Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.540824, vloženo 29.06.2011 11:55:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Alien o zpovědnici a českém národu
Krásná zem to na pohled ... a na ní nelidská zkurvená prasata bez duše.
Zatímco antiweb je skutečně jen nepodstatná hrstka několika vyšinutých bláznů, stalkerů a zhrzených píč, která nevypovídá o ničem, tak zpovednice.cz je jeden z největších webů cz netu s 10k návštěvností na den.
Takže tamní reakce na cokoliv a kohokoliv už o lecčšems vypovídají, především o stavu českomoravského národa, jeho většiny, menšiny a elity.
Můžeme se snažit chlácholit, že je svým zaměřením specifický, už jde o ultrafeministický a kriplovský web, a není reprezentativním vzorkem cz populace, ale obávám se, že bychom si lhali, je to přesně naopak a zp je naprosto dokonalým odrazem stavu českomoravského národa.

Ale i takový web je jen vrcholem ledovce, zásadní je chování lidí plošně na každém kroku.

Osobně mi vůbec nevadí nějaké bandičky zakomplexovaných, zhrzených, vyšinutých magorů, které paraziticky následují své idoly po celém světě vždy a všude, na tom není vůbec nic divného a je to běžný jev i v zemích, kde není drtivá většina obyvatelstva retardovaná jako zde.
Jejich reakce, chování a duševní stav jsou předvídatelné, jsou psychicky narušení a vpodstatě i nevědomky a díky své hlouposti dělají kvalitní reklamu.

Co je děsivé, šokující a šílené, je stav většinového obyvatelstva ČR a pak jeho duševní elity.

Cz stádu stačí o čemkoliv a komkoliv říct "to je dobré/to je špatné" a aniž by o čemkoliv a komkoliv cokoliv věděli nebo se pokusili zjistit, okamžitě je tím dán jejich "vlastní názor".
Jsou tohle ještě lidi?
Jsou tohle aspoň zvířata?
Má tohle vůbec status věci?
Myslím, že ne.

Člověk = myslící, svéprávný tvor.
Zvíře = tvor chovající se dle svého účelu daného přírodou a v souladu se svými primárními instinkty.
Věc = plní svůj účel a dobře slouží vlastníkovi.

Nic z toho cz people nesplňují.
Takže, co to tady je za živočichy?
Nějaké beztvaré zhýkance bez duše, bez schopnosti myšlení, tvorby vlastního názoru, kterým stačí říct, aby si mysleli, dělali, říkali to či ono, a oni to automaticky budou dělat, ať jde o cokoliv.

To je stádní většina.


Ale co zdejší duševní elita?

Ta třeba stále myslící je.
Ale je naprosto ochromena STRACHEM, REZIGNACÍ, HANBOU.
Drtivá většina této drtivé menšiny se BOJÍ už i mluvit, veřejně a pomalu i soukromě.

A copak zpovednice.cz, to je vůbec případ sám pro sebe, ale co je horší, je to většinový i menšinový vzorek cz populace.
Pro ten web jsem po mnoha stránkách udělal tolik jako asi nikdo jiný, nesrovnatelně víc než jeho nesvéprávný majitel.
Pomohl a poradil jsem tam nějak tisícovkám lidí a mnozí z nich jsou na zp pravděpodobně stále přítomni.
Ale pokud byli ještě před pěti lety lidé s kapkou slušnosti a rozumu schopni veřejné reakce a vlastního názoru, dnes už jsou POSRANÍ až za ušima, BOJÍ SE psychopatů, stalkerů, okřikovačů a většinového stáda.
Jestli se tam před lety nebálo hodně lidí k alienovi, jeho produktům či pomoci bez problémů veřejně přihlásit viz tehdejší diskuse, tak dnes už nic takového neexistuje vůči žádné osobnosti nebo nemainstreamovému produktu, názoru, idee a můžete si o tom nechat jen zdát.

Celá ČR se stala rájem stbácky, gestapácky "smýšlejících" psychopatů, okřikovačů, bezcharakterních kurev a nemyslících Normů.

A cz elita je pohříchu nejhorší ze všeho.

Můžu se vysrat na bandičky psychopatů a zhrzených ženských, na nemyslící stádo, ti všichni stáli, stojí a budou stát za hovno vždy a všude, jejich kvalitu určuje striktně kvalita systému a vedoucí elity, jsou to jen takové dýchající věci, nic víc.
Ale nad myslícími lidmi tohoto národa (či nádora) zůstává slušnému, myslícímu člověku rozum stát.

Co je tohle proboha za připosraný národ, kde se naprosto každý z myslících krom absolutních výjimek bojí až do morku kosti veřejně vyjádřit svůj názor, přihlásit se k čemukoliv, komukoliv a jen potichu špitá někde v koutku, za zády, za oponou, aby mu panebože nebyl snad zkřiven vlásek na prdeli nebo nešlápl do hovna.

Čert vem magory, ti byli, jsou a budou.

Ale neuvěřitelné je chování a stav menšinového občanstva ČR.

Asi jste se definitivně zbláznili, když jste se rozhodli přenechat tuto zemi nejhorším kriplům, opakovačům, okřikovačům a kurvám.


Musím říct, že pokud jsem měl ještě nějaké pochybnosti o tom, jestli je současný českomoravský národ tak špatný, jak si myslím, tak jsem je s děním kolem našeho filmu definitivně ztratil.

Definitivně jsem vás všechny odstřelil a nechci tady mít s nikým nic společného.

V USA, ano v té zdejšími ovčany i občany tak směšně opovrhované a sprostě nadávané zemi by měl takový film automaticky hned po prvním promo stovku fanklubů z basketbalové komunity a hlavně z řad laiků.
V ČR má automaticky nenávistné anti-kryptofašistické "fandy", neskutečně ubohou a sprostou pivně cigaretovou většinu a hubu i krok držící menšinu lidí, kteří by se chtěli považovat za slušné, ale svou připosraností a strachem z dání vlastní kůže na trh jsou pro mě ještě horší než hrstky šílenců a většinové retardované cz stádo.


Co je tohle vůbec za národ, co to je za lidi, kteří sami vůbec nic neumí, nic nedokázali, bojí se veřejně mluvit a jediný, kdo se v této zemi veřejně projevuje, jsou nejsprostší ubožáci, naprostá chamraď, retardovaní Normové, opakovací vš kravky.


Jestli měl snad Hitler skutečně nějaké dobré úmysly s cz people, tak si dovolím tvrdit, že opravdu nebyl při smyslech a zasloužil si svůj osud.
Protože tahle českomoravská verbež není nic než kupa hoven a sraček, intergalaktický odpad, který si nezaslouží nic jiného než koncentráky, upálení a vyhubení.
Českomoravské sračky nejsou žádní lidé, nejsou to ani zvířata, nejsou to ani věci, protože lidé, zvířata a dobré věci mají DUŠI, tahle odporná verbež plná sraček, ubohosti, sprostoty, nenávisti, nicoty, zoufalství, hlouposti, stádnosti je zcela bezcenná forma života, která kdyby neexistovala, celému světu bude lépe.

Rád bych byl na vlastní národ hrdý tak, jako jsem na tuto krásnou zemi.
Ale není bohužel už na co a na koho.
Chtěl bych si vážit spoluobčanů jako mohou Američané i nejposlednějšího vidláka už byť „jen“ pro národní hrdost a sounáležitost.
Ale není už proč.

Má smysl položit si zásadní otázku, bylo to s českomoravským národem vůbec někdy jinak než dnes za kapitalismu či dříve za komunismu?
Doufejme, že ano, je to naděje do budoucna, až vychcípá i současná úděsná nastupující generace next gen in cool plochých normíků a megakurev.
Sám jsem zažil ten obrovský vývoj směrem k horšímu od roku 1989 a pak geometrickou řadou po roce 2001, a následně poslední tři roky největšího utahování šroubů.
Před deseti pěti lety jste v běžném životě i na netu ještě docela často narazili na osobnosti, na lidi s duší, s rozumem, kteří se nebáli říct vlastní názor, přihlásit se k nestádnímu proudu, říct pravdu, obhajovat dobré a slušné proti špatnénu a sprostému.

Dneska už se lidi bojí říct vlastní názor veřejně i na nějaký film a pokud dostávám pozitivní ohlasy, tak zásadně za oponou nebo mimo net – samozřejmě čest výjimkám, ale sám od sebe už se snad ani nikdo neprojeví.
Možná to pak vypadá, že jsou jen negativní reakce, ale není tomu pohříchu tak, ti lidé se prostě BOJÍ k tomu filmu a zvláště alienovi jakkoliv přihlásit, já už ani nevím koho a všeho vůbec se bojí, je to až tragikomické.

Ten všudypřítomný strach po 11. září je zcela ochromil, děsí se všeho a všech, a nejvíc sami sebe.

Českomoravští spoluobčané, je mi z vás zle.
Tedy bylo by, kdyby tady ještě nějací Občané existovali a nebyli tady jen retardovaní většinoví Normové bez duše, rozumu, samé kurvy, opakovací obaly na hovna a menšina kdysi slušných lidí, kteří se děsí už i vlastního stínu a vzdali se už i dojít si na hajzl ve prospěch sraní si do kalhot.


Zlomil jsem nad tímto divným národem definitivně hůl.
Tohle tady nejsou lidi, zvířata ani věci, je to bezcenná kupa hoven, kterými se žádný slušný, rozumný, svéprávný tvor nemůže zabývat, pokud nechce být považován mezi sobě rovnými za naprostého kre-té-na.

Náš film nebyl, není a nebude určen pro obyvatelstvo ČR, vemte to konečně na vědomí a neobtěžujte, nejste jako diváci vítáni a zcela se od vás distancujeme a i při případném úspěchu na mezinárodním fóru se od obyvatelstva ČR veřejně transparentně distancujeme, to vám za sebe jako autor předem slibuju a počítejte s tím – třeba k tomu nikdy nebude příležitost, ale třeba taky ano a pak si řeknu k chování ovčanů i občanů ČR veřejně svoje, ať to bude na jakémkoliv foru v jakémkoliv měřítku.
Rozhodně ode mě neočekávejte sklapnutí podpatků jako od všech rádoby "umělců", kteří po úspěchu v zahraničí vzali následně cz people na milost a spokli slinu, já to prostě neudělám a řeknu příp. vše od plic a naplno, jako celý svůj život.

Rád bych všechny upozornil, že už mě dále reakce, názory a cokoliv od cz people ohledně filmu NEZAJÍMAJÍ, a ať mi je nikdo nikde nikdy nesděluje, pokud nechce ztratit možnost komunikace se mnou.

Zcela se od tohoto bezcenného, dementního, ubohého národa distancuji, od jeho většiny, menšiny, i "elity" a překračuji point of no return.

Neobtěžujte mě ani náš film, nejste pro nic a nikoho podstatní, jste malý, bezcharakterní, bezcenný národ, který nikoho v kulturnějších zemích vůbec nezajímá.

Ano, vím moc dobře, že má film dost slušných fandů a diváků, a těch si vážím.
Ale už mě nebaví poslouchat chválu za oponou a hrát si na to, že je to snad NORMÁLNÍ, když se bojíte cokoliv říct veřejně a ještě k tomu přihazujete tu kupu neskonale různorodých výmluv.

Aby bylo jasno, osobně žádnou chválu nepotřebuju, jako autor, divák i basketbalista nejlíp vím, jak na tom ten film je.
Tady jde o princip a já už jen kroutím hlavou, kde a mezi kým to vlastně proboha žiju.

Zabývat se budu pouze reakcemi slušných, rozumných LIDÍ a obávám se, že nic takového až na naprosté výjimky v ČR už dávno neexistuje.
Takže, pokud na mě ohledně filmu kdokoliv promluví česky, automaticky nečtu a nereaguju, až na naprosté výjimky, které mě okamžitě přesvědčí, že nejsou naprosto vyšinutí, retardovaní, připosraní zoufalci jako všichni ostatní kolem a zaslouží si, abych je bral jako lidi a jejich reakci jako relevantní SFS divácký názor.


Pokud bych nemiloval Prahu a neměl rád tuto zem, okamžitě bych odsud emigroval kamkoliv, kde nejsou skoro všichni totální magoři nebo připosraní rezignovaní norníci, jako každý, kdo chce slušně žít, pracovat a také dostat adekvátní odměnu za svou poctivou práci a výsledky.
Tento národ umí tvůrce pouze znechutit a demotivovat, žádné pozitivní impulsi z něj nevycházejí, jen negativní a nejhorší možné.
Kdyby ho měl brát kdokoliv z tvůrců vážně, skončí jako psychicky narušený alkoholik a hulič, tedy jako drtivá většina cz people.
A o to tady jde, Proč někdo není a dovolí si nebýt jako my, jak si může dovolit drzost snít, poctivě, pracovat mít vize a dokonce je realizovat???
Jak si může někdo dovolit jen se neflákat, neválet se, nechlastat, nečadit, nenasekávat nezabezpečené parchanty, nehromadit dluhy a mít výsledky?!
To se musí právem potrestat!

Ne nadarmo má Něžný barbar na csfd tristní hodnocení, Slunce sena dostávají sodu a všechny Superstar vyhrávají ošklivá kačátka jako vzdor lepším pěkným, schopným soupeřům – nic takového se ale v zahraničí neděje, tam vyhrávají ti skutečně nejlepší, nejhezčí a nejschopnější.


Pořád lidem kolem sebe opakuju, že začátky jsou těžké a tím více, když je projekt nemainstreamový, nekomerční a kvalitní.
A my nejsme ani na začátku a začínáme zpod dna, z nejhorších možných sraček a mezi nejhorším možným odpadem.
Pokud by se začínalo v USA, vše by bylo dávno úplně jinde od prvního zveřejněného promo.
Vše má svůj čas, nic se neděje přes den ani přes noc, je to otázka dlouhých let, někdy desetiletí.
Takže se všichni s dobrými úmysly laskavě uklidněte a nepanikařte.
Tam, kde má komerční projekt díky práci týmu předem reklamní kampaň před dokončením, tak u nekomerčního je to přesně naopak, nejdřív se poctivě dokončí a pak přichází reklamní kampaň a šíření mezi lidi a do světa.
Harlem Globetrotters trvalo dostat se do povědomí desítky let, procestovali celý svět a přesto o nich dodnes většinová část běžné evropské natož cz populace netuší, o AND1 vůbec nemluvě.
Jmenovitě hráče z těchto projektů nezná krom basketbalových nadšenců nikdo.
NBA nebo Jordana zná naproti tomu každý.
V západním kapitalismu je všechno o hypu a o velkých mediálních nástěnkách.
Co se tam ovčanům představí jako kvalitní a dobré, tak automaticky je, bez ohledu na kvalitu, a co tam není nebo startuje ode dna bez oficiální podpory, je pro ovčany automaticky špatné, protože kdyby to přece bylo dobré, mělo by to oficiální podporu a bylo to v médiích – tak ovčané „uvažují“ a všichni myslící to víme.
Proto není názor běžného ovčana směrodatný nikdy v ničem.
Kdyby se např. kompilace Harlem magic představila ovčanům na tv nova ve zprávách jako „borec na konec“, tak ti samí ovčánci, co sprostě urážejí a nadávají na nějakém netovém webíku, tak budou na jiném nadšeně chválit, protože se to tak má, když to bylo v tv a řeklo se jim, že je to kvalitní.

Další zásadní věc je, že teď na začátku je BS naprosto neviditelný pro zahraniční diváky a basketbalové komunity.
Youtube se ukázalo zcela nepoužitelné, dle mě je tam nastaven tvrdý filtr, který upřednostňuje zobrazení pro danou zemi, minimálně tedy v naší lokalitě a k zahraničním lidem se to vůbec v objemu dat nedostane.
Takže ukázky vidí v drtivé většině jen cz people, což je skutečně nepoužitelné kvůli zdejší absenci pokory, respektu k čemukoliv a komukoliv u laiků, a pro minimální basketbalové povědomí obecně.

Jakmile se kompilace jako Harlem magic, Pinball, MJ and DrJ dostanou na správná místa zahraničního netu, bude to o statisících pozitivních reakcí, stačí se podívat, jak to vypadá u kvalitativně nesrovnatelných basketbalových triků a střel.
Už tyto samotné kompilace jsou basketbalovou revolucí i bez všeho ostatního z BS.

Prostě to chce čas a také po dokončení filmu kvalitní propagační kampaň v cz basketbalové komunitě a hlavně do zahraničí do kulturnějších zemí basketbalově a respektem, pokorou.
Zahraniční obyvatelstvo i net jsou skutečně úplně někde jinde než cz obyvatelstvo a cz net.
To, co se děje běžně tady, nemá na celém světě obdoby a že už jsem toho viděl a zažil.

Náš film skutečně nemohl mít horší startovní pozici než ČR a tento ovčanský, sprostý, plebejský, pivní národ.
Nejsem si jist, jestli na tom byli tenkrát dokonce i Harlem Globetrotters v rasistické USA hůře, spíš ne.

Nejenže jsou zdejší kreatury a nuly úplně blbé, neschopné, ale navíc i slepé.
Jen totální šílenec a nenávistný zaslepenec může zkoušet prudit do basketbalového obsahu nebo grafiky filmu, které jsou zcela nezpochybnitelně na nejvyšším možném levelu profesionální kvality.
Může se kritizovat spousta jiných věcí a jsem první, kdo s tím nemá problém, ale ne tohle, to je otázka čirého psychického narušení dotyčných a nikdo svéprávný a kdo se chce nazývat člověkem, by to neměl brát vážně a hlavně by se proti tomu a takovým osobám měl veřejně sám za sebe jasně vymezit a nebát se projevit svůj názor.

Ale rozhodně to nejsou tvůrci, projekty ani performeři, kdo by se měl jakkoliv obhajovat a nikdo to dělat nebude.
Tento směšný kolorit se očekává jen v otřesném prostředí ČR a cz netu.
Obhájit se ale naopak musí každý ovčan a občan za to, jak se chová, co říká a co dělá, protože je to on, kdo narozdíl od tvůrců, projektů a performerů sám nic nedokázal, neukázal, nevytvořil a chtěl by je hodnotit.

Totální nuly, které za celý svůj život nedokázaly víc než vychlastat pivo, vyhulit cigáro, krást, kurvit se, podrazit kamaráda, lhát, ničit, škodit, si uzurpují právo chtít hodnotit kohokoliv a cokoliv, natož projekty, které je v jejich malosti zcela přesahují a dříve nebo později budou mít celosvětový význam a i kdyby ne, pořád někdo něco z ničeho vytvořil, k čemuž má a musí mít každý i trochu myslící člověk s kapkou slušnosti a trochou mozku respekt, ať už v jakémkoliv oboru a jako laik.
V každé jiné zemi je tohle totiž SAMOZŘEJMOST, ani omylem si nesnažte hrát na to, že jak se vy chováte, že je normální, protože není, tohle je jen a pouze záležitost ČR, NIKDE JINDE NA SVĚTĚ SE TOHLE SMĚREM K TVŮRCŮM A PROJEKTŮM NEDĚJE a už vůbec ne v takovém měřítku a ne k vlastním lidem.
Tady to zažívá naprosto každý tvůrce, osobnost a projekt, a čím méně má podporu oficiální agitky, médií, mainstreamu a má více kvality, tím je to horší.
Když se člověk podívá, kolik nenávisti, útoků a také cenzury totalitního kapitalistického systému se sneslo např. na pana Trošku za jeho geniální filmy, je na to předem připraven.
Ale na tu obrovskou tsunami negativní energie sprostoty, ubohosti, komplexů, stalkerství, nenávisti se nikdy úplně připravit nejde a také o tom je tento text, abych ze sebe tu nablitou negativní energii zase vyblil ven.
I když ty blázny, ovčany a sračky nečtete a ignorujete, tak ta negativní energie znechucující a demotivující dopad na tvůrce a performera má.
Taky proto odsud každý lepší tvůrce a performer vypadnul, zdejší národ je tvrdě destruktivní, vše dobré za každou cenu zničí a kvalitu neodpouští pod trestem likvidace a smrti.
Kdo chce slušně žít a poctivě tvořit a pracovat, natož nekomerčně pro lidi a společnost, neměl by žít v ČR a mezi českomoravskými lidmi, na to musí mít opravdu hodně silný žaludek, být flegmatik a splachovací cynik, a někdy ani to v té záplavě nenávisti, sprostoty, hlouposti nemusí stačit.
Za co tady jako člen národa dostanete jen sprostotu, opovržení a cenzuru, všude jinde budete za národní hrdiny i jako původně cizák.

Jen v této divné zemi musí tvůrci odnepaměti jako idioti bojovat proti vlastnímu národu, který se je snaží za každou cenu zničit a vyhnat.
Stačí cokoliv umět a odejít odsud pryč, a už jako průměrný jste venku za hvězdy a hrdiny, natož když jste skutečně dobří, pak vám staví pomníky a jste tam národními kulty, ale v ČR jste nenáviděnými vyhnanci a cizáky.
Málokdo ten drtivý tlak vlastních lidí vydrží a proto většina osobností, tvůrců, performerů všech oborů a toho nejlepšího z této země odešla jinam, aby mohli v klidu žít, pracovat, tvořit a nebyli obtěžováni nenávistným, hloupým davem, který mává pěstičkami a zapaluje pochodně přesně podle toho, jak mu kdejaký idiot řekne.A také, aby nebyl neustále znechucován chováním mlčící menšiny myslících, kteří tohle připouštějí pro klid vlastní koudele.


Nejhorší v ČR nejsou různí magoři a stalkeři, ale právě většinové běžné obyvatelstvo a pak menšinová duševní elita.
Nad vámi zůstává rozum stát, jak se chováte.
Z vás je mi nejvíc na blití, protože elita má na víc než být připosranými, mlčícími nulami a stádo má nadšeně podporovat své nejlepší a ne se na ně vrhat s pochodněmi.
Vy všichni tady nesaháte ani těm nejhorším amíkům ani pod paty, jste proti nim jen verbež a bezcenná chamraď bez hrdosti, národního cítění, sounáležitosti, cti.
Všichni dobří, průměrní i špatní Američané mohou být Čechům vzorem, jak se má chovat Občan.
Nikdo z vás tady nedosahuje ani úrovně amerického burana s IQ 50, protože i ten nikdy nepůjde proti vlastním tvůrcům, osobnostem a jejich projektům, ať už si o nich myslí cokoliv, i ten cítí národní hrdost, sounáležitost a automaticky podporuje své lidi.
A musím říct, že tohle jako Občan a tvůrce na Američanech obdivuju a ctím, je to obrovská síla, kterou vnímáte pokaždé, když např. se svým týmem zpívají desetitisíce lidí národní hymnu.

V této zemi se za kvalitu, schopnosti a úspěch vždy platila nejhorší daň v podobě laviny nenávisti, sprostoty, disrespektu, stalkerství a ubohosti.
Ale co se děje v současné době směrem ke všem kvalitním tvůrcům a projektům, které nemají podporu oficiální agitky, je dříve nepředstavitelné a absolutně šílené.
Co je horší, ona už je to norma.


Měli byste se všichni stydět a vy, kteří se chcete snad právem považovat za elitu tohoto národa nebo snad dokonce za LIDI, nejvíce ze všech.
Jste to vy, kvůli komu tady všemožná verbež ovlivňuje stádní plebs a páchá zvěrstva, jste to vy, kvůli komu vypadá cz net hůře než koncentrák a gulag dohromady.
To vy držíte hubu, bojíte se cokoliv říct, schováváte se do vlastní rezignace a umožňujete ničit osobnosti a projekty, které máte loajálně automaticky podpořit a ovlivnit nemyslící stádo na opačnou stranu od klasické hrstky škodících manipulátorů.


Budu rád, když už mně a filmu dále NIKDO nebude vyjadřovat podporu, pozitivní reakce atd. za oponou, protože už je mi z toho na blití, jak se bojíte veřejně cokoliv říct, abyste náhodou někomu nešlápli na kuří očko, nepronásledovali vás psychopati, nebyli jste vláčeni sprostotou na nepodstatných webících jako jsou kvůli vám osobnosti a jejich projekty.

Taky už mi laskavě nikdo neříkejte, co vše film od koho potřebuje, protože on nic od nikoho v této divné zemi a od tohoto hloupého národa NEPOTŘEBUJE.
Je díky basketbalovému obsahu kultovní a úspěšný předem, a dovolím si říct, že i specifickou filmařinou, grafikou a hudbou.
Nějaká ČR a její zvláštní obyvatelstvo v tom nehrají žádnou roli, jako u ničeho s širšími a dlouhodobějšími měřítky dopadu.
Nemainstreamové, nekomerční projekty jsou běh na dlouhou trať.
Basketbal v ČR v současné době nic neznamená, třeba i proto, že je to hra a sport pro MYSLÍCÍ, SLUŠNÉ lidi, kteří se tady jaksi nevyskytují a tak nelze očekávat, že by zde mohl někoho nějak více oslovit.

Snad malé děti, ale k těm se díky cenzuře médií a "výchově" jejich sprostých rodičů směrem k chlastu, cigaretám, kurvení se a válení stejně nedostane.

Pokud mě už něco zajímá a je pro někoho zde film určen krom dětí a mladých nezatížených stádností, nenávistností a blbostí, tak slušná část basketbalové komunity a hrstka stále ještě slušných lidí, kteří se nebojí být sami sebou v soukromém i veřejném životě.

Film má čistě pozitivní poselství a snažím se ho za každou cenu nezatěžovat a oprostit od všudypřítomných cz sraček.
Ale ono to tady snad ani nejde.
Hrstky bláznů jsou na každém kroku, většinoví ovčané jsou nesvéprávní opakovači, ženské jsou děvky a kurvy, „elita“ je posraná strachy a rezignovaná, profíci z oboru jsou nasraní, že někdo udělal, co by chtěli oni a profíci z jiných oborů jsou nasraní, že jinej tvůrce dokončil projekt, zatímco oni své ne. A všichni komplet jsou nasraní, že si někdo dovolí svojí dřinou, uměním a za vlastní peníze točit vlastní film, když oni si „nemají čas“ celý život ani zacvičit, žijí jen pro vydělávání papírků, své dluhy a stíhají zaběhnout jen do hospody nebo do bordelu.
Je to tady v ČR opravdu těžké.
Jakmile budu mít svůj plnohodnotný web, od cz netu a běžných cz people se kompletně odstřihnu, a dále už se budu zabývat jen osobním životem, slušnými uživateli webu a zahraničním netem.
Cz net je opravdu nejhorší světová žumpa, která nemá obdoby a bohužel plně odráží momentální stav tohoto národa.
Ano, na zahraničním netu je taky kupa bordelu, sprostoty a hlouposti, ale krom toho je tam taky spousta slušných, rozumných lidí, kvalitních dobře vedených webů a hlavně ani ten nejposlednější blbeček se nebojí říct vlastní názor jako tady naprosto každý, krom absolutních výjimek, které jsou brány za blázny, že si dovolí mluvit sami za sebe a být sami sebou.
Tohle vše na cz netu a v českomoravské společnosti zcela chybí. Pokud byla degenerace za komunismu v pokročilém stádiu, tak co s cz people provedl kapitalismus, je ještě úplně jiný level sraček.
Ale nikoho, vůbec nikoho žádný komunismus ani kapitalismus neomlouvá, každý je zodpovědný za své činy i slova, mimo net i na netu.

Opět bych poukázal na až tragikomický rozdíl v reakcích všech lidí na netu vs mimo net, kde mimo net je absolutní respekt, pokora a nadšení při nachomýtnutí se k natáčení samozřejmá reakce, podobně jako na cz netu sprostota, opovržení, disrespekt a ubohost.


Bylo by mi z tohoto smutno, ale mně už je to delší dobu jedno.
Neberu tento národ v ničem vážně, drtivá většina osob tady jsou prostě úplní blázni, nic víc.
A co je na webech typu zpovednice.cz, to už nejsou lidi, zvěř ani věci, to je méně než hovno.
Doufejme, že to není většinový vzorek populace, ale něco mi říká, že bohužel je.


Vím moc dobře, že každým takovým veřejným vyjádřením jen nutně škodím filmu, ale na druhou stranu, v ČR je to úplně jedno a mimo ČR nikoho zdejší dění nezajímá, jakmile se tam film víc rozšíří, kvalita se u LIDÍ prosadí sama.
Nad tím, co se děje v ČR, každý z mých zahraničních známých jen kroutí hlavou nebo tomu ani nevěří.

Škoda slov, přesto, proč vám zase jednou všem neříct trochu pravdy, stejně nerozeznáte dort od hovna.

Jsem z cz people znechucen a unaven, jako každý tvůrce, který vzešel z této země.

Co je to za „lidi“, jejichž jediným a největším smyslem života je škodit, ničit, pošlapávat, ubližovat, nadávat, shazovat cokoliv a kohokoliv, a nejvíce to, na co jejich malost nedostačuje a tím víc, čím mají věci pozitivní poselství a jsou vnitřně čisté.

Kdyby tady aspoň byl adekvátní opozitní pozitivní proud od slušných lidí, jenže on není nebo je tak malý, že nestojí za řeč.
Takže buď tady žádní slušní lidé nejsou nebo jsou tak vystrašení, vyděšení, připosraní a rezignovaní, že jako by nebyli.

Přemýšlím nad tím, že bychom pro ČR veškerou distribuci filmu i jeho částí prostě a jednoduše zakázali a znemožnili všemi dostupnými prostředky.
Ostatně je na to hodně totalitních zákonů a opatření, tak proč je taky jednou nepoužít ve svůj prospěch.
Zase o něco víc chápu, proč v této zemi vždy bylo problém sehnat cokoliv kvalitního nejen ze zahraniční ale i z tuzemské produkce – protože jen naprostý blázen to sem může nechat mezi takovou verbež distribuovat.
A kdo bude BS chtít, ať si jako pro všechno kvalitní zajede do zahraničí nebo si to sežene „nelegálně“.
Tak je to tady se vším a nelze se tomu vůbec divit, cz people si zaslouží jen to, co mají.


Jediným řešením je pro každého tvůrce se od tohoto národa plně distancovat a své umění i produkty dávat jiným národům a zemím, kde to má smysl, a vždy hned na začátku pro jistotu a předejití nepříjemností vždy a všude opakovat kouzelnou formulku:
NE, VÁŽENÍ, JÁ NEMÁM S ČECHY VŮBEC NIC SPOLEČNÉHO.

Jestli chtěl někdo z mlčících vyjádřit podporu, tak ten čas právě prošvihl a jakékoliv pozdější lezení do prdele nebude bráno na zřetel.
*Člověk neumírá na stáří nebo nemoci, ale strachem nebo hanbou.*

alien

(umažte mezery v odkazu)
zdroj : http://alien.bloguje.cz/897354-cr-a-cz-n et-co-je-to-proboha-za-lidi.php

*****

Názory?
 libik E-MAIL:   Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.07.2011 13:12:20
Checht, kdekoliv se objeví zmínka o alienovi, hned přispěchá se svým elaborátem Oshii, kterýmu je alík ták strašně jedno
Smajlík  lotosové nožky
30.06.2011 01:05:50
Že lid této země je tvořen kurvami a špinavou chátrou, to je smutná pravda...
 lidový komisař všeho Muž25 Kategorie
29.06.2011 21:02:04
jsem zvedav jestli teda zacne psat na svuj web anglicky ....... jinak jsem to nejak nedocetl spise jsem to preskakoval, on je jak kolovratek
Smajlík  od Svejka
29.06.2011 16:59:27
Ebeneezer Goode:
Precetl. Nahodou. Ma tam pro mne absolutne nezname myslenkove pochody :D Ale 90 procent je to stejny uz asi 7 let!

Nejlepsi je:

"Pro ten web jsem po mnoha stránkách udělal tolik jako asi nikdo jiný, nesrovnatelně víc než jeho nesvéprávný majitel."

"Pomohl a poradil jsem tam nějak tisícovkám lidí a mnozí z nich jsou na zp pravděpodobně stále přítomni. "

"Nikdo z vás tady nedosahuje ani úrovně amerického burana s IQ 50"

"Celá ČR se stala rájem stbácky, gestapácky "smýšlejících" psychopatů, okřikovačů, bezcharakterních kurev a nemyslících Normů. "

Samozrejme existuje jedine vychodisko - narvat lentilkama a pokud mozno strcite mezi obdobne smyslejici lidi :P

Oshii.
Smajlík  uživatel Muž Kategorie
29.06.2011 16:22:25
Pokud snad někteří nemají čas na přečtení, zde je stručný výtah:

=====
Můžu se vysrat na bandičky psychopatů a zhrzených ženských, na nemyslící stádo, ti všichni stáli, stojí a budou stát za hovno
Co je tohle proboha za připosraný národ..
Čert vem magory, ti byli, jsou a budou.
Asi jste se definitivně zbláznili..
Definitivně jsem vás všechny odstřelil a nechci tady mít s nikým nic společného.
Zlomil jsem nad tímto divným národem definitivně hůl.
Zcela se od tohoto bezcenného, dementního, ubohého národa distancuji.
Nejenže jsou zdejší kreatury a nuly úplně blbé, neschopné, ale navíc i slepé.
Totální nuly, které za celý svůj život nedokázaly víc než vychlastat pivo, vyhulit cigáro, krást, kurvit se, podrazit kamaráda, lhát, ničit, škodit, si uzurpují právo chtít hodnotit kohokoliv a cokoliv, natož projekty, které je v jejich malosti zcela přesahují.
Jen v této divné zemi musí tvůrci odnepaměti jako idioti bojovat proti vlastnímu národu.
Cz net je opravdu nejhorší světová žumpa, která nemá obdoby a bohužel plně odráží momentální stav tohoto národa.
 Lfkg
29.06.2011 15:42:21
Za jakým účelem se dnes ocitly Alienovy výplody na Zpovědnici?
Osman
----------
Zaujali mě a navíc se týkají částečně i zpovědnice.
 libik Muž32 Kategorie
29.06.2011 15:36:58
Aby se neposral. Kompozice bez nápadu, text použitelný leda jako autorův šmírák pro hrubé a následně jemnější opracování vhodné k odtajnění uměleckých a politických záhybů jeho složité mysli. Pokud jsou zde nějaká pozitiva, zanikají v opakujících se nedoložených (a obávám se nedoložitelných) paušálních tvrzeních. Za jakým účelem se dnes ocitly Alienovy výplody na Zpovědnici?
 Osman
29.06.2011 13:53:47
Ježiš kdo má ty jeho dlouhy kraviny furt číst. To se snad neumí vyžvejknout na pár řádku?
TheSlimShady
----------
Ne, neumí :).
 libik Muž32 Kategorie
29.06.2011 13:51:45
Ježiš kdo má ty jeho dlouhy kraviny furt číst. To se snad neumí vyžvejknout na pár řádku?
 TheSlimShady Muž17 Kategorie
29.06.2011 13:36:35
Nechápu, jak někdo může mlít pořád dokola to stejné na 15 stránkách
Smajlík  AnetteRiviere Žena26 Kategorie
29.06.2011 13:14:02
"...a je nás sedm." (Chris-Sedm statečných)
 Mert**
29.06.2011 12:53:29
S alienem jsem kolikrát souhlasil, ale ten film si žádnou velkou pozornost prostě nezaslouží, což naneštěstí zaslepený alien asi nikdy nepochopí a bude "vinu" shazovat na stádní chování(už mě to spojení sere..) čechů..
2,5 hodiny dlouhý film, scény naházený přes sebe, pořád jen triky, hudba asi pomocí funkce random..
Jak když pejsek s kočičkou vaří dort - prostě alien..
(Přečetl jsem to celé.)
Smajlík  Homeopatický Ježíš Muž19 Kategorie
29.06.2011 12:43:42
libik: tak si sakra poposedni, sedis si na vedeni. nebo ja nevim, dej si kafe aby ti to zacallo myslet nebo aspon jsi zacal vnimat nebo to chces treba napsat nemecky, nemyslim, ze to by pomohlo, kdyz nezvladas pochopit myslenku ani ve svym rodnym jazyce.
 Chrissie Žena Kategorie
29.06.2011 12:42:02
tak si poposedni. je mi to jedno.. jeden dement rika to a druhej napise tohle. Kdyz se tim nekdo necha zmagorit, tak je to jeho vec ale proc to siri dal, to mi unika? Asi je to slouha cizych myslenek.
Chrissie
---------
Pořád nechápu.

Alien to napsal.
Já jsem to sem zkopíroval a uvedl zdroj.

V čem přesně je problém?
 libik Muž32 Kategorie
29.06.2011 12:40:49
libik: tak si poposedni. je mi to jedno.. jeden dement rika to a druhej napise tohle. Kdyz se tim nekdo necha zmagorit, tak je to jeho vec ale proc to siri dal, to mi unika? Asi je to slouha cizych myslenek.
Smajlík  Chrissie Žena Kategorie
29.06.2011 12:38:56
Číst to nebudu. Copak Alienův velko film neměl úspěch? Jak nečekané :DD
Smajlík  směr bohnice
29.06.2011 12:33:16
a od koho to opsal?
Chrissie
--------
Asi mi něco uniká...?

Nečtu to, páč mě to ani v nejmenším nezajímá. Co mě zajímá jsi ty, libiku, jsi duševně chorej nebo rpoč to sem vůbec cpeš? Co tě k tomu vede? Máš zácpu, tak si říkáš, aspoň nějaký hovna musí ven?
zvev
------------
Protože mi to připadá zajímavé.
 libik Muž32 Kategorie
29.06.2011 12:24:14
Mě by spíš zajímalo, jestli to kromě aliena někdo opravdu celý přečet.
 Ebeneezer Goode
29.06.2011 12:21:05
ssp / solidni slovni prujem /
Smajlík  buh kanalu lomikel
29.06.2011 12:20:52
Drzim palce s lecbou.
Smajlík  uživatel Muž Kategorie
29.06.2011 12:17:56
Taky jsem to v polovině vzdala.
Ale klidně mu vyřiď (ačkoliv si to tady jistě přečte)...že poté, co tady předváděl, jsem opravdu ráda, že se od nás distancuje a přeju mu šťastnou cestu. Ovšem než odpluje v dál, nechť mi ukáže ty tisícovky lidí, kterým tady pomohl.

A ať si nezapomene zabalit na cestu ty prášky.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
29.06.2011 12:14:08
Nečtu to, páč mě to ani v nejmenším nezajímá. Co mě zajímá jsi ty, libiku, jsi duševně chorej nebo rpoč to sem vůbec cpeš? Co tě k tomu vede? Máš zácpu, tak si říkáš, aspoň nějaký hovna musí ven?
 zvev
29.06.2011 12:09:00
libik: a od koho to opsal?
 Chrissie Žena Kategorie
29.06.2011 12:07:40
Dočetl sem se asi do první čtvrtiny, le dál už to nejde. Ten člověk musí mít asi slušný komplex, jinak má v pár věcech pravdu:-)
 Kubaa
29.06.2011 12:07:09
V polovině jsem to vzdal.

Tak s něčím se dá souhlasit, s něčím ne, něco je trochu přehnaný, něco je ok...

All in all, hrozně moc to bere všechno vážně :)
 ##### Muž21 Kategorie
29.06.2011 12:06:23
to psal alien?
Chrissie
-------
jo, ostatně máš tam i zdroj.
 libik Muž32 Kategorie
29.06.2011 12:06:18
Autora neznám, ale opravdu mne rozesmál. Ale po třetině mne to už přestalo bavit, přece jen se dost opakuje.
 vlkous Žena26 Kategorie
29.06.2011 12:01:29
to psal alien?
 Chrissie Žena Kategorie
29.06.2011 12:01:24
Libiku, libiku, dokážeš si bez Aliena vytřít prdel nebo ho jen tajně miluješ ?
Ztracena v překladu
-----------
To nevím, ale teď o prázdninách to zjistím, až budu delší dobu bez internetu :).
 libik Muž32 Kategorie
29.06.2011 12:00:03
Přečetl jsem dva řádky a pak bez čtení patnáctkrát stiskl PgDn. Jen pro informaci.
 Touch And Go Muž41 Kategorie
29.06.2011 11:59:40
Libiku, libiku, dokážeš si bez Aliena vytřít prdel nebo ho jen tajně miluješ ?
 Ztracena v překladu Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk