Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.533292, vloženo 01.06.2011 10:42:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Moji máti se nelíbí, že moje holka má
moc velkou prdel. Ale ona přitom není žádná bečka, v pase má 65 cm, ale tu prdel má holt hodně velkou (114 cm). Máti je na mě naštvaná, kvůli tomu, že si neumím vybrat, že už je jasný, že takhle blě si budu vybírat vždycky a že to nikam nedotáhnu. Rozejít se nechci, ale doma mám kvůli tomu docela peklo.
 Kámoš Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.06.2012 13:37:11
Ty seš tragéd hochu..chudák holka...
Pokud nehodláš žít se svou maminkou až do konce bytí, měl by sis ihned srovnat priority a trošku změnit náhled na maminku, její názory a její život, kterej žije prostřednictvím Tebe, Lotin synu.)
Smajlík  Alisha
22.08.2011 02:36:35
No, řekl bch mámě že ji mam rád ale do tohodle ať mi nekecá, že svoji přítelkyni miluji a že se s ní nerozejdu jen kvůli tomu že mojí mámě se nelíbí její postava (navíc když není tlustá jak píšeš) to je jednoduché
 Pikos
02.06.2011 09:51:35
kokoškaaa - Škoda, úplne som Ťa videla, ako sa bavíš, že Ti ľudia na spovednici zase tak sprosto naleteli. (;

Tak dúfam, že je to fake z dielne niekoho iného, toto snáď nemôže byť realita. (Aj keď verím, že aj takí muži zrejme existujú, ale chváliť sa tým na spovednici a neuvedomovať si, aké je to choré?)
Smajlík  sophiesxoll Žena Kategorie
02.06.2011 09:36:56
sophiesxoll- Ne, já to nepsala. Od tý doby co na mě admin jednu věc vyzradil to raději nedělám. A hlavně jsem měla i jiné věci na práci. To bych vážně nestíhala.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
02.06.2011 09:19:46
Onder6 - Práveže, väčšina ľudí na spovednici (patrím medzi nich) na takúto spoveď napíše, že 13 cm je úplne v pohode. (;

kokoškaaa - Mám pocit, že celú túto spoveď si si vymyslela práve Ty, stará známa pisateľka fakeov, ktorými chceš len naštvať ostatných. (; Pobavila si ma veľmi, 65 cm v páse a má schudnúť, lebo má obrovský zadok, to si nedomyslela, prsia že sú mäso...jajaj, perlíš znovu.
Smajlík  sophiesxoll Žena Kategorie
01.06.2011 19:08:00
Lily : Ne, je to úplně to samé. Ty si prostě taková ta klasická husa, co kluka se 13cm pošleš k vodě a pak nadavá klukům, co mají na holku taky nějaké požadavky, že ano? Mě taky třeba nemusí v posteli vzrušovat holka, co má kila navíc
 Onder6
01.06.2011 17:40:09
MilanMilanos- No mně to vůbec nevadí, že se ti nelíbí, od toho jsou jiní:-)
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 16:48:48
kokoškaaa: No tobě holka hezká postava nepomůže, protože tvůj xicht je otřesnej.
 MilanMilanos
01.06.2011 16:06:46
taralevoe- mě 5cm navíc vážně nesere, raději vyfič
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 15:56:30
kokoškaaa - jenže běžný starání se o vzhled přece nespočívá v tom naběhnout na liposukci hned, jak mám na zadku jeden špek navíc. Ideálu 90-60-90 odpovídá prý pouze 8% ženské populace. Co z toho vyplývá? Že těch zbývajících 92% jsou tlusté líné prasnice, které nikdo nechce?

Ne, z toho vyplývá, že je MOŽNÁ maximálně 5 - 10% obézních prasnic, které by měly zhubnout už jen proto, aby brzy neumřely, dále velké procento ženských, které jsou tlusté a měly by zhubnout proto, že to opravdu není hezké a přináší to zdravotní problémy, a zbytek nás "normálních", co máme třeba o 5 cm přes boky navíc, než je "ideál", nebo taky o 5 kg navíc, což by šlo docela dobře zhubnout, kdyby se nám chtělo, jenže nám se nechce, takže si raději užíváme života i jídla (a zase tady nemluvím o přežírání, ale prostě o normálním životním stylu a normálních porcích aspoň trochu chutného jídla a ne zobat do konce života 5x denně semínka slunečnic) a zvysoka kašlem na to, že to lidi jako ty třeba sere.
Smajlík  taralevoe
01.06.2011 15:54:15
Lily- Mně přijde vtipné, jak víš všechno o mé povaze, inteligenci a koníčkách. Já nesoudím lidi jen podle vzhledu, to bych se musela bavit, jen s těmi vzhledově dokonalými. Ale nemá cenu to řešit.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 15:51:54
Kokoška: běžně se stará o vzhled téměř každý, ale dokonalost je v tomto někde jinde(to vyžaduje hodně-už i ta liposukce přece nepatří do běžného starání). A ty se nauč, že to co napíšeš může být bráno doslova a pochop význam slov, když řekneš cokoliv znamená to cokoliv a ne téměř cokoliv. Neumíš se řádně vyjadřovat a vše tě hned vytočí, např. když někdo nemá stejný názor jako ty. Povrchní je to- pokud někdo hodnotí člověka jen podle toho jak vypadá, to je velmi povrchní(například znám spousty matematiček a fyziček, které krom běžnéhostarání nedělají nic navíc a přesto jsou velmi úspěšné ve svm oboru i u mužů). Stejně tak je povrchní pracovat na svém těle a zapomínat na ducha. Nicneříkající slohy jsou pro tebe zbytečná, protože nejsi schopná pochopit ani třetinku toho co se snažím říct. Já tě neurážím ani neponižuji. Taktéž mi příjde tato debata zbytečná, protože ty si k srdci nevezmeš nic. Asi by tě život musel dostat na kolena, aby si mnohé z věcí pochopila:) a přestala myslet jen na sebe:).
 Lily
01.06.2011 15:44:10
lily- Další člověk, který nezná význam slova povrchní, ale co se dá čekat od zpovednice.
Cokoliv, to snad nemyslíš vážně. Zabiju svoje vlastní děti, abych mohla zhubnout. Nesmíš brát všechno tak doslova ty inteligentko. Já nejsem impulsivní dokud se někdo nechová jako tatar a píše hovadiny. Promin, ale už mě nebavíš, hlavně ty tvoje nic neříkající slohy. A mimochodem netahej PRÁCI modelky, s běžným staráním se o vzhled.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 15:39:40
kokoškaaa: Já se vyjadřuji naprosto klidně, kdežto ty tu na všechny jen štěkáš a urážíš. Heh opravdová péče o vzhled je poměrně dost finančně i časově náročná. Mám kamarádky modelky a i moje sestra se tomu věnovala. Já sama jsem malinká na modeling, ani mě to neláká. A opravdu to vyžaduje poměrně hodně. Neznám tvého přítele, nevím jak je inteligentní nebo ne a rozhodně nebudu urážet osobu, která se nemůže bránit. Ale lituji ho, že chodí s tak impulsivní holkou, co se neumí v klidu a bez urážek vyjádřit. A řekla si, že pro vzhled udělá cokoliv(chápeš slovo cokoliv? Klidně nedat dětem najíst jen aby si měla žena na liposukci, taky spadá do tvého cokoliv-dávej si pozor na svoje slova!), já raději použiju slovo hodně, protože se nevzdám svých zájmů(navíc se cítím mladá na liposukci). To je jako by fotografka prodala svůj foťák jen pro to, aby měla na liposukci(a vlastně musela heldat novy smysl života, protože smysl života mít jen v tom být hubená je velmi povrchní). Na to kolik ti je, se chováš velmi nezrale a nedospěle, což není urážka, ale konstatování faktu:). Přeji ti ať máš život bez problémů a ať ti dál vychází život tak jak doteď(aby se ti nerozjela štítná žláza a podobně). Jen doufám, že za pár let pochopíš, jak moc si byla povrchní:).
 Lily
01.06.2011 15:28:59
Lily-co to plácáš o obětování rodiny? To už si snad děláš srandu ne? Tvůj životopis mě upřímně nezajímá. Mám různé zájmy. A docela nechápu, jak se dá věnovat jen vzhledu, to totiž není tak časově náročné, aby se nedalo dělat nic jiného. Můj přítel toho má v hlavě určitě víc než ty.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 15:25:12
Kokoška: ano hodně, ale ne cokoliv. Ty by si obětovala radši rodinu, jen aby si mohla být štíhlá jako modelka? Asi ano, je to povrchní až běda. Nevím co máš za školu, ale tvé znalosti jsou tak chabé... Já se stále vzdělávám zdokonaluji a i na svém duchu a nejen těle. Naučila jsem se být tolerantní a netrápit se pokud sem připrala nebo naopak zhubla. Mám spousty zájmů a studuji zajímavý obor. Ty se zaměřuješ jen na svůj vzhled(minimálně to tak vyznívá). A jistě to nějaký chlap ocení. Spousta chlapů chce jen babu kuchařku, uklízečku s úžasnou postavou. Já budu mít radši chlapa s normální postavou a inteligentního, než namakaného sportovce co bude mít v hlavě prázdno.
 Lily
01.06.2011 15:19:24
liky
ale pokud má 50kg na 160cm a přesto má širší boky(protože kosti zhubnout nejdou), tak říkat o takové slečně, že je tlustá je trochu mimo...

Vážně už naposledy, si tady přijdu jak u blbejch. NETVRDÍM O TAKOVÉ SLEČNĚ, ŽE JE TLUSTÁ!!!


Jé tady je někdo mimo. Já to řešila obecně. Holku který se týká diskuze neřeším.

šmitec.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 15:15:37
kokoškaaa: Och to jsem nevěděla, že se dají zhubnout kosti! Ach a tvůj názor, že prsa jsou maso(to mě pobavilo), to už něco vypovídá o nevzdělanosti. Můžeš zhubnout, ale nezměníš poměr hrudníku, boků a pasu. Takže to bude vypadat stejně jen o něco hubenější. A skutečně já nohy jako tyčky nebudu mít nikdy, i kdybych se trápila. Mám svalnaté nohy i zadek(já bych řekla že to vypadá normálně, ale to ať posoudí jiní). Pokud tam není tuk, tak je to dle mého v pořádku. Každému navíc sluší jiná váha. Pokud má poměr váhy a výšky v pořádku, tak bych se nestresovala tím, že je někdo tlustý. Pokud má 160cm a 70kg, tak samozřejmě zhubnout může, ale pokud má 50kg na 160cm a přesto má širší boky(protože kosti zhubnout nejdou), tak říkat o takové slečně, že je tlustá je trochu mimo...

Ano fotka může zkreslovat, stejně tak nemáš dělat závěry u ženy o které víš, jen pár informací. nevíš kolik toho sní, ani jakse stravuje. Dokonce ani jak vypadá. Doufám, že si se poučila, že ne vše je tak jak to vypadá(jinak vrásky okolo očí má dost holek už kolem 20-ti takže by si nebyla unikát:)!).
 Lily
01.06.2011 15:11:50
Lily- pokud někdo fakt chce zhubnout, udělá proto cokoliv
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 15:08:02
To ti je fakt 25 že řešíš jestli se tvojí máti líbí tvoje holka nebo ne?myslím že v prvním případě je důležité aby se líbila tobě ne?Na mámu kašli s tou holkou chodíš ty a ne ona se někam odstěhujte a budeš mít klid a matka se stím bude muset smířit.
Smajlík  Nessy
01.06.2011 15:06:53
kokoškaaa: je to docela velká suma. Já mám koníčky, které mi "sežerou" naprosto vše z mých peněz vydělaných na brigádách a to nemluvím o škole. Pro někoho možná není 20 tisíc moc, ale ne pro všechny. Možná nemáš žádný dražší zájem jako já, tak si to můžeš utrácet takto. Já si radši sportuji pro radost, každý den se hodinku věnuji(ať běhání, plavání, zumba, pilates, ježdění na kole nebo koni). Dělám to pro sebe, že chci žít zdravě. Ne proto, aby někdo obdivoval moji ideální postavu. Já se sama sobě líbím a to je důležitějšín než všehny ocenění světa:)!

Heh jinak k velikosti penisům. Toto není pokrytecký názor. Je to jen názor ohledně funkce, pokud chlapa cítím, tak mi je jedno jak je velký, ale pokud ne, tak je to problém. Sex tvoří půlku vztahu. A každému vyhovuje něco jiného. Někomu bohatě stačí 13cm a někomu nestačí ani 17cm pro uspokojení. Není to ohledně vzhledu přirození, kdyby to záleželo jen na tom, tak mi nevadí u chlapa ani 5cm.... (s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo, ale vždy to bude komedie-zajímavá průpovídka).
 Lily
01.06.2011 15:02:59
Jatox Jane- Já netvrdím, že je to projev lenosti. A Ani netvrdím, že to jde JENOM liposukcí.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 15:01:39
Lily- Není třeba radit. Suché mám akorát tak konečky, ale celé vlasy rozhodně ne. To jsem měla kdysi. Fotka může dost zkreslovat, to tě nenapadlo? Páni já mám vrásky? To je docela rarita ve 21 letech, třeba by to ještě stačilo na nějaký rekord.

Proč? Abych splňovala ideál krásy, který stanovila nějaká anorektička?

Ani slovo o modelce:-)

At má pro mě za mě třebas 200 kilo, já jen tvrdím, že to zhubnout jde, dokonce i z 200 kil.
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 15:00:47
kokoškaaa: ale o to přece nejde. jde o to, že tady kritizuješ to, že je výmluva, že se velká prdel nedá zhubnout a zarytě tvrdíš, že dá.

liposukce není přirozenej zásah do těla a to, že na ni někdo nejde, není projevem lenosti.
 Jatox Jane Žena Kategorie
01.06.2011 14:55:19
Kokoška:Asi to chce kvalitnější barvu nebo přeliv na vlasy, máš je suché. Doporučuji přírodní šampóny nebo šampóny bez silikonů. A ano máš zde fotku(a já tě rozhodně nechci urážet, jen chci naznačit, že v tom v čem ty máš mezery může jeho slečna vynikat), každý nemá vše ideální -Někdo má krásný jemný obličej a někdo bezchybné tělo. Že máš už teď i na rozmazané fotce vidět zvláštně tvarované lícní kosti a zřejmě i vrásky. A taky žiješ a máš se ráda a soustředuješ se na to co je na tobě pěkné. A stejně tak ženy s větší prdelí se třeba soustředí na nádherné dlouhé vlasy, nebo krásný jemný obličej. Někdo má křivý nos a nádherná prsa. Někdo velké "anime" oči a širší boky. Život je krásnej, a tak proč si ho kazit liposukcema a plastickou chirurgií(na kterou já bych tedy rozhodně neměla peníze i kdybych chtěla)? A o kousek níže si nadávala,když slečna napsala, že nevypadá jako aniorektická modelka(a skutečně je většina modelek nucena k anorexii-těch úspěšných modelek), že úráží štíhlá děvčata. Podívej, ne každého zájem je spot, někdo je umělecky zaměřený a když není tlustý, tak o co jde? Je spousta chlapů, kterým se budou líbit. Jsou i ženy co mají nohy do x, co s tím mají dělat ony? Nebo jednoduše širší ramena kostmi. Stejně tak když má široké boky,tak i zadek bude širší. Některým slečnám dokonce pár kilo navíc sluší více než hubená postava(znám takových překvapivě dost).

Jinak ještě k tomu neukazování. Anooo každý se dívá jen na prdel tvojí dívky, protože je táááák veliká. Nebuď tak sebestředný, nikdo se po vás nekouká, protože nikoho nezajímáte. Pokud nejde vedle sebe Tlustá slečna(tím myslím trojnásobná jako muž), tak si nikdo nic špatného myslet nebude( i když jemu konkrétně se více líbí brunetky než blondýnky, nebo dává přednost menším prsům). A i kdyby, tak se přestaň zajímat o své okolí. Nikdo z kolemjdoucích s tvojí holkou spát nebude. A že nemáš čím se pochlubit? To tvoje slečna nemá pěkného na sobě vůbec nic? Neumí se inteligentně vyjadřovat a nemá zajímavé názory? Člověk se nemusí vždy chlubit jen svou postavou. Pokud se ti nelíbí v ničem, tak se s ní rozejdi, ať si najde přítele co jí ocení.
 Lily
01.06.2011 14:55:16
Jatox Jane- není to zas taková suma, nic není nemožné
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 14:54:09
kokoškaaa: no liposukci bych neuváděla jako "možnost zhubnutí"...každej nemá zrovna 20 litrů na to, aby se někde odsál...
a v tom případě nejde o vůli atakdál...
 Jatox Jane Žena Kategorie
01.06.2011 14:51:28
kokoškaaa má typicky židáckej xicht
Smajlík  pravo
01.06.2011 14:48:52
broskev- Kdybych měla vážně tak křivej ksicht, tak tam klidně půjdu, ale nemyslím si to. Já tam nikoho neposílám. Ty jsi psala, že je nemožné to zhubnout. Já jen podotkla, že to jde liposukcí. Tak klid.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 14:47:15
kokoškaaa: tak promin, ale posilat nekoho na liposukci jen proto, ze ma geneticky velky zadek, jinak je hubeny, je to same jako kdybych ja te posilala na plastiku, protoze mas krivy oblicej. Jakoze bys to potrebovala, pokud se chces priblit k idealu, ktery tu popisujes.
 broskev Žena23 Kategorie
01.06.2011 14:45:45
souhlasim s Kakoškaaa

,ja si taky myslim ze kdyz holka ma vuli (napr. jist jen zdrave) a neni lina (pohyb,cvicit...) tak to shodi,kakoškaaa ma narozdil od vas vuli a kdyby takhle myslelo vic holek nebyli byste sami nebo tlusti (ze broskev). ja na sobe pravidelne pracuju a je to sakra videt tak tu nerikejte ze to nejde,az budete holky aspon4x tydne cvicit a nevalet doma sunky tak piste
 rtjhtfgj
01.06.2011 14:38:48
Tady je vidět, jak jsou ženské pokrytecké. V dizkusích o velikosti penisu každá píše, jak jí je 13 cm pro smích a ted, když se někdo naveze do vaších zadečků a postav, tak už je oheň na střeše !
 Onder6
01.06.2011 14:33:09
Lily- Na to jsem přesně čekala, až někdo začne komentovat mojí fotku.-D Jak ubohé. Slámovité vlasy? :-D Neříkej. Co tam máme dál? Ale jistě že mám daleko hezčích fotek. Jen bych tu ráda měla fotku, na které nejsem tolik znatelná brouku.

Ale člověk se musí smířit s tím, že nikdy to nebude dokonalé...
A já snad tvrdím, že jde vše zhubnout do dokonalosti? Prober se ty trdlo.

Anorektická a štíhlá holka jsou dva rozdílné pojmy. Douč se alespoň to.
Já tyhle rozdíly znám, to cpi někomu jinému.
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 14:25:06
Takže k tomuto snad jen říct toto: Byla by tvoje maminka spokojená s holkou typu modelka, která však nemá v hlavě nic? Baba co celé dny dře na své postavě(je málo těch co to mají dané přirozeně), nebude sedět u knížek a dál se vzdělávat. Chceš holku se kterou se nebudeš nudit, bude inteligentní a pěkná, i když ne ideální. Nebo raději ideální holku, kterou kromě sportu nebude zajímat nic? Sama nemám určitě zcela ideální postavu a snažím se na ní pracovat. Mám větší boky a štíhlý pas, silnější nohy(nikdy sem s tím u hclapů neměla problém). Moje sestra zdědila typ postavy jablko, které má i slečna kokoška. Pokud má baba tento typ postavy a větší prsa, bude v oblečení vypadat hubeně. Hlavní je co se líbí tobě. Nejsi nesvéprávný a aby mohl vzniknout vztah, je potřeba dvou. To znamená, že neházej vše na ní. Tvoje maminka je generální ředitelka mezinárodní firmy, přes odpoledne cvičí a po večerech čte klasickou a vzdělávací literaturu, mluví minimálně pěti jazyky? Očividně ji tvůj otec opustil, proč asi? Asi je to hádavá žena, se kterou se nikdo nesnese. Tebe miluje a máš k ní patologický vztah. Myslím že tohle směřuje k incestu. Skoro bych řekla, že by se tomu nebránila a to je opravdu nechutné. Ale jste dva dospělí lidé, tak si dělejte co chcete. Přítelkyni opusť, protože člověka nemáš předělávat, ale už i k sobě ideálního partnera máš najít. Mně kdyby někdo řekl ať zhubnu, tak se s ním rozejdu. Nehodlám dělat nic co není z mé hlavy a z mého přesvědčení. Pokud má slečna více jak 170cm tak je to absolutně normální ty míry:)(kosti si neuřeže).

Kokoška: holka ty jsi povrchní a absolutně nerozumíš anatomii ani fyziologii a už vůbec né genetice. Jde vidět, že na nic kromě sportu čas zřejmě nemáš. Možná máš ideální postavu, ale na téhle fotce(která je tvoje nejlepší, jinak by si ji sem nedávala), máš pořádné kruhy pod očima a divné slámovité vlasy. Taky doporučuji s tím něco udělat. Ono vše makeupem a barvou překrýt nejde. I když chápu, že člověk co nemá ideální obličej, se více zaměřuje na tělo, aby výsledný efekt byl dobrý. Zamysli se nad sebou. Tělo hubne rovnoměrně, za to tuk se ukládá do určitých partií geneticky. Tím je řečeno co? Že člověk bude mít vždy poměr hrudníku pasu a boků stejný. Jsou určité posilovací cviky. Ale člověk se musí smířit s tím, že nikdy to nebude dokonalé. Moje sestra nemá tak pevné a dobře tvarované břicho jako já, a já zase nemám tak štíhlé nohy(přitom já se daleko více pohybuji než ona). Tak to je, každý si může vybrat co se mu líbí. Anorektická a štíhlá holka jsou dva rozdílné pojmy. Douč se alespoň to. Pak se doporučuji rozhlédnout kolem sebe a nezírat jen na sebe do zrcadla, možná se budeš divit, kolik existuje typů postav.

Jinak tvar přesýpacích hodin opravdu nejvíce vynikne v plavkách nebo na nahé postavě. Spoustě lidem se tento typ postavy líbí víc než anorektická klučičí postava(žádné boky žádný pas, zadek nikde a prsa neexistující).
 Lily
01.06.2011 13:29:35
Je teda fakt, že přesýpačky jsou asi nejhnusnější typ postavy, ale i s tím může holka něco dělat, když se chce, všechno jde.
 Jen da
01.06.2011 13:24:48
petrusenka- neboj, tak blbá nejsem a poznala jsem, že se smějí mně. Nicméně ten vtip s tím mozkem mě prostě rozesmál.

sovicka- hned v pondělí nastupuji do léčebny
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 13:22:59
kokoška: jsi fakt hloupoučká, jestli jsi nepochopila, že se směji tobě a ne nestačímkoukat, prostě se jdi zahrabat, ale tebe to baví co? no nic nemám čas tlachat s takovou nanynkou jako jsi ty
 petrusenka
01.06.2011 13:21:19
kokoška je pí.ča, jakou už jsem dlouho nepoznala, je zralá na pomoc z psychiatrické léčebny a možná si zopakovat přírodopis ze základky...prej prsa jsou maso...jasne, ze jsou maso, ale maso je i zadek a stehna...trosku dost blba kokoska nebo spis moc inteligence nepobrala.
kamos je bud fake nebo de.bil a jeho matka je kra.va, taktéž zrala na psychiatra...jedine kamosovo plus je to, ze vyrustat s takovou matkou mu ohrozilo jeho zdravy psychicky vyvoj.
Smajlík  sovicka
01.06.2011 13:17:46
nestačímkoukat- záleží na tom co je podle tebe tlustá noha
Jinak koukám, že ty už si na tom odsátí mozku byla a operace proběhla úspěšně.
taky jsem se tomu zasmála.-)

petrusenka-máš pravdu, ve skutečnosti mám zadek, že potřebuju dvě židle:-)

ggrrrwaaa- Je pravda že se moc nevyskytuje tenhle hrozný poměr, ale tohle byla fakt mega prdel. Nicméně se vyskytuje i dost velká prdel se štíhlým pasem. Prdel, která je menší než na obrázku pořád ještě není malá.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 13:12:29
Jen tak

No ty vole, tak si tomu dal korunu. Nejdřív sem nechtěl reagovat, ale tohle mi nedá.
Proč by se jako měl někdo smiřovat s tím, že bude jíst jen pár soust? Kvůli komu? Nežrat celý život kvůli dobrému pocitu a zjevu modelky (na pár let, než ti to zhuntuje tělo)? To by musela být ta holka, která by to podstoupila hodně blbá.

A cvičení? Cvičit se má sice efektivně, ale hlavně pro radost. To třeba holce zakážeš plavat, protože jí to dělá velký ramena, ale budeš ji nutit posilovat břicho, protože ho má povolenější než se ti zdá? nebo je podle tebe lepší dřít v posilovně kvůli hezké postavě a už je jedno, že to člověk dělá z povinnosti a ne protože chce?

Plastická chirurgie a liposukce? Umíš si ty tupče vůbec představit jaký je to zásah do organismu? Že spousta věcí se pak musí opakovat a lékařsky hlídat?
A proč má vlastně holka vypadat jako modelka? Kvůli komu? to jsou zase názory. ale co se tady rozčiluju, stejně to nemyslíš vážně, jen tady chceš rozčeřit vody.
 Takyjentak
01.06.2011 13:09:17
Chalpe přijde mi, že se chceš spíš zavděčit a zalíbit svý matce. Co ti má do toho co kecat? hlavně nechápu jakej vliv má velká prdel tvý mladý na tvojí budoucnost. Říct my tohle moje máti tak ji pošlu někam a to máme úžasnej vztah. Neboj nasraná na tebe nebude, pořád je to tvoje matka.
 OkoVjogurtu Muž19 Kategorie
01.06.2011 13:07:53
kokoškaaa: myslím, že jsme tady všichni byly přesvědčený, že se bavíme o reálných ženách, které mají normálně větší zadek, ne o těch, které neexistujou. Proč vlastně rozebíráš ženy, které neexistujou? To je jako bych tu já vehementně tvrdila, že se dá zhubnout růžová anténka na hlavě a kdyby mi někdo oponoval, že růžovou anténku na hlavě nikdo nemá, tak bych řekla, že to je důkaz toho, že se to dá zhubnout. Jinak si připadáš normální?
Smajlík  ggrrrwaaa
01.06.2011 13:07:32
nestačímkoukat: teď jste to rozštípla, fakt jsem se zamála, máte pravdu, spíš jestli bylo co jí odsát
 petrusenka
01.06.2011 13:05:51
http://i18.photobucket.com/albums/b127/nelsonn69/7ff7.jpg
Smajlík  Je to tahle
01.06.2011 13:05:33
kokoškaaa

Doktor ví po všech vyšetřeních mnohem víc, než nějaký trenér. Nemůžu mít tlusté nohy, ale mám. To je totiž ta genetika, kterou popíráš.

Jinak koukám, že ty už si na tom odsátí mozku byla a operace proběhla úspěšně.
 nestačímkoukat
01.06.2011 13:05:24
Lidi, vybodněte se na kokošku, je to telátko, co nemá na práci nic jiného, než tu vylévat svá stařecká moudra a rozumy. Sama vypadá bůhví jak a pouští se do ostatních. Nemá to v hlavě asi moc srovnané. Loučím se s Vámi, přeji pěkné odpoledne a zas u jiné zpovědi
 petrusenka
01.06.2011 13:03:42
ggrrrwaaa- O tom taky pochybuju, tak at mi tu nikdo netvrdí, že to nejde zhubnout.

petrusenka- Ježiš ty jsi snad tatar. At si nehubne at si naopak klidně ztloustne. Ale v téhle situaci to k prospěchu není jak vidíš. Já tu řeším, jestli jde nebo nejde zhubnout, nikomu nepřikazuju at zhubne.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 13:00:12
kokoška: a proč by měla hubonout? třeba jí to tak vyhovuje, jsi diktátor, jdi raději dělat něco pořádného a nenavážej se do všech
Smajlík  petrusenka
01.06.2011 12:59:39
nestačímkoukat- Doktor ví prdlajs, to chce trenéra. Po tom vše co tvrdíš že děláš, nemůžeš mít tlustý nohy. Ano 90procent jsou líná prasata. Dělej si co chceš, klidně si nechej odsát mozek.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:59:18
kokoškaaa má naprostou pravdu, spousta ženskejch jsou prostě tupý hovádka, který o hubnutí nic nevěděj. To že je ženská vyžraná, ještě neznamen, že žere hodně, ale prostě žere blbě, a některá se holt musí smířit s tím, že by mudsela doživotně jíst opravdu málo, třeba jen pětkrát denně dvě tři sousta a nic víc, ale to ono se nechce.

Cvičení je třeba taky dělat správně a ne, co se zrovna líbí, nebo, co zrovna tu kterou trubku napadne.

A hlavně neofrňovat nos nad plastickou chirurgií a liposukcí. A když na to dotyčná nemá, tak ať střádá korunky místo aby je prožrala a však ona ušetří.

Každá může vypadat jak modelka, jen chtít. A kdo nevěří, ať se zeptá fundovaných stylistů. JLo a Kim Kardashian jsou celý Americe pro smích, s jejich peněženkama, přeci není liposukce žádnej problém, ale tyhle blbky ze svých megaprdelí ještě dělají přednost a tvrděj, že se to mladejm klukům líbí...
 Jen tak
01.06.2011 12:58:43
kokoškaaa: proto taky píšu v poměru k tělu. Ano, takovou prdel má spouta žen, ale ty jsou tlustý celý. Pochybuju, že nějaká reálná žena vypadá tak, jako ta na tý tvojí photoshopový fotce.
 ggrrrwaaa
01.06.2011 12:57:00
kokoškaaa

No teda, vážně děkuju, to by mě opravdu nenapadlo.
To si ze mě děláš srandu ne?
Ale samozřejmě, všichni, kdo nemůžou zhubnout, jsou samozřejmě líní, nebo cvičí málo nebo špatně že?
Ale můžu tě uklidnit, sice nevím, jestli se ti to nebude zdát málo a nebude načase přemýšlet o tvé liposukci a podobných kravinách, ale cvičím cviky od doktora, 3x týdně posiluju doma, dvakrát týdně chodím běhat + kolo a plavání.
 nestačímkoukat
01.06.2011 12:55:08
ggrrrwaaa- takovou prdel má spousta žen, ovšem ne jen prdel
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:53:58
kokoškaaa: tak to můžeš být v klidu, takovou prdel v poměru k tělu nemá nikdo a pokud jo, tak je to nějaká vzácná nemoc.
Smajlík  ggrrrwaaa
01.06.2011 12:53:55
xxNxx- To nevím, já si to takhle nedovedu představit. Mluvím o kombajnu obecně.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:50:37
kokoska - a podle tebe 114 cm znamena zadek jak kombajn ?? pokud nemeri zrovna 155 cm, tak zadek 114 cm je jen trochu vetsi pozadi. pokud k tomu ma stihly pas, tak nemuzes o nejake obezite mluvit
 xxNxx
01.06.2011 12:49:59
petrusenka- nevím všechno, ale at mě nikdo nekrmí neustálou genetikou. Zhubnout se dá vždycky. Netvrdím že každej může být modelka, ale není nemožné se zbavit kobmajnu. Směšné, jak to každý překrucuje a svádí na genetiku. Vždycky.

ggrrrwaaa http://sranda.kdecoje.cz/obrazek/super_zadek.jpg


nestačímkoukat- nenapadlo tě, že cvičíš špatně? Pochybuju že chodíš třeba běhat.

Osinka- třeba má prdel jako jennifer, kdo ví, ale to by jeho matka nedělala nejspíš cirkus. Podle ěm je to často z jídla už jen proto, že ten člověk se snaží zhubnout, ale špatně a domnívá se, že to prostě nejde, tak na to kašle a žere. Geneticky může mít člověk větší zadek nebo tlustý nohy, ale zase v určité míře.
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:48:02
Chodíš s ní ty nebo tvá matka? Miluje se s ní snad ona? V pětadvaceti bys už měl být schopný říct matce, že do tohohle ti zkrátka kecat nebude..pokud máš svou přítelkyni rád a chceš s ní trávit svůj volný čas, plánovat budoucnost, není přece co řešit! Ty s ní budeš, ne matka!
 sweetStorm Žena24 Kategorie
01.06.2011 12:43:47
kokoškaaa: co je podle tebe jak kombajn? Jinak předpokládám, že se bavíme teoreticky, ne o té jeho, protože ta jeho je evidentně vymyšlená jako celá tahle zpověď.
 ggrrrwaaa
01.06.2011 12:40:29
Koki: A tu jsi tu jeho viděla? Třeba má hezkou prdel a je kočka? Hele, já neříkám,ž e se zhubnout nedá, to víš, že dá. Já jen říkám, že to nemusí být z jídla.
Smajlík  Osinka
01.06.2011 12:37:37
kokoškaaa
Nemáš vůbec zač.
Mimochodem, podle čeho soudíš, že já jsem obézní?

Částečně zhubnout, moc pěkné. Víš v čem je akorát chyba? I když někdo "částečně" zhubně, tak se najdou takoví lidé jako ty, a začnou opět rýpat, že když to šlo částečně, tak to musí přeci jít úplně, atd. atd. Prostě trubky.

Mimochodem, ty nohy se bohužel nedají "zhubnout", jen zpevnit. Nic víc, nic míň. Na nohách nemám ani za mák tuku a přesto je mám tlusté a sloupovité. Smůla, ale genetika.
 nestačímkoukat
01.06.2011 12:37:04
kokoška: holka, ty jsi ale rýpavý spratek, všechno víš, všechno znáš, na vše jsi odborník a všude jsi byla
 petrusenka
01.06.2011 12:35:52
ggrrrwaaa- nemusí mít malej zadek jak dva kmínky, stačí když nemá prdel jak kombajn.
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:33:56
Tvoje matka je povrchní. Někdo prostě má velkej zadek od přírody a ne proto, že se přežírá. Já mám přes boky taky dost, spíš je mám široké a to hlavně kvůli kostem. Ať nosí sukně a nebude to tak vidět. Když má hubený pas, tak tlustá není. Kolik měří? Pokud tak 170, je to ok.
 86angelinka86 Žena29 Kategorie
01.06.2011 12:33:42
kokoškaaa: hele, když přiberu, zvětšej se mi prsa, zadek a břicho. Když zhubnu, zmenšej se mi prsa, zadek a břicho. Poměr zůstává furt stejnej. Ten je danej geneticky a kdybych se postavila na hlavu, tak nikdy nebudu mít velký prsa, pokud zároveň nebudu tlustá. Stejně tak jako někdo nebude mít malej zadek, pokud zároveň nebude vypadat jak z koncentráku. Tak to je, nic s tím nenaděláš, smiř se s tím, že ne všechny jsme se narodily tak dokonale souměrné jako ty. Předpokládám, že podle tebe bych si nejspíš měla nechat dát implantáty, abych neurážela tvé estetické cítění moc malými prsy. Ale někdo se holt smíří s tím, co mu příroda nadělila a nehodlá si ničit zdraví a utrácet prachy za nějaký pochybný operace, jen kvůli spokojenosti lidí jako jsi ty.
 ggrrrwaaa
01.06.2011 12:33:20
nestačímkoukat- děkuji za lichotku.
abych splňovala ideál krásy, který stanovila nějaká anorektička? Proč vždycky ty obézní mluví o těch štíhlých takhle hnusně?

Ale k věci. Ty se prober. Já tady netvrdím že je nemožné aby měl člověk větší pánev nebo silnější nohy. Já pouze tvrdím, že všechno se dá částečně zhubnout. Takže jestli máš tlustý nohy, dají se zhubnout. Sice nebudeš mít nohy jak lanka, ale nebudeš je mí plné tuku.

Osinka- až na to, že ty co jsi vyjmenovala jsou kočky, protože na sobě makaj a jejich zadek není k zeblití a částečně se zhubnout dá.

blublanina- strie se tvoří naopak roztahováním kůže:-)

broskev- rosolovitej zadek jde poznat už od pohledu
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:32:49
kokoškaaa: prsa jsou maso jo? :p
 broskev Žena23 Kategorie
01.06.2011 12:31:22
kokoškaaa: 65 cm v pase a rosolovity zadek? hmm a jakze to mati poznala? Osahavala ji ho pres rifle? Jinak davat na ukazku fotosopovy obrazek, co s realitou nema nic spolecneho je v teto diskuzi ponekud zbytecne.
 broskev Žena23 Kategorie
01.06.2011 12:30:27
tvoje matka je asi stejně blbá jako ty. tak se s tou přítekyní rozejdi a ať ti maminka najde nějakou lepší, podle jejích představ a budeš mít pokoj, no ne?
Smajlík  Schipka096 Žena18 Kategorie
01.06.2011 12:27:36
kokoškaaa
Prsa nejsou maso - prsa jsou tuk a žlázy.
A dají se shodit - proto po radikální zhubnutí mají některé ženy na prsou strie.
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
01.06.2011 12:27:29
Koki: To víš, že je to genetika. Buď je jablko nebo hruška, ale vidíš, sama jsi napsala o J. Lopez, myslíš, že ta má přes zadek míň než 110? No o tom pochybuju. Dál Beyonce, Kim Kardashian, atd. Prostě někdo má, někdo ne. Záleží na tvaru té prdele. Co já bych dala za kulatej větší zádek, mám takový to plochý nic, když přiberu, tak akorát do šířky, fuj, když posiluju, mám silnější nohy a prdel furt jak pravítko skoro :)
 Osinka
01.06.2011 12:26:14
http://cdn.buzznet.com/media/jj1//2010/05/jennifer-lopez-marie-claire/jennifer-lopez-marie - -claire-uk-june-2010-01.jpg -

Jennifer má větší zadek, ale plno chlapům se takovej líbí. Nemyslím si, že ta dotyčná má takový zadek. Kvůli takovému by asi jeho máma nevyváděla. Podle ěm má ten rosolovitý.

ggrrrwaaa-Akorát že prsa jsou maso a to asi nezhubneš:-DI když prsa se během hubnutí zmenšují. To je jako by chlap chtěl zhubnout velkýho ptáka.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:26:06
kokoškaaa

Ty jsi koukám taky blbá, až to hezké není.

Že štíhlé břicho a tlusté nohy nejsou genetikou? To bych se teda hádala, jsem přesně ten případ, měla to tak babička, mamka a mám to tak i já. Kdybych se na hlavu postavila a cvičila jak blázen, tak budu mít tlustá stehna, tlustá lýtka a žádné kotníky.
A co s tím mám jako dělat? Mám si to nechat za těžké prachy chirurgicky upravit? Proč? Abych splňovala ideál krásy, který stanovila nějaká anorektička? To bych musela být hodně vypatlaná.

Moje kamarádka je krásně hubená, ale má hrozně širokou pánev. Prostě má hrozně široké pánevní kosti. A co s tím má jako dělat? Má si je snad nechat uříznout?

Probuď se prosímtě.

Mimochodem, ten kluk je mamánek jak vyšitý a jeho matka pěkně švihlá. To bude přesně ta tchýně, když se říká, že Tchýně a uzený, nejlepší jsou studený.
 nestačímkoukat
01.06.2011 12:25:53
Tvoje holka má větší průser než jenom ten velkej zadek, a to blbýho "chlapa" vedle sebe.
 Oriq Žena30 Kategorie
01.06.2011 12:23:41
taralevoe: jak psala kokoska, co prej nejde prirodni cestou, tak se musi odsat! Takze JLo tytyty, jaktoze si nenicis telo liposukcemi?
 broskev Žena23 Kategorie
01.06.2011 12:23:26
Kdybys nebyl mamánek a postavil se za svou přítelkyni, udělal bys lépe... Přítelkyně se svým typem postavy nic neudělá (ať už naše odbornice na výživu, postavu a hubnutí kokoška tvrdí cokoli), je to to samé, jako by ses Ty snažil zmenšit svůj palec na noze nebo zvětšit penis
Smajlík  Funnyeyes Žena88 Kategorie
01.06.2011 12:22:27
kokoškaaa: žes ty něco neviděla ještě neznamená, že to neexistuje. Ale těžko říct, co si ty pod tou velkou prdelí představuješ, možná máš jen bujnou fantazii, proto se ti to nezdá.
Jinak tohle je to samý jako prsa. Já jsem hubená a mám je hodně malý, ale znám hubený, co je maj o dost větší. Myslíš, že by bylo technicky možné, aby zhubly jen v prsou a zbytek postavy zůstal stejný? Pokud to podle jde s prdelí, tak to musí logicky jít i s prsy. Já si to ale nedovedu představit, prostě postava má daný nějaký poměr a ten zůstane furt zhruba stejný, ať děláš cokoliv.
 ggrrrwaaa
01.06.2011 12:21:14
kokoškaaa - a právě Jennifer Lopez mi přijde jako dobrej příklad toho, že ne vše se dá zhubnout životosprávou a cvičením. Onehdy jsem četla, že má ohromně pevnou vůli a každý ráno několik hodin cvičí. Ale přesto má ten zadek pořád. Ano, je třeba pevnej, ale nezhubne. Viděla jsi nějaký její filmy? Mně se ten její zadek už nelíbí, přijde mi to prostě "moc"... ale chápu, že to asi má zřejmě nějak daný geneticky. Ale nohy a ruce má štíhlý, břicho taky, maká na sobě. Třeba je ta holka Kámoše něco podobnýho.
 taralevoe
01.06.2011 12:20:25
blublanina- ty řešíš totiž uplně něco jiného než já

broskef- Velkej zadek se neskládá ze svalů ty ťunťo. Takovej zadek nemaj ani kulturisti. Takže zbývá tuk.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:18:47
kokoškaaa
Ono to má souvislost s většinou tvých příspěvků v této zpovědi. ;)
 blublanina Žena Kategorie
01.06.2011 12:18:46
kokoškaaa: nechci
 broskev Žena23 Kategorie
01.06.2011 12:17:44
blublanina- to určitě nebudu, akorát nechápu souvislost s mým posledním příspěvkem

broskef- chceš říct rosol
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:15:41
kokoškaaa
Ona je jedna věc jestli přibrala v průběhu vztahu nebo na samém začátku.
Pokud šel do vztahu s holkou, která nesplňuje jeho ideál postavy - tak si měl najít takovou, která to splňuje.

Nebo snad začneš chodit s klukem, co ti nevyhovuje vzhledově a budeš ho nutit, aby zhubl či nabral svaly?:)
 blublanina Žena Kategorie
01.06.2011 12:15:18
kokoškaaa: liposukce svalu? :p
 broskev Žena23 Kategorie
01.06.2011 12:14:25
Kámoš: A jo... no i tak si myslím, že je to její věc a ne věc tvojí matky. A že i takovejhle zadek může bejt roztekle tukovej nebo hezky pevnej, což je taky rozdíl. A rozhodně bych řekla, že asi není tlustá v tom slova smyslu, jaký se tu snaží vnutit kokoška
 Jeegles Žena33 Kategorie
01.06.2011 12:13:47
broskev- co třeba liposukce

Mimochodem to co jsi napsala může napsat každý.

blublanina- Kdyby jí nařídil at zhubne a ona by zhubla, tak má po problému ne? Nebo mi chceš tvrdit, že by to nebylo ku prospěchu? Kdyby se z partnera stávalo prase, tak mu to řeknu. A on se sebou začne něco dělat, protože mu není u zadku, jestli mě přitahuje, jako někomu.

ggrrrwaaa- Když je holka všude na těle hubená, tak nemůže mít třikrát větší prdel, to jsem snad v životě neviděla.

Aby někomu zhubnul zadek nepotřebuje umírat hlady. Jsou na to různé cviky, masáže a podobný hovadiny. Viděli jste nějakou celebritu s velkým zadkem? Já ne, protože to prostě jde. Jennifer Lopez má větší zadek. Ale má ho pevný a není to prdel jak almara, dá se na ní koukat.
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:13:39
Podle mě je především jasně vidět, že tu svoji holku nemáš rád.
Kdybys ji rád měl, tyhle pí....ny vůbec neřešíš.
Že ti matka něco řekla - myslím si o tvé matce své, ale taky si myslím, že máš pěknej Oidipák. Zřejmě jsi neschopen si najít partnerku sám (píšeš, že tvoje slečna tě vlastně uhnala, ale vlastně se ti moc nelíbí a vlastně ti dost vadí, co si myslí tvoje matka o jejím zadku - bože, jak kdyby to bylo to nejdůležitější na světě! Zřejmě u vás povrchnost jen kvete).

Ta holka mi přijde jako "chudák", kdyby věděla, že o ní takhle smýšlíš, určitě by ráda nebyla (jestli se tedy má jen trochu ráda i ona sama).
Tady to není o tom, jestli má zhubnout zadek nebo ne. Tady je to především o tom, že kdybys ji měl opravdu rád, máš ji rád se zadkem i bez. Co až třeba bude mít děti, a zůstane jí pár kilo navíc. Jen blbí a povrchní chlápci začnou buzerovat svoje přítelkyně a manželky kvůli vzhledu. Když je vztah "zdravý", rozumná ženská se snaží vypadat nejlépe, jak to jde, a rozumný chlap ji chválí, nebo aspoň nekritizuje i po dobu, kdy nejlépe nevypadá.

Radím ti tedy najít si holku, která se ti bude více líbit (případně i mamince:)), nebo zůstat s maminkou až do smrti, když je to taková modelka a má tě stejně nejraději.
Smajlík  taralevoe
01.06.2011 12:08:12
říkám, že tohle je opravdu dáno geneticky.. kámoška je štíhlá a na svojí postavu má velkej zadek.. rozhodně není líná.. štve jí to cvičí a všechno.. a zadek má furt stejnej.. a když se hodně nasere a zhubne.. tak vypadá jak vyzáblá anorektička... a ano zadek jí taky zhubne, ale to jak vypadá zbytek těla je příšerný... takže že tvoje matka na sobě maká je dobrý, je taky dobrý, že jí zhubnou všechny části těla stejně.. já kdybych chtěla hubnout, tak my jde dolu vše najednou a to je supr.. jen někdy to fakt nejde. a když ste s mamkou oba tak dokonalí.. tak si najdi taky dokonalou holku ne?? nezapoměn si jí nechat schválit od mamči at je vše v pořádku :-)
 awa Žena25 Kategorie
01.06.2011 12:06:49
kokoškaaa: tuk je všude, bez tuku se nedá přežít. Pokud má někdo štíhlý pas, tak si rozhodně nemůže dovolit dál hubnout, protože by to bylo zdraví nebezpečné. Ono by z tý prdele možná něco dolů šlo, ale zároveň by to šlo i z břicha, takže poměr by zůstal pořád stejnej, jen by byla v pase vychrtlá jak z koncentráku a netvrď mi, že to je tak v pořádku.

Jinak fake je to jasnej. Mamánci sice existujou, ale pochybuju, že by to nějakej přiznal takhle veřejně. Navíc takhle popsanej vztah k matce je už dost úchylnej.
 ggrrrwaaa
01.06.2011 12:06:42
kokoškaaa
A?
Hned to tvoje "Nařídit ať zhubne.".
Taky nařizuješ partnerovi - zhubni, špeku?
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
01.06.2011 12:06:12
kokoškaaa: ty si proste meles svou jako obvykle a nedovedes si predstavit, ze by to mohlo byt i jinak.
Moje kamaradka ma asi 155 cm, od pasu nahoru je hubenunka, 55 cm v pase, skoro zadne prsa, drobunke rucicky. Ale zadek ma jak almaru, dvakrat vetsi nez normalni holky, podle toho nohy a lytka ma zase malinka. Sportuje, hybe se, je to ciperny dablik a ackoliv jsem ji nikdy neosahavala, nohy i zadek ma pevny a vypracovany a pochybuju, ze tam toho tuku moc bude.
Co by s tim podle tebe mela dela, aby ho zhubla? Ja osobne si myslim, ze je to nemozne, pripadne pouze na ukor toho, ze od pasu nahoru bude vypadat jak z koncentraku. A i tak ho bude mit vetsi.
 broskev Žena23 Kategorie
01.06.2011 12:05:18
Osinka- a co když má štíhlé břicho, ale tlusté nohy? Nebo tlusté břicho, ale všechno ostatní štíhlé? To je taky genetika?

blublanina- nemusí se měnit, jen říkám že to prostě jde
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 12:02:02
kokoškaaa
A musí se měnit?

Prosímtě ne každý se chce podobat tvému ideálu krásy.
Pochop, že někteří jsou spokojeni i s takovou postavou, kterou ty označuješ jako tlustou atp.

Jinak k tomu, že dotyčný chlap je mamánek a svůj vzkus řídí podle maminky - tak to rovnou at si volí takové holky, které mamince vyhovují a zbytečně neblbne s těmi, které pak tady uráží. (Stejně je to jeden velký pokus o flame.)
 blublanina Žena Kategorie
01.06.2011 12:02:01
Kámoš: počkat, křičíš tu na cizího člověka, protože virtuálně urazil tvoji mámu, která se to ale nedozví a tudíž ji to vadit nebude. A že tvoje máma uráží tvoji holku, která se to pravděpodobně dozví, to ti nevadí?
Komu vadí zadek tvojí holky, tobě, nebo mámě. Nedovedu si představit, že by moji rodiče nějak komentovali zevnějšek mého muže. Neřeknu, kdyby povahu---
Tvoje máma je sama? Možná by pomohlo, kdyby si někoho našla, pak by na takovéhle kraviny neměla čas. A vůbec jí neupírám snahu chtít pro tebe to nejelpší, možná na to jen jde blbě
 Apajdička Žena30 Kategorie
01.06.2011 12:01:58
A proč řešíš svojí mámu? Já bych v tomhle svojí mámu fakt neposlouchala, a z vlastní zkušenosti to znám. naši měli vždycky problém při výběru mého pratnera, a to mohlmít kvality jaké chtěl a mohl být sebelepší. Máš jí rád?. Pokud jo, tak matku neřeš, budeš s ní chodit ty ne ona.
 Postižená princezna Žena19 Kategorie
01.06.2011 12:01:33
Kámoš: A co jiného říct na takové chování vlastní matky? Nemá mít už náhodou rozum? A jak jsem jako nedorostla? Sama jsem matka a už nějakou chvíli. Pokud ty jí ovšem dáváš za pravdu, pak přeji oné dívce, aby si rychle našla někoho jiného. Protože mít takovou potencionální tchýni a ještě chlapa, co je takovej mamánek, to je opravdu na to hodit si mašli. A to bez ohledu na rozměr jejího pozadí.
 odpolední kafíčko Žena Kategorie
01.06.2011 12:01:28
Kokino: Když má někdo v pase 65 cm a velkej zadek, tak to nebude o tom, že by byla rozežraná, to snad vnímáš, ne?
 Osinka
01.06.2011 12:01:00
Kámoš: Nejsi mamánek, ale do výběru přítelkyně si necháš kecat. Dám ti radu, řekni přítelkyni, že maminka říkala, že má velkou prdel, ať kouká zhubnout. A 100% máš po problému
Smajlík  ILFS Muž20 Kategorie
01.06.2011 11:59:33
ggrrrwaaa-Stavba kostry to může být, ale zároveň je tam i tuk. Ještě jsem neviděla aby měl někdo prdel jak almaru jenom z kostí.

blublanina- velkou prdel lze změnit
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 11:58:24
ILFS : Nejsem mamánek, ale jako student prostě podporu potřebuju.
 Kámoš
01.06.2011 11:56:25
Koukám, Kafe zase jede :D Ale tentokrát má pravdu
Smajlík  ILFS Muž20 Kategorie
01.06.2011 11:55:53
Jako taky si zacinam myslet, ze je to fake, snad zadny normalni kluk si nenecha matkou vybirat partnerky a jestli jo, je to pripad zraly pro psychiatra.

Kamosi, jestli se s tou holkou rozejdes, protoze ti mati rekla, ze ma velky zadek, tak jsi nemocny a mel by ses jit lecit :p
 broskev Žena23 Kategorie
01.06.2011 11:55:30
odpolední kafíčko : NEURÁŽEJ MOJI MÁTI!!!! Na to jsi ještě nedorostla, holčičko!!! Internet snese hodně, ale tohle jsi přehnala...
 Kámoš
01.06.2011 11:54:39
Rozejdi se s ní. Takovýho blbce si nezaslouží nikdo.
 bodlina
01.06.2011 11:54:20
Kámoš: Aha, tak si bydli na vždy s maminkou, dělej všechno podle ní a najdi si holku, co ti to bude tolerovat nebo se na to úplně vyprdni, protože holky nemají rády (a mi přijde i nevhodné) vyjadřovat se stylem: Maminka říkala, Maminka to dělala tak a tak. Pokud má máti větší nárok na lásku než přítelkyně, tvoje věc. Smrdí tu mamánkovství.
 ILFS Muž20 Kategorie
01.06.2011 11:53:23
kokoškaaa

Uvědom si jedno - ne každý má dispozice k tomu, aby měl dokonalou postavu.

Ano ustavičním cvičním se dá leccos zredukovat, ale prostě typ postavy nezměníš.

A jinak - kde je dáno, že holka s větším pozadí nemůže být kočka? Mnohdy právě slečny, které mají i větší zadek a umí volit správné oblečení jsou více sexy než twiggy krasotinky.
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
01.06.2011 11:53:11
Kámoš: Je mi z Tebe na blití, beztak jsi si to vymyslel a povedlo se tu upoutat na sebe poroznost. Pkud ne jsi největší namyšlenec a Idio..... kterého znám.
 werverv
01.06.2011 11:52:58
Jeegles : Její míry tam máš napsaný, myslím, že to pro představu stačí.
 Kámoš
01.06.2011 11:52:26
Tvoje matka je kráva. Co k něčemu takovému dodat?

Moje řešení: Sestěhuj se s ní a odstěhujte se společně hodně daleko. Ono to matku rychle přejde...
 odpolední kafíčko Žena Kategorie
01.06.2011 11:51:49
Popravdě lituju tvojí jednou nastávající.. s tvojí máti bude asi peklo ...od takových tchýní nejlépe se odstěhovat přes celou republiku.
Smajlík  Deshi Žena28 Kategorie
01.06.2011 11:51:11
kokoška: pointa je v tom, že si pod pojmem "velkej zadek" každej představí něco jinýho. Těm jejím instruktorům přišel ten její zadek velkej, ale nám normálním smrtelníkům přišel normální.
a pokud jsem si všimla, v téhle diskusi není nikde napsáno, jak velkej ten zadek je, jenom že matce autora se zdá velkej. Snažím se říct, že je to subjektivní názor a že je snad na každém, aby si svůj zadek zvětšoval nebo zmenšoval dle libosti.
 Jeegles Žena33 Kategorie
01.06.2011 11:51:05
Deshi : Hm, akorát, že já nežiju v minulosti a plodnost rozhodně není to, co bych na ženský preferoval.
 Kámoš
01.06.2011 11:48:59
I kdyby to nebyla její vina, tak máti taky prostě vadí, že si blbě vybírám, nebo spíš, že si ona vy brala mě.
 Kámoš
01.06.2011 11:48:29
A to myslíš vážně? Mámu bych poslala do pr...... A navíc, široké boky značí hojnou plodnost... v minulosti byly tyto ženy opěvované... viz Věstonická Venuše.
 Deshi Žena28 Kategorie
01.06.2011 11:48:13
Tak buď s tou holkou chodíš proto, že se ti líbí a že ji možná dokonce i miluješ - a nebo proto, abys vůbec s někým chodil a její zadek ti taky vadí.

Pokud tě velké zadky rajcují, tak si stůj za svým a řekni matce, že by se ti jinak nepostavil, kdyby sis předtím nesáhl na pořádný zadek a ono jí zklapne...
 tarotovamysteria Muž38 Kategorie
01.06.2011 11:46:54
osobně se taky přikláním ke genetice - znám holčinu, která je fakt hubená, břicho máš až propadlé, ale prdel má jak štýrský valach a rozhodně jen tak nesedí doma a nekrmí se
 Snoop
01.06.2011 11:44:32
kokoškaaa: to bude asi tim, že v těchhle případech to nebývá tuk, ale spíš stavba kostry a svaly. Tuk by se zaručeně projevil i na břichu.
 ggrrrwaaa
01.06.2011 11:38:25
ggrrrwaaa_ Právě že jsou různé druhy postavy. Někomu to jde do břicha, nekomu do nohou, nekomu do prdele. Jak se tam ten tuk teda dostal, když ne vyžraností?:-D
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 11:37:25
Tak to je docela drsne, nekdy se s tim opravdu neda co delat a 65 v pase znamena, ze tva slecna je stihla, jen ma vrozenou velkou prdel. Uprimne bych se zamyslela nad zivotnima prioritama svoji matky a zacala bych se pidit po pricinach, protoze tohle mi silne pripomina anorexii.
 broskev Žena23 Kategorie
01.06.2011 11:37:20
bye-bye :přesně tak :-)
Smajlík  kikiki
01.06.2011 11:37:06
to že nevypadá nejlíp, je to tak důležité?
 Klosinus Muž28 Kategorie
01.06.2011 11:36:44
bye-bye : Tak velká prdel by se nelíbila přece nikomu, to přece není žádná moje chyba, ale já to neberu tak, že se to nedá překousnout, ale nechci bejt sketa a rozcházet se kvůli tomu. Ale já si s ní nezačínal, to o na se mnou, no moje chyba, že jsem na to tenkrát kejv, ale teď už jsem si docela i zvykl.
 Kámoš
01.06.2011 11:36:26
Jeegles- uvedla jsi špatnej příklad, neměla velkej zadek. Diskuze je o velkém zadku.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 11:36:22
kokoškaaa: proč nevěříš tomu, že ona je ten případ? :-D Klidně může být ona ten případ. Prostě distibuci tuku v těle člověk neovlivní a stavbu kostry taky ne.

Kámoš: najdi si nějakou, která nemá prdel žádnou ;-)
 bye-bye Žena25 Kategorie
01.06.2011 11:36:17
Myslím že není vůči ni fer to co dělas.... Myslim ze jsou kluci kterym se to líbi a hlavně nejsou namyšlený jako ty.
a kdyz jsi tak dokonalý proč jsi nenajdeš modelku??
protože by tě žádná nechtěla co?
 kikiki
01.06.2011 11:34:57
Ty budeš fake, něco takovýho opravdu nemůže existovat, tomu prostě nevěřím.

kokoškaaa: pokud je ženská v pase hubená, tak asi těžko bude vyžraná, jsou různé druhy postavy, víš? Ale to je jen výmluva, že ano? Vždyť si přece může osekat pánevní kosti, aby neurážela vkus některých lidí.
Smajlík  ggrrrwaaa
01.06.2011 11:34:16
kokoška: tak já bych řekla, že pokud je jinak útlá a má jenom velkej zadek, tak asi nebude sedět denodenně nad hambáčema v Mekáči nebo u počítače. Proto mi přijde třeba logičtější že má velkej zadek danej geneticky. Všechna obezita asi není způsobena nemocí, ale rozhodně není způsobena veškerá jenom leností, nestoudností a nezodpovědností.
Znala jsem holku, která se zabývala tancováním. Nebyla tlustá, měla kulatej zadek. Jenom kulatej, ani ne velkej. Slušelo jí to. Instruktoři ji denodenně na trénincích shazovali kvůli tomu zadku, tak přestala jíst. Úplně. Protože do ní všichni ryli a ona ať dělala co dělala tak ten zadek prostě dolů nešel.
Pak se sesypala, a jak to bylo dál, si už asi všichni představíme.
Kdyby ji všichni tehdy nechali bejt, mohla bejt dneska normální. Protože poslouchala kecy o tom, jak je líná, že moc jí, a já nevím co, stala se z ní anorektička. A přitom to byl její zadek, a ne nikoho jinýho.
 Jeegles Žena33 Kategorie
01.06.2011 11:34:03
Ano není to hec jen chci vidět jak vypadáš ty frajírku a jak ona kdyz ji dokazes takhkle kitizovat a hlavně tvoji maminku Modelku :-)). Srabe.. Chudák holka
 gtrfhtz
01.06.2011 11:33:56
kikiki : No tak komu by se to jako líbilo? Ale není to vada, že bych se s ní kvůli tomu chtěl rozejít, já bych jí to i toleroval, ale teď , když už jsem se do toho s ní dal, tak nechci vycukat, přišlo by mi to vůči ní nefér.
 Kámoš
01.06.2011 11:33:28
bye-bye- Nevěřím tomu, že je ona ten případ a jak už jsem psala, tak prdel jak vrata není geneická.
gtrfhtz- každý to má jinak, já například když budu řrát a nic nedělat, tak mi naroste pupek a boky, ale nohy zůstanou štíhlé
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 11:33:21
Kámoš: tak v tom případě ti radím, aby ses s ní rozešel :-) Je vidět, že se ti nelíbí, tak proč bys s ní chodil, že?
 bye-bye Žena25 Kategorie
01.06.2011 11:31:52
Klosinus : No jo, ale nevypadá to zrovna nejkrásněji...
 Kámoš
01.06.2011 11:31:06
Kámoš:
Jezisi tak co furt resis.
Jako jaká by ti bylo kdyby tady pomlouvala ona Tebe, že mas např malého čur...?
Jko bud se ti libí a bus s ní a nebo ne a vykašli se na ní bude to pto ni i lepsi protoze s zakovym tupcem chodit...
 kikiki
01.06.2011 11:30:36
gtrfhtz : Nemám důvod si vymýšlet, takže si svý hecování můžeš nechat od cesty. Žádný fotky sem nedám. A kdybych si, ty rozumbrado vymýšlel, tak fotky by byly důkaz pravdivosti?
 Kámoš
01.06.2011 11:30:21
větší zadeček se v postýlce sejde, aspoň si máš na co lehnout a do měkýho:-D
 Klosinus Muž28 Kategorie
01.06.2011 11:27:51
Kamos:
K tomuhle by ti asi svoleni opravdu nedela.
Bojis se sem dát fotku protoze nejsti takovy jak pises. rekla byxch ze je klido mozne ze jsi si vse vymyslel ubozacku
 gtrfhtz
01.06.2011 11:27:22
bye-bye : Tohle jsou ale přesně výmluvy, když to jde v pase, musí to jít i na prdeli. Bohužel figura a lá barokní hodiny je ještě horší než kdyby byla oplácaná, protože takhle ta prdel děsně vyniká a je to docela i trapas někdy, no ale už jsem si docela zvykl, že na nás kvůli tomu lidi čuměj...
 Kámoš
01.06.2011 11:24:34
gtrfhtz : Promiň, ale tvůj požadavek je indiskrétní, fotky sem dát nemůžu, protože mi k tomu slečna nedala zmocnění, a tedy ani svoji, protože by podle mé fotky mohl někdo identifikovat, že se zpověď týká jí.
 Kámoš
01.06.2011 11:23:40
a odkdy je názor tvé matky na partnerku směrodatný?!
 poi
01.06.2011 11:23:39
Kámoš: ty se máš jako chlap své přítelkyně zastat! Maminku bych na tvém místě jaksi slušně uzemnila a naznačila jí, že tohle není její věc.

kokoškaaa: víš, někteří lidi opravdu mají takovou postavu, že jsou štíhlí, ale zadek mají velký. Slečna třeba může mít jenom širokou pánev.
 bye-bye Žena25 Kategorie
01.06.2011 11:17:23
A nezdá se Vám že je v pase naprosto hubená?? Pokud by byla lína prejidala se tak asi není hubená v pase že?? Dej sem schválne foto tvojí slečny a tvé?? hmm
 gtrfhtz
01.06.2011 11:16:11
být tebou, tak si ujasním priority, samozřejmě, že mít dobrý vztah s rodinou je důležité - ovšem, jednou se budeš muset odtrhnout a je jen na tobě zda budeš žít se ženou, kterou možná tvá matka nebude úplně schvalovat, ale ty ses pro ni rozhodl a tím to hasne, budeš s ní chtít mít rodinu a bude pro tebe důležitá a ostatní to budou muset akceptovat - nebo si necháš kecat do života, budeš starejmládenec a ještě ve 40ti budeš chodit k mamince na obědy.

Ideální to totiž zřejmě nebude nikdy, maminka přeci nebude chtít ztratit hošíka a každá bude v něčem špatná
 Snoop
01.06.2011 11:14:08
*chivavinka- Já si dovedu živě představit jak ti navykládá jak se od rána do večera hýbe a do huby nedá nic nezdravého a pořád nemůže zhubnout ani deko.:-D Takových případů znám. Nesmíš taky všemu věřit. Kdo by se taky chlubil tím, že nemá na to zhubnout. Člověk může mít gebeticky větší zadek, ale prdel jak valach je z lenosti.

Jeegles- mě zas zaráží, jak to tu každý svádí na zdraví nebo genetiku. Tady už bylo takovývh případů a každý mele to samé dokola, nikdo nenapíše, že si za to třeba fakt může sama. Určitě všechna obezita na zpovednici je způsobena nemocí:-DA s nezodpovědností to má co dělat. Když to člověk nechá zajít tak daleko, že má zdravotní problémy.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 11:12:30
Snoop : No, popravdě ona si spíš začala se mnou, a já jsem tak nějak podlehl.
 Kámoš
01.06.2011 11:11:27
Mojí mámě žena taky neseděla, ale žiju s ní já a né mé okolí. Teď čekáme druhé dítě a obě spolu vychazí.
Jestli si hledáš holku podle mámi tak ji nikdy nenajdeš. Mámě bude vždycky vadit ta cizá co ji bere chlapečka.
 mercurius88 Muž41 Kategorie
01.06.2011 11:09:47
Mně se hrušky taky nelíbí. Máti se nedivím!!
Smajlík  Niklas Muž24 Kategorie
01.06.2011 11:08:57
ILFS : Sorry ale mě tyhle kecy, že se má na máti vykašlat fakt přijdou dementní. Prostě mám máti rád a nechci se rozhodovat bzuď a nebo. A když už, tak máti má spíš nárok na moji lásku, protože mezi námi je společná krev a já ji hodně dlužím, protože ona mě dala život, ona mě živí (jsem ještě student) a ona mě dala vychování.

Nevím, proč bych svoji holku neměl brát domů, na návštěvy sem chodí kdekdo, a máti ji chtěla vidět.
 Kámoš
01.06.2011 11:06:42
Kámoš:
Jsi dodeca vtipný... Chudák holka tak si šuk..... a bud se svojí mámou když je to taková modelka a tak ti vyhovuje :-)
A nebo se s tou holkou rozejdi.,. to bude si nejlepší co pro nim můžes udelat protoze takového blbečka jako jsi ty si nezaslouží..
Dej sem aspon foto frajere??At se ukážeš jaký jsi krasavec. Žejo holky
Smajlík  trbbbb
01.06.2011 11:06:08
Kámoš: ty vogo, tebe bych fakt chtěla mít doma... bože takový náf*ky nesnáším...
Smajlík  *chivavinka Žena33 Kategorie
01.06.2011 11:05:53
S tímdle přístupem budeš mít možná dobrou karieru, ale i život na hovno...
 Jablíčko
01.06.2011 11:05:00
a můžeš mi říct, proč sis s tou holčinou vůbec něco začínal, když už jsi dopředu musel vědět, že se mamince nebude líbit, a že ty budeš z maminky okamžitě posratej až za ušima
 Snoop
01.06.2011 11:04:54
No nevím,nevím..Jsi chlap?Stojíš si za svým?Jestli ano,Mamince to podej pěkně bez obalu...
Nemyslím,že tohle je důvod k tomu,přemýšlet o tom,jestli je holka vhodná,nebo ne...
Kdyby měla míry modelky,může to mít zase pro změnu v hlavě zpřeházené...Na tohle téma s maminkou promluv...
A neslevuj ze svých nároků..Myslím,ale skutečně ze "Svých"...Jedině tak to někam dotáhneš...
 commex Muž Kategorie
01.06.2011 11:04:49
OMG, to je zase něco. V prvé řadě mě zaráží věta "máme s máti výborný vztahy, nechci to pokazit" - a vztah si kvůli tomu necháš pokazit? Proč se za tu svoji slečnu trochu nepostavíš?
V diskusi mě pak docela dostává, že velký zadek vypovídá o člověku to, že je "líný, nesoudný a nezodpovědný" .Ne každému jde všechno dolů, i když třeba zabere, to za prvé. Za druhé, nikdo neví, od čeho ta holka tu prdel má - třeba geneticky danou postavu přesýpacích hodin, tak tu asi těžko změní. Nesoudná by byla podle mě pouze v případě, že by nosila bokovky nebo jiné oblečení, které by jí ten zadek zvýrazňovalo. A nezodpovědnost v tom nevidím už vůbec.
Tvoje matka by se měla spíš zajímat o to, jestli tě má tvoje holka ráda, ne jak velkej má zadek.
 Jeegles Žena33 Kategorie
01.06.2011 11:04:44
kokoškaaa: no jo jasně, ty jsi specialistka já zapoměla. Tak mi teda poraď, já jí to mile řeknu co má zkusit. Ona by byla za rady specialistky určitě ráda.
Smajlík  *chivavinka Žena33 Kategorie
01.06.2011 11:04:39
Seš magor nebo co? Nevím jak dlouho máš tu přítelkyni a jak vážně to myslíš, ale tak je to snad přítelkyně, lépe možná partnerka, a té by ses měl zastat a možná už ve tvém věku, upřednostnit ji před matkou.
Btw. Proč ji taháš vůbec domů?
 ILFS Muž20 Kategorie
01.06.2011 11:01:16
*chivavinka : Tak přesně tyhle výmluvy moje máti úplně nesnáší. Vždycky se dá na sobě pracovat a třeba liposukce. Máti je prostě zásadová a to jak člověk vypadá prostě vypovídá o jeho schopnostech. Já se nechci nijak chválit, ale myslím, že vypadám fakt dobře, hraju basketbal, takže si představu udělát můžete třeba podle toho.
 Kámoš
01.06.2011 10:58:59
*chivavinka- Nezačínej mi prosím tě s těma pohádkama, že někdo nemůže zhubnout. Takových lidí je na světě minimum. Podle zpovednice je takový každý druhý.

Kámoš- v nečem má tvoje máma pravdu
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 10:57:07
Noemi223 : Víš, moje máti je na sebe hodně přísná a totéž očekává od jiných, je pravda, že to dotáhla docela daleko, takže na tom něco bude. A říká, že lidi, který se neumějí ovládat v jídle se neumějí ovládat v ničem, takže jí ta prdel mojí holky prostě irituje a má prostě i strach o mě, že začnu polevovat v nárocích a to je konec kariéry, asi tak.
 Kámoš
01.06.2011 10:57:02
kokoškaaa: ty jsi taky nějaká chytrá, kolegyně sportuje ale taky má větší prdel a prostě to dolů nejde ať se snaží jak se snaží. Holt utlá v pase ale zadek jak vrata, a rozhodně líná teda vážně není. Takže vzhled svědčí leda o prdu.
 *chivavinka Žena33 Kategorie
01.06.2011 10:56:35
Kašli na matčiny keci. Jí se líbít nemusí, ona s ní spát nebude. Už několikrát někdo z rodiny měl narážky na řítele. Jasně jsem se ozvala ať otho nechaj a když to nezabírá odcházim a nebavim se s nima o něm.
 Girry Žena Kategorie
01.06.2011 10:55:23
Chlape je ti 25 tak se prober!
 Martin089 Muž27 Kategorie
01.06.2011 10:55:15
Tak co řešíš. Jestli je pro tebe zásadnější co si myslí o tvé holce tvoje matka, než tvoje dívka, tak prostě matce řekni ať ti najde nějakou, která jí bude vyhovovat. Ty se s tím nějak srovnáš.
 Votrapa Muž Kategorie
01.06.2011 10:55:12
Kámoš: a proč nemůžeš? Když se ti nelíbí, proč s ní chodíš? Hlavně že tvoje proporce jsou zrovna podle měřítek. Já být tvoji holkou, a tohle vidět, tak tě kopnu do kulí (mužskej mozek) aby jsi se probral.
Smajlík  *chivavinka Žena33 Kategorie
01.06.2011 10:55:07
Noemi223- je to ubohé, ale něco to o tom člověku přece vypovídá. Například lenost, nesoudnost, nezodpovědnost atd.
 kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 10:53:48
Tvoje matka by měla respektovat holku, kterou sis vybral. Odzuzovat lidi podle velikosti zadku je ubohé. Navíc s ní chodíš ty, ne ona. Skus ji to vysvětlit
 Noemi223 Žena24 Kategorie
01.06.2011 10:52:25
*chivavinka : No dobře, ale je fakt, že pochlubit se takovou holkou moc nemůžu.
 Kámoš
01.06.2011 10:52:05
Taky se připojuji k dotazu, jestli je ti opravdu 25 let a jestě bych připojila jeden: Jsi svéprávný?
Smajlík  Close your eyes Žena Kategorie
01.06.2011 10:50:52
Aspoň se jí bude dobře rodit...
 coconutpeanuts
01.06.2011 10:49:42
Ty jsi vážně chlap na dvě věci. Je ti vážně 25?

Útlý pas a široké boky znamenají že je žena fyzicky připravena na početí potomka. Jen jestli v tom vidí problém jen tvoje matka, frájo.
 *chivavinka Žena33 Kategorie
01.06.2011 10:49:21
Taranta1986 : Těžko jí závidí, moje máti má figuru jak modelka, Monice rozhodně nemá co závidět.
 Kámoš
01.06.2011 10:48:14
kokoškaaa : No, nařídit, já bych jí to i nařídil, ale nevím, jestli to bude mít efekt, i když, kdyby se mi to povedlo zařídit, tak bych u máti jistě zabodoval...
 Kámoš
01.06.2011 10:46:58
Asi má máma strach, že jí ta tvoje zasedne. Závidí.
Smajlík  Taranta1986 Muž24 Kategorie
01.06.2011 10:46:27
pawel : To nejde, máme s máti výborný vztahy, nechci to pokazit.
 Kámoš
01.06.2011 10:45:51
Jsou dvě řešení. Bud poslat matku do zadních částí těla a nebo nařídit svojí přítelkyni ať zhubne.
Smajlík  kokoškaaa Žena31 Kategorie
01.06.2011 10:44:45
A co kdybys treba matce rekl, at neurazi Tvoji partnerku, ze urazi i Tebe, ze ji do toho nic neni a at si hledi sveho?
 pawelPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč