Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.366758, vloženo 17.02.2009 15:15:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Větší přídavky na děti pro kvalitnější
Lidstvo se určitým způsobem degeneruje. Dneska se rozmnožuje kdekdo s kdekým a nepřežívají už jenom kvalitní geny. To by mohlo v budoucnu vést k čím dál větší degeneraci a následně by bylo potřeba danou situaci řešit. Odkloňme se od extrémních názorů typu vraždění postižených atd.
Byli byste pro nenásilnou metodu, že čím lepší zdraví a inteligence(s ohledem na věk), tím vyšší přídavky by rodina dostávala? Zprůměrovalo by se to u ubou rodičů(nazývejme to hodnota X) a podle nějaké tabulky by se potom určila velikost přídavků. Tím by byli geneticky kvalitnější jedinci motivováni ke splození více dětí a naopak.

Osobně bych k tomu zavedl ještě jedno pravidlo a to by byly sestupné dávky. Klasický systém funguje tak, že čím víc děti - tím větší dávky. Tohle by v zásadě fungovalo pořád, ale opět podle hodnoty X by se určila tzv. "sestupná hranice". Tedy lepší máte genetický potenciál, tím víc dětí můžete mít a dávky se budou s každým dalším dítětem navyšovat(opět pozitivní motivace pro kvalitní páry, aby měli hodně dětí) a např. až někde u 6.dítěte bude převis, kdy už budete dostávat za každé další dítě méně.
A právě pro páry s nízkou hodnotou X by už na začátku dostávali méně, ale především by tento převis byl dán už při 1. nebo 2.dítěti. Takže by za třetí dítě dostali méně, za čtvrté ještě méně atd.

Tím bychom mohli vyrovnat váhy. Např. romové by neměli zdaleka takové přídavky, když si udělají 30dětí a pak o ně nepečujou.

Souhlasili byste s tím už teď?
Souhlasili byste s tím, kdyby se prokázalo, že se opravdu degenerujeme a množí se u nás čím dál tím více genetické onemocnění a klesá IQ?
 libik E-MAIL:   Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.02.2009 18:32:36
A přemýšlel jsi o vhodné výši přídávků pro "kvalitní" ? Kolik by motivovalo např. manageřku s příjmem 100.000 měsíčně ?
Já se bojím, že jako stát na finanční motivaci "kvalitních" prostě nemáme. Nejlepší by snad bylo zrušit přídavky úplně, protože ty současné motivují různé skupiny a etnika, jen ne "kvalitní".
 ZakMcCracken Muž40 Kategorie
17.02.2009 19:29:23
ja bych maly cikany rovnou strilela a jejich matky sterilizovala...no neni to jednodussi? :)
pak treba zacnou makat - az zjisti, ze delani deti uz jim nevynasi
Smajlík  revelate
17.02.2009 18:54:13
Adolfku, už zase sis nevzal ty sedativa.
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
17.02.2009 17:29:06
Sosarian : Njn, tak darwin možná nemusel, ale od objevení DNA už uteklo dost času na to, aby vzdělaný člověk věděl, že v momentě početí dítěte je už dána veškerá genetická informace a tedy i to, jak ten člověk bude vypadat, co bude produkovat za spermie atd. :)
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 17:25:49
2libik: no ja si fakt myslim ze darwin tohle nemusel vedet
 Sosarian Muž Kategorie
17.02.2009 17:24:52
Sosarian : Mno já jsem to měl v mládí spíš noapak. Odvodil jsem si (a později jsem zjistil že správně) tolik věcí... :). Spíš si myslím, že i když to tam není řečeno přímo, je tam dost náznaků k tomu, aby člověk pochopil, jak to je.

Zdůraznil bych především slovo -předpoklady-
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 17:21:26
2libik: ano tam se rika ze se veci dedi prez geny, ale nevyvraci se tam ze se nededi prez vyvoj behem zivota (i kdyz to tak neni, že...)
mozna je to tim ze sis uz jako malej nedokazal predstavit vic moznosti :)
 Sosarian Muž Kategorie
17.02.2009 17:19:48
2Wolfi Lippert: vyvinula se u nich protoze nahodne zmutoval gen kterej zpusoboval ze je plet cernejsi, clovek s timhle genem se rozmnozil jeho deti ho zdedily a ty deti zily dyl nez deti bez toho genu, takze se vic mnozily, takze se ten gen takhle siril...
 Sosarian Muž Kategorie
17.02.2009 17:19:30
Sosarian :
"mohou dědit vlastnosti svých rodičů a že jedinec, který získá nějakou dobrou vlastnost, bude mít více potomstva, kterému tuto dobrou vlastnost předá"
Tak tady se píše o tom, že se to předává pořád dál a že to nezískává ten tvor během života

"ocitnou-li se srny v prostředí, kde musí hodně běhat (protože tam řádí šelmy, například), rozmnoží se jen ty, které budou mít předpoklady pro rychlý běh. Jejich mláďata pak budou převážně také dobří běžci."

Tady se jasně hovoří o předpokladech k rychlému běhu atd... Já nevím, mně to bylo jasné už jako malému a nemám pochopení a slitování s nikým, kdo tomu nerozumí :).
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 17:17:39
2Wolfi Lippert: protoze v africe kde sviti moc slunce, umirali lidi kteri nemeli cernou plet (kvuli tomu co si napsal)


je to kvuli prostredi, ale jenom proto ze prostredi zabiji ty co nejsou vhodni (v tomhle pripade ty s bilou pleti)
--------------------

No dobře a proč se tam u některých lidí vyvinula černá pleť? - Kvůli prostředí ve kterém žili. Proč se nevyvinula černá pleť u Eskymáků - protože oni nepotřebují ochranu před UV zářením tak moc jako černoši. Takže prostředí má vliv na genom.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.02.2009 17:14:29
2libik: z toho co si sem zkopiroval ale nevypliva to co pisu nebo to co pise on
(ja sem tohle taky jeste pred par rokama nevedel, a mysilm ze to nebylo ani nejak moc znamy z doby darwina protoze nemci treba kdyz rozmnozovali nadrazenou rasu tak pouzivali zeny ktere trénovali (cvicily apod), nevim jestil to delali kvuli tomu aby byl porod bezproblemovy nebo protoze si mysleli ze to nejak zlepsi dite, ale tipoval bych to druhy...)
 Sosarian Muž Kategorie
17.02.2009 17:12:03
Wolfi Lippert : Tak super. Je mi líto, ale nepochopit učivo základních škol? Jsi vyloučen z mého seznamu opravdu inteligentních lidí a jsi zařazen do seznamu těch, co mají pouze dobrou paměť a přehled v tom, co je zajímá.

Tak teď ještě zbývá nachytat na něčem sosariana a bude :).
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 17:09:29
2Wolfi Lippert: protoze v africe kde sviti moc slunce, umirali lidi kteri nemeli cernou plet (kvuli tomu co si napsal)

je to kvuli prostredi, ale jenom proto ze prostredi zabiji ty co nejsou vhodni (v tomhle pripade ty s bilou pleti)
 Sosarian Muž Kategorie
17.02.2009 17:08:05
cokoliv co se ti stane behem zivota (az snad na nejaky ozarovani) nema zadnej vliv na tvoje deti (krome urcitych vyjimek pri tehotenstvi zeny)
Sosarian
--------------

A proč jsou teda negři černí? To taky není kvůli prostředí – kvůli tomu, že žijí tam kde je hodně slunečního světla a černá pokožka je líp ochrání než bíla? ...
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.02.2009 17:04:44
Wolfi Lippert : No teď ses teda ukázal s tím ledním medvědem :D :D :D. Už jsem ti to jednou posílal, tak si to přečti JEŠTĚ JEDNOU A POMALU :).

Darwinismus představuje evoluční teorii vytvořenou Charlesem Darwinem a Alfredem Wallacem. Operuje s myšlenkou, že evoluce probíhá za pomoci drobných změn na základě selekce vycházející z úspěšnosti rozmnožování jedince. Vychází z toho, že organismy nejsou přesně stejné, nejsou zcela neměnné, že rámcově dědí nebo mohou dědit vlastnosti svých rodičů a že jedinec, který získá nějakou dobrou vlastnost, bude mít více potomstva, kterému tuto dobrou vlastnost předá. Zjednodušeně: ocitnou-li se srny v prostředí, kde musí hodně běhat (protože tam řádí šelmy, například), rozmnoží se jen ty, které budou mít předpoklady pro rychlý běh. Jejich mláďata pak budou převážně také dobří běžci. Mimo tohoto přirozeného výběru postuloval Darwin ještě pojetí pohlavního výběru, vycházející z myšlenky, že podobu organismu neuručuje pouze jeho schopnost dobře žít, ale též být atraktivní pro své případné sexuální partnery, neboť kdo nenajde partnera k páření, tak se též nerozmnoží a nepředá potomkům své vlastnosti.
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 16:58:32
2Wolfi Lippert: hm necekal sem ze to fakt nevis

ledni medved ma bilou barvu protoze medvedi s ostatnima barvama v tom prostredi neprezily

(tohle myslim pokryva i ten prvni odstavec)
cokoliv co se ti stane behem zivota (az snad na nejaky ozarovani) nema zadnej vliv na tvoje deti (krome urcitych vyjimek pri tehotenstvi zeny)
 Sosarian Muž Kategorie
17.02.2009 16:56:20
2Wolfi Lippert: efekty z prostredi se nijak do genu nepromítaji, kdyz nekdo zije v jakymkoli prostredi a ziska tak 100 procentni sanci na ziskani alergie nema to zadnej vliv na budouci generace
Sosarian
----------------

Přečti si to ještě jednou a podívej se cos tam napsal za blbost. Když bude to riziko 100 procent tak to znamená, že u budouci generace budou mít alergii všichni. Jinak to, že ve znečištěných oblastech (velká města, průmyslové oblasti...) má alergii víc lidí, než tam kde je životní prostředí čisté je prokázáno, takže si myslím, že je blbost co píšeš:

2Wolfi Lippert: efekty z prostredi se nijak do genu nepromítaji,

Je to blbost už jen proto, že třeba lední medvěd, který žije v prostředí kde dominuje bílá barva má bílou srst kvůli maskování a další takové příklady, které dokazují, že prostředí ve kterém organizmy žijí má z dlouhodobého pohledu vliv na jejich genom.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.02.2009 16:48:25
\"Máš to něčím podložené?\"
http://s punt.centrum.cz/batole/prakticke-rady/20 08/10/28/clanky/zaciname-s-prikrmy-prvni -lzicka/komentare/?ids=256721
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 16:37:17
2Wolfi Lippert: efekty z prostredi se nijak do genu nepromítaji, kdyz nekdo zije v jakymkoli prostredi a ziska tak 100 procentni sanci na ziskani alergie nema to zadnej vliv na budouci generace
 Sosarian Muž Kategorie
17.02.2009 16:33:32
Wolfi Lippert : Ano, kvalita prostředí na to má vliv, ale především opačně. Většina alergií vzniká právě kvůli přehnané hygieně v mládí.
---------------

To je píčovina. Máš to něčím podložené? Kvalita prostředí (úroveň znečištění) bude mít určitě větší vliv.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.02.2009 16:31:14
Wolfi Lippert : Ano, kvalita prostředí na to má vliv, ale především opačně. Většina alergií vzniká právě kvůli přehnané hygieně v mládí.
Jinak ať už se to u někoho rozmůže nebo ne, geny mu to nezmění.
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 16:30:27
2Yumík: ty by ses zas neuchytila v genetice

2granule: geneticky kvalitni jedinci taky nepotrebujou zadny davky, myslim ze tenhle zakon je zameren proti jine skupine lidi


23DFX4eva: reductio ad hitlerum? :) humorne...
 Sosarian Muž Kategorie
17.02.2009 16:29:14
Wolfi Lippert : Jo, to jo. Ale to obrovské rozmohnutí všech možných alergií v posledních letech nemá na svědomí dědičnost, ale jiné okolnosti.
libik
---------------------

Má na to hlavní vliv kvalita životního prostředí, ale dědičnost rozhoduje z velké části o tom jestli člověk který v zamořeném prostředí žije alergií onemocní nebo ne. To že je těch alergiků tolik je způsobeno tím, že už u generace jejich rodičů jich už bylo hodně a čím víc jich je tím menší odolnost vůči alergií v každé další generaci - protože dítě alergiků pokud žije v zamořeném prostředí onemocní alergii na 80 procent, ale dítě rodičů kteří alergii nemají pouze na 20 procent.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.02.2009 16:22:27
Wolfi Lippert : Jo, to jo. Ale to obrovské rozmohnutí všech možných alergií v posledních letech nemá na svědomí dědičnost, ale jiné okolnosti.
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 16:12:44
TO JE RASISMUUUUUS:)
Emzoň
------------

A ty jseš debil. Zjisti si napřed co znamená slovo rasa.
Smajlík  Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.02.2009 16:08:28
Wolfi Lippert : Tak zrovna alergie nesouvisí s dědičností, to je trochu o něčem jiném.
--------------


Pleteš se. Dědičnost (kvalita genů) má rozhodující vliv na vše.


Děti rodičů s atopií

Potomci rodičů a atopií mají riziko, že se u nich v 50–80 procentech případů rozvine alergie. U dětí z neatopických rodin dosahuje toto riziko pouze 20 procent. Pravděpodobnost je vyšší tam, kde jsou oba rodiče již alergici.

http://www.ulekare.cz/clanek/vliv-de dicnosti-na-vyskyt-alergie-u-ditete-3229
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.02.2009 15:57:39
Wolfi Lippert : Tak zrovna alergie nesouvisí s dědičností, to je trochu o něčem jiném.

"protoze inteligentni lidi je nepotrebujou protoze se uzivi sami"
Nejde jenom o inteligenci. Velmi důležité je taktéž kvalitní zdraví. Navíc i hodně inteligentních lidí nemá dostatek prostředků kvůli těžké životní situaci(prostě blbé náhody se dějí a mohou ti toho znemožnit hodně). Proto by i člověk s malým platem, ale dobrými genetickými předpoklady měl dostávat vysoké dávky na děti, aby plodil a plodil :)
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 15:53:28
Svejk : Ne, to dítě za nic nemůže. Navíc já nechci odepírat nikomu právo mít dítě. Ale když už předáváš dál nepříliš kvalitní materiál, tak nemůžeš počítat zase s tak velkou podporou. Pokud ale díte doopravdy chceš, tak ho mít budeš.

"Jenže to, že je otec inteligent a matka inteligentka ještě neznamená, že dítě bude taky inteligent."
Najdi si na wikipedii téma evoluce nebo darwinismus. Ne, není 100procentní, že dítě nebude debil, ale je tu mnohem větší pravděpodobnost, že dítě bude inteligentní nebo že bude aspoň přenášet kvalitní geny na své další potomky.

"Geneticky kvalitní jedinci se nerozhodujou o počtu svých dětí na základě nějakých dávek."
Ne, na dítěti se opravdu vydělat nedá, to nikdo nepopírá. Ale i pro lidé s vysokým příjmem se podle peněz rozhodují. Samozřejmě základní předpoklad je, že chceš mít dítě. Pokud nedostaneš od státu nic, tak si to sakra rozmyslíš. Když ti stát nabídne solidní částku tak tomu i ten čas obětuješ.
Navíc geneticky kvalitní jedinec nemusí mít zdaleka vysoký příjem a pro něj to bude pak hodně rozhodující, jestli si bude moct další dítě dovolit nebo ne(samozřejmě ho musí chtít).

"V zásadě to není špatný nápad, ale jeho propracování a zavedení do praxe by bylo nesmírně obtížné."
To nepopírám. Však já to do praxe (zatím) nenasazuji :).

"A kdopak bude ten geneticky potencial vyhodnocovat?"
1)Zdraví by vyhodnocovala doktorka. Pokud by jsi chtěl dávky, musel by jsi k doktorce přijít a musel absolvovat veškerá potřebná vyšetření. Navíc by se rozhodovalo i podle poznatků z minula, ale i podle genetických nemocí tvých rodičů atd.
2)Vyhodnocovali by to nějaké pořádné IQ testy(takové, co trvají třeba těch 6 hodin nebo více). Mohl by jsi je opakovat např. každý rok(ne vždy se ti to musí povést nebo ti ty testy nemusí sednout). V potaz by se bral ten nejlépe napsaný.

"Neni mnohem snazsi nastavit socialni davky tak ze jejich vyska bude optimalizovana na zaklade toho kolik matka a otec odevzdali na danich do statni kasy?"
Tak dávky by byli samozřejmě stanoveny jako procento ze zisku před mateřskou + nějaký paušál. Navíc tato úvaha není zcela správná, protože i geneticky kvalitní jedinec nemusí mít vysoký plat. Zvláště takový, který má IQ průměrné, ale zdravý výborné má dobré genetické předpoklady a proto by měl být motivován k rozmnožování :).

"Inteligence rodičů není ani zdaleka záruka kvalitního jedince. V pedagogice byses zrovna neuchytil, Tvoje teorie je naprosto nesmyslná."
Pokud myslíš kvalitního jedince jako dobrého člověka(nebo jak to nazvat), tak ne, to neovlivní, to ani nepopírám. Určitě ale se mnou souhlasíš, že ve všech vrstvách obyvatelstva se najdou "dobří" a "špatní". Najít, kdo je ten "špatný" a kdo "dobrý" je skoro nemožné.
Na druhou stranu je poměrně snadné určit aspoň intelekt a zdraví. A to je z velké části dědičné. Není tedy na škodu mít povahově jedince pořád stejné, ale kteří bud
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 15:50:19
nitra maxov:
Pokud myslis tou maminkou nejakej white trash co se flakala na podpore aby svoji zivotni karieru zavrsila tim ze se nechala najebat stejne lidsky "kvalitnim" alkoholikem tak nevidim duvod proc by mela dostavat nejake prispevky. Takovi lide maji pro spolecnost nulovy prinos a neni zadny rozumny duvod proc by jim mela spolecnost pomahat. Pokud se jedna o zenu ktera pracovala, odvadela napriklad nekolik let kazdy mesic nemalou castku sveho platu statu na danich a jeji jedina chyba je v tom ze si nasla spatnyho chlapa tak nevidim duvod proc ji nepomoct.
 3DFX4eva Muž33 Kategorie
17.02.2009 15:45:58
No a to ta degenerace našeho genofondu ještě není dostatečná aby to bylo nutné řešit.
------------


No a to ta degenerace našeho genofondu ještě není dostatečná aby to bylo nutné řešit? (takto)
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.02.2009 15:43:33
3DFX4eva:
Co taková bílá matka se třemi dětmi, kterou opustil manžel alkoholik a neplatí ji ani výživné (moje kamarádka) a takoví rodiče podnikatelé, každý s příjmem tak 100.000,- měsíčně. Podle tebe by první neměla nárok a druzí by dostávali ještě přídavky na děti?
Opravdu zcestný názor.
 nitra maxov Muž50 Kategorie
17.02.2009 15:40:09
ja bych ty socialni davky zrusil uplne ... protoze inteligentni lidi je nepotrebujou protoze se uzivi sami ... a ty debilove zase umrou hlady ..jo ... to by slo ...
ale to co si napsal ty je kravina ... protoze ja bych dementy strilel ... sou celkem k nicemu a jenom pridelavaj praci ...ale toje i s cikanama a skinheadama a bankovanima urednikama a ty se strilet nikdy nebudou :-( ... bohuzel ....
ale neco na tom bude ..neni to tak radikalni jako to co sem napsal a myslimze by totaky trochu pomohlo ...
Smajlík  Debilus neandrtalus
17.02.2009 15:40:03
Dneska se rozmnožuje kdekdo s kdekým a nepřežívají už jenom kvalitní geny. To by mohlo v budoucnu vést k čím dál větší degeneraci a následně by bylo potřeba danou situaci řešit.
------------------

No a to ta degenerace našeho genofondu ještě není dostatečná aby to bylo nutné řešit. Už v roce 1910 na druhém mezinárodním kongresu eugeniky Churchill a další varovali, že se to děje a že je nutné rychle zastavit to piplaní mrzkáků, starání se o nedochůdčata atd atd... A kde je to v této otázce teď - když má pomalu každý druhý člověk nějakou alergii, nějakou vrozenou nemoc, nebo nějakou genetickou vadu? V roce 1910 to byl dejme tomu každý 10 člověk a už to považovali tehdejší přední eugenici za alarmující. Škoda, že druhá světová válka nesmyslně ukončila snahu zavést eugeniku do praxe. Hlavně v USA byly velké snahy aby se tak stalo a v omezené míře v některých státech zavedená byla.
 Wolfi Lippert Muž34 Kategorie
17.02.2009 15:37:57
Inteligence rodičů není ani zdaleka záruka kvalitního jedince. V pedagogice byses zrovna neuchytil, Tvoje teorie je naprosto nesmyslná.
 Yumík Žena25 Kategorie
17.02.2009 15:31:51
A kdopak bude ten geneticky potencial vyhodnocovat? Protoze takovejhle "vyhodnocovacu" uz tady bylo a jak to dopadlo. Neni mnohem snazsi nastavit socialni davky tak ze jejich vyska bude optimalizovana na zaklade toho kolik matka a otec odevzdali na danich do statni kasy? Velmi ciste a elegantne tim muzes eliminovat vyplaceni davek u problemovych skupin napriklad tak ze cikanska rodinka jejiz clenove v zivote nesahli na praci dostanou na prvni dite pridavek 100Kc mesicne a na druhe...treti... nedostanou nic. Vzhledem k tomu ze mnozina flakacu a nemakacenku a mnozina nositelu mene kvalitniho genofondu maji velky prunik zajisti takto nastavene davky neprimo i zvyseni kvality genofondu.
 3DFX4eva Muž33 Kategorie
17.02.2009 15:31:09
Třeba vyplácet dávky za tebe by bylo vyhazováním peněz oknem.
Smajlík  achjo123 Muž10 Kategorie
17.02.2009 15:30:03
V zásadě to není špatný nápad, ale jeho propracování a zavedení do praxe by bylo nesmírně obtížné.
Smajlík  Teadrinker Muž28 Kategorie
17.02.2009 15:26:10
Geneticky kvalitní jedinci se nerozhodujou o počtu svých dětí na základě nějakých dávek. Dovedou si spočítat, že na dětech se vydělat nedá, protože ať už jsou dávky jakékoliv, náklady na dítě je budou vždycky převyšovat. Proto si pořizují děti, jen když je opravdu chtějí. Když je chtějí, pořídí si je klidně i bez dávek, protože je dokážou uživit sami. Takže tvůj návrh by fungoval možná jen tím druhým směrem jako omezení reprodukce nekvalitních jedinců. To by jim ale někdo musel dokázat vysvětlit, jak se používá antikoncepce a to není zrovna lehkej úkol.
 granule
17.02.2009 15:23:29
Minnie Driver-Tak diskriminace:P
Smajlík  Emzoň Muž15 Kategorie
17.02.2009 15:22:08
Jenže to, že je otec inteligent a matka inteligentka ještě neznamená, že dítě bude taky inteligent. Takže ty budeš motivovat inteligenta, aby se rozmnožoval a hle, on se mu narodí debil. Kromě toho nemůžou být inteligentní všichni, je potřeba dělat spousty monotónních, jednoduchých prací, na které se výborně hodí lidé méně inteligentní, protože inteligent při takovéhle práci trpí.
Smajlík  Velký Mayús Muž Kategorie
17.02.2009 15:22:04
nebylo by lepsi novorozence co nevyhovuji urcitym standartum hazet ze skaly??
 Svejk Muž Kategorie
17.02.2009 15:21:49
Emzoň: to nemá s rasama co dělat.. !
 Minnie Driver Žena22 Kategorie
17.02.2009 15:19:56
No jednou jsem viděla ožralou vagabundskou ženskou co vláčela na tramvaj svýho syna a sprostě mu nadávala....ženská opodál řikala-takovejm by měli tu píču zašít. Nebylo by to levnější ?
 Minnie Driver Žena22 Kategorie
17.02.2009 15:18:55
Velký Mayús : To je hezký, ale stipendium tě vážně nemotivuje předávat svoje kvalitní geny dál, ne?
 libik Muž32 Kategorie
17.02.2009 15:18:37
TO JE RASISMUUUUUS:)
Smajlík  Emzoň Muž15 Kategorie
17.02.2009 15:18:11
Něco podobnýho už dávno funguje, za výborný prospěch je stipendium a podobně.
Smajlík  Velký Mayús Muž Kategorie
17.02.2009 15:17:45
..Heh,dalsi libikova studie:P...Hod sem jeste nejakej graf ne?:P
 Emzoň Muž15 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk