Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.473658, vloženo 03.09.2010 21:45:53 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
SM salon
Z nudy surfim do nejzapadlejších koutů internetu a našel sem stránky různých SM salonu.. síla :-) ty ženský který tam tomu velej musej bejt zajímavý osoby! Ale kolikrát co tam píšou, je to docela hard core, třebaže vás tam zavřou přes víkend a vy nemáte jistotu kdy bude konec ,.. taky je to tam za hodinu asi kolem 1500 nebo tak nejak.. asi je to dobrej business se timhle živit, .. co myslíte? Já sám teda sem příznivce bondage, ale bez násilí. Ale prostě nějak mi to vrtá hlavou.. ale myslim že asi bude lepší najít přítelkyni s timhle zájmem. Taky sem našel že se lidi slejzaj na latex-párty.. tady v čechách .. nikdy sem ani nepomyslel že něco takovýho existuje :-D ale nestyděj se za to, nenechaj se odradit ostatníma a dělaj co je baví..

Názory?

Nebo máte nějakou zkušnost? pište pište pište
 trapnaprezdivka Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
03.09.2010 21:49:20
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk