Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.673053, vloženo 05.11.2012 00:02:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Friend-zone
Otázka především na dívky - existuje ono slavné "friend zone". Tedy to, na co si stěžuje mnoho chlapů, že prý se dostanou do "friend zone" a pak už nemají nárok na to cokoli s tou holkou mít?

(Mně osobně to přijde jako blbost, ale tak na zpovědnici jsem to slýchával celkem často, tak mě zajímá, jestli to má nějaký reálný základ)
 libik E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.03.2016 17:54:39
Do friend-zone se většinou dostávají muži a to v případě, že se k holce, která se jim líbí chovají jako ke kamarádce a ne jako k potenciální partnerce. Nedostatek zkušeností ze vztahy jim dává pocit, že pokud budou s ženou nejdříve kamarádi, tak budou mít větší šanci se jí dostat do kalhotek. Většinou tím jenom ztrácejí čas, který by mohli věnovat holkám, která o ně mají zájem. Nejlepší metodou, jak se vyhnout této pro většinu nepříjemné situaci je dát hned od začátku najevo o co jim jde. Pokud to holka neopětuje, nedělat si z toho hlavu a věnovat se holce jiné, která chce to samé co oni. Sice je to tvrdá realita, ale funguje to jako na trhu - platidlo můžu je pozornost, věnovaný čas a peníze a platidlem žen je sex. Pokud jedna ze stran dává své platidlo "zadarmo", není druhá strana motivována k tomu, aby vydávala platidlo svoje. Věty typu "jsi hezký, hodný atd, ale jsi pro mě jako bratr" nebo "nejsem připravena na vztah" říkaj holky jen proto aby vás odmínutí nebolelo.
 Dea
22.10.2015 18:16:21
Má zkušenost? Méně vážný friendzone - 6x, vážný friendzone - 4x, nebo 5x. Má zkušenost s holkami, zejména s posledními třemi je ve stylu:"Jsi hodný, chytrý, pozorný a ohleduplný kluk, ale já raději budu s tím hajzlem co mi zahýbá, lže mi a ponižuje mne". Jinými slovy, ale zhruba s tímto obsahem mne několik holek už dokázalo odpálkovat. A proto, kluci: Choďte za prostitutkami a ty co Vás odkopnou nechte, ať je dál psychicky vysávaj a fyzicky ničí jejich úžasní boyfriendi, bez kterých nemohou ani chvíli být. "Mucq" na závěr.
Smajlík  Rajos
17.03.2015 19:27:48
Být ve friendzone je těžký. V mojem připadě o tom vůbec nevěděli ale jedna věta udělá svoje: Jsi pro mě jako bratr. A pokud nemá nějakou poruchu že by vyjela po svým bráchovi tak je to jasný.
Smajlík  ten co je v pr***i
11.01.2015 23:04:38
Za mě stoprocentně existuje. Jednak mám okolo sebe kamarády Které mám proste hozené jako by byli mý sourozenci.. Nepřitahují me. A oni od toho ani nic neočekávají (ne není to moje holčičí naivita :D .. známe se hodne dlouho a duverne.. tohle je dávno probrané. A hlavně to jde vycítit)
A pak..sama ve frindzonu jsem :D Takže to není jen klučíčí záležitost. Kamarád o mých citech ví ale abychom spolu byli to odmítá.
 Nikolletta
15.11.2014 21:26:10
Ano, je to když se dívka rozhodne, že si její kamarád. Nikdy pro ni nebudeš potencionální partner. V jejích očích se z tebe stane naprosto nesexuální entita, něco jako její bratr, nebo lampa.
 Friendzoner
16.05.2014 20:57:18
FRIENDZONE existuje! já osobně jsem v něm po 4. vždycky když se zamiluju tak prostě ta holka o mě sice řiká jakej jsem hodnej, milej, fajn setkal jsem se i s názorem že hezkej ale jako kluka mě nechtěla ani jedna. takže jsem zatim jinde než ve FRIENDZONĚ nebyl a můžu na 100% potvrdit že to existuje a dostávají se do toho hlavně kluci, kteří jsou hodný, milý, obětavý atD protože se řiká k hodnym klukům se chodí holky vybrečet a ke zlym vychrápat!!!
 THE SREELDZEEL TRIX
25.04.2014 20:22:43
Je mi 19, mám nejlepší kámošku se kterou mluvíme úplně o všem, oba máme svoje partnery, ale i tak mezi sebou občas prolomíme friendzone. Máme to skvělý.
Smajlík  Šťastlivec
05.11.2012 19:08:53
Je to možné, vídám to docela často. myslím si, že to je ale hlavně vychcanost oněch slečen. Když mám nějaký vztah s mužem (vztah= známost, přátelství...), dám si záležet, aby mezi námi bylo jasno v tom kdo co očekává. Jinými slovy, pokud se se mnou přátelí a stěžuje si, jak jsem strašná, protože je v oné "friendzone", je to debil, protože odzačátku věděl, že to nikam jinam než k přátelství nepovede.
Myslím si, že hlavní problém je, že holky nedají nic najevo a onoho chlapa tahají za nos.
 Funnyeyes Žena88 Kategorie
05.11.2012 17:17:47
Áno. Niektoré typy mužov jednoducho nechcem bližšie. Nikdy. Za žiadnych okolností. Radšej do smrti sama.
 jedowka Žena30 Kategorie
05.11.2012 11:34:14
jo, maj friend zone, já jsem skoro ve všech... dá se to prolomit, pak už je jen na každém, aby to neposral, protože to, že se to prolomí jednou, neznamená, že se to někdy bude opakovat. A to ví dívky, kluci si to neuvědomují, a na tom potom pohoří spousta přátelství.

Ahoj Muži
Smajlík  Inakluky Muž41 Kategorie
05.11.2012 10:34:33
Nevim, když vidim kluka, tak během prvních 3 sekund co na něj kouknu mozek zhodnotí, jestli bych se s ním mohla vyspat (to neznamená, že se to stane nebo že si to představuju) - no a u jednoho z 1000 mi vyjde že jo. U 999 že ne a ti můžou dělat cokoli klidně se stavět na hlavu nebo být největšími šovinisty a dominanty, ale k sexu nedojde i kdyby byli sebelepší.

Naopak u toho jednoho z tisíce - můžu bejt zadaná a můžeme být jenom kamarádi dlouhou dobu a přesto když bych pak někdy někoho hledala a on byl pro, tak se můžeme dát dohromady. Teda taky záleží jestli se mi líbí i povahově.

Rozdíl je v tom, že jakmile kluk patří k těm, u kterých bych si dovedla představit něco víc, tak mu nikdy nepovídám o svém vztahu/bývalých atd. Zatímco všem ostatním normálně jo. Pokud bych někomu kdo se mi líbí o tom začala nějak víc vykládat, pravděpodobně už by mě tolik nepřitahoval - ale nevím, nezkoušela jsem.
 katrin
05.11.2012 08:23:38
U všech kamarádů je člověk ve friendzone, tak nevidím důvod je dělit na muže a ženy..

A nic nikdy nemusí bejt navždy.
 BomberMAN Muž28 Kategorie
05.11.2012 02:16:46
Nejsem ženská, ale proč ten anglický výraz? Imo to funguje z druhé strany uplně stejně. Příklad třeba tvůj pracovní/školní kolektiv. Pokud tě jedna přímo neoslní, jsou tam takový u kterých to necháváš otevřený, pak takový o kterých vůbec nepřemýšlíš, dokud není důvod a pak takový s kterýma si to představit nedokážeš.
Dlouhé přátelstvi nemusi znamenat friend zone, pokud na sebe oba mysli.. Ale muze tam cloveka dostat, kdyz dloho nic neni..
Heh, tady se z toho dela enco co je zalezitost vyhradne zenskych..
 *matouch* Muž44 Kategorie
05.11.2012 02:11:13
Já si myslim, že ženský maj spoustu kamarádů, se kterejma nechcou nic mít, bo jsou pro ně jenom kamarádi, i když ti chlapi by si dali říct i o něco víc..
 xZdenish Muž27 Kategorie
05.11.2012 01:47:19
Není to blbost - sice nejsem ženská, ale co vím, tak to fakt existuje. Čím důvěrnější kamarád jsi, tím víc jsi u té dotyčné v loji, co se balení týče.
 Zvědátor Muž30 Kategorie
05.11.2012 00:35:11
Asi u mě byli 2 kluci ve friendzone, protože pro mě pořád něco vymýšleli a já to brala kamarádsky, ale když jsem zjistila o co opravdu jde, tak jsem se s nimi prakticky přestala vídat po té co jsem jim dala najevo, že z toho nic nebude.
 Pegasis
05.11.2012 00:12:43
Já tam mám všechny kamarády. Proč by ne? Když je člověk spokojený ve vztahu, který má, nepotřebuje něco hledat jinde a všechny svoje kamarády beru, jako by byli stejného pohlaví, snad ani nejde aby mě přitahovali, znám je dlouho a takovým způsobem, že je to něco jako rodina.

(Tedy jestli to chápu dobře, co to je, to friend zone:D) Slyším to poprvé v životě-ostuda:)
 rockerka Žena24 Kategorie
05.11.2012 00:08:34
Existuje, ale je v ní velmi málo mužů. A to: gayové a ti, co jsou pro mě z nějakého důvodu absolutně nepřitažliví (ať už vzhledově, nebo povahově, případně obojí).
 všechno je jinak Žena29 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk