastním přičiněním té strany. Velkou roli sehrála media a sancta simplicitas... Byl v podstatě zázrak, že se taková strana vůbec dostala do parlamentu, myslím, že v následující dekádě nic takového pro malou stranu opravdu nehrozí. Lidé prostě potřebují svojí ČSSD, KSČM a ODS, je to to jediné, co znají. Upřímně, nejsem s to říct, jestli je to úplně špatně, ale českou politickou situaci to dělá každopádně úplně bezvýchodnou.

Je to jenom v mysli lidí a prvoplánových PR akcích, tak to je, bylo a bude..
 Prcat hady do prdelePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk