Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
koblic má pravdu
|
maky |
|
|
Je mi to jedno. Neobdivoval jsem ho.
|
|
Tak já taky... +
|
|
Už toho mám dost! PRO
|
|
Jak umřel Michael Jackson je mi srdečně jedno.
|
|
Podle mě mu selhalo srdce při pedofilní souloži s nezletilými dětmi.
|
|
A teď, někde v ústraní, chystá novou desku. koblic ------------- To Usáma Bin Ládin taky.
|
|
Jsem pevně přesvědčen o tom, že Majkl nezemřel, jenom se schoval před nežádoucí pozorností fanoušků a médií. A teď, někde v ústraní, chystá novou desku.
|
|
moc léků,painkillerů špatný oběhový systém co jiného..
|
|
1. Je to hnědé, kluzké a mladí hoši to mívají mezi nohama - co je to? Ruka Michaela Jacksona. 2. Co mají společného Michael Jackson a Santa Claus? Oba po nocích navštěvují děti, a pak odcházejí s prázdným pytlem. 3. V čem se liší Michael Jackson a Beatles? Beatles už se rozpadli. 4. Jaký je rozdíl mezi Michaelem Jacksonem a igeliťákem? V podstatě žádný. Oba jsou z plastu a měli by být mimo dosah dětí. 4. Jackson navštěvuje v porodnici manželku, která mu právě povila syna. Na chodbě odchytí doktora: "A kdy můžeme začít se sexem?" Doktor na to: "Proboha, Michaele, počkejte aspoň, až bude chodit..." 5. Když se američtí demokraté rozhodovali, jestli do prezidentských voleb vyslat Obamu, nebo Clintonovou, přizvali si Michaela Jacksona jako poradce. Ten si totiž otázku "černoch, nebo běloška?" klade pokaždé, když se ráno koukne do zrcadla. 6. Jak poznáte, že u Michaela Jacksona probíhá divoká party? Parkoviště před barákem je plné tříkolek. 7. Dětský pěvecký sbor cestuje letadlem přes Atlantik, doprovod mu dělají sbormistr Kulínský a Michael Jackson. V půli cesty se začne kouřit z jednoho motoru a letoun začne padat. Jackson přiběhne ke Kulínskému: "Ty vole, průser! Máme jen dva padáky!" Kulínský: "A co děti?!" Jackson: "Ty mrdáme!" Kulínský: "...stíháme?" 8 . Kdy je u Jacksonů čas jít do postele? Když se velká ručička dotkne malé ručičky... 9. Co si pomyslel Elvis, když zahlédl v televizi svatbu své dcery s Michaelem Jacksonem? "No, aspoň, že si nevzala černocha..." 10. Papež se vyjádřil k aférám kolem Michaela Jacksona. Jestli se prý k němu donesou ještě nějaké zprávy o zneužívání malých chlapců, nezbude mu, než Jacksona oficiálně jmenovat katolickým knězem.
|
|
Zemřel na sklonku svého života.Budiž mu země lehká.Ámen.
|
|
Od té doby, co uřel Jackson se už neříká "Rest in peace", ale "Rest in pieces"...
|
|
Běžte už s tím někde.. Je mi to fuk, nezajímá mě..
|
|
Zemřel udušením když mu nos spadl do skleničky s kolou a on ho vypil.)
|
|
predavkoval se leky a organizmus to neunes...ja byla u neho takze to vim :)
|
|
Včera někde (v rádiu myslím) říkali, že zemřel na léky na spaní. Že prý bral na spaní tak silné léky, že normální člověk je má jako anestézii. A jinak je mi to jedno, z hrobu už stejně nevstane, tak co.
|
|
Ja si myslim, ze se beztak postupne rozkladal.. Nic proti nemu, ale vzdyt uz vypadal jako chodici mrtvola.
|
|
Na to jsem se ptal hned v onen ,,tragický den´´ a vypsal jsem na jednotlivé varianty i pěkné kurzy pro ty co by si chtěli vsadit. Někteří mě s tim ale bohužel poslali do piči.)
|
|
|