Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.535209, vloženo 08.06.2011 12:03:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Alienův film 2 - alienovo zbláznění?
Tak jelikož trailer na film vyvolal jistou reakci, máme tu reakci i od samotného aliena.

Co se stalo?

1.Alien použil licencovanou hudbu, youtube se chová tak, že několik minut až hodin po nahrání se automaticky nalezne shoda s licencovanou hudbou (pokud tam je) a následně se zakáže toto video v některých zemích (nebo aspoň jeho zvuková stopa). To se teď stalo s Německem.

2.U videa je možno zvolit dvě licence, jedna z nich "Creative Commons Attribution license" lze vybrat pouze, pokud ve videu není použita žádná licencovaná hudba.

Tyhle dvě věci se alienovi stali a zde máte jeho reakci :

*****************
Teď jsem si všimnul, že mi youtube bez mého vědomí a proti mé vůli změnilo typ licence z Creative commons na "standard youtube", to snad není možný.
Jako nevybral jsem si to jen tak pro srandu králíkům, sakra.

-----
Takže dost a první i poslední upozornění pro ty, kteří za oponou škodí.

Já bych rád nepřátelům sdělil, ať se uklidní, protože jinak mě to může přestat bavit a můžu to taktéž začít řešit za oponou vůči jejich okolí mimo net přes vaše rodiny, zaměstnání, školy.
Už vás mám tak akorát, cheorchie, kopřiva, vivien, gravere, libiku, vito.
Možná by bylo na čase dát mimonetovému světu vědět, co na netu ti "medoví sluníčkoví lidičkové" provádějí, zdrojů jste k tomu sami poskytli dost a dost.

Taky bych vás rád upozornil, že mi konkrétně na jmenované nicky neustále někdo z vašich nepřátel zasílá dost drsné informace, které pokud se použijí mimo net ve vašem běžném životě, bude zle.
Že jsem byl bez své snahy dávno zahrnut vašimi běžnými os. daty pomalu, jaké máte ponožky, ani nemluvě.
Posílám s tím každého někam, ale jestli překročíte určité hranice jen o kousek, udělám si na to čas já i mí známí, kteří nemají takové morální zábrany a zásady jako alien, a rádi tvrdě ničí svině a kurvy.

Ostatně, to co někdo z vás předváděl kdysi vůči D, graver proti jessie atd., si už nějakou tvrdší akci mimo net zaslouží.
No a co poslední dobou předvádějí vita s libikem už je taky přes míru.

A podotýkám, že ty kroky vůči vám budou zcela legální a v souladu se zákony, narozdíl od těch vašich.
Stačí prostě jen lidem kolem vás ukázat a říct, co jste zač a co děláte.
To bude bohatě stačit.
A dát různými cestami vědět různé PRAVDIVÉ věci v barácích, zaměstnání, školách, rodinám, zákazníkům protizákonné není.
Vlastně je to spíše morálně správně s tím, co jste zač a děláte, aby to lidi kolem vás věděli, s čím mají co do činění a dali si pozor.
Tady na netu to všichni víme, ale ve vašem běžném životě to jistě nikdo netuší a asi by měl, ne?


Takže odsud podsud, přestáváte mě bavit.

Pište si sračky na antiwebu, to je mi jedno a OK, ale jak překročíte určité hranice škození vůči komukoliv a čemukoliv, zatočím s vámi, že na to do smrti nezapomenete, jako kdysi někteří na zp.


Libikovi taky doporučuju se trochu zklidnit poté, co v kokonu dělal kamaráda a pomalu nevlastního syna.
Měl by si přebrat, že pokud budu mít skutečně velkej web s návštěvností 10k a on jako vysoce inteligentní nejlépe dle traileru už ví, že já ho mít budu, a udělám tam proti jeho osobě a profesnímu chování pravdivou kampaň, tak ho to může doživotně sestřelit v it profesi.
Takže libiku to samé - i škození má své hranice, kde už to tolerovat nebudu.

Vitovi už zřejmě docela přeskočilo, toho nemá smysl upozorňovat na nic, je úž na rovině cheorchie s kopřivou, níž to nejde.
Což neznamená, že by pro nesvéprávnost snad ušel trestu, pokud k akci dojde.


Podívejte se, já nemám na podobné akce čas, náladu ani to nedělám rád.
A další věc je, že když už se obrátím na známé wefkova typu, tak pak lítají nejen třísky, ale stromy, lesy, města, stavení a schytá to kupa nevinných, třeba z rodin.
A pokud vám wefka přijde nebezpečný a všeho schopný, ještě neznáte skutečně nebezpečné a všeho schopné lidi, kteří se tím a) živí b) baví.
Já je znám a nutno dodat, že většinu kontaktů jsem získal v období alien-nepřítel státu na zp.
Tuhle někomu nezištně poradíte, pomůžete, támhle pošlete cvičení a najednou koukáte, že znáte několik všehoschopných stalkerů, hackerů, psychopatů, nájemných *censored*, kteří vás mají rádi, respektují, jsou vděční, chtějí vám pomoc oplatit protislužbou, ani netušíte jak.
Na basketbalových hřištích jsem poznal kupu vyloženě fajn +- čistých lidí, na zp zase kupu specifických osobností schopných z vděčnosti či obdivu čehokoliv, a jako největší ikona takového webu plného psychopatů všeho typu nejsem soupeř k podcenění, kteroužto chybu vy stále děláte, protože vás doteď šetřím a nepodnikl jsem ani ň, ať už si myslíte cokoliv.
Že dělám pro lidi dost věcí zadara, má své klady i zápory - nejsem milionář ani doživotně zajištěn, jak bych za své schopnosti a výsledky ve slušné demokracii byl, ale na druhou stranu mi to během let přineslo hodně zajímavých kontaktů vděčných lidí všeho typu ze všech profesí.
Také nutno zmínit, že když na to přijde, tak pro mě první tři roky vztahu zamilovaná holka udělá cokoliv a pokud je hodně kompatibilní, tak myslím cokoliv třeba i vůči mým nepřátelům - a oddaná čubka je často schopná pro Pána ještě víc čehokoliv než vděční profíci a tak jako po konci vztahu Jeho, tak umí nepřátele Pána nenávidět na život a na smrt podobně jako oddanej bojovej pes a použít proti nim všechny prostředky, jaké vyšinutá žena použít dokáže (a ruku na srdce, na tohle ani my chlapi skutečně nemáme).

Zachovával jsem vůči vám doteď status nečinnosti, chci abyste si toho byli vědomi a věděli to.

Ale ve chvíli, kdy někdo překročí hranice a začne cíleně výrazně škodit mým blízkým, projektům nebo slušným lidem, nedá mi jinou možnost než podobnou pacifikovací akci podniknout.
A jakmile to spustím, už to NEPŮJDE nikdy zastavit a smete to jako lavina vás i vše, co je vám drahé, což je důvod, proč jsem to dříve nespustil.


Upozorňuji všechny šílence z antiwebu i ze zp, že nejsou beztrestní ani anonymní.
A abyste měli doživotně stigma toho, co děláte na netu, netřeba dělat nic protizákonného ani špatného, stačí jen říkat pravdu, ukázat a šířit materiály, a kontaktovat ty správné lidi.
V tom je menší rozdíl, když vy šířite lži, pomluvy a nesmysly.


Pochybuju, že má manžel a rodina cheorchie sebemenší ponětí toho, co tato osoba provádí na netu, když je její muž v práci.
Stejně tak, že rodiče a ve škole kopřivy tuší, co předvádí na netu ona.
Taktéž, že děti vivien a soudy rozhodující o svěřen dětí do péče a sociálka tuší, co dělá jejich matka na netu.
Ve škole libika a jeho matka taky asi neví, jaké zajímavé hry hraje na netu.
Zákazníci vitovy stavební firmy by jistě také byli v šoku, koho si pouštějí do domů a bytů,a ta firma by tím rychle skončila - obávám se, že k tomu by stačilo rozeslání dopisem jeho jediné reakce z antiwebu a víc by nebylo třeba, což si tento pán ve svých záchvatech nenávisti a zlosti kdoví vůči čemu a komu neuvědomuje.
A že kamarádi, kteří mají rádi gravera, zůstanou jeho kamarády poté, co se dozví jeho stalkerské úchylky a uvědomí si, že to jednou může použít proti nim samotným, jejich rodiným a projektům, se dá úspěšně pochybovat. Možná ani majitel jakékoliv hospody či bojového klubu by někoho takového pro jistotu v lokále nechtěl, je to o živnost a živobytí.


Nenuťte mě přikročit k preventivní humanitární akci po americku.
Budete toho skutečně do smrti litovat.
Ano, nějakým trestním oznámením se při tristním stavu cz policie můžeme smát asi všichni, já i vy.
Vy se tímto šaškováním zdržujete a skrz stížnosti a upozornění pod fake nicky tlačíte na připosrané adminy webů či hostingů, ale já se tím zdržovat v případě nutnosti nebudu.
Jiní se tím ale zdržovat místo mě taky budou a není sranda řešit každý týden na policii jiné trestní oznámení od jiného člověka, to jednoho vyčerpá, i když je blázen jako vy.

Pokud si kdokoliv z vás snad myslel, že jsem mu čímkoliv ublížil, tak ať pochopí, že to zatím nebylo účelem - až to účelem bude, opravdu to poznáš ve svém běžném životě.


Mám své práce dost, nechci tohle dělat ani se obracet na své kamikadze pistolníky v řadách známých, kterým jsem v minulosti s něčím pomohl a dluží mi protislužby.
Jestli mě k tomu donutíte, přičtěte si veškeré následky jen sami sobě.
Pokud jsem řekl, že mi na vás byla z řad vašich nepřátel, lidí kterým jste výrazně ublížili nebo dokonce z vašich vlastních řad zaslána až neuvěřitelná spousta osobních informací a dokumentů o vašem konání i protizákonné činnosti, buďte si jisti, že to tak je (radost z tohoto cz syndromu nemám, ale tak jako vy škodíte mně, tak ti, které jste poškodili, škodí vám).

Pokud dojde k nějaké větší cílené kampani vůči mým projektům, k této akci vůči zmíněným nickům přistoupím teď i v budoucnu já i mí známí a také už nebudu bránit vašim nepřátelům, což jsem občas svým doporučením pro vás asi nepochopitelně udělal - podobně jako jsem kdysi ve prospěch vlastníka zp pajka svou autoritou v zákulisí zarazil několik profi stalkerských, hackerských a spam cílených útoků vedoucích k velkým problémům až likvidaci toho webu, za což by mi měl tento člověk líbat ruce dodnes místo toho, co předvedl.
Obecně nemám jakákoliv svinstva rád, i ta oprávněná, pokud to není vyloženě nezbytné a nutné.

Doufám, že si rozumíme a doporučuji výrazné zklidnění ve vašem vlastním zájmu, protože ani ne tak já, ale už dost lidí vás má dost a tlačí na mě, na aliena, abych s jejich pomocí podnikl adekvátní kroky.
Stížností na vás a žádostí na akci konkrétně vůči zmíněným nickům (ještě bych přidal oshiiho) mi přichází měsíčně kolem deseti od různých lidí.
Vy nemáte rádi aliena, ale spousta lidí nemá ráda vás a chce s vámi tvrdě zatočit. ¨
Rádi by pro to měli podporu a pomoc aliena, a tu zatím nedostali.


Doporučuji vám klid na lůžku nebo v přírodě, než to špatně skončí ve vašem osobním životě a nikdo z vaší rodiny, přátel, známých, zaměstnavatelů, spolužáků už si od vás doživotně kůrku nevezme a budete za prašivé psy.
Já v tom nebudu muset hnout ani prstem, akorát s ním na začátku udělám startující povel vzhůru - ANO.


Dobře si to tedy rozmyslete a zvažte své kroky.
To není výhrůžka, ale upřímné doporučení ve vašem vlastním zájmu, především zmíněných nicků.
Je to VAŠE rozhodnutí, co bude a nebude dál, já se mu adekvátně přizpůsobím.

alien
*****************

Názory? :)
 libik E-MAIL:   Muž22 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
09.06.2011 14:41:22
Já jsem majitel tytrubko a hudbu jsem odstranil z obavy že po natočení už nikdo nebude chtít sledovat nic jiného a Hollywood zkrachuje
Smajlík  Pan Palačinka
09.06.2011 08:48:29
To je nářez:) Ten člověk je regulérní magor. Mimo projekt.
 Youmademyday
08.06.2011 17:30:22
navic jaksi nepobral tu moznost, ze muzete zavolat chocholouskovi, a na toho jsou vsichni alienovi kamaradi kratci.
 Hlas Rozumu Muž18 Kategorie
08.06.2011 17:18:18
stejny blazen jako jirka masek, ktery si mysli, ze mu nepribyva sledovanost na yt, protoze je pro iluminaty prilis nebezpecny.
 Hlas Rozumu Muž18 Kategorie
08.06.2011 16:40:08
Bohužel se z něho stala karikatura na sebe samého. Je tu ubožák.
 Je mi líto
08.06.2011 15:48:52
Blázen.

A určitě tě děsně vyděsil. Ono když ti někdo vyhrožuje na tři strany A4 a omílá dokola furt to samý tak to má účinek!
Smajlík  celesta
08.06.2011 14:52:03
Já si myslím, že reupload by mohl tu situaci ještě zhoršit. Jinak souhlasím s Katrin, laika mohou ty efekty hodů na koš zaujmout. A mě teda zaujaly. Záleží tedy na koho se film má zacílit. Na mladé kluky, aby v nich vzbudil zájem o basket? Pak si myslím, že by trailer mohl zapůsobit. A techniku zpracování videa hodnotit nemohu, protože tomu nerozumím. Jen se mi zdá jako trailer dost dlouhé.
 *matouch* Muž44 Kategorie
08.06.2011 14:30:28
libiku je nechutný, jak jsi z něj posranej až za ušima. Nevím, kdo z vás je větší chudák.
oba jste ubozí
------------
Kdybych z něho byl "posraný až za ušima", tak nezakládám tenhle topic, ne?
 libik Muž32 Kategorie
08.06.2011 14:27:37
To je nějakej vtipnej text nebo co? Humor :-DD. Jestli je to míněno vážně, tak na psychninu s ním a sorry Libiku, ale jestli se ho bojíš, tak i ty bys měl navštívit minimálně psychologa. On už psychiatra.
 Sen noci svatojánské
08.06.2011 14:16:21
To video je především nuda. Dlouhá nuda.
 xyxxyxyxyx
08.06.2011 14:12:04
Že takový byl vždycky, žádná překvapivá reakce. Za oponou mu nikdo neškodí, protože to není potřeba a nikoho (kromě těch kterým vzal energii a oni jí chtějí zpět) nezajímá.

Trailer ujde, jelikož zrovna přítel s kámošema točí amatérský sportovní videa, tak mám nasazenou laťku hodně vysoko pro hodnocení (tím nemyslím obtížnost triků - v tom se nevyznám, ale co si občas házím na koš, tak kvalita provedených triků tam určitě je). Zase na druhou stranu tohle je jeho první video a vzhledem k tomu je to asi nadprůměrně dobré (ale level mýho kluka je úplně někde jinde a on se nepovažuje za tvůrce ani za nadřazeného, takže v tomhle je alien trochu.. mimo?). Jediný co nevím, jestli se video prosadí díky tomu, že je ojedinělé v tom, že zobrazuje pouze hod na koš a nebo jestli to bude naopak propadák, protože to v tomhle sportu nikoho nezajímá. Za mě je to docela dobrý, protože mě baví házet na koš, ale na druhou stranu jsem viděla mnohem lépe zpracovaná amatérská videa (lepší technika, lepší sestříhání, lepší hudba, "styl"), takže je to lehčí nadprůměr, ale i to je dobré na začátek.
 katrin
08.06.2011 14:11:29
libiku je nechutný, jak jsi z něj posranej až za ušima. Nevím, kdo z vás je větší chudák.
Smajlík  oba jste ubozí
08.06.2011 14:07:41
Tak ta hudba přeci podléhá licenci ne? Licence se tedy rozpozná automaticky a v případě jejího porušení se také (automaticky?) změní z Creative commons na standard youtube?
--------
Přesně tak.

Ale alien si myslí, že to udělal nějaký člověk z masa kostí.
 libik Muž32 Kategorie
08.06.2011 14:01:52
Tak ta hudba přeci podléhá licenci ne? Licence se tedy rozpozná automaticky a v případě jejího porušení se také (automaticky?) změní z Creative commons na standard youtube?

Není mi jasné proč mu nevyhovuje standard youtube licence. No a když trvá na Creative commons, tak si hudbu mohl vytvořit sám ne? Podle mě by bohatě stačil nějaký jeho beatbox.

Nechápu kdo a čím škodí.
 *matouch* Muž44 Kategorie
08.06.2011 13:55:10
Mě by spíš zajímalo, jestli ten alienův film už brzy půjde do kin. Prej se to bude jmenovat Návrat idiota.
Smajlík  Rozerval Paarkund
08.06.2011 13:38:59
Je směšněj. Každýmu je u prdele, co kdo dělá. Soudce Prahy 7 honil u pedo porna, ostatní asi nemají milenky a šukají jen potmě! :xDD Jedině lítost nebo pohrdání zaslouží.
Smajlík  každému jeho
08.06.2011 13:03:54
Je to chudák. Navíc hrozně ublížený, protože se mu nedostává tolik zaslouženého obdivu (což samozřejmě neopomene zdůraznit) a jeho jedinou zbraní jsou prázdné výhrůžky, čímž klesá daleko pod úroveň, kterou tak sám odsuzuje. No prostě... Alík.
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
08.06.2011 12:52:23
Paranoidní psychopat (nahloupý), který právě ukázal o něco více své pravé jádro :-)
Utři si tu jedovatou slinu aliene. A tu dětskou vyhrožující pěstičku si zaraž hluboko do svého chlupatého zadečku.

....v zákulisí zarazil několik profi stalkerských, hackerských a spam cílených útoků vedoucích k velkým problémům až likvidaci toho webu...
JE TO REBEL! :,"-DDD
Smajlík  Nejsem oshii
08.06.2011 12:49:53
Ten člověk je jednou nohou v blázinci.
Smajlík  Nic Nic
08.06.2011 12:49:39
Věcy stalY, premiante.
Smajlík  Aaaaaaa
08.06.2011 12:43:51
Bojím, bojím :D. Je to směšný. Je to jako stalkovat např. xzdenishe a když tady napíše ve srandě, že to a ono, tak vyhrožovat, že to řekneme Petře. Je to nemoc a lék? Nereagovat a nechat ho žít. Za předpokladu, že řádně platí daně a neparazituje.
Smajlík  Názor
08.06.2011 12:39:20
:) Je to chudák a dítě. Tomuhle nenaletí snad nikdo. Ať si šíří svoje pravdivé informace a co? :) Klídek. Žije naprosto mimo realitu. Už ani na pobavení to není, už je to nuda, takže víc se mi to rozebírat nechce. To už si přečtu raději o fosilních palivech.
 Žžena
08.06.2011 12:38:22
Názor? Ten člověk snad nemá žádnej osobní život. V životě jsem na netu neviděla nikoho, kdo by svůj virtuální život bral tak smrtelně vážně. Asi proto je přesvědčenej, že někoho v reálu bude zajímat, jak se jejich známí bavěj na netu. Mimochodem, co tak hroznýho na tom internetu ty jmenovaní prováděj, smím-li se zeptat?
Smajlík  laylaa
08.06.2011 12:33:14
Dělá ten magor něco jinýho než datluje do PC? Jí, pije, šuká spí, vůbec?
 dddddddd
08.06.2011 12:28:16
Taky bych vás rád upozornil, že mi konkrétně na jmenované nicky neustále někdo z vašich nepřátel zasílá dost drsné informace, které pokud se použijí mimo net ve vašem běžném životě, bude zle.
Toto je velmi zajímavé, to začnu používat taky: "ty to ještě nevíš, ale tvůj nepřítel mi na tebe pravidelně zasílá kompromitující materiál a ten, bude-li třeba, můžu použít"
Eh to by se mi taky líbilo;D
Jinak jsem to moc nepobrala... kdo mu jak škodí? Youtube tohle dělá pravidelně (a imho zcela náhodně) stačí reuploadnout ne?
 Jusik Žena26 Kategorie
08.06.2011 12:23:39
Jaké že to zajímavé hry hraješ na netu?
 Atratus Muž69 Kategorie
08.06.2011 12:20:27
libik
Já vyvozuji pouze z textu, co si zkopíroval.

Stejně nechápu smysl této diskuze.
 blublanina Žena Kategorie
08.06.2011 12:19:47
No... je to prostě Alien, co k tomu dodat :-)
 ##### Muž21 Kategorie
08.06.2011 12:18:55
blublanina : Pokud mě paměť neklame, pak jsem mu nikdy do konečníku nelezl a ani jsem nikdy nebrojil proti němu. Tenhle jeho příspěvek mě ale zaujal natolik, že jsem se rozhodl ho sem přidat (už jsem to tak taky udělal někdy dřív asi před dvěma roky).
 libik Muž32 Kategorie
08.06.2011 12:14:40
Celé jsem to nečetla, ale zaujala mě jedna věc. Tys mu lezl do konečníku a teď si obrátil?
 blublanina Žena Kategorie
08.06.2011 12:14:23
Opakuje se....říká to samý v jiné podobě...
Nechápu jak ho tu někteří mohou mít za Boha, je to kokot
Smajlík  H92A
08.06.2011 12:12:06
Nejdelší diskuze kterou jsem tu kdy viděla. Názor? Nedočetla jsem to do konce, video jsem stejně neviděla, aliena neznám a predátor tu nejspíš chybí. Takže názor? Žádný. :-)
*chivavinka
------------
Děkuji za žádný názor :).
 libik Muž32 Kategorie
08.06.2011 12:10:34
Nejdelší diskuze kterou jsem tu kdy viděla. Názor? Nedočetla jsem to do konce, video jsem stejně neviděla, aliena neznám a predátor tu nejspíš chybí. Takže názor? Žádný. :-)
Smajlík  *chivavinka Žena30 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk