Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.560125, vloženo 06.09.2011 18:33:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsou stálí partneři lepší milenci?
Já osobně jsem měl tři roky jednu partnerku, takže nemohu objektivně soudit, proto zakládám tuto diskuzi. S nikým jiným jsem za svůj život nespal.

Myslíte, že v posteli jsou lepší ti, co vystřídají hodně holek nebo spíše ti, co mají (nebo aspoň měli) opravdu dlouhodobou známost? (alespoň několik let)

Z mé zkušenosti, když jste s jedním člověkem a máte pravidelný sex, je i po letech stále co objevovat a zdokonalovat. Ale hlavně se naučíte vnímat u dané dívky jemné náznaky, dráždění, více se sobě otevřete a taky si asi víc hrajete.

Na druhou stranu ti, co pravidelně střídají dívky, tak vidí jednotlivé rozdíly, poznají spíš obecně co a kdy se každé holce líbí, ale dokáží to poznat opravdu do hloubky?

Co tedy myslíte? Když by byl člověk, co by měl nejdelší (sexuální či partnerskou) známost třeba 6 měsíců a oproti němu člověk, co by měl třeba jen jednu čtyřletou známost (přičemž on i partnerka by nebyli suchaři a byli by vynalézaví) - kdyby se pak seznámili s někým úplně novým, kdo by (řekněme v rámci jednoho měsíce) podával s větší pravděpodobností lepší výsledky?

PS : Když je někdo antitalent nebo talent, tak to samozřejmě ne/zvládá v obou situacích, ale to tady neřešte. Berme v potaz průměrného nebo lehce nadprůměrného člověka.
Taky bude možná nejlepší člověk, co měl několikaletou známost a pár jich pak vystřídal, ale to taky neřešme - dvě hypotetické situace jsem stanovil, tak se řiďte podle nich.

Takže?
 libik E-MAIL:   Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.09.2011 02:58:56
gras: máš recht, ohledně toho jaký je kdo milenec je třeba myslet i na to, že se jezdí i po kolejích a někdy dokonce pod zemí
 oleje prázdná lampa
07.09.2011 02:45:32
oleje prázdná lampa: Ty vole, jel jsi někdy v Praze MHD? Víš, co tam jezdí za řidiče?

Vůbec se to nedá posoudit. Je to individuální.
Smajlík  gras
06.09.2011 23:36:57
Hravost, důvěra, umění přijímat i dávat, odložený stud, zahustit znalostí toho druhého a podusit. S cizími se to nedá žrát, to jsou jen jednohubky.
 oleje prázdná lampa
06.09.2011 23:27:09
Slepota: fakt by sis za něj sedl do autobusu? Dobrovolně? Nosíš rukávy svázané za zády?
 oleje prázdná lampa
06.09.2011 23:09:09
Přiměřená zkušenost je žádoucí, nicméně rozhodující je nakonec, jak jsou partneři vůči sobě otevření a jak vnímají signály od toho druhého. Prostě jak si ty dva v té posteli sednou. Nemyslím, že to lze takhle generalizovat jenom na základě počtu souloží, ochoty experimentovat či něčeho podobného.
 Votrapa Muž Kategorie
06.09.2011 22:30:12
oleje prázdná lampa: Klidně ten v autobazaru, proč ne?

Vy děláte, jak kdyby mrdači na jednu noc byli totální troubové, kteří jen zasunou, zakrálíkujou a vycákaj. Trochu černobílej pohled.
 Slepota
06.09.2011 22:25:33
Ze zkušenosti bych řekla, že ti, co mají stálého partnera... Neříkám, že můj experiment zahrnoval zvláštní množství kusů, ale zato mluvil jednoznačně...:)
 DaschenkaTR Žena22 Kategorie
06.09.2011 22:07:18
Kdo je lepší řidič - kdo by najetými kilometry několikrát omotal zeměkouli, anebo poskok v autobazaru, přeparkovávající léta každý den desítky aut?
 oleje prázdná lampa
06.09.2011 21:37:00
No, z mých zkušeností, jsem měla ten nejlepší sex pouze s jedním s člověkem, s kterým to byl jen vztah o sexu. S ním jsem se totálně odvázala, prováděla do té doby pro mě nepředstavitelné věci, vyzkoušeli jsme téměř všechno, protože mi bylo jedno, jestli ho tím vyděsím nebo ne... S kombinací toho, že se jednalo o zakázaný ovoce (on byl zadanej) měl sex prostě šťávu. S expřítelem (cca půlroční vztah) tak na něm mi záleželo, asi nevznikla dostatečná důvěra během tý doby, abych mu byla schopná říct, že se mi líbí lehké s/m, spanking, že chci přibrat do postele holku a tak. S tím milencem jsem se se vším vytasila hned, prostě jsem se kupodivu vůbec nestyděla, u přítele jsem se bála, že ho vyděsím (viděl ve mě vždycky slušnou holku, vzhlížel ke mě a tak).

Stu to napsal taky dost výstižně.
 Můj názor
06.09.2011 21:22:47
1)Nebo se sejít někde na půl cesty, kdy to tak oba baví (ale nedotýká se to jejich limitů rozkoše).
votvírák
----------
Takhle jsme to asi provozovali hlavně my. Tedy aspoň předpokládám, že ještě jako mladý kluk nevím, kde jsou limity rozkoše :).
I když docela často to probíhalo tak, že jsme dělali spíše to, co má ráda ona, a potom, co měla orgasmus, jsem si zase víc užíval já...

A když se někdy povedl společný orgasmus, to bylo taky naprosto perfektní. Měli jsme jedno období, co se nám to dařilo skoro pokaždé, ale pak se to zase nějak ztratilo.

***

Každopádně díky za normální odpověď k položené otázce v diskuzi. Jsi první, kdo to dokázal :).

Hankaa mí pravdu, skutečně to je individuální. A víš proč? Záleží to na mnohem víc věcech než na zkušenostech a poznání té osoby.
Prdelka hladká
--------------
Já jsem nikdy nepopíral, že to individuální není.
To ale neznamená, že daný faktor v průměru tuto skutečnost žádným způsobem neovlivňuje. (viz má analogie s kouřením a chlastáním)
 libik Muž32 Kategorie
06.09.2011 21:03:00
kecáš: ty tady lidem nadáváš do teoretiků, tak ty sám jsi určitě praktik, tak povídej jak to je
Smajlík  vážně kecáš
06.09.2011 20:43:22
Kecáš

já ano, ale moji partneři ne
 Stříbřenka* Žena28 Kategorie
06.09.2011 20:37:40
Stříbřenka*: Další teoretička, která si vrzla se dvěma a už ví, co a jak.
 Kecáš
06.09.2011 20:20:59
Nejlepší milenec je ten, kdo se zajímá o to, co se líbí protějšku, najdou spolu co jim nejvíc líbí a tak..
Pokud chlap zasunul třeba i do milionu žen, ale vypadalo to tak, že naskočil, udělal se a seskočil a nikdy se o žádnou nezajímal, tak asi stejně moc dobrej nebude
 Stříbřenka* Žena28 Kategorie
06.09.2011 20:20:21
kecáš: vyser si oko
Smajlík  jabko v županu Žena21 Kategorie
06.09.2011 20:16:07
jabko v županu: Pičko, to jsi vyčetla v Bravu, co?
 kecáš
06.09.2011 20:08:03
ano, stálí partneři jsou lepší milenci, protože pořád musí vymýšlet něco nového, pořád se snažit, kdežto čurák, který střídá holky, se nemusí nijak zvlášť snažit (takže se ani nezdokonalí) a holka mu ani nemá čas říct, co se jí líbí a co ne, může si jenom domýšlet. Kdo by se svěřoval chlapovi na jednu noc...I půl roku může být málo. Hlavně pro holku je asi lepší dlouhodobý vztah, protože si hned s tím kterým chlapem nemusí sednout. Ženy potřebují mnohdy něco víc než jen divoký přirážení, chlap si s nima musí trochu pohrát, svádět, hladit a musí chlapovi důvěřovat... Tohle všechno podle mě ti velkolepí baliči na jednu noc podceňují, nejsou to až tak dobří milenci (osobně jsem z toho nikdy nic moc neměla).
Stálí milenci znají i svoje nejtajnější touhy, které by nesvěřili člověku, kterého téměř neznají. Zážitky jsou pak intenzivnější.
 jabko v županu Žena21 Kategorie
06.09.2011 19:36:22
Hankaa mí pravdu, skutečně to je individuální. A víš proč? Záleží to na mnohem víc věcech než na zkušenostech a poznání té osoby.
 Prdelka hladká
06.09.2011 19:24:59
Určitě je lepší s dlouhou známostí.
Jednoho, co vystřídal dost holek jsem měla a nebylo to nic moc. No spíš nic, než moc... Dvakrát olíznout krk, bradavky a šup ho tam, pět minut (možná přidávám) a byl konec. Samozřejmě, že ne každej kluk, co střídá holky je takovej, ale myslím si že jo.
 Ms*Petrucka Žena Kategorie
06.09.2011 19:24:06
libik:

1) Uspokojení obou partnerů v jednom sexuálním aktu je podle mě mýtus. Jde to střídat - vydráždit jí na maximum a jindy si zas užívat sám. Nebo se sejít někde na půl cesty, kdy to tak oba baví (ale nedotýká se to jejich limitů rozkoše). Sexualita obou pohlaví je tak jiná, že choreografie ani scénář, který by totálně naplnil chtíč obou, neexistuje.
Na to ale člověk musí bejt dvojnásobně starej než ty, aby to pochopil. Ženská je úplně jiná než ty, a abys jí pomohl objevit její sexuální vrchol, musíš se pro tu chvíli částečně vykašlat na sebe a věnovat se hlavně jí. Šanci odvděčit se, samozřejmě dostane příště. ;-)


2) Jo. V delším vztahu, pokud funguje, máš šanci dozvědět se víc a vidět do větší hloubky.
 votvírák
06.09.2011 19:19:07
Je to individuální.
 Mysli
06.09.2011 19:17:47
Dobrý sex je především o komunikaci, o ochotě a schopnosti se bezvýhradně otevřít svému prožívání i pocitům toho druhého.
Vzájemné poznání je třešničkou na dortu, která to může vylepšit. Pro promiskuitního jedince je zkušenost další třešničkou na dortu. Pokud jí ovšem dokáže využít.
Pokud se tomu nebráníte a jdete do toho naprosto otevřeně, bez zábran, strachu a předsudků, můžete si nádherně hrát i se zcela neznámou osobou na první schůzce.
Ale ani dlouhodobá známost není zárukou, že toto dokážete.
Talent na sex, to je vlastně trocha empatie, trocha tance, a trocha živočišné radosti. Když jí namícháte dobře, bude vám chutnat.
(Zpovědnice je plná zpovědí lidí, kteří se vůči partnerovi otevřít nedokážou. Tím spíš to nedokážou s náhodnou známostí, obzvlášť když jim v hlavě bzučí slova jako "děvka", "děvkař".)
 Stu
06.09.2011 19:14:06
To sice ano, ale stejně se snažíš manipulovat s odpovědmi druhých a myslíš si, že víš, jak to je. Víš prd.
 Hankaa
06.09.2011 19:11:45
ja jsem tu par let nebyl ale libik je furt ten stejnej kus ko**ta :))))
Terror
-----------
Díky :)

Ano, je to individuální a jsem hloupá. Spokojen?
------------
Jsem spokojen.

Ty si žij dál v tom, že kdo oprcá půl národa bude lepší a budeš taky spokojen.
Hankaa
---------
Já právě nevím o tom, jestli je lepší ten, kdo oprcá půl národa, proto jsem založil tuhle diskuzi, ne?
 libik Muž32 Kategorie
06.09.2011 19:10:19
Pokud "bejt dobrej" znamená uspokojit tu babu
-----------
Já si pod tím představuji co nejlepší uspokojení obou partnerů.

Tak hlavní není počet žen, co máš za sebou, ale jak byla/y otevřené.
--------
No jasně, ale holka se ti otevře spíše v dlouhodobém vztahu, ne?
 libik Muž32 Kategorie
06.09.2011 19:09:57
libik: Ano, je to individuální a jsem hloupá. Spokojen? Ty si žij dál v tom, že kdo oprcá půl národa bude lepší a budeš taky spokojen. Omg. A nauč se být stručnej, opakuju, páč to nepadlo na úrodnou půdu.
 Hankaa
06.09.2011 19:08:11
ja jsem tu par let nebyl ale libik je furt ten stejnej kus ko**ta :))))
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
06.09.2011 19:05:24
Tobě fakt de o to "bejt dobrej v posteli"? X-D

Tak to máš smůlu, protože vliv má hlavně to jak jsou ty dva kompatibilní.

Pokud "bejt dobrej" znamená uspokojit tu babu, tak hlavní není počet žen, co máš za sebou, ale jak byla/y otevřené. U některý ani po 10ti letech nevíš, co by opravdu chtěla. Co si o tom, co děláš opravdu myslí. Jiná je lepší učitelka a o jejím těle a duši se dozvíš něco už brzo.

Získat to od holek je zdlouhavá cesta. O jejich anatomii a vnímání sexu si něco přečti a pak to testuj. Je v podstatě jedno, jestli budeš testovat reakce jedný nebo spousty souložnic.
Smajlík  votvírák
06.09.2011 19:03:45
Každý přece ví, že zkušenost se nepočítá počtem partnerek, ale počtem zásunů ...
Fefin Lišák
-------------
No jasně, tak si představ, že existují dvě naprosto stejné dimenze. Ty jsou totožné až na jednoho člověka.

Ten člověk je úplně stejný v obou dimenzích až na to, že v jedné dimenzi ho zasunul 500x do jedné partnerky.
V druhé dimenzi ho jeho obdoba taky zasunula 500x, ale do 10 partnerek.

Kdo to bude umět líp?
 libik Muž32 Kategorie
06.09.2011 19:02:20
Protože to individuální je. Nějakej borec má trochu zahnutý péro nahoru, byl panic! a už poprvé byl 1000x lepší než borec, co ohnul každou za našima garážema. Je to prostě na člověku, péru, na tom, jestli si řekne, co chce. Aneb i sebezkušenějšímu nepomůže nic, když mu holka neřekne, co jí bere a naopak.
Hankaa
------------
Ok, tak ještě jednu analogii.

Já se zeptám : Když někdo bude každej den chlastat a vypálí dvě krabičky denně, tak umře spíše dřív než někdo, kdo nechlastá a nekouří?

A ty mi odpovíš :

"To je individuální, nějakej člověk nekouřil, ale přejelo ho auto, a pak jsem slyšela o ženský, co kouřila dvě krabičky denně a dožila se 95..."

Jestli to nevidíš už ani v tomhle, tak jsi asi jednoduše hloupá, s tím já bohužel nic nenadělám :).
 libik Muž32 Kategorie
06.09.2011 18:59:07
pravděpodobně ten s tou čtyřletou známostí.
děvkaře jsem měla a bylo to nic moc.
Smajlík  makrelka Žena18 Kategorie
06.09.2011 18:49:09
libik: Protože to individuální je. Nějakej borec má trochu zahnutý péro nahoru, byl panic! a už poprvé byl 1000x lepší než borec, co ohnul každou za našima garážema. Je to prostě na člověku, péru, na tom, jestli si řekne, co chce. Aneb i sebezkušenějšímu nepomůže nic, když mu holka neřekne, co jí bere a naopak.
 Hankaa
06.09.2011 18:48:28
Každý přece ví, že zkušenost se nepočítá počtem partnerek, ale počtem zásunů ...
 Fefin Lišák
06.09.2011 18:44:43
Takže milión vět o hovně. Nauč se to stručně a jasně.

Je to individuální, ani tak, ani mák. Omg.
Hankaa
---------
Nauč se zodpovídat na daný dotaz a ne se mu vyhýbat :).
Myslím že je krajně nepravděpodobné, že tohle nemá vliv (mluvíme tady snad o nějakým průměrném případě, nikoli extrémům či speciálních případech - což jsem jasně zdůraznil).

Je to asi podobné, jako kdybych se zeptal : Když budete někoho tři roky mučit, spáchá pak spíš sebevraždu, než když ho mučit nebudete?
A ty mi odpovíš : "Je to individuální"
 libik Muž32 Kategorie
06.09.2011 18:36:49
ja myslim ze v posteli je nejlepsi libik protoze mel tri roky jednu pritelkyni
Smajlík  Terror Muž29 Kategorie
06.09.2011 18:36:14
Takže milión vět o hovně. Nauč se to stručně a jasně.

Je to individuální, ani tak, ani mák. Omg.
 HankaaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk