Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.370520, vloženo 07.03.2009 14:02:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč není homosexualita deviací
Je tady pár jedinců(nebo jenom Wolfi?) kteří si myslí, že homosexualita by měla být označena za deviaci. Argumenty proti tomuto názoru jsem tady ovšem nezaznamenal jako dost průkazné, takže si řekneme, proč tomu tak není.

Definujeme si prvně sexuální deviaci a to podle wikipedie je takto : "Sexuální úchylka (sexuální deviace) je sexuální chování vybočující ze společenských norem, druh sociální deviace; některé druhy takového chování mohou být i trestné."
Čili odebereme si od homosexuálů těla a budeme se koukat pouze na mozky. V zásadě nelze poznat, který je homosexuála a který heterosexuála(homosexuálové míří mnohem častěji doprostřed ve vlastnostech typických pro muže a ženy, ale to i někteří heterosexuálové - a rozhodně to není nic zas tak zvláštního).
Tedy mozky mají v pořádku. Kdybychom vzali mozek nějakého klasického devianta, uvidíme v něm, že má rád např. válení se ve výkalech nebo jiné úchylky. Nicméně mozky homosexuálů mají stejné přání jako mozky homosexuálů.
Co je tedy špatně?
Pokud není špatný mozek, pak je špatné tělo. Holt homosexuálové dostali špatné tělo, které se nehodí k jejich orientaci. Není náhoda, že se nám mnozí homosexuálové zdají zženštilí nebo naopak(u žen). Mají mozek z určité části typický spíše pro opačné pohlaví, než jaké ve skutečnosti mají.
Nelze to tedy považovat za deviaci, protože se jim líbí pouze to, co nám. Ale se špatným tělem.
Pokud je chlápek na vozejku, člověk s jedním uchem, člověk se zakrnělou hlavou deviantem jenom proto, že chce mít sex s normálními lidmi, jako kdyby oni byli normální, potom jsou i homosexuálové devianti.
V opačném případě nikoli.
 libik E-MAIL:   Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.08.2009 23:03:15
Podle mého názoru homosexualita byla vyškrtnuta ze seznamu deviací jen proto,že homosexuálové vyvinuli obrovské úsilí aby se tak stalo. Podle mne definice "sexuální chování vybočující ze společenských norem" je relativní, pokud bude společnost tolerovat zoofilii a sníží hranici pro sex. styk na 10 let, ubyde i deviantů.Kde je tedy hranice co je deviací a co není?Ve starém Římě bylo homosexuální chování společensky tolerované a těmto stykům se odávalo daleko více lidí než 4%,ovšem stejně byla tolerovaná i zoofilie a někdy i nekrofilie,podle definice to tehdy nebyly deviace ale dnes jsou?
 petros
07.03.2009 22:21:23
"starší lidé jsou normálně přitahováni ke starším osobám"
Ne, nejsou :). Proto mají ti starší tak rádi ty mladší. Podle toho, co jsem slyšel, tak tohle se s věkem zase moc nemění.
 libik Muž32 Kategorie
07.03.2009 22:08:15
Mě si nereagoval ani na jeden příspěvek, pak se mi nemůžeš divit, že tě považuji za idiota, když rozpoutáš diskuzi a nejsi schpný ani zareagovat na příspěvky.
 pex
07.03.2009 20:46:37
"Jo a není to spíš tak, že tady je jenom pár jedinců (kromě homosexuálů) kteří homosexualitu nepovažují za deviaci?"

Ano, to mě opravdu překvapilo. Těžko říct, proč to tak je, ale v tomto ohledu ti musím dát za pravdu. Více mě ovšem překvapila tupost mnohých přispěvatelů(jak jsem psal - nikoli kvůli jejich názoru samotnému, ale kvůli tomu, co kolem toho obalili. A ten obal jednoznačně svědčí o naprostém nepochopení toho, co jsem psal(což není divu, mnohé by překvapilo, kdyby mohli vidět svět ve spojitosti všeho se vším).
 libik Muž32 Kategorie
07.03.2009 20:38:04
90% příspěvků jsou totálně mimo mísu a ukazují na naprosté nepochopení problému(ne dle toho, jestli považujete nebo nepovažujete homosexualitu za deviaci, ale dle vašich reakcí kolem).
Pak je tady pár, které stojí za zamyšlení a pak pár nadávek, typických pro ty, kterým došly argumenty nebo pro ty, kteří nepochopili absolutně nic a tedy jim to přijde jako blbost(chce to umět chápat věci v širším měřítku).
 libik Muž32 Kategorie
07.03.2009 19:53:23
To se ti moc nepovedlo. Stačí mi na to odpovědět, že homosexualovi se líběj takový prasárny, jako sex se stejnym pohlavím :) Na druhou stranu, zajímavý ten citát z wikipedie. Kdyby to platilo, tak homosexualita přestane být deviací ve chvíli, kdy bude společností všeobecně přijímána. A stejně tak by to mohlo nastat i u dalších poruch :)

// nemám nic proti homosexuálům, kdyby to tak z příspěvku vyznělo.
 Kepep Fezoj Muž22 Kategorie
07.03.2009 16:44:34
MJV: a taky *ismy
 rever
07.03.2009 16:33:45
Já považuji homosexualitu za NEMOC. Důvod je jednoduchý: Vyřazuje z činnosti určitou funkci organismu, která tím přestává plnit svůj účel. Jmenovitě sex, který má primárně sloužit k rozmnožování, je vyřazen z normální činnosti, protože homosexuálové spolu dítě mít nemohou.
To, že se někteří lidé v současné společnosti dohodli, že tomu nebudou říkat \"nemoc\& quot; nýbřž \"úchylka\ ", je už jen záležitostí společenské dohody o kodifikaci. Faktem ovšem zůstává, že homosexualita omezuje funkci zdravého lidského organismu.
 Nekvašený chléb Muž Kategorie
07.03.2009 16:29:26
Wolfi Lippert: Jo...
 Metsä Muž Kategorie
07.03.2009 16:28:19
• Ano přesně tak, kromě toho, že mě zvířata sexuálně přitahují, tak k nim mám i jistou citovou vazbu a zamiloval jsem se i do jednoho zvířete.
Metsä
-----------------

do veverky? :D
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.03.2009 16:18:17
když se podíváš, tak má úplně stejný rysy jako deviace jako jakákoliv -filie
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
07.03.2009 16:17:40
"fundovaněji by se ale asi vyjádřil Metsä."

• Ano přesně tak, kromě toho, že mě zvířata sexuálně přitahují, tak k nim mám i jistou citovou vazbu a zamiloval jsem se i do jednoho zvířete.
 Metsä Muž Kategorie
07.03.2009 16:16:50
Jersiee: A můžeš mi prozradit u čeho výjimku nedělám, co se vymyká přirozené lidské sexualitě? V pořádku je intimní vztah mezi dvěma jedinci opačného pohlaví v odpovídajícím věkovém rozpoložení. U našich předků v minulosti tím určujícím vlivem byla schopnost žen menstruovat. Cokoliv před menstruaci nebo po ní hraničí s deviací a nepřirozeným chováním, byť moderní společnost má tyto hranice trochu posunuté, právě díky společenským normám.
Homosexualita činí újmu společnosti a jejímu přirozenému vývoji, čím více se stává veřejně tolerovanou. A troufnu si říct, že mnoho jiných sexuálních úchylek jde rovněž ruku v ruce s city. Každý tvor má city a pocity a mezi ně patří i sexuální chtíáč, nežijeme v Equilibriu. Snad jen Sosarian.
 Jiffy Muž23 Kategorie
07.03.2009 16:15:31
Právě proto, že homosexualita ... není pouze věcí ukojení neovladatelné potřeby, nýbrž se týká i citů (jako u heterosexuálů), to není úchylka. ...
---------------

Pořád ty stejné nesmyly od homolobby, jako přes kopírák. Pedofilové taky mají nějaké city k dětem, nekrofilové k mrtvolám a zoofilové zas ke zvířatům (fundovaněji by se ale asi vyjádřil Metsä.) Homosexuálové prostě mají vadnou sexualitu a proto je to úchylka. Jenom homosexuálové a hlupáci tvrdí opak. Víc se v tom nemá cenu pitvat.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.03.2009 16:13:37
Co takhle srovnávat tříkolku a autobus a poukazovat na to, že tříkolka má jen tři kola. Jinak zajímavé čtení při pozdním obědě...
Smajlík  rever
07.03.2009 16:08:23
Wolfi Lippert: To víš, dnes je ale strašně IN podporovat práva všelijakých menšin, úchylů, nepřizpůsobivých, nemocných, neschopných etc.
-----------------

No a to je taky hlavní důvod proč by lidé, kterým to není lhostejné se měli snažit tento stav v rámci svých možnosti změnit. Třeba aspoň tak, že budou veřejně vystupovat proti homosexualitě, proti cikánům (respektive cikánským asociálům – což je většina z nich), proti islamizaci Evropy, proti komunistům a socialistům - prostě aby byl nastolen kurz postupného odklonu od politiky tolerance, nebo benevolence vůči degeneraci, patologickým a pro společnost škodlivých jevů, zpátky ke zdravé a přirozené netoleranci toho co je pro tu lepší část společnosti a pro lidský genofond škodlivé. Osobně si myslím, že budoucí generace se na naši dobu (hlavně na to co se děje v Evropě) budou dívat jako na druhou dobu temna a kdo ví jestli si vůbec budoucí generace Evropanů s tím poradí.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.03.2009 16:06:12
Jiffy: V tomhle případě to za úchylku považuješ? Aha, takže děláš čistě subjektivní výjimku, protože tobě se to tak líbí, chápu to dobře? Protože mezitím, co jiné nepřirozené věci za úchylky nepovažuješ, tak tuhle ano. Čistě z tvého rozhodnutí, ne proto, že bys snad měl po ruce nějaké racionální opodstatnění.
Právě proto, že homosexualita nikomu nečiní újmu a není pouze věcí ukojení neovladatelné potřeby, nýbrž se týká i citů (jako u heterosexuálů), to není úchylka. ODCHYLKA ano, ale odchylka nerovná se špatná věc/jev/způsob chování. Není to špatné, jen odlišné.
 Jersiee Žena20 Kategorie
07.03.2009 15:54:23
Jiffy: Ano...
 Metsä Muž Kategorie
07.03.2009 15:53:36
Metsä: Však já to říkám pořád, že jsi rozumný úchyl.
Smajlík  Jiffy Muž23 Kategorie
07.03.2009 15:53:00
libik: jinak ty tvoje úvahy o tom jak se můžeme podívat někomu do mozku a zjistit že teplouš má mozek normální, jen trochu zženštilý, zatimco "úchyl" má mozek nenormální... no to je lepší nechat bez komentáře :/ Větší blbost si vymyslet nemohl.

A vůbec... nevim co tě tak trápí na slově deviace. To že má někdo šoupnutej sexuální pud ještě neznamená, že je špatnej a že by se měl střílet.
Smajlík  UpsideDown Muž28 Kategorie
07.03.2009 15:52:31
Jiffy: No já mám veverky rád, takže vím že šukat je je týrání a já je týrat nechci...

Navíc nikde nebojuji za práva zoofilů a nepovažuji svoji zoofilii za normální a ani neprosazuji, že to není nemoc nebo tak něco...
 Metsä Muž Kategorie
07.03.2009 15:50:59
Wolfi Lippert: To víš, dnes je ale strašně IN podporovat práva všelijakých menšin, úchylů, nepřizpůsobivých, nemocných, neschopných etc.

Díky bohu, že ještě Metsä nedupe za legální sex s veverkami.
 Jiffy Muž23 Kategorie
07.03.2009 15:50:53
Libiku nezdá se, že bych tady byl jediný kdo považuje homosexualitu za deviaci, ani, že by tady byl takový názor menšinový ...
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.03.2009 15:48:11
Pro muže je přirozené strkat svoje péro do ženský kundy, nikoli do chlupaté chlapské prdele.
-----------

Toto by měli tesat do kamene.)
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.03.2009 15:47:36
UpsideDown:

"Deviace znamená ODCHYLKA."

"Sex uální úchylka (sexuální deviace) je sexuální chování vybočující ze společenských norem, druh sociální deviace; některé druhy takového chování mohou být i trestné."

Myslím, že jsme onu wiki definici viděl i v knížce "Slovník psychologických pojmů!"
 Metsä Muž Kategorie
07.03.2009 15:47:30
UpsideDown: Hezky, stručně a výstižně napsáno.
 Jiffy Muž23 Kategorie
07.03.2009 15:46:34
Jersiee: V tomhle případě to za úchylku považuji. Stejně jako je nepřirozené mít sex s osmiletou holčičkou a společnost lidi, kterým to přirozené přijde, nazývá úchyly a devianty.
Jaký je rozdíl mezi těmito skupinami krom takového, že jedna má menší společenskou nebezpečnost než druhá? Není to chyba těch lidí, je to jisté postižení, kterým je obdarovala příroda. Bohužel i ona dělá chyby, ale své zákony a hranice má jasně dané. A cokoliv co jde proti nim je nepřirozené.
 Jiffy Muž23 Kategorie
07.03.2009 15:43:55
To je teda hodně divoká a ujetá konstrukce.

Sexuální pud máme k ROZMNOŽOVÁNÍ. Je to mechanismus, který má přimět samečka, aby oplodnil samičku a vznikla mláďátka. ;) Tak to je, tak to příroda chtěla.

Deviace znamená ODCHYLKA. Pokud se onen pud odchýlí od toho, k čemu byl původně určen - tj. samečka místo samiček vzrušují malá děcka, zvířata, mrtvolky, nebo třeba jiný samečci - pak to prostě je odchylka, neboli DEVIACE. To neokecáš.

Homosexualita byla oficiálně vyjmutá ze seznamu sexuálních úchylek proto, že si doktoři uvědomili, že dva chlapi který dobrovolně jeden druhýho píchaj, vlastně nikomu neubližijou. A nemá smysl (ani cenu) se je snažit "léčit".

Ostatně dospělí, svéprávní lidi, si v posteli spolu můžou dělat co chtěj. Ovšem ať to dělají doma v soukromí a necpou to pořád ostatním jako společenskou normu...
Smajlík  UpsideDown Muž28 Kategorie
07.03.2009 15:41:00
Jiffy: Odůvodňuješ úchylnost homosexuality na základě toho, že není přirozená jako heterosexualita, protože přirozeným účelem sexuality je plození potomska, ano? Tím tedy tvrdíš, že to, co není přirozené, je úchylka? Nebo že je to jakkoli špatné?
Lidé ale dělají spoustu věcí, které nejsou přirozené, a přesto tyto věci za úchylky nebo špatnosti rozhodně považované nejsou.
_________
K tomu úvodnímu textu do diskuze: Zdá se mi to celé nějaké pomotané. :) Homosexualitu toleruji a nepovažuji ji za nic špatného nebo nebezpečného.
 Jersiee Žena20 Kategorie
07.03.2009 15:40:40
Je tady pár jedinců(nebo jenom Wolfi?) kteří si myslí, že homosexualita by měla být označena za deviaci.
------------------

Jo a není to spíš tak, že tady je jenom pár jedinců (kromě homosexuálů) kteří homosexualitu nepovažují za deviaci? A jestli to náhodou nevíš tak homosexualita až do druhé poloviny XX století let na seznamu deviací samozřejmě uvedená byla a žádný odporník ani široká veřejnost v té době nepochybovat o tom, že to deviace je. Jenom hlupák, nebo člověk, který snadno podléhá vlivům propagandy může dospět k názoru (nebo tento názor přijmout ,,z venku´´ jako fakt), že homosexualita deviací není když sexualita daného jedince je stejně poškozená jako sexualita jakéhokoliv jiného devianta. Sexualita homosexuála, nekrofila, nebo zoofila prostě neplní svůj primární účel – zajištění kontinuity našeho živočišného druhu.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
07.03.2009 15:24:17
V profilu máš, že nemáš rád ty co melou sračky... ty se asi nemáš rád, co?
 pex
07.03.2009 15:20:22
samozrejme ze mozek homosexuala je odlisny od mozku heterosexuala jinak by homosexualita nebyla...

nechapu jak muzes rict takovej nesmysl dit si to tady sam nekolikrat vyvracis...
 Sosarian Muž Kategorie
07.03.2009 15:19:58
Viz Metsä. Libiku, už se prosím nepouštěj do psychoanatomie. Je to děs.
 Jiffy Muž23 Kategorie
07.03.2009 15:17:43
Libik je zase jeden idiot, co místo toho aby uznal, že jsou devianti, ale tak ať si dělají, co chcou, musí mermomocí prokázat, že je to normální.
 pex
07.03.2009 15:16:32
libik:

Tvoje teorie, že mozek heterosexuála a homosexuála je stejný a nevyčteme z něj, co chce dělat, zatímco u devianta vidíme, že se chce válet v hovnech a šukat křečky je prostě blbost.
Smajlík  Metsä Muž Kategorie
07.03.2009 15:15:36
Mozek homosexuálního muže je rozdílný od mozku heterosexuálního, jinak by homosexualita neexistovala, stejně tak u ženy. To co říkáš je blbost. Nebo čím je rozdílný mozek gerontofila? Nebo pedofila?

S tím sexem bez účelu plození dětí říkáš hloupost, protože ikdyž náš mozek ví, že ten sex nepovede k plození dětí, naše tělo to zpravidla neví a proto je to v pořádku. Vzrušení a chtíč je na nevědomé úrovni.
 pex
07.03.2009 15:13:03
libik: Tohle nemá s takovou logikou co dělat. Je přirozené, aby lidem, v rámci nutného rozmnožovacícho procesu dělala sexualita dobře. To, že věcí s ní související dělají často jen tak pro radost je přirozené. Je ale přirozené, aby to dělalo dobře lidem opačného pohlaví, ne lidem pohlaví stejného.
 Jiffy Muž23 Kategorie
07.03.2009 15:09:06
\"Primárním a přirozeným účelem lidské sexuality je plození potomků. A to dva jedinci stejného pohlaví (neberme v potaz laboratorní podmínky) nemohou. Tudíž je homosexualita úchylkou\"
Dle tvé logiky jakýkoli sex, který neslouží pouze k účelu splození dětí je úchylkou(deviací).

\&quo t;Kdybychom vzali mozek nějakého klasického devianta, uvidíme v něm, že má rád např. válení se ve výkalech nebo jiné úchylky.\"
V mozku je uložené všechno, tedy i sklony k různým deviacím a úchylkám.

\"Když chce člověk souložit křečky, tak má taky jenom špatný tělo, kdyby se narodil jako křeček, tak to má v klidu.\"
Podíval by ses do mozku takového člověka a viděl bys, že chce souložit s křečky. To není normální a proto se jedná o deviaci.

\"A co homosexuál, co je v dobrém těle? Cejtí se být muž a má svoje tělo rád, i svůj penis ale prostě ho přitahují muži?\"
Nikde jsem nepsal, že homosexuál musí být zároveň transvestita nebo že celý jeho mozek musí být nutně zaměřen jako standardní mozek opačného pohlaví.

\"aha takže deviace je v hlavě a homosexualita je v ...???\"
Ale jistě že je v hlavě. Zásadní, co jsi nepochopil je fakt, že homosexuální mozek není rozdílný od heterosexuálního. Zatímco mozek s deviací je od normálního hetero nebo homo mozku rozdílný.
 libik Muž32 Kategorie
07.03.2009 15:02:37
Homosexualita je deviace, protože deviace odchylka od přirozeného vývoje. Pro muže je přirozené strkat svoje péro do ženský kundy, nikoli do chlupaté chlapské prdele. Stejně jako je deviací souložit se zvířaty, mrtvolami (lidí, zvířat), nebo třeba penetrovat penisem velrybí oční důlek, je deviací i homosexualita. To, že aktuální stav spoečnosti ja takový, že je tato deviace některými jedinci tolerována, né přímo glorifikována, jenom svědčí o morálním úpadku a celkové degeneraci. Ale pevě věřím tomu, že zas přijde den kdy budou buzny pro výstrahu viset na šibeničních vrších.
Smajlík  Rubufaso Mukufo
07.03.2009 15:02:23
To je největší píčovina, co jsem v poslední době četl.

Tobě je 20 let?

Homosexualita je deviace, stejně jako pedofilie, zoofilie, gerontofilie... Třeba si vem gerontofilii, někdo je sexuálně přitahován k výrazně starším osobám, aha, ale starší lidé jsou normálně přitahováni ke starším osobám, jediný problém je že ti lidé jsou moc mladí, ale kdyby jsi nevěděl jejich věk, tak by to bylo v pořádku. To jsou super argumentace
 pex
07.03.2009 14:25:05
aha takže deviace je v hlavě a homosexualita je v ...??? aaano taky v hlavě... hlava řídí vyločování hormonů do krve (lásky/zamilovanosti)


takže to co píšeš je pičovina
 realista
07.03.2009 14:17:01
To co tu popisuješ není homosexuál, ale transsexuál...
 Arthurova sestra Žena99 Kategorie
07.03.2009 14:16:35
Tenhle příspěvek, ač nejspíše s dobrým úmyslem není tak úplně pravda. To, co je na něm nepravdivé, je vyjádření se o špatném těle.
Autor si zřejmě plete homosexualitu a transsexualitu.
Neznám snad žádného gaye, který by se cítil ve svém mužském těle špatně a chtěl by tělo ženy. Gayové jsou rádi muži a mají rádi muže. Jednoduché... prosté. Problém s nekompatibilním tělem a vlastní identifikací pohlaví mají transsexuálové, nikoli gayové, či lesby.
 Monohomo Muž28 Kategorie
07.03.2009 14:11:21
Já sevianci beru jako odloučení od normy, tedy každý je nějak deviantem. No, nemyslíte si, že život bez odchylek od průměru by byl zajímavý? ne.
O homosexuálech nijak moc nepřemýšlím. Dokud nejsou nebezpeční, zapadají do tolerovaných deviancí. A navíc, kamarád zná jednoho homosexuála a ríká, že vypadá a chová se jako dobrý a spořádaný člověk. Což se o velkéčásti heterosexuální populace říct nedá.
suma sumarum: Ať si jsou, jací jsou. Je to odchylka jako každá jiná. Někdo má vlasy černé, někdo blond, musíme ty černovlasé věšet? ne
 hledačodpovědí Muž17 Kategorie
07.03.2009 14:07:36
A co homosexuál, co je v dobrém těle? Cejtí se být muž a má svoje tělo rád, i svůj penis ale prostě ho přitahují muži?
 Metsä Muž Kategorie
07.03.2009 14:07:36
Když chce člověk souložit křečky, tak má taky jenom špatný tělo, kdyby se narodil jako křeček, tak to má v klidu. Stejně jako lidi co se rádi válí ve výkalech, kdyby se narodili jako výkal, nikomu nepřijde divný, že se někde válí společně s ostatníma výkalama.. Takže abych to shrnul, sexuální deviace vlastně neexistuje, je to vždycky jenom chyba přírody, blbý tělo :)
Smajlík  xZdenish Muž27 Kategorie
07.03.2009 14:06:37
Primárním a přirozeným účelem lidské sexuality je plození potomků. A to dva jedinci stejného pohlaví (neberme v potaz laboratorní podmínky) nemohou. Tudíž je homosexualita úchylkou a i deviací, i když ne natolik společensky nebezpečnou jako pedofilie apod.


"Kdybychom vzali mozek nějakého klasického devianta, uvidíme v něm, že má rád např. válení se ve výkalech nebo jiné úchylky." - Pěkná hloupost
 Jiffy Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk