Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.386315, vloženo 26.05.2009 02:05:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bitka v poslanecké sněmovně. Volby 2009
Šedé krovky stínů na Strakovu akademii padají a polechtávají svými ocásky každý kout tohoto temného obydlí. V potemnělých ulicích města pražského vane studený vítr a zanechává za sebou melancholický pískot starých, vrzavých dveří. Slunce pomalu zachází a když zapadne úplně, po celé budově se rozhostí tma černá jako smola a kapky deště bubnují do oken a zaplavují vyprahlé kanály silnic.
Vzdálený vřískot nevinné panny z oné budovy dokazuje, že oběť byla vykonána. Poslanci odříkávají poslední část svého kouzla a v tuto chvíli povstává nový lídr. Z popela, prachu a krve povstává! Nonšalantně si přehodí šálu přes své nemrtvé, černé hrdlo, a praví : "Vrátil jsem se, třeste se před mou mocí." Ti, jež ho vyvolali, se teď krčí v koutě. Pavel Dostál Nemrtvý se podívá na oběť panny, jež pro něj byla vykonána, vycení zuby a začne sát krev.

Mezi politiky to šumí. Jiří Paroubek se nechává slyšet, že marťan to sice není, ale něco do sebe má. Bursík je o něco pohotovější a odkapávající krev zachytává do biokrevní nádoby. Topolánek si brouká něco o tom, že to je na píču. Filipovi se zase zdá barva krve příjemně rudá. Lidovci se v zadní části místnosti modlí za spásu duší těchto tvorů. Než však dokáží o něčem jednat, Pavel Dostál Nemrtvý aktivuje svojí vesmírnou sílu a v obrovském záblesku jsou vidět pukající, nemrtvá pouta, jež bylo to poslední, co mu bránilo ukázat své démonické síly.

Poslanců se zmocňuje pocit šílenství a začínají na sebe útočit. V první linii se nachází Jiří Paroubek, zastávající funkci tanku a zároveň oslňuje své nepřátele svým sexy mozkem, přibližuje se k jinému poslanci, spadne na něj a zatlačí ho vlastní tělem do kamenné podlahy. Mezitím se Pavel Dostál Nemrtvý, využívající svojí šálu jako liánu, dostává k lidovcům, protože pouze černoprdelníci dokáží svými kletbami zničit nemrtvého. Stačil se dostat pouze k prvnímu, zavěsil se nohama za strop, šálu mu omotal kolem krku a trhnutím vzhůru mu zlomil vaz. Ovšem v téže chvíli mu utekla zásadní věc. Lidovci vykouzlili fireball a Pavel Dostál Nemrtvý si ho všimnul příliš pozdě.
Mezitím vzadu v místnosti se hrnula početní poslanecká převaha na stranu zelených. Bursík ovšem neváhá, strhává své šaty a pod nimi se objevuje obleček Robina Hooda. "Jsem potomek tohoto slavného člověka" zahřímá a vytáhne svůj ekoluk ze kterého začne střílet šípy, které jsou plné nebezpečně jedovatých pavouků.
Mnoho z poslanců dostalo díky tomuto šílenství i zvláštní schopnost. To, čeho se nejvíc bojí, se jim zjevuje před očima a snaží se je to zabít. Není pro to divu, když se z jedné části místnosti ozve strašlivý, srcedyvný výkřik. "JDU SI PRO TEBE" hřímá Jan Kraus, v ruce drží kosu a svojí zkostnatělou rukou ukazuje na Kateřinu Jacques. V momentě jí rozsekává na malinké kousíčky a přikládá je na svůj biokompost.
Místnost se začíná pomalu zalývat světlem. To jak lidovci, kteří aktivovali své síly, metají na Pavla Dostála Nemrtvého firebally a blesky. Ten jim však zatím mistrně uhýbá.

Čistě náhodou byl v této místnosti i jeden fotograf, kterému se podařilo dostat pryč z hlavní vřavy a snaží se doběhnout pro pomoc. Těsně před dveřmi se však zpoza skříně objeví Mirek Topolánek a praví : "Ty píčo zamrdaná, co tu fotíš?" A s těmito slovy se na fotografa vrhne. Začne tím, že mu ukousne nos a poté buší hlavou do té jeho tak dlouho, dokud nejsou oba mrtví.

Jiří Paroubek mezitím shromáždil své příznivce a určil jim strategii. Pokud někdo neaplikuje přesně to, co jim Paroubek řekne, vzadu stojí šedá eminence David Rath, který je na odstraňování jednotlivců odborníkem.

Za zmínku ještě stojí Filip a jeho červená banda. Bohužel pro tuto situaci jejich vysoce konzervativní přístup nepřinesl ovoce. Ano, snažili se ostatní umlátit třešněma, ale popravdě se nesetkali s přílišným účinkem. Když v tom se odlomí část střechy a mrtvoly komunistů ještě jednou povstanou. Soudruh Stalin se snesl ze samotného nebe(ano, je v nebi) a postavil se do čela své nové, kolektivní armády.

Pavel Dostál Nemrtvý je už pomalu mrtvý, ale ještě bojuje z posledních sil. Lidovci jsou přece jenom vždycky tam, kde mají být, a nikdo je odtamtud nedostane, protože si to přeje Bůh. "Negře, teď umřeš" praví Jiří Čunek jako poslední z lidovců na Pavla Dostála Nemrtvého, který je, pravda, od smrti už nějaký černější. Ovšem co se nestane. V momentě, kdy Čunek zavolá své zvláštní síly a nastaví obě ruce před sebe, aby z nich mohl začít metat blesky, Pavel Dostál Nemrtvý si ho přitáhne šálou a zakousne se do jeho hrdla. Čunek křičí a směruje blesky do Pavla Dostála Nemrtvého, ale i do sebe. Zanedlouho již oba leží ve smrtelném objetí.

V tom se začne třást země. Z venku je slyšet mohutný hlas, který zesiluje a zesiluje. Okna Strakovy Akademii se rozsypávají na malinkaté střepy a venku stojí momentálně nejsilnější protivník. V tom přijde oslnivý záblesk a Fisher uvrhne současnou sněmovnu do svých spárů. Všem dotyčným vzal moc, ale vyžaduje to tak obrovskou sílu, že on sám ví, že vydrží sotva pár měsíců.

Jelikož ODS ztratila svého lídra, Robin Hood alias Bursík prchl na svém cvičeném biomotýlu a lidovci taky umřeli, přichází na řadu oranžovo-rudá sílá.

A takhle se ve skutečnosti dostane ČSSD s tichou podporou komunistů roku 2009 v parlamentu k moci. Jestliže věříte čemukoli jinému, tak jste nemyslící tvorové, kteří sežerou to, co vám média naservírujou!
 libik E-MAIL:   Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk