Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.37970, vloženo 19.11.2004 09:05:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
PÁR OTÁZEK K ZAMYŠLENÍ, PRO MUŽE I ŽENY.
PÁR OTÁZEK K ZAMYŠLENÍ, PRO MUŽE I ŽENY.

Chtěl bych znát váš názor na pár problémů, které mě trápí.
Jedná se o otázky, k nimž je těžké najít odpovědi, natož nějaké řešení, i po promyšlení věci, ze všech úhlů pohledu.Pokud vám moje myšlenky přijdou třeba absurdní, tak prostě berete věci jinak a je to ok, lidé jsou různí, což je naprosto v pořádku.Jen je to několik málo otázeček, ke kterým se dají nějaké argumenty a vysvětlení, najít asi jen po poznání více pohledů na věc.
První zamyšlení bych rád věnoval HA, tedy hormonální antikoncepci.Zde na Zpovědnici jsem pochopil, že je to zjevně velmi rozšířená věc.Předtím jsem se s tím prakticky nesetkal…,což se asi dá i pochopit..Je mi jasné, že určitému procentu párů, ať už kvůli problémům partnera či partnerky, prostě nic jiného asi nezbývá.To není to, o čem se chci bavit, jistě o tom víte mnohokrát více, než já.Trápí mě jiný aspekt problému.Podle mě ve většině případů jde zase jen a jen o ústupek ženy ve prospěch vetšího pohodlí mužů.A to mě fakt sere!Když se to zde ve zpovědích ve velké většině(snad všechny) řešilo, tak šlo o trápící se holky.V podstatě ani jednou jsem si neodpustil ve svém rozhřešení říci v různých obměnách tuto větu:“Než bych nechal svoji holku do sebe cpát nějaké svinstvo, tak ať mi radši v kondomu upadne!..“.Je nutné si uvědomit, že ve své většině, prášky, i různé všemožné preparáty, prostě svinstvo jsou, ať už si namlouváte cokoliv.Prostě na daný problém, potlačením důsledků a neřešením příčin, sice občas pomohou, ale na jiné oblasti těla mají určitý, větší nebo menší negativní vliv.Nemůžu se zbavit pocitu, že zasahování do nejvnitřnějších pochodů ženského těla, se nemusí obejít bez budoucích následků.Vlastně jsou potlačovány ty nejpřirozenější pochody.Nechci zde ani náhodou působit, jako pablb ze středověku, to fakt ne.Jen prostě nechápu, proč by měla holka riskovat své zdraví, ve prospěch větší pohodlnosti v 99% pro chlapa…Zatím jsem tu neviděl, že by HA řešil muž…a proč také že..Vždyť, ať se o to holka přece postará…Jak chlapské…Chci jen říci, že pokud by vše jen trochu šlo jinak, tak svoji holku takový svinstvo prostě brát nenechám, nesnesu aby ta moje jakkoli riskovala zdraví.Beru to stejně i s kouřením, pitím a třeba s obezitou.Prostě, když toho druhého milujete, tak vám takové věci trhají srdce a něžně ho přinutíte, aby s tím něco udělal.A pokud vás miluje i on, tak si zdraví dobrovolně ničit nebude…Docela mě šokuje, jak je HA brána, jako zcela přirozená a běžná součást života ženy…Děkuji za vaše pohledy na tuto víceméně praktickou věc.
Druhé zamyšlení obětuji na práh „tvoření“ dětí.Jako člověk, jehož dětství nelze rozhodně označit pojmem šťastné, mám na tuto věc poněkud extrémní názor, což uznávám.Prostě nechci dítě, dokud nebudu ekonomicky natolik silný, aby se mělo po této stránce dobře.
To v mém případě znamená konkrétně hlavně zakoupení parcely na okraji Prahy a postavení domku…To víte, plazení se pod pultem recepce ubytovny ve 4 letech není nejlepší zážitek z mládí…Ale je tu i jiný aspekt, který je pro mě mnohem složitější.A to moje psychická připravenost na dítě a vše s tím spojené.Mám pocit, že o těchto věcech skoro nikdo nepřemýšlí.Prostě si lidi udělají děti a děj se vůle boží…Nechci se nikoho dotknout, je jasné, že minimálně o materiální stránce věci, zvláště ženy přemýšlí velmi, i proto je v ČR stav porodnosti, jaký je.Ve 20ti letech jsem si myslel, že časem prostě nějak psychicky ještě více vyspěju a nebudu mít s tímto problém.Leč teď už vím, že na dítě nebudu duševně připraven nikdy.Rozumějte mi dobře, samozřejmě děti chci a právě, že moc.
I proto mě to trápí.Znám případy, kdy i malinká nepozornost rodičů znamenala smrt dítěte.Třeba zadušení se, po ublinknutí apod…Dokonce sousedům se to stalo.Vždy mám nepříjemný pocit, když vidím, že někdo drží malé děťátko nějak nešikovně.Vím, jak málo stačí k tomu, aby se prorazila ta křehoučká hlavička, při nějakém pádu.Pociťuji prostě v souvislosti s dítětem skoro nepřekonatelnou míru zodpovědnosti a nevím, jak se s tím vyrovnat.Naopak třeba s výchovou dítěte nemám naprosto žádný problém a věřím, že ji zvládnu bez nejmenších zaváhání.To neznamená, že by se z mých dětí nemohly stát dýleři drog, tomu myslím jde těžko zabránit, čím vaše dítě nakonec bude.Beru to tak, že mu předám své veškeré názory a pohledy na věci života, to jak s nimi naloží a jaké se rozhodne být, to už je jenom na něm.Nedokázal bych udeřit dítě a nesnáším rodiče, kteří to pod záštitou „výchovy“ dělají.Je to jenom jejich neschopnost a neochota věnovat svému dítěti více času a více duševní aktivity.Radši ho praští a problém je „vyřešen“…Sám jsem to zažil sice v extrémní podobě, ale chtěl bych všechny takovéto rodiče upozornit, že i malý pohlavek tvoří v dětské dušičce nazacelitelné rány a vše se většinou nakonec obrátí proti vám, i proti dítěti.Ono je mnohem složitější vysvětlit danou věc dítěti bez bití, ale když se vám to povede, tak se to milionkrát vyplatí vám, i vašemu potomkovi, to mi věřte.Ale to je na jindy.Řekněte mi prosím, jestli jste nad těmito aspekty dítěte přemýšleli a jak to vidíte vy.Díky.
Posledním tématem k zamyšlení je problém, na který neznám odpověď už vůbec.
Je to vpravdě hlavně zřejmě můj osobní pohled na věc.Opravdu nevím, jak se vyrovnat s faktem, že moji holku, už měl někdo přede mnou.
Že na ni šahal někdo jiný, že i duševně ji měl někdo jiný…Nejsem bláhový naivka, ani exotický snílek.Je mi jasné, že holku, která by byla pannou, těžko potkám, natož, aby byla „pannou“ i tak, jak to beru já.
Je samozřejmě i nesprávné něco takového vyžadovat, to říkám předem.Jen mě to opravdu trápí.Jestli to někdo z vás náhodou taky bere tak, tak možná zná ten zžíravý pocit někde uvnitř duše a srdce…Uznávám, zní to sobecky a i egoisticky.Tak to ale není.Prostě jsou věci mezi nebem a zemí, které máte v sobě a moc s nimi dělat nejde, to mi věřte.Tento problém je jistě dán hlavně tím, jak věci ohledně lásky beru.V praxi to funguje tak, že časem, velmi dlouhým časem. se tento nepříjemný pocit, trochu rozpustí do pozadí, ale nezmizí nikdy…prostě se s ním vždy naučím žít.
Položil bych otázku polopaticky, jako mistr Martexman.Jak se vyrovnat s tím, že ve frontě na banány, už bylo rozdáno několikrát před vámi?Zvláště v tomto zamyšlení, bych chtěl opravdu poděkovat lidem, kteří se opravdu zamyslí.Děkuji.

Chci ještě na závěr poznamenat dva poznatky ze světa kolem mě, které mě negativně fascinují a popravdě i trochu děsí.Když jsem chodil na gymnázium, tak ve druháku byly tři čtvrtiny děvčat buď těhotné, nebo už doma dítě měly…Přijde mi to negativně podivuhodný a zajímavý aspekt společnosti.Myslím, že v tom věku není člověk schopný vyznat se ani sám v sobě, natož porozumět dítěti.
Druhá věc je tato.Zde na Zpovědnici jsem si jenom ověřil moje přesvědčení, že skoro neexistuje dívky, která by v 17ti letech neměla s milováním více zkušeností, než já s Alibabou, i 40ti loupežníky dohromady…Jistě, že začátek pohlavního života nemusí nutně určovat morální, ani jiné kvality děvčete, ale je to další podivuhodný a zajímavý aspekt společnosti k zamyšlení.
Děkuji všem, kteří se zamysleli.

alien
 alien 2 E-MAIL: shpssports@post.cz  Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
06.05.2011 20:13:42
K HA: Dá se říci, že zlepšila mé jisté zdravotní problémy.
K plánování dětí: moje děti byly plánované. S ohledem na parcelu, dům, auto a snad i dovolenou v Chorvatsku.
K výchově dětí: Moc se mi líbí, když nerodič se snaží teoretizovat o výchově dětí. Až bude vychovávat a dodrží své zásady z doby, kdy děti neměl, pak si stejně budu o něm myslet své.
 Skákala ve větvích Žena35 Kategorie
24.08.2008 02:36:12
ja som si neni isti ci som napustil dievca.prvi raz som sa spravil ale bez kondomu a hned na to som to tam dal este ras a teraz neviem ci je tehotna alebo nie prosim poratemi dakujem
 trulo
30.04.2006 04:45:07
romanka:Souhlasím...Až na to poslední..podle mě je ten první vztah většinou na hovno..ale zase jak u koho, no.
Hlavně se shodneme v tom, že všechny ty sračky pomůžou udělat si v sobě jasno a neopakovat stejné chyby a omyly.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
14.04.2006 18:46:32
Odpovím ti jen na otazku ohledne toho, jak se srovnat s tim, ze nejsi prvni, kdo s danou slecnou neco mel. Nejlepsi bude, kdyz si to otocis. Melo by snad ty slecne vadit, ze neni ona tvoje prvni? Mas ty k ni kvuli tem byvalym horsi pristup? Podle me to je spis dobre, at uz z toho fyzickyho, nebo psychickyho hlediska. Kdyz ten clovek uz ma ve vztahu naky zkusenosti, neudela treba podruhy stejnou chybu. A proste me by ani nenapadlo uvazovat nad tim, jaka asi byla ta holka prede mnou. Ani bych se neptala, kolich jich treba mel...proste lepsi je nevedet, zit soucasnosti. Ty uz si ty minuly holky taky nesmazes a urcite ta zkusenost je k necemu dobra. (Ackoli ted si sama sobe odporuju, protoze me po psychicky strance ten minulej vztah tak znicil, ze uz mam ted docela odstup). Ale proste to neres, asi by ti taky vadilo, kdyby se tvoje pritelkyne trapila kvuli holkam, co si mel v posteli pred ni. Proste takovej je zivot a ja sama si myslim, ze ten uplne prvni vztah je nejkrasnejsi, ale taky mi pripada, ze jeho udelem je nebyt prvni a zaroven posledni...
Smajlík  romanka
18.05.2005 05:33:52
Leeleen:Jen, aby jsi si ten cyklus pak úplně nezkurvila...Napiš do profilu Euphorbia, ona ti to vysvětlí, jestli nevěříš chlapovi.
Nebo viz její reakce v 56324.
alien
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
16.05.2005 19:35:08
Zajímavý....já antikoncepci začala brát nedávno, mělo to dva důvody:1) potřebovala sem srovnat cyklus,2) měla sem přítele,takže naše "hrátky" mohli být bezpečnější. Když sem si četla přiložený leták s tolika hnusnými vedlejšími účinky, moc dobře mi nebylo...ale prášky přesto beru. Přítele už nemám, takže teď už je beru jen kvůli tomu prvnímu důvodu. To víš, že bych radši používala hormonální náplasti, jenže jedno balení stojí tisícovku!!
Smajlík  Leeleen Žena17 Kategorie
29.11.2004 13:25:15
keficka:Ale ne.Vis co, ať to skončíme.Jsi fantastická, dokonalá, sexy baba, k nakousnutí, nejrozumější ve vesmíru a skončila jsi to se mnou ty.A až spadneš na pusu tolikrát, co jsem spadnul já, tak tě možná přejde lidi nenávidět, jen kvůli názoru, že s tebou nechtěj mít nic společnýho.Měl jsem tě rád, ale právě proto jsem tě poslal někam, protože tvoje povrchnost a jednoduchost mi nedělala dobře a nikdy se nepřetvařuju.Za to, že jsi řekla svůj názor jsem ti dávno poděkoval.Že tady všude lžeš a házíš na mě před všema bahno, že jsem ti nadával, nějak ti ubližoval a asi psal do profilu a na mejl sprostý nadávky, tak to je jenom potvrzení mého předchozího kroku(a nemel kraviny, stačí se zeptat holek, který ti psaly podporu do profilu, stylem jakej jsem sprostej kripl a ty chudinka, který jsem ubližoval...).Nic jsem ti neudělal, ty to víš sama moc dobře a ani netušíš, jak vy holky umíte ubližovat, takže radši už mlč.A fakt kvůli mě nikam neodcházej, když jsi mě celou tu dobu nesnášela, tak proč taky, ne?Já nemám problém říct, že jsem tě rád měl a řekl jsem to i shodanovi.A vysvětlil nu přesně vo co go.Takže se měj hezky kaktusku a na rozdíl od tebe, já ti přeju vše nejlepší upřímně, nic proti tobě nemám.Žij blaze a už mě neotravuj.Sbohem.
Měj se hezky.Sbohem.
alien
 alien 2
28.11.2004 22:02:21
alien želám ti v živote len to dobré,ale dúfam že raz padneš na papulu a zistíš aké chyby si porobil.nechce sa mi to už rozoberat ale ako si dostal to že som povrchná a namyslená ?len preto že som ti neliezla do zadku tým že som ti pekne na všetko nepritakávala ale povedala to čo si naozaj myslím.tak potom mi je ta uprimne luto
 keficka Žena24 Kategorie
28.11.2004 21:57:45
keficka:Vím dost na to, abych mohl prohlásit:"Keficka je sice krásná, občas radí rozumně, tváří se fajn, ale jakmile se jí neleze do zadku, tak je z ní to, co ve skutečnosti je.Namyšlená, povrchní a jednoduchá pipina...a ještě sprostá jako dlaždič...".Nemáme spolu o čem.
alien
 alien 2
28.11.2004 21:52:08
alien ja nepotrebujem a ani nechcem aby si mi lezol do prdele ale neviem prečo si po mne chcel počut vlasný názor ked si neni schopný ho akceptovat a poznáš ma príliš málo na to aby si o mne mohol vyhlasovat ako som povrchná a namyslená
 keficka Žena24 Kategorie
28.11.2004 21:48:00
Jednou budeš možná za lidi, který ti jen nelezou do tvý rozkošný prdelky, vděčná.
alien
 alien 2
25.11.2004 19:10:25
alien všimla som si
 keficka Žena24 Kategorie
25.11.2004 18:13:31
keficka:tady jsem na tebe byl hodnej, jinde zlej...
Pa
alien
 alien 2
25.11.2004 17:56:42
ali ...čo na to povedat?
kujeeeem
 keficka Žena24 Kategorie
25.11.2004 02:25:11
keficka:A ty jseš taky chutnučká? :)
Já, že se někdy tak roztomile rozčiluješ, to se mi fakt líbí :)
alien
 alien 2
24.11.2004 19:33:05
ali.no prepáč...takže.
1-nevieš prečo ma máš rád?no lebo som to proste JA! :-)))
2-o detoch mám velmi reálnu predstavu,okolo mna ich behá dost,nie priamo ale...mám snimi velmi dobrý vztah a myslím že nie je nič lepšie ako poriadna hádka z malým decom,oni sa tak krásne rozčulujú..no ale nie,teraz vážne..deti sú chutnučké,ale aj tak si myslím že štastnými ich robí niečo iné ako peniaze..(ale to stále hovorím v tej rovine čo som písala predtým-tj. pokial majú slušné bývanie,čo jest....)
 keficka Žena24 Kategorie
22.11.2004 12:57:20
MaxCrazy:To víš, my romanopisci to máme těžký...když to příjde, co naděláš...i alien má své dny...buď shovívavý, budu také...
1)Přečti si chytré holky tady a poznáš, že HA není zdaleka neškodná.
2)Souhlas.
3)No jo no...
Ahoj.
alien
 alien 2
22.11.2004 12:54:27
shodan:Rád tě pobavím jetýlku :)
alien
 alien 2
22.11.2004 12:53:27
kakaja:A ty neumíš číst tuplem zlato...Radím číst celou reakci, ne rudá vztekem odpovídat po pár slovech :)
alien
 alien 2
22.11.2004 12:51:50
Colorlight:Myslel jsem to obecně, ne přímo na tebe.Ale za vším si stojím, jako vždy :)
No, mě snad bít po vysouvacím chrupu nebudeš ne?Je to krajně nepraktické...:)
alien
 alien 2
22.11.2004 12:43:11
kakaja:Milé nejzlatější zlato, nejjetýlkovatější jetýlku, milá máničko.:)
Opravdu jsem tě neurážel, to si jen namlouváš.
Odpověděl jsem, jak nejlépe to jen na tebe jde...To víš, na hloupý pytlík, hloupá záplata.
Ó, promiň nebeská, nádherná, že nedosahuji tvých výšin...:)))
Rád zůstanu ve své klimatizaci, snad se nepotkáme...
Měj se hezky.
alien
 alien 2
22.11.2004 12:38:45
unrealik:Ano, s UHB si ohledně vašich některých demagogických názorů budete jistě dobře rozumět...
A odpověděl jsem ti na vše.Až budu mít pocit, že jsem ti na něco neodpověděl, tak milerád odpovím.
alien
 alien 2
22.11.2004 12:36:02
LaRosse:Přečti si reakce chytrých dívek zde a pochopíš, že HA zdaleka není neškodná...
Měj se fajn.
alien
 alien 2
22.11.2004 12:34:42
arj:No, tak teď jsi ukázala, kdo tu neumí zvládat tíhu argumentů zlato...
A můj pravopis je na skvělé úrovni, takže klídek.Příp. čárky a jiné gramatické nedostatky neřeším, i když vím, jak má, co být.Pustila jsi se do gramatiky někoho, kdo ji má o třídu výše než ty...no nic.
Také přeji hezký den a trochu slušnosti.
alien
 alien 2
22.11.2004 12:31:22
good fairy:to je škoda, každý názor dobrý...
alien
 alien 2
22.11.2004 12:30:15
nemoxx:Neboj, já se o sebe postarám.A o žádnou normální fakt nestojím, takže fajn.:)
alien
 alien 2
22.11.2004 12:27:41
keficka:Proč mě zdravíš svým jménem jetýlku vyjetelený nejvyjetelenější? :)))
A reagovat na tebe, je pro mě těžké, neboť tě mám, skoro nevím proč, rád, takže nejsem zcela objektivní...
Ha:Zase se zamysli, co je to za vztah, co ti dva mají...
A já bych fakt nenechal svoji holku si ničit zdraví...radši bych se rozešel, komu se to nelíbí, taky jeho věc.Ale pokud nechci dítě, tak kondom, anebo je také jistá abstinence...teda koitální že...brr..co vy mě tu donutíte všechno říct jetýlkové...
Děti:To se shodnem, to je jasný.:)
Alien:To řeknu jen svojí alience, takže bohužel, cenzura zlatko :)
A já to nutně po holce nevyžaduju, jen ten pocit je hnusnej...
A děťátka si představuješ jak mánička válku zlatíčko...:)
Ale stejně tě mám rád už skoro jako sůl :))
alien
 alien 2
22.11.2004 12:14:30
taille:Věk moudrosti netratí :)
A neboj, mám určitě spoustu názorů, ve kterých se neshodneme :)
Měj se hezky a pokecej s kefickou.
alien
 alien 2
22.11.2004 12:12:16
Vrana:Navrhni to Alomenikovovi, já to pak dám poctivě na dobročinné účely.Protože takový jsem já, alien.
alien
 alien 2
21.11.2004 13:22:34
Teda to je zase román.
1. HA neberou ženy zdaleka jen kvůli mužům, jak tady už zaznělo a o škodlivosti můžem jen debatovat stejně jako o škodlivosti mobilních telefonů
2. Souhlas, taky se na to ještě necítím, ale málokdo takhle uvažuje, spousta dětí se rodí jen protože se něco nepovedlo.
3. Tak s tím taky občas bojuju, ale tolik jako tebe mě to netrápí.
 MaxCrazy Muž Kategorie
21.11.2004 00:52:18
Musím konstatovat, že tvoje psychické poruchy se zhoršují.
Zřejmě si neuvědomuješ, že diskuze neznamená opakovat pořád dokola svůj postoj a místo nových argumentů nazývat oponenty jetýlkem.
Vážně tě brat nejde, ale je to sranda číst.
Smajlík  shodan.
20.11.2004 18:59:16
jo a ještě jsem ti aliene 2 zapomněla říct, že neumíš číst, protože já psala ať si vážíš toho, že se někdo obtěžuje ti na ty tvoje urážlivý kecy reagovat! Nemáš si vážit mě (na to mam zase já jiný lidi...)
Smajlík  kakaja Žena20 Kategorie
20.11.2004 16:49:23
Obávám se že když tady někdo mluví o bití, tak zdaleka nemyslí lehké poplácnutí po zadku...to jaksi neplní účel jejich "výchovy"...aby dítě bylo zticha a drželo hubu a krok...

Aliene, jestli jsi tohle myslel na mne, tak tady máš jednu pěstičku...
Smajlík  Colorlight Žena35 Kategorie
20.11.2004 14:33:33
Aliene 2! Opět jsi mě nezklamal! Není pochyb o tom, že sám nerozumíš ani holým větám...Buď jsem tvoji zpověď nepochopila já nebo ty moji odpověď, protože jsi se mě zase snažil akorát urazit, místo toho, aby sis dal práci a normálně mi odpověděl.
Jo a nenazývej mě prosím jetýlkem, máničkou ani zlatem, protože z toho pokaždé dostanu takový záchvat smíchu, že mám strach, abych náhodou neumřela ve smrtelné křeči. Moc se těším na tvoji další zpověď! Přímo prahnu po tom si jí přečíst, tak nečekej dlouho a piš!

P.S.: pozdravují tě má kuří očka, poslední dobou se jim daří lépe!

Díky ti Bože!!!
 kakaja Žena20 Kategorie
20.11.2004 02:12:44
Hehe, aliene, alien, jdu se tedy hrdě zařadit k UHB :).
Legrační je, že dle Tebe nemá smysl se bavit s někým, kdo nepřistoupí na Tvou demagogii :). A ne, neodpověděl jsi - máš smůlu, přečetl jsem vesměs všechny reakce :).
Smajlík  Unrealik Muž37 Kategorie
20.11.2004 01:41:36
kakaja:No, ty jsi mi fakt chyběla máničko...:))
Tak co kuří očka?Už jsou v pohodě? :)))
Za vynechání dvojky ti poprvé a naposledy vřele poděkuji, ty kolísko...
A ty jsi byla někdy sprostá?Že jsem si ani nevšiml...A vážit si tě...to fakt ne, od toho tu mám jiné osůbky něžného pohlaví, kterých si vážím, takže tě musím asi zklamat...A vážit si toho, že nějaká holka mluví slušně?Mno, to by mohla být snad i samozřejmost ne?:)))
O žádné vile, natož miliónech jsem nic nepsal milé děvče.Jsi zjevně z rodu Jetýlkos všechnopřekroutilos...
A ve svém pohledu na HA si protiřečíš spíše ty..
Možnost, že bych se zamiloval do holky trpící poruchou metabolismu je velmi malá.Nebudu si na nic hrát, takže nic než kamarádství by z toho asi nebylo...je to možná hnusný, ale moje holka se mi prostě musí i líbit...v tomto případě by mi to ale bylo neskonale líto a cítil bych se jako morální prase...leč si opravdu nemíním na nic hrát, jako někteří lidé, takže říkám krutou pravdu...ale je nutné si uvědomit, že i mě by potkání jinak kompatibilní holky, s touto vadou ničilo...hmm...teď si fakt nejsem jistý...třeba holka na vozíčku, hluchoněmá atd. po dlouhém čase poznávání a učení společného života a komunikace ve všech směrech, to by možné bylo...tak nevím...hmm...snad nebudu před tuto neřešitelnou situaci postaven...
A v celém tvém zbylém textu už píšeš zjevně o jiné zpovědi, nebo jsi tu moji celou nečetla, takže nemám na co reagovat...
A poctivě čtu všechny reakce na svoje zpovědi...i těch, kteří nedokáží přežít pár minut čtení textu...
Děkuji ti za nechtěnou inspiraci k hlavnímu jadérku věci, mé příští zpovědi :)
Ahoj
alien
 alien 2
19.11.2004 23:26:38
Moc dlouhý, ale k HA: Není to svinstvo, je to neškodný (nejsme v 50. letech!) a určitě, určite se neprotrhnou!
Poprvé jsem se miloval se svou dívkou v 19 (jí bylo také 19) a oba jsme neměli zkušenost žádnou. Stačí?
 LaRosse Muž23 Kategorie
19.11.2004 23:14:05
obycejna holka:No, nevím,o roznášení někoho na kopytech mi na Zpovědnici většinou moc nejde...jsem tu kvůli opačným pohnutkám, jinak bych si vystačil s basketem a jinými sporty.
Přít se a snad se i hádat, to patří neodmyslitelně k diskuzi, jestli se ti to nelíbí, tak si běž někam vést monolog.Kdo řekne své názory veřejně, tak musí být připraven na jakékoli protinázory!A většinou nikoho neurážím!Pokud se mé výrazy k tomu blíží, tak je to zcela výjimečně a ten člověk si nic jiného nezaslouží.
Na další zástupkyni "geniálních teorií" jsem už odpověděl o kousek níže, tak si to najdi.
A teď zkus nějaké argumenty člověka myslícího i hlavou, ano?Pokud mi dokážeš, že se v něčem mýlím, tak ti ještě poděkuji.Věř, že se to už párkrát před mnoha lety stalo...teď už je to sice skoro nemožné, ale můžeš se o to pokusit jetýlku.
A spousta holek tu na rozdíl od tebe a pár tobě podobných, promluvila velmi, velmi rozumě a já s nimi ve většině souhlasím.To jen tak mimochodem.
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 23:08:14
Neumíš nic jiného než opovrhovat názory druhých.

Kolikpak křehkých dětí jsi zmrzačil, že o tom tolik víš?

A buď tak laskav a oslovuj mě slušně, Tvé patvary mě urážejí, což se ti asi líbí, že?

Jestli je gympl jako gympl, tak my všichni ostatní jsme na gympl chodili... to tvoje vzdělání byla asi zvláštní škola (čemuž by odpovídal jak poměr těhotných, tak tvůj pravopis).
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
19.11.2004 23:04:22
Lenka45:Tak zlato, myslím, že já jsem tady jeden z těch lidí, kteří hlavně argumentují a když mají na jazyku urážku, tak jdou radši na jiné stránky...takže si v tom udělej pořádek, o kom jsi to vlastně psala...ale jestli je pro tebe urážkou jetýlek, mánička apod., tak tě rád
urazím :)
Jinak musím opět opakovat výrok, nad kterým se zkus v klidu zamyslet:"Když chceš mluvit o politice, tak si musíš založit stranu...:) , Když chceš mluvit o pivu, tak musíš vyžahnout milión piv...:) A když chceš mluvit o dětech, tak musíš mít asi 10 dětí viď?"...tvé "argumenty" jsou směšné jako skoroprezident Klausíků Václav...ten to bere podobně, v něm čerpám inspiraci a snahu o porozumění k lidem jako jsi ty...Takže jelikož nemáš deset dětí, jako podle tvé "geniální" teorie jiné velmi kvalifikované rodiny, tak by jsi o tom vlastně neměla moc diskutovat...
Jinak psychické i fyzické týrání je jedno svinstvo, to už jsem tady psal.
A připadáš mi jako slípka, která chce poučovat kohouta, jestli byl dřív on, ona,
nebo vejce...:)))
Přeji spokojený víkend.
alien
 alien 2
19.11.2004 22:54:25
arj:Milý JETÝLKU :))) (Proboha, co jsi čekala zlato?Hlavně takhle nepokoušej lososa, ten by ti zaspamoval profil :)))
Přišla jsi ještě moc brzo, já se občas podívám i do pár let starých zpovědí...
Já se opravdu snažil text nijak nečlenit...ach jo :)
Píšu vždy, co mám zrovna na mysli, co z toho vznikne, to vznikne, s tím nic nenaděláš, stejně jako s tím, že jsi jetýlek a já alien :)
1)Na HA tu rozumně odpověděli holky ze všech možných úhlů pohledu, jsem spokojen až na půdu a držím tlamku :)
2)Tvůj názor není opačný, nýbrž jsi jen zmínila to, co já jen nastínil, neboť mi to přijde jako samozřejmost...
A i svému dětsví vděčím za to, že jsem takový jaký jsem, tudíž jsem vděčen za vše zlé i špatné.
Obávám se že když tady někdo mluví o bití, tak zdaleka nemyslí lehké poplácnutí po zadku...to jaksi neplní účel jejich "výchovy"...aby dítě bylo zticha a drželo hubu a krok...
A miminka jsou velmi křehká, opak může říct jenom hloupý člověk...
3)Ale neboj, přečti si nějakou moji zpověď o holkách a pochopíš, že nějaké panenství pro mě zase tak moc neznamená...blbá blanka neznamená vůbec nic...
4)A gympl jako gympl...jsi naivka...

Pa jetýlku.
Nesmrtelný alien.
 alien 2
19.11.2004 22:32:47
Unrealik:Bla...bla...bla...Aneb sebekritika je fajn věc, jsem rád, že víš, za co tvé reakce stojí...
Už nebudu zbytečně odpovídat, ShadowDancer má pravdu, musím se v té humanitě k lidem, se kterými se nemá smysl bavit, trochu krotit.
Jinak jsem ti tady někde stejně už na vše odpověděl, buď ve zpovědi, nebo v reakcích.
Lidé jako ty, budou stejně pořád mlít nesmysly dokola, takže ti přeji krásný víkend a čus brus.
alien
 alien 2
19.11.2004 21:39:32
tady se to ale obsáhle rozjelo!nemám k tomu co dodat...
 good fairy Žena16 Kategorie
19.11.2004 21:27:13
Nepředváděj tu své slovní exhibice. Přeháníš to a měj trochu soudnosti. S Tvým přístupem, Tě každá normální musí odkopnout.
 nemoxx
19.11.2004 21:03:52
Bla, bla, bla...
a) Škodlivé je skoro všechno...
b) Většina lidí dítě do 20-ti let nechce, proto dělá všechno proto, aby jej neměli. Jak logické, což? A ti, kteří dítě chtějí, k tomu nějakým způsobem došli.
c) Asi jsi si nevšiml, že jsi na zpovědnici, kam lidé píší své problémy, mimo jiné i s nechtěným otěhotněním. Cca 17 let je oficiální průměr, který se zjistil statistikou. Než něco začneš psát, měl by sis zjistit informace...
d) Tak klasický nebyl, pokud píšeš pravdu - jak jsi mohl sám teď zaregistrovat, u nikoho dalšího to na škole tak nevypadalo. A na potratu taky nikdo nebyl.
Smajlík  Unrealik Muž37 Kategorie
19.11.2004 19:21:06
no takže teraz už vážne k tvojej úvahe..rozdelím to na časti,lebo je toho viac...
čo sa týka tej HA...no vieš...skúsim sa na dtým zamysliet z pohladu na moju spolužiačku...má 15,má chalana -16,spávajú spolu už dost dlho,a ona najskôr ppužívala ibakondom,ale potom jej došlo .možnio práve preto že pocítila dáku tú zodpovednost,že kondom nie je na 100% a mala strach že by mohol prasknút a podobne...takže bola za lekárkou a tá jej HA predpísala...myslím že urobila dobre...vieš keby otehotnela v 15,čo sa už raz skoro stalo,bolo by to blbé...je pravda že najskôr nadávala že po HA velmi stlstne a podobne....a ešte ktomu raz vykotila niečo čo ma dostalo.."ved sa ne,usí urobit do teba"..hmmm,tu teda fakt vidno ako moc si dávali pozor...po tom čo toto povedala som jej začala každý deň hovorit že dúfam že jej bábo sa bude volat kristínka a ona si radšej išla dat predpísat HA..vieš ,je pravda že je to zásah do ludského tela a tak...ale zase si myslím že je to ovela lepšie ako tehotná 15-tka..či už pre nu ,alebo pre otca,ale predovšetkým pre to dieta...
čo sa týka toho bitia detí...v zhladom na to že som sama ešte dieta ,myslím že ktomu mám čo povedat.myslím si že si to povedal uplne presne....rodičia mu radšej strelia akoby si mali dat tú námahu sa sním porozprávat...ja osobne si myslím že ludia čo hovoria že raz,dva krát po riti je to v poriadku sú.....myslím si že buchnút dieta je totálne úbohé ,a mylsím že je to iba prejav slaboty toho človeka..pre dieta je to dakedy možno trauma na celý život a preto by som za fyzické tresty normálne zákonne trestala..je to nevhodné,hnusné,surové a zbabelé...a to dieta si z toho neozoberie nič iné ako ranu na duši...
a čo sa týka tých dievčat..hm..zaujmavé,ale zober si to z opačného hladiska..keby dievča chcelo chlapca ktorý pred tým nikoho nemal,a bol by "čisto nový tovar"ako hovoríš,nájde takého?alebo..si taký?
a posledné-deti by si síce mal robit iba človek ktorý ich dokáže zabezpečit,ale nie každý je taký,a myslím že dieta nepotrebuje toho zas tak moc...ked má človek kde bývat,má prácu,a čo jest,samozrejme to isté aj pre to dieta tak si myslím že viac nei je treba.lásku vie dat aj bohatý ale aj normálne žijúci človek...dokonca je jedna žena na slovensku ktorá si už adoptovala 15 detí z deckého domova,nemajú moc penazí,ale zahrna ich aj s manželom velkou láskou,stará sa o ne,a pomáha im..a aj tým detom je tam určite lepšie ako v tm domove alebo u tej možno bohatšej rodiny,v ktorej boli ale týrané...
tot vsio
pa jetýlku
 keficka Žena24 Kategorie
19.11.2004 19:13:28
alien 2 : I když je mi ''teprve'' 14 let mám stejné názory jako ty..
Smajlík  taille Žena26 Kategorie
19.11.2004 19:07:15
Tebe tu za tie príspevky niekto platí??
Smajlík  Vrana Žena34 Kategorie
19.11.2004 18:30:02
Milý aliene (vynechám tu dvojku, když dovolíš, protože ji nechci stále psát). Opravdu sem se nad timhle příspěvkem zamyslela a jsem velmi ráda, že si se přestal navážet do slečen a jsem taky ráda, že nám tady stále přispíváš svou troškou do mlýna. Přestože ti nemůžu zapomenout tu poslední urážku, nebudu dnes tak sprostá, jako minule, tak si toho važ!

Ale teď k věci. Vyjádřim se k prvnímu a druhému bodu zároveň. Ty píšeš, že bys nikoho (respektive svou dívku) nenechal brát HA, protože je to svinstvo. OK, když sem to četla, tak se mi líbil tvůj pohled na věc a říkala sem si, že by ti asi nevadilo, kdyby se kondom protrhl a tys byl najednou taťkou, takže jsi mě úplně odbouchnul tim svym dalšim tvrzenim, že děti chceš mít až koupíš vilu a vyděláš miliony! Podívej my prostě chceme mít jistotu, že se nám nenarodí mimino a pro tu jistotu jsme ochotný do sebe tu HA cpát. Vem si že chlapovi to neva, protože ten se může zdejchnout, když se mu zachce, ale holka to buď odnosí a porodí a zničí si život a nebo si to nechá vzít a riskne to, že už nikdy nebude moct mít děti. Tak teď babo raď. Prostě drtivá většina holek bude používat kondomy a ještě k tomu HA, protože pak je ochrana stoprocentní. A to že ty bys nenechal svou dívku ji brát je jenom na tobě, ale já ti rovnou řikám, že s tím moc daleko nedojdeš, protože si tim koleduješ o dítě. Uvědomuješ si vůbec, jak si tady protiřečíš?

Dál. Píšeš, že bys taky nenechal svou dívku ničit si život obezitou. Ale co když to má náhodou dědičný? To jí budeš zakazovat jídlo a radši z ní uděláš anorektičku a ohrozíš tím její život než aby byla obézní? Velmi silně mi tim připomínáš mýho strejdu. Je to takovej mladej svalovec a zřejmě na něj letí hodně ženskejch. Ale! Stále se s nim rozcházej, protože je děsně omezuje. Ta poslední byla naprosto normální. Měla možná zaoblenější zadek a chutnalo jí, ale byla úžasná! No a on jí zakazoval sladký. Za rok co jsem ji viděla naposled se změnila k nepoznání-vyzáblá, utrápená, nešťastnej výraz ve tváři, ale stále pokukovala po sladkym-strejda jí ale všechno bral, protože nechtěl aby byla obézní. Víš co se stalo? Hodila na něj bobek! A víš co? Teď se má úpně snově...

Dál. K tomu bití dětí. Je od tebe sice hezký, že bys dítě neuhodil, ale tady mi zase připomínáš mojí tetu. Mám to štěstí že s nima bydlíme v bytě. Jestli má kdo co kecat do vzájemný tolerance a respektování, pak sem to určitě já! Kdybys tak věděl, co tady všechno musim snášet! Nebudu tu ale nic vypisovat, protože by mě musela ranit mrtvice...Teta mýmu bratrancovi dovolí úplně všechno. Všechno!!! Jedna z nejhorších věcí je, že k tobě příde a začne tě bezdůvodně mlátit hračkou-dobře když do tebe řeže molitanem,ale když má v ruce zrovna kovový auto, tak je lepší zdrhnout, jenomže já nechci zdrhat, já tady taky bydlim a nebudu před nim rozhodně strkat hlavu do písku, jako nějakej Emu. Já nejsem Emu jestli ti to došlo...Teta mu ale vždycky něco řekne a nikdy ho neplácne. Vůbec! Jenomže dobře mířenej pohlavek by to vy
Smajlík  kakaja Žena20 Kategorie
19.11.2004 18:22:21
Zildjian:Jsem dost tvrdý realista...No nic, neznáš mě.
A když to řekneš takhle, tak to asi víš sám nejlíp, jak je na tom tvoje bývalá třída.
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 18:21:13
Souhlas s ARJ i mnoha dalšími, není co dodat.

Snad jen tohle:
- píšeš "Chtěl bych znát váš názor", ale ve skutečnosti se tady s každým přeš, hádáš, urážíš a snažíš se přesvědčit o tom svém bestnázoru
- nepřísluší ti hodnotit výchovu dětí, protože sám děti nemáš. Jestliže tě rodiče bili nad míru a ty ses s tím doteď nevyrovnal, je to dost smutný, to ale neznamená, že ten, kdo plácne dítě přes zadek, je zlý hovado

a teď mě taky roznes na kopytech
Smajlík  obycejna holka
19.11.2004 18:20:18
Colorlight:Ale no tak!Ti malí antikristíkové, jsou mimojiné také nenahraditelní andílkové a nejmilejší zlatíčka, která dovedou dát smysl mnoha dříve ztraceným duším...:)
Buď si jistá, že moje partnerka dítě nikdy neudeří!To by byl mimojiné konec...
Jo, on to určitě chápe...co mu taky zbývá, že...
alien
 alien 2
19.11.2004 18:17:46
no tvoj posledný príspevok o vyrovnanosti moc nehovorí

Až vychováš 3 deti, ktoré svoje detstvo považujú za šťastné a budú ťa ľúbiť a zároveň rešpektovať, potom sa ozvi

a v deň, keď prvý krát dáš dieťaťu na zadok, lebo absolútne nebude vedieť, kde sú hranice, za ktoré nemôže ísť tak si na mňa spomeň..
ja som vychovala 3 deti, koľko si ich vychoval ty?

mňa nikdy rodičia nebili, ale citové vydieranie typu: "nemám ťa rada, si zlé dievčatko", alebo "nechoď ku mne, si zlá" mi nechali viac šrámov na duši, ako keby mi matka dala na zadok a potom povedala že ma ľúbi

pripadáš mi ako vajce čo ide učiť sliepku.. niektoré z nás vychovávajú svoje deti a verím, že väčšina z nich mala kedysi podobné nźory ako teraz ty.
ale realita väčšinou býva iná ako plány a tie tvoje sú dosť naivné..
na tvoj vek si dosť nevyspelý..aj tým, že nevieš zobrať iný názor ako ty.

a keď ti dojdu argumenty uchýliš sa k urážaniu, naozaj dospelácky prístup...
 Lenka45
19.11.2004 18:16:09
ekonom:A alomenike má dost svých starostí s upravováním fotek a vysvětlováním místního nedobrého interfacu zdejším některým jetýlkům...takže věř, že já jsem sakra živý a visím nejen nad shodanovým hřbetem...ssss!!!
alien
 alien 2
19.11.2004 18:13:48
ekonom:Je vidět, že tvá přezdívka tě ctí...
Ale zkus někdy číst svěřený text pořádně, pak nebudeš dělat analytické chyby, chlapče.
Věřím zhruba v 1 slušnou a hodnou holku, na milión dalších.A věřím na 100%, že ji najdu.Vždy a ve všem si věřím na 100% a ve všem, co jsem kdy chtěl opravdu dosáhnout, tak jsem toho dosáhl..Leč jsou některé oblasti, kdy ani mé schopnosti nemusí stačit a kde to není jen na mě...a to je zrovna oblast hledání partnerky...tudíž výsledek je nejistý...
Tolik má ekonomická zpráva s několika čísly, pro jednoho mizerného ekonoma...
Zdravím, pane Klaus.:)
alien
 alien 2
19.11.2004 18:08:36
Lenka45:Ale zlatíčko, já jsem přece alien...:)
A Zpovědnice mě zaujala i proto, že tady pár lidí, jejichž názor respektuji, je...
Právo soudit lidi, kteří bijí děti, jsem si dal sám zlatko a kdo to dělá, tak je hovado, tečka.
Jo, takže sebou házel o podlahu, pak dostal a to mu pomohlo...fakt dobrý...
A trpělivosti se uč, moc jí nemáš...
A napadlo tě, že to bylo peklo na zemi i pro něho?!Myslela jsi na něj nebo na sebe?...
A čekat budu, jak dlouho budu chtít, to je moje věc.
A myslím, že ty taková holka, která splňuje moje "nároky", asi nejsi, takže nemáš moc co, za takový holky mluvit...nech to na nich, ony už si svobodně vyberou, jo?
A divila by jsi se, jak jsem docela š'tastný...Popravdě, jediná nešťastná období mého života jsou spojena se ženami...Neboj, já se o sebe postarám a s příp. dopady mého braní života jsem naprosto vyrovnaný.I život bez holky je zcela plnohodnotný, to je dar člověku od vesmíru...
alien
 alien 2
19.11.2004 17:58:26
nepřihlášená blondee:Já ani žádnej kontakt, ale přece nechtěl.Nejsem vlezlej, to spíš do mě se lidi vlízaj..A dík za lichotku, jestli je jako ty, tak jsem rád, že jí, ani tebe nejsem hoden.
A já neříkal, že lžeš, jen že si to myslím a že je to pravděpodobný..neboť žiji v realitě, na rozdíl od některých zde..
alien
 alien 2
19.11.2004 17:54:33
Xidexy:Tak si přečti moje další zpovědi a ztratíš o mojem písemném projevu iluze :)
Docela by mě zajímalo jaké problémy..(kdyžtak mejl nebo profil, jestli chceš)
A ve škole to maj hoky dobrý, aspoň se jim to líp dodělá..
Měj se pěkně.
alien
 alien 2
19.11.2004 17:52:06
Přišla jsem s křížkem po funuse, tak aspoň můžu být stručná (nevyšlo to).

0) máš mou pochvalu, že se Ti tentokrát aspoň trošku podařilo rozčlenit text, snaha je vidět, myslím ale, že bys měl zvážit, jestli je dobré nastiňovat víc problémů najednou - kdybys je nechal samostatně, víc by sis to užil Ty i my.

1) HA mi asi nepřísluší řešit, neboť mým tělem neprošla. Každopádně se ale připojuji tuším k shodanovi - ženy ji neberou kvůli mužům, ale kvůli sobě - aby se nemusely na muže spoléhat.
(Ženy vědí, že muž v akci nemá krev v mozku.)

2) Můj názor na plození dětí je trošku opačný (protože jsi zdatný čtenář - psala jsem o tom v diskuzi 11239). Zastávám názor, že děti nepotřebují luxus, ale lásku. A taky si myslím, že ač si to nechceš připustit, tak ne absence domku, ale nedostatek lásky byl příčinou Tvého nešťastného dětství. Ono to trošku trčí i z toho, cos psal - "aby o mně nerozhodovali dva ožralí idioti"... nebo "matka si koupila šminky místo videohry" ... myslíš, že je to o nedostatku majetku nebo o nedostatku lásky? Já to vidím jednoznačně. Promiň, ale dětství Ti nevynahradím.

Připojuji se k názoru, že s výchovou dětí je třeba začít 20 let před jejich narozením... Někteří lidé jsou natolik vychovaní k zodpovědnosti a zralí, že oni i jejich děti zdárně přežijí, když se jim narodí v 17, jiní prostě nemohou osobnostně dozrát nikdy, protože nebylo "včas zaseto".

2,5) Výchova a bití. Asi takhle - děti potřebují hranice, jinak z nich nemohou vyrůst stabilní jedinci - je samozřejmé, že matka, která tluče měsíční dítě hlava nehlava - to neeee. Jasně odsuzuju.
Ale přesně ve věku, o kterém mluví Colorlight, děti tyto hranice hledají, zkoumají, kam až mohou jít... a je třeba jim důsledně a vždy jednotně a jednoznačně ukázat, kde jsou jejich mantinely. Čím jasněji je buduješ, tím rychleji to jde a následně se vám všem žije lépe. Zvládneš-li to bez bití, budiž. Na své první dítě, jsem vždycky, když se snažilo porušit, křikla - dodnes mám pocit, že to možná pro něj bylo horší než bití.
Ale určitě vím, že mnohem horší než bití, které dítě chápe jako jednoduchý akt příčina-následek, jsou pro dítě psychické tresty, slova "nemám Tě ráda" , "odstěhuj se, maminka si najde hodnějšího chlapečka"... dítě mohou traumatizovat po celý život.
Abych ti to upřesnila, mluví-li tady kdokoli (i přede mnou- Color promiň, ale asi mluvím za Tebe, snad se nepletu) o výchovném bití, nemyslí pohlavky ani dlouhé rozčilené bití hlava nehlava, jaké jsi možná zažil Ty, ale jedno rázné výchovné plácnutí přes zadek. Ne aby to bolelo, ale aby se dítě leklo a uvědomilo, že překročilo hranice.

Děti jsou křehké - špatně vezmu a zlomím - to může říct jedině ten, co to ještě nezkusil. Připojuji se k Danculce - děti jsou pružné a omyvatelné.... Na druhou stranu je pravda, že je nesmíš spustit z očí, ale že bys jim mohl ublížit, když je držíš v náručí - tomu nevěř. Je pravda, jak říka Colorlight, že nejbezpečnější místo pro dítě je podlaha - nemůže nikam spadnout.
Přála
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
19.11.2004 17:50:05
Reznik:Ono ti to neuškodí, přemýšlet o něčem jiným, než o vepřovým...:)
Jen si namáhej kebuli a doufám, že tě to dost žere hehe...:)))
alien
 alien 2
19.11.2004 17:48:08
aver:Úplné zajištění ne, ale tu zajištěnou střechu nad hlavou prostě chci.
Tak to tomu klukovi krutě nevyšly jeho iluze!:))) Já chtěl být čichačem výfuků...co naděláš, život je hajzlík...:)
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 17:45:13
cholera:Dík.Přečtu.
alien
 alien 2
19.11.2004 17:44:15
Telátko:No vidíš, my dva se občas shodnem, ty moje telátko :)
Pa
alien
 alien 2
19.11.2004 17:42:25
Egypt:Asi máme trochu společného...:)
Přeji ti všechno hezké.
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 17:40:32
shodan:No to víš, tebe zaujmout..takovýho shrnovače do obsahů...:)
1)O vlivech HA, už tady některé holky psaly, takže jsem se docela poučil..vřele doporučuji.
Co žvástaj ti, kteří na tom rýžují, je mi opravdu putna.
Jaká řada dalších?Já tady zaslechl, už jen nějaký vtírající se preparát dovnitř..
2)No jo, zázraky se dějí..:) Ale znám tvé čistě materiální a praktické smýšlení, takže tvůj souhlas není divu.
3)Máš pravdu, opravdu nehledám "NORMÁLNÍ HOLKU"...MODERNÍCH DĚVČAT, CO MAJ DLOUHÝ NOHY A MAJ NA TO VLOHY, je na každém rohu sto...Ale někde si musíš schladit žáhu, za to ponížení v bodě 2 ne?
Ps 1:Pravda je pravda, zeptej se pravdy boží...A co to bylo za školu, církevní?:))) Že ty budeš páter nebo kněz shodan :)))
Ps 2:Průměrný věk začátku pohlavního života po léta klesá...A na Zpovědnici je ten nejpřesnější reprezentativní vzorek!Právě zde ti to řeknou, to co ani v anketě ne...
alien
 alien 2
19.11.2004 17:38:07
Sakra Aliene...nepoučitelný naivka jsi ty, ne já. Na rozdíl od tebe se nesnažím pouze planě teoretizovat. Svou bývalou třídu na gymplu sleduji poměrně pozorně a děcko má zatím pouze JEDEN můj spolužák (kluk), narodilo se mu před 2 měsíci. Holky zatím (pokud vím) fakt nic, jen asi 3 jsou vdané a jedna rozvedená, that´s all.
O svoje nádobíčko se příliš nebojím, do ničí pusy ho nestrkám a holky kupodivu ani příliš neřeším.
 Zildjian Muž41 Kategorie
19.11.2004 17:30:27
Daphne:Hele, to moje "rozloučení" bylo řečeno jen jednou a velice váhavě, jako že se rozmýšlím, tak nechytej za slůvko!
Tak, aby jsi se neloučila jako já, bronzíku :)
A jsem alien, dvojku tam nepleť, nebylo na výběr.
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 17:27:44
goralka:Já jsem rád proti davu..:) Připadám si pak jako alien a to mám rád.
A všimni si kolik lidí se dívalo na Dallas...bože to je skvost!Máš "geniální" argumenty...
A pokud ti lidé nelžou, nebo si prostě jenom něco nenamlouvají (jako že jo), tak dobře pro nás pro všechny..
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 17:24:47
Karla XXX:Odstavce jsem už tady "vysvětlil" kdysi dávno a většina se mi přizpůsobila..nezbyde ti než se alienovi přizpůsobit taky, zlato :)
1)No, není čeho si vážit, mě to přijde jako samozřejmost..jako třeba věrnost a tak...:)
A teď jsem viděl děsivý dokument o zneužití krevních vzorků a výrobků z krve...a jak na HIV a jiné nemoci kvůli tomu umřelo spousta lidí...fakt šílenej dokument!O tom jsem nikdy ani neslyšel..A ten kripl, co je za to zodpovědnej, tak vesele podniká dál...Šlo hlavně o Francii a Německo.Ty hajzlové věděli, že je ta krev nakažená, ale aby neprodělali, tak ji dávali lidem dál...děsivý!To se tady fakt v televizi nedávalo...až teď.A konečně!Druhá holka, co přizná, že zná lidi, kterým HA ublížila...A farmacie je šílenej byznys...
2)Budu se bát a plodit...až najdu tu pravou samičku :)
3)Ono jde taky o to, proč ta holka je panna...Pokud může kluky mít a stejně čeká na toho pravýho, tak je to docela fajn...(něco jako já :))
A nesouhlasím s tebou, že to nutně musí být ideální stav panna/panic..myslím, že o tom to není.
Neprojevit sám sebe, je vlastně pošlapáním všeho, co jsem...a je mi z toho smutno.Ale je to jenom na těch lidech, aby se projevili a na hloupé okolí se vykašlali.Tzv. Coming out...
Ale přiznávám, že s některými mými zvířecími pudy se také svěřím jenom té svojí :) Přece nebudu lekat "normální" lidičky ne?:)
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 17:16:25
Ono zas na druhou stranu - kdo je s dítětem 24 hodin denně? Žena. Ona musí zvládat jeho ústrky (a že je jich dost, než se to maličký vypiplá a naučí se ovládat své emoce, než pochopí, kde sou ty mantinely, kam až jo a odkud už tedy ne...) A je to tvrdý, protože ten maličký uzlíček si chce maminku přivlastnit se vším všudy, nejlépe jí vytrhat všechny vlasy, rozebrat celý byt, sebrat všechny nebezpečné předměty a po svém je používat... Vylézt na ty nejnebezpečnější místa a zkoušet, odkud se dá nejlépe spadnout na něco ostrého, zkoušet, kam až se dají ty předměty nastrkat (do elektriky, klíčových dírek, do trouby...). Pak se nediv, když nebudeš výchovně působit ty, že občas uštědří nějaký ten výchovný výprask tvá partnerka (manželka). Hlavně jí za to nenadávej, ono i tak těch nejistot kolem výchovy dětí má každý dost a dost...

Uvidíš sám, jak říkám, mé předsevzetí bylo, že NIKDY nedám Martínkovi výprask. A teď jsem ráda, že mu ho dokážu dát v klidu, bez nějakých hrozivých scén z mé strany a takovým způsobem, aby pochopil, proč, za co a k čemu... Asi tak...
Smajlík  Colorlight Žena35 Kategorie
19.11.2004 17:10:11
goralka:Tak hlavně nemluv o politice...neboť stranu jsi si asi nezaložila...
Máš pravdu, asi nemáme o čem.
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 17:08:11
Danculka:To spí nějak malinko ne? :)
1)No, oni ti moc páni doktoři a vývojáři o tom preparátu zase tak neřeknou, jak si myslíš...
Přečti si to tady pak...
Víš, já mám dost pocit, že pro ženy se to stává "nutností" jako to patlání...a muži to také jako nutnost vyžadují, jako to patlání...
A výsledky lékařských výzkumů se mění, jak korouhvička ve větru...
2) Většinou souhlas.A s tou pružností:není to kočka? :)
3)U mě nejde o žárlivost...Je to něco úplně jiného, ale líp to popsat, než ve zpovědi nejde, takže když jsi to nepochopila z toho, tak se nedá nic dělat.
A nešlo o jednu třídu...a ani o jednu školu...
Měj se hezky.
alien
 alien 2
19.11.2004 16:59:54
Teda, Alonemiku, to byl fakt dobrej tah....:-)

Virtuální Aliene, ty si protiřečíš. Sám sobě. Nepotřebuješ tady ani tolik ohlasů, stačili by 2-3 lidi...
Ty chceš hodnou úplně nevinnou holku, ale zároveň nevěříš, že taková existuje...
No, ještě že nejsem ženská...jdu do hospody a jsem OK. Čau
 ekonom
19.11.2004 16:59:24
alien a ty si kto, že tu nad každým vynášaš súdy? nikoho názor neberies, si zahľadený iba sám do seba a ja ti prajem aby si tie ružové okuliare nikdy nemusel skladať.

Kto ti dal právo súdiť, či matka, ktorá nakoniec dá po zadku dieťaťu je dobrá alebo zlá matka?!

Ja som mala hyperaktívneho syna a poviem ti, že niekedy nebolo inej cesty, mal v povahe hádzať sa o zem a môžem zodpovedne prehlásiť, že ja ani manžel sme ho nikdy neviedli k tomu aby bol hysterický, mal to po mojej svokre, ako danú povahovú črtu.
Naozaj by ma zaujímalo, ako by si toto dieťa vychovával. Ja mám svätú trpezlivosť ale niekedy sa nedal ukľudniť inak, ako keď dostal po zadku.
Nepomáhali dohovárania, nepomáhalo nič a v období takzvaných detských fúrií to bolo peklo na zemi. Sama psychologička nám vtedy odporučila, že mu v týchto prípadoch máme dať pár na zadok a potom ho ignorovať, lebo sa mohlo stať, že z neho vyrastie malý tyran.
ďalej:
keď budeš čakať až kým budeš zaistený materiálne, deti vôbec nemusíš mať.
Poznám to na svojej najlepšej kamarátke, má 40, svoj dom, manžela, ale dlho čakali a teraz im zostáva len adopcia..

A úplne naposledy:

s tými nárokmi, ktoré máš na ženy zostaneš sám..
pretože každá žena, ktorá ich spĺňa sa ti vďaka tvojim názorom zďaleka vyhne.

Je mi ťa ľúto, úprimne, s takýmto prístupom k životu nikdy nebudeš šťastný, život ti bude utekať pomedzi prsty a nakonie, keď už bude príliš neskoro zistíš, že si medzi svojimi dlaňami zostal úplne sám ..
 Lenka45
19.11.2004 16:58:51
No, vševěd zrovna nejsi...a máš aspoň 3 zlatý vlasy?:)
Má přezdívka jest mnou a já jsem její podstatou :)
Tvůj výčet bych velmi prodloužil, ale nechci být jen ten, kdo pořád píše :)
A já mám 6 hlavních smyslů života chlape, psaní mezi nimi není...To už bych měl nějakou cenu a byl možná finančně zabezpečen...ale např. s texty písní jsem po jedné nehezké zkušenosti s verši, pro jistotu skoncoval a uložil tuto svou schopnost jen pro výjimečné události.
Ahoj
alien
 alien 2
19.11.2004 16:54:00
Daphne:Já mám takový zabijácký instinkt, takže bych tvou přidrzlou ručku něžně zachytil :)
No, zkus brát vážně i ty zpovědi, které se ti nelíbí.
To mi připomíná, bereš vážně chlapy, kteří se ti nelíbí, jetýlku? :)
alien
 alien 2
19.11.2004 16:47:13
slunko:Kondom je také vysokoprocentní..nevím, co s tím pořád děláte.Ale ty ho nesnášíš, takže jsem snad už dostatečně řekl, že pak není o čem.
A většina lidí ve věku 15-25 o plození dětí vůbec hlavou nepřemýšlí!A neboj, já bych to zvládnul, ale právě, že si uvědomuju všechny aspekty a snažím se to brát zodpovědně.
Dál nevím, co by jsi chtěla, abych ti říkal...zas tolik jsi toho nenapsala..
alien
 alien 2
19.11.2004 16:41:37
Colorlight:Hranice slušnosti a morálky můžeš dítěti vštípit i bez "výchovného" mlácení!
Bití dětí je VŽDY jen a pouze dřívější, či pozdější neschopnost rodičů!
A návrat do reality ti také doporučuji.
Ano, to mé třískání hlavou do zdi, bylo kvůli videohře z Maďarska, místo které mamča pořídila šmínky..takže vím, o čem mluvíš :)
A jak na to?Když už se ti válí, tak je chyba ve výchově předtím...
A opět někdo, kdo aplikuje svá povrchní a jednoduchá měřítka a vidění světa na někoho jiného.Prosím neházet do jednoho pytle zlato!Já také uznávám 1% a používám slova jako většina!Takže věř, že moje slova platí a nejsou to jenom kecy, jako u většiny ostatních lidí!
Jinak ti ale přeji hodně štěstí a vše hezké.
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 16:34:09
3DFX4eva:HA tady myslím dokonale rozebrala jiná velmi chytrá slečna, takže já už jen držím klapajznu.
A co se týče rodičů, tak souhlas.
alien
 alien 2
19.11.2004 16:31:49
Tomassino:1)To je na dlouhou debatu!A myslím si, že spíš žen, než mužů...
2)Ježíši...Další psycholog ultraamatér...Milý chlapče, kdybys byl tak vyrovnaný a v klidu jako já, tak by jsi byl možná dost šťastný...
A opět tě mírně opravím.Staral jsem se o bandu rozvíjejících se dětí...A zvládl jsem to myslím dost dobře.Jinak, v tomto bodě jsi zbla nepochopil, o čem jsem vlastně psal.
3)Nechápeš, tak neřeš(podívej se na Knofíkáře a neřeš:))
4)Zjevně žiješ v jiné zemi, než já...že by Kumrán?
Druhý bod v závěru je bohužel smutný fakt...takže NO CEMENT.
alien
 alien 2
19.11.2004 16:23:50
keficka:Ahoj mlíčňátko :)
Hlavně si projdi všechny naše debaty, houstičko!
Pa.
alien
 alien 2
19.11.2004 16:21:45
triss:Jsem velmi rád, že k tomu povinnému vybouření kluků jsi dodala aspoň v závorce většina...ale myslím si, že je to i tak hloupost...slyším to všude možně a o holkách taky a je to dost hloupé...
A věř, že ta moje bude spíš ráda, že dá nožky každé ráno k sobě...:)
No, o hokách vím svoje...Nutno dodat, že kdyby mohli otěhotnět kluci, tak by to bylo ještě horší a ve školách by nebylo k hnutí :)
Měj se hezky.
alien
 alien 2
19.11.2004 16:18:30
29 letou pannu znám, ale kontakt ti na ni nedám. Ani nic takovýho. Ona má totiž dost problém se blíže seznámit, přestože je jinak normální fajn holka. Takže až narazím na někoho, kdo by jí byl hoden, tam se snažit budu. Ale tobě...sorry, v žádným případě.

Co se týká lhaní - to já nedělám, sorry. Pokud si chci z někoho udělat srandu, tak si ji udělám...ale ne takhle.
 nepřihlášená blondee
19.11.2004 16:17:34
Naozaj zaujimave citanie ... Ja HA neberiem, zo zdravotnych dovodov. Co sa tyka dietata, to nemam a tiez ho nechcem tak skoro. A u nas v skole su asi len 2 alebo 3 pripady, ked maju teraz uz tretiacky alebo stvracky deti. Asi len tolko k tomu vsetkemu. Ale, inac celkom prijatelnou formou napisane ...
 Xidexy Žena20 Kategorie
19.11.2004 16:15:32
Charles:Žiju v naprosté realitě chlapče.To tobě by prospělo sundání růžových brýlí...
1)A to ti mám děkovat, nebo stavět sochu?To je snad samozřejmost ne?
2)Myslím, že rozumění si s dětmi, není o věku.Např., víš, že prarodiče si s dětmi obvykle rozumí nejvíc?...
A stejně jako tobě přijde divné dělání dětí ve vyšším věku, tak mě přijde divné nucené dělání dětí v tzv. "správném" věku...jen aby to bylo hotovo...Ale je jasné, že u ženy je porod čím dále od 30ti let, neřkuli 40ti, velmi rizikové.
Ano, minulost cti netratí a kdekdo může být fajn rodič.Podívej se na Madonnu...Celá léta šoupala s kdekým a ukazovala se všude možně a teď její děti nesmějí ani slyšet nadávku...:) (ale jinak mám Madonnu rád:))
Holky:Fanklub čistých nedotčených květinek máš vedle :)
Tvůj závěr těžko komentovat, jen ty víš, co jsi tím myslel...
A je jasné, že panenství vůbec, ale vůbec nic extra slavného neznamená!To také pořád říkám ne?Sakra už!
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 16:08:26
Tak ty ses bud nezamestnanej nebo v invalidnim duchodu. Jinak si nedovedu predstavit to obrovsky mnozsti tvyho volnyho casu. A nebo ses bot kteryho vynalezl alonemike aby zvyysil navstevnost.
 Reznik Muž22 Kategorie
19.11.2004 16:04:44
etropi:Ta ženská menstruace je hrozná nespravedlnost...Co s tím, no...já to nevymyslel..ach jo.No, tyhle zásahy mě děsí..to prostě nemůže přinést nic dobrého...
Pohlavek je jen berlička, aby rodič nemusel s dítětem ztrácet svůj "drahocený" čas...
U chlapa je na děti času dost.A já na tom budu dobře i v 60ti :)
No s tím panenstvím, to vypadá na nějakou hrůzu..ach jo, to je mi líto.
Holky:Další vypravěčka pohádek :)))
Měj se hezky.
alien
 alien 2
19.11.2004 15:57:43
padus:Jo, čas jsou prej peníze a peníze prý hýbou světem...Ještě, že je víc lidí jako já, kteří to tak neberou.
alien
 alien 2
19.11.2004 15:56:00
Colorlight:Tak jak to teda s tou HA je sakra?!Jedna tady na to pěje, druhá háže špínu, štvete mě holky!
Ale ty vypadáš, že víš, o čem mluvíš, ale jedna tady taky vypadala a říkala opak.
Tak dík za přednášku, rád se poučím.Dík.
Ale je možné žít, jak nejlépe to jde.
To nechápu s tím kondomem.Já nevím, co pořád všichni máte, podle mě je to skoro 100%...no nic..nevím, co s nima děláte.
A přerušované milování je kravina...to nebudem řešit.:)
To přenášení na partnera je odvážná teorie :) Neviděl bych to tak úspěšně...
Říkám, že je dobře, že to všichni neberou jako já, že bychom vymřeli, tak nevím, co máš!
Jen to mladí lidé berou většinou velmi velmi sportovně a nepřemýšlejí nad tím...
To popisování zážitků s mimčem...brr...já mámě jednou málem vyskočil z lodi...a při přebalování jsem se odrazil poněkud úspěšněji a proletěl se...:) Na všech fotkách mě drží za nohu hehe:)))
Ten baby monitor:to je fajn, dík za informaci, to si budu pamatovat!Jestli to budou takový rarachové, jako byl já, tak mi to dost pomůže :)
Víš, já míval taky neovladatelné záchvaty vzteku...bil jsem hlavou hodinu do zdi a tak...a nějaký bití to jen zhoršovalo...nevěř tomu, že tím to změníš!Některé děti jsou tak paličaté, že si tu hlavu klidně rozmlátí a ještě si to rozumově zdůvodní, jako jediné správné řešení...
No, k těm holkám, už jsem tady řekl dost...je to velmi úsměvné...měly by jste si založit nějakou pohádkovou ligu..:)
Ale jinak fajn zamyšlení.Dík.
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 15:37:56
Jenyss:HA není taky 100%...
Dlouhý nehty, to teda dík, to už by bylo lepší si na předsedu dát radši brnění ne?No, tomu tvýmu, ty škrábance v této partii opravdu nezávidím holka...brr...
S křesťankou jsi měla na mysli spíš věřící viď?A to bych zrovna moc dobře neviděl...Ale je možný, že i taková holka bude andílek i ďáblík.. :)
Také ti přeji hodně štěstí a pohody.
alien
 alien 2
19.11.2004 15:33:10
ilustrace:A drogy samy o sobě špatné nejsou děvče.Většina z nich je v malé míře i zdravá...
On mobil taky sám o sobě není špatný, televize, pc, "škaredé" filmy, "zlé" hry..atd...jejej ty plácáš blbůstky...Vše je takové, jak s tím člověk naloží zlatko.
Áno :)
alien
 alien 2
19.11.2004 15:30:12
1)Ano, je to jenom na ženě.A dobře vím, že ve všech historických obdobích se ženy moc nelišily od těch současných...
2)Tak jsi mu to zjevně vysvětlila špatně, když to dělá po desátý...nebo máte takový vztah, že na tebe kašle..což já na rodiče taky, když mě pořád tloukli...
3)Já mám pro strach uděláno zlato :)
A myslím, že s tím pánem nemám moc společného.Jen to ve své povrchnosti nedokážeš pochopit.
A slečen nebylo 5, ale tři čtvtiny...a na většině škol je to stejné a tam, kde ne, tak je nutné si uvědomit, že existuje potrat...
A tvý názory na tohle jsou absolutně vedle, jak ta bedle a zcela odtržené od reality...zkus se podívat bez růžových brýlí na svět, holka.Další, co si nevidí ve svatém boji, za slušné holky,ani na špičku nosánku...
alien
 alien 2
19.11.2004 15:21:29
tolerance:Můj názor je, že svět je plný zla a bezpráví právě proto, že lidi moc nepřemýšlí...
Na trhu je věcí, které jsou zdraví škodlivé...Za všechny ti uvedu všechny možné zpevňovače břicha založené na elektrických výbojích...vzhůru pro ledvinové kameny...
A nehledám žádnou vílu, jen se snažíš bagatelizovat pojmy jako morálka, hodnost, slušnost, věrnost apod...Opravdu zase tak moc toho nechci děvče...to jen tobě to připadá jako utopie...
A je velmi nepravděpodobné, že holka se sto zářezy na pažbě, už bude jen ta moje...ale jistě, možné to teoreticky je.
alien
 alien 2
19.11.2004 15:15:04
lklklk:HA souhlas.
Děti nesouhlas.
S tím, že si sebe neváží, to je zajímavý pohled na věc..hmm...
A mě to právě moc nepřekvapilo, jen jsem si potvrdil, co si myslím a své zkušenosti.
Doba s tím nemá, co dělat!Dnes je poprvé právě doba, kdy se každý může alespoň v demokratických státech chovat jak chce!Takže mají paradoxně možnost být jaké chtějí...takže takové jsou...
No, že by moje příp. děti byly nějací mazlové, o tom velmi pochybuju...:) Nejspíš to budou stejní hajzlíci, jako jsem byl já...:)
A myslím, že ne na každý hrnec se najde poklice...zrovna tuhle jsem doma na jeden nic nenašel..:)
alien
 alien 2
19.11.2004 15:08:08
packa:To je mi líto.Zkusil bych tu adopci.
"Normálně" znamená, že žádná holka přes 18 NESMÍ být panna?...
Ať žijou normové...
alien
 alien 2
19.11.2004 15:05:44
Daphne:No, svou poznámku si nechám pro sebe..
A tím také potvrzuješ můj názor na holky ne?Prostě je to vpravdě utopie...smutné.. a ještě jsi zapoměla dodat, že by ti taková holka byla k smíchu viď?...
alien
 alien 2
19.11.2004 15:03:37
blondee:No, třeba to bylo tím, že tam byl ten babinec ne? :)))
Ale fakt jste zase úsměvní, jak jsou všechny ty holky čisťounké květinky a já je očerňuju...myslím, že mimo realitu žijou lidi jako ty a ne já...
Seminárky jsem nikdy nepsal, takže smůla.
alien
 alien 2
19.11.2004 15:00:59
goralka:Na tvůj dotaz už jsem tu "odpověděl".
A myslím si, že i kdybych nebyl, tak můžu hledat holku, která je, to není pokrytectví!
Je sranda, jak se nad tím rozčilují holky, které to moc nemusí řešit...:)
Pokrytectví by bylo, nutit nějakou holku, aby byla panna...hmm, to snad ani nejde ne?
Je to stejná dementní debata, jako s tím patláním, děvče!Já nikoho do ničeho nenutím, prostě hledám holku, která taková bude.
alien
 alien 2
19.11.2004 14:59:51
Cekat s detmi na uplne ekonomicke zajisteni neni dobre - taky bys mohl zjistit, ze zajisteny nebudes nikdy. A taky je blbe, ze deti pak maji stare rodice a prarodice uz treba i mrtve.

Pred prazdninama jsme meli setkani s gymplem po 5 letech. Jen jediny spoluzak mel v te dobe dite (spoluzacka zadna)! Mimochodem to byl borec co chtel byt knezem - hold lidi se meni :-)

PS: Chodil jsme na Gymnazium Mikulov
 aver Muž25 Kategorie
19.11.2004 14:58:56
v profilu máš požadované info o HA.
 cholera Žena28 Kategorie
19.11.2004 14:57:14
blondee:Tak jestli znáš 28 letou pannu...tak to si už děláš asi srandu viď?...Myslím, že jsi typickým příkladem lidí, kteří tady mluví o těch hordách slušných a hodných holek a jen a jen lžou, aby mi to "nandali"...fakt úsměvné zlato...
Ale jinak v těch bodech se někde shodnem, někde ne, to už je jasný z toho, co jsem napsal.
alien
 alien 2
19.11.2004 14:54:02
Athos:Nezbývá než doufat, že hledala ne tak moc aktivně...:)
alien
 alien 2
19.11.2004 14:52:28
Monte:Jasně, HA je zcela přirozená...No nic.Ale, že může v něčem pomoci, o tom se nepřu.
Ale dost mi vadí hloupost většiny dnešní populace, že bez prášků ani ránu...už jsou z toho všichni nemocný...Místo, aby se řešili příčiny, tak se potlačují důsledky...A doktorům to vyhovuje nejvíc, neboť se jim pacienti za chvíli vrátí, i s měšcem dukátů...
Myslím, že jsi velmi neschopný psycholog a chodíš o žebrácké holi...Nejenže jsi zcela nepochopil o čem hovořím, ale ani nevíš, že fyzické i psychické týrání mají nedozírné následky, jedno, jako druhé...
A opět radím: Vše označit, pak Ctrl+C a pak Ctrl+V...
Shrne ti to hrabač listí shodan, ten je na hrnutí odborník z nejpovolanějších.
alien
 alien 2
19.11.2004 14:43:24
odq:Základka?To nebudu ten pravý...Mladý holky, chlupaté a holohlavé pány nerady. :)
alien
 alien 2
19.11.2004 14:41:19
cholera:Zkus Plzeň :)
Tvé některé poznatky a zkušenosti s HA jsem nepochopil...kdyby jsi chtěla, tak by jsi mi o HA mohla napsat víc do profilu, nebo na mejl, rád se poučím.
Dobrý rodič je relativní pojem.Člověk múže být dobrý rodič, to ovšem zdaleka neznamená, že si to myslí jeho potomek...Myslím, že komu se podaří být dobrým rodičem a ještě to, aby si to myslelo i jeho dítě, tak je skutečně dobrý rodič...:)
Nejde o nějakou bavlnku.To mě fakt moc neznáš.Jde o rozumné ekonomické zajištění a psychickou připravenost.Já opravdu nejsem ten typ, který by někomu mazal med kolem pusy.A svým nejbližším už vůbec ne..Ode mě se právě každý dozví vždy pravdu o své osobě, ať je jakkoli krutá.Takže ani se mnou to nebudou mít děti možná lehké, ale tak to prostě beru.A rozhodně nemám rád, když je dítě vychováváno systémem bavlnky a pak v 18ti zjistí, že svět kolem je krutm ringem..Šíleným příkladem je v tomto, M. Jackson.Jinak ho mám rád, ale nakopal bych ho za to, co ve své naivitě provádí svým od světa zcela izolovaným dětem.Až dospějou, tak budou ve světě jakoby slepé a chromé...
To o stavu věcí milování, mě se týkajících, ti bohužel říci nemohu :)
A myslím, že má škola byla přesným prototypem všech středních škol...bohužel...
Co tak vím od známých mé generace, tak situace na jiných školách byla zcela shodná...
Tvá poznámka o délce byla pokus o vtip viď?:)
Myslím, že já jsem ten poslední, kdo by mohl komukoliv spílat za délku příspěvků...Takže ten tvůj kraťoučký odstaveček byl v pohodě :)
Přeji tobě i tvé dcerunce vše nejlepší.
alien
 alien 2
19.11.2004 14:38:27
Tak s HA máš asi pravdu... Vlastně je to pravda, co řikáš. Nikdy jsem od nikoho tohle neslyšela, ale.. Když se podívám do svý minulosti, tak... Máš pravdu, že kluci to považujou za automatický jev... :o)

Ty bys tolik chtěl děti?? To je hezký, mám ráda takový chlapi... :o)))
Jinak s tou výchovou a se všim máš velkou pravdu!! Výchova neni o tom děti mlátit!! Důsledek, nevěnování dítěti čas, je mlácení. Vždycky si ten dotyčný rodič myslí, jak udělal dobře a jak výchovu zvládá, ale opak je pravdou!! Dítě se od vás bude odvracet čím dál víc!!
Smajlík  Telátko Žena22 Kategorie
19.11.2004 13:59:14
Rada bych se k tvé zpovědi také vyjádřila. Je fakt, že některé názory mi přímo bereš z úst. Například ohledne antikoncepce. Mě se to zdá taky nefér - holka každý den musí do sebe ládovat prášky a co přítel? Ten si v poklidu užívá a nic ho netrápí- žádný ládování hormonů, žádné zapomínání, žádní doktoři - užít si a ostatní starosti na hlavu dívky.
A pokud se jedná o lásku - já měla stejné pocity, když mi přítel řekl, že předemnou už nějaké dívky měl, připada jsem si divně, jako by mě ani neměl rád, protože už miloval přede mnou jiné. Ale s jeho minulostí bohužel nic nenadělám.
 Egypt Žena Kategorie
19.11.2004 13:45:52
Konečně zajímavej námět k debatě.
1) Jestli je HA škodlivá nebo ne, o tom se přou nejlepší gynekologové, to nikdo z nás neposoudí. Každopádně v čem se pleteš je názor, že ženy užívají HA jen kvůli mužům (důvody už to zazněly) a především HA patří mezi nejspolehlivější. A kdo nechce HA ani kondom, existuje řada dalších způsobů antikoncepce.

2) V podstatě s tebou souhlasím. (vážně jsem to řekl? :o) ) Dítě by měl mít jenom ten, kdo se o něj dokáže postarat materiálně i psychicky. Je chyba, když převáží mateřský pud nad zodpovědností.

3) Bohužel jen potvrzuješ, že nehledáš PARTNERKU, ale bezduchou OBĚŤ. Je to smutný, ale s tebou žádná normální ženská vydržet nemůže.

P.S.1 - kecáš jetýlku. Z naší třídy na gymplu dodneška nemá dítě ani jedna spolužačka.
P.S.2 - průměrný věk počátku sexuálního života v posledních letech roste. Na zpovědnici není zdaleka reprezentativní vzorek.
 shodan Muž Kategorie
19.11.2004 13:39:55
s rysy je to blbé, protože jsou pytláci ...
s pannami je to tak, jak to chtějí ony. Ony to ovlivnit mohou ...
Hele, Aliene dvojko, nepsal si něco jako už rozloučení Mějte se hezky a jsi tu furt :o)
Tak jsem v poledne říkala ahoj a znova jsem sem vlezla :o)
Tak a teď už doopravdy ahoj a pěkný víkend Vám všem !
Smajlík  od Daphne
19.11.2004 13:33:44
a co sa tyka tej komunity...vsimni si kolko ludi tu napisalo, ze nie oni, ale TY si zil v nejakej divnej komunite stredoskolakov....
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
19.11.2004 13:31:59
Dear Alien!

Dělej aspoň odstavce, prosím! :) Ale přesto jsem se na začátku chytila a dočetla až do konce.

1) Tvé názory na HA - začínám si tě vážit. Vidím to stejně. Kromě zbrojního průmyslu je chemie/farmacie nejlepší byznys. A tak se dá zaplatit reklama bez hranic. A potenciální klientelou je polovina lidstva!!! To už stojí za pořádnou masírku. A teď konkrétně: většina mých známých měla nějaké zdravotní problémy vyvolané HA nebo "pouze" větší žravost apod. Takový zásadní zásah do dosud neúplně poznané harmonie šťáv lidského těla je prostě zločin! Každá holka, co to bere mi připadá, že si hraje se sirkama.

2) Příprava na dítě: kromě materiálního zabezpečení v podstatě nelze nic moc zásadního udělat, ano můžeš číst knížky, ale tu emocionální bouři, kterou ten človíček po narození rozpoutá, tu nelze popsat. (Vlastní čerstvá zkušenost). Prostě jít do toho - naštěstí jsme stále dost zvířata na to, aby ty pravé reakce samovolně nastávaly. Nebát se a plodit! (ps Viz dnešní REFLEX a článek sociologa Iva Možného)

3) Ano, ideální stav: ona panna, on panic, jinak (pokud nejsou úplně ohoblovaní současnou "kulturou"), se tam ty otazníky a pachuť musí vynořovat. Myslím, že dívek, co jsou ve 20 i 25 panny je spousta, jen se s tím nesvěřují na Zpovědnici a vůbec nikde, protože je to většinou (která "zhřešila" a tudíž potřebuje pošpinit, co je čisté) zesměšňováno.

Ještě pozn. související s bodem 3: Myslím, že v této byť "informační" a "otevřené" společnosti existuje spousta tichých skupin lidí, kteří nemedializují svoje názory, hodnoty a usilování, protože to není in: Jsou to např.

- 25 letí panicové a panny
- homosexuálové, kteří mají odpor k demonstraci své "normality" a spíš cítí, že by dali všechno za to, kdyby jimi nebyli
- příslušníci různých nenápadných duchovních směrů (chodím občas na dusecz.com a nestačím se divit, čím vším se lidi tiše, ale intenzivně zabývají...)
-
-
-
-
-
 Karla xxx Žena34 Kategorie
19.11.2004 13:31:13
Zildjian:Jeden gympl na Černým Mostě...Teď už tam jezdí metro za 20 minut a já tam jak kretén jezdíval hodinu...a vždycky pozdě:))
A jinak jsi nepoučitelný naivka :) Hlavně na to nevsázej svoje nádobíčko lvovi do tlamy, to už by jsi opravdu nemusel holky řešit :)
alien
 alien 2
19.11.2004 13:27:45
Daphne:Ty jsi taky fajn kočička:)))
A s rysy je to bohužel bledé...s pannami asi tak nastejno :)
alien
 alien 2
19.11.2004 13:26:59
alien porozpravame sa o tom ked to dieta budes mat....
potom som ochotna diskutovat....
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
19.11.2004 13:26:01
odq:Tak teď jsi mi připoměl/la jednu hyperbolu ze seriálu Jistě, pane munistře..:)
"Je to strašná země, ten Kumrán.Ženy tam kamenují za nevěru.Zato v Británii by se nad věrnou ženou kámen ustrnul...:))) Mám pocit, že tento jev už se dávno rozšířil mimo gentlemanské ostrovy..:)
alien
 alien 2
19.11.2004 13:24:09
Ahoj aliene!Nemám čas číst všechny předešlé reakce neb jsou dlouhé a já zde trávím čas pouze během spánku své ratolesti ,takže se omlouvám pokud napíši něco co už tu bylo.
ad1:HA.Jsi asi jediný muž co "znám",který to řeší.Máš pravdu,že muži tohle s lehkým srdcem nechávají na nás ženách.Ale na druhou stranu lékařská věda postupuje a dnes se vyrábějí preparáty s velmi nízkým obsahem gestagenu i estrogenu,které nejsou pro tělo ženy v podstatě zátěží.Nebo ne tak velkou.Dalším pozitivem jsou i další účinky HA,jako např.zmírnění menstruačních bolestí a jiných potíží provázejicích těchto několik dnů.Jsou preparáty,které mají skvělý vliv třeba na zmírnění projevů akné a pod.Mýty,že HA zvyšuje riziko trombózy apod jsou postupně vyvraceny.
A nakonec názor:Je to svobodná volba ženy brát HA,nikdo jí nemůže donutit.A pokud má pro ženu i výše jmenované výhody tak proč ne.

ad2:Plození a výchova dětí
Asi jsem měla štěstí,protože jsem prožila poměrně šťastné dětství v dobře fungujicí rodině na periferii Prahy v rodinném domku s velkou zahradou.Co se týče mého prvního syna možná jsem to mohla ještě o něco odložit,bylo mi 23,5 roku.Ale zvládla jsem to i když jsem s ním v jeho 10 měsících zůstala sama.Výchova je náročná věc a sebekriticky musím uznat,že ne vše se mi daří tak jak chci,ale to je zcela běžné.
Jedna věc je to,že se od nepaměti říká,že děti jsou pružné a omyvatelné.To je v podstatě pravda,protože dospělý by ty jejich krkolomné pády možná ani nepřežil a oni si popláčou a za minutu o ničem neví.Druhá strana je to,že někteří rodiče opravdu nezvládají péči zcela tak by se mělo.Ale není čeho se bát.
Když jsem se podruhé vdala tak zplození druhého dítěte bylo mnohem promyšlenější a zodpovědnější.Člověk už ví co ho čeká a do čeho jde.Vychovávat pak dvě celkem dost věkově rozdílné děti je jmnohem složitější,ale i to jde skloubit.Ale pravda je,že než lidé mají spolu dítě tak je naprosto nutné mít pro to vytvořené podmínky.Především mít vyřešené bydlení a určité finanční zázemí,ale to není až tak důležité.

ad3:S tou žárlivostí na ex partnery našich partnerů je asi přirozené,ale je v calku nemožné najít neposkvrněnou duši.Též nemám ráda vyprávění o bývalých svého muže stejně jako on nemá rád věci týkajicí se mého ex manžela.
Co se týče nízkéhověku matek.Jsme stejná věková kategorie a já jsem navštěvovala SZŠ což obnáší 100% holek.Ale na naší škole maturovala pouze jediná holčina těhotná a to to ještě ani sama nevěděla.Takže to není plošný problém spíš jsi jen prostě byl ve třídě kde se to zrovna takhle sešlo.
To jea si vše neb můj čas je jak jsem psala omezen.
Smajlík  Danculka Žena39 Kategorie
19.11.2004 13:21:55
Nikki:docela souhlas.
Ale řekla, ty víš kde jetýlku :) Ale měla jsi pravdu, že mám svůj názor na dnešní holky...ale neboj, já ho mám i na ty historické všech věků..takže v historickém období to opravdu nebude. :)
alien
 alien 2
19.11.2004 13:19:21
1)Aspekt párů, kde kvůli problémům někoho z partnerů, je HA nutností, jsem tam nastínil zcela jasně.
2)Jo jo

Ale, když bylo rozdáno předtím...fakt je fakt a nezbývá, než se vyrovnat, v tom se shodnem.
Smutek není na místě příteli, některé věci jsou tak, jak jsou.
A já žiju, jen se mi za patami práší, neboj.:)
Moc lidí, se kterými by se dalo smysluplně mluvit neznám...Kamarádka se o vážnějších věcech bavit radši nechce...Takže Zpovědnice je pro mě pravým místem, kde občas najdu slušné a rozumné lidi.
Měj se hezky.
alien
 alien 2
19.11.2004 13:15:29
máš celkem trefnou přezdívku.
za prvé jsou muži kteří se ženám hodí na sex.
za druhé jsou muži co se hodí jako partneři a budoucí otcové
za třetí jsou muži kteři splnují za prvé i druhé
za 4jsou muži, nevyrovnaní muži kteří jen píšou
Smajlík  vševěd
19.11.2004 13:14:39
Jak "konečně" dokázala ? Chceš facku ? :o)
Jasně, že se nemůžeme shodnout na všem ... a vzala jsem to vážně, protože se mi ta zpověďo-diskuze líbila !
Smajlík  od Daphne
19.11.2004 13:11:51
Nikki:Nerad bych ti zadělal na problémky ve škole zlatíčko :)
Mé slohovky byly přijímány, jak s nadšením, tak s odporem...
alien
 alien 2
19.11.2004 13:10:08
Daphne:Děkuji za zamyšlení někoho, kdo bere většinu věcí všehomíra jinak než já.To je pro mě důležité, znát pohled někoho takového a je fajn, že jsi to konečně dokázala...
Zde jsme se ale docela shodli, až na pár věcí.Tak dík, že jsi taky jednou vzala moji zpověď vážně...
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 13:08:08
alien : vim ze neni 100% a co ma byt? ale urcite je spolehlivejsi nez chlap......to je vsechno co mi k tomu reknes?
 slunko Žena27 Kategorie
19.11.2004 13:07:58
Aliene, jestli chceš opravdu vědět, jaké výchovné problémy řeší pečlivé a podle mne dobré matky každodenně, včetně trestání dětí, koukni do některé diskuze na www.rodina.cz. Protože podle toho, co jsi teď napsal goralce, mám pocit, že žiješ trošku mimo realitu... Ono dítě, které nezná hranic, odkud až kam může, se může vyvinout v pěkného spratka nevychovaného. A věř tomu, že ony to umí, představ si, že má doma autíčko. Jdeš do obchodu a ono tam vidí to samé autíčko. Chce ho. Nedá na vysvětlování, že ho má už doma, udělá ti hysterickej výstup, válí se po zemi, kope do věcí... To všechno před lidmi v obchodě. Není to jenom o autíčku, můžeš si dosadit libovolnou věc, kterou si dítě usmyslí (chce si vzít domů vozíček z obchodu, chce zrcátko z auta, kolem kterého procházíte... atp.). Co s tím??? Jak na to, aby z dítěte nevyrostl spratek a aby matka z toho nedostala infarkt?

To, že jsi měl zlé dětství, je hodně smutné. Ale je třeba i vlastním dětem vymezit hranice, rodič musí mít autoritu... Je to fakt složité, ale věř tomu, že ať svému dítěti občas jednu natáhneš a budeš s ním, je to mnohem lepší přístup, než když ho v životě neuhodíš, ale budeš na něho kašlat zase jinak... Fakt těžký, a člověk nikdy neví, co dělá správně, co ne...
 Colorlight Žena35 Kategorie
19.11.2004 13:03:06
*Necros*:Jasně, s tím začátkem/nezačátkem milování samozřejmě souhlas a také jsem to tam snad naznačil ne? :)
Jinak taky souhlas.A s tím, že bych jako chtěl tu svoji jen pro sebe...to je fakt, a kdo ne? :) Jen to nesmí přerůst v nějaký omezování, ale to mi nehrozí..mě spíš pak likvidujou mé něžné protějšky..
Dík, že jsi se zamyslel :)
alien
 alien 2
19.11.2004 12:58:30
Milý pejsku.Píšeš pořád to samé, což jen vypovídá o tvé chatrné slovní zásobě.Já mám slovní zásobu poměrně rozvinutou, takže se s tím buď smíříš, nebo půjdeš o boudu dál.Doporučuji boudu shodanovu, neboť ten je ti schopný udělat stručný obsah mých zpovědí, když toho sám nejsi schopen.
Pac.
alien
 alien 2
19.11.2004 12:55:56
R-a-ch-el:Fajn :)
alien
 alien 2
19.11.2004 12:53:20
goralka:Velmi se pleteš!K dětem se budu chovat, tak jak říkám.Připomínáš mi všechny ty lidi, co mi říkali, jak budu s láskou vzpomínat na dětství, na gympl a maturitní vysvědčení, že budu pokrývat polibky...Dětsví stálo za H a jsem vděčný za to, že mám věk, ve kterém o sobě rozhoduji sám a ne dva neschopní ožralí idioti.Gympl a vůbec časké školy jsou zbytečnou ztrátou životního času, vše, co umím a čím se živím, jsem se naučil jen a jen sám...A maturitní vysvědčení je mi k smíchu, ani jsem ho nikdy vlastně neviděl, neboť jsem se na něj ani nedíval...ale v tomto systému je to bohužel poměrně důležitý cár papíru...
Jasně neznáš mě.Je fakt, že většina lidí říká spoustu sladkých keců a pak se chová jinak.
Je to jak o lásce, tak třeba o dětech.Jediné, co ti na to můžu říct, je, že já jsem prostě jiný.
Nesnáším kecy typu:Nikdy neříkej nikdy...Já to prostě v některých věcech říct můžu, protože sám sobě už teď mohu důvěřovat.Když řeknu, že nikdy nezahnu, tak to tak prostě je.A když řeknu, že nikdy neudeřím ženu, neboi dítě, tak to tak je taky!A tečka.
Jestli ty se na sebe spolehnout nemůžeš a jiní lidé také ne, tak to není můj problém!Žádáte mě, abych neházel do jednoho pytle.Žádám také.Nehažte mě do jednoho pytle s vámi, který tvoříte svojí povrchností a jednoduchostí, svého braní světa!A neumíte si v tom svém pojetí představit, že někdo jenom nekecá, ale taky svoje kecy dodržuje!Takže nesmíš podle sebe a svých měřítek posuzovat mě a moje měřítka!Je to dost nepřesné posuzování.Tyto a podobné fráze jsou jen berličkami lidí, aby mohli porušovat zásady morálky a slušnosti a pak to mít na co hodit!
A co kamarádka od dítěte čekala?Že bude sedět tiše v koutku a příst?!...Měla si předem zjistit, že děti často řvou celé dny a noci a že často dělají bordel a chovají se nelogicky!
Nejsou to žádné stroje na klíček!Ale malé zmatené děti, které čekají, že jim někdo ukáže všechny smysluplné cesty!Ježíši ty plácáš...
Myslím, že v nerealitě tedy žila spíš tvá kamarádka a ty...
Opět opakuji, že HA nemá 100%...a je to svinstvo...
V tom případě byla tvá škola dosti extrémní komunitou...
Byl jsem možná ostrý, ale ty ve svém obsahu ještě víc.Nechci tě urážet, tak snad jsem to napsal jakžtakž slušně.
Přeji hezký den.
alien
 alien 2
19.11.2004 12:45:38
HA mozna neni idealni reseni ale z toho co je k dispozici je zatim nejlepsi (nejspolehlivejsi, bezproblemova, snadno aplikovatelna). Zkus si napriklad najit nejake verohodne udaje o spolehlivosti HA vs kondom. Samozrejme, pokud ma holka s HA problemy, je na chlapovi aby se prizpusobil.

Co se plozeni deti tyce, muj soukromy nazor je ten ze vetsina lidi porizujicich si dite naprosto postrada soudnost. Nejaky cas jsem pracoval jako ucitel na ZS a 50% rodicu jsou IMHO pro funkci rodice naprosto nekompetentni. Bohuzel, blbost a neschopnost rodicu odnasi to dite :-/
 3DFX4eva
19.11.2004 12:35:17
naatasa:Už jsem to tady jednou radil zlatíčko.Tak si to zkopíruj do dokumentu a odpověz třeba za týden...Mám mejl, profil a reakce zpovědí čtu i po letech...
Měj se hezky uspěchaná dívko, uspěchané doby :)
alien
 alien 2
19.11.2004 12:35:01
1. Hormonální antikoncepce.
Dovoloil bych si Tě upozornit na pár věcí. Myslím, že právě hormonální antikoncepce přinesla ženám svobodu. Do té doby byly závislé na schopnostech, ochotě či neochotě svého partnera je neoplodnit. Právě vynález hormonální antikoncepce podnítil vznik sexuální revoluce. Nejsem jejím fanatickým zastánecem, ale beru to tak, že je to menší zlo, než nechtěné těhotenství, nebo interupce.

2.Výchová dětí
Ve svých osmadvaceti už ses mohl s křivdami s dětství vyrovnat. Pokud se tak nestalo, je to Tvůj problém, nikoli problém Tvých rodičů. A co se týče tělesných trestů, no holenku, je vidět, že jsi neměl tu čest starat se pár dní o bandu rozjívených ratolestí. Rovněž si nemyslím, že by materiální dostatek byl pro dítě důležitější než čas a páče kterou bys mu měl věnovat. A taky mám pocit, že děti, které jsou od mala zvyklé, že prostě nemůžou mít všechno jsou mnohem lépe připraveny na život.

3. Panny
Na to nevím co bych řek, Nechápu Tě a nejsem si jist, že se opravdu nejedná o formu egoismu a majetnického syndromu.

4. Ta Tvá předposlední poznámka mi přijde úplně mimo mísu. Na jednu stranu voláš po vyšší porodnosti, na druhé straně tvrdíš takovýhle nesmysly. A nebo možná žiješ v jiné zemi než já.

5. Poslední bod je pouhé konstatování, takže NO COMENT.
 Tomassino Muž38 Kategorie
19.11.2004 12:32:40
unrealik:a) ???...už to, že je škodlivá do jakékoli míry je smutný fakt...
b)To je tvůj velký OMYL.Pochybuju, že většina lidí ve věku 15-25, řeší plození dětí po zralé úvaze...dovol, abych se zasmál!Ale nezasměju, neboť je to spíš smutné a hlavně pak pro ty děti...
c)Oficiální průměr první soulože 17???:)))))) Ty to tady moc nečteš a moc mladých lidí neznáš viď?Viděl bych to tak na 14-15...To, že je dost výjimek, to je jasný, ale když chceš průměr...A moje škola byla velmi klasický gympl...
alien
 alien 2
19.11.2004 12:28:17
ahoj po týždni osm sa dostala na net,tak ti napíšem ku mne do profilu
Smajlík  keficka Žena24 Kategorie
19.11.2004 12:27:38
slunko:Nechci být skeptik, ale HA není 100%...
alien
 alien 2
19.11.2004 12:26:10
direct-x:Nemusím jít do politiky, abych mohl rozumně mluvit o politice!
A já žiji, tudíž jsem.
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 12:24:00
Katyatyy:Na 17 jsi obdivuhodně rozumná.No, v podstatě se vším souhlasím.
A patří to do zpovědí, protože je to moje zpověď.
Měj se hezky.
Ahoj.
alien
 alien 2
19.11.2004 12:23:10
Sem byla vždycky proti hormonální antikoncepci, ale...
no a nikdo mě do toho nenutil. Zatím jsem zdravá.
Každý ať má dítě, když se na to cítí a nějak slušně žije, jak chce, ale zase čekat na něco, to může dopadnout tak, že už se nedočká. Já jsem zatím sama dítě, tak asi změním názor za pár let, ale teď nechci mít svoje vlastní malé miminko, nemám je ráda a nemám k nim vztah, nejsem z nich nadšená, chtěla bych radši adoptovat nějaké opuštěné i víceleté.
Holky-panny, je to pěkné a nějak se ti nedivím, že takovou bys nejradši našel, já jsem holka a taky jsem chtěla aby si mě takovou čistou někdo našel(to se stalo), teda nikoho jsem nebyla předtím duševně jak říkáš a fyzicky vlastně taky ne, špatné vzpomínky jsem vytěsnila, takže nic. Ale nemůžu tohle chtít po klukovi, i když by to bylo pěkné, ale docela naivní si myslet, že budeme svoji první a poslední, kluci se musí vybouřit a poznat víc holek (teda většina), aby se v klidu mohli "usadit" a holky taky nejspíš (až na pár vyjímek a si myslím, že takovou můžeš poznat, já takovou jednu ještě další znám). Protože víš co, ty si potkáš tu svoji květinku nevinnou a ona ti po deseti letech začne bláznit s chlapama, protože si neužila. Tak nevím co je dobré, asi každému jak vyhovuje.
Já jsem dost puritán nebo konzervativní, no nevím..ale prostě mi příjde hnusné, odporné, nemyslitelné, aby mě "použilo a vyzkoušelo" víc chlapů. A to se mě každý snaží mojemu milému ukrást, a nechápou, že já se chci jen kamarádit.

Nevěřím, že ve tvé třídě bylo tolik holek těhotných., nebo nějaká náhoda. U nás nikdo a pouze jeden spolužák s velice věřící rodiny "až po svatbě" se hned v prváku na VŠ ženil, protože jeho spolužačka s ním otěhotněla, oni totiž neuznávají ochranu. A opravdu nevypadali na svatbě moc šťastně, kluk si chtěla konečně užívat života bez mamky učitelky za zády (to asi k té VŠ patří), ale dopadlo mu to jinak.
 triss Žena Kategorie
19.11.2004 12:20:35
goralka:Já už myslel, že mě znáte.Že věřím v to zhruba 1%.Tak občas to vyzní jinak, to není účel.:)
Pa
alien
 alien 2
19.11.2004 11:44:01
Obávám že žiješ v nějakém nereálném snu. Souhlasím s tím co napsal direct-x.
Trochu se prober - bude to pro Tebe lepší.

1. např. HA mé přítelkyni nevyhovuje a já to akceptuji a nemám s tím žádný problém.

2. se sexem jsem rovněž začínal později. Ohledně "plození" dětí - budeš-li čekat na tu tzv. správnou chvíli, nemusíš se dočkat - nepůjde to třeba ze zdravotních důvodů. Budete sice tzv. materiálně i duševně připraveni, ale prostě to již nepůjde. Nebo budeš mít děti v pozdějším věku a hrozí Ti to co i mně, že díky většímu věkovému rozdílu si později s dětmi nemusíš třeba rozumět, nebudou Tě chápat tak jak by jsi chtěl, ač se budeš sebevíc snažit.
A ještě přidám jeden postřeh - byl jsem nedávno dělat nějaké instalace v bytě jedné ženy, která dlouhá léta byla prostitutka, chová se tak částečně pořád a brzy měla dítě (nikdo neví s kým). Tomu jejímu synovi je dnes 15, je to velmi slušný, bystrý a vnímavý kluk, bezproblémový a všemi oblíbený. Může na něj být hrdá.
Kam jsi chodil na gympl? Setkal jsem se většinou s tím, že během střední školy byla ve třídě těhotná tak max. jedna dívka a to zhruba odpovídá reálným statistikám.

3. a nakonec ta slavná "fronta na banáný". S tím bych měl asi trochu problém podobně jako ty, ale kdybychom se oboustranně a opravdově milovali a rozuměli si, tak bych to dále vůbec neřešil.
Pro svou stávající přítelkyni jsem byl před mnoha lety sice prvý, což může být z toho Tvého pohledu pro muže hezké, ale po zkušenostech z našeho dlouholetého vztahu si nejsem již tak zcela jist, ... :((
Smajlík  Charles Muž49 Kategorie
19.11.2004 11:40:17
ad HA. Je to nepřirozený. ano. a dokonce ti řeknu, že jsem si svůj cyklus pomocí HA upravila tak, že mám menses jednou za tři měsíce. hoď kamenem, kdos nezažil menstruační bolesti, při kterých ztrácíš vědomí. jinak obdivuju, že svojí slečnu miluješ tak, že o tom přemýšlíš, většina kluků to neřeší. bereš prášky? super, dem na to.
ad děti. souhlas. ale i tak není nad záhlavec, pokud je opravdu na místě. jsou samozřejmě i extrémní případy, o tom bych ti mohla vyprávět. pracovala jsem v děcáku, tam byly děti, který "rodiče" svazovali, zavírali do sklepa a krmili jednou za týden, aby je neotravovali. ve čtyřech letech neřekly ani bů, neuměly si sednout ke stolu, obout si botičky, nic. to je fakt extrém. ale bohužel se to děje:( a je to to největší svinstvo, který může člověk udělat. dětská dušička je mooooooooc složitá, nejvíc se dá zkurvit okolo třetího roku života. chjo, ale to je fakt na román.. jinak teda čekat, až budu mít na parcelu u prahy, to bych se dětí nedočkala. myslim, že všechno bereš moc vážně, nic proti. fakt chceš mít děti já nevim, ve třiceti? mě to přijde pozdě.
ad panenství: já o to nepřišla příliš dobrovolně, takže nemůžu soudit. přítel to ví, myslim, že ho to hodně mrzí, ale bere to.. taky to trvalo, než jsem mu začala věřit.
ad dva poznatky na závěr: KAM SI CHODIL NA GYMPL proboha????? třičtvrtiny děvčat těhotných nebo už s dítětem???? to je dost zvláštní. jo a tenhle druh dívek ve zpovědnici nekomentuju, na to nemam čas a sílu..
pa a krásný den přeji, e.
 etropi Žena20 Kategorie
19.11.2004 11:00:02
To je dlouhé, na to nemám čas.
 padus Muž27 Kategorie
19.11.2004 10:56:00
1) HA je svinstvo. Způsobuje zastavení přirozených pochodů v těle - tedy ovulaci. Nedozrávají vajíčka a neodcházejí z těla při menstruaci. Je navozena tzv. pseudomenstruace. Když náhodou tento účinek selže, a k dozrání a oplodnění vajíčka přece jenom dojde, nastoupí druhá fáze - děložní sliznice je natolik nepohostinná díky hromonům, které pilulka obsahuje, že nedovolí oplodněnému vajíčku se uhnízdit a dochází k miniinterrupci.

Další věcí je, že s močí ženy užívající HA odcházejí hormony do ekosystému, už jsem někde viděla zprávu, že tyto hormony způsobují změnu pohlaví u ryb. Časem prý budou veškeré potraviny působit antikoncepčně.

Tohle jsou věci, které na žádném příbalovém letáčku nenajdeme, farmaceutické firmy je prostě nepřiznají. Vyhovuje jim, že se neprovádějí výzkumy. Výzkumy si provádějí pouze určité extremistické skupiny, jako například Hnutí pro život apod., které jsou většinou označeny před veřejností za extrémisty a není jim dovoleno veřejnost ovlivňovat. Ale je nutné si uvědomit, že v dnešním světě prostě žít "čistě" a ekologicky není dost dobře možné. To bychom se nesměli podílet vůbec na ničem...

Pokud ti jde o ty partnerské dohody, kdyby to nebylo nutné, nebrala bych to. Partner by to respektoval, mluvili jsme o tom. Vymysleli bychom to nějak jinak.

Ale to, že se jedná jen o mužovo pohodlí a žena z toho nic nemá - to vůbec není pravda. Co jiného zbývá? Prezervativ - ne každý ho snáší a vyhovuje mu. Mně tedy nevyhovuje a je mi mnohem příjemnější, když je to opravdu "tělo na tělo". Při počítání plodných a neplodných dnů už jsem jednou otěhotněla, takže tahle metoda je dost nespolehlivá. A přerušovaná soulož je nepohodlná (i pro ženu)...

2) Plození a výchova dětí
Dá se říct, že své dítě jsem zplodila nezodpovědně, nemám byt a doknce jsem s ním od pátého měsíce těhotenství do jeho cca dvou let byla sama. Zatím mám pocit, že malý materiálně netrpí a psychicky taky ne. Nějak žijem a rodina, partner a okolínám pomáhá. Horší bude, až bude vyžadovat značkový hadry a počítač, prostě různé věci, které jsou dnes standardem. Jenže počítám s tím, že tahle doba nastane až poté, kdy nebudu na mateřské a prostě na to za těch cca 12 let budu schopná vydělat. Psychická vyzrálost pro mateřství se většinou v ženě nastaví v době těhotenství, kdy v těle dochází k hormonálním změnám a ona se mění v matku. Její partner (manžel) v tom zpravidla jede s ní, a tak se to přenese i na něj.
Kdyby nad tím každý přemýšlel, jako ty, asi by na světě žádné děti nebyly a vymřeli bychom. Vždyť děti se rodily a rodí i do mnohem horších podmínek, než jsou dnes a tady. (Ve válce, v dobách hladomoru, v Africe...)
Myslím, že tvé zážitky z dětství nesouvisí ani tolik s materiálnem, jako s tím, že tvoje máma prostě nebyla v pohodě... Ono je dost jedno, kde s tím dítětem jsi, ale je důležité, abys byl opravdu s ním, abyses mu věnoval, a tak...

Když někdo dítě drží jak prase kost, je to děs běs, to jo. Moje zkušenost je, že miminka vypadají křehoučce,
 Colorlight Žena35 Kategorie
19.11.2004 10:55:02
Tak a čím mám začít?
Ha je potřeba,aby nebyli děti,abychom si nezníčili život.Jasně chápu tě,myslíš to v dobrým,ALE?Kondom taky není stoprocentní a nikdy nebude,zvlážd pokud holka používa při sexu svě dlouhé nehty,stačí jeden škrábanec na kondomu a je vše v pr..i
Máš pravdu HA si ničíme zdraví,na každýho to působí jinak,většina holek přibere,vyrostou prsa(což je v pořádku:o) a změní se duševní stránka člověka,já třeba mám větší chut na sex,ale jak říkám na každého to má jiný vliv.Joa taky mě docela štve,že tu HA si někdy musím platit sama!!!A to je 500kč na tři měsíce-hrůza!
No a,že ti vadí,že ta tvá polovička nikoho měla?
Jasně,chceš být její jediný kluk v životě,není to sobecký,je to normální.Co takhle nějakou křesťanku?Oni většinou jsou panny až do svadby.Já takovejch holek znám dost a jsou prima,jsou jiný než normální OJETÝ holky,jsou slušný a HLAVNĚ uměj milovat,i když já mezi ně nepatřím,tak vím o čem mluvím.
Já zrovna chodím se svoji první dětskou a životní láskou.Možná se vezmeme?Kdo ví?Ale jedno vím,že on je první kdo mě naučil milovat..Jsem mu za to až do teď vděčná!
Tak ať si najdeš jakoukoliv dívku,ti přeji hodně štěstí!
Smajlík  Jenyss Žena20 Kategorie
19.11.2004 10:49:44
No nazdar, na tohle se mi nechce ani argumentovat.

1. HA - je pohodlonost i pro ženy, nebo tedy aspoň pro mě, slupneš prášek a máš po starostech. Že bych si tím nějak extrémně ničila tělo mi nepřijde, maximálně se mi ucpe o něco dřív nějaká žilka, jelikož kouřim. A musim ti říct, že když už antikoncepci uznává i moje velice, ale velice stará babička, nejstarší babička na celém širém světě (to za jejího mládí, to bys koukal, co do sebe ženský cpaly...)...tak škodlivost antikoncepce neřešim. Tebe to nikdo pokud vim jíst nenutí a je jenom na ženský, jestli jí brát bude či nikoliv, že.

2. děti - s tím asi souhlasim, je jasný, že si nepořídím dítě ve chvíli, kdy bydlim za bukem ve stanu a klepu se zimou. Jinak s těma trestama - já ti nevim, ale myslim, že malej pohlavek neuškodí. Ne vždycky vysvětlování pomůže, jasně že je to hodně důležitý, ale pokud si pamatuju, taky sem jich pár chytla a že by to na mé dětské duši zanechalo šrámy...to pochybuju. Tim nemyslim, že budu svoje dítě mlátit klackem po hlavě, ale když po desátý udělá jednu a tu samou věc, rozhodně mu to nebudu po desátý jako trouba vyvsvětlovat, že.

3. za tenhle názor bych střílela, tak bacha na mě. Kvůli tomuhle se moje kamarádka neustále od svého přítele stěhuje a zase se navrací jak husa, jelikož sobecký pán nechápe, že prostě nebyl ten první a podle něj, ona za to všechno může. Začíná jí zvesela mlátit a slečně je to jedno, tak aby tvůj budoucí vztah nedopadl stejně, s tvým přístupem.
Jinak měl si zajímavý spolužačky....bože, zase házíš skoro všechny do jednoho pytlíku. Když ti jich ve třídě pět otěhotní, neznamená to, že všechny slečny od 15 do 17 místo domácích úkolů souloží se spolužáky. Asi jsme měli slušnou třídu, neotěhotněl nám tam nikdo a já pochybuju, že by některá z mých spolužaček měla nějaký závratný zlušenosti se sexem, to se na mě nezlob. Ani já v 17 se sexem žádný zkušenosti neměla. Važ slova.
Fakt nevim, ale tvý názory mi někdy připadí krapet vedle jak ta jedle.

Drogy jsou špatné, áno.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
19.11.2004 10:42:51
teda promiň, ale já myslím, že nad vším zbytečně až moc uvažuješ:-((
antikoncepce asi nebude tak špatná, když je na trhu, koneckonců jsem neslyšela, že by někomu ublížila...jasně, nemusí ženský sednout hned ta první tak se vyzkouší jiná...
okrem pár kil navíc v tom nevidím žádnou trágu...naopak, srovná se menstruace, ví se, kdy se má dostat, vylepší se pleť, člověk není ve stresu, jestli čeká mimko nebo ne...jinak k tomu panenství...nevím, co je špatného na sexu nebo na tom, že dva mladí lidé spolu spí...já osobně jsem se sexem začala v osmnácti, s mým manželem (teď už skoro ex manželem) nepříjde mi to pozdě ani brzo, tak akorát. V době kdy jsme si přestali rozumnět (už jsou to asi 2 roky) jsme spolu samozřejmě přestali spát...když se odstěhoval, potkala jsem člověka na kterém mi záleželo a začali jsme spolu žít a co? a já konečně poznala co je to HEZKÝ sex. Takže v každém zlém je něco dobrého:-)
Co se týče dětí tak je to asi tak, že nikdy nikdo nepozná jakým bude rodičem, dokud se rodičem nestane. Myslím, že k tomu, aby byl člověk dobrým rodičem je předpokladem to, že dítě chce a děti má rád...jinak prostě není záruka. Ale tak je to ve všem. Tak asi tak.
A jestli se můžu vyjádřit k tvé osobě, tak si myslím, že vůbec nejsi špatný člověk (doufám) ale možná by jsi měl spadnout na zem, protože ty hledáš vílu, člověka který neexistuje...všichni máme chyby, ať už malé nebo velké a lidi bez chyb, nedotčení zlým světem prostě neexistují. Nepřemýšlej o tom, s kolika muži dívka spala, ale o tom, jestli je fajn, jestli je ti s ní dobře, jestli ti na ní záleží...o tom to je...
žij přítomností ne minulostí. Uvidíš, jak vše bude jednodušší. Vždyť minulost nezměníme, přítomnost ovlivníme a budoucnost očekáváme...
Smajlík  tolerance Žena28 Kategorie
19.11.2004 10:38:58
Na tvém příspěvku se mi líbí, že Ti záleží na tom, aby ženy nebraly zbytečně hormony . Taky si to myslím. Muž by měl být za sebe zodpovědný a jsem ráda, že jsem HA nemusela zatím nikdy řešit.
Co se týče výprasku u dětí, s tím s tebou nesouhlasím. Táta mě řezal jako žito (jelita jsem měla v průběhu celého roku) a nijak mi to neublížilo - bylo to potřeba (byla jsem líná, nezodpovědná, věčně odmlouvala, mizerně se učila - puberta jak víno...) a to nejsem masochista. Myslím, že tohle musí rodič vystihnout sám, co na jeho ratolest platí. Mám dvě děti teď už odrostlé. Vždycky jsem se snažila o domluvu, vysvětlování, po dobrém. Na dceru to zabíralo, na syna ne. Každé dítě je jiné. Syn je "tuhá" povaha. Přesto se máme rádi. Naopak mám pocit, že když dítě nepochopí, nebo nemá určité mantinely, je nešťastné. Někdy to v zájmu dítěte jinak nejde.
A co se týče pohlavního života děvčat, co jsem četla tady na Zpovědnici, tak mě to taky překvapilo, mám pocit, že si dívky samy sebe moc neváží, ale možná za to může tahle doba - kdy se všude všem cpe sex a ne láska, podle reklam získáš kvalitní kamarády jen koupíš li si cigarety, nebo piješ pivo, používáš rtěnku ....
Aliene 2 - nebudeš to mít asi v životě jednoduché, ale věřím, že jednou tu správnou dívku najdeš, jelikož na každý hrnec se najde poklice a budete mít v pěkném domečku na okraji Prahy kupu hodných dětí, které nebudou potřebovat dostat občas naplácáno.
Smajlík  lklklk
19.11.2004 10:38:12
S antikoncepcí s tebou souhlasím.
S problémem dítě taky. Až na to,že já jsem čekala na svoji ekonomickou soběstačnost tak dlouho,že i když teď dostavuji barák,,jsem po 15letech braní antikoncepce zdravotně tak v prdeli,že si můžu jedině na dálku adoptovat černouška.
S tou použitou holkou- měl jsi se narodit v Avghánistánu. Tedy se žije normálně!!!!
Smajlík  packa Žena35 Kategorie
19.11.2004 10:26:50
odq - já viděla poprvé a naposledy :o( rysa v živé přírodě na Slovensku na škole v přírodě. Náádhera.
Jednu pannu mám doma a ta má zase spoustu panenek :o)
Smajlík  Daphne Žena Kategorie
19.11.2004 10:26:24
ještě dodatek - u nás na gymplu ve třídě nebyla těhotná žádná a ve vedlejší třídě možná jedna(?) a to tam byl babinec (humanitní)...ale možná jsme na tom venkově byli trochu opoždění :-)

Taky bych potřebovala seminárku...
 blondee
19.11.2004 10:24:52
este jedna osobna otazka...ked stale tak zdoraznujes ze chces pannu... si ty panic? lebo ak nie, tak potom to zavana pokrytectvom....
mozno ziadna panna nechce stat v rade na banany kde uz bolo rozdane niekolkokrat pred nou...
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
19.11.2004 10:21:51
1. HA - ani gynekologové se neshodují, ale jak už bylo napsáno, pro bezstarostné milování je ideální
2. Děti - je to individuální věc. Nelze generalizovat podle věku ani podle majetku, ani podle vzdělání, to vážně ne. Ani to, že kdo neplánoval, je špatný rodič, a naopak.
3. K tomu mlácení dětí - mě když naši jednu (nebo víc) plácli, tak měli vždycky důvod. Nemám a nikdy jsem z toho neměla žádné trauma. Myslím, že vyrůstat na vesnici byla dobrá škola. Děti plánuju vychovávat podobně, takže jim asi taky občas jedna na zadek přiletí. Nemaluju si, že budou andílci.
4. Máš možnost si najít holku, která je panna, rozhodně znám takové i v tvém věku. Myslím ale, že v životě jsou daleko daleko důležitější věci...a snad to taky časem zjistíš
 blondee
19.11.2004 10:19:26
Budu reagovat jen na Tvůj třetí dotaz. Takovou holčinu najít (míněno pannu ve Tvém pojetí) by možná šlo najít, ale souhlasím s tím, že tyhle první lásky málokdy přetrvají (viděl jsem zblízka takový případ pouze dvakrát....a jeden z nich skončil po 20 letech rozvodem a posléze totálním chaosem v životě zúčastněných) Spíš by jsi se na to mohl dívat tak, že lidé jsou omylní, a že ta dívka (pokud to vydrží) hledala právě Tebe a že jsi se schovával tak důkladně, že to dlouho trvalo než Tě našla... : -))))
 Athos mušketýr Muž41 Kategorie
19.11.2004 10:18:17
No, kdepak máme medika Zbyňu?
HA určitě bývalo pěkné svinstvo. Dnešní generace HA je na tom výrazně lépe - obsahuje jen malé dávky přirozených hormonů. Navíc např. v dospívání mnoha dívkám pomáhá urovnat cyklus narušený mnoha vnějšími nepříznivými vlivy, odstraní bolesti, které u některých můžou vést až k mdlobám a tak. Takže o jakém potlačování přirozených pochodů to mluvíš?
Mužská HA - proč ne. Problém je v tom, že se to zkoušelo a jaksi to nefungovalo. Řešením je jedině vazektomie, která ale není vždycky vratná, takže se nepoužívá u chlapů co nemají děti.

Jen střádej, střádej - k důchodu si můžeš na svoje prachy nabalit mladou kočku a děti mít s ní.... Myslíš , že to bude lepší máma než holka se kterou budeš mít děti mladý a budete je mít z lásky? Navíc když se rozhlédneš kolem sebe, dětičky z bohatých rodin jsou nezřídka nevychovaní frackové.

Jak se říká - jako psycholog říkám nebít, jako rodič říkám mlátit,mlátit,mlátit. Někteří rodiče místo bytí trestají děti třeba ignorováním, dáváním najevo jak jim dítě psychicky ublížilo a tak. Zdá se Ti to rozumnější než ztrestat jedním plácnutím na zadek? Myslím že újma je u toho psychického způsobu mnohem větší.

Pro příště bych rád požádal - na konci Tvé slohové práce shrň hlavní body - to víš v práci není tolik času.....
Smajlík  Monte
19.11.2004 10:10:43
daph: Vbrně jsou asi dva v Zoo a pak se jich údajně pár toulá v Beskydech při slovenské hranici (ty jsem ale neviděl).

Potenciální hnízdiště panen je přes ulici u našeho podniku. Je tam základka. Kolik jich je si netroufám odhadnout...
 odq
19.11.2004 10:06:40
aliene už kvůli tobě jsem se zamyslela a věř, že po těch Budvarech ze včerejška je to docela fuška.
HA - beru jí kvůli sobě, nemám problémy s pletí, pokud bych nedej bože měla třeba myom a než by na to pan doktor přišel, chodím k němu každých 6 měsíců, tak by mohl sakra vyrůst. beru jí kvůli tomu , že nechci cisty v prsou ani nikde jinde, menstruace není tak silná ani bolestivá a vím kdy. beru jí, protože je to pro mě pohodlné. pokud bych hormony brát nechtěla, nebrala bych je. jsem už dost stará na to, abych si dělala co chci a nenechala se nikým do ničeho tlačit. mám taková pocit, že to co popisuješ ty: vztah-kluk-holka-sex je z okruhu -náctiletých. nepaušalizuj a jestli nechceš aby tvá dívka brala HA, tak se jí hlavně prosím tě zeptej, jestli ona to cítí stejně jako ty. nemusí mít stejný názor jako ty a určitě by tě mrzelo, kdybys zjistil, že kvůli tobě není sama sebou.

děti - chápu, že chceš přivést na svět dítě do růžové nebo modré bavlnky. ale polož si otázku: až budu finančně zajištěný a připravený, budu ještě schopen plodit děti? nic by se nemělo přehánět. chápu u tvůj strach a obavy z nějakého úrazu nebo smrti. jsem mrtvá strachy, když nejsem se svou dcerou a nemůžu jí ochraňovat. ale chce od Ježíška panenku My scene, tak musím chodit do práce .... co ale vůbec nechápu, je tvá jistota o tom, že nemáš strach o výchovu dítěte. docela tě obdivuju. na to totiž podle mě to nejtěžší. na to se totiž nemůžeš připravit. každý den ti připraví neočekávané situace, které budeš muset řešit téměř okamžitě. občas budeš muset jít sám proti sobě. budeš se muset sakra hlídat, protože příklady táhnou. to jestli se cítíš připravený nebo ne nechám na tobě, ale být tebou neříkala bych nikdy. nech uzrát čas a nedumej nad tím tolik. pokud to budeš cítit, tak do toho skoč rovnýma nohama. budeš určitě dobrý táta. být správným tátou je vyznamenání.

a k tvé dívce: co na to říct? muži žárlí na ty byli před nimi a ženy ty co budou po nich. musí pro tebe být těžké se s tím vyrovnat, ale kdyby kluci před tebou byli tak dobří, nikdy by se tvá
dívka k tobě nedostala. nebuď sobecký, tys taky nebyl panic, když jsi jí poznal. nebo ano? protože v takovém případě bych se ti omluvila. jestli chceš být rovný, tak se i rovně chovej!

musím říct, že jsi chodil na opravdu velmi divnou školu. nic podobného se u nás nedělo. ale máš pravdu v tom, že se věk dětí, které mají první sex. zkušenosti snížil. bohužel nevím, jak to řešit u ostatních, ale zkusím to aspoň u své dcerky-Terky.

Doufám, že to není moc dlouhé ….
 cholera Žena28 Kategorie
19.11.2004 10:03:15
Hele Aliene, to je zajímavý, kam jsi chodil na gympl? Vždyť jsi ještě o 2 roky starší než já, nebo ne??? Já když jsem chodil na gympl (1992-1996) tak ještě ve čtvrťáku bych přísahal na to, že většina mých spolužaček byly panny, je fakt že já jsem měl štěstí na třídu s dost neatraktivními děvčaty...
 Zildjian Muž41 Kategorie
19.11.2004 10:00:05
odq - jsem ráda, že vídáš ještě rysy. Jsou to nádherný kočky :o)
 Daphne Žena Kategorie
19.11.2004 09:57:05
HA neberu, děti nemám a nebudu mít, s pannami, jakkoli jich je málo (cca stejně jako rysů ostrovidů na Moravě), jsou jen problémy.
Smajlík  odq
19.11.2004 09:53:01
Kazdopadne spor do jake miry je nebo neni antikoncepce skodliva by byl na dlouho.
V dnesni dobe je proste rozsirena, a myslim ze to neni jen v pohodlnosti kluku,ale to je jen muj nazor.
Naopak v tvem nazoru o zalozeni rodiny az kdyz budou oba jak psychicky tak materialne vyzrali,v tom s tebou souhlasim.Ale kolik znam pripadu,mladych tehotnych holek,ktere si dite nechaly,i kdyz nemely penize,delaly skolu,nemely nic..... a sve dite proste chtely.
A hledat v dnesni dobe pannu,je vic nez tezke.Mozna ti i rozumim,ze ti vadi,ze na ni sahal uz nekdo pred tebou.....ale musel bys mit stesti,takovou holku najit. Ale urcite existuje.
PS: A kriveho slova jsem na Tebe nikdy nerekla:-).
 Nikki Žena25 Kategorie
19.11.2004 09:44:03
1. zamyšlení - ...souhlas...ale..setkal jsem se s dívkami..kterým..kondom..vyloženě vadí...a nevím..jestli je už k mání..HA...i pro muže..bral bych to..jenže to je opět..druhý extrém..hmm..tak jedině plodit dítka..?
2. zamyšlení - ne každý je lehkovážný...a ne každá žena myslí dopředu...dítě i výchova je velká zodpovědnost a kdo může..s jistotou říci..teď jsem připraven/a..mít potomka..?
Poslední zamyšlení - ...hmm..takový pocit...tu je..ale..nemůžeš to řešit..ne teď..jedině si najít.."pannu"..pokud ale chceš holku kterou miluješ..a už má nějaké zkušenost...je třeba se s tím smířit..a s tím."bylo už rozdáno"..z toho mě popadla teď taková depka..až mám slzy v očích...prostě žít naplno..a nepřemýšlet nad "nesmysly"...

P.S. ..Tohle nestačí napsat..promluv si o tom s někým..
 Fallen Muž37 Kategorie
19.11.2004 09:43:32
Nechces mi napsat slohovku Aliene???
 Nikki Žena25 Kategorie
19.11.2004 09:42:48
Hormonální antikoncepci neberu jako ústupek muži, ale jako příjemnější bezstarostnou stránku milování. Před více než deseti lety jsem ji brala vyloženě jen jako podpůrný přípravek proti akné. HA nejsou potlačovány přirozené pochody. Přirozené pochody u ženy by byly potlačovány, kdyby měla souložit jen v neplodné dny. Bylo by smutné, aby měla dítě, když se na to necítí jen proto, že to přišlo :o(
HA beru jako přirozenou věc dnešního běžného života a nepřijde mi to jako svinstvo.
Co se týče tvoření dětí, to jsme měli naplánované. Měli jsme kde bydlet, proběhla svatba, pochopitelně jsme se znali a milovali a cítila jsem se na mateřství. Vysadila jsem ochranu a otěhotněla. Úspěšně. K ochraně dítěte - nic se doposud nestalo. Žádný úraz ani neštěstí. Je to proto, že se dětem věnuji a nic neponechám náhodě. Ano, říkala jsem si, že je nikdy neuhodím, ale stalo se. Obdivuji rodiče, kteří to dokázali bez toho, aby jim děti přerostly přes hlavu nebo byly rozmazlené. Vysvětluji dětem vše, na co se zeptají a velice často přemýšlím co se jim honí v hlavičce a jak jim ten svět a život musí připadat složitý.
Jak se vyrovnat s faktem, že tvou přítelkyni měl někdo jiný ? Nevím zda by bylo ideální poznat někoho a mít sex až po svatbě a pak spolu žít v dobrém i zlém až do smrti. Tak to nechodilo ani dřív. Jen se o tom nemluvilo. Ten tvůj pocit chápu, ale když tu osobu poznáš a je jedno jestli ve dvaceti nebo ve třiceti, tak spolu začínáte. Ber ji jako nepopsaný list a vůbec není nutné, pokud vás bývalý přítel nesleduje a nebombarduje telefonáty, aby si věděl o její minulosti. Tvé přirovnání s frontou na banány je scestné a zavání komunismem ! Běž do hypermarketu, vyber si banány jaké chceš, sám si je dej do sáčku a zvaž a zaplať u pokladny. Nikdo jiný ti na ně sahat nebude.
Když jsem chodila na střední školu (1988-91) byli mé spolužačky jak panny, tak slušné dívky, které už měly kluky anebo holky, co si rády užívaly - bylo jich ale hodně málo. Možná to bylo tím, že jsme si vozily Bravíčko ze západního Německa a problémy se sexem nás nezajímaly. Zajímaly nás plakáty se zpěváky. Své první zkušenosti se sexem jsem měla v poslední ročníku těsně před maturitou. Bylo to s klukem, kterého jsem milovala a chodila s ním přes půl roku. Jak jsou na tom dnešní dívky a náctileté dívky ze Zpovědnice je mi jedno, protože to neřeším. Je to každého osobní věc, zda se na to cítí a zda je připravený na případné problémy s tím spojené (rozchod, otěhotnění apod.)
Tak to bylo mé zamyšlení.
 Daphne Žena Kategorie
19.11.2004 09:37:46
Jo, tak tohle cítim tak nějak jako autor. Až na detail, že se sexem začít nikdy neni pozdě ani brzo. Záleží na citech, ne na věku (nemyslim 12let, nechytejte mě za slovo:).
K HA, je to svinstvo, jenže když máte kondom tak nemáte 100% jistotu a ta v 16ti letech může znamenat, že se s váma prostě nevyspí, páč se bude bát.
K dětem, no myslim, že ani já na to nikdy nebudu připravenej, ale musíme na to bejt připravený? Myslim, že ne... záleží spíš na tom, jak se budem chovat pak, žádná příprava z nás lepší rodiče neudělá, to z nás udělá to jak budeme svý děti skutečně vychovávat.
Fronta na banány, krásnej obrat, jo je to blbej pocit bejt druhej, třetí...dvacátej, ale co s tim? Když budete její první, tak na 90% s ní nezůstanete, leda zázrakem a ty jak víme se nedějou. Tohle je chyba v nás chlapech, páč toužíme holku vlastnit kompletně a mít jí jen my sami a tohle nám to trošku narušuje, jo nežijem ve středověku, kde si jí mohli zamknout do pásu cudnosti. :)
 *Necros* Muž20 Kategorie
19.11.2004 09:37:35
Viz naatasa. Nebo aspoň piš dvě verze. Jednu, kde naplno rozjedeš svou slovní masturbaci a ukojíš tak své grafomanství. No a druhou, která bude pro nás, a kde budou hlavní body shrnuty. Klidně můžou být obě v jedné zpovědi.
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
19.11.2004 09:36:44
Nedocetla jsem jsem to do konce, tak k první otázce:Je možný, že nějaký holky se nechají ovlivnit a začnou do sebe cpát HA.Ale ja jsem začala brát prášky kvůli sobě..a ne kvůli nikomu jinýmu, ale jinak máš pravdu.Co se týče dětí, tak bych je taky chtěla až, ale budu mít dostatek financí a zabezpečení, tak to s tebou souhlasím..
Smajlík  R-a-ch-el Žena20 Kategorie
19.11.2004 09:35:31
a teraz k zbytku..
mas krasnu teoriu o detoch..ale mozem ti povedat ze ked ich budes mat budes rozmyslat uplne inak.. ono totak byva...
kolko zien si povie ze budu najlepsie matky na svete? a kolkym sa to uz podarilo? sme ludia omylni...
tiez som si kedysi zaprisahala, ze svoje dieta nikdy nezbijem..moja matka a otec ma zbili len raz v zivote...ale to si musim uznat, ze vtedy som si o to koledovala..a poriadne...
nikdy nehovor nikdy..kamaratka tuzila po dietati, prisahala si ze na neho nikdy ani nezvysi hlas..ale skus nezvysit hlas na dieta, ktore ta najprv tyzden po sebe nenecha spat a potom cele dni reve a ked sa konecne ukludni, nakresli ti voskovymi farbickami na cerstvo vymalovanu stenu krasne slnko s oblacikmi a krajinkou...
mam pocit ze nezijes v realite ale v nejakom vysnivanom svete....

co sa tyka antikoncepsie nikdy som ju zo zdravotnych dovodov nebrala ale keby sommohla beriem ju aj napriek rizikam... ono totiz tehotny nebudes ty ale tvoja partnerka...

a co sa t yka skusenosti v 17, neviem kam si chodil do skoly ale ja ked som mala 17, sexualne skusenosti konkretne u nas v skole mala mozno 1/4 dievcat a asi 1/4 chlapcov...a tehotna do maturity nebola ziadna...
nepohybujes sa v divnej spolocnosti?
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
19.11.2004 09:34:32
já bych Ti strašně ráda odpověděla na tvé otázky, ale na tak dlouhý text bohužel nemám čas, nemůžeš někdy napsat otázku tak, aby se nemuselá číst 10 minut?
Smajlík  naatasa Žena33 Kategorie
19.11.2004 09:26:53
a) Jo, jo, je divné, že tu HA řeší hlavně ženy, přitom bych se vsadil, že za gynekologem kvůli HA chodí hlavně muži. Hmmm, ale teď vážně. Do jaké míry je HA škodlivá, těžko říct :(.
b) To je zase blbost. Lidé si děti pořizují většinou po pečlivé úvaze. A materiální stránka nemá příliš společného s hezkým/škaredým dětstvím, pokud tedy dotyčná rodina není extrémně chudá.
c) Chodil jsi do divné školy. Co vím, tak u nás na gymnáziu neotěhotněl na celé škole snad nikdo. A jelikož se jako oficiální průměr první soulože uvádí u holek věk 17 let, tak i z tohoto hlediska byla Tvá škola extrémní...
Smajlík  Unrealik Muž37 Kategorie
19.11.2004 09:26:21
oou, no jestli vsechno resis takhle, tak to potes..........

ha beru, kondom nesnasim, na chlapovi bych to nikdy nenechala uz treba jen z toho duvodu, ze kdyby se neco stalo, tak by nebyl tehotny chlap ale ja.........

plozeni deti......myslim, ze vetsina lidi premysli o tom kdy mit deti celkem hodne, podle me jenom berou ruzne veci jinak nez ty.......dokazou se s tim vyrovnat lip a zvladnou to........
 slunko Žena27 Kategorie
19.11.2004 09:24:59
Tvoj text musim oznacit ako teoreticky traktat avsak bez akejkolvek praxe.
Zivot ide inak nez tvoje idealne predstavy.
Takyto nejak sa asi o svete ucia buduci mladi knazi v knazskom seminari.
Tie tiez pricasto iba testuju zivot miesto toho aby ho zili.
Pripadas mi ako mlady starec, neajko zamindrakovany a snad bezdovodne zatrpknuty.
Budovat si vzdusne zamky a zit si v idealnom svete?
To je sice krasny sen, ale je to iba sen.
A zivot sa nezije snenim ale zitim samotnym -i za cenu ze nic nieje dokonale.
Daj si pozor na to aby si si nepresnival podstatnu cast svojho zivota......
 direct-x Muž36 Kategorie
19.11.2004 09:22:00
No, s hormonální antikoncepcí s tebou tak trochu souhlasím,ale ani kondom není 100%, v tom už je HA spolehlivější, ale každopádně je to velký zásah do organizmu a možná i proto má čím dál více párů problémy s otěhotněním, protože se ty hormony můžou dokonale rozházet.
Mít dítě... NO, mě se líbí citát: S výchovou dítěte se musí začít už 20 let před jeho narozením... Myslím si, že tohle by si lidé měli uvědomit. A co se týče finančního zajištění? To máš těžké. Já tedy preferuji citovou a chápací výchovu před životem ve vile a osobními sluhami. Někdy může být těžké se materiálně zajistit, postavit si krásný domeček, koupit si nové fáro, mít bezva džob a až se tak nějak materiálně zajistíš, můžeš mít dítě. Takhle jednoduše to nefunguje, jak víš, a myslím, že i toto uvažování je typické pro dnešní společnost - mít vše co nej! Samozřejmě by dár, chtějící dítě měl mít střechu nad hlavou a peníze alespoň pro základní potřeby a jídlo, ale často to řeší ubytováním u rodičů a s postupnými financemi se pak situace řeší. Proti tomuhle nic nemám, mě jde spíš o psychické vyzrání rodičů a nějakou citovou a smysluplnou výchovu... Proti bití jsem rázně, ukazuje to neschopnost rodičů...
Dnes je všechno složitější, člověk se musí zorientovat a utovřit si vlastní názor, podle kterého jít. Špatné je chtt splynout s davem a netřídit odpad, nerecyklovat, nešetřit vodou, zamořovat ovzduší výpary, ničit si tělo chemikáliemi, mít sebe a svou rasu za tu nej, všechno řešit násilím...
No, nepatří to ale spíš do diskuzí???
Smajlík  Katyatyy Žena25 Kategorie
19.11.2004 09:14:21
..existuje... ja som si svoje "poprve" zazila ked som mala 22 a pol...a o rok a pol na to som si dotycneho vzala... nehadz vsetky do jedneho pytla prosim...
 goralka Žena29 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk