Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.40296, vloženo 13.12.2004 12:19:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč mě nikdo nechce?
Ahoj všichni,jsem zoufalá a smutná. Je mi 24 let a jsem sama.V 17ti letech jsem začala chodit s Jirkou,ale je to dva roky,co jsme se rozešli(našel si jinou).
Moc to bolelo a já dlouho chodila jako tělo bez duše.Pak jsem měla pár vztahů(těžko tomu tedy takto říkat)-tak nějak jsem se chovala jako blázen,bylo mi jedno kdo,hlavně že má o mě zájem.Když ale po mě chtěli vážnější vztah,rychle jsem vycouvala-nebyl to přece Jirka,že! Pak jsem se zapletla se ženatým kolegou a zamilovala se do něj,nikdy v životě jsem nikoho tolik nemilovala.Ale čím víc jsem ho milovala,tím víc mě trápilo,že se vrací ke své ženě,že jsem pořád sama a že jsem mu dobrá jen když.... Proto jsem tenhle vztah ukončila,v té době jsem se po jeho odchodu ani nedokázala na sebe podívat do zrcadla.
A teď?Teď jsem sama.Muži mi lichotí,tak asi nebudu obluda,mám vlastní byt,solidně placenou práci,ale večer se vracím do prázdných stěn.Nikam nechodím,takže ani nedávám šanci štěstí,jak říká moje matka,do obýváku za tebou nikdo nepřijde.
Zkoušela jsem i inzerát,s jedním klukem jsem si psala dlouho,poslali jsme si fotky a on se do mě zamiloval,jenže jsme se sešli a ten člověk mě začal odpuzovat,věděla jsem,že už ho nikdy nechci vidět.
Možná už budu celý život sama,možná ani s nikým být nedokážu...
 S-J Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.12.2004 01:12:06
Neviděl bych to tak tragicky, jednou se určitě někdo objeví.
 MaxCrazy Muž Kategorie
14.12.2004 00:34:43
Prijed na nejakou akci Hnuti Brontosaurus (www.brontosaurus.cz). Pomahame prirode a pamatkam (sazime stromky, opravujeme hrady, ...). Poznas tam spoustu fajn lidi.
Smajlík  StaryBront
13.12.2004 23:23:00
Ale vždyť Ty sis odpověděla sama. Do obýváku za Tebou nikdo nepřijde. Tak začni chodit mezi lidi a on se určitě někdo najde. Najdi si třeba na inzerát někoho na nějaký tanečky a i když Ti nebude vyhovovat on, tak už budeš mezi těmi lidmi a někdo si Tě vyhlídne. ;-)
Smajlík  Tomassino Muž38 Kategorie
13.12.2004 22:54:53
Milá J-S,

z Tvého článku, z každé jeho věty čtu všude "závislost" .."závislost" ..."šílená touha" ..."závislost" ..."bolest v srdci" ..."nezměrná touha být zamilován, milovat" ..."závislost"... ... ...

Hrozně moc toužíš milovat. Ta touha je tak šíleně silná, že Tě sžírá každičký den, kdy nemiluješ, kdy jsi sama! Neumíš žít sama! Jsi závislá na tom, že někoho miluješ! Šíleně potřebuješ milovat ...Snažíš se o to všemi svými silami, ale nic naplat, i další den uleháš do postele sama - bez pohlazení po tváři. A tak jsi stále zatrpklejší a zatrpklejší, protože Tvé tužby nejsou vyslyšeny!

...Takhle to alespoň vidím já.

...Je to cítit už z první věty, kde píšeš: "Ahoj všichni,jsem zoufalá a smutná. " ...Jsi zoufalá a smutná, protože NEUMÍŠ ŽÍT SAMA! Neumíš žít v samotě, NEUMÍŠ ŽÍT JEN SAMA SE SEBOU!!! ....Věř, že až budeš šťastná i v osamocení, pak teprve to bude to správné! Až budeš umět PROŽÍVAT NAPLNO SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT!!! ...Jenže to neumíš, tak si mažeš okolo pusy iluzi, že bezmeznou láskou k nějakému člověku bude i Tvůj život šťastný. ...JENŽE TO NENÍ PRAVDA!!! ...ŠŤASTNÝ JE ČLOVĚK TEHDY, KDY UMÍ NAPLNO PROŽÍT SVŮJ VLASTNÍ ŽIVOT, KDY UMÍ NAPLNO REALIZOVAT SVÉ NEJNITERNĚJŠÍ POTŘEBY - A TO SÁM O SOBĚ BEZ POMOCI DRUHÝCH! ....Jenomže Ty jsi nemocná, kulháš, proto potřebuješ oporu... potřebuješ nohu, s jejíž pomocí budeš zase normálně chodit. Ale to, že kulháš, není chybou Tvé nohy. To je tím, že NEUMÍŠ CHODIT!!!

"Možná už budu celý život sama,možná ani s nikým být nedokážu..." Ano! Buď si smutná, zklamaná, zatrpklá. Při těchto pocitech JISTĚ najdeš děsně moc kluků, protože ti DOSLOVA LETÍ po smutných, zklamaných, zatrpklých holkách!!!!

...VZBUĎ SE!!! ...NAUČ SE UŽ KONEČNĚ ŽÍT!!!


...To jsou ....myšlenky, které ve mne evokoval Tvůj článek. Přeber si to sama. Každopádně přiji Ti krásný život bez iluzí - Honza.
Smajlík  Honda Muž26 Kategorie
13.12.2004 22:30:34
Nevzávej to.Nejsi sama kdo je sám.Zkus začít třeba sportovat,chodit trochu mezi lidi,bavit se a ne trávit volnej čas doma.Určitě se někdo najde časem.Přeju Ti hodně štěstí.
 a-k-x Muž36 Kategorie
13.12.2004 17:14:37
Zklamani v lasce prozili nebo prozijou jiste vsichni...bohuzel.
Neztracej nadeji... a zkus jen verit..
 Nikki Žena25 Kategorie
13.12.2004 16:34:27
bud v klidu .. casem zjistis ze je lepsi byt sam a s nikym se notravovat...
takhle ses panem svyho casu a nic te neomezuje....
Smajlík  trollrozpleskavac Muž24 Kategorie
13.12.2004 16:00:04
mna inzerat se vykasli a poslechni svou maminku, staci jakykoliv kruh lidi, pisu to vzdycky tak znovu, co treba krouzek modelovani z hliny pro dospele?
Smajlík  omfg Muž28 Kategorie
13.12.2004 15:26:50
Doma asi nikoho nepotkas, co? Chod mezi lidi, vyraz si s prateli. Nebo prijed na nejaky sraz zpovednice. Moznosti k seznameni je spousta, jen musis chtit a byt trochu vic aktivni!
Smajlík  Pajije Žena20 Kategorie
13.12.2004 14:53:43
Az se das vic dohromady, budes pro vztah pristupnejsi. Zatim ho spis podvedome odmitas.
Smajlík  prokera Žena32 Kategorie
13.12.2004 14:48:43
Tak mi, napiš,jsetli jsi z Prahy a padnem si do oka tak s tím něco uděláme
Smajlík  Kristn Muž30 Kategorie
13.12.2004 13:52:01
Mozna byses nemela ptat "Proc me nikdo nechce?" ale "Proc nikoho nechci?"
Smajlík  aver Muž25 Kategorie
13.12.2004 13:27:47
Svět je takový nebo onaký, jelikož si sami k sobě říkáme, že takový je. Když si budeš říkat, že jsi smutná - budeš smutná, když si dostattečně dlouho budeš myslet, že všichni chlapy stojej za hovno nakonec sama sebe přesvědšíš, že to tak je. To co si myslíme o světě, svém okolí i nás samích má nad námi ohromnou moc. To samé platí i o našich vztazích. Nemá smysl držet v srdci někoho kdo si to dávno rozdává z někým jiným a kdo o tebe nestojí. Na světě je 6 miliard lidí, to procento, že potkáš toho pravého je obrovské, stačí si jen protřít oči a ne zaslepeně civět do minulosti. Posuzuj a miluj lidi dle toho jací jsou teď a ne podle toho jaký budou, nebo jaký by mohli být. Určitě to zvládneš. Zítra vstaň a před zrcadle řekni sama sobě, že na to máš. Má to i opačný efekt.... nakonec se o tom přesvědčíš
Smajlík  Biskup01
13.12.2004 13:19:35
je to obracene, TY nikoho nechces. uzavrela ses lidem okolo sebe a tim ze se budes sama doma vlastne litovat, tak nic nevyresis. jsi mlada holka, co by za to jini dali, tak hlavu vzhuru. vsechno bude zase ok ;)
tady ve zpovedi 39779 je jedna takova pekna rada, sice se to tyka problemu "nemuzu se zamilovat", ale jinak by to mohlo platit i pro tebe. snad neporusim autorsky prava, kdyz sem pastnu uryvek :)
"Chce to trošku soustředění se na svojí dušičku a uvědomit si, každý den že svoboda má i tu nádhernou stránku, bud i ve společnosti hodně uvolněná a sama sebou, hodně se smát a chlapu si vůbec nevšímat. oni hned zaregistrují holku, která si vystačí sama, je s ní legrace, chová se spontánně a nechce udělat na nikoho dojem, na nic si nehraje. Pak se sami začnou k ní slítávat jako noční můry kolem světla, ta spokojenost z ní přímo srší. Budeš vyrovnaná a připravená na lásku a pak to přijde opravdu nečekaně."
čarodějka
 bez prezdivky
13.12.2004 13:18:26
jak sama pises, ten clovek byl fajn, dokud jste se nevideli a nezacal te odpuzovat. Stale mas v hlave Jirku a tak i kdyby bylo tech napadniku tricet, budou te odpuzovat vsichni. Zkus se od nej odpoutat, dat sanci taky nekomu dovemu, bud sama nebo s pomocí pychologa.
Zkus se vice zapojit do spolecnosti, nezit jen z prace a spanku, ke spousta lidi, kteri jsou an tom podobne a hledaji, tkaez jednoho dne urcite najdes!
 euforia Žena23 Kategorie
13.12.2004 13:00:30
Je čas zajít k psychologovi a dostat z hlavy toho Jirku!!! A na ty lichotky se neboj odpovědět úsměvem či třeba i tel. číslem:-)
 LaRosse Muž23 Kategorie
13.12.2004 12:57:18
Se mi líbí, jak sami sebe odsuzujeme k věčnému snikýmnebytí:) Asi na tebe sedla trošku depka, viď? No jo, to bude v poho..:) Určitě máš aspoň nějakou kámošku nebo známou třeba z práce, tak buď aktivní a sama navrhni, ať si uděláte nějakou dámskou jízdu, zajděte se pobavit, do bazénu, do fitka nebo něco, co tě baví....bože, vždyť je takových možností, nezahazuj den jenom pro to, že jsi v něm nikoho nepotkala, jednou ti ty dny budou chybět, až budeš s někým, koho budeš moc milovat a budeš s ním šťastná a čas tak rychle poletí...Jirku hoď za hlavu a koukej kolem sebe:))) Tak hodně štěstí
 šachovnice Žena34 Kategorie
13.12.2004 12:46:37
Nazdar ne - obludo, odkaď jsi ????
 Mravenec Muž29 Kategorie
13.12.2004 12:45:57
Vítej v klubu.. Jako by to byla moje zpověď, kromě bytu to sedí i na mě!

Taky v to štěstí nevěřim, ale budem muset zvednout zadek a někam vyrazit.....
Smajlík  Vojtíšek
13.12.2004 12:42:43
Vsichni te chtej... Jen ty nikoho nechces...
 Abyss Muž Kategorie
13.12.2004 12:42:13
Celkem hodně chápu tvou situaci. Ještě nedávno jsem na tom byla podobně. Ale teď jsem někoho našla a vím, že to je teprve ten pravej. Tvoje máma má pravdu, že v obýváku si nikoho nenajdeš. Co takhle nějaký záliby, nebo pořádná pařba. Nevěřím, že nemáš žádnou kamarádku, která by do toho nešla s tebou. Držím palce.
Smajlík  petik81
13.12.2004 12:39:05
Obcas me napada neco podobnyho a uz s tim bojuju cca 2,5 roku, ale recept neznam. Nic mene, ostatni tvrdi, ze to chce jen cas, az se nekdo pravej objevi, ja teda nevim, v mym okoli je to docela zabity a nevim kde hledat, takze zrejme budeme muset pockat na zazrak, ale i ty se pry deji...
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
13.12.2004 12:38:48
Protože nechceš sebe sama. A odmítáš ty, co mají zájem. Nezní ta otázka spíš proč už mě nechce někdo konrétní?
Smajlík  Vendula
13.12.2004 12:33:05
Pamatuj,nikdy nejsi sama.Pokaždé tu někdo je aby Tě potěšil.Má Tě někdo rád jen o tom nevíš.Nemysli na to že chceš mít kluka.Čím víc na to budeš myslet budeš o to víc zoufalá.Chvilku vytrvej a nevystrkuj hned drápky když tě někdo osloví.Pořid si něo pěkného na sebe,usmívej se a ke všemu jsi ješte mladá.Pokud věříš na Ježíška jako já tak mu napiš,ale nevím jestli se ti to splní.A hlavně Jirku pust z hlavy.
Smajlík  kalimero22 Žena17 Kategorie
13.12.2004 12:31:46
takových lidí je spousta,mužů i žen.Všichni mají problémy s navazováním kontaktů a většina lidí si prožila nějaké větší či menší zklamání v lásce.Určitě se ale nevzdávej,neuzavírej do sebe a on se určitě najde někdo pro koho budeš ta pravá
 topik Muž Kategorie
13.12.2004 12:26:19
nejsi sama sama:(( jsem na tom obdobne...
 Michail

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )

  

Sbírejte razítka! Je to zdarma... CESTOPAS ...soutěžte s ostatními nebo se nechte inspirovat k výletům.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk