Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.491220, vloženo 06.12.2010 16:17:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zabila bych ty hajzly !
Kdybych tady měla napsat svoje pocity, asi mě tady zablokujou...dneska jsem jela v autě a slyším ve zprávách, že nějací šmejdi brutálně umlátili tyčema do hlav 23 chranenych lachtanu...ty zviratka se nemohly branit!!...vari se ve mne krev a nejradsi bych ty zm*dy našla a udělala jim ještě něco horšího !! Co to je za šmejdy? Nějací puboši co se nudí? Takový kretény bych střílela fakt...je mi z toho na nic...nejsem schopná se na nic soustředit...je mi z toho smutno, jaký lidský zrůdy běhají po světě... ty zvířátka nikomu nic neudělaly...a zaslouží si žít...ale ti "lidi" si nezaslouží existovat!!!!!! Brečím z toho...puká mi srdce...nemám chuť dělat nic do školy... chtěla jsem se jen vypsat... nepište mi prosím hlavně názory, že to nic neznamená, protože to jsou jen zvířata a že horší je když se týrají děti!!!!!!!!!
 Neskutecny toto Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.01.2011 14:22:13
Je rozdíl zabít zvíře pro zábavu či pro spotřebu. Proto to autorku tak vzalo, mě se to také nelíbí.
 MO44 Muž24 Kategorie
16.12.2010 14:34:12
Autorko, zcela zjevně máte problémy nejen s psychickou vyrovnaností (jak bylo už mnohokrát zmiňováno), ale i úsudkem a stanovením priorit. Trpíte neschopností přijmout jiný názor či pohled na věc. Stejně tak máte problém přijmout jinou kulturu (viz. krávy, prasata a jiná posvátná či prokletá zvířata).

To, že nepoužíváte žádné argumenty pouze emoce ještě beru - ta zpráva byla podána tak, aby vybudila emoce. A myslím, že žádný normální a psychicky zdravý člověk se ZBYTEČNÝM násilím nesouhlasí. A ani v této diskuzi s tím činem NIKDO nesouhlasil. Jste demagog, protože každému, kdo s vámi jásavě nesouhlasí hned omlácíte o hlavu, že s tím činem souhlasí a je za něj rád. Podobnou gemagogii používají lidé odedávna, teď naposled nejvíc globální oteplíci.

Ale je přirozené, že je bližší košile, než kabát. Pro vás zjevně ne. Např. když se dozvím, že někde v USA zabili nějakého člověka, bude to mít na mě naprosto jiný emoční dopad, než když mi někdo zabije rodiče. Stejně tak mám psa, miluji ho (a proto se k němu chovám jako k psovi a ne člověku) a pokud by ho někdo napadl, šel bych ho bránit. Ale respektuji, že v Číně psy jedí, je to jejich kultura. Já zas jím krávy a to by mohlo vadit Indům.
Vy de dopouštíte "druhozrady" - jiný živočišný druh je vám milejší, než váš vlastní. Vy vyhrožujete, nenávidíte a jste agresivní na lidi, kteří si pouze nedovolili mít stejný názor jako vy.

Když se někdo podívá na vývoj diskuze, krásně vidí a pochopí, jak vznikal a získával moc fašisnum. Protože nic jiného to není - hra na emoce, žádné argumenty a odpůrce (co nás tak děsně štvou a které nenávidíme) zavřeme do koncentráků a pošleme do plynu. Skoro jsem až čekal, kdy se tu ozve nějaký "argument" zeleného fanatika, že lidstvo je rakovina Země a je třeba zemi té rakoviny zbavit. A když nebudou lidi, nebudou se dít takováto zvěrstva a nebude se ničit přiroda etc...

Takže dík za tuto fašistickou ukázku, ale pro vás mám jen
Smajlík  Man-o-peace
08.12.2010 21:11:48
ahoj,

to je normalni, ze obcas maj lidi takovyhle pocity.
a nejhorsi je, ze ubiti lachtanu jeste nepatri k tem nejbrutalnejsim cinum, kterych je clovek schopen. jeste hur na me zapusobilo kdyz jsem cetla, ze nejaky svi...ne pomalu stahovaly kocku z kuze.
a takovych bastardu beha po svete tolik, a jeste vic tech co jsou vuci tomu lhostejni. a kdyz pak ctes jak se ti tu nekdo vysmiva ze jsi blazen, tak vidis, co je lidstvo zac.

no nic, nejsi sama, ja to taky zazivala. chce to hrosi kuzi, trpelivost a trochu aktivniho boje proti temhle bestiim..
 suzilein
07.12.2010 13:51:45
Jedeš v autě které každou hodinu spotřebuje kyslík jako dospělý člověk za ... (to si najdi) a budeš nám tu rozvráceně zvracet o své citlivé ochranářské dušičce, která je tak strašně čistá až se Ti vaří krev, máš plnou tlamu zmrdů...

Už jsi byla na světě, když jsem periodicky jezdil okolo vepřína, do kterého se nikdo kvůli minám mimo silnice dlouhou dobu neodvážil. Správně, ta milá prasátka
- která nikdo neukradl
- ani nechodil krmit
- ani nevypustil do přírody
- se hlady zachovala jako lidé, jichž je tam taky v okolí zahrabáno nebo jen pohozeno a zvěří do všech stran roztaháno mraky.

A víš co? Nesnídal jsem, tak jdu položit slabý plátek vepřové prdele (která se nikdy neproběhla v lesíčku ani neviděla kytičky) na pánev, smíchám to s nějakými ptačími zárodky (vysranými vysoce optimalizovanými matkami pod umělým osvětlením) a na chléb při jehož výrobě zařvaly tisíce semínek která mohla dostat šanci na život si máznu hovězí mléčný tuk z mlíčka sprostě ukradeného mláďátkům, protože výhradně zrní a trávu žrát nebudu a plasty mohou zkusit chroupat šílenci mezi které míříš - kdyby Ti bylo patnáct, neřekl bych ani popel.

Nesleduj televizi, nečti noviny, neposlouchej rozhlasové stanice s bloky reklam. To jsou všechno jen vějičky jak upoutat Tvoji pozornost a udělat z Tebe díváka (dívat se) a diváka (divit se). Dokud média najdou něco čemu by ses byla schopná aspoň trochu divit, vždycky té příležitosti využijí a naservírují Ti to v takových barvách, aby ses teda jako prostě vole krávo divila co nejvíc to jde, tak se nediv nebo se prober - ty zprávy nebyly konstruovány kvůli tomu aby pohnuly svědomím lidem kterých se to týká, ale aby pobouřily/zhnusily/zaujaly.
 Zkurvysyn
07.12.2010 00:02:35
Máš pravdu, lidi si nezaslouží existovat, tak začni se sebou a něco s tím udělej.
 Lebkovo
06.12.2010 23:41:02
Atratus- zaručeně nejvíc mě dostalo- a pointa?:-D:-D

meleš sračky:-)
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 23:35:35
dovodo: "jdi s tím tvojím pokrytectvím laskavě už do prdele"
To není moje pokrytectví, ale vaše pokrytectví.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 23:34:47
kokoškaaa: "oni toho tuleně umlátili a měli z toho velkou zábavu, to je podle tebe rychlá smrt a neni to týrání?"
Jak souvisí jejich zábava při zabíjení s tím, jak rychlou měli ti lachtani smrt?
Většina těch lachtanů zemřela ihned po jedné ráně do hlavy. Ano, to je podle mě rychlá smrt a není to týrání.

"A ten člověk je nezabíjí a ani to neschvaluje, jen to maso jí"
Když to neschvaluje, ale podílí se na umírání zvířat tím, že je jí, tak je taky pokrytec. Nikdo ho nenutí maso jíst.

"a vegetariáni zvířatům stejně nijak nepomůžou"
A pointa?

"Kdyby to bylo na tom člověku určitě by zvířata nezabíjel, ale dělá to bohužel někdo jinej, protože lidi chtěj masi."
Alibistický přenášení zodpovědnosti na někoho druhýho. Někdo třeba nemá na to zabít mu nepohodlnýho člověka, tak si na to najme nájemnýho vraha. Vina v tomto případě taky padá jen na toho vraha a ne na toho, kdo si vraždu objednal?
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 23:28:39
Atratus : jdi s tím tvojím pokrytectvím laskavě už do prdele
 dovodo Muž23 Kategorie
06.12.2010 23:20:00
Atratus- ty seš uplně na hlavu, oni toho tuleně umlátili a měli z toho velkou zábavu, to je podle tebe rychlá smrt a neni to týrání? Víš jak je vůbec lachtan velkej? Zvířata na maso prostě jsou a tak to bude, protože lidi maso prostě jedí. Zvíře se pak rychle usmrtí elektřinou a člověk s tim nic nenadělá, když nechce jíst kořínky. Ale jak můžeš srovnávat chráněnýho lachtana utýranýho s prasetem? Když člověk nenávidí týrání zvířat, neznamená, že bude vegetarián. A ten člověk je nezabíjí a ani to neschvaluje, jen to maso jí a vegetariáni zvířatům stejně nijak nepomůžou, nebo jsi tak tupej, že si to neuvědomuješ? Kdyby to bylo na tom člověku určitě by zvířata nezabíjel, ale dělá to bohužel někdo jinej, protože lidi chtěj masi. Ale jakmile si dá dvakrát do měsíce kuřecí, už nemá nárok na nenávist vůči týrání. Jsi vypatlanec nic víc!"
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 23:11:01
angelinka: "Je fakt ale vrchol demence říkat "jíš maso, tak ti nesmí vadit tohle týrání". Neskutečný, kolik lidí tuhle kravinu opakuje..."
Neskutečný, kolik lidí nechápe významy slov, takže rychle usmrcující ránu do hlavy chybně označujou jako "týrání" a nerozumí tomu, proč je pokrytectví odsuzovat smrt tuleňů, ale nemít problém s umíráním např. jatečních zvířat a nosit kožený boty.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 22:50:49
že se s nima ještě hádáš, taky bych tu mohla obhajovat svůj názor, ale nechce se mi . Je fakt ale vrchol demence říkat "jíš maso, tak ti nesmí vadit tohle týrání". Neskutečný, kolik lidí tuhle kravinu opakuje...
 angelinka
06.12.2010 22:47:02
dovodo- skvěle jsi to vystihl/a
blublanina- ted jsem tě setřela, tak radši nereaguješ co?:-Dhmmmm
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 22:37:03
Upřímně si myslím, že jsi buď fejk, nebo labilní..

Ano, souhlasím s tebou, že týrat bezmocné tvory je špatné. Ale jo, taky papám maso, vajíčka a takové věci. Ne, kožené věci nemám a z kosmetiky toho zase tolik nepoužívám.. a ano, jako většina populace se v tomhle zkrátka chovám krapet pokrytecky.
Krutost je v přírodě prostě normální, obvyklá. Přirozená. Většina lidí má tu smůlu, že si tu krutost uvědomuje, ovšem lidi jsou taky zvířátka, takže jsou taky "krutí" (=musí jíst).

Ty, zlatíčko, děláš tu chybu, že horlivě vykřikuješ, jaké jsou všichni svi*ě, morálně se nad většinu povyšuješ - ale přitom máš sama kožené botky a taky papáš nějaké to masíčko. Ptáš se - co na tom? Lepší argument nemáš? Ne? Pak jsi pokrytec.
Ahoj:-)
 Já Mankot
06.12.2010 22:30:01
blublanina : "Pokud papáš maso z velkochovů - nejsi o nic lepší"

Je ale velký rozdíl v tom, když se zabije uměle chované zvíře pro obživu, než když někdo umlátí klackem chráněné živočichy jen tak pro radost. Jestli tento rozdíl nechápeš, tak si asi dobře tupá
 dovodo Muž23 Kategorie
06.12.2010 21:48:17
CCCajik: Tohle není žádnej fejk... myslím to vážně. Ano existují i lidi, kterým zvířata nejsou lhostený. Nic nepřeháním, jen mě tu rozčilují reakce některých tupých přítomných.

Ke Krokovi se fakt už nemá cenu vůbec vyjadřovat.
 Neskutecny toto
06.12.2010 21:39:48
kokoškaaa: S čím? Že jsi degenerovaná, nebo že nám zvířata slouží jako potrava?
 krok
06.12.2010 21:38:28
krok- ano souhlasím:-)
Smajlík  kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 21:37:15
kokoškaaa: Ubohá jsi ty, jsi degenerovaná, když nevidíš, k čemu zvířata jsou - pochopitelně nám slouží (nejen) jako potrava!
 krok
06.12.2010 21:33:52
krok- ubohost z tebe jen čiší
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 21:32:54
kokoškaaa: Bezdůvodně zvířatům neubližuju - nemám důvod. Ale byl jsem u několika zabijaček, tam se čuník prostě podřízne, stejně se to dělá s milouškými králíšky. Na česneku jsou výteční.
 krok
06.12.2010 21:29:27
kokoškaaa: Tak na jednu stranu je asi pravda, ze to bude podarena fakezpoved nejakeho icebreakera, protoze nektere reakce jsou uz opravdu pritazene za vlasy.
 CCCajik Žena22 Kategorie
06.12.2010 21:18:33
krok- připadáš si drsne, když ubližuješ bezmocnému zvířeti?
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 21:17:14
Neskutecny toto: Ano, opravdu mám mozek. Kdybych ho neměl, tak bych se choval stejně jako ty. Hele, nepila jsi něco? Doufám že jo, protože by to vysvětlovalo tvé přehanné reakce a sníženou schopnost uvažování.
 krok
06.12.2010 21:17:05
Měla bys o tom vytvořit stránku na FB, je to populární.
 *luccka* Žena26 Kategorie
06.12.2010 21:15:31
blublanina- kdyby sis to přečetla, tak bys zjistila, že je to text autorky zpovědi, který jsem zkopírovala a napsala k němu mluvíš mi z duše. No jo no, tvoje strategie nevyšla. Takže musíš najít jiný stejný znak.
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 21:12:33
kokoškaaa
20:49:05 - tvá zpráva s caps lockem, o kterým ty nevíš
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 21:11:37
krok: Ty myslíš mozkem?!!! Ty si dovoluješ tvrdit, že seš člověk a že máš mozek?? Ty, obyčejná zrůda? To snad nemůže být ani pravda...přečti si svoje všechny příspěvky, já k tomu nemám co dodat! Myslím, že pokud tu má kromě mě a Kokošky ještě někdo soudnost, tvoje příspěvky by se snad nemohly líbit ani těm nejzarytějším odpůrcům... protože ty seš obyčejnej zamindrákovanej hajzl... jdi dobrovolně skočit z mostu pro blaho ostatních LIDÍ, prosím
 Neskutecny toto
06.12.2010 21:08:59
"Tak a ted se klidně do mě můžete zase pustit jak nadřazuju zvířata nad lidi, ale mě už je to ukradený, jste nechápaví a zavíráte oči..jste hloupí..neskutečně hloupí"
Hloupí..a pročpak jsme my normální lidé hloupí? Protože nehysterčíme a myslíme mozkem?
 krok
06.12.2010 21:07:38
blublanina- tak tohle už je moc, když se tady člověk někoho zastává zuby nehty, tak se z něj stane autor zpovedi:-Da nevím proč si mě nazvala kopretinkou. kde já mám zvýrazněné věty velkým písmenem?zajímavé nikde to nevidím. to bych musela bejt robot abych to psala všechno na dvakrát, ale když si to myslíš, tak prosim, je mi to upřímně uplně jedno.

krok- hm.-D
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 21:01:42
blublanina: Na světě existuje hodně lidí se stejným způsobem vyjadřování, stejně tak jako hodně tupých lidí, kteří se vyjadřovat neumějí nebo se vyjadřují naprosto pokřiveně. TO UŽ TAK BÝVÁ.
 Neskutecny toto
06.12.2010 21:00:03
Krok: Napsala jsem sice, že tobě neadresuju už jedinej příspěvek, ale musela bych roztřískat počítač a toho je kvůli tobě škoda. Ne nepatříme do stejné sorty. Za to ty patříš do sorty zrůd, který tady bohužel mezi náma jsou...a já bych je vyhladila úplně stejně jako ty ta ubohá zvířata. Aha, lidé nejsou zvířata. To máš pravdu. Pokud za lidi považuješ sebe a něco takovýho jako seš ty, tak pak máš svatou pravdu - zvířata jsou něco mnohem víc. A kdo ubližuje slabším je největší ubožák. Debile, jdi se udusit, ať neškodíš zvířatům tím, že dýcháš jejich vzduch!!!
Tak a ted se klidně do mě můžete zase pustit jak nadřazuju zvířata nad lidi, ale mě už je to ukradený, jste nechápaví a zavíráte oči..jste hloupí..neskutečně hloupí
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:57:30
Neskutecny toto:
Ne proto, že máte shodný názor, ale protože máte obě shodný způsob vyjadřování i to vaše významné zvýrazňování vět Caps lockem.
 blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 20:55:48
blublanina: Přesně to mě taky napadlo.
kokoškaaa: ne, pro šikanu nejsem, protože lidé nejsou zvířata. Jenom úchylný člověk může něco takového zaměňovat. Teď mám na mysli majitelky rozmazlených psíků, které udělají cokoliv, po čem si jejich čoklík štěkne. Nepatříte vy náhodou do stejné sorty lidí?
 krok
06.12.2010 20:55:41
blublanina: Děláš si srandu?! Jen proto, že se najde tady jedinej normální člověk co má srdce, Kokoškaaa,člověk kterej má na to stejnej názor, tak musíme být já a ona jedna tatáž osoba? Ty by ses měla jít léčit, seš psychicky nemocná.
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:55:26
Neskutecny toto: Soucítění je v pořádku, rvát si vlasy a hysterčit v pořádku není. I trápit se můžeš, ale nemělo by tě to natolik vykolejit. Krutosti je ve světě hodně a člověk se s tím musí naučit nějak žít. Jestli budeš mít nervové zhroucení pokaždý, když se ve zprávách objeví nějaký násilí, tak se z toho brzy zcvokneš. Neříkám, že máš být lhostejná, jen že se musíš víc ovládat.

kokoškaaa: a ty jančíš jako proč? Chápu, že se v tobě vařej emoce, ale ovládej se trochu, a zbytečně mě nenapadej.
 Jusik Žena26 Kategorie
06.12.2010 20:53:34
kokoškaaa: Vidím dobře, co ten hajzl Krok napsal? Já kdybych ho potkala, tak bych se fakt neudržela... Tohle snad ani není možný, co za odporný zrůdy běhá po světě. Myslím si, že tady tento člověk je tak ubohá lidská kreatura a tak odpornej omyl přírody, že mu musí být ze sebe samýho na blití. Opovrhuju jím natolik, že mu už nehodlám adresovat jedinej příspěvek. Jen doufám, že tahle zrůda nemá doma žádný zvíře, protože to bych asi nerozdýchala. Taky doufám, že ta zrůda nikdy žádný zvíře nepotká nebo nedostane možnost mu ublížit. Nechápu jak se takovej odpornej ubožák - nemám pro něj ani slov - vůbec mohl narodit.
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:50:14
kokoškaaa:
Nechceš už to rovnou psát všechno přihlášená?
Nebo tě stále baví přihlašovat se a ptát i neregistrovaně?
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 20:49:05
neskutecyn tot- Samozřejmě... ten kdo ubije lachtany nebo jiná zvířátka má vždycky psychickou poruchu! Nakonec se to vždy svede na nepříčetnost. Výborné. Jenže ti lidi to dělají záměrně pro potěšení. Víš co, sice mi neumřeli rodiče, ale to neznamená, že nemám právo se trápit kvůli tomu. Nejsem sobec, abych se zajímala jen o sebe! A já odmítám tvrdit, že TAKOVÁHLE ZBYTEČNÁ SMRT ZVÍŘAT PRO ZÁBAVU NEBO JINÉ ODPORNOSTI JE NĚCO MÍŇ NEŽ SMRT NAPŘÍKLAD TAKOVÝCH ZRŮD, KTERÉ JIM UBLIŽUJÍ!!!!!- mluvíš mi z duše
Smajlík  kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 20:48:04
krok- radši budu emočně nevyspělá hysterka než člověk, kterej rád týrá zvířata, protože je tak ubohej a dovoluje si na někoho kdo se nemůže bránit. Neschvaluješ ty náhodou i šikanu?
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 20:44:28
"JESTLI SI MYSLÍTE, ŽE JEN PROTO, ŽE ZVÍŘATA JSOU ZVÍŘATA A NE LIDÉ, TAK MÁ NĚKDO PRÁVO JE TÝRAT, TAK JSTE OPRAVDU UBOZÍ OMEZENCI!"
Ano, přesně to si myslím. Mezi zvířaty a člověkem je propastný rozdíl. A omezenec rozhodně nejsem, to jsi naopak ty.
kokoškaaa: Argumentace je v diskusi docela normální, tohle je přesně ukázka toho, co je stane, když do diskuse zapojí pár emočně nevyspělých hysterek.
 krok
06.12.2010 20:39:42
Tofu, Atratus: vás už nekomentuju...
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:36:38
kokoškaaa: Přesně tak... je mi z nich úplně špatně.. něco takovýho se stane a oni jediný co řeší je, jak nejlíp argumentovat, aby měli oni pravdu a jak dokázat, že jsou oni nejlepší...je mi z takových lidí na blití... Je mi z nich na nic. Jasně, jak nejde o ně, tak je jim to někde a nebo já se mám jít léčit... zajímalo by mě, jestli někdo z nich má třeba doma pejska nebo jiné zvířátko a jak by jim bylo, kdyby těm zvířatům někdo ublížil....Jenže pochybuju, že banda tady těch lidí by byla schopná mít doma zvířátko a zajímat se o někoho jinýho než o sebe...

JESTLI SI MYSLÍTE, ŽE JEN PROTO, ŽE ZVÍŘATA JSOU ZVÍŘATA A NE LIDÉ, TAK MÁ NĚKDO PRÁVO JE TÝRAT, TAK JSTE OPRAVDU UBOZÍ OMEZENCI!
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:35:28
Jusik- zase jeden tvor, kterej plácá a plácá- vyhrožuje vraždou???ale přečetla sis komu a za co?ne ty to automaticky bereš, že je to proti všem, protože si uplně mimo!a jí tady neštve, že nikdo neni hysterickej, ale to, že jdou všichni proti ní, ale to je na tebe asi už moc složité.nezapomen to zas všechno překroutit.
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 20:34:02
Neskutecny toto: "TAKOVÁHLE ZBYTEČNÁ SMRT ZVÍŘAT PRO ZÁBAVU NEBO JINÉ ODPORNOSTI JE NĚCO MÍŇ NEŽ SMRT NAPŘÍKLAD TAKOVÝCH ZRŮD, KTERÉ JIM UBLIŽUJÍ!!!!!"
Baví tě nosit ty kožený boty?
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 20:33:56
Neskutecny toto: Ano, přesně tak to je. Já si to alespoň dokázal přiznat. Možná se v tvém případě jedná o nevědomé pokrytectví plynoucí z neznalosti kožedělného průmyslu, ale to tě fakticky neomlouvá.
 Tofu Muž21 Kategorie
06.12.2010 20:32:55
Jusik: Samozřejmě... ten kdo ubije lachtany nebo jiná zvířátka má vždycky psychickou poruchu! Nakonec se to vždy svede na nepříčetnost. Výborné. Jenže ti lidi to dělají záměrně pro potěšení. Víš co, sice mi neumřeli rodiče, ale to neznamená, že nemám právo se trápit kvůli tomu. Nejsem sobec, abych se zajímala jen o sebe! A já odmítám tvrdit, že TAKOVÁHLE ZBYTEČNÁ SMRT ZVÍŘAT PRO ZÁBAVU NEBO JINÉ ODPORNOSTI JE NĚCO MÍŇ NEŽ SMRT NAPŘÍKLAD TAKOVÝCH ZRŮD, KTERÉ JIM UBLIŽUJÍ!!!!!
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:31:31
neskutečný toto- je to banda blbců, který by NIKDY nepřiznali vlastní chybu. Jsou bezcitní a a vůbec je nezajímá nákej lachtan ,ale to, co by ti tak mohli vyčíst a čim tě setřít a jak argumentovat. No jo myslej si jak jsou chytrý a nejvíc jsou ty kecy at se jdeš léčit, co to má jako bejt:-DJe mi za ně až trapně.
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 20:30:26
Tofu: Nejsem žádný pokrytec! Cože? Co tu vyvádím je ubohé? Já snad špatně čtu? Chceš říct, že já jsem ZRŮDA? ŽE JÁ JSEM JAKO TI LIDI CO UBLIŽUJÍ ZVÍŘATŮM, JEN PROTO ŽE MÁM DOMA PITOMÝ KOŽENÝ BOTY ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:30:18
Já si myslím, že tady nikdo násilí na zvířátkách nepodporuje a z legrace umlátit 23 lachtanů může leda člověk, který má psychickou poruchu.
Tady spíš jde o to, že z toho hysterčíš, jako kdyby ti zabili rodiče. Brečíš, nadáváš, vyhrožuješ násilím a vražděním, a jsi celkově nepříčetná, což není úplně adekvátní reakce. A když na tuhle událost nereaguje někdo s takovou dramatičností jako ty, neznamená to, že je necita, ale že se umí trochu ovládat.
Smajlík  Jusik Žena26 Kategorie
06.12.2010 20:27:57
Neskutecny toto: vždyť na tom není co chápat, zrůda křičí "chyťte zrůdy!". On by tu kvůli tomu nebyl takový povyk, kdyby sis uměla přiznat, že jsi pokrytec (což není nic tak hrozného, já to o sobě tvrdil i z pozice laktoovovegetariána). Můžeš mi věřit, že mi na zvířatech záleží, ale to co tu vyvádíš je jednoduše ubohé...
 Tofu Muž21 Kategorie
06.12.2010 20:27:15
blublanina- no a?:-D

Jaká cházka se tu schází to je až k smíchu. Co se taky dá čekat na anonymním servru, ve směs, ubožáci bez sebevědomí, kteří si pečlivě promyslí každou odpověd a připadají si pohotový a povyšují se nad druhé, ale hádka v reálu by asi vypadala jinak:-D

Nezapomente mi opravit pravopisné chyby at se vám zvedne z toho dna to sebevědomí:-D

neskutečný tott-nenech se rozčílit, lidi schválně provokujou, to svědčí o jejich charakteru, ale jistě mi to ted vyvrátí zase nějakou kravinou co někde vyčtou a přibarvěj si jí:-)Prej nemůžeš překousnout jinej názor a cpeš nám svuj. No já nevim kdo u týhle zpovedi dřepí od šesti a píše až se z něj kouří, já to rozhodně nejsem!:-D

Blublanina , krok, atratus- jste k smíchu
Smajlík  kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 20:27:15
Všem těm, kdo tady tvrdí, že jsou to "jen" zvířata a že lidi jsou páni tvorstva a že toto je normální a běžný...např. mlátit pro zábavu do hlavy lachtany, shazovat pejsky z mostu, přivazovat pejskům šutry k nožičkám a házet je do vody, topit je, mlátit kladivem pejska do hlavy co je přivázanej u boudy a nemůže se bránit - TAK VÁM VŠEM BYCH PŘÁLA, ABY SE VÁM STALO TO STEJNÝ...NIC JINÝHO SI NEZASLOUŽÍTE V PŘÍPADĚ, ŽE VÁM TO NENÍ LÍTO A MYSLÍTE SI, ŽE LIDI MŮŽOU VŠECHNO !!!!
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:20:12
Neskutecny toto: Vždyť to říkám. Emoční labilita. Nech se prosím tě vyšetřit, je to ve tvém vlastním zájmu.
Smajlík  krok
06.12.2010 20:19:55
kokoškaaa: Tohle je fakt síla, že? :(( Bohužel oni to asi nepochopí...

Atratus: bez komentáře
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:18:30
Neskutecny toto: "Přestaňte mě laskavě citovat a když už se o to snažíte, zkuste to dělat aspoň správně."
Někde jsem tě citoval špatně?

"Dnes dojde k tomu, že zahyne bezbranných 23 zvířat, která se nemohou nijak bránit a vy jediný co umíte je se tady handrkovat s nějakýma vašima neskutečně bezcitnýma tupýma arogantníma názorama! Místo, aby vám bylo normálně líto co se stalo a měli jste, aspoň kvůli těm mrtvým zvířatům, nějakou pokoru v sobě!!! Ne, vám je to jedno a jste pomalu ještě na straně těch zrůd, co to udělali!!!!"
Už taky obrečelas ty stovky bezbrannejch zvířat, co jsi za svůj život snědla a taky ta zvířata, která musela umřít jenom proto, aby jsi mohla chodit v kožených věcech a používat kosmetiku?
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 20:18:08
kokoškaaa
Máš asi hodně krátkou paměť nepsala si náhodou, že na mne nebudeš už reagovat kopretinko?
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 20:16:59
Atratus- tak už si se předvedl dost, tak už zalez, nikdo na ty tvoje rádoby vtipný a děsně stírací kecy neni zvědavej

blublanina- souhlasím s tím, že ani nemůžeš být ženská!
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 20:16:33
krok: Ty jeden hajzle. Tebe potkat. Nenávidím tě a to tě ani neznám. Já jsem fakt k nikomu necítila takovou nenávist jako teď k tobě!!!!! Vypadni odsud a už sem nepiš !!!!! IQ mám naprosto v pořádku a možná jsem citlivá, ale ty bys byl schopen ublížit zvířeti, třeba i pejskovi a já tě potkat, tak tě normálně vlastnoručně zabiju!!!!

Tak a teď do mě jaká jsem vražedkyně a vyhrožuju chudákům lidem. Nechte mě být.
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:16:21
Jak jsi přišla k tomu že nám není líto co se stalo? Jenomže jak jsem už řekla, pokud si nezameteš před vlastním prahem tak tě lidé nebudou brát vážně.
Jinak samozřejmě krutost ke zvířatům je odsouzeníhodný čin, ale stavím jej vedle ostaních závažných společenských problémů, ne nad ně.
 Maeve
06.12.2010 20:14:41
Buď v klidu cítím to podobně jako ty. Někteří takylidi nejsou nic jinýho než odpad.
A nenech se rozhodit zdejšími blby, který se tváří jak jsou strašně nad věcí a mají tisíce keců. Schází se tu parta pěknejch magorů, rozhodně tady nenajdeš reprezentativní vzorek populace.
Smajlík  T-S
06.12.2010 20:12:41
Dobře no, když už je máš tak se s tím nic moc dělat nedá. Jestli ti ale na zvířatech záleží tak si už příště kožené výrobky nekupuj. Nejlépe ani kosmetiku testovanou na zvířatech.
Bez masa se taky dá žít, léta jsem nepozřela kousek masa a nemám pocit že by mi to nějak chybělo.
 Maeve
06.12.2010 20:12:36
Jděte fakt někam..že se nestydíte normálně ! Dnes dojde k tomu, že zahyne bezbranných 23 zvířat, která se nemohou nijak bránit a vy jediný co umíte je se tady handrkovat s nějakýma vašima neskutečně bezcitnýma tupýma arogantníma názorama! Místo, aby vám bylo normálně líto co se stalo a měli jste, aspoň kvůli těm mrtvým zvířatům, nějakou pokoru v sobě!!! Ne, vám je to jedno a jste pomalu ještě na straně těch zrůd, co to udělali!!!!
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:12:10
Neskutecny toto: Ty hloupá blbko! Nevěřím, že je ti 24. Jestli jo, tak si naliskej, protože tohle už opravdu není normální. Nadřazuješ tady zvířata nad lidi jen proto, že mají milouššké čumáčky a jsou tak jemná, ta by přece nikomu neublížila, chudáčci mališcí, že. Tohle je opravdu buď nízké IQ nebo emocionální labilita, jinak si to nedovedu vysvětlit.
 krok
06.12.2010 20:09:23
Přestaňte mě laskavě citovat a když už se o to snažíte, zkuste to dělat aspoň správně.

Možná jsem citlivá a labilní, ale aspoň nejsem studená a lhostejná ke všemu jako vy.

"Anó, jsi nejlepší, nejcitlivější a my všichni ostatní jsme cynické bestie, co se radujeme ze smrti zvířat. Tak to je!" (Atratus) - ano tak to je. Tečka. Čau.
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:07:16
Neskutecny toto: "panebože... ty jsi normální demagog..."
Nenapsal jsem tady ani jedinou demagogickou věc, na rozdíl od tebe.

"s tebou se nedá vůbec bavit... nevím kolik ti je let...ale připomínáš mi nějakýho zarputilýho studentíka co si trvá na svým.. prosím tě uklidni se..."
Neventiluj do mě svoje pocity. Nejsem to já, kdo má problémy s tím se uklidnit a trvat si bez důkazu na své demagogii.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 20:06:07
blublanina: Co seš to za ženskou? Nemáš srdce, žádný city...ty snad ani nemůžeš být ženská. Provokuješ tady tak jedině ty a tobě podobní.///

Pokud pojem ženská obsahuje to, co zde vyvádíš ty: labilní hysterčení, emocionální šílení a zároveň nemožnost argumentace -> tak tedy raději konkrétně pro tebe označení žena odmítám.
 blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 20:04:22
Neskutecny toto: "Co to říkáš? Já žádný kožený boty k životu nepotřebuju a ani o nich nevím, kdybyste vy všichni tady o tom nezačali kecat!"
A ani nevíš o tom, že jíš maso?

"A lepší je pořád můj přístup než těch lhostejných bezcitných lidí tady...."
Anó, jsi nejlepší, nejcitlivější a my všichni ostatní jsme cynické bestie, co se radujeme ze smrti zvířat. Tak to je!
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 20:03:06
Atratus: panebože... ty jsi normální demagog...s tebou se nedá vůbec bavit... nevím kolik ti je let...ale připomínáš mi nějakýho zarputilýho studentíka co si trvá na svým.. prosím tě uklidni se... a už to s tebou nebudu řešit !
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:01:44
Maeve: Co to říkáš? Já žádný kožený boty k životu nepotřebuju a ani o nich nevím, kdybyste vy všichni tady o tom nezačali kecat! Jen jsem si uvědomila, že je mám a klidně bych se bez nich obešla! A lepší je pořád můj přístup než těch lhostejných bezcitných lidí tady....
 Neskutecny toto
06.12.2010 20:00:50
Neskutecny toto: "s lidma jako jste vy se odmítáným o čemkoliv bavit."
Proto, že se neumíš vykroutit z toho, že tě usvědčujeme z příšernýho pokrytectví.

"Nechte mě na pokoji a jděte se radovat, jak někdo dokáže roztřískat lachtanům hlavičky nebo trápit pejsky."
Proč bych to měl dělat? To tady někdo psal, že se z toho raduje? Nebo jde jen o tvoji další lež?

"Na toto neexistuje jiný pohled."
Existuje a hodně lidí ti to tady dokázalo.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 19:58:51
blublanina: Co seš to za ženskou? Nemáš srdce, žádný city...ty snad ani nemůžeš být ženská. Provokuješ tady tak jedině ty a tobě podobní.
 Neskutecny toto
06.12.2010 19:58:24
Myslím že kdybys viděla jak ty zvířata zaživa stahujou z kůže abys mohla mít svoje pohodlný kožený boty tak se budeš na celou záležitost dívat jinak. Nevidím rozdíl mezi koženými výrobky a mezi kožichy, proti kterým brojíš. Problém je v tom, že pokud si nebudeš plně stát za svým přesvědčením a nedotáhneš to do konce + budeš mít mezery v argumentaci, lidi tě nikdy nebudou brát vážně. Jinak jsem samozřejmě ráda že k těmto věcem nejsi lhostejná. Ovšem s tvou logikou nemůžu souhlasit.
Ano, týrání zvířat je hnusné. Lidi jsou svině. Příroda je krutá.
Jinak, jak už tady padlo, kdysi bylo otroctví běžnou součástí společnosti a lidé si taky říkali že je to tak, jinak to už nebude a nemůžou s tím nic dělat. A ejhle, dnes je otroctví postaveno mimo zákon. Takže přestaň alibisticky fňukat že to nejde a začni se nějak angažovat. Kdyby měli všichni stejné smýšlení jako ty, lidstvo by zakrnulo v době kamenné.
 Maeve
06.12.2010 19:57:37
*odmítám
 Neskutecny toto
06.12.2010 19:55:15
Atratus a Blublanina: s lidma jako jste vy se odmítáným o čemkoliv bavit. Je mi z vás neskutečně špatně. Nechte mě na pokoji a jděte se radovat, jak někdo dokáže roztřískat lachtanům hlavičky nebo trápit pejsky. Na toto neexistuje jiný pohled. Vás o tom už přesvědčovat nebudu.
 Neskutecny toto
06.12.2010 19:50:04
Doufám, že toto je jen provokačka. Relativně vydařená..

Protože nejhorší, co může být je člověk,který nedokáže akceptovat to, že i jiní můžou mít rozdílný pohled na věc.
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 19:49:58
Neskutecny toto: "Člověk je podle tebe pánem tvorstva, tak by se měl podle toho chovat a ne ubližovat slabým a nevinným a bezbranným tvorům !!!!"
Právě proto, že je pánem tvorstva, může využívat sobě podřízený tvory, tak jak on sám chce.
Přesně tak to totiž funguje na všech úrovních hierarchie v potravním řetězci mezi všemi ostatními živočichy na celém světě. Silnější žije na úkor slabšího.

"většina z vás jsou akorát bezcitní sobci..."
Doufám, že už vyhodilas všechny kožený věci a veškerou kosmetiku testovanou na zvířatech, co máš doma a už nikdy nedáš do úst žádný živočišný produkt.
Nebo jde zas jen o pokrytecký výkřik, který ti má pomoct utvrdit se v tom, jak jsi "lepší a humánnější" než my "necitliví sobci"?
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 19:48:11
CCCajik: přesně tak!!...ale tady jsou samí idioti...
 Neskutecny toto
06.12.2010 19:40:55
krok: Tebe dostat pod ruku, tak ti zakroutím krkem. Zvířata jsou podle zas*aných českých zákonů jen věci, to ano a to je jen důkazem, jakej humus tady máme. Drž radši hubu. Člověk je podle tebe pánem tvorstva, tak by se měl podle toho chovat a ne ubližovat slabým a nevinným a bezbranným tvorům !!!! Přesně z lidí, jako jsi ty, je mi neskutečně zle...hajzle

Díky Kokošce za podporu...a myslím, že už to tady nemá cenu rozebírat...většina z vás jsou akorát bezcitní sobci...
 Neskutecny toto
06.12.2010 19:26:00
Teď by mě zajímalo, kdy tady někdo z pseudoochránců začne s argumentem, že kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi... :)
Smajlík  Xixam
06.12.2010 19:12:41
Ja te chapu, taky mi tyhle veci dokazou zvednout mandle, nejhorsi je asi ta bezmocnost.

Tady tech superhustokrutouberfreecoolinum, co je jim naprosto volny cely svet a ze nekdo tyra zvirata je nezajima, si nevsimej, tady se lidi radsi staraji o to, kdo ma vetsi pero a kdo je na zpovednici nejvice oblibenoucky.

Dokud lidi budou k*rvy, tak se nic nezmeni. Nevim do jake organizace bych musela vstoupit, aby se v Cine prestali masove brutalne vyvrazdovat delfini nebo aby pan sveho psa nemohl jen tak bez problemu shodit z mostu pri veselem nataceni kamaradama.

Nejjednodussi je zavrit oci usi a nevnimat a snazit se mit ciste svedomi aspon sam u sebe, pokud se clovek nechce zblaznit a nebo tomu obetovat zivot.
 CCCajik Žena22 Kategorie
06.12.2010 18:48:58
Já si myslím, že jsi zdravá, když ne na psychiatra, tak na psychologa určitě. Jestli tě natolik dojímají zprávy, že ti rapidně klesá produktivita, tak bys se sebou měla něco dělat.
Týrání zvířat dojímá každého (obzvlášť roztomiloučké lachtánky - kam se na ně hrabe tak nezajímavé zvíře jako je slepice, že?), ale mě nikdy nenapadlo kvůli tomu fyzicky napadat aktéry. (či brečet, šílet a hysterčit na zpovědnici)
Smajlík  Jusik Žena26 Kategorie
06.12.2010 18:47:13
Tvoj text je úplne OK.. na 12-ročnú citlivú holku.
 petko opet Muž30 Kategorie
06.12.2010 18:42:24
oprava:zacházet s jakýmmkoli zvířetem, !které vlastní!, tak, jak ho napadne.
 krok
06.12.2010 18:38:52
Pro všechny zpovědnicové pokrytce: já proti umlácení jakýchkoliv zvířat nic nemám, ale myslím si, že pokud ti pachatelé někomu způsobili škodu, tak by ji měli zaplatit.
Zvířata jsou podle zákona pouze věci a já proti zákonu nemám co namítat. Člověk by bezdůvodně neměl ničit přírodu, protože tak škodí sám sobě. Ale využíváním přírody - lovem si naopak přilepšuje. No a o chovu se tady vůbec nebudeme bavit, je výsadním právem každého člověka zacházet s jakýmkoli zvířetem tak, jak ho napadne.
ČLOVĚK JE TOTIŽ PÁNEM TVORSTVA!
 krok
06.12.2010 18:33:46
Taky bych je zabila!!! Nesnášim, když se ubližuje zvířatů, dětem a přírodě!! Lidi se chovají fakt hnusně!!
Smajlík  sněhurkaa7malýchlidí
06.12.2010 18:17:28
kokoškaaa: No to je celkem přirozené, že pokrytec pokrytci rozumí. Že si to nechcete (obě dvě) připustit a schováváte se za společnost je zcela irelevantní, na objektivním utrpení zvířat to nic nemění. A pak že mentalita "Lidé mají právo žít, ale Židé/černoši lidé nejsou, a tak to PROSTĚ JE" nezanikla...
Smajlík  Tofu Muž21 Kategorie
06.12.2010 18:14:29
kokoškaaa:
To je sice hezké, ale stejně tak činíš.
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 18:12:28
blublanina- tak s tebou opravdu nehodlám nijak komunikovat
Do not feed trolls- ale já se furt nedozvěděla odpoved na to, co z toho máš ty???:-D

Pro všechny: ano mít kožené boty a nenávidět týrání zvírat je trochu divný, ale zvířata na maso se zabíjej rychle a pokud to někdo nedělá, je to týrání, takže to neni povolený a normální. A nedá se to srovnat a týráním pro zábavu! A to mi prostě nikdo nevymluví, je to totiž uplně něco jiného a člověk, kterej má aspon trochu rozumu mi dá za pravdu! A hadry ze zvířat je zas uplně něco jinýho. Ale lidi maso musej jíst. Já taky jím maso a světe div se, nenávidím týrání zvířat! A jestli vám to přijde nepochopitelné zřejmě máte IQ tykve. Mně je těch zvířátek alespon líto a neni mi to u prdele narozdíl od vás necitů.
konec.
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 18:09:46
kokoškaaa: "tak to jsem opravdu nikde neviděla, jen to psala jako fakt, že se zabíjej, ne že se můžou zabíjet nebo že je to normální."

viz autorčino - "ale pořád ještě si vemte, že prasata a kuřata jsou zvířata, která jsou určena na porážku" - jsou určena!

"navíc psala, že maso téměř nejí."
Nejdřív psala, že ho nejí, pak že ho téměř nejí, pak že ho jí každý týden.

"To opravdu člověk musí být vegetarián, když nemá rád týrání zvířat??????"
V článku o těch lachtanech se píše, že je zabil většinou jediný úder přes lebku. Přijde ti to jak týrání zvířat?
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 18:04:53
Atratus- tak to jsem opravdu nikde neviděla, jen to psala jako fakt, že se zabíjej, ne že se můžou zabíjet nebo že je to normální. navíc psala, že maso téměř nejí. To opravdu člověk musí být vegetarián, když nemá rád týrání zvířat??????
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 18:04:48
kokoškaaa: Co na tom nechápeš? Nelíbí se mi názor, který jsi zde prezentovala, protože porušuje zákony logiky. Z toho důvodu tě nepovažuju za důvěryhodnou osobu a jediný můj prostředek, jak to mohu dát najevo, je poslat ti dynamit.
Sebevědomí mi to nijak nezvedlo.
Smajlík  Do not feed trolls Muž18 Kategorie
06.12.2010 18:04:46
kokoškaaa
Zkus si reakce autorky přečíst znova - ona napsala, že schvaluje zabíjení takové jaké je ( a mnohdy humánní není ) chovných zvířat.
 blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 18:02:45
kokoškaaa: "a ona snad napsala, že tohle všechno schvaluje?????"
Jj, psala tady, že některý zvířata se můžou zabíjet (a ne jen pro jídlo, ale i kvůli "zábavě") a některý ne.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 17:55:38
sorry,nechtic sem to odeslala dvakrát:)
Smajlík  ututhdrg
06.12.2010 17:55:05
ever
nápodobně,,magore..


autorka:

nevím,proč Ti všichni nadávají..prostě Ti vadí týraní zvířat,tečka..
 ututhdrg
06.12.2010 17:54:44
Atratus- a ona snad napsala, že tohle všechno schvaluje?????

Do not feed trolls- tak budu mít nižší index důvěry a?zklamu tě, ale vstup sem mi nezablokujou, takže smolík:-)já budu mít nižší index důvěry a ty vyšší sebevědomí. Opravdu tohle miluju, když píšu do nějaké diskuze a najednou mi něco přijde od neznámýho nicku. Nevadí mi to, jen to nechápu:-D
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 17:54:24
ever
nápodobně,,magore..nevím,proč Ti všichni nadávají..prostě Ti vadí týraní zvířat,tečka..
 ututhdrg
06.12.2010 17:49:55
kokoškaaa: "ona tady psala, že jí vadí týrání"
Psala taky, že jí vadí zabíjení pro zábavu, že zabít lachtana je "morálně" něco jinýho než zabít krávu atd.
Co se týče týrání, už to tady někdo psal níž, že takový prase z velkochovu během celýho života může "trpět" asi víc, než lachtan ubitej jednou dvěma ránama do hlavy.
(A to ani nemluvím o tom, jakým způsobem můžou žít a umírat zvířata, ze kterých se vyrábějí boty, v jedné z nejvýznamnějších exportních zemí - v Číně.)
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 17:49:37
kokoškaaa:
"Dynamit zlosti můžete zaslat osobě která Vám nějakým způsobem výrazně ublížila nebo si o ni myslíte, že ji nelze věřit. Zasláním dynamitu se sníží index důvěry dané osobě."

Zkouším pocit člověka, který se rozhodne podpořit zvířata tím, že přestane jíst maso.
Smajlík  Do not feed trolls Muž18 Kategorie
06.12.2010 17:41:43
Atratus- mě tohle slovíčkaření fakt neba, ona tady psala, že jí vadí týrání

Do not feed trolls- hm to máš blbý no, ale nevim k čemu by ti bylo, kdybys mi poslala tisíc dynamitů? Ale asi jsem jiná. a nevím jestli z toho dynamitu dneska usnu:-DAle hlavně, že se ti ulevilo, to je důležité.-)
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 17:41:41
Je zvlastni, ze tam nedali zadnou fotku. Verim, ze kdyby nejaka existovala, je nekde na internetu k videni. Nejsou ani na englicky psanych strankach. Medialne se to samozrejme siri rychle, ale otazkou zustava, jestli to neni jen novinarska kachna. Ostatne jako temer vse. Abych to opresnil. Kachna je tak kazda 2. zprava a ty zbyvajici 3 zpravy z 5 jsou tak prekroucene a ucelove zkreslene, ze zpravy kvuli tomu uz radsi nectu ani nesleduju. Ne vsechno je lez, ale vyznat se v tom, co pravda je a co ne je vetsinou dost tezke. Zpravodajstvi bez emoci by uz v dnesni dobe ani nemohlo existovat. A pokud v necem emoce nejsou prirozene, je nutne je umele vytvorit. Navic me zaujala reakce, kterou zde nekdo napsal. Premyslejte, kolik prihod se stane denne v celem svete (aids, obcas hladomory, valky, autoritarske rezimy, velkochovy, zabijeni zvirat kvuli cemukoliv...). Do zprav uz to ale nema smysl davat. Proc? Uz to nikoho nezajima a lidi to povazuji za normu. Tim padem je to co? Nezajimave a tudiz neprodejne. Videli jste snad posledni dobou ve zpravach nejakou pozitivni informaci? Myslim, ze to nebude ani 1 z 10. Kdo kouka na zpravy a bezhlave jim veri, ma velmi zkresenou predstavu reality kolem nas.
 Sting79 Muž32 Kategorie
06.12.2010 17:40:34
Chápu tvoje pocity. Kdybych dostal povolení těm sráčům co zabíjejí tulení mláďata rozmašírovat hlavy, tak bych to udělal.
 Protektor
06.12.2010 17:37:25
kokoškaaa:
"mimochodem, kdo mi poslal nákej dynamit nebo co?nemůžu ho identifikovat, tak se o to přihlašte, když vám na to záleží:-D"

Teď vážně lituju, že ti nemůžu poslat víc než jeden..
*FACEPALM*
Smajlík  Do not feed trolls Muž18 Kategorie
06.12.2010 17:33:31
kokoškaaa: "myslím, že umře, kvůli lidem co ho zabili, ne protože si z toho ona koupila boty."
Ti lidi to zvíře jenom zabili proto, aby si ona mohla koupit ty boty.

"A kdyby si je nekoupila, najde se dalších x lidí co si je koupí."
Jenže, kdyby si je ona nekoupila, tak ty boty si celkově nekoupí x lidí, ale (x-1) lidí, o to míň bot by se potom vyrobilo (s klesající poptávkou klesá nabídka) a o to míň zvířat by bylo zabitých na výrobu těch bot.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 17:31:26
mimochodem, kdo mi poslal nákej dynamit nebo co?nemůžu ho identifikovat, tak se o to přihlašte, když vám na to záleží:-D
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 17:29:33
Strávit s tebou hodinu v jedný místnosti, tak si rozmlátim hlavu vlastním loktem. Doufám že je to fejk.
Smajlík  ever
06.12.2010 17:29:18
Atratus- dobrá odpoved:-D, myslím, že umře, kvůli lidem co ho zabili, ne protože si z toho ona koupila boty. A kdyby si je nekoupila, najde se dalších x lidí co si je koupí.
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 17:27:18
kokoškaaa: "a kdyby si ty boty nekoupila, tak by to zvíře ožilo?"
Neumřelo by kvůli _jejím_ botám.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 17:25:51
Atratus- a kdyby si ty boty nekoupila, tak by to zvíře ožilo?
Smajlík  kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 17:23:12
Neskutecny toto: "to že mám doma kožený boty...proto jsem jako pokrytec? :((("
Potřetí - jo.
Nechápeš, že to zvíře, z kterýho nosíš boty, zemřelo jen pro tvoje pohodlí a pro tvůj dobrej pocit z těch bot, čili z "povrchních" důvodů, který ti jakože tak vaděj?
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 17:22:00
Neskutecny toto: pokud tak miluješ zvířata, tak je miluj všechny a ne jen některé...
 Kečup Žena63 Kategorie
06.12.2010 17:21:53
pro autorku: já tě naprosto chápu a tady na zpovednici jsou trochu jiný lidi, myslim, že na jinym foru by tě podpořili. Nemyslím si, že si pokrytec a nemyslím si, že jsi naštvaná proto, že ti nikdo nedal za pravdu, jak tu někdo píše, ale proto, že tě mrzí, že je to tady těm lidem uplně jedno. Místo aby třeba napsali, že je to hnusné, tak jdou ještě všichni proti tobě a nad tím můžu jen kroutit halavou A ty si z toho nic nedělej. Těmhle lidem tady dělá dobře ubližovat jinejm a podpory se od nich nedočkáš a budeš ty ta zlá, ta co si jen stěžuje a nic s tim nedělá. A já si vážím lidí jako ty, kterým to jedno není! A někdo tady ještě napsal, že tě zajímaj víc zvířata než lidský problémy, ale dotyčnému asi nedošlo, že si měla na mysli banální zpovedi typu HA nebo neozval se mi. Radím ti vyhýbej se tomu. Na žádná videa s týráním nekoukej a už vůbec si nedělej hlavu z lidí na zpovednici. Všude na světe je dost lidí jako ty, co mají rádi zvířata. A vím , že si nikde nenapsala, že zabíjení prasat nevadí, pouze že to tak prostě je a tyhle zvířata se zabíjej rychle proudem, teda aspon většinou a ne klackem do hlavy umlátit.
Držím ti palce
Smajlík  kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 17:20:18
Neskutecny toto
Když ti to vadí - něco dělej.

To, že zde budeš debatovat nad tím jak tuleňátko zemřelo - nic nezměníš.
 blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 17:19:28
:((( Proč mi tu lidi píšou, že jsem p*ča když mi na zvířatech záleží a nechci aby se týrali a zabíjeli pro zábavu a nebo pro mindráky nějakých zatracených ldiských zrůd? to že mám doma kožený boty...proto jsem jako pokrytec? :(((
 Neskutecny toto
06.12.2010 17:13:26
Neskutecny toto:V klidu, já s tebou souhlasím- do jisté míry, chápu jak to myslíš..:) ale bu´d ráda, že ti někdo nabídne i jiný pohled na věc..
 Kečup Žena63 Kategorie
06.12.2010 17:12:57
Neskutecny toto:

Sentimentem nikomu nepomuzes, jen ciny. Co kdyby sis proste priste sotupla pred zrcadlo a rekla sama
sobe, co chces slyset, abys nemusela ztracet cas tady? Prijdes mi jako hystericky a panovacny dite...
 pawel
06.12.2010 17:11:56
kokoškaaa: nene, jde o to, že sice nezabrání tomu, aby se zabilo nějaké zvíře, ale když takhle budou uvažovat všichni, tak tomu fakt nikdo nezabrání- to je jako s volbama, jeden člověk nic neovlivní, ale když by se lidi spojili, přece jen něco dokážou..:) nebo jako s Bleskem, kdyby ho nikdo nečetl, tak se nebude prodávat. Nebo jako s tuňákama...:)
 Kečup Žena63 Kategorie
06.12.2010 17:08:51
Ty vole.. Ty jsi fakt neuvěřitelně pokrytecká píča..
Smajlík  Do not feed trolls Muž18 Kategorie
06.12.2010 17:08:26
Oriq- když jí maso, má na tom svůj podíl? a kdyby ho nejedla zachrání tím snad nějaké zvíře?

To jste všichni tak nechápavý? Ona jí maso jako vy všichni a proto nemá právo na to, aby jí vadilo týrání zvířat? To je opravdu inteligentní.
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 17:08:19
A co kdybys radši uznala, že pravdu nemáš. Tvůj pohled na svět není jediný.
Smajlík  hawer
06.12.2010 17:07:07
Jsem asi tupá a nevím, jak to chodí na jatkách, ale myslím, že tam se to neděje takovým způsobem, jako když někdo ze srandy rozmlátí zvířeti hlavu palicí, stahuje je zaživa z kůže a usekává jim pracky! Ale asi jsem naivní :)
 Kečup Žena63 Kategorie
06.12.2010 17:07:06
Čtu dobře, že ti je špatně proto, že TOBĚ nikdo nedal za pravdu?

Safra a já myslela, že zde jde o životy roztomilých tuleňů.
Smajlík  blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 17:06:44
to byla jen regulace jejich stavu....


to jak byla provedena je jiná věc


a to že jsi tupá kráva která se podobá hospodskému vyřvávači je další věc
 poi
06.12.2010 17:06:13
Je mi z vás špatně. Není tu fakt nikdo...kdo by řekl, že mám pravdu a trochu mu to bylo líto... nechte mě být...je mi líto, že jsem sem vůbec psala...
 Neskutecny toto
06.12.2010 16:51:57
blublanina: "Ale dle mne např. prasátko trpí mnohonásobně víc než tuleň."
Jenže prasátko není tak roztomilý jako lachtánek. Proto smrt prasete autorce zpovědi nevadí a lachtan jo.

angelinka: "vtipné, jak všichni začnou psát, že jíš maso a že to je vpodstatě to samé. Samozřejmě není."
A není to tak, protože tys to řekla, že to tak není, žejo.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 16:49:10
Neskutecny toto: "Víte co, kdo dal vlastně lidem právo zabíjet nevinný zvířata?"
Tomu se říká právo silnějšího a přírodě to tak chodí všude.

"Mám toho dost. Půlku z toho co si vydělám přispěju na ty zvířata."
Uuuuuu, jak jsi ušlechtilá a filantropická! Tos přece chtěla slyšet, ne?
(Pomíjím to, že stejnak na ně nic nedáš a kdyby jo, tak určitě ne polovinu svýho platu. Možná někam pošleš tak stovku pro svůj dobrej pocit jakože ti to "není lhostejné")

"Aspoň nemyslím jen na sebe a není mi to jedno!!!!"
Tohle napsal někdo, pro koho je lachtan důležitější, než problémy ostatních lidí.

"Jak by bylo vám kdyby vás někdo mlátil po hlavě do umření a vy jste nemohli mluvit ani se bránit?!!!!!! :((("
Jak by bylo tobě, kdyby tě někdo podřízl a snědl, jak ty to děláš se slepicema?
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 16:49:03
Umazte vznikle mezery v odkazu:

http://www.novinky.cz/zahrani cni/svet/218874-na-novem-zelandu-nasli-2 3-mrtvych-lachtanu-nekdo-je-utloukl.html
 pawel
06.12.2010 16:48:33
vtipné, jak všichni začnou psát, že jíš maso a že to je vpodstatě to samé. Samozřejmě není.

Naprosto s tebou souhlasím, taky bych jim přála jen to nejhorší v životě.
 angelinka
06.12.2010 16:46:13
Během napsání toho příspěvku bylo v Africe brutálně zavražděno 50 roztomilých dětí s velkejma hnědejma kukadlama.
Smajlík  aheh
06.12.2010 16:45:43
Neskutecny toto

Budu asi zlá:
Ale dle mne např. prasátko trpí mnohonásobně víc než tuleň.
Ano měl krutou smrt, ale měl to za sebou. Kdežto prasátko ve velkochovu - nejenže má málo prostoru, cpou do něj růstové hormony, ale aby toho nebylo moc odtrhávají malé selátka od prasnic. Takže i po emoční stránce (pokud připustíme, že zvíře má emoce) strádá podle mne víc než tuleň, který je max. do hodiny mrtev.
 blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 16:44:39
Neskutecny toto: "ale nevím proč bych měla být pokrytec, když mám doma kožený boty a trápí mě, že nějací ku*vy mlátí k smrti nevinný zvířata a zabíjí je pro dobrej pocit"
Proč nosíš kožený oblečení? Pro svůj dobrej pocit. Vždyť by šlo nosit něco jinýho.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 16:44:27
Durcet ze Sodomy- zabijačka je velká vyjímka a ty už ani nejsou povolený.


No jasně, jen jí všichni vyčinte!
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 16:43:51
Víte co, kdo dal vlastně lidem právo zabíjet nevinný zvířata? Mám toho dost. Půlku z toho co si vydělám přispěju na ty zvířata. A teď do mě, jaká jsem kráva. Aspoň nemyslím jen na sebe a není mi to jedno!!!! Je mi z vás z některých fakt smutno!!!! :( Jak by bylo vám kdyby vás někdo mlátil po hlavě do umření a vy jste nemohli mluvit ani se bránit?!!!!!! :((( Víte co, jděte si nacpat břicha a mějte se krásně na světě a budte si třeba rádi, že umřelo dneska 23 životů, kvůli nějaké zábavě...ale jasně udělali to lidi, ti mají právo na všechno
 Neskutecny toto
06.12.2010 16:43:42
To, že je zvíře určeno na porážku, ještě neomlouvá jeho týrání v chovu. Pokud nejsi živa na kořínkách a houbách z lesa a nejsi vegan, máš na tom taky svůj podíl. A pak napíšeš, že jíš občas kuře? Jo aha, ono to kuře když je jenom jedno jednou za čas, tak jsi vlastně z obliga. Mučení zvířat je mučení zvířat. Zvíře mučit nemusíš, když ho chceš sníst, ale děje se tak.

A vůbec, na tomhle světě se děje dennodenně takovejch zvěrstev, a nikdo si toho ani nevšimne. Víš, kolik dětí chcípne hlady, zatímco ty se tady pokrytecky hádáš o to, jestli je lepší umlátit tuleně nebo utýrat prase v chlívě?
Smajlík  Oriq Žena30 Kategorie
06.12.2010 16:41:52
Neskutecny toto: "tahle zpověď má aspon nějakej smysl...to že vám je to jedno a radši řešíte kraviny ostatních týkající se rozchodů nebo velikostí penisů"
Pro normálního člověka bude asi jeho osobní život (vztahy, rozchody apod.) asi důležitější než někde několik chcíplejch lachtanů.
Ale ty stavíš "problémy" zvířat nad problémy lidí - evidentně jsi psychopat.


"Do háje, já maso nejím, jím ho jen občas a to možná tak jednou za týden kousek kuřecího..."
"Maso nejím" x "jím ho občas" x "jím ho každej týden"


"ale pořád ještě si vemte, že prasata a kuřata jsou zvířata, která jsou určena na porážku"
To, která zvířata jsou určena na porážku, je společenská konvence měnící se od kultury ke kultuře. Někde zas jedí lachtany, někde mají zakázaný jíst vepřový nebo hovězí.


"aby lidi měli co jíst...ale vy mi budete říkat, že když někdo mlátí lachtany, delfíny, koně nebo psy nebo je brutálně zabíjí, že je to to stejný ?!!!!!!!!!"
Jo, je. Naprosto.
Ve skutečnosti jsou jenom dva důvody, proč tobě to připadá jiný: 1) jsi ovlivněna společenskou konvencí 2) lachtánci s velkýma tmavýma očima, roztomilí pištiví delfínci a "ušlechtilí" koně ti připadají roztomilejší než nějaká "hloupá" kráva nebo slepice, "špinavý" prase a proto ti vadí, že se jedny zvířata zabíjejí a druhý ne.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 16:41:14
kokoškaaa: Konečně mi tu někdo mluví z duše!

To snad není pravda... i kdybych měla doma kožený boty, tak co! Já vám tady říkám, že chápu, že neudělám nic s tím, že se zvířata jako jsou kuřata prasata zabíjejí na jídlo...nesouhlasím s žádnýma kožichama ani ničím takovým...ale nevím proč bych měla být pokrytec, když mám doma kožený boty a trápí mě, že nějací ku*vy mlátí k smrti nevinný zvířata a zabíjí je pro dobrej pocit !!!!!!!!! V tom rádiu říkali, že ještě ke všemu to dělali pro ZÁBAVU !!!! Sakra to mě tady skoro nikdo nechápe nebo co?

pawel: Nic takovýho netvrdím!!!!!!!!! Ale ve společnosti je žažito, že to tak je, a nic s tím nezměním!!!!!! Kuřata a prasata se budou zabíjet dál!!!!!!! A nikde jsem neřekla, že nevadí, že zemřou!!!
Smajlík  Neskutecny toto
06.12.2010 16:41:01
http://bit.ly/18V7oX

warranty void if
Smajlík  seal is broken
06.12.2010 16:40:54
Potřebovala bys exkurzi na jatka nebo do velkochovu kuřat.
Aspoň budou z lachtanů pěkný čepičky.
Smajlík  aheh
06.12.2010 16:38:46
Neskutecny toto:

Pokud tvrdis, ze jsou prasata a kravy urceny na porazku, tak nevadi, ze zemrou, tak jsi jen pokrytec!
 pawel
06.12.2010 16:38:14
PETA proti tomu docela intenzivně bojuje, kromě petice můžeš přispět finanční částkou. Obecně má PETA velkou úspěšnost s kampaněmi, takže to cenu má (viz např. celkem nedávno uzavřená dohoda s KFC, že PETA stáhne v Kanadě svou agresivní kampaň, když KFC změní výrobní postupy a zavede i veganské menu - což myslím byla dokonce iniciativa KFC).

http://www.canadasshame.com/
 Tofu Muž21 Kategorie
06.12.2010 16:36:59
Neskutecny toto: Povolené to je minimálně v Kanadě a Norsku. Jinak velký rozdíl v tom jestli zabíjíme lachtany nebo krávy nevidím. Jenom v té humánnosti a souhlasím, že by je nemuseli umlátit klackem, ale třeba zabíjet elektrošokem.
 Votrapa Muž Kategorie
06.12.2010 16:36:15
Neskutecny toto
Ale co změníš tím, že tady budeš psát emotivně zabarvené texty? Krom toho, že ulevíš vlastnímu svědomí, že patříš k živočišnému druhu, který je dosti krutý.
 blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 16:35:53
kokoškaaa : Jo tak rychle a proudem do hlavy? Jeď se někdy podívat na vesnickou zabíjačku....

Neskutečny toto : Tak z tebe je mi vážně na blití. Můžeš se posrat z lachtana, ale zabít tele je normální, protože je "určený k porážce" ??? No ty woe...
Smajlík  Durcet ze Sodomy Muž35 Kategorie
06.12.2010 16:34:38
Neskutecny toto: A co jako? Opět jsem ti to řekl co s tím uděláš? Tak jo já se du na to vysrat. Pro někoho je kravina zvířátka a pro někoho je kravina něco jinýho, otázka je kdo je víc rozumný, jestli ten který se zajímá o zvířátka nebo ten kdo se zajímá o svůj život...
 TheSlimShady Muž17 Kategorie
06.12.2010 16:32:37
... jo a ještě si dovolím maličkost. Některým lidem vadí že se zabíjí roztomilé velryby, psi nebo lachtani nebo medvědi v Asii... my tady zase na běžícím pásu zabíjíme posvátné krávy, králíky, jeleny atd...

Já osobně maso jím, ale zvířata nezabíjím (ani rybu, ani králíka, prostě žádné a nikdy) ani na maso nesahám.. pokud už není tepelně zpracované..
 BomberMAN Muž28 Kategorie
06.12.2010 16:32:31
TheSlimShady: Ne nic takovýho nejsem sakra..jsem normální holka a je fakt, že maso k životu nepotřebuju, ale nezastávám žádný bláznivý teorie...Ten tvůj postoj jestli se z toho máš posrat...tak by možná neškodilo, kdyby ses z toho opravdu posral...tahle zpověď má aspon nějakej smysl...to že vám je to jedno a radši řešíte kraviny ostatních týkající se rozchodů nebo velikostí penisů nebo já nevím čeho všeho... to je vaše věc...ale ty mi nebudeš říkat "co jako"

A vy mi budete říkat, že to není rozdíl? Do háje, já maso nejím, jím ho jen občas a to možná tak jednou za týden kousek kuřecího...nesouhlasím ani s tímhle...ale pořád ještě si vemte, že prasata a kuřata jsou zvířata, která jsou určena na porážku, aby lidi měli co jíst...ale vy mi budete říkat, že když někdo mlátí lachtany, delfíny, koně nebo psy nebo je brutálně zabíjí, že je to to stejný ?!!!!!!!!!
 Neskutecny toto
06.12.2010 16:32:27
bože nesnášim ty kecy o tom, že zvířata taky jíme viz oriq. My maso musíme jíst a tyhle zvířata zabíjíme rychle proudem do hlavy a ne , že je umlátíme.

blublanina- myslím, že s tím asi hodně nadělá, když už je po nich a ty hovada žijou třeba na druhym konci planety, ale je to tvuj názor

Naprosto tě chápu, stejně tak to nesnáším a tyhle lidi moc dobře vědí co dělají a nezaslouží si žít!
 kokoškaaa Žena30 Kategorie
06.12.2010 16:32:11
No jo no, včera zas nějakej magor zabil autem 8 cyklistů:(
 cmos Muž31 Kategorie
06.12.2010 16:31:56
Kdybych mohl, tak bych je pověsil na vlečný lano a vyrazil na dálnici, dokud bych je neobrousil na kost a pustil bych si k tomu nějakou chytlavou pecku, třeba něco od linkin park
 Zvrhlíček Muž23 Kategorie
06.12.2010 16:28:34
Neskutecny toto
Co třeba místo výkřiků do tmy připojit se k organizacím, které proti podobným aktivitám vystupují razantněji?
Ano chápu.. ono je lehčí říct - nic se nezmění.
Ale potom je nelogické nadávat - když se stejně nic nezmění.
 blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 16:26:40
Budu tady opakovat názory jiných, ale :

OPRAVDU SI MYSLÍŠ, ŽE TA KRÁVA (KUŘE, PRASE, RYBA), COS SEŽRALA K NEDĚLNÍMU OBĚDU, SI TOHO ZABÍJENÍ ANI NEVŠIMLA ??

Není rozdíl v tom, jestli někdo majzne palicí přes hlavu lachtana nebo prase...
Smajlík  Durcet ze Sodomy Muž35 Kategorie
06.12.2010 16:25:47
Doufám, že nejíš maso a nenosíš a nemáš doma žádnou koženou věc, jinak bys byla hroznej pokrytec.
 Atratus Muž69 Kategorie
06.12.2010 16:25:29
Aha rozumím, máš problémy se zvládáním svých emocí.
 ##### Muž21 Kategorie
06.12.2010 16:25:24
viz. blublanina
+ bych se zeptala jaké nosíš boty, kožené?
 Taheebo Žena37 Kategorie
06.12.2010 16:25:04
blublanina: A co mám proti tomu asi tak dělat ?!! Jak tomu zabráním?? Na světě pořád budou běhat zrůdy, co si budou svoje komplexy vybíjet na nevinných zvířatech a já s tím neudělám nic!!! Aspoň mi to není jedno jako tobě!

Votrapa: prímové věci? ty mi radši fakt nepiš...a tohle dokáže napsat 30letej chlap?! Když asi v rádiu hlásili, že se stala brutální a strašná neuvěřitelná věc, tak to asi nebude povolený!!!!

BomberMAN: Já jsem si nevybrala, že tu zprávu chci vědět...lepší je to nevedět..souhlasím, jinak bych se zbláznila..ale bohužel se to ke mně vždycky nějak dostane, že někdo někde umlátil pejska nebo tohle...cítím se bezmocně a jsem plná vzteku
 Neskutecny toto
06.12.2010 16:24:50
Jinak viz. Oriq
Pokud papáš maso z velkochovů - nejsi o nic lepší.
 blublanina Žena Kategorie
06.12.2010 16:24:43
blublanina: ono to vyjde nastejno; když se pokusí něco změnit, hned bude za "pseudohumanistku", "ekofašistku", apod...
Smajlík  Tofu Muž21 Kategorie
06.12.2010 16:23:49
A co jako se s toho mám posrat nebo co? Kdybych takto všechno bral můžu se jít už dávno zastřelit. Zkusím hádat jsi vegetariánka nebo veganka že?
 TheSlimShady Muž17 Kategorie
06.12.2010 16:22:45
Víš, jakým brutálním způsobem bylo zabito zvířátko, který jsi dneska měla na talíři k obědu?

Pokud jsi vegetarián, tak to beru zpět. Z části.
 Oriq Žena30 Kategorie
06.12.2010 16:22:02
tuším že v Kanadě je to takový národní sport, divíš se že se v naší společnosti něco takovýho děje? já ani ne... tohle není bohužel problém jen blbejch pubošů
 BlackRainbow Žena24 Kategorie
06.12.2010 16:21:17
Vsak ono na kazdyho dojde.. A souhlasim, taky je mi zle z toho jaky zrudy chodi po tyhle planete. Co nadelame, legalni odlov neni zatim povolen a jit si za to sednout se moc lidem nechce, ackoli by to byl dobrej skutek.
 ever
06.12.2010 16:21:05
Je to sice humus, ale některé teorie říkají že člověk by se měl věnovat jen zprávám ze svého okolí jinak se může zbláznit...něco pravdy na tom je.

A druhá věc je že i v přírodě jsou druhy zvířat které zabíjejí jen pro zábavu.. je třeba si uvědomit že nespravedlnost je všude na světě a je přirozená..

A nebo třetí varianta (pro mě nefunkční).. všechno zlé je pro něco dobré, kdo ubližuje ten si to nakonec odskáče (karma)
 BomberMAN Muž28 Kategorie
06.12.2010 16:20:53
A oni jsou chránění? Vždyť v Kanadě je zabíjí (mláďata) jako na běžícím pásu. A dělají z jejich kožešiny prímové věci. A myslím, že je tlučou klackem po hlavě právě kvůli tomu, aby se nepotrhala kůže. Takže je otázka, jestli to nebylo v rámci "běžného" a povoleného lovu. Jinak: http://goo.gl/kBovr
 Votrapa Muž Kategorie
06.12.2010 16:19:32
Když ti něco vadí - něco proti tomu dělej.

Ach ta hloupá povaha stěžovat si a přitom houno dělat.
 blublanina Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk