Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.63873, vloženo 27.06.2005 08:21:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
1000x stejne

No jak vidim devcata kdyz se maji s nekym sejit hledaj vetsinou nejaky ideal a i kdyz cloveka vedeli na fotce tak pak reknou neni to optimalni jo reknou budem kamaradi a reknou kdy budou mit cas ale pak proste nahodou se na neco vymluvi a opet se to presune na jiny termin.....

Nejlepsi byla jedna holka ktera jaksi uz po jedne schuzce se vymluvila ze nema cas a dnes jsem se dozvedel ze nasla toho praveho ze jsou s spolu rok a ze se bude vdavat:-))

Jak je videt jsem rad ze nektere veci za mne obstaraji jini, holt nejsem dostatecne perspektvni a nejsem ekonomicky stabilni :-)))

Prijde mi to usmevne kdyz se s nekym bavim o mezildskych vztazich a prejde se na mne a kazdej kouka a divi se......
 Martexman E-MAIL:   Muž29 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.11.2008 12:51:38
Vůbec tě nechápu, ale když my holky( ženský) jsme tak duležitý.... kdo by neodpustil nevinný ženský dušičce??=)
 mckaci23 Žena Kategorie
15.11.2007 20:42:28
Víš, my ženský sme nepochopitelný mrchy.a proto nás maj chlapy rádi:D
 3CDD
19.03.2007 20:32:42
jo...plne te chapu{ sice vubec nevim o cem mluvis ale asi ti to udela radost}
 gang bang Žena19 Kategorie
12.01.2007 00:36:21
Treba te chce jen
pritelem :)
 Oshii Muž Kategorie
01.03.2006 11:46:51
Opcom:Stejně tak ty můžeš být díky vztahu k ní neobjektivní a já můžu mít díky odstupu nadhled a objektivnost...Takže tohle není argument.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
07.07.2005 09:22:10
to alien-nepřítel státu: Kvůli couře spolu nediskutujeme, diskutujeme spolu kvůli Lachtanovi. Tato debata je ale zbytečná - ty o Adél mluvíš na základě svých pocitů, já o ní mluvím na základě svých zkušeností - kdo má tedy větší šanci na konstatování reálného stavu?
 Opcom Muž38 Kategorie
05.07.2005 05:41:35
Opcom:Nebudu se s fajn klukem hádat kvůli nějaký couře.
A naprosto s tebou souhlasím, taky bych ti nakopal prdel, kdyby jsi o mý holce řekl špatnýho písmena..i kdyby byla děvka..což by byla..
Ne, kvůli holce se s fajn chlapem hádat nebudu, je to neřešitelná situace a ty nemáš na výběr a já ze svého názoru taky neuhnu.Tečka.
Ahoj.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
01.07.2005 16:13:53
200
 los losos Muž40 Kategorie
29.06.2005 14:46:34
martexi zase?
 BoUcHyiii Muž18 Kategorie
29.06.2005 11:56:50
alien-nepřítel státu: jo, tak ty jestli jsi někdy ukončil vztah s holkou, tak to musela být slepá , hluchá nebo z ústavu slabomyslných odkud vytáhli i tebe. Protože kdyby byla normální,viděla co sem píšeš za bludy, nebo tě slyšela, tak by jsi neměl ani možnost se s ní rozejít.... Překlad do tvého jazyka: Vysrala by se na tebe, poslala tě do hajzlu ať si s luluinkem hráješ dál sám jako doteď, narcisku ubohoučkej.
Smajlík  DRYLAC Muž27 Kategorie
28.06.2005 17:07:43
No dobře, utekla mi hrubka...mn e s háčkem.
Smajlík  lachtan Žena27 Kategorie
28.06.2005 17:04:02
Amarusi, to s těma drogama od tebe podpásovka byla.
Já nikde na tebe nic nevytáhla.
Bavili jsme se na téma "jedny z mých kritérií výběru partnera". Mluvila jsem obecně, kdežto ty jsi byl konkrétní, a v oblasti, o kterou tady vůbec nejde.

Bylo to takové jedovaté plivnutí mě do obličeje.
 lachtan Žena27 Kategorie
28.06.2005 16:04:25
to Amarus: "Mě stačí, že to vím" - tomu se říká opravdu pádný argument. Takže máš v sobě nějaký psychický blok, který ti brání být blízký někomu, kdo dříve bral drogy? Stále jsi nenapsal konkrétní důvody.
Takže ty si myslíš, že člověka charakterizuje něco, co se odehrálo před několika lety a daný point už není několik let aktuální? Co ti třeba říká vývoj osobnosti (pravděpodobně nic a v tom možná bude tvůj problém)? Takže toto je jediný charakteristický znak, který jsi schopen uvést?

"Charakteristický znak", který jsi uvedl se navíc týká úplně jiné věci, než na kterou jsem se ptal. Opět se tedy ptám:
„Hm, na první schůzce rozepnout gatě - inu, někomu se to třeba bude líbit... Každopádně Tebe to charakterizuje...“ – Mohl bys mi pospat své „myšlenkové“ pochody, které tě k takovému závěru dovedly?

Kde Adél vytahuje tvé osobní problémy? Uvedla část znaků, podle kterých volí partnera. Nemůže za to, že sis její text z důvodů vlastní zakomplexovanosti vztáhl na sebe.

A jak s tím souvisí tvůj pokus o sebevraždu? Ani Lachtan, ani já, ti nic takového nepředhazujeme.
Já tě nepřesvědčuji o tvé nevyrovnanosti a nevyzrálosti, já tyto vlastnosti akorát komentuji - přesvědčuješ o nich naopak ty mě, svým vystupováním a marným voláním do tmy.

Jsi si jistý, že je to opravdu !POD! tvojí rozlišovací úroveň?

Ohledně Martexmanova vzhledu - tím myslíš tuto větu: "Ty se považuješ za fyzicky přitažlivého? To opravdu myslíš vážně?"? Podle tebe mu mám říkat, že má pravdu, že je opravdu nesmírně fyzicky přitažlivej? Proč bych to dělal, když mám názor přesně opačný?
 Opcom Muž38 Kategorie
28.06.2005 15:29:13
No po necelých 24 hodinách to tu vypadá opravdu zajímavě...

Opcom: Mně stačí, že to vím. Už to, že někdo vůbec do drogové závislosti spadne, ho charakterizuje a to, že s nimi třeba přestane a vyrovná se s tím, na tom pramálo mění. Takového člověka si můžu třeba pro něco i vážit i ho obdivovat, ale mám všechny důvody k tomu, abych se od něj držel dál. Ostatně mně je tu taky předhazováno, že mám za sebou sebevražedný pokus, a to zase může odrazovat jiné a já to taky musím chápat - i když mě to může mrzet. A o psychické nevyrovnanosti a nevyzrálosti mě nebude přesvědčovat ani opilec, ani vyléčená(?) narkomanka... A vůbec, proč by to měla být ode mě podpásovka? Vytahovat zase osobní problémy druhého, nebo dokonce velikost případného přirození není podpásovka? Ale pardon, já zapomněl, Adélka může vše, protože je to Adélka...
Sex ke vztahu patří, to nezpochybňuju. A s tím rozepínáním gatí - tak to bohužel vyznělo. To, co napsala.
Jinak na tu osobní invektivu ("nic lepšího bys nevymyslel, na nic lepšího totiž nemáš") nemá cenu reagovat, tomu se jen pobaveně směju, to je krapet pod moji rozlišovací úroveň...

Mimochodem nevím, proč se du do Martexe navážíš i kvůli jeho vzhledu - víš sám, že jeho problém je někde jinde, to byla zas podpásovka od Tebe...

Konec debaty, tohle fakt nemá cenu...
 Amarus Muž28 Kategorie
28.06.2005 09:43:15
No nevím, ale když čtu tvé zpovědi, tak získávám pocit, jako kdyby si je chtěl přinutit, aby s tebou byly. Zdá se mi, jako kdyby si neuznával jejich právo na výběr. Toto je ale omyl, tvé postižení není „ticket“ na jistou partnerku. Když o tebe nemají zájem, protože jim nemůžeš nabídnout věci, které ve vztahu potřebují, tak to musíš respektovat.
Možná by ti pomohlo i to, kdyby ses konečně přestal litovat, přestal by si úpěnlivě(možná skoro až násilně) vyžadovat pozornost a lítost od ostatních a začal s lidmi komunikovat i o něčem jiném, než je tvá bolavá dušička. Název této zpovědi přesně vystihuje tvůj styl zdejšího projevu –1000* o jednom a tom samém. Co z toho máš? Opravdu nechápu tvé důvody, proč tu musíš stále dokola opakovat, jakej jsi chudák a jaký jsou ty ženský mrchy, že se nechtějí obětovat a být s tebou. Jinak naprosto souhlasím s kamínkem: „a neuraž se, ale nemyslím, že tvůj problém jsou nějaké pitomé berle...tvůj největší problém si ty....“ – naprosto výstižné.

Jinak se mi také velice ulevilo, když si Lachtanovi napsal, že bys o takovou holku jako je ona, neměl zájem. Poslední dobou jsem se totiž začal vážně obávat, že mi jí přebereš.

Teď k té diskusi:

Ty se považuješ za fyzicky přitažlivého? To opravdu myslíš vážně?

Amarus, 27.06.2005 11:18:27:
Nezačal by sis s nikým, kdo měl kdykoliv problém s drogami? Proč? Kdyby to Lachtan neřekla, tak bys to ani nepoznal. Kdybys byl alespoň ze třetiny vyrovnaný se svým životem, jako je Adél vyrovnaná s tímto obdobím v její minulosti, tak by si o sobě mohl říci, že jsi šťastný a pravděpodobně bys už dávno přišel o své panictví. S Martexmanem jste si v některých věcech docela podobní, vaším hlavním problémem nejsou ani tolik fyzické nedostatky, jako vaše psychická nevyrovnanost a nevyzrálost.

Amarus, 27.06.2005 11:25:41:
Vyhledej, bylo to u zpovědi o tom popáleném klukovi.

Amarus, 27.06.2005 11:34:45:
To že vytahuješ drogy ti jako podpásovka nepřipadá? No, vzhledem k tvému pokřivenému myšlení, se ani nedivím.

Alien-nepřítel státu, 27.06.2005 11:49:27:
Myslíš si, že když spolu lidé sexují, tak se nemohou poznat? Podle mě se lidé poznávají v průběhu vztahu a ke vztahu sex patří.

Alien-nepřítel státu, 27.06.2005 12:03:12:
Tomu přemýšlení jsi asi moc času nevěnoval, viď? Mimochodem, nebylo by lepší výsledek tvé autoerotiky zachytit do ruky, nebo do kapesníku, než si jím znečišťovat byt?

Amarus, 27.06.2005 12:53:11:
„Hm, na první schůzce rozepnout gatě - inu, někomu se to třeba bude líbit... Každopádně Tebe to charakterizuje...“ – Mohl bys mi pospat své „myšlenkové“ pochody, které tě k takovému závěru dovedly? Znáš Adél natolik, aby si mohl pospat její charakteristické rysy?

Martexman, 27.06.2005 13:24:06:
Toto je část ze skupiny kritérií, podle kterých si lidé vybírají (to ale neznamená, že jsou tato kritéria jediná). Vybírá si tak většina lidí, ale narozdíl od mnoha to Adél přizná. Věřím ale, že to pochopit nemůžeš – ty šanci na jakýkoliv výběr nemáš.

Ma
 Opcom Muž38 Kategorie
28.06.2005 09:10:29
Hm, aliene, spletité jsou cesty osudu.
Každý jsme nějaký a na každý hrnec je poklička.
Když nesedí mě, bude sedět někomu jinému a já si najdu to, co mi sedí.

Proč bych měla dobrovolně zůstávat v něčem, co mi nevyhovuje? Proč si navzájem bránit najít si k sobě vhodné partnery?
Nejsem trýznitel své duše a nejsem ani svatá. Nevěřím, že za své dobrovolné strádání budu po smrti odměněna královstvím nebeským.

A kvůli velikosti pohlaví jsem ještě nikoho do háje neposlala. Pokud se rozchod konal na základě sexu, tak to bylo nespokojeností v celkové sexuální oblasti. Že to spolu úzce souvisí?

Kvůli tomu se mě štítíš?
 lachtan Žena27 Kategorie
28.06.2005 07:03:39
Zildjan: taky mám právo na svůj názor a psát si mohu kam chci, v tom mi dost těžko zabráníš. Pokud vím,tak chyba není nikdy na jedné straně,ale na obou,tudíž "napadlo tě hledat ji jinde než ve mně?"

Alien :-)

Martexman: Přestaň mně ponižovat. Ani z dálky nemáš tušení jaká vlastně jsem. Jo znemožnila jsem se,ale upřímně "Co děláš ty? pořád píšeš dokola skoro to samé." to je taky znemožňování sama sebe,ale ty navíc občas vystřelíš i proti někomu. Nejsi dokonalej a umíš pěkně zranit. Narozdíl ode mně ty si to neuvěomíš,že bys mohl někomu ublížit. Stavíš se tu jako že máš vždycky pravdu a vlastně jsi nikomu nic neudělal. Nikdo ti nedal právo druhé soudit,když je pořádně neznáš........ !!!!!
 Akira-Angelina Žena26 Kategorie
27.06.2005 22:41:22
Zacina se to tu zase, opet a programove posouvat k bezduvodnymu napadani lidi....

A to se mi nelibi.... !
 pan.smith@post.cz Muž24 Kategorie
27.06.2005 22:30:58
trpany, dlouhy, kecy nectu. pust si radeji skutr.
Smajlík  honzaGood Muž23 Kategorie
27.06.2005 22:19:45
Ty jsi horší než pěti letý usmrkaný rozežraný fakan jenom fňukáš fňukáš fňukáš jak ti ostatní ubližujou jsi už dost starý na to abyses smířil s realitou nebo jí chtěl změnit, ale takhle všechny jenom nasereš jo a holky nemaj rády chlapy co si furt jen stěžují
Smajlík  korčula Muž Kategorie
27.06.2005 21:56:44
A co tagle domluvit první rande na maškarnim bále a jít za prasátko. Až pak sundáš masku tak to pro ní nebude takovej šok
 prasochobotopes
27.06.2005 21:20:39
lachtan:Bohužel, tvůj kluk k nezaplacení dopadne moc špatně..je mi z toho zle...ach jo.
Holky jsou svině..jen nevím, proč se serete do hodnejch a slušnejch kluků...kurva drát!
Nezasloužíš si ani, aby si o tebe opřel jinou děvku...
Já taky ukončím vztah, když se neshodneme v rozsahu milování..ale ne kvůli tomu, že bude mít něco od přírody malýho nebo velkýho..a to je kurevskej rozdíl.
Je mi z tebe na blití.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 19:13:04
Teda tady je ale reakcí. Bodl jsi do vosího hnízda, koukám :)
Jinak je to moc zajímavá zpověď.
Smajlík  MUDr. Zbyňa Muž27 Kategorie
27.06.2005 19:03:51
amarus:

já se nepotřebuju dělat krásnej.Já krásnej jsem.Tobě pomůžu,tak jako pomáhám Alienovi.Ale předem říkám,chce to čas.

už tu končím,tahle debata je moc dlouhá a nic nového tu není
Smajlík  topik Muž Kategorie
27.06.2005 18:59:42
Ongoer: Za svou neznalost pravopisu se Ti omlouvám. Během celé této nesmyslné debaty kladu Martexmanovi stále stejnou otázku, na kterou není schopen odpovědět. A je to jediný člověk, kterému píšu tímto stylem.
 Karell
27.06.2005 18:48:16
Karell> a když už jsme u toho čeština, tak jedině a dycynky ABYS, nikdy "aby jsi"! Tobě doporučuju totéž, co Martexmanoj, a to min. 30-min. procházku na čerstvém vzduchu. Paxi to všechno po sobě přečti, bude-li Ti dáno, zamysli se a nech už toho...
 Ongoer Muž36 Kategorie
27.06.2005 18:43:03
Martexmane, je mi po tom prd, jak správně píšeš, ale já ti chci pomoci. Proto je důležité, aby si se nestyděl a na otázku mi odpověděl. Holku asi nemáš, viď, tak si třeba budeme honit společně a vzdychat přitom přes ICQ, nebo mi zavoláš a můžeš poslouchat, jak to dělám se zdravou ženskou a představovat si u toho různé věci. Já ti pomůžu, ale musíš napsat, co vlastně chceš. Hlavně aby jsi neztopořil při čtení na zpovědnici !
 Karell
27.06.2005 18:34:55
Martexman> zkrat, když už. To neřeš, zkus se teď jít na půl hodinky projít po venku (je tam hezky) a paxi přečti Vaši úžasnou "debatu". Alby nejni jediný, kdo nechápe...
Smajlík  Ongoer Muž36 Kategorie
27.06.2005 18:30:48
Ongoer

Proc bych ji jaku mel upalovat? Koukam ze tvoje hmota ktere hrde rikas mozek dostala nejaky skrat
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 18:27:56
Karell

Je Ti potom prd a ver ze bychh se nedelil
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 18:19:59
lachtaň: to máš jedno, stejně tě upálej :-D (myslím, že přesně takoví typové to provozovali i ve středověku, nebo ukamenujou, tisíciletá osvědčená praxe)
Smajlík  Ongoer Muž36 Kategorie
27.06.2005 18:16:12
Martexmane, jsem hovado, přiznávám to, nečiní mi to problém a od nikoho nic nečekám. Čekám pouze tvou odpověď na otázku, kterou ti sem píšu asi po páté. Je jednoduchá a položená tak, aby jsi mohl odpovědět ano či ne. Věřím, že to už konečně zvládneš.

OTÁZKA : Máš už holku nebo gumovou pannu nebo anální kolík ?
 Karell
27.06.2005 18:03:36
Ne, nic takoveho jsem nikdy nerekl. Jen jsem se pozastavil nad tim, jaky je diametralni rozdil mezi tim, jaky jsi a za jakeho se deklarujes..
Nicmene myslim, ze uz je to kazdemu jasne..
A ja uz radsi jdu, at stihnu kafe s Amarusem :)
Mej se, losere :)
Smajlík  tyyywe Muž36 Kategorie
27.06.2005 18:01:38
tyyywe a Karell


Samy se chovate jak hovada ale chteli byste aby s k Vam druzo chovali lepe? Trochu nepomer, a strasne se divite ze plati: "Jak se do lesa vola tak se z lesa ozyva"

Holt jste krupani
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 17:55:48
Chjo hoši, mícháte pořád všecko dohromady.

Výchozí point je jasný. Jakmile se zavážu, tak samozřejmě svou lásku nezahodím ani když se jí stane nehoda, ani nijak jinak ji nezatratím. To je mé přesvědčení dnes. Jak bych reagovala ve skutečnosti, nemohu na 100% říct - to nemůže nikdo z vás.

Ad Euforbia, Amarus: Pokud dojde na sex a já zjistím že mi to nevyhovuje, a bude to velká překážka ve vztahu (tj žádná jiná kompenzace) tak vztah ukončím.

Další věc martexi, nehledím na auto, na barák, na další pitominky ale hledím na to, aby dotyčný objekt mého zájmu měl práci a vydělal si tolik, aby se o sebe dokázal sám postarat. Nikomu mámu ani sociální ústav dělat nebudu. To jsou ony "majetkové poměry" které jsem zmínila.
Nejsem dcerka z bohaté pražské rodinky, měřím 183 cm, a deset tisíc kapesného mám, ale tvrdě vydřenýho.
 lachtan Žena27 Kategorie
27.06.2005 17:31:07
Martexmane, jsem jenom primitivní hajzl, ale prosímtě, já to nějak nechápu, proč DO IRÁNU ?

Máš už holku nebo anální kolík ? Jseš schopen odpovědět i na tuo jednoduchou otázku ?
 Karell
27.06.2005 17:28:36
Tyyywe: O tomhle si popovídáme za hodinu, co Ti napsal do profilu a proč Ti to tam napsal...
 Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 17:26:54
Tak perlicka na zaver me participace v teto diskusi..
Martexman, ktery nam zde celou dobu pise (byt s nespoctem gramatickych chyb) o kulture vyjadrovani, nebot se dle jeho soudu nechovame adekvatne k jeho politovanihodnemu stavu, mi nyni do profilu umistil tento vyplod:
"Hele Ty kretene zasrnenej magorskej mne nikdo k zany sebevrazde nedonuti a uz vubec ne takovy tele jako jsi Ty! Vzdyt by te ani prese nezralo i kdybys mel na sobe x pomeji odpade lidskej"
Jiste radi ocenite bravurni stylistiku tohoto pacienta, ktery se urcite vzapeti vytasi s tim, ze kdysi napsal nejakou koninu na Neviditelneho psa.. Pratele, znovu se ptam, omlouva takoveho idiota skutecnost, ze je handicapovany?
Ma odpoved je jasna..
Smajlík  tyyywe Muž36 Kategorie
27.06.2005 17:20:52
Zildjian

Cau Hoozo, ona se historicky znemoznila a ji to vyhovuje tak co bychom taky mohli chtit jinak dik za podporu kamarade
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 17:17:53
Akiro, kde jsem mluvil o tom, že holky jsou na prachy?
Nechci obecně generalizovat-myslím, že ty třeba na prachy opravdu nebudeš. Ovšem je nasnadě, z jakého důvodu.
Jinak mám dojem, že pro tebe bude nejlepší se k Martexmanovým příspěvkům vůbec nevyjadřovat-nebo chceš místním lidem stále a stále připomínat, jak jsi zamindrákovaná a ubohá? Andílku...
Smajlík  Zildjian Muž41 Kategorie
27.06.2005 17:16:08
tyyywe

Hele vis ze se ma vzracet na zachode a ne tady tak tam mazej a nevracej se
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 17:10:01
Pohledme na ty soudy..
Martexman do nas neustale tlaci, jak je pohledny. Nestaci mu, ze nam sem da odkaz na svou fotku ( www.libimseti.cz/martexman ), ale hned nam podstrci, ze problemy se vzhledem nema. Ja ti nevim, Martexi, nejsem zenska, ale podle meho nazoru mas problem se vzhledem sakra zasadni, bez ohledu na berle. Mozna ostatni muj nazor nesdili, mozna ho jen nechteji z ucty k postizenym lidem vyjadrit, co ja vim - ale mne prijdes (eufemisticky receno) velice nevzhledny. A v kombinaci s tvym neprijemnym vystupovanim je mi naprosto jasne, proc o tebe zadna zenska nejevi zajem.
Hned vedle nej muzeme zahlednout aliena, ktery nam zase podsouva famy o sve nezmerne inteligenci, pricemz je patrne, ze ani netusi, jak se tato velicina meri (viz jeho vyrok o vysi jeho cteneho IQ). Kaboom, ze by dalsi predjimani negativni skutecnosti, z niz prameni jeho mindrak..?
Posledniho ze svate trojice zatim komentovat nechci, vecer se mame videt, tak si snad udelam lepsi obrazek - nicmene pratele, uvedomujete si, jak zasadni je rozdil mezi tim, jak se vidite sami a jak vas vnima okoli..? Ze by z toho mohly pramenit prave ony zasadni socialni problemy, ktere mate..?
Smajlík  tyyywe Muž36 Kategorie
27.06.2005 17:05:26
los losos
No koukam dalsi blbecek do Iranu, no zasahova jednotka ceka na to aby Vas tam eskrtovala
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 17:02:58
Koukám, že nám tu začíná krystalizovat místní buňka Klubu sráčů - Martexman, Alien a Amarus. No, hoši, hlavně že si rozumíte. Nicméně tím, že si navzájem budete podkuřovat vás do čela strany nedostane...
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 17:01:07
Karell


Je cas abychom te expedovali do Iranu
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 17:01:00
Karell: Podle toho, co jsi tu vydávil, na Tebe byl Martex ještě moc slušný... Ty jsi jen další rádobymachr, kehož akční rádius končí metr od klávesnice... Kontaktuj Fildaska, budete si skvěle rozumět...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 16:59:06
alien-nepřítel státu

Ta Akira se nam nejak nepovedla vyklonovat? Budeme muset naklonovat novou co rikas? Ale ten grant od EU. za to stal:-)))
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 16:57:13
V posledním svém inteligentním příspěvku v této diskuzi mě Martexman počastoval nejvíce nadávkami. Beru to tak, že jsem zaťal do živého. Chtělo by se mi kontrovat podobně silnou odpovědí, např. Chcípni nevyhoněnej mrzáku, ale Martexmane, to ti nechci psát, já ti chci pomoci. Napiš, kde tě najdu a dostaneš hned kulku mezi oči.

S pozdravem: Máš už konečně holku nebo gumovou pannu? , hajzl Karell
 Karell
27.06.2005 16:55:23
bugriš

Na co jsou ti vlastne ty papirky ty Ti zadnej vztah nedaj
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 16:54:53
Martexi - od některých si milerád srát na hlavu nechám, protože je mi to šumafuk, co si zrovna oni myslí... Spíš by pro mě bylo důvodem k zamyšlení, kdyby mi právě oni upřímně lichotili...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 16:53:00
alien-nepřítel státu

Jinak diky ze ses mne zastal vis kolikrat uz nemam silu se tady s nima bavit potrebovali by po vetrelecku dostat na prdel:-)))

To by jeste byli radi ze jim nejakej Martexman pomuze
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 16:50:18
Akira-Angelina

Myslim ze prat s s nekym je k nicemu a navic konkretne v tvem pripade tam kde vynechava tvoje socialni inteligence by sila nepomohla a navic nassili neni muj styl....

A pokud jde o tve kazani nad vsemi, rikas pravdiva slova jenze od Tebe rozhodne nesedi, Ty bys mela mlcet protoze mas maslo na hlave
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 16:46:21
Akira:Veškerou mou inteligenci vytlačil můj zbytnělý rozum:)
A neboj, já lidem peču nějaký šroubky:)
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 16:45:47
lev

Vis co? Jiste se stane ze se clovek ne kazdemu nelibi ale at to da predem vedet.... Kdyz vi jak vypadam.....

A pokud jde o muj vkus pri vyberu devcat mne se libi vetsina devcat krom nejakych obeznich......

Akira:

Koukam ze ta tva andelska mise je jen zaminka jen prooto aby sis Ty lecila mindraky, ja Ti nabidl ze bychom si o tom v klidu osobne popovidali a vse si ujasnili aby se to mezi nama vratila na nejakou pratelskou uroven, jenze o to Ti nejde....

Ty potrebujes bejt ublizena abys mohla rikat : "Podivejte se jak je na mne ten Martex zly, holky ne abyste si s nim neco zacli bacha"

Akiro proste chces bejt zajimava a to za kazdou cenu....

lachtan

No opravdu jsi produkt doby udelana z reklam je videt ze patris k dceruskam bohacu v Praze ktere dostavaj kapesne 10 000 Kc mesicne a je opravdu hruza jak verejne tvrdis ze si partnera vybiras hlavne podle postaveni zdrav stavu a podle majetkovych pomeru! Co budes delat kdyby se ten tvuj milacek nekde vysipal na motorce nebo v medaku a byl na cely zivot ochrnuty? No vymenila bys ho za novy model jako to dela Kobzonova?

Opravdu je videt ze ani bohaci to u Tebe nemaj jednoduche no a coz teprve potom kdyz nekoho odkopnes proto ze ho ma malyho:-)))) ????

los losos

"Ty totiž chováš falešnou naději"

Ja chllapecku narodil od Tebe jsem bojovnik takze verim ze existuji slusny a solidni a celkem pohledny holky ktery nemaj na zacatku zebricku hodnot penize a vychcanost budu chodit s tim kdo je na tom nejlepe.....

Jsi jenom ubohej placal nic vic.........

Amarus

Nezlob se ale nenecham si od nekoho srat na hlavu a tak ho odpanistruju tam kam patri mezi odpad spolecnosti

Karell

Je omezenec nafoukanec blbec, kreten a namyslenec takze do kose

aničkaa

Myslim ze problemy se vzhledem nemam jsem pry celkem hezkej kluk viz www.libimseti.cz/martexman

Votrapa

Az treba budes jednou ficizicky podobne jako ja pochopis, a kdo jako Ti rekl ze jsem nikdy nemel zadny vztah? Kdes to sebral?

Lenka Kely

Myslim ze ne kazdej si vybira podle toho kdo jak na tom uplne je a navic nejsem na tom tak spatne abych s nejakou zdravou nemohl chodit
 Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 16:34:09
No já se bavím :-) číst to jak tu hází jeden špínu na druhýho,martexman a Zildjan na holky jak jdou na prachy,Alien no to nerozebírám to je unikát :-) Já tu svýho oblíbence mám,ale nebudu to šířit....zas by to lidi odnesly že se s takovou mrchou kamarádí.

To Martexman: přestaň plácat na zpovědnici a jdi si to s někým vyřídit osobně, zmlať ho berlema.

To Alien: nevim co si myslet,ale fakt mně tvoje příspěvky utvrzují v tom,že máš vysokou inteligenci. Nabízí se otázka "Proč ji nepoužíváš jiným směrem? trochu lidštějším"

To ALL: Přestaňte konečně přát druhýmj smrt a nabádat je k sebevraždě....hnusí se mi jak jste bezohledný a sobecký svině.Nechci aby lidi umírali jen proto že je někdo tak dlouho deptá až to fakt udělají. Jsou mezi nima dobrý lidi a nezasloužej si psychicky týrat. Počkejte až vy budete na tom tak mizerně. Moc vám to přeju,hajzlové !!!!!
Smajlík  Akira-Angelina Žena26 Kategorie
27.06.2005 16:23:49
Tomu se říká přírodní výběr a funguje to už po miliony let. Prostě hnusný, psychicky narušený suchary s mrňavým pérem a bez peněz žádná samička dobrovolně chtít nebude.
Platí to na všechny 3 místní kreaturky.
Smajlík  shodan Muž Kategorie
27.06.2005 15:29:24
alien-nepřítel státu : 20*6 cm?? Co bys proboha dělal s pipkou 4x větší, než ve skutečnosti potřebuješ?
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 15:13:44
Amarus:Vždyť to říkám pořád..sledovat mě, Martexe, Avrilku...hehe:)
lachtan, Euphorbia: Já bych rád velikost pipky 20x6 cm...radši nic..
--
Ale pánové lososíkosdrylac, dnes už ne, dáme si dietu a končím debatu s kriply.Všeho moc škodí.Hoňte si je spolu sami.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 15:08:23
Amarus : Hehe, tos nám to nandal.

podpis: Ten, co se řadí mezi inteligenci.
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 15:06:04
kazdy se libit vsem nemuze
 NewStart Žena23 Kategorie
27.06.2005 15:00:46
Na těchto Martexmanových (a Alienových) příspěvcích se dá docela dobře porovnat úroveň "zpovědníků"... Ti nejubožejší chrlí nadávky, urážky a pobídky k sebevraždě; další zkritizují, jiní se snaží upřímně pomoci a když Martex nereflektuje (jako obvykle, protože on diskutuje až na výjimky jen s těmi největšími primitivy), jsou otrávení a vzdají to (oprávněně) - jiní jen občas glosují nějaké vybrané pasáže, jiní zase litují... Právě na tohle jsou tyhle zpovědi cenné. Že si tu člověk může vyselektovat primitivy, s kterými diskutovat je hanba... Takže jen tak dále. Každý jistě pozná, kam se má zařadit...
 Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 14:47:54
Amarus > Netusim, co bylo cilem toho, ze's mi pripomnel, co jsem napsal lososovi do profilu.. :-o Myslim, ze si jsem plne vedom toho, co publikuji, takze netreba to pripominat. A poznamka "Je k tomu treba neco dodavat?" je licha - snad prave proto jsem to napsal jako reakci na jiny podnet do profilu cloveku, se kterym jsem mel potrebu tuto informaci vymenit - aby zadny idiot nemel potrebu k tomu neco dodavat. Bohuzel, nekteri idioti maji neodolatelnou potrebu se hrabat v cizich profilech a komentovat i to, o co je nikdo nezadal. Takze bud tu sebevrazdu spachej, at se muzu s lososem podelit o novinku, nebo si res neco, co se od tebe ocekava (pro zacatek treba sve komplexy).

A noticka k panum Amarusovi a Martexmanovi:
"Martex - poslední příspěvek ("inzerát") mne fakt pobavil - to se Ti povedlo a sám bych asi nic trefnějšího nevymyslel...

- Amarus"
>>> Asi nikoho neprekvapi, kdyz napisu, ze prave tenhle "prispevek" mi prisel jako jeden z nejubozejsich Martexmanovych vyblitku.. Nicmene je zarazejici, jak dokaze lidi spojit vlastni omezenost a neochota nest zodpovednost za sebe sama - a voila, dvojicka "obeti osudu" je na svete..
Smajlík  tyyywe Muž36 Kategorie
27.06.2005 14:47:12
marxi,proč seš takovej?
 mia Žena21 Kategorie
27.06.2005 14:34:22
Topik: Tak to mi pověz, co máš v úmyslu. To si totiž opravdu nedokážu představit. Nebo to je jen taková prázdná machrovinka? Děláš se hezkým?
 Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 14:28:22
Martexman: proč tákovouhle oklikou??
Smajlík  Ongoer Muž36 Kategorie
27.06.2005 14:25:53
amarus:

ty nepotřebuješ poučovat,ty potřebuješ pomoct
 topik Muž Kategorie
27.06.2005 14:14:38
Martexman 27.06.2005 13:42:48

Doslo Ti vubec ze jsi nejspis jedinej kdo se tomu smeje? Tobe to vubec neprijde trapny?? Zamysli se nad tim! Kazdej by tu na Tebe napsal podobnej inzerat stokrat hnusnejsi tak nevim jestli by ses do toho mel poustet... i kdyz malo kdo je tak ubohej jako Ty a napsal by neco podobnyho!

Jak napsal 8ump3r... kazdej chce uprimnost ale pak ji kazdej odsoudite!
Smajlík  prooser Muž23 Kategorie
27.06.2005 14:08:53
tyyywe :o))))) Hodne dobry... jeste ze je Amarus takovej smirak ;o)
Smajlík  prooser Muž23 Kategorie
27.06.2005 14:01:11
AMARUS : Vzhledem k tomu, že nejsem pod vlivem jakýchkoliv návykových látek, vím dobře, co jsem zde napsal a za tím si stojím. Jsem si plně vědom, že se tady prezentuji jako primitivní a vulgární hovado, ale pokud si ověříš mé další zpovědi, zjistíš, že zatím jediný člověk na zpovědnici, kterému píšu tímto způsobem, je ten psychický ubožák Martexman.

Martexmane: Má už holku? Ne ? Kup si anální kolík !!!
Smajlík  Karell
27.06.2005 13:54:34
Amarus : Ano, bohužel je. Dáváš přednost pomalé, nebo rychlé smrti?
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 13:49:46
Ještě pro Tyyywe: Diskutovat s tebou nebudu, ale toto jsi napsal los lososovi (vrána k vráně) do profilu:

"S Amarusem a Martexmanem uz jsem nadiskutoval neskutecne mnozstvi neuzitecnych znaku - bohuzel bezucelne, nebot ani jeden z nich doposud nespachal sebevrazdu.. ".

Je k tomu třeba něco dodávat?
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 13:49:22
los losos : tak to ti věřím, Krasty musí mít oravdu hodně obsáhlej psychologickej profil...a nebo složenej z geometrického tvaru kosočtverce
 DRYLAC Muž27 Kategorie
27.06.2005 13:47:30
Martexman : Na tebe nic. Proti tobě nic nemám. :)
Ten posudek jsem si nechal vypracovat na aliena.
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 13:45:43
Martexman: Pokud vím, stěžoval sis tu jen, jak jsou holky neupřímný. Což není případ lachtana, jak se zdá..
 8ump3r Muž17 Kategorie
27.06.2005 13:45:14
Martex - poslední příspěvek ("inzerát") mne fakt pobavil - to se Ti povedlo a sám bych asi nic trefnějšího nevymyslel...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 13:44:52
los losos

Copak Ti rekl omne Dr Chocholousek?:-)))
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 13:44:49
No Maxi, ty nesplňuješ ani jeden uvedenej bod v uvedeném inzerátu, tak co je na to vtipnýho?
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 13:43:51
Karell: Však Ty jsi taky přispěl ke "kvalitě" této diskuze... Toto jsi napsal:

"Po druhé: Už máš holku, nepovedenče ? Ještě si neodpověděl. Můžeš jí vyprstit těma svýma berlema. Chcípni už konečně nebo si kup gumovou pannu a pořád neotravuj.

Je to hnusný, co ti píšu, ale musíš pochopit, že když skočíš z Nuseláku, tak se všem uleví, i tobě.

...

Lachtan: To jsi měla adresovat Martexmanovi, aby konečně pochopil, že nemá šanci. Je invalida a hlavně úplně blbej zakomplexovanej , takže pro něj osobně vidím jako jediné řešení Anču dlaňovou nebo sebevraždu."

Konec citátu. Je autor takovýchto řádků oprávněn kritizovat úroveň debaty? Má jeho názor nějakou váhu? Není to k smíchu?
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 13:42:48
Ja mlada Lachtanka prsa 4,5 mirim 175 cm blondyna s vyholenym prirozenim hledam financne zajisteneho pohledneho zdraveho, mladeho, s vlastnim autem a vilou znacka specha na prvnim rande si te poradne prohlednu by nasledovat intimni prohlidka:-)))


Tomu rikam hodna nezna divka:-))) No nekupte to:-)))
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 13:41:31
DRYLAC : Nechal jsem si u něj u známého -přednosty šaškárny- vypracovat psychologickej profil = docela palba...
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 13:37:45
los losos - jsi to u Aliena vystihl :-)
 DRYLAC Muž27 Kategorie
27.06.2005 13:37:06
hele Martexi,možná sem přišel na to v čem je jádro pudla,ty máš uplně hroznej styl humoru,možná bys na těch rande a tak vůbec na chatu neměl vtipkovat,protože se fakt červenám ostudou,když zavtipkuješ.A to myslim vážně,nerejpu...
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
27.06.2005 13:36:22
Karell


Co bych ti rikal je Ti potom hovno
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 13:33:02
Martexmane, co je MASKA ZDRAVOTNÍHO STAVU ? To bych rád věděl.
 Karell
27.06.2005 13:32:09
Lachtan: No já pak tedy nevím, jak se zrovna tohle chceš o tom případném partnerovi dozvědět - to jako až když spolu jdete prvně do postele? Případně to s ním jen tak "zkusíš", aby se "neřeklo", a necháš ten vztah vyšumět do ztracena...? Já tomuhle nerozumím...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 13:28:47
Martex: prostě se dotyčné zeptej, proč Ti neřekla sama, že o Tebe nemá zájem...i když případnou odpověď už trochu tuším: "Nechtěla jsem Tě zranit/dotknout se Tě....bla, bla..."
Jo, máš to těžký, ale bohužel netuším, jak pomoct, promiň.
*
*
*
lachtan: No jo, ale když se sexem nijak nespěcháš, co bys dělala, kdybys po delší době sbližování zjistila, že Ti velikost penisu Tvého partnera vůbec nevyhovuje? Docela mě zajímá, jak bys to řešila...
Smajlík  Euphorbia Žena35 Kategorie
27.06.2005 13:25:38
Nejsi vybíravej, aliene. Bral bys všema deseti i tu nejutahanější syfylitickou štětku, co jí teště teče po stehnech produkt od minulého kunšofta... bohužel, ani ta ti nechce dát. Takže to není o vybíravosti, ale o ubohosti.
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 13:24:06
lachtan

Hele kdyz si teda vybiras podle udu a sily potence a podle masky zdravotniho stavu tak asi moralni profil bude hodne nizko co?
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 13:22:08
alien-nepřítel státu ...no, chlapečku, myslím že když proškrkneme nuly na konci tvých 160-200 IQ vrátíme se do reality. Krom toho, IQ se měří jen jako celé číslo, né něco mezi 16-20 IQ. Ale to ty vědět samozřejmě nemůžeš, protože když tě viděli, řekli si že to ani nemá smysl ti dělat vůbec nějakej test na IQ.

A k tvé popularitě - ano jsi tu docela populární ale po té negativní stránce a k smíchu. Tím bych se moc nechlubil, ubožáčku...pardon, pane NEJ
Smajlík  DRYLAC Muž27 Kategorie
27.06.2005 13:20:16
lachtan:V konečném počtu běhá po světě myslím snad i více žen..takže my muži si můžeme vybírat.Aspoň tady na Andělu bych měl vybráno a sbaleno za deset minut..ale jsem holt prase vybíravý a chci hodnou a milou..
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 13:17:52
Martexman: No jistě, za všechno můžou berle. Nebo jsi měl na mysli PSYCHICKY zdráv? V tom totiž bude asi zakopanej pes.
 8ump3r Muž17 Kategorie
27.06.2005 13:13:52
topik

No jasne pokoni si myslim si ze jsem tak bez chyby ze jedine proc mne holka muze jsou me berle Ty jsi ale vul
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 13:10:48
To je opravdu zajímavé. Martexman zase něco vyblil. A ani dále sem už do diskuze nepíše. Ale kolik lidí je tady na základě Martexmanových blitek schopno se pohádat a nenávidět na základě Martexmanova debilního dotazu, to mi zůstává rozum stát.
Smajlík  Karell
27.06.2005 13:08:40
8ump3r

Ono to asi bude tim ze jsi asi zdrav Ty vole
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 13:02:59
drylac: No, ono to není tak jednoduchý.Když ukážu zrcadlu ten dortík s ananasem, tak se mi pokaždý rozpadne na tisíc kousků...holt my modelové to máme těžký.
A IQ mám bohužel naměřené 160-200..což jen potvrzuje, že jde o něco, co vyjadřuje jen míru lidské povrchnosti, která potřebuje škatulkovat i něco tak nezařaditelného, jako je lidský rozum, charakter a duše.
Jsem hrdý na to, že u mě veškerou inteligenci vytlačil zbytnělý rozum.
A nebreč, prostě jsem nejpopulárnější, nejhezčí, nejnamakanější, nejrozumnější, nejčtenější, nejlíp píšu a na tebe sere pes..no jo no, někdo musí bejt nejlepší.Tak si to tak neber, sesbírej všechny ty cihly a postav svojé ségře a mámě barák, ať konečně vypadnou z mýho kvartýru.
Zdravíme vlka.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 13:02:43
Amarus: proc nemuze byt sex... pro zensky teda delka penisu dulezita??
 prooser Muž23 Kategorie
27.06.2005 13:01:00
souhlasim s Amarusem s prispevkem 27.06.2005 08:43:34
 prooser Muž23 Kategorie
27.06.2005 12:57:05
Amarusi, pleteš si hrušky s jabkama. Na 1. rande nikomu do kalhot nelezu. Ani na druhým.... Je to docela dlouhá cesta, než můžu o někom říct, že s ním chodím.
Je vidět, že mě neznáš a zbytečně okolo sebe kopeš a mě tím urážíš.
 lachtan Žena27 Kategorie
27.06.2005 12:54:52
Topik: Vytkl sis nadlidský úkol, takže jak vidím, na mne se nedostane... Ovšem upřímně by mne zajímalo, co můžeš jemu a mně "nabídnout"... Pouč mne, prosím.
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 12:53:11
Lachtan: Hm, na první schůzce rozepnout gatě - inu, někomu se to třeba bude líbit... Každopádně Tebe to charakterizuje...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 12:52:51
ch jo
 mia Žena21 Kategorie
27.06.2005 12:46:38
alien-nepřítel státu ....tak jsem čekal co z tebe vyleze...a jsou to jen samý ubohý sračky. Vzhledem k tvýmu IQ co se vleze pod deset se není čemu divit. Jestli se tím chceš zviditelnit, tak je to dost ubohý.

Myslím, že jsi dost zakomplexovanej magůrek kterej si to musí dělat sám a přitom se dívat do zrcadla, protože jediný co tě vzruší je asi pohled sám na sebe, ty narcisku.

Ale neboj, dá se to léčit. Stačí zajít do jistýho ústavu duševně chorých, tam se o tebe postarají. Upřimě tě lituju....i těch holek co tě v životě potkaly
Smajlík  DRYLAC Muž27 Kategorie
27.06.2005 12:44:01
Zajímavé, že já nemám problém se s holkama z chatu/přes sms setkat na živo - i bez fotky. Nebude problém někde jinde?
 8ump3r Muž17 Kategorie
27.06.2005 12:40:55
Asi jsi zatím žádnou dívčinu nezaujal, ale s tímhle ti tady nikdo konkrétně pomoct nemůže.
Smajlík  Pa-Loonjka Žena33 Kategorie
27.06.2005 12:37:47
los losos:Co se týče těch prázdných hlav k použití, tak souhlasím.
Ale myslím, že děláš velkou chybu, protože prázdnější skatuli, než je na tvé nuzné schránce, asi nenajdeš.
Přeju úspěšné hledání...v nejhorším víš, kde máš hledat..ano, nahoru a k nosu.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 12:31:08
alien-nepřítel státu : To mě nepřekvapuje. Šimek ve spolupráci s Bubílkovou by tak kvalitní, že bych se ani nedivil, že ses nechal inspirovat..

P.S. Do vlastní hlavy si nechčiju. Prázdných je tu k použití víc než dost, kandidáte.
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 12:28:25
amarus:myslím že až dám do pořádku aliena,že se asi zaměřím na tebe,ty mou pomoc taky potřebuješ
 topik Muž Kategorie
27.06.2005 12:27:04
los losos:No, musím uznat, že větší lichotku mi nikdy nikdo nesložil.Pan Šimek je opravdu king navždycky, jehož geniality nejde dosáhnout..trochu jsem jen odkoukal.
A ty si nečůrej do mozku, pak nevidíš na cestu.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 12:20:16
Karell: vysmívat se někomu nedokážu. Můžu ho litovat, ale pak skoro trpím víc já než ten dotyčný. S tím na mě nechoď. Je to Martexův boj a já nevím jak mu pomoct.
 lachtan Žena27 Kategorie
27.06.2005 12:18:14
alien-nepřítel státu : Seš fakt king se smyslem pro kvalitní humor. Možná bys mohl Bubílkový alernovat Šimka. Co se týče kvality, tak jste si dost podobní, chudáku.
Smajlík  los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 12:18:00
Amarusi....pořád ještě po světě běhá dost a dost chlapců a já si mohu vybírat.

Můžu dělat ústupky, ale ne v něčem, co by mě později frustrovalo a event. vedlo k rozvodu. Kvůli tomu mě nemusíš odsuzovat.

Každej jsme nějakej.
 lachtan Žena27 Kategorie
27.06.2005 12:15:28
los losos:Tak se hlavně nerozteč, než se mouchy nažerou, ty hovno.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 12:05:36
Meggie:Jen se samým blahem ze mě nepočůrej, slečinko:)
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 12:03:12
Hele, já pořád přemejšlím a přemejšlím...Na co je ta ženská chlapovi kromě šukání dobrá???
Přemejšlím....hmm....hmm.....n ic..Ne, počkat!Už to mám!Všechno spolyká a nemusíš nic utírat.
Tak aspoň něco.Fajn, to už jsem spokojenej a hledám dál..kdo má ten koberec, monitor,zdi a strop pořád čistit...
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 11:51:57
no budeš muset sázet a modlit se,abys ňákej ten milionek vyhrál..pak konečně budeš za vodou..jinak ti neporadím pze ať člověk do tebe hustí sebevíc..stejně se nedáš říct
 bugriš Žena28 Kategorie
27.06.2005 11:49:27
tučňák:A ty jsi někdy vydržela s někým aspoň rok bejt, poznávat se a nevyspat se s ním???
Lidi spolu hlavně šukaj jak veverky, aniž by se znali...nějaká nesmyslná svatba už je jenom lidská berlička o ničem, kterou si lidé černé na bílém potvrzujou, že si naprosto nevěří...
Jinak souhlas...ale neměl by to kritizovat zloděj, co chytá zloděje...
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 11:46:08
Alien jupíííííííí a sme kompletní......:)
 Meggie Žena26 Kategorie
27.06.2005 11:45:41
Martexman: nic proti, ale na líbimseti. je nejvyšší průměr co můžeš dosáhnout 10.0, takže jak jste se dostali na 10.5 by mě docela zajímalo:-))
taky bych chtěla a pořád nic, sakra....:-)
a k tomu zbytku? snad jen.....VAU!:-)))))
Smajlík  tolerance Žena28 Kategorie
27.06.2005 11:44:53
Seš fakt bomber...To je kurva provoz, jako když jsem se já kdysi snažil..taky jsem měl v poledne 100...:)
Hele, až ti holka na fotku řekne eeeeee....tak si můžeš stěžovat..
Jdu si hodit mašli na nejbližším koši..
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
27.06.2005 11:43:36
Amarus > "Diskutuju s člověkem, který je intelektuálně pod podrážkami mých bot..." > Ten pocit mas v kontextu s lososem jen ty.. Ale asi je bolestive si priznat, ze ten idiot jsi ty, ze..? :)
Smajlík  tyyywe Muž36 Kategorie
27.06.2005 11:43:24
Amarus : jj, jako by tu štěkaly mouchy...
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 11:41:23
Los losos: Ale houby. V tomhle zakopaný pes opravdu není... Ale vidím, že dělám podruhé stejnou hloupost. Diskutuju s člověkem, který je intelektuálně pod podrážkami mých bot...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 11:39:29
Amarus : Takže v tomhle je zakopanej pes!?
Hele to nevadí. Nikdo se ti nebude smát. Jsou i takové, kterým se naopak líbí 10 cm a méně...
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 11:35:47
Myslím si, že si všechno bereš moc k srdci. Třeba ta holka se kterou jsi se sešel, a pak ti řekla, že se někdy zase sejdete, ale zrovna neměla čas. Nechápu proč se kvůli tomu vůbec rozčiluješ, některý ženský už jsou takový, že neřeknou narovinu, že tě nechce. Kašli na to, stejně to nebyla ta pravá, tak proč se kvůli tomu nervovat, stejně nic nezměníš. Přej ji jen štěstí v jejím dalším životě a ty se začni soustředit na svůj život.
Důležitý je, aby jsi si nikdy nemyslel, že nejsi ekonomicky zajištěnej a perspektivní pro holky. Chce se to prostě jen tvářit, že máš všechno v malíku, na to holky letěj, když si budeš myslet že jsi looser, tak žádnou holku nesbalíš.

Nevzdávej se, ta pravá teprve čeká ! :-)
Smajlík  kocour Muž26 Kategorie
27.06.2005 11:34:52
Lachtan: To jsi měla adresovat Martexmanovi, aby konečně pochopil, že nemá šanci. Je invalida a hlavně úplně blbej zakomplexovanej , takže pro něj osobně vidím jako jediné řešení Anču dlaňovou nebo sebevraždu.
 Karell
27.06.2005 11:34:45
Podpásovku? Nemyslím. A o výběru dle velikosti si myslím svoje... Ukazuje to na primitivismus z určitého hlediska... Ale proč se o tom bavit, to je házení perel sviním... To ostatní budiž.
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 11:33:48
Tučňák - každý psycholog ti potvrdí, že po roce známosti, kdy už člověka přejdou počáteční růžové brýle je v podstatě rozhodnutý, jestli s dotyčným chce zůstat do smrti nebo nechce. Jak dlouho spolu podle tebe mají chodit? 14 let, dokud se nebudou muset vzít?

Lachtan - to je snad radši bez komentáře...
 rajska Žena39 Kategorie
27.06.2005 11:26:20
ojéé amare, takovou podpásovku bych od tebe nečekala.

Co se mýho výplodu týče, byl podaný s nadsázkou mně vlastní.
V překladu pro Vás, neznalé mých myšlenkových pochodů nabízím vysvětlení:

Výběr dle zdravotního stavu: nemohla bych chodit s mrzákem - kvůli lítosti.
Výběr dle vzhledu: nemůžu chodit a mít sex s někým, kdo mi není fyzicky přitažlivý. Výběr dle majetku: mezi bezdomovcema štěstí fakt nenajdu.
Výběr dle velikosti penisu: sex je pro mě důležitej a "na králíka" mě nedostaneš. Chci si to užít.

Dá se to shrnout v jeden bod: Ke svému příteli nechci ani v jednom bodě cítit LÍTOST.

Lososi, dík za zastání, máš u mě pívo.
 lachtan Žena27 Kategorie
27.06.2005 11:25:41
Eury: Tak to si schválně vyhledám...
 Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 11:23:23
LOL Amarus :)
To jsou zase perly.. :)

Nechcete si s Martexmanem zalozit spolek..?
Smajlík  tyyywe Muž36 Kategorie
27.06.2005 11:22:53
Že se vám do toho vměšuju, ale Amare; něco podobného lachtan napsala do nějaké tvé diskuse a tam jsi jí napsal, že prima, že je aspoň upřímná. Tak jaképak nečekal?
Smajlík  Eury Žena26 Kategorie
27.06.2005 11:22:51
Je to hnusné, ale je pravda, že si každý vybírá partnera podle toho, jak je mu sympatický a podle toho, jaký s ním asi bude mít život. Kdo tak nedělá, je vzápětí obviněn, že si zadělává na problémy a že láska je slepá. Věřím, že Martex to nemá lehké, ale co tak míň nad sebou naříkat a soustředit se na nějaký cíl, třeba práce nebo nějaký koníček. Když ho dosáhneš, zvedne se Ti sebevědomí a ony to holky poznají, nehledě na to, že při tom koníčku se můžeš docela dobře seznámit s nějakou.
 Lenka Kely Žena23 Kategorie
27.06.2005 11:18:27
Los losos: A co bych jako měl udělat, co očekáváš za odpověď? Jinak proti lachtanici nic nemám - jen že bych od ní zrovna takovýhle názor nečekal, toť vše. Ostatně - já bych si zase nikdy nezačal s nějakou, která by kdykoliv měla problémy s drogami...
 Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 11:18:11
Můžu se zeptat jakej je vlastně tvůj zdravotní problém že blbě chodíš? Můžeš mně to napsat do mailu pokud to nechceš zveřejňovat.
 Eraser Muž27 Kategorie
27.06.2005 11:11:32
Amarus : btw - lachtan je super holka, takže se na to vyser. každej nemá proirity jako ty. (a ty bys mě fakt chtěla? ne nevadí mi že máš jen nedno oko, na které ještě šilháš, takže nevidíš, že mi berlí dupeš po noze a hrb tě stahuje dozadu).
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 11:08:57
Amarus: A až ty si najdeš konečně nějakou přítelkyni (s pravačkou ti to NEVYDŽÍ věčně ... i když kdo ví), tak uděláš co?
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 11:08:29
ZAJÍMALY BY MĚ PŘEDNOSTI, KTERÉ MŮŽEŠ HOLCE NABÍDNOUT, NEBO ČÍM BY JSI JI MOHL ZAUJMOUT??? NENÍ PROBLÉM V TOM, ŽE SI VYBÍRÁŠ MOC FAJNOVÝ HOLKY??
Smajlík  DRYLAC Muž27 Kategorie
27.06.2005 11:04:01
Lachtan: No teď jsi mě rozesmála... Zvláště to třetí a čtvrté... Takže až si najdeš nějakého přítele (ten současný NENÍ poslední, na to dám krk), tak na rande bude muset ukázat výpis z účtu a spustit kalhoty...? :-))
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 10:57:13
Už se poprali?
 Meggie Žena26 Kategorie
27.06.2005 10:53:27
Los losos: Moc mě Tvá reakce těší - ale dáš se moc lehce vyprovokovat; myslel jsem, že to budu mít těžší... Šlechta a elita...? Nedej se vysmát... Počítáš-li sebe mezi elitu, pak se já osobně hrdě hlásím mezi spodinu... Je mi Tě upřímně líto... Neměnil bych s tebou...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 10:51:35
Amarus : Sere tě, že s tebou šlechta a elita nechtějí nic mít, co? Vrána k vráně, panáčku. Ale na druhou stranu si myslím, že by sis s Maxem docela rozuměl.
P.S : Ty hajzly pucovat nemusíme. U nás je vytírají takový zkrachovalci jako ty.
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 10:44:24
Ano, i já vybírám dle zdravotního stavu, vzhledu, majetkových poměrů a velikosti penisu. A nestydím se za to.
 lachtan Žena27 Kategorie
27.06.2005 10:43:27
Meggie-jo pomohlo,myslim,že by ho nějaká klofla...
 Kakraholt Muž32 Kategorie
27.06.2005 10:29:26
Jako bys neznal ženský.
 Zildjian Muž41 Kategorie
27.06.2005 10:22:35
Politujme vsichni Martexmana, aby tato "zpoved" splnila svuj ucel.
 nikotin
27.06.2005 10:16:17
Po druhé: Už máš holku, nepovedenče ? Ještě si neodpověděl. Můžeš jí vyprstit těma svýma berlema. Chcípni už konečně nebo si kup gumovou pannu a pořád neotravuj.

Je to hnusný, co ti píšu, ale musíš pochopit, že když skočíš z Nuseláku, tak se všem uleví, i tobě.
 Karell
27.06.2005 10:13:05
Osobne by me zajimalo, jak dlouho si vydrzi Martexman navzdory drtivemu nazoru vetsiny nalhavat, jak vypada uzasne a nas bude pokladat za spiklence proti jeho ruzove realite..
Osobne by mi uz asi bylo divne, ze se mnou nikdo nesouhlasi.. Nechapu potom, proc znovu a znovu prahne po konfrontaci s realitou, kdyz chce stejne verit tomu, ze je nesmirne atraktivni a ze je neprizni osudu a omezenosti vsech kolem, ze ho nikdo nechce..
Jinak plny souhlas s los losos!
Smajlík  tyyywe Muž36 Kategorie
27.06.2005 10:12:05
Proč Ty vždycky tady odpovídáš těm největším blbcům, kteří se do Tebe navážejí, a ne těm, kteří se Tě pokoušejí povzbudit? To mi vysvětli... Nějaký los losos nebo Meggie by pro mne osobně nebyli partnery do debaty - takovým bych nesvěřil ani umytí WC na nádraží...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 10:10:07
Žádných 20 melounů jeho problém nevyřeší. Bych navrhovala odborníka......a to nic ve zlym.
 Meggie Žena26 Kategorie
27.06.2005 10:00:27
los losos-já myslim,že by mu 20melounů pomohlo,ale myslim,že nic jinýho asi ne...
 Kakraholt Muž32 Kategorie
27.06.2005 09:54:03
Martexman: Je to nejak nechapu (uprimne). Kdyz jsi tak inteligentni a nadprumerne krasny (viz. to tvoje libimseti a 7,5 bodu) a financne zajisteni, jak je mozne, ze si ve svych temer triceti letech jeste nemel nejaky vztah, kdyz mi obycejni, naprosto prumerni hovnouskove, zijici od vyplaty k vyplate mame doma (nebo bez problemu navazeme) skvely vztah?
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
27.06.2005 09:52:41
Ty totiž chováš falešnou naději. Zřejmě proto, že lidi jsou od malička vedený k falešné diplomacii - "neříkej co si myslíš, mohlo by to někoho urazit." No a protože já mám úplně jinou výchovu a nedělá mi problém říct cokoli komukoli, tak ti to řeknu Maxi.

Vypadáš děsně, seš z toho zamindrákovanej, takže se tak i chováš a i kdybys měl 20 milionů, tak by ti to bylo hovno platný (leda bys měl zároveň před sebou max. 2 dny života).
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 09:51:50
LOL.. Ty mi davas.. :D
Smajlík  tyyywe Muž36 Kategorie
27.06.2005 09:49:24
Nikdy se nikdo nemuze libit vsem, je to jenom dukaz toho, ze proste kazdej jsme jinej... A proto neni resenim si rikat, ja se nikomu nelibim, nikdo se mnou nechce mit nic vic.Mohl by sis to rict totiz jednou i u cloveka, ktery te opravdu chce...
 pan.smith@post.cz Muž24 Kategorie
27.06.2005 09:48:30
2kakraholt: dobrá připomínka....:o)))))
Smajlík  lev Muž26 Kategorie
27.06.2005 09:46:51
ja nevim, co je na tom trapnycho. delas, jako by to kluci nedelali taky. nekdo holt nema na to, aby to tomu druhymu rekl narovinu. a ruku na srdce, chtela bych videt frajera, ktrery prijde na rande a holcina se mu nebude libit a on rekne sorry fakt se mi nelibis :o) vztahy takhle fungujou, tak nebud hned tak zahorklej.
 iffi
27.06.2005 09:45:19
4Akira a Martex-nějak to mezi váma jiskří děcka,cejtim pozitivní vibrace,možná by ste to měli spolu zkusit...
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
27.06.2005 09:38:18
Myslim,že máš dost zkreslenou představu o tom kdo je magor. Nevím proč bych za tebou jezdila. Myslím, že bych tím zbytečně ztratila čas a peníze a navíc já mám na Kladně kluka a ten by neviděl rád kdybych jela do Kladna nebo blízko a ne za ním. Mám s ním moc dobrej vztah a nerada bych ho pokazila takovou blbostí,která mi nic dobrýho asi stejně nepřinese. Jen by to tebe uspokojilo kdybych se před tebou plazila po kolenou a dolezla sama abych tím odčinila "svou podlou zradu" na to rychle zapomeň!!

Štve mně jak se mi pořád (a nejen mně) snažíš vsugerovat že potřebuju psychiatra. myslím že bys měl lidi míň provokovat....
 Akira-Angelina Žena26 Kategorie
27.06.2005 09:35:56
To se stane, že se někomu nelíbíme, ale Tobě se určitě taky jen tak nějaká nelíbí.
Já jsem třeba se nesetkal s tím, že by se holky na něco vymlouvaly, nemám s tím problém. Jde o to, jaký způsob trávení času jím nabízíš, jestli se s tebou necítí lépe než bez tebe, tak neni jediný důvod, aby s tebou někam zašli.
 lev Muž26 Kategorie
27.06.2005 09:34:14
Amarus ma pravdu.
Martex: paci sa mi, ze si dens napisal pomerne pozitivnu spoved.
Inac celkom zaujimave, ked si chcem precitat Martexove reakcie, staci ked sledujem kde je smajlik so zdvihnutym prstom.
Smajlík  oliva Žena25 Kategorie
27.06.2005 09:30:03
bože ty seš vocas.... :-)
tak naposledy reaguju...už mě to nebaví

mladší sestru jsem neviděl,tak neslintám...:-)),ale pokud je pěkná, dej jí na mě kontakt
rád jí hluboce poznám
o hovňousích a poustevnících jsi začal mluvit ty......
svou fotku si dávej kam chceš,jen to vypadá blbě když si jí tam dáš ty ,ve svých 30ti letech
o tom jak si připadáš starej jsi taky začal mluvit ty...já jen konstatoval že ti je 30


takhle jsem se zasmál včera ,když si undra stěžoval na ignoraci ze strany arj
Smajlík  topik Muž Kategorie
27.06.2005 09:29:58
Já se neposeru - od toho tu jsou jiní.
Smajlík  los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 09:27:09
Meggie

Neberu kazdou to se pletes
 Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 09:25:36
los losos

se neposer hlavne ze mame nikoho dokonalyho jako jsi ty co si vse overi ale jdi pomoct Paroubkovi:-)))
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 09:23:43
Akira-Angelina

To se pletes ja jsemte neproklel a klidne bych te i videl ale to bys musela Ty prijed za mnou jinak ja cizi nazory nikomu neberu, ale at pocita ten kdo se chova jak magor ze si to nenecham libit
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 09:23:42
4Martex-jak mluvila o sexu?Jo nemyslim to tak,jako že mluvíš o sexu,ale že ta sexuální neukojenost z nás chlapů vyzařuje,nevím co je na tom pravdy...
 Kakraholt Muž32 Kategorie
27.06.2005 09:22:25
Na libimseti je maximální průměr 10,0. Takže pokud měla tvoje sestra 10,5, tak ty jsi měl ruku v nočníku.
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 09:20:58
topik

Si nepripadam starej a k nicemu a vubec nevidim duvod proc bych nemohl mit fotku na libimseti.cz moje starsi sestra ji tam mela taky a bylo ji 33 a mela prumer 10.5 takze nejsme zadny hovnouskove ktery jsou tak uhnusny ze musej zit jako poustevnici.....

Kdybys videl moji mladsi sestru je ji 16 tak bys slintal
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 09:13:08
Proč odsuzuješ ty co s tebou nesouhlasí? taky mají právo říct ti svůj názor. o tom to tu je...a ne jim hned vynadat a ty rány vracet.....zkus si uvědomit jak tady na lidi působíš.
Já teda po penězích nejdu,ale tak jsi mně dokázal znechutit,za mou jedinnou chybu,byť jsem se i omluvila jsi mně proklel až do pátýho kolene...to mi nepřijde moc rozumný. Rozhodně se s tebou nehodlám hádat,ale fakt by ses měl zamyslet jak asi na ty holky působíš když utečou a žádná s tebou být nechce,nebo když tak jen na chvilku. To fakt nebude jenom v nich.
 Akira-Angelina Žena26 Kategorie
27.06.2005 09:12:03
Já mám takovej pocit, že bys bral jakoukoli i kdyby byla povrchní, jenom aby se nějaká chytla. Jenomže ani tyhle se nechytaj co? Smutné...
 Meggie Žena26 Kategorie
27.06.2005 09:12:00
hele,teď mě napadlo,není ve tvým věku divný ukazovat se na libimseti a soutěžit jakej máš průměr v hodnocení?To by mi přišlo normální u holek okolo 15ti let.
Ale ty,starej 30ti letej chlap....to moje hlava nebere
 topik Muž Kategorie
27.06.2005 09:11:46
Kakraholt

No ja o sexu narozdil od ni nemluvil
 Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 09:10:11
takovou co je na prachy leda vymastit a odkopnout bohužel 90% ženských je na prachy 5% to nepřizná a zbytek sou normální a tu z těch ententýnů si nic nedělej čiší z nich zášť
 kopr Muž10 Kategorie
27.06.2005 09:08:16
*Tučňák*

Vis co buhvi jak to s ni je? Mne to spis pripada ze ona keca treba je na tom jeste hur nez ja....
 Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 09:05:13
Ňáátko

Ja jsem ji nic nevycital akorad ma usta nebo prsty aby napsala "hele nemam zajem...."

Ja jsem jeste prijmul jeji nabidku kamaradstvi takovej jsem byl
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 09:03:44
Prej ženský vycejtěj když je chlap nadrženej a neukojenej,a je jim to nepříjemný.Zkus nechodit na rande s nabitou pistolí...
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
27.06.2005 09:00:17
Soudím dle tvých neustálých tklivých zpovědí na téma: "Ach, proč jsem stále tak sám".
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 08:58:13
Trapná, nemá zájem, tak ať táhne?????!!!! A možná tady je tvůj problém. Jakmile zjistíš a vycítíš, že dotyčná o tebe nejeví zájem jako o "sexuální" objekt, tak jsi docela vykolejený, nevrlý a hned odsuzuješ.......co?!
 Ňáátko Žena33 Kategorie
27.06.2005 08:56:50
los losos

A jako jak si poznal ze nemam co nabidnout? Podle ceho tak soudis? Ty mne tak znas ze treba vis kolik mam penez, kolik jsem videlal za minulej mesic?

Narozdil treba od spousty holek mam na to abych nekomu zavolal, a tak podobne co se tyce vzhledu tak treba na libimseti.cz mam hodnoceni 7,5 bodu coz je nadprumer....

Takze zase na tom nejsem zas tak zle.....

Az budu chtit slyset jakej jsem hajzl muzu rict otcinovi......
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 08:53:17
o dvou milionech nesmíš mluvit,ty musíš ukázat.....
 topik Muž Kategorie
27.06.2005 08:52:56
A seš si jistý, že závada je na jejich přijímači?
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
27.06.2005 08:51:40
..myslím, že je to fakt, kdybys zdědil pár miliónků, tak si myslím, že už bys neměl takové problémy...jenomže bys měl nějakou povrchní pipku:)))...a neuraž se, ale nemyslím, že tvůj problém jsou nějaké pitomé berle...tvůj největší problém si ty....
Smajlík  Kamínek
27.06.2005 08:50:17
Daphne

Proste chci verejne sdelit sve pocity jestli te to nezajima priste vubec na me zpovedi nereaguj
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 08:50:16
Ale lámat přes koleno se namá...
Buď rád, až to příjde, tak. Ikdyž už třeba čekáš dlouho.
Smajlík  papricka Žena26 Kategorie
27.06.2005 08:49:37
A ty máš nějaký problém se svým vzhledem? Že jsi tak nabroušenej nebo co. Některý ženy nedokáží schůzky odmítat, ale na takový se vyprdni, nebo nevědí co chtějí-na ty se vyprdni taky!
A co chceš vlastně ty?
 aničkaa
27.06.2005 08:48:00
kopr

Rict ze jsem zdedil 2 miliony korun nebo tak uz by jeli to by jim to nevadilo a co s takovejma?
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 08:47:20
Martex-jestli si tak příjemnej ve skutečnosti tak jako působíš virtuálně tak bych se nedivil,kdyby sis to dělal na blbečka až do důchodu.....
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
27.06.2005 08:46:57
Jo, někdy je to sakra těžký, někoho sbalit. Ale nepropadej trudomyslnosti, čím víc zoufaleji budeš hledat, tím víc se od tebe budou odtahovat.
 vesalia Žena27 Kategorie
27.06.2005 08:45:58
Karell

Tohle o sexualnich praktikach zajdi o bordelu je videt ze jsi castym navstevnikem
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 08:44:32
Ňáátko

Ona je trapna tak at rekne nemam zajem a at tahne
 Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 08:43:34
No - po dvou hodinách můžeš na 99% vědět, že Ti dotyčný (dotyčná) nevyhovuje, ale nemůžeš leckdy ani po roce vědět, že Ti vyhovuje... Snad mi rozumíš... Ty, které tě takhle za chvilku hodily přes palubu, by Ti za to nestály a zakrátko bys je tamtéž poslal sám, protože by ani tobě nemohly vyhovovat... Takže takhle to ber...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 08:43:26
Kakraholt

To si delej doma a netravuj tim slusny lidi jako jsem ja nebo jestli si myslis ze zenska je dobra jen na sex tak si to doma rikej nekomu jinymu a ne mne
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 08:42:12
Holt to jiskření, které je zapotřebí si nevynutíš, nevyžadoníš, nepřičaruješ.......
 Ňáátko Žena33 Kategorie
27.06.2005 08:41:26
Meggie

Myslis ze 2 hodiny staci na to abys rekla pro mne ten clovek nevyhovuje, a mezi na se mnou muzes jit treba i na tu diskoteku takze si myslim ze ze progresivni jsem a ze clovek treba neni vysmatej od ucha k uchu ho jeste neodsuje k nezajimavosti ona o mne rekla: "Jsi dobrej kamarad ale nic vic" A kdybych se ji nezeptsal jak to jako nak mezi nama bude tak bych se vubec nic nedozvedel.....
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 08:41:22
tak si kup ještě jednoho psa a gumovou anču.Prej ted udělali jednu jako živou...
Smajlík  Kakraholt Muž32 Kategorie
27.06.2005 08:39:21
Už máš holku ? Radši si vyhoň a pak si to hoď, ty nepovedenče.
 Karell
27.06.2005 08:37:29
to je známá věc ženská hledí na krásu ale hlavně na prachy kdybys měl pár miliónů tak se o tebe rvou
 kopr Muž10 Kategorie
27.06.2005 08:36:41
Amarus

Tady nemluvim o seznamovani po netu, nebo snad zijete v domeni ze se clovek seznamuje pres net.... To bych tak videl nekoho jednou za 10 let jinak o te skutecnosti co zde pisu vim radu let tak ze jsem "Neobjevil Ameriku"
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 08:36:38
Já si nemyslím, že chtějí někoho dokonalého, ale musíš jim mít, co nabídnout. Když už nemáš prachy a nejsi žádnej krasavec, tak je musíš zaujmout aspoň intelektuálně. Je to kruté, ale je to tak...
Smajlík  Meggie Žena26 Kategorie
27.06.2005 08:35:46
Proč se namáháš s tím psaním znovu a znovu ?
Příště bys mohl dát jen odkaz na svou starší zpověď nebo to zkopírovat.
Smajlík  Daphne Žena Kategorie
27.06.2005 08:35:11
hele, a nebude ten problém náhodou někde jinde?
 brr brr Žena28 Kategorie
27.06.2005 08:34:40
Drahý Maxi,
výběr parntera pro společný život a reprodukci probíhá už po miliony let stejně. Samice si vybírají partnera dle několika kritérií. Třeba dle toho, jak dokáže uživit rodinu a nemalou roli hraje i fyzická přitažlivost. Jak tak čtu tvůj příspěvek, tak je mi jasné, že ani jedno ani druhé nemůžeš nabídnout. Tak co se divíš?
 los losos Muž40 Kategorie
27.06.2005 08:32:42
topik

Jenze frajere ja vetsinu holek ktere jsem videl bych bral a nemuzu za to ze oni chteji nekoho dokonaleho na to jim muzu rici: "Hledas -li nekoho dokonaleho podivej se do filmu"

A uz vubec popiram to ze je velky rozdil jak clovek vypada na fotce a jak ve skutecnosti, ja se za cizi fotku nemusim
Smajlík  Martexman Muž29 Kategorie
27.06.2005 08:30:28
To jsi asi zase objevil Ameriku... A seznamování přes net je ještě mnohem povrchnější než v reálu - ženských se takhle seznamuje mnohem méně, tudíž i taková, která má v reálu problémy, má kolem sebe najednou mraky zájemců a naroste jí najednou hřebínek; a nikdo jí není dost dobrý... Takové vybírají, vybírají a když se někdo přiblíží jejich ideálu, vrátí je zpátky na zem a pošle někam - a to urazí jejich ješitnost a pak se z nich leckdy stanou zahořklé a pomstychtivé bestie...
Smajlík  Amarus Muž28 Kategorie
27.06.2005 08:28:58
Mě spíš příjde trapný, že lidi se berou po roce s rim, že se už poznali...
 *Tučňák* Žena34 Kategorie
27.06.2005 08:28:25
ono ale těch 1000x stejně, platí hlavně na tebe...
myslíš že člověk nutně musí mít berle,aby mu holka dala košem?To bys byl hloupej i naivní zároveň
 topik Muž Kategorie
27.06.2005 08:26:22
tak to poslední jsem bohužel nepochopil.
Proč se jako diví...??
Smajlík  Alby Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk