Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.349842, vloženo 10.12.2008 01:48:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Alien stále žije :)
Tak jsem se nudil a zadal jsem do googlu hledat tento výraz : "mám prdel na sračku"

A vylezl mi "alienův kokon" :D. Takže se pobavte se mnou, některé věci jsou, jak se zdá, neměnné :).

Jsem dominantní, zlý, šovinistický, arogantní, cynický, chlupatý, svalnatý, zvrhlý, sadistický prase bez srdce.
Když si to okunděná, bezcenná věc svojí službou zaslouží, občas jsem i něžnej a milej (přestávky mezi poločasy, třetinami a čtvrtinami jsou krátké, výsledky zápasů mých milovaných týmů vrtkavé a bič s rákoskou po ruce na zádech živé rohožky).
Jsem brutální, nemilosrdný sadista a bezcitný, flegmatický cynik bez srdce, stejně jako hodnej, romantickej chlap věřící na celoživotní vztah a lásku navždy.
Nejtvrdší a nejzvrhlejší mučení, animální šukání, i něžné milování, tulení a hlazení, to vše je mi vlastní.
Miluju extrémy na všechny strany.

No way, no chance
Normální holky a rádoby subky neotravujte a neopovažujte se Pána oslovovat, nezajímáte mě a nestojíte mi ani za pohled, natož za jakoukoliv reakci.
Také mi ani omylem v ničem nezkoušej lhát, cokoliv na mě hrát ani nic předstírat o svých kvalitách, schopnostech, minulosti i současnosti, o své duši a mysli-stejně to poznám a zbytečně ztratíš jakoukoliv šanci.
Pravdu miluju a ctím nade vše, takže jakoukoliv lží a předstíráním předem navždy skončíš.
Radši uveď škaredou, smutnou pravdu, než krásnou, dokonalou lež-když už nic, získáš si respekt za upřímnost.
Můj životní čas je drahý a Pánův pohled a pozornost si zaslouží pouze výjimečná čubka, která mě oslovením, osobností, kvalitami, schopnostmi, přitažlivostí, charismatem a aurou zaujme.

Základní požadavky na čubku k přijetí do služby
-pevné vztahové a šukací zásady
-zcela vyjasněná a rozhodnutá životní, vztahová, partnerská a sexuální cesta
-loajalita
-pokora a hrdost (u opravdové ženy hodné toho jména nejsou v protikladu, ale naopak v souladu)
-ženskost
-velká a zajímavá osobnost
-smysluplné životní názory a postoje
-být opravdová subka nebo otrokyně
-100% poslušnost
-bezvýhradné splnění jakéhokoliv rozkazu a úkolu
-žádná stopka: stopku považuji za neslučitelnou s opravdovým bdsm vztahem, za přímé vyjádření nedůvěry mezi dominantem a submisivem, za dokonale ničící oboustranný prožitek a požitek, za zásadní likvidaci samé podstaty bdsm, dominance a submisivity, odevzdání se, oddání se a bezvýhradného důvěřování čubky svému Pánovi.Pro jakoukoliv subku je stopka tím největším ponížením a ostudou pro její submisivitu a čubčí hrdost a čest.Stopka je berličkou pro rádoby pány, rádoby subky a rádoby bdsm vztahy, aby si obelhávali absenci jakékoliv vzájemné důvěry, souznění, splynutí, oddanosti, loajality a lásky.
-naprostá oddanost
-žádné hranice v bdsm a šukání
-schopnost samostatné aktivity a velké fantazie v životě i v milování a šukání
-schopnost samostatně přemýšlet
-akceptovatelná inteligence
-rozum
-schopnost tvořit si sama své vlastní názory a postoje
-empatie
-kladný vztah ke sportu, hraní si (ve všech podobách), škádlení (s nepřekračováním akceptovatelné hranice), soutěživosti a cvičení
-přirozený vzhled (nepanikař, svůj současný stav můžeš rychle změnit-stačí drátěnka, mýdlo a voda)
-vnější vzhled: pokud je splněna přirozenost a kladný vztah ke sportu a cvičení, nezáleží mi na něm (a tím myslím skutečně nezáleží, ne klišé lež nadržených paniců z líbka)-krása ženy se zrcadlí ve výrazu tváře a v jejích oknech do duše, kde se odráží její duše, mysl a život
Takže polopaticky-pokud splňuješ požadavky, je fuck, jestli jsi moc tenká/tlustá, s malejma/velkejma kozama, nohama do O/X/BŽ, bubukundou nebo květinovou okrasou.
Svoji čubku mám nakonec rád, když má vše, co chci.A čím déle vztah a oddaná, kvalitní služba trvá, tím možnost mít více rád vzrůstá.
-slušné chování: nemyšleno ohledně Pána (jako samozřejmost netřeba udávat), ale obecná k lidem a svému okolí-moje čubka mi nesmí nikde mimo net a na netu dělat svým chováním a projevem ostudu
-co nejmenší vztahová, sexuální a bdsm opotřebovanost: na převýchovu špatně vychovaných věcí po rádoby pánech, jednorázových bdsm lekcích a šucích, plytkých parodiích na vztahy nevěřím a na to je můj životní čas moc vzácný.
Tohle není nutná, ale rozhodně doporučená podmínka.Každopádně mi v tomhle, stejně jako v ničem jiném nelži-rozhodnutí nech na mně.Když mě ostatními kvalitami přesvědčíš, že na tobě předchozí dominanti/partneři nezanechali neakceptovatelné škody, není tento aspekt rozhodující.
-opravdu hodná a vnitřně čistá holka (hmm)-vzhledem k tomu, že na existenci takové už v dnešní době nevěřím, tak tohle není nutná podmínka, spíše takové smutné rýpnutí do reality
-věčná láska k Pánovi: tohle je logicky něco, co se nedá přikazovat a poroučet, buď to vznikne a navždy přetrvá nebo ne.
Zde tenhle elementární aspekt slouží jen jako připomínka, že ač je to vzhledem k příkazy nepožadovatelné povaze uvedeno až na posledním místě, tak je to ve své podstatě nakonec ze všeho nejdůležitější, bez čehož je každý vztah nesmysluplný, plytký a bezcenný, i kdyby vše ostatní bylo dokonalé.
Last but not least.
*I v případě, že nesplňuješ všechny požadavky, splňuješ jen některé a jiné částečně, za zkoušku nic nedáš-co je a není zajímavé a v čem je a není potenciál vývoje k lepšímu, rozhodne Pán.

Jednorázové bdsm lekce: Zásadně nedávám, pouze ve zcela výjimečných případech zcela výjimečným čubkám jednou maximálně dvakrát za deset let.

Co je mi blízké
Nejbližší je mi bezvýhradná forma bdsm vztahu s plnou, bezvýhradnou láskou, oddaností, loajalitou a poslušností čubky.Z velké části 24/7, kde je otrokyně hadrem v Pánových rukách nejen v bdsm, ale i v běžném životě.S aspektem, že já můžu dle svého uvážení na omezenou dobu udělit čubce privilegium být částečně nebo zcela rovnocennou partnerkou (a také jí toto privilegium během vteřiny odebírat)-pojem rovnocenná partnerka logicky neznamená, že by jí moje čubka nebyla, zde je to myšleno v jiné bdsm-rovině.
Takováto čubka pak může po delším čase kvalitní, oddané služby získat i více než jen pohled svého Pána.
Ptáš se, jestli můžeš někdy získat Pánovo srdce a Pánovu duši?
Místo srdce mám bezcitný kámen a svou duši jsem daroval Peklu.
Chceš-li zkusit přivést kámen k tlukotu srdce a vyrvat duši silám pekelným, musela bys dobrovolně a s věčnou láskou obětovat duši svou a srdce své.
Nepřibližuj se k alienovi, jsou-li ti duše a srdce milé a umíš milovat jen sama sebe.
Plný 24/7 vztah mě v dlouhodobém měřítku neoslovuje, moje čubka musí být velká, zajímavá a plnohodnotná osobnost v životě, v milování, šukání i bdsm, schopná přirozeně sdílet a milovat Pánovy hlavní smysly života a mít i své vlastní.
Otrokyni v kleci a u Pánovy postele na čistě 24/7 bez čehokoliv jiného pro život a vztah nehledám, i když na kratší čas (v řádu týdnů nebo měsíců) by mě taková možnost přitahovala a můžeš mě oslovit.Měla bys ale jen jediné právo-právo na život.Neexistovaly by žádné hranice a omezení nejen pro tebe, ale ani pro mě.
Na určený čas bys byla můj majetek, se kterým si můžu a budu dělat cokoliv, co mou zvrhlou, deviantní mysl a mé nejděsivější démony napadne.
Takže si dobře rozmysli, než mě s takovou nabídkou oslovíš.Zde buď všechno nebo nic.

Stav: Mám svoji čubku, na oslovení nereaguji.
V současné chvíli mě nemůžeš oslovit.
Vše uvedené ohledně oslovení v textu teď neplatí.
Pro mé nepřátele, zhrzené bejvalky a oshita: Je zbytečné předstírat jiné identity, protože:
a) alienův instinkt b) nemáte na to a prozrazuje vás milion chyb c) ověření totožnosti čubky-viz text Oslovení Pána.Já, alien I. a poslední svého druhu
Kdysi v dávných dobách jsem býval hodný, naivní, romantický snílek s velkým srdcem na dlani, zvrhlou duší a myslí, věřící na lásku a vztah navždy a svoji hodnou, jedinou holčičku.
Pak jsem poznal ženské, lidi a svět, přestal věřit na nesmysly a neexistující věci, a stal se ze mě cynický, zvrhlý, sadistický Pán.
Někdejší hodný, romantický alien možná občas probleskne, ale snažím se takové záblesky minimalizovat.
Dá se říct, že můžu být extrémně zlý a sadistický, i hodný, romantický a něžný-ale tu druhou skrytou část své deviantní osobnosti nemám rád, nikdy z ní nekouká nic dobrého a vypouštím ji, jen když mě čubka v dlouhodobém časovém měřítku přesvědčí, že si to výjimečně občas zaslouží a když ji mám rád.
Nevyzpytatelné jsou cesty ďáblovy.
Jen tak k sobě nic a nikoho nepouštím, ale když už k sobě někoho nebo něco pustím, zpravidla si to po delším čase zamiluju (roky a desetiletí, ne týdny a měsíce).
Je už celkem jedno, jestli je to klávesnice, míč nebo čubka-používám to, než se to rozpadne na prach a pak uložím do kokoní urničky pod své nohy.
Jsem zvykový, loajální, věrný a oddaný vůči věcem, které si to opravdu zaslouží.
Miluju sport, soutěžení a vítězství-tohle je moje jediná opravdová životní láska, která mě vnitřně naplňuje a uspokojuje tak, jak žádná žena nedokázala ani z miliontiny.S tou moje čubka nesmí chtít bojovat (nemůže nikdy vyhrát, jen být okamžitě utracena), ale žít v kompatibilitě, sdílení a souznění.
Logickým vývodem lze pochopit, že čubka přirozeně sama od sebe milující sport bude mít malé, (bez)významné plus a mnohem vyšší šance než sportovní analfabetky (s kecama na sport/fotbal/hokej/basket apod. se tedy rovnou seřež, svaž, upal a hoď do vody, ale hlavně se neopovažuj přibližovat na sto kilometrů k alienovi)-ne, vůbec (eh) mi nevadí, i když jsi úplné, do pekla volající nešikovné kopyto, hlavní je přístup a snaha, jako ostatně u všeho.

Epitaf
Opravdová subka nebo otrokyně srdcem, duší, myslí a tělem hledající lásku a bdsm vztah navždy, mě může zkusit zaujmout-žádné hranice, maximální zvrhlost, bezvýhradná poslušnost, loajalita a oddanost Pánovi jsou samozřejmostí, bez které ani nezvednu obočí, natož bič.
Opravdových otrokyň a subek si vážím, ať už s nimi zacházím jakkoliv-běžné současné ženské, rádoby subky a podobný odpad mi nestojí ani za pohled.
Reaguju pouze na to, co mě dokáže zaujmout, zabývám se jen tím, co se dokáže svou kvalitou a potenciálem přiblížit mému gelfovi na přání.
Pokud jsem na tvé oslovení a žádost o přijetí do služby nereagoval, udělala jsi něco špatně.Jestli chceš mít šanci tento stav změnit a zaujmout mě, začni samostudiem u mých bdsm textů (viz Oslovení Pána).
Co máš říkat, jak se představit a čím mě zaujmout, ti říkat nebudu, kravky bez osobnosti, které neumí oslovit a zaujmout Pána, přenechám kvazisubíkům a rádoby pánům.
Jedna šance je pro takové nuly a nicky až moc.

Nehledám, vybírám.*Slepá bezvýhradná oddanost a loajalita na život a na smrt navždy, až za nejzazší práh psychické i fyzické bolesti, je jediným skutečným základem opravdové věčné lásky i vztahu Pána s otrokyní.*

*Pokora je u ženy nejvyšší druh hrdosti.*


Pán alien
 libik E-MAIL:   Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.09.2009 17:50:34
On dělá, jako kdyby ho některá chtěla
Smajlík  shortcookies1
11.12.2008 11:37:09
Shinu: Prave ze ne.
Smajlík  overburn Muž33 Kategorie
11.12.2008 11:22:58
a on si delal srandu?
 Shinu Žena Kategorie
11.12.2008 01:16:47
Tak to je přesně on!!!
Smajlík  latrodect Muž28 Kategorie
10.12.2008 19:32:31
Hehe. Ale jeho clanek a o utraceni cubky, aneb jak vyhodit hadry angelusi do popelnice, nad tim sem se nedavno docela zasmal. Zvlast jak na sebe stekali. :-D Sem konecne zjistil, ze takovej dement je jen jeden...
Smajlík  overburn Muž33 Kategorie
10.12.2008 19:29:38
Clovek ktery louska orechy hlavou pobavi. Chlapek ktery dolouskal, to je politovanihodny.
 overburn Muž33 Kategorie
10.12.2008 18:34:31
viz Vercuruitë
 Nezbytný odpočinek
10.12.2008 16:01:32
Vím..
 jahody s jogurtem Žena21 Kategorie
10.12.2008 15:45:38
Asi jako kristusek :)
Smajlík  Vercuruitë Žena Kategorie
10.12.2008 15:01:23
skutečně! to je neuvěřitelné!


Gábi Berger
Smajlík  Lenčina skládka Žena38 Kategorie
10.12.2008 14:07:40
A proč to sem kopíruješ?
Jinak přečet sem asi 5 vět a vidim, že tragéd z Anděla píše pořád stejný sračky.
Smajlík  dobytek Muž25 Kategorie
10.12.2008 13:39:15
Mam z toho stejnej pocit, jako kristusek.
Smajlík  UpsideDown Muž28 Kategorie
10.12.2008 13:17:50
Ovšem, žije, psal mi do profilu.
Smajlík  Heb dä Latz Žena71 Kategorie
10.12.2008 12:03:40
Nepsala to Jacne Polka?
 suchy pes
10.12.2008 11:29:40
Toho je plnej net, žádná novinka. O něco víc mě rozsekalo, když jsem zjistil, jak velký to má riziko přenosu na ostatní spolupacienty ze zpovědnice, viz http://tinyurl.com/5hcghc
:D
 DIRT Muž28 Kategorie
10.12.2008 10:31:14
Až mi připadá blbý se u toho smát...jako bych se posmíval dítěti po mozkové obrně...:-(
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
10.12.2008 10:29:33
Přijde mi, že s tímhle "objevem" sem někdo chodí týden co týden.
 Zildjian Muž41 Kategorie
10.12.2008 06:02:29
Já to samozřejmě znám. No a?
Smajlík  vjoo Žena Kategorie
10.12.2008 01:53:26
alien.bloguje.cz

bylo to tu asi před 1/4 rokem))
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
10.12.2008 01:51:24
Ty jo, to je alien jako za stara.. Musim říct, že mi chybí celkem, chlap jeden.. :)
 xZdenish Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk