Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.423763, vloženo 30.11.2009 07:15:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
První sex - výdrž u kluka
Zdravím. Chtěl bych vědět , jak je to s výdrží u 1. sexu u kluka ? Jak dlouho jste vydrželi ? (PS. : Pomáhá pár hodin před sexem masturbace , na větší výdrž?)
 To jsem já přece Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.07.2018 23:03:08
Mám takový problém, jedno sobotní odpoledne jsem v nákupním centru poznal jednu zdejší uklízečku. Byla trošku starší ale to nic nemění na tom že jsem toužil s ní prožít nezapomenutelnou noc. Potom co vytřela poslední kabinku jsme se po plánovaném srazu vydali ke mě domů. Když na to došlo tak jsem byl trošku nervózní. Sex se starší paní pro mě byla zcela nová záležitost ale potom co jsem ji úspěšně dokonal jsem po probuzení zjistil, že vedle mě leží bez jediné známky života. Rozhodl jsem se ihned zavolat záchranku až potom co jsem jí utřel poslední flek mého semene z její tváře. Záchranáři ji hned po příjezdu prohlásili za mrtvou a já byl předvolán na policii k výslechu. Po 3 hodinovém výslechu byl případ odůvodněn jako nešťastná náhoda díky čemu jsem byl prohlášen za nevinného a mohl se pokojně odebrat zpět do mého rodného bydliště. Ovšem od této chvíle nesouložím se staršíma. Ačkoliv to zní jako příběh se zcela smyšleným dějem jedná se o pravdivou událost, která však nebyla nikdy vynesena na povrch.
Smajlík  Mojmír Porcházka
27.10.2017 01:54:52
Vůbec bych to neřešil, někdo se udělá dřív, než vůbec začne :D
Smajlík  JáJeštěNemrdal
15.05.2017 20:51:46
Výdrž je dost individuální věc. Moje poprvé trvalo něco kolem hodiny a to jen proto že mě můj přítel asi třičtvrtě hodiny lízal, což mě už po 20-ti minutách přestalo bavit. Ale co chci říct je že většina holek chce předehru tak si s ní zkus pohrát(ale moc to nepřežeň) a uvidíš že pak nebude řešit jestli jsi hned nebo máš výdrž jak Rosenberg ;-) a až se uděláš nevykašli se na ni a zkus ji udělat taky třeba jazykem nebo rukama.
Smajlík  Kamki
08.01.2017 18:28:08
Moje poprvé bylo ve 13 o mladší holcinou, bylo asi 15 min, a po několika letech vydržím i dvě hodiny v kuse. 💗
 Lucie Škardova
22.11.2016 10:53:37
Ahoj jsem 17 letý chlapec pravidelně posiluju což zahrnuje i jídelníček a suplementy.
Nedávno jsem se seznámil se starší slečnou (20) a dostal jsem se s ní do postele. Vydržel jsem to s ní dělat něco okolo dvou a půl hodin (nevím přesně hodiny v tu chvíli nebyli prioritou)
Píši to sem proto že se chci částečně pochlubit ale také chci chlapcům co mají problém s výdrží poradit ať si koupí BCAAčka.
 Gustav69
09.10.2016 18:41:35
Měla jsem přítele co byl panic. Holky to neřeší, prostě to tak je ( některé jsou z toho ještě víc paf). Netrvalo to dlouho asi 2 minuty ale to je u prvního sexu naprosto normální. A potom je to už individuální jak dlouho to trvá. Většinou ale 10-20 min. :)
Smajlík  Ally113
04.08.2016 02:29:43
Moje poprvé bylo z 16 borcem mně bylo 15 poznali jsme se na táboře on se mně zeptal jestli sním chci chodit řekla se ze jo 12 den.. mně navštívil na chatce byla sem tam sama tak to záčlo 5.min předhrou potom mi začal sundávat tričko podprsenku a nakonec sem byla celá nahá já sem samozřejmě nezaspala a taky ho začal vyslikat 😉bylo to úžasný on byl úžasný no 18cm je 18 cm 😍😍 byla to bomba až do chvíle než přišel do chaty jeho kámoš takže na mně byly dva ten kámoš měl pouta pripoutali mne k posteli a byla to hrůza + se začali hádat kdo bude kde .. potom sem jim oboum kouřila od té doby ssem sex neměla. .a už ani mít nechci
 Anet
28.07.2016 16:41:04
na to pomuze www.vipporno.cz
 gfdh
04.07.2016 19:18:09
Holky s Jirkou Králem je to nejlepší sex na světě. Měla jsem ho včera Jirka ho má 15 cm dlouhýho a když mi ho tam strčil byla jsem v sedmém nebi.
Smajlík  DenčaHD
23.06.2016 15:31:41
To Fredo: Teda Fredo já jen žasnu nad tvými vyjadřovacími schopnostmi. To je fakt unikum.
 mysak82
23.04.2016 22:17:38
Ahoj strašně se bojím co si pomysli když mně dole uvidí bez 😞 treba ze ji mam divnou atd...
Smajlík  anonymka lucka
24.02.2016 15:32:33
Já jsem se svou první holkou chodil asi rok a půl. Pořád jsem jí přesvědčoval, že už bychom si mohli zasouložit. Ona nechtěla až konečně svolila, že mi dá. Byli jsme u nich doma, rodiče šli do divadla. Když odešli začal jsem jí líbat a svlékat. Prvně jsem si šáhnul na její velké kozy. Čurák se mi okamžitě postavil a pak se mi povedlo jí stáhnout kalhotky. Když jsem uviděl její hodně chlupatou kundu měl jsem strach, abych hned nevystříknul. Ona je zdravotní sestra a byla ještě panna. Když viděla co se děje, řekla počkej a šla do skříně, kde měla schované staré prostěradlo. Navlékla je složené na válendu a lehla si na záda, roztáhla nohy a řekla : Tak pojď ! Vlez jsem na ní a chtěl jsem jí tam strčit čuráka, ale nešlo to. Byla ještě suchá. Řekla mi, abych jí líbal a tahal za kozy. To jsem dělal a když jsem jí šáhnul na kundu mezi laple cítil jsem, že už jí z kundy trochu teče mrdka. Ona mi vzala čuráka do ruky a zavedla si ho mezi laple. Já jsem silně mrdnul a protrhnul jsem jí pannenskou blánu. Vystříkla z ní krev a vykřikla aúú ! Pak jsem jí začal mrdat a ona začala přirážet. Šeptala mi, abych dal pozor a vystříkal se jí na břicho. Netrvalo to dlouho a byl jsem hotovej. Postříkal jsem jí břicho i kozy. Ona mi vzala ještě mokrýho čůráka do pusy a kouřila mi ho. Já jsem se udělal podruhé a to jí do pusy. Spolykala to všechno a prý to bylo dobré. Ještě jsem jí vylízal píču a pak jsme skončili a nebyli už panna a panic, ale souložníci.
 Fredo
17.01.2016 22:30:39
Čau lidi poraďtemi nikdy jsem to ještě nedělal je mi 15 let mám mít sex se svojí holkou která už není panna poraďte mi jak nato...
Smajlík  Leki
06.01.2016 18:48:20
já se sexu strašně hodně bojím a porodu ještě víc
 Shira
22.08.2015 18:25:52
Nedělej si s tím hlavu prostě to neber jako plánovanou událost jestli si to děláš třeba jednou za tři dny tak s tím nepřestávej jinak potom budeš mít problém že se buť neuděláš nebo se uděláš moc brzo ;) a nedávej sex místo masturbace první měsíc až dva si budeš zvikat na novějších pohyb citlivost a tak a malá rada poprvé si ten kondom vezmi protože když to na tebe příde dřív tak nevíš jestli stihneš vyváznout bez nehody a jestli často měníš partnerky tak jí vždy řekni že je to tvoje poprvé ona z toho má radost a nad tebou je taková ochranná ruka kdyby si něco posral :D (vlastní zkušenost) a když budeš vědět že budeš a nebudeš mít ochranu tak jí nepouštěj nahoru na tebe <D tak se narodila moje dcerka... A ať si říká kdo chce co chce tak my sem začínali kolem 14let se sexem a teď mě je 58 :D
Smajlík  Leopold
11.08.2015 23:58:52
O první sex jsem přišel tenkrát v zahraničí v 19 letech v bordelu se štětkou, která ani nevím jak se jmenovala. Byl to 4.bordel, co jsme s kámošem navštívili, než jsme si vybrali šljuchy. Byl jsem dost nervózní, měl jsem velké problémy s erekcí a to jsem záměrně kvůli této očekávané obavě skoro týden nemasturboval, no moc to nepomáhalo, musel jsem jít do koupelny se ,,připravit´´ aby mi vůbec stál. No nakonec to jakž takž dobře dopadlo a po 20 minutách sem se do ní zezadu udělal. Chtěl jsem na to jít i po druhé, ale ne a ne mi stát. Obvykle se mi ani takto nepostaví, pomyslím-li na nahou dívku, postaví se mi zato vždy, když pomyslím na pěknou dívku s rovnátkama. Moje kurva rovnátka neměla- to byl jeden důvod, druhý byl nervozita!
 Srp a kladivo
17.05.2015 21:41:08
Me poprve bylo na mych 17 kdyz vsichni odesli tak jsem tam zustala jen ja a muj pritel lehli jsme si pod stul ja jsem si s ni hrala a on se zatim slikal potom na mne skocila bylo to
Smajlík  Krasavice
26.03.2015 15:04:50
zamilovaného první sex nebolí
Smajlík  XERXES čti pospátku
24.11.2014 01:29:12
Ahoj..nejlepší způsob jak si užít první sex je asi takový, že tu holku musíte opíchat při hodině ve škole normálně vstanete vyndáte šulina omlátíte jí ho o hlavu až ondlí a začnete to do ní prát :)
Smajlík  Zkus te to
10.10.2014 13:36:05
sex je pro plnoletý a zdá se mi tahle stránka jako nechutná sračka.Nemělo by se tady o tom tak mluvit je to nekatolickéé
Smajlík  superkřesťan
04.09.2014 10:14:13
moje poprvé nebyl žádný magický moment, dělal jsem to s o rok starší holkou která taky byla panna, bylo ro u její kkamosky protože jsme neměli kde jinde. Znal jsem ji jen pár dnů a byl to takový docela propal, znal jsem ji jen pár dní. Ale teď k tomu hlavnimu, prvně mi tam nešel vůbec zastrčit, tak jsem to musel roztahnout prsty, až pak to šlo, že začátku ji to prej bolelo, ale pak to prej bylo lepší. Bohužel nesla udělat, ja jsem se udělal 2x a furt jsem se snažil, ona nesla prostě udělat. A hlavně tam bylo strašně moc krve. Doufám že jsem pomohl ;)
 AlllahAkbar
27.07.2014 21:54:35
Muj kluk vydrží i 1 hodinu v kuse jelikož to děláme každý den podle toho jak se mu chce :P :) Nejvíc mu pomáha když si "sní" pohraju protože ví že sem připravená tak to dělame dlouho :)
Smajlík  Janča
16.07.2014 13:42:47
Můj přítel ten má dobrou výdrž, co doporučuji je mít sex na pohovce. Holka si lehne břichem na gauč, aby zadek měla už z gauče ven. Kluk to do ní může hezky ,,prát.´´
Potom ještě doporučuji jak jste na tom gauči aby kluk holku chytkul za vlasy a krouživým pohybem jí ojížděl. Pak je holka úplně rozžhavená. Dejte si pozor na sex v lese, je to docela nepohodlné, ale když si dáte na zem deku holka je na čtyřech tak to do ní jde slušně prát!!!!!!!
 čičinka
14.07.2014 01:25:25
Hele když sem s holkou venku tak se libame sak potom přijdu domů a vždycky mám v trenkách trochu mrdky a nevím proč abych pak neměl problém při prvním sexu že bych vydržel jenom chvilku...
Smajlík  Jebaliis
10.07.2014 21:25:51
Ahoj lidi hele ještě nikdy sem to nedělal, má holka už to měla ale nevím jak na to mám jít.
už se to málem podařilo, ale pošeptala mi do ucha že má krámy, tak sem řekl že je to vše v pohodě.
Ale mám z toho strašnej strach, nevím při jaký poloze začít, nevím jaký to bude až na mě bude koukat když budu nahý (jsem hubenej kluk a sám se za sebe stydím ). :(
Fakt nevím jak no hoši:( je mi 19 a fůrt sem panic. jasný nestydím se za to, je mi to u prdele. ale vím že v nejbližší době na to s mladou půjdem. takže mám z toho strach.

poradíte mi hoši prosím? :((
 Rob Jr.
17.05.2014 20:34:48
Ahojky ;) měla jsem kluka,který vydržel jen minutu !..zatímco můj první vydržel 10-15 minut :D Je to individuální ..S tím si vůbec nemusíš dělat hlavu..;) Pokud se uděláš brzo,třeba bude tvoje holka ráda,že tě tak vzrušuje ;) A masturbace ne vždy pomáhá ;) Tak hodně štěstí ;)
Smajlík  Sexpertka16
13.01.2014 09:03:46
Honění není hřích musíš pořádně prohánět kobru pak budeš skill :)))
 Masturbant69
11.01.2014 00:52:50
No po pravdě už je to téměř jedenáct let co jsem to dělal poprvé a docela jsem za ty leta zapomněl detaily, ale vzpomínám že jsem se poprvé udělal ještě před tím než jsem zasunul protože slečna už byla zkušenější a na chvilku mě vzala do pusy netrvalo to ani dvě minutky a já už cukal jak kapr na udici. Ale proč sem píšu není kvůli této zkušenosti ale kvůli tomu že od určité doby mám neuvěřitelnou výdrž a opravdu za to nejsem šťastný a co si budem povídat především protože partnerky nejsou nadšené když po nich chce někdo několik hodin sexu, to nemluvím o velmi náročné masturbaci která je velmi vysilující. Nevím proč (jsem docela úchylák, rád experimentuji) ale opravdu mě to baví dělat hodiny a když se stihnu udělat do hodiny tak mám rychlovku. Nevím proč tomu tak je ale občas mám den kdy se udělám rychleji než obvykle (do 10-15min.) a pokud ta dotyčná u které se mi to stalo není se mnou poprvé tak je velmi překvapená. Jinak nejhorší zkušenost mám s jednou bývalou, měl jsem zrovna asi šest měsíců pauzu se sexem (bylo mi tehdy 21 takže peklo) a s touto slečnou už jsem chodil 2 měsíce a ona furt že počkáme že si není jistá jestli je ten správný moment (chtěla abych si jí vážil a ověřovala zda to myslím vážně a toho také docílila) a když už konečně přišlo na věc tak se mi nemohl postavit byl jsem víc nervozní než když to bylo poprvé, byl jsem zdrcen, jelikož to pro mě bylo důležité a já zklamal. Naštěstí ta dívka měla pochopení a hlavně jsem časem poznal že ona je jedna z mála co se jí taktéž líbí dlouhý sex a vůbec nemá problém s tím že mi to trošku déle trvá, postupně jsme si ten první nepovedený sex velmi vynahradili. - rozuzleních mého příběhu resp. mých zkušeností je několik a všechny bych doporučil vzít k srdci. 1.první sex je sice silný moment ale rozhodně není to nejdůležitejší v životě 2. neupadnout do depresí po nějaké blamáži - jestli je to správná holka určitě si to ještě mnohokrát vynahradíte. 3. tu nevyčtete z příběhu ale pro mě je důležitá a většina mužů se tím neřídí- sex není jen zábava pro muže ale také pro ženy tak se toho chlapy držte a dělejte svými výkony a především nápady své partnerce potěšení tak silné jako by jste si přáli mít vy a uvidíte že se váš sex a vaše sexuální úspěchy posunou o několik úrovní výš. Vím bylo to dlouhé ale snad to nebyl jen bezduchý příspěvek a někomu to může pomoci.
 sexemkuzdraví
03.01.2014 02:29:47
Mě aspoň zachranila tráva zasekal sem se do lampy a po čtvrt hodině mi došlo co vlastně dělám tak sem se udělal :D
Smajlík  Dogir
30.11.2013 19:58:47
já to měl dnes poprvé a trvalo to asy tk 2 minuty tk si to převed :D
Smajlík  vegetable
29.10.2013 13:54:03
no umě to nebolelo můj kluk se udělal ajá taky tak žeh super sex ale kámoška měla porno a fakt to neradim !!!!
Smajlík  sisi
19.09.2013 05:54:46
no poprvy nwm byl sem celkem nazrany ae pamatuju si ze ona to popry nedelal
byl sem tak do peti min ae ona ne taky měla popito takze ji to nak bylo jedno
tak si toho ani nevsimla co bylo dal raci nebudu psat bylo to hrube ... gl hf uži si to hlavě nechlastejte tolik ze nebudete vědět kera bije inač to budeš mit podobny ae nebylo to až tak zli jen že jsem pak dva dny necejtil kokota :DDDDDD
Smajlík  g0g0g0g
24.08.2012 02:31:40
Twl,zítra bude moje první poprvé,a jsem nehorazně nervozní,že to bude rychlí,nebo udu špatnej,ona už neni panna,tak se bojim že se jí něco nebude líbit :///.Už jsem měl možnost mít sex 3krat,ale nechtěl jsem to uspěchat.........porad o tom přemyšlim,jako už jsem holku prstil,ale k tomu ještě nedošlo :(.jsem z toho docela na prašky :(
Smajlík  pišta96
08.08.2012 17:27:39
Ja co sem mel první sex tak sem byl fakt nervozní a ešte to bylo ve stanu a to vedne =D byl sem tak nervozní že sem se nedokazal udelat =D takže je to celkem dost v psychyce lek pro rychlíky, ne až tak moc hr... =D nemyslet na prasarny =DD
Smajlík  Jockee
23.05.2010 05:42:11
Chlape, co ti poradim je se napít chlastu, ale zas taky nepřeháněj že jo, jelikož když se pořádně zchlastáš tak buď se ti nepostaví, a když už se ti posatví tak bude gumovej jak žvejkačka, to mi věř, vim vo čem mluvim. Ale akorát do nálady se ti postaví, ale lehce do nálady, podotýkám, nemám na mysli do nálady že víš vo sobě a motaj se ti nohy, to ti ten čurák naopak zaleze. Dále, jde li o to, abys jí udělal radost, tak ti poradim aby ses naučil erotogenní zóny a naučil se je vyhledávat, protože pokaždý jsou jinde, takže to poznáš podle jejího pulzu, pořádně jí musíš nažhavit ( o to máš vyšší skore oproti ní) a nakonec udělat svou povinnost, a je hotovo, spokojenost na obou stranách.
Jo, a kdyby ten chlast nezabíral, tak jí omrdej na křesle u zdi na který si musíš přilepit noviny, a když budeš mít pocit, že už se uděláš tak si ty noviny začni číst ( to oddálí tvůj orgasmus jelikož se tvůj mozek v tu chvíli soustředí na ty noviny a ne na ty prasečinky a čunačinky co tam budeš zrovna provádět).
Jinak, čím častěji budeš mrdat tak potom časem budeš mít výdrž jinou žejo, praxe je praxe.
 King of Sex
01.12.2009 04:05:17
Poprvé pár vteřin. Brzy se to ale zlepšilo.
Smajlík  zdenak
01.12.2009 00:14:01
Vubec si nepomahej, potom se ti do toho bude chtit mene.
Kdyz jsem mel poprve tak jseme to delali tak dlouho az nas to prestalo bavit.
Ale dokoncil jsem svou praci xD
Takže


Good Luck
Smajlík  BoyHelper Muž21 Kategorie
30.11.2009 23:54:30
nehon se, nebo se ti nepostavi
 koblizek
30.11.2009 18:35:04
freddie on mluví o sexu ne o nepřerušeným 3 hodinovým pohlavním styku. Aspoň teda si myslim. A takovej několikahodinovej sex baví spoustu holek.
Smajlík  FataleNick Žena23 Kategorie
30.11.2009 18:22:14
Kámoš si před tím vyhonil a pak se vůbec neudělal, protože si dal ještě panáčka na posilnění, atd. Říkám kámoš, protože já jsem ještě neměl tu čest, vím, jsem trapný... jdu se oběsit.
Smajlík  Schneider
30.11.2009 17:31:21
neboj, poprvý vytečeš, ani nebudeš vědět jak... a masturbace nevim, ono zpočátku ani toto moc nepomáhalo
Smajlík  Jizah Muž32 Kategorie
30.11.2009 15:47:02
Promiňte, ale ty vaše časy, u mě je to taky dost proměnlivé, ale když to trvá moc dlouho, tak už mi to přijde divné, mě přijde ideální tak deset minut až čtvrt hodina, když to trvá dýl, tak se už většinou neudělám stejně vůbec.
 Zergling Muž27 Kategorie
30.11.2009 15:41:40
Napoprvý bych nečekal extra výdrž, masturbace pomoct může,ale zas to nepřeháněj, aby ses nevyčerpal :-) Každopádně snad každá rozumná holka ví, že napoprvý může od chlapa v týhle oblasti těžko čekat zázraky :-D

Blizz: 3 hodiny v kuse? Tak hochu buď kecáš nebo jsi měl nějakou divnou holku... Co vím od žen ze svýho okolí tak by tě každá za tříhodinový "nonstop bušení" skopla z postele... co jsem tak na tohle téma se "slabším pohlavím" mluvil, tak není rozhodně pravda, že ženským ideálem je pět hodin NEPŘERUŠOVANÉHO sexu v kuse :-D
 Freddie
30.11.2009 14:24:07
Prvni sex trval asi 3 hodiny.. byl jsem s ty holky uplne vedle ale za boha jsem se nemohl udelat (nervozita nebo co) Ona ani nevedela, ze je moje prvni...
 Blizz Muž21 Kategorie
30.11.2009 12:21:13
To nevím co pomáhá, zatím jsem s holkou nespal.
 Panic28
30.11.2009 11:50:15
Si už nepamatuju jak dlouho to trvalo :D Přece jenom 8 let je 8 let :D
 *Devil Angel* Žena25 Kategorie
30.11.2009 11:43:41
Měla jsem jednoho, co nevydržel ani minutu. Jestli tě slečna miluje, tak to pochopí. Dost možná ji potěší, že tě tolik vzrušuje.
 Žirafa bezkrká Žena Kategorie
30.11.2009 11:16:18
No, nejdřív si mě osedlala ... a to pardon - nevydržel jsem ani 10 minut. (dost možná ani ne 5, už si přesně nepamatuju) ale potom jsem chytnul druhou mízu a to bylo na 40 minut :)
Smajlík  SvatýBenedikt Muž30 Kategorie
30.11.2009 10:10:36
Hele, je to sice poprvé, ale určitě ne naposledy. První sex (i s novou slečnou) je vždycky naprosté tajemství, od naprostého nadšení až po totální zklamání.
..
Prostě si to užij a když bys měl pocit, že jsi byl moc rychle, tak po chvíli zkus mazlení a druhé kolo nebo využij prsty a vyrovnej skore.
 Pry Muž33 Kategorie
30.11.2009 09:56:17
No, nic moc .. :-))
Smajlík  Regina004 Žena18 Kategorie
30.11.2009 09:10:27
Výdrž je vždycky jiná - nedělej si z toho hlavu (někdy se uděláš jen ty - někdy dosáhne holka 5 orgazmů - ale to už je asi pokročilejší stádium :D). Masturbace nepomáhá - pak na to ani nemáš chuť (nebo se přemluviš a není to tak pěkné ani pro tebe ani pro ni). Jediné co pomáhá je když se ti chce mírně na malou tak se neuděláš tak rychle :) ale to nevím jeslti na to někdo někdy taky přišel.
Smajlík  Halcyon Muž24 Kategorie
30.11.2009 07:45:58
První sex se hodně přeceňuje.. Alespoň u mě byla cesta k prvnímu sexu fyzicky dost namáhavá. Ale pak krásnej zážitek s někým, koho miluju :)
Jo, masturbace ti pomůže. Přítel vydržel pár minut, ale já jsem mu za to byla celkem vděčná :D poprvé mě to bolelo.
 puuuuf Žena19 Kategorie
30.11.2009 07:17:28
Když si vzpomenu můj ex vydržel pár minut. ( Byl tak natěšený, že to dlouho nevydržel.)

Jo jinak prý masturbace pomáhá.
Ale hlavně to moc neřeš. Od prvního sexu nečekej zázraky a porno výkony.
 Amemait Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk