Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.694463, vloženo 21.01.2013 00:29:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
VTIP 175
Syn pana Palačinky poučil rodiče, že když říká "ty jsi vůl", tak tím nemyslí "vůl" jako anglicky "wool" - tedy vlnu. Ať už se jedná o ovčí vlnu nebo o mořskou vlnu (viz předchozí dva vtipy).

Jenže co se nestane.

Syn pana Palačinky si dovede domů přítelkyni, nicméně musí na záchod a tak přítelkyně na něj čeká. V tom se vrátí domů pan Palačinka a uvidí uprostřed pokoje cizí ženskou a svého syna nikde a tak se - trochu zmaten - zeptá :

"Co ty tu děláš?"
Přítelkyně syna pana Palačinky si myslí, že tím "děláním" myslí co tu ve městě dělá za školu a odpoví : "Já jsem tu na VOŠ."
Pan Palačinka si vzpomene na zničená přátelství jeho syna kvůli špatnému pochopení významu a tak si pro jistotu dlouze změří a znovu se zeptá : "Opravdu jsi tu na VOŠ?"
"Ano, opravdu tu jsem na VOŠ".

Pan Palačinka tedy pokrčí rameny, vezme dívku za vlasy a dotáhne jí do kuchyně, kde jí donutí olízat každý špinavý talíř do čista a pak jí obličej v tom talíří máchá tak dlouho, dokud není spokojen. Potom jí namočí zadek a záda, položí jí na zem, chytne za rameno a boky a takhle s ní projede celou kuchyni.
Nakonec dojde ke krvavému zaschlinci na koberci, co tu zbyl, když tu paní Palačinková dělala předevčírem svetr (vtip 173) a tam slečnu drhne a máchá tak dlouho, dokud to není čisté.
Nakonec vyčerpanou dívku hodí do kumbálu a zamkne ho.
(vysvětlení dole)
.
.
.
.
..
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Přítelkyně syna pana Palačinky zvolila velice nešťastnou formulaci! Řekla, že "je tady na VOŠ", což ale zní stejně jako "je tady na wash", tedy "wash" = umývat. Pan Palačinka si to ještě jednou překontroloval a když mu dívka potvrdila, že tu je na "umyvání", rozhodl se jí použít jako umývací nástroj. A jak jste si mohli všimnou, byla vcelku multifunkční. Normálně potřebujete jeden přípravek na nádobí, další přípravek na podlahu a ještě jiný na koberce. Ale ne tak tato slečna, co studuje VOŠ. Z toho i plyne poučení, že i z VOŠky mohou vyjít absolventi s trochu širším záběrem, pokud je taková škola kvalitní.

Syn když to zjistil, tak se i docela smál a z kumbálu jí pustil až další den, protože mu to přišlo legrační.
 libik E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.01.2013 18:59:37
Dobře ty.:D:D
 Maňásci jsou nej Žena Kategorie
21.01.2013 09:55:06
!
Smajlík  bobrovka
21.01.2013 09:12:10
Asi by bylo lepší, kdybys na svém youtube kanálu (zárodek nového vtipu? pan Palačinka v podzemí hledá youtube kanál svého syna) ty vtipy vyprávěl, wash/VOŠ by vyznělo líp než v psané formě.

Že se jedná o vtip jsem pochopil spíš z nadpisu, než že bych se tomu přímo zasmál.
 Modrá Svině Muž46 Kategorie
21.01.2013 02:10:14
Přemýšlím, jestli to na mě není moc složité...
... ne, není. :-)))))
 šestá deklinace Žena Kategorie
21.01.2013 01:47:29
seš borec
Smajlík  Kuba Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk