Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.371325, vloženo 11.03.2009 02:48:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak se pohybovat v cizí společnosi
Dnes si řekneme, jak se pohybovat v cizí společnosti cizích lidí.

1)Zaujmout
Základ je nějakým způsobem zaujmout druhého jedince nebo nějakou skupinu jedinců. Pokud jsou tam převážně muži, je dobré vzít si bagetu, běhat po místnosti mířit na ně a říkat "bang, bang". Každý si určitě jako chlapec hrál rád na vojáky a ocení vaši dětskou duši a možná se přidají. Pokud je společnost spíše dívčí, je potřeba hrát trochu na city, pochopit jejich trápení. Každá žena ocení, když jako jediný muž pochopíte problémy, které chlapi nemívají. Doporučuji tedy začít asi nějak takto : "Už mi zase leze ven hemeroid a krvácím 4dny v kuse" nebo "Když jsem šel dneska na tuhle akci, tak jsem spadnul a rozříznul si prdel o patník." Jak všichni víme - i muži mají své dny.

2)Udržet konverzaci
Někdy bývá těžké udržet se v hovoru. Je potřeba mít předem připravená témata, o kterých se může společnost zamyslet a které jí vytrhnou ze stereotypu. Např. kdybyste měli svázanýho psa a museli byste ho sníst - používat byste mohli pouze zuby - kde byste začli a jak byste pokračovali.
Mužů se můžete ptát, jestli by radši chlapovi vyhonili nebo se s ním líbali. Žen se můžete ptát za kolik. Trošky se můžete ptát kolikrát.
Pokud někdo začne mluvit o něčem, o čem nemáte ani páru, snažte se ho znemožnit před společností znehodnocením nějaké jeho negativní vlastnosti.
Chlapovi bez oka můžete říkat kyklop, někomu menšímu hobit, slizkýmu gloom. Ideální je, pokud je dotyčný např. na vozíčku, tak navrhnout hrát nohejbal, schovat mu večer vozíček, povolit mu kola, brzdy - fantazii se meze nekladou. Můžete dělat nenápadné přeřeky např. při obědě : "Podej mi toho dementa na dvoukoláku... eh, chtěl jsem říct sůl".

To jsou základy, někdy příště budeme pokračovat.
 libik E-MAIL:   Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.03.2009 19:03:04
Nemá se s bagetou správně dělat "bag, bag" ? Nebo jsi možná myslel pobíhat s bangetou...
Ale jinak je to skvělý návod. Myslím, že se brzo přihlásím na nějaký zpovědncový sraz, pokus se tam taky objevíš...
Smajlík  bilej tygr Muž70 Kategorie
11.03.2009 12:24:39
"Kolikrát v životě jsi viděl on line Trošku :-D ?" Dvakrát
 libik Muž32 Kategorie
11.03.2009 10:55:30
Skvělá studie :)
Paráda, takhe po ránu se hezky pobavit :)
Smajlík  xZdenish Muž27 Kategorie
11.03.2009 09:13:38
how to lose friends and alienate people?
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
11.03.2009 08:13:55
Jako teorie je to dobrá, ale zkus vběhnout na poradu managamentu, nebo i na blbou párty s bagetou v ruce.... počítám, že by ti nepomohla ani moudrost až na půdu a letěl byjsi, nebo minimálně dostal cejch mírně vyšinutého . Ohledně těch dívek, bych byla velmi, ale velmi skeptická s tvou metodou...počáteční myšlenka je dobrá tj. pokusit se hrát chápavého cítu,ovšem další konverzaci v tak otevřeném duchu bych vynechala, vždyt to může holky jen a jen vylekat .... místo citlivého hocha, který se chce zapojit do ženského tlachání, bys mohl působit jako divné individum, které nezná stud. Udržení konverzace je dobré logické vyůstění , ale ta otázka je kravina... obávám se, že většina populace (vzhledem ke stavu chrupu) by minimálně musela počkat až umře přirozenou smrtí jak pes tak dotyčný. Lidský chrup na to není stavěn. Moh by maximálně ožužlat blechy. S touto otázkou bych tě zařadila mezi rádoby zajímavé podivíny. Nejsem muž, ale hnus hnus ---- každý normální chlap s tebou po této otázce pestane konverzovat případně tě pošle někam. A žena tě bud hned zkásne a nebo na tebe pošle kámoše, že ti sexuálně haraší a dostaneš na budku. Kolikrát v životě jsi viděl on line Trošku :-D ?- bezpředmětná otázka ...
.......... spálit v krbu dřevěnou nohu :-)))) ........ pochybuji, že tě tohle mudrování uživí! Lovu zdar.
 Myslivec
11.03.2009 02:53:56
http://www.youtube.com/watch?v=1UH6-1VtL 9w
bang bang?
 Sosarian Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk