Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.337882, vloženo 15.10.2008 12:59:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
kamoška
Zdravím zpovědnici. Občas sem sem něco malo napsala, ale obvykle mi to přišlo nicotné, nicméně nyní snad abych nevyšla ze cviku jsem se rozhodla na Vás tady bafnout. Tak o co jde. Mám kámošku, takovou holku ze sousedství a také ze školy, občas jsme spolu i seděli a chodily ze školy a do školy, něco málo i poškole, ona není moc oblíbená, neumí se vymáčknout a k tomu aby něco kloudného řekla nebo udělala potřebuje napovědět, popostrčit ... rozhodně, ale není zlá. Nyní byla situace taková, že jsem byla napřed v nemocnici a pak na nemocenské, takže jsem všechen čas trávila ve špitále a pak s mladší sestrou. Neměla jsem čas ani na učení ani na blbosti. Ségra si na mě celkem zvykla a na některé akce chodíme výhradně spolu. Ovšem čas není nafukovací, je to konstatní veličina i když někdy letí a jindy se šourá. Tak abych se vrátila ke kámošce, trochu jsem na ní pozapoměla, znáte to, sejde z očí sejde z mysli. Je fakt, že z těch očí az tak moc nezmizela, no z jednoho našeho okna je vidět přímo do jejího pokoje, takže vím že má kluka a taky vím, že její vztah nezůstává pouze platoniký. Ne ne nešpehuji, ale to nejde se nekouknout, když víte kdo tam bydlí a co dělá.... né vážne nejsem úchyl, ale prostě zvědavost, ona by určitě mrkla také. Je mi to jedno, přeju jí to, potvora to tají, nikomu nic neříká ani mě a hraje si stále na pannu, to by mě zajímalo proč to dělá? Ale je to její věc. Minule na mě zkoušela několikrát volat mluvila jen se záznamníkem, trdlo jedno - představila se jako někdo jiný -asi si myslela, že ji nepoznám, to je ta její stydlivost-v tom je fakt děsná. Pak u nás jednou zvonila a zrovna natrefila na mojí segru, plácala hrozný kraviny. Ona když je nezvozní, tak se chová divně a mele blbosti. Naštěstí sestra má svých starostí dost, tak jen odpověděla, že jsem na vycházce a zabouchla. Nechci, aby mi dělala ostudu, vím zní to divně, ale to by ste jí museli znát. Nedávno jsme se potkali , jen tak na ulici, stejná cesta - já šla uložit prachy do banky, ona něco vyřídit (myslím si že úvěr, ale to tutlá...) když jsem se jí ptala, řekla, že o tom nechce mluvit a že rozhodně nekrade...zvláštní reakce , jo a o tom svým klukovi taky ani slovo akorát mě naznačila, že proč prý doma nesvítíme (no to je jasné asi mě viděla za záclonou díky světlu z ulice) ? Asi si řeknete, že kamarátka je divná a já taky, když se s ní bavím a vlastně máte pravdu! Teda dost se stydím, že jsem jí špehovala a vůbec se jí nemohu podívat ani do očí, natož jinam :-D, chtěla jsem říct- natož s ní mluvit.
 Lada Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.10.2008 18:02:36
No jsem mimo z té zpovědi a navíc mám takový pocit,že si vymýšlíš...No nevim.
Smajlík  Normal Mind Žena19 Kategorie
15.10.2008 14:46:26
Ale né Lape já nemyslela, ž mě je její přítomnost nepříjemná, její přítomnost může špatně vnímat moje okolí ... asi je bezcharakterní se stydět za kámošku, ale tady je zpovědnice a tak jsem to napsala, jasný že bych jí to neřekla.
mno přesvědčivě...já zde nikoho nepřesvědčuji, já vím, že s tím nic nenaděláte

aale to je jedno :-) mejte se
 Lada
15.10.2008 14:06:40
No tak jestli ti jeí přítomnost neni příjemná, tak se s ní nestýkej, myslela jsem, že bys i chtěla, z toho tvýho povídání.
 laple Žena99 Kategorie
15.10.2008 14:05:43
Sem to četla ještě jednou a pořád to nezní přesvědčive. A navíc co vlastně chceš tímhle říct?
 Ketums Žena Kategorie
15.10.2008 13:57:26
Ketums: Nevím co se ti nezdá, mě je 16,9 - zhruba a jí je už 18. Chodíme na stejnou školu do stedné třídy, ale ona byla nejprv na učnáku a teprve pak šla na střední . S tím úvěrem to je pouze má spekulace.

laple: Možná by ráda byla, ona je vůbec ráda když se s ní někdo baví, no ignorovat jí nemůžu ...
Smajlík  Lada
15.10.2008 13:52:12
jo a ještě tu o budulínkovi, jo?
V šestnácti vybavit úvěr. Hezký napsaný, tak neplácej a dej příště rovnou do tvorby ne?
Smajlík  Ketums Žena Kategorie
15.10.2008 13:06:23
Tak s ní začni zase pobývat, ne? Asi by ráda měla kámošku...
 laple Žena99 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk