Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.450008, vloženo 22.04.2010 13:25:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Příspěvky na dovolenou
"Pokud evropský komisař pro průmysl a podnikání Antonio Tajani, do jehož kompetencí turistický ruch spadá, uspěje se svým nápadem, budou někomu stačit na zájezd jen dvě třetiny nákladů. Zbytek doplatí z evropských peněz Unie.

Přelomová myšlenka zazněla na dubnovém zasedání ministrů turistiky v Madridu. Podle zúčastněných by měl Brusel přispět důchodcům nad 65 let, mladým mezi 18 a 25 lety, invalidům a také rodinám, které čelí "těžké sociální, finanční či osobní" situaci.

Tajani, kterého do komise poslal italský premiér Silvio Berlusconi, při obhajobě svého nápadu také rozšířil Všeobecnou deklaraci lidských práv OSN - podle jeho názoru se z dovolené "stalo právo člověka a turistika je významný ukazatel kvality lidského života".

Pokud by nakonec Tajani se svým návrhem uspěl, měli by v první fázi jezdit seveřané na jih a naopak jižané na sever. Ročně by takové dotace přišly na stovky milionů eur, podle ministrů pro turistiku by však turisté utráceli, a tím podpořili ekonomiky hostitelských zemí."

http://ekonomika.idnes .cz/nemate-na-dovolenou-komisar-ma-napad -prispeje-vam-unie-ppj-/eko_euro.asp?c=A 100422_1373015_eko_euro_vem

Tak vám nevím... Ústavní soud před pár dny rozhodl, že právo mít kabelovku a internet patří mezi základní lidská práva a dluhy se nemusí platit, pokud by to znamenalo, že ti na kabelovku nezbude, a teď by mezi tato práva mělo patřit i právo na zahraniční dovolenou... takže dluhy se nejspíš opět nebudou muset platit, pokud by mi nezbylo na dovolenou na Kypru...

Rozumíte tomu někdo?
 kristusek E-MAIL:   Muž35 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.04.2010 14:41:37
Švýcarské krávy se nedomluvily na společné taktice. Proto nebudou mít (prozatím!) právníky na jejich ochranu.
Ti se teď musí zabývat s problémem, co s Nigerijci. Každý rok ji příjde do země pár tisíc, nic neumí, jen stále něco požadují a Nigerie je odmítá brát zpět. Tak se tihle nevyužití právníci vrhli na jejich "opatěru". Jeden každý případ stojí jako Mercedes 200 stovkové řady.
(Ty pak ojeté jdou do Nigerie... Zde mi chybí smajlík!)
 Daniela-Hildegard Žena38 Kategorie
22.04.2010 14:29:26
Tenhle text je asi přeložený z řečtiny - řeči těžko překladatelné. Ale podstata nápadu se z toho dá vyčíst.
Zrovna si čtu, že řečtí ouředníci budou stávkovat, jako protest proti nízkým úvěrům v Euro ze zahraničí. Řeč je o 30 miliardách, Řekové potřebují k sanaci desetinásobek. A nevratné!
To přece nejde, aby hotely v Italii byly obsazené jen domorodci! (Letos to na to vypadá).
Do stejné brázdy spadá také požadavek leteckých společností - ty vyžadují po státu úhradu (popílkové!) za nelétání k vůli sopce na cizím území. Jde v případě Německa jen o 3 miliardy €.
 Daniela-Hildegard Žena38 Kategorie
22.04.2010 14:04:10
A jezdit se bude muset vlakem, aby to bylo ekologické. Jsme přece v ekologické Evropě, ne ? Ne, počkejte, bude se chodit na dovolenou pěšky - bude to ekologické a navíc zdravé.

Nebo co takhle ? Všechno zůstane při starém a peníze z našich daní se budou posílat rovnou hoteliérům v Itálii na účet. To bude nejlepší.
 BukJakKluk2
22.04.2010 13:59:52
Zásadně nesouhlasím. Dovolená není právo ale povinnost.
 BukJakKluk2
22.04.2010 13:51:02
imp - no jo, ale pokud se podíváš na ten článek, tak na konci je odstavec o tom, že u nás už něco podobného funguje, což jsem ani netušil. A nejspíš nejen já...
 kristusek Muž37 Kategorie
22.04.2010 13:48:44
imp: Vybral sis špatnou větu. Důležitá byla ta druhá - "aniž by existovala možnost jak mu tuto moc OKAMŽITĚ odebrat"
Kdyby bylo na stránkách MVČR menu "vyhoďte si svého úředníka" a stačilo by 50 / 100 tisíc hlasů pro, to by ses divil jak by najednou začali makat efektivně, jen aby si udrželi teplé místečko.

Jistěže jeden člověk by dokázal udělat pořádek, jenže je problém vybrat takového, který by o tom měl skutečně zájem a schopnosti.
 zlomyslný perceptron
22.04.2010 13:43:49
Ne. Možná tu ani není co k rozumění...
 chrysanthemum Žena32 Kategorie
22.04.2010 13:43:19
zlomyslný perceptron: Naprostý nesouhlas. Pokud by moc byly v rukou jediného člověka, tak ten by tady v tomhle bordelu udělal pořádek do týdne. To, na co poukazuješ, je důkaz naprostého selhání neosobního byrokratického aparátu (unie de facto nemá žádnou moc a pravomoci).

kristusek: Klid, všechny tady tyhle pošahané tendence skončí utopené v krvi. Už je to na spadnutí. Ve Švýcarsku budou mít zvířata právníky, za pár let bude evropský komisař za Švajc kůň, stavba gladiátorských arén je na spadnutí,... Pak už jen nájezd barbarů a mocné impérium padne. To už tu bylo.
 imp Muž24 Kategorie
22.04.2010 13:35:07
Další důkaz absurdity svěření JAKÉKOLIV moci do rukou jednotlivce, aniž by existovala možnost jak mu tuto moc OKAMŽITĚ odebrat. Tento člověk je zcela evidentně komunista, postižený, debil nebo duševně nemocný a jako takový není schopný vykonávat veřejnou funkci.

Už se moc těším až budou daně na 90%, možná potom někomu dojde, že něco je špatně a bude moderní defenestrace.
Smajlík  zlomyslný perceptronPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk