Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.741853, vloženo 29.07.2013 21:07:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
návštěva- babiččin duch?
Opravdu mám pocit jako kdyby v noci za mnou chodila moje mrtvá babička, v noci ležím v posteli na levým boku a najednou citím jakoby někdo houpal s moji postelí a mám pocit jako kdyby u mé postele někdo stál díval se na mě ale prostě se bojím otočit a podívat se to radši zavřu oči a dělám že spím... nepište že se mi to zdá v alkoholovém opojení já alkohol moc nepiju a tohle se mi stává za střízliva :D
 žena za pultem Žena28 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.07.2013 22:46:23
Já tomu věřím, i když se mi zatím nic takového nestalo.
Mojí babičku prý občas navštěvuje děda, ale v 80 letech to beru s rezervou. Nebo zvláštní bylo jak známý, když se dozvěděl, že táta je nemocný a asi umře, si sedl, myslel na něho, viděl ho jak pluje někam do tunelu a těsně před koncem se vrací. A ve skutečnosti měl opravdu pak táta hoodně namále.
 86angelinka86 Žena29 Kategorie
29.07.2013 22:23:21
Jo takové věci se stávají, taky mám pár příběhů:

1. Pár dnů po smrti dědy jsem jako malá spala u babičky.Druhý den ráno vyprávěla jak cítila, že jí někdo sahnula na rameno a slyšela, dědův hlas jak říká aby mě přikryl, že jsem odkopaná. Rozsvítila a skutečně, já byla odkopaná.

2. Babička umírala v nemocnici. Měli jí pustit aspoň na chvíli domů, já jsem najednou ve škole začala bez příčiny brečet, a když jsem přišla domů zjistila jsem, že to bylo ve stejný čas, kdy se babičce udělala zle.

3. Babička umřela, týden po její smrti se mi zdál sen, kde jsem se pohádala s rodiči, a babička mě uklidňovala, objímala a říkala že jí mrzí že se musí rozloučit, ale že to jinak nejde. Jediná jsem se s ní nerozloučila, protože jsem byla mimo domov.

4. Mamce se v noci zdálo s strejdovi jak se s ní loučí a druhý den dostala zprávu, že zemřel.

5. Je tomu dva měsíce, co mi nečekaně umřel děda. Byl sice v nemocnici ale když už se zdálo že je z nejhoršího venku, selhalo mu srdíčko. V noc kdy zemřel nám vytekla z hodin, které měl děda v kuchyni baterka. Druhý den ráno jsem slyšela bouchnutí vchodových dveří, jako kdyby někdo odcházel. Pes byl zavřený a nikdo doma nebyl, dveře byli zamčené.

6. Známá se hádala s matkou, matka zemřela. Známá seděla na balkoně, naproti měla křeslo, na kterém často matka seděla. Známé přišlo líto jak byla na maminku zlá a začala se jí nahlas omlouvat. Najednou se k ní křeslo přisunulo.

Vím zdá se to neuvěřitelné ale opravdu se všechno stalo. Proto si myslím, že něco mezi nebem a zemí je, a třeba se tvoje babička chce ještě naposledy rozloučit.
Smajlík  justify Žena25 Kategorie
29.07.2013 22:21:58
Máš to jen v hlavě asi Ti chybí no. Jak psal TenBrinken, tím to bude. Jinak osobně na duchy nevěřím. Je to kravina to spíše uvěřím, že přistanou mimozemšťani.
 hmmmmm
29.07.2013 22:03:40
Horrorko, ty potvoro, ty dneska sama neusneš!
Smajlík  Blp
29.07.2013 21:56:15
Možná babička, a nebo taky třeba Slender :D
Jinak - ohledně takových věcí nevěřím, že je to způsobené nějakým reálným psychickým stavem, jestli je to opravdu duch, tak to buď přejde, nebo to znamená, že po Tobě babička něco chce.
 Horror Lady
29.07.2013 21:34:43
Se otoč, když je to babička. (Ale radši si vem do ruky pepřák, kdyby to byl soused, co má "náhodou" klíč od tvého bytu B-) )
Smajlík  *Malklaran* Žena33 Kategorie
29.07.2013 21:32:59
určitě je to babička, přestan se bát, má tě určitě ráda a jenom chce vidět ,že se máš dobře :) jenom si prostě řekni vduchu ahoj babi,vím ,že tu jsi a nadále na mě dávej pozor :)
Smajlík  andělka přemýšlí Žena18 Kategorie
29.07.2013 21:30:12
Ship for Diana: myslím že je to babička protože se mi to začalo stávat až po její smrti
Smajlík  žena za pultem Žena38 Kategorie
29.07.2013 21:23:41
Jj TenBrinken ma asi pravdu, mela jsem to taky, kdyz jsem spala na necem nepohodlnym, je to pekne strasidelny a nejde se silou vule probrat. Ale je zvlastni ze si myslis, ze je to tvoje babicka, kdyz se nechces otocit a podivat..
 Ship for Diana Žena Kategorie
29.07.2013 21:18:08
Nejspíš jde o formu tzv. spánkové paralýzy, jakéhosi stavu mezi spánkem a bděním, provázeném obvykle halucinacemi a pseudohalucinacemi (příčinou je asynchronicita funkcí varolova mostu v mozku). Je to nepříjemné, ale dříve či později to samo přejde, takže klid.
Smajlík  TenBrinken Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk