Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.332821, vloženo 16.09.2008 11:55:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nikdo mě nebere ???
Ach jo. Nevím jak začít. Chodím do druhého ročníku a začaly nám praxe. Ve třídě máme na nic kolektiv , jen 3 kluky a holky - bárbíny . Mám tam jen jednu kamarádku , se kterou sedím. Teď chodíme na ty praxe a ona je jinde než já. Když si třeba někam sedneme tak všichni se baví a já jen koukám. Pak se mi zničeho nic začnou smát a já ani nevím čemu. :-( Nikdy jsem si o sobě nemyslela že jsem nějak hnusná , ale zase ne krásná to vím , prostě ty ostatní holky jsou všechny moc pěkný a ze mě si asi utahujou. Navíc když vidím třeba jak nějaká něco po druhý chce , tak ta se směje a ochotně všechno dělá , ale když já o něco někoho poprosím , tak to se nesmějou a chovají se odtažitě. Občas si říkám že tady na tom světě všem jen překážím a nikdo mě mezi sebe nebere ... Kdybych nebyla srab tak už s tím skončím ...
 Klaudia Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.09.2008 20:26:30
Pokud si jim vyloženě něco neudělala,tak to máš jenomvsugerovaný...protože pokud jdeš do třídy s tím,že všichni se ti jenom posmívají a pomlouvají tě,tak tě pomlouvat budou,proto jaká si...Prostě se snaž na to nemyslet a normálně se bavit...Jsou to lidi stejně jako ty
Smajlík  Normal Mind Žena19 Kategorie
16.09.2008 14:26:52
s tím se holt budeš muset nějak poprat... vím, že se to snadno řekne a daleko hůř udělá, ale tak se na ně prostě vykašli... snaž se jich moc nevšímat a hlavně o nic nežádat, být samostatná... konec konců, ať si myslí, co chtějí, tvůj život přece není jen o nějakých po... praxích, ne?
Smajlík  Guru Muž28 Kategorie
16.09.2008 13:31:03
Znám takový situace, kdy člověk musí být v kolektivu lidí, který mu nesedí. Prostě v životě jsou někdy takový situace, třeba vedoucí v zaměstnání, někteří spolupracovníci apod. Není to jen ve škole. Zkus tu školu brát jako trénink pro život. Znám typy holek, kterým se říká barbíny. V jejich žebříčku hodnot je vzhled (účes, oblečení, líčení atd.)na předním místě, prostě tito lidi jiní nebudou a kontakt s nimi je potřeba přetrpět.
 mr oizo Muž Kategorie
16.09.2008 13:26:53
jsem negeniální:
o tom co zažil nebo nezažil chlap co strávil patnáct let života v armádě a v base se bavit nebudeme. Pointa je, že jedna z věcí které Ti v kolektivu chybí, je uznání. Takže se můžeš spolehnout na to, že ostatním jde o uznání taky. Když na někom najdeš něco hezkého a _přiměřeným_ způsobem mu to dáš najevo, potěší ho to. Všichni nejsou takoví hajzlové, aby kopali do člověka, v jehož přítomnosti je jim dobře. Když květina touží po jiném druhu hmyzu, musí začít jinak vonět. Ještě jednou: úsměvem nic nezkazíš.
Smajlík  Mentální odpočinek
16.09.2008 12:58:14
Hele podle mě je nejlepší si barbín nevšímat...mě osobně tohle taky dlouho trápilo a myslela jsem si, že chyba je ve mě, ale veskutečnosti neni chyba pravděpodobně v nikom. Jsou prostě hrozně jiný než ty...zkus se s nima začít nějak bavit, ale osobně si myslim že to nepomůže. Nejlepší je když jdou mimo tebe a nevšímáš si jich...to je může naštvat natolik že si s tebou začnou bavit. No a jinak tohle je typická podzimní depka takže klídek to bude v poho...jenom co ten hnusnej podzim skončí....
A jinak hodně štěstí =D
Smajlík  zebra jménem flek Žena18 Kategorie
16.09.2008 12:54:40
A nezdá se ti to jenom? Když k nim rovnou přistupuješ jako ta myška, ze který si všechny mnohem hezčí holky nutně musej utahovat, ledacos si můžeš vyložit jinak, než to doopravdy je. A pokud jsou to náhodou opravdu takové slepice, tak se na ně vykašli a ignoruj je.
 lupita Žena29 Kategorie
16.09.2008 12:47:48
viz šachovnice. Pokud Tě trápí, že Tě ty bárbíny neberou, musíš se k nim nějak přiblížit.
 nota brevis Žena Kategorie
16.09.2008 12:29:15
Mentální odpočinek:
Zajímavý názor. Zkus hledat na lidech hezké věci. Takže, když někomu neustále dáváš druhou šanci, pak třetí, čtvrtou a on tě popáté srazí na zem, tak na něm budeš hledat hezké věci? Asi těžko. Zřejmě jsi nezažil psychickou šikanu, když sem píšeš tohle.
šachovnice:
Takže, mám s tím vlastní zkušenost, i já jsem se zkoušela kdysi s podobnými lidmi více sblížit, dát jim najevo, že jsou pro mě víc, než spolužačky. A výsledek? Zneužili mé důvěry a smáli se mé snaze mezi ně zapadnout ještě víc. Takže řešení to je, ale zase jak u koho:).
 jsem negeniální
16.09.2008 12:24:08
Milá Klaudio,

ve škole na zš i sš jsem na tom byla skoro stejně. Až na pár výjimek se se mnou téměř nikdo nebavil, 90% lidí mě pomlouvalo, nebo si ze mě všelijak utahovali. Ze všeho už jsem pak byla nervózní, nevěřila jsem si a hledala jsem na sobě chyby. Ale věř mi, že to není o tvém vzhledu. Prostě máš jiné zájmy a hodnoty než ony, možná jsi v myšlení někde jinde, jsi vyspělejší a ony to nechápou, třeba ti i trochu závidí a proto tě mezi sebe neberou a naváží se do tebe. Ale chyba není v tobě, jako spíš v nich. Ony nedokážou akceptovat, že někdo uvažuje jinak a možná si také léčí určité komplexy na někom o kom vědí, že je zranitelný. Zkus nedávat tolik najevo svoji zranitelnost, fakt, že se tě to dotýká. Prostě je ignoruj. Na praxi to chvíli vydržíš a pak ve škole už zase budeš se svojí kámoškou. Hledej si okruh lidí, kteří tě berou takovou, jaká jsi a s nimi se bav. Důležité je mít kolem sebe takové lidi a ostatních si zkus nevšímat, jejich útoky nebrat k tělu. Pokud by ti ubližovaly moc, zkus se spojit s kamarádkou a nějak se proti nim postavte, taky si na nich něco můžete najít a použít to proti nim. V nejhorším případě, kdyby docházelo k šikaně, můžeš změnit školu. Ale v případě hloupých řečí je nejlepší je ignorovat, nenechat se srazit na zem, jet si stále vlastním tempem a dát jim najevo, že jsou ti jejich názory naprosto ukradené. Jak vylezeš sš, věř, že tohle na další škole, nebo v zaměstnání spíš řešit nebudeš, tam už mají lidé zpravidla jiné starosti. Takže- věnuj se svým zájmům, scházej se s přáteli a nezapomeň, každému se to jednou vrátí a jim se to vymstí taky, neboj, ještě to na ně čeká! PS: Brát si kvůli tomuhle život by byla největší chyba, máš celý život před sebou a určitě je tu spousta lidí, kteří tě mají rádi, třeba i tvá školní kamarádka, nemluvě o rodině, takže hlavu vzhůru.
Smajlík  jsem negeniální
16.09.2008 12:23:51
Jim totiž přijde legrační, že si z toho něco děláš a že je tak žereš. Asi Ti kouká z očí to nízký sebevědomí nebo zakřiknutost, když se jich jdeš na něco zeptat a nebo si něco půjčit. Nejsi ale o nic horší než ony a když se takových situací přestaneš bát a přestaneš se stresovat, kvůli tomu, že Tvá jediná kámoška je někde jinde, tak na Tobě nebude pro ty holky nic vtipnýho.
 Aenigma Žena28 Kategorie
16.09.2008 12:20:30
To že se nezabiješ není tím, že jsi srab. Spíš tím, že Ti něco našeptává, že školní léta a skutečný život jsou různé věci.
Začni na lidech hledat hezké věci. Musíš si uvědomit, že niterné prožívání puberty máte zhruba stejné - i ten největší suverén mívá neuvěřitelné mindráky. Úsměvem nic nezkazíš - když se budeš tvářit jako kakabus, nikomu se do objevování Tvého vnitřního světa nebude chtít.
 Mentální odpočinek
16.09.2008 12:07:47
Co to meleš? Jakože to zabalit jen proto, že tě nebere kolektiv nějakých slepic? Podívej, zapadnout není vždycky snadné. Pokud chceš, budeš pro to něco muset udělat. Co třeba vzít na praxi něco dobrýho? Nebo některé z nich pochválit šaty, účes, líčení, zeptat se na radu nebo tak. Neber to jako prdelolezectví, nějak ten kontakt navázat musíš. Je to lepší než se smotat do kouta a litovat se.
 šachovnice Žena34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk