Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.370491, vloženo 07.03.2009 11:48:35 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Genetická informace oprava
Omlouvám se za smazání předešlého - samozřejmě jste měli povětšinou pravdu. Udělal jsem tu chybu, že jsem špatně položil otázku, takže jí položím přesně...

Chci udělat jenom takový malý průzkum :

Myslíte si, že genetická informace, kterou budeme předávat svým dětem(včetně mutací) :
1)Je závislá na prostředí kde žijeme(Budu žít v Africe, opálím se, to se promítne do mojich spermií/vajíčka a budu rodit tmavší děti.)
2)Není závislá na prostředí a způsobu života. Pokud nepřijde mutace, tak máme už od početí sebe sama přesně dáno, jak a co budeme předávat dál. Pokud mutace přijde, tak nebere ohled na to, jestli jsme se učili, cvičili nebo se opálili apod.
 libik E-MAIL:   Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
07.03.2009 15:37:43
To, jaký geny předáš svým dětem je závislý na tom, kde žiješ. Ale ve smyslu mutací, ne změny barvy kůže (to je sakra malá pravděpodobnost). Nehledě na to, že mutace přichází pořád, jen se mnoho z nich opraví a některý jsou skoro neškodný. Jinak mutuje DNA, ne buňky. A pokud tvoje spermie budou obsahovat letální mutace, tak nikdy nebudeš mít šanci bez GM počít dítě.

Takže pro shrnutí - rodíme se s vlastní sadou genů, ty ale v průběhu našeho života můžou mutovat, takže svým potomkům nemusíme předávat půlku toho, co jsme měli při našem narození.
 Menai Arwena Žena23 Kategorie
07.03.2009 15:11:42
1. těžko tohle tvrdil Lamarck a nejde to a víš proč, protože existuje bariéra mezi somatickou a germinální linií buněk takže pak další aby vyvrátili jeho úžasnou teorii sekali myšičkám ocásky a tak dokázaly že organismy se nepřizpůsobují vnějším podmínkám aktivně
 gofg Muž23 Kategorie
07.03.2009 12:14:00
zipík : Já měl na mysli mutaci při početí nebo méně pravděpodobnou mutaci pohlavních buněk(moje chyba, zase jsem to tam zapomněl napsat).

Ale víš proč to píšu(Navíc jsem jasně napsal, že je to průzkum)? Protože Wolfi Lippert si myslí přesně to, co jsi napsal, že neplatí. Tedy dle jeho teorie jsou v Africe lidi černí právě proto, že se celý život opalovali a splodili děti(docela komické vzhledem k jeho názorům na lidské inženýrství). Tak chci vědět, jestli je takových lidí více.
 libik Muž32 Kategorie
07.03.2009 12:10:54
Mankote:D
Myslím, že tomu moc nerozumíš. Genom je dán při početí a s tím(kromě mutací) nic neuděláš. Tudíš i kdyby jsi celý život žil v Africe a ještě chodit do solárka, stejně budou tvoje děti běloši. Navíc z pohledu rozmnožování jsou přece důležité jen pohlavní buňky ;-)

A k mutacím - těch v tvém těle probíhá velké množství celý život, jen dané buňky se dál nedělí vetšinou:)
Smajlík  zipík Žena KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk