Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.590044, vloženo 31.12.2011 04:49:24 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Základka - informatika
Teď jsem si vzpomněl, jak nás na základní škole v informatice učili "jak hledat na internetu". Jaké slova do vyhledávače dát nebo ne, jak to formulovat a další blbosti :). Jako vidět to dnešní "mládež" tak z toho bude asi rofl (roling on the floor laughing).

No to je všechno, mě ta vzpomínka docela pobavila, tak jsem se s vámi o ní chtěl podělit :).
 libik E-MAIL:   Muž23 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.01.2012 18:11:50
nás učili třeba jak převést číslo z binární soustavy do desítkový, doteď nevim, k čemu to bylo :))
 makrelka Žena18 Kategorie
31.12.2011 20:15:03
Jizah : Jj, vlastní mise byly taky klasika :).

Já si obyčejně vzal tu mapu v poušti, a na jednu stranu dal strašně moc vojáků s tím stojacím kulometem a proti nim jelo strašně moc džípů s kulometem a už to bylo :).

***

Obcas premyslim, proc ma libik stale potrebu se vychloubat jak dobry skrze IT a ostatni jaci jsou proti nemu idioti.
WERT
--------
Jak to s tímhle souvisí??!!
 libik Muž32 Kategorie
31.12.2011 20:02:02
Obcas premyslim, proc ma libik stale potrebu se vychloubat jak dobry skrze IT a ostatni jaci jsou proti nemu idioti.
Smajlík  WERT
31.12.2011 19:09:32
ohmy.. no to byl orgasmus a obvykle trval několik hodin denně. A bylo uplně jedno, že se mi na grafické kartě netočil ventilátor, nicméně jestli člověk bojoval za americký způsob života v kampani, anebo jestli si jen tak z nudy slepil nějakou misi v editoru, vždy dokonalé. A nejlepší, že jak jsem hru - originál!!! - vlastnil už od patche 1.06, tak bylo krásně vidět, jak se ta hra vyvíjela v průběhu let. Jak se furt něco přidávalo, zlepšovalo.. Pomyslné cvrnknutí přišlo s jedním z patchů, který způsobil, že výstřel do světla vozidla způsobil jeho zničení, anebo že se dalo schovat před nepřátelským vrtulníkem tak, že člověk zalezl do vozidla a pokud se nijak nehýbal, tak si ho nikdo nevšiml. Ani více než skvělá Mafie ve mně nezanechala takový otisk.
A to jsem zapomněl na addony/přídavky oficiální i neoficiální, jak jsem vždycky o víkendech, kdy byla možnost internetu, hned ráno naběhl na ofp.info a stahoval co se dalo i nedalo. Nejdřív jen přetexturovaný modely, později, když autoři uvolnili oficiální nástroje (Oxygen), tak i kompletně nová vozdila, třeba Tatra 813, Chevrolet Corvette... Tenkrát ještě na dial-up připojení - 1 MB/5 minut a už to jelo.
Jako fakt výborný časy, je škoda, pokud tuhle mánii člověk přímo nezažil, protože tohle byl aspoň dle mého takový ten pomyslný vrchol herního průmyslu. Plus minus pár let kolem. Od té doby už šlo všechno jenom do kopru.. všechno se musí udělat co nejjednodušeji, musí to být nejvíc masové a nejlépe dohrané za 20 hodin :/
 Jizah Muž32 Kategorie
31.12.2011 17:35:49
Jizah : My jsme tam celou dobu hrávali starpoker - tedy svlíkací poker online :D.

Flashpoint jsem si pořádně zahrál a hlavně dohrál až tak před cca třema rokama... V té době to musel být vysloveně orgasmus to hrát :).

I když já na základce hrával Battlezone nebo Black & White, bohužel ne tolik známé, ale pořád naprosto dokonalé hry (vlastně Battlezone jsem taky dohrál až někdy před třema rokama, taky úžasný zážitek)
 libik Muž32 Kategorie
31.12.2011 12:28:16
na základce v informatice byla (v uvozovkách, nenapadá mě lepší slovo) semestrální práce, kde se měl napsat příběh na asi 4 stránky a doplnit pár obrázky, abychom prokázali jakousi dovednost v mocném Wordu.. všichni stáhli nějakou přiblblou historku z internetu a já jedinej napsal epickou story o válce, lásce a vítězství, jelikož v tý době mi žilami koloval Flashpoint a odstřelená Angelina nakonci původní kampaně byla silnou inspirací.

Ale jinak to bylo naprd, jediné, co jsme se naučili na internetu hledat, bylo buď porno, anebo nechuťárny na orgrish.com
 Jizah Muž32 Kategorie
31.12.2011 11:33:10
No a? My jsme se v 7. třídě učili v informatice jak počítač zapnout a vypnout, jak psát ve wordu, úplně maličko v excelu a nic víc, pak jsme tam jen hráli vláček. Na internetu jsme se taky učili hledat a to bylo za celou základku všechno. Holt to s náma teprve začínalo (a to mi je 23, takže zase tak stará nejsem).

Na střední jsme to rozšířili o power point, psaní všema deseti a jeden účetní program. Znalost na počítači není zase tak samozřejmá, jak si všichni myslí. Samozřejmě, že to dnešním děckám jde, oni v tom už totiž vyrostli, ale pro nás to bylo nové a málokdo měl počítač vůbec doma a z těch co ho měli, měla internet jen úplná menšina. Frajeři byli ti, kdo se mohli připojit kdykoliv, jinak se připojovalo po 6. nebo po 7. hodině večer.
 cojenatomvtipného
31.12.2011 10:51:37
Za mých let na ZŠ ještě nebyly ani kalkulačky :-) Já ji měl jako jeden z prvních.
Jinak co se týče výuky informatiky na ZŠ, tak si myslím, že zrovna naučit správně vyhledávat na netu patří k tomu nejdůležitějšímu (a mnoho lidí to stále neumí).
 Charles Muž49 Kategorie
31.12.2011 10:39:13
Nápodobně :)
 BananovaSusenka Žena20 Kategorie
31.12.2011 09:35:22
Na zakladce jsme busili programy v BASICu do PMD-85 a na stredni pak do IQ151 :-)
Slovem "sit" se tenkrat myslela "elektricka sit, co napaji pocitace" :-D
 Starsi
31.12.2011 08:44:21
Tak to teda nevím, na jakou základku jsi chodil. Mys jsme se učili např. dělat webovky v HTML kódu a CSS
 Bengoro Muž21 Kategorie
31.12.2011 08:15:06
Nechceš se radši podělit....nožem? :)
 asdkjhasdklfjhasjkldPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk