Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.674591, vloženo 10.11.2012 19:09:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
VTIP 171
Pan Palačinka jde na večírek a dobře naladěn se rozhodne, že povypráví vtip. Jenže, co se nestane - jelikož je už napitý, v půlce zapomene pointu a tak v půlce vtipu zmlkne. Všichni na něj koukají a panu Palačinkovi je trapně.

Nedá se nic dělat a tak pan Palačinka odejde z večírku a přímo do biologického institutu, co je za městem. Tam si sežene velrybí, v alkoholu naložený penis. Doma pak vyřeže díru do podlahy ve druhém patře, která vede přímo do patra prvního. Velrybí penis upevní kolem této díry a bez váhání do tohoto penisu skočí, propadne jím do prvního patra a zlomí si nohu.
(vysvětlení dole)
...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Vysvětlení je asi dnes skoro zbytečné, protože se vám to určitě stalo také, ale přece jenom pro ty pomalejší to bude chtít explanation (používání anglických slov v českých větách působí edukovaně, a ani to slovo nemusí ve skutečnosti existovat)

Tedy člověk se čas od času ztrapní, to je normální. Ale když se ztrapní hodně, tak se často stane, že se doslova "musíte hanbou propadnout".
Pan Palačinka se sice neztrapnil zase tak moc, ale bral to příliš vážně a tak se "musel hanbou propadnout".

Jelikož propadnout se hanbou není zase tak jednoduché, musel si sehnat velkou hanbu (velrybí penis) a tou propadnout (v našem případě do prvního patra, ale to nebylo nejrozumnější, protože to je docela výška a tak si zlomil nohu, stačilo se propadnout třeba jenom půl metru).
 libik E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk