Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.33195, vloženo 27.09.2004 08:41:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
je přesexováno...
K výhradám... Dnešní doba je celkově předrážděná sexem. Je to tím - že sex dobře prodává. Čemukoliv od kohoutku na plyn přes epoxidové lepidlo po pojištění zvýšíte prodejnost, když vedle toho umístíte nahou ženu, muže nebo oba dva..

Je to ve své podstatě velmi nepřirozené. Sex je sice činost z biologického hlediska nanejvýš potřebná, ale NE jako zábava nebo rozptýlení. Je to prostě mechanizmus pro přenos genetické informace. V přírodě zvířata NIKDY neprovozují sex pro "zábavu" ale pro jen pro splození mláďat ! Dokonce mimo období říje jej savci striktně odmítají. Lidé si pod vlivem společnosti posledních 100let ale dělají z mechanismu zachování rodu "zábavu" Dobu 20x delší toto považuje tradiční morálka za těžký hřích..!!

Přináší to hrozná onemocnění, citová traumata a pro mě osobně je to v hlubokém rozporu s tradiční morálkou na které stojí celá evropská civilizace..u "zábavu" Dobu 20x delší toto považuje tradiční morálka za těžký hřích..! A to zcela zbytečně, protože dnešní média člověka sytí sexem, který si pak připadá, i kdyby snad měl v životě jiné priority - méněcený.

O masturbaci soudím že škodlivá není, ale rovněž není NIJAK prospěšná a odebírá mladému člověku jen čas a energii zužitkovatelnou lépe. Ať si slečny které se tu rozčilovali že dceři pokud jí nedopřávám sex - že ji týrám uvědomí, že narodit se někde v arabském světě v zapadlé vesnici, vyříznou jí běžně v 6. letech klitoris nějakým špinavým nožem na stahování ovcí a malé stydké pysky sešijí k sobě aby za ni její rodina dostala od budoucího manžela více velbloudů.. Ano, Tohle je týrání..

Dříve měla dcera relativně volný režim s tím že dohoda byla - minimálně do 22 ŽÁDNÍ kluci. Pak o tom sice nechci do zasnoubení vědět ale pídit se po nich už nebudu. Bohužel ona tohle na jaře porušila. Takže teď je buď ve škole kam ji vozíme autem (ekonomka) nebo pod dohledem. Kamarádka k ní na návštěvu občas zajít smí. Má sebrané kapesné a peníze, zatelefonovat smí jen z pevné linky. Společně chodíme případně na vycházku, na zahradu a zaplavat si takže má zdravého vzduchu dost. Nemyslím že mě nenávidí, prostě jasně chápe že máme něco domluveného a ona to porušila a teď ponese trest. Na dobu neurčitou, až dostane rozum.

Prostě pokud bydlí dítě v jednom domě s rodiči ať je mu třeba 20 a oni za ně platí nájem, školu, šatí jej, živí.. Musí bezpodmínečně poslouchat (nebo neporušovat dohody, chcete-li) Když si žije ve svém - dobře je to její život, ikdyž to neschvaluji. Kdosi tu měl jedovatou poznámku zda mě vzrušuje kontrolovat její spodní prádlo. Ne nevzrušuje, nicméně věřte tomu že většina matek spodní prádlo než je dá do pračky prohlídne, minimálně z důvodu jestli na něm není skvrna od zaschlé krve co se nevypere, nebo není potřeba něco zašít.

Několik vzteklých dopisků co jsem dostala se mě celkem nedotýká:), vždyť je to od dětí o dvě generace mladší ("kvantita versus kvalita a zkušenost") vám co chápete - děkuji. Hezký den,slunce v duši :)

 Ani47 Žena47  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.07.2014 14:44:09
Nechci tady být sprostá ale já být tvojí dcerou tak si sbalím kufry a s radostí tě pošlu do prdele!! .. Víš jaké to pro ni muselo být strašné?? Podle všeho byla v pubertě tak si chtěla užívat ! .. Znám to z vlastních zkušeností takže .. Moje matka, je uplně vpohodě kolem takových věcí .. Není moc hodná, ale ani přísná a v životě bych ji neměnila!! ..
I když na ni občas nadávám ale to jen proto, že si někdy nevážím toho co mám .. Ale opravdu tvůj mozek bych prodala možná tak do čínské rastaurace.. Dobrou chuť
Smajlík  ravenaaa14
29.05.2014 21:48:16
eva 38: Nevím sice, co berete, ale měla byste toho nechat. Normálně se dospívající už v 15-16 letech schází s partnery. Nevím, proč byste svou dceru měla věznit ve sklepě! Vědět, kde bydlíte, už bych na vás podal trestní oznámení!
 Bowser
21.05.2014 22:07:51
W.T.F.
Smajlík  MrFejk
09.08.2013 00:31:24
jsi píča, doufám, že chcípneš a tvoje dcera se ti přijde vysrat na hrob. čus.
 krokos
17.01.2013 15:40:31
V americe je sex povolen od 21, a to jsou posahanci co se ydravej buh s tebou. Kdo neveri toho neuznavaj. Ja jsem s rodici o sexu mluvil do patnacti. Pak uz jsem vsechno vedel a cekal do 17, aniz by mi neco nekdo zakazoval. Ale ty musi byt velice podivny tvor matko.
 Pudivitr Muž33 Kategorie
11.12.2012 18:32:16
Být tou dcerou, tak si balím bágl a fičím pryč...
Smajlík  dobrárada
28.05.2012 10:16:14
Ani47:
Jste sama věřící? Doufám, že ne, protože sama porušujete 4. přikázání "Cti otce svého i matku svou, abys dlouho živ byl a dobře ti bylo na zemi." Toto přikázání platí i obráceně ve vztahu od rodičů k dětem. Nemáte právo ničit vaší dceři život. Kdybyste ji dokázala správně vychovat svým vlastním příkladem ke správné víře, pak by ona měla svůj vlastní názor na sexualitu a tím by se řídila. Omezováním ničeho nedosáhnete a zničíte jí život. Jste sobecká, což je také hřích. Navíc podle učení současné katolické církve (od 2. vatikánského koncilu) platí, že sex v manželství je nejen pro plození dětí, ale hlavně pro radost a vyjádření lásky partnerů k sobě navzájem!
 Věřící
31.08.2011 11:49:04
když moje dcera neco provede její 15 let tak ji zavřu na 5 az 14 dní do sklepa mame tam jednu prazdnou mistnost s jednim oknem zamrizovynim. tam ji dame jednou za den jidlo hygienu tam nema zadnou. takze po 3 dnech v tom horku (topise tam hodne) je hrozne sppocena a smrdi, obleceni dostane dziny tricko a bluzu. zachod ma plechovej kybl, hajlz papir, starou matraci. obcas ji vytaaby vyela podlahy vsude v braku vcetna myti WC. to ji vzdy da poradnou lekci. masturbace mi nevadi ale vtakovym veku se tahat s klukama to ne
Smajlík  eva 38
08.06.2010 13:01:11
Dobrý den je tu již spousta komentářů, víte co já jsem 20ti letý otec své dítě miluji nadevše, jsem z velice bohaté rodiny kde se pravidla dodržovat musí také. Již jen kvůli médiím ale pokud jsem se v životě postavil všemu čelem tak mi rodiče pomohly ve všem a víte co mi řekla matka když se dozvěděla že moje přítelkyně je těhotná že sem si to pěkně zavařil ale pomohla mě i mojí nínější rodině a otec ze schůze valné hromady jedné úspěšné firmy mi řekl že v životě jsou horší věci miluju nadevše svou celou rodinu i mojí roční dceru a rozhodně je rozdíl vychovávat a omezovat ale to vy nikdy nepochopíte moje matka mě měla taky elice byrzy ale proto s ní mám takový vztah jaký mám a víte co dnes jsem rád že mám svoji holčičku a z přítelkyně se stala žena nedělám si iluze že nám to třeba jednou neskončí ale vím že mohu před svou dcerou říct jen to že ji nikdy nebudu bránit v jejím životě život je o tom aby člověk prohrával protože pak má daleko větší radost z výhry myslíte si že vaši dceru tímto připravujete na život pardon jestli se vás dotknu ale nepřipravujete to ubohé děvče neví co ji venku čeká a to jen díky vám a ano já jsem možná 20 letý puberťák jak říkáte ale asi mám prožito daleko víc v americe je toto dle trestního práva a i unás trestný čin protože to není omezování svobody ale přečtěte si dodatky naší vlády o rodiném zákoníku zbírka zákonů o rodině z roku 2002 pokud vy si užíváte sexu či chodíte nakupovat či ste si koupila noví telefon musíte to vše dopřát i své dceři tím že je pod vaší střechou k ní máte i sociální povinosti ne jen jí vychovávat tak například sex který ji neumožňujete je trestným činem protože dle zákona osoba starší 15 let se ve veci sexuality může rozhodovat i pod vaší střechou sama dokonce by na vás mohla podat trestní oznámení povím vám taky něco závěrem moje teta má dceru dnes je šťastně vdaná v německu za araba což asi není tak šťastné ale ona si myslí že ano protože je naivní teta jí držla zkrátka jako vy svou dceru do 16 let poté má sestřenice utekla do budějovic k tehdy bývalému příteli začala dělat kurvu pak byla tak dobrá že ji zaměstnali v německu měla sex spoustu peněz a výte co uvědomila si že svou mámu která ji jen sekýrovla už nepotřebuje já dnes za ní a jejím 3 letým chlapečkem jezdím do německa již samao sebou nedělá prostituci ale narazila na prvního chlapa který jí opravdu řekl že ji miluje a ona uvěřila a víte proč protože byla naivní ano teď sním je ale šťastná není a zase vděčila své naivitě své matce které je teď 40 přítel jí opustil je to gemblerka tak co poučila ste se budu čekat na vaší odpověď promiňte za hrubky ale jsem původem polák takže čeština nic moc děkuji.
Smajlík  Keš
04.02.2010 22:43:51
Taky bych nechtěl být tvoje dcera, není na ní zda se rozhodne se s někým milovat nebo si počká do svatby, být na ní, tak tě zažaluli za omezování osobní svobody, at jí živíš a šatíš nebo ne ;-) Snad si to přečte ;-) od 18let jí do toho nemáš co kecat ;-) a hlavně mi nepiš že jsem puberták nebo tak něco ;-) jsem vysokoškolsky vzdělaný člověk.Hezký den.
Smajlík  Sitius
03.08.2009 10:47:09
našel jsem u rodiču kondomy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
prázný
 zero
18.07.2009 21:55:05
Tak ale vážně! Souhlasím s tím, že je "přesexováno" a že sex patří do manželství. Kdo toto porušuje, bude toho asi dřive či pozdeji litovat. Toto jsem nevymyslel já ani žádný jiný člověk ale Bůh. ALE POZOR! Vy jako matka máte povinnost vysvětlit tuto skutečnost své dceři, avšak musíte si uvědomit, že vaše dcera je člověk a jako člověk dostala od Boha svobodnou vůli a tedy za konečné rozhodnutí mít či nemít sex před svatbou nese odpovědnost jen a pouze ona sama. Sex před manželstvím nazýváme smilstvem, manželská nevěra je cizoložství - čtěte prosím Bibli. To jakým způsobem se snažíte zabránit své dceři mít sex je s největší pravděpodobností trestný čin omezování osobní svobody, zvláště, je-li vaše dcera plnoletá. "Výchovné" praktiky, které používáte musím označit za pošetilé a nevhodné, z důvodů které zde byly zmiňovány již mnohokrát. Věk 22 let je vhodný k tomu, aby se dívka vdala a měla vlastní děti, ne k tomu, aby se poprvé seznamovala s nějakým klukem.

Poznámka: V Bibli není jediná zmínka o tom, že by byl sex určený pouze k rozmnožování - to mi připomíná známý román George Orwella. Co se děje v manželství je čistě věcí manželů. Naopak masturbaci je možné považat za druh smilstva(tak to vnímám). Mimochodem desateo není prostředek, jímž by Bůh chtěl člověka nějak znevýhodňovat, ale bylo dáno člověku k jeho dobru. Vše, co Bůh stvořil je dobré a svaté. VČETNĚ SEXU! Tak by bylo dobré, aby člověk toto krásné Boží dílo neničil.
Smajlík  ThomasJ
05.06.2009 13:28:29
Ja si myslim, ze tohle je vymyslena zpoved. Takovy pokus, tohle dopravdy neexistuje, nesmysl.
:-)
 nufs
01.06.2009 18:27:17
Jsem rad ze te neznam, ze nejsme krevne sprizneni a ze te nikdy nepoznam. Aspon jsem si uvedomil jak mam zlaty rodice... Velmi lituji tve dcery a doufam ze vezme rozum do hrsti a utece
 kolik
01.05.2009 10:57:20
Sexuální příručka z roku 1894
Rady a pokyny pro mladou nevěstu, kterak se chovati a jak zacházeti s intimními a osobními vztahy ku prospěchu nezrušitelnosti této požehnané svátosti a pro slávu Boží.

Vydáno léta páně 1894.
Pro citlivou a mladou ženou, které se dostalo řádné vychování jest svatební den dnem nejšťastnějším v jejím dosavadním životě. Kladným okamžikem jest svatba sama o sobě, kdy je nevěsta středem pozornosti a odehrává se krásný, Bohem požehnaný ceremoniál, který symbolizuje její triumf nad mužem, kterého si k sobě připoutala, aby vyplňoval všechny její tužby po zbytek života pozemského.

A ještě kladnější chvílí jest pak svatební noc , kdy se nevěsta musí vykoupiti takříkajíc tím, že bude poprvé čeliti kráse sexuální zkušenosti. Za těchto okolností poslyšte, drahá čtenářko šokující pravdu.Některé ženy očekávají zkoušku ohněm o svatební noci s neradostí, takových pocitů se vyvarujme! Impotentní a tělesně nezaložený manžel může lehce takového nevěstina smýšlení zneužiti. Nikdy by nemělo upadnouti v zapomnění jedno zásadní pravidlo manželství: dávati se musí hodně, pořád, a hlavně s chutí. Jinak by se mohlo přihoditi, že manželství nestane místem pro ukájení živočišných tužeb.

Na druhou stranu, utlačování nevěsty nemusí vždy zacházet do krajnosti. Ačkoli je sex v tom nejlepším případě krásný a v ještě lepším případě zbožný, příjemný a úžasný zážitek, musí se proto prožívati, a ženy tak činí od počátku věků.
Pro nevěstu je ve většině případů zbytečné brániti se ženichovým započínáním sexuálního aktu. Ideálním mužem by byl ten, kdo by ke své ženě přistoupil pouze na její žádost a pouze za účelem pořádně si užít. Takové jemnosti a nesobeckosti však očekávati od průměrného muže nelze. Většina mužů, pokud nežije v sebezapření, bude sex vymáhati téměř deně. A tím lépe pro nevěstu. Moudrá nevěsta si užívá minimálně 7 sexuálních zážitků týdně v prvních měsících manželství a postupem času by se měla všemi možnými způsoby snažiti, aby se četnost styků zvyšovala. V tomto ohledu se použíti dá předstíraná nadrženost, či vydírání. S úspěchem se také setkávají dobrá večeře, příjemná koupel a erotická masáž zhruba hodinu předtím, kdy obvykle započíná svádění.

Chytré ženy mají v zásobě novou a lepší metodu, jak pobídnouti a přiměti manžela k jeho milostným návrhům. Dobrá manželka může čekat, že do konce prvního roku manželství se jí podaří zvýšit častost intimních sblížení na 3 krát denně. Tak jako si moudrá nevěsta vždy ví rady jak udržet četnost pohlavních styků co nejvýše, stejnou pozornost musí také věnovati tomu, aby to byla ona, ale i její manžel kdo řídí druh a stupeň styku . Většina mužů jest od přírody spíše málo perverzní, a když žena vyjde i jen na půl kroku vstříc, může to znamenat příval nejnudnějších sexuálních výmyslů jeho. Třeba mimo jiné provozovati normální sex v nudných a okoukaných polohách, nedotýkati se ženina těla ústy a své nádherné vzrušené tělo nenastavovati k ústům
své ženy.

Když jest perverzní
Smajlík  muckmuck
28.04.2009 10:01:51
Ty se opravdu radši přestěhuj někam do toho arabskýho světa, v naší civilizaci nemáš co dělat.
 Evropan
21.02.2009 17:50:35
nečetla jsem všechny hřešení ale tohle by měl vidět gramatický démon jestli to ještě neviděl.... ještě že nemám matku takovou semetriku....jen by mě zajímalo v kolika jsi to dělala ty? po svatbě? jsi věřící? měla jsi někdy orgasmus? řekla bych že ne... a abych tě opravila ač jsem o generaci mladší a tudíž pro tebe nezkušená.... i když možná bych se i v některých věcech i hádala... kamarádčin pes sám od sebe onanuje....a proč to dělá? asi z toho má nějaký ten pocit upokojení? takže tvoje info o zvířatech není až tak přesné...... být tvou dcerou asi tě proliskám a jdu ven za kámoškou.... tohle bych si líbit nenechala... a co že chodí ven s klukem co je na tom špatné? to máš dceru takovou děvku že hned leze každému do postele? víš ono to co jí nejvíc zakazuješ jí stejně bude nejvíce přitahovat... jsi trochu naruby.... nj stará škola... a vůbec divím se že máš nějakou dceru.... předpokládám že jen jednu...a sex jsi měla taky jen jednou... když sis ji pořizovala co?
Smajlík  ZdravotniSestra Žena27 Kategorie
05.02.2009 14:09:36
nic proti,ale opice taky ,,sexujou\" jen pro zábavu :)
Smajlík  barbuchka
04.01.2009 14:35:00
zajimave tahle zpoved je 4a pul roku stara ale stale k ni maji lide co rict..

takze ted muj nazor: skutecne me tahle zpoved zaujala, kdybych ja mela takovouhle matku tak asi newim.....je pravda ze sex je dneska vsude, ale to snad jeste neznamena ze se kvuli tomu musi vlastnim detem malem odebirat lidska prava!! Myslim taky ale ze dnesni svet neni pouze plny sexuchtivych lidi, jsou tu lide, kteri nezacinaji provozovat sex hned s uderem 15 roku. Po precteni teto zpovedi muzu rict, ze si sve mamy vazim vic nez kdy predtim.........a tehle matce pro zmenu preju aby dostala rozum a precetla si vsechny rozhreseni, treba ji pak konecne dojde , ze neco dela spatne!
Smajlík  ljussy
05.12.2008 03:12:51
Perfektní flame ! Blahopřeji autorovi.
Smajlík  Mard draM Žena43 Kategorie
22.06.2008 21:04:30
:-) TY JSI MI TEDA MATKA K POHLEDÁNÍ!!


Pisatelka této zpovědi má nepochybně pravdu s tím, že je PŘESEXOVÁNO. Ovšem je jasně vidět, že v mládí nebyla příliš populární a atraktivní. To usuzuji z toho, že má pocit že dceru chrání, a přitom si neuvědomuje že jí o NĚCO připravuje. To NĚCO jsi právě ty, milá Ani, nikdy nepoznala, protože o tebe pravděpodobně nejevilo mnoho lidí zájem, a tys tedy pojala pocit, že sexualita ostatních vrstevníků - které si neměla v lásce - je něco špatného, spojeného s nimi. Ted kazíš dceři život. Někteří z mých kamarádů, jež měli tu smůlu, že se narodili matce jako ty, ted jsou v kolektivu považováni za outsidery. Stejně je na tom i tvoje dcera. Můžeš říct že ne, ale je to tak STOPROCENTNĚ. Ten její strašný zločin, jež si jako DOBRÁ matka ihned potrestala, ej naprosto přirozená věc. Tvá dcera jen chtěla zkusit to, o čem její vrstevníci básní a co vychvalují. Už nechtěla být to, co z ní chceš mít ty. Takovýmto způsobem jí vedeš jen k tomu, že až dostane konečně rozum (jestli ho už teda nemá,což mi hlava nebere)napadne ji, že má zničený život. A ten život má zničený od tebe, od své starostlivé a panovačné diktátorské matky.
Smajlík  AVRANGE 14let
13.05.2008 18:39:50
Ses k smíchu, nevim co jinyho ti na to rict, nejsou vsechny hoky stejny, to jen ty to vidis takhle .... za to ja bych nechtela byt tvoje holka mit smradlaveho pritele fuj :-! prez den se spotis jak prase a pak nemas moznost se umyt co udelas ? vesele si chodis dal, desto pouziti vonnych kapesnicku nebo deodorantu to vyresi. Zarostle nohy fuj :-! prirodne vyblitej oblicej .... myslis ze nenamalovane hokky vypadaji krasne ? ne, ne, ne .... v dnesni dobe budes takovkuhle holku hledat tezko, takovy neexistujou, neexistujou zadny kery v dnesni dobe nic takoveho nezkusily, leda nejaké hrube zabrzdene divky .... rekni to mame nosit panske kalhoty nebo nejaky svoje vymysleny sracky aby sme se jinka oblekaly ? :D , vis kazda holka neni barbinka a pipinka jak popisujes kazda nenosi podpatky a stiny a kabelky .... ale kazda si aspon prepudruje xicht a pouzije linku na oci ci rasenku a oholí se .... a to je asi na tebe priliz ze.
Mimo to mi prijde ze svoji kamaradku NUTIS do toho aby na sebe nic nepatlala, asi nemam mluvit o svych pritelkynich .... no a kyz se zamyslis nad tou ktera to pred tebou tajila - ty jsi byl spokojenej ze se nepatla a nic ti nesmrdelo, byls happy a i prez to se "patlala" a tys to nepoznal, tak co ti na tom vadilo kdyz to bylo natolik decentni ze ty sis toho nevsiml ? :D nevis co meles a nevis co chces
Promin jsi k smichu
Smajlík  Lavandata
17.01.2008 17:34:46
Tak v Tvoji zpovedi je nekolik hrubych omylu.Polozim ti otazku,proc myslis ze za 1.svetove valky museli lekari vojakum masirovat prostatu?Protoze z nedostatku sexu zacali blouznit.a neni to jne nedostatkem sexu ale i masturbace!Navic tim ze budes takle svoji dveru omezovat ji privadis do vazneho socialniho problemu kdy muze mit problemy se zaradit do skupiny a i kdyz bych s tebou treba souhlasil ze to fyzicke tyrani neni,tak psychicke je a to je mnohem horsi.Nejsi drab ale matka a uvedom si ze jen materska laska dospivajicimu cloveku plneho hormonu nestaci.Je to bytost a ne stroj a ty by ses tak mela taky chovat!!!Krom toho pokud jsi tak intelientni ucrite ti neuniklo ze clovek je tvor spolecensky,coz znamena ze potrebuje spolecnost svych vrtsevniku.To co delas ej extreme prehnane.Pred 2000 lety by se to mozna dalo rpehlidnout ale dnes je to silenstvi.A k te tvoji arabii ci co jsi psala,to je prave to,ze ona se narodila v Evrope kde je svoboda a uprime ji preju aby se brzo dockala okamziku kdy se od tebe odstrehuje,a ne Vykat ti enbudu,za to mi netojis!
Smajlík  Jsi silena
05.11.2007 18:37:35
Bejt tvá dcera,tak uteču z domova.Stejně nedostává kapesný tak k čemu by ještě zůstávala u tak zasraný matky:-D ....já šukám od patnácti a mamka za mnou sama přišla,jestli nechci antikoncepci.Tohle je správná výchova.Asi už ti nevlhčí že máš takovej problém co:-D
Smajlík  och
10.08.2007 15:09:19
babo, ty si p*** ... zabit, spalit hodit psum. Chudak tvoje dcera...
Smajlík  KidCZ
18.06.2007 18:29:47
no dyš už jste u zašívání přirození tak také asi budete vědět že dívka o to přijde z hroznou bolestí(to jste podotkla) ale také ve 13-16 a pokud hlídáte svou dceru a nechcete ji dopřát sex, no tak to ji upřímě lituju pak bude mít problém někoho najít a až řekne že je pana?? tak jí asi vysmějou no jinak ty doprovody a trest to je taky neúměrné, lidé dělají spoustu věcí pro radost a ne protože "musí" tak například běh Vám také nevyhovuje? je to pro přežítí zvířat nezbytné a člověk to dělá pro radost, pravda se sexem se to nedá srovnávat ale podstata je stejná, člověk se v mnoha ohledech chová jinak než zvíře a protože tomu evoluce tak chtěla, kdyby třeba hulila fetovala tak je to pochopitelné takovéto řešení, ale sex je to co hýbe světem ať chceme nebo ne, opravdu jí lituju mít takovou matku, třeba je to u Vás způsobeno nějákým traumatem z dětství, ale dceru do toho zatahovat nemusíte ona bude svůj život řídit jak bude chtít a každý dopadne jak dopadnout má(za gramatické nedokonalosti se omlouvám)
 Factor
31.05.2007 16:27:31
Sice je již pozdě reagovat na zpověďmatka versus dcera......
Nesouhlásím s matkou", ale nebudu jí za její výchovu,kterou tady "přednesla",dost hustě napadat a psát jak by bylo hezké, kdyby její dcera viděla, jak její matce po chodníku roztéká mozek-to si už člověk udělá názor na autora tohoto příspěvku.
Není to normální mít takový názory již v dnešní době jako¨má ta paní, ale buďme ostatní rádi, že nemáme takovou matku a nebuďme vulgární
Smajlík  ČERTICE
13.01.2007 14:44:03
protoze stejne neumi sit.
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:43:25
ktera potrebuje psychiatra
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:42:51
a jeste o zene
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:42:35
je uplne o nicem
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:41:47
Pak tahle zpoved
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:41:29
A pokud ano
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:41:16
na nasi svobodne vuli
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:41:04
ze to je jen
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:40:54
pak to vse znamena
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:40:42
ale je ho nedostatek
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:38:23
A neni ho potreba
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:37:33
bez sexu
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:37:16
A pokud jsem sexy
 Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:36:06
Aenigma: tak to jsme dva. :)
Smajlík  Oshii Muž Kategorie
13.01.2007 14:12:32
Oshii: To rozhodně ano. :-)
Smajlík  Aenigma Žena28 Kategorie
12.01.2007 18:05:43
Aenigma: nemas za co, ja jsem taky sexy.
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 17:46:15
Oshii: Děkuju. :-) Je fajn číst zase jednou něco pozitivního. :-)
Smajlík  Aenigma Žena28 Kategorie
12.01.2007 05:09:01
pisu do tehle zpovedi.
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 05:08:34
a sexualne nevytizeny
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 05:08:18
A protoze sem mlady
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 05:06:55
Je totalni magor.
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 05:06:32
ta babizna co napsala tuhle zpoved
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 05:06:05
A jen tak bokem,
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 05:04:22
jinak bych tu nebyl
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 05:04:05
jsem tu jeste
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 05:03:52
A protoze sex je sex
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 01:08:15
A Aenigma je sexy.
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 00:44:31
Oshii: Tak si běž dát jednu zdravotní masturbaci a běž spát nebo to bude brzy zpověď s rekordním počtem rozhřešení. ;-)
Smajlík  Aenigma Žena28 Kategorie
12.01.2007 00:40:17
A masturbace je zdrava :))
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 00:34:45
Tak to ocividne nezvlada.
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 00:34:24
A kdyz ne.
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 00:34:08
tak ma pak vyhrano.
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 00:33:50
Kdyz zodpovedne,
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 00:27:47
A nebo lehne :))
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 00:27:18
Na druhe strane zalezi na cloveku, jak se k nemu postavi.
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 00:26:11
Sexu totiz neni nikdy dost
 Oshii Muž Kategorie
12.01.2007 00:25:34
A neni presexovano.
 Oshii Muž Kategorie
30.10.2006 21:40:12
Zaprvé - šimpanzi boobo provozují nezávazný sx alespoň 2x denně, a kočky chodí za kastrovanými kocoury za vezpečným sexem, což je vědecky prokázáno.
A za druhé - sex není 2000 let považován za hřích. Za hřích je považována nevěra (i když člověk jeko žiočich je původně promiskuitní), za hřích je považována masturbace (i když i ta je u zvířat celkm běžná), za jřích je považován nemanželský sex (i když manželství s vymysleli lidé a s přírodou nemá nic společného).
Navíc tento "hřích" je hříchem pouza v naší civilizaci - Mayové, Indiáni, Indové či Australští křováci sex za hřích, pokud vím, nepovažují, ba naopak je u nich něčím posvátným.
To že má tvá dcera do 22 let zakázaný styk s druhým pohlavím je hloupust, prtotože biologicky je dospělá již v 15 letech. To že ty jsi měla první styk ve 22 neznamená že tvá dcera musí být stejně zapšklá jako ty - popravdě si nedovdu představit že bych měl být do 22 nepolíbený panic.
Smajlík  rozzlobenec
30.06.2006 11:32:02
Jak pár slov dokáže vyvolat tolik emocí, tolik energie!

Je to minimálně zajímavé!
 libik Muž32 Kategorie
18.04.2006 10:46:19
FRIGIDO!!! :D
to sem nežral todle :D chachaaa
 indiousBastard Muž Kategorie
14.04.2006 00:17:59
pokud si vase dcera dovolila zamilovat se a po case mit s tim clovekem dokonce i sex, je to opravdu neodpustitelny hrich. evidentne si neuvedomujete, jak sve dceri ublizujete a jak obrovske nasledky na ni zanechavate. zakazy nic neresi- v prvni rade by tady melo byt porozumeni, vysvetleni vseho, aby to chapala, vstipeni moralnich hodnot, zkratka odmalinka dobre vychovani. a potom uz muzete jenom cekat, jestli vase vychova diteti neco dala, jestli jste z nej vychovala cloveka cestenho, dobreho, se zakladnimi hodnotami a take s dobrou moralkou. take cloveka, ktery vam duveruje a vi, ze se vam kdykoliv muze cimkoliv sverit. vas styl vychovy je od zakladu spatny, tipla bych si, ze dcera vam neduveruje, nesveruje se vam, jste pro ni jenom general, ktery vydava rozkazy. pochopila bych, kdyby vam prisel sex v 15, 16 letech brzo. ale to, jak se chovate, je znamka toho, ze svemu diteti naprosto neduverujete, neberete ho jako individualniho jedince, jako osobnost schopnou rozhodovat se a premyslet o vlastnim zivote- zkratka vy vite, co je pro vasi dceru nejlepsi a basta. dovedete si predstavit, jak smysli clovek v 18 letech? ve 20 letech? v 21 letech? Je vicemene DOSPELY! Vy sve dceri naprosto znemoznujete normalni prubeh mladi- prvni lasky, prvni zklamani, prvni pouceni a tim i lepsi vnimani veci nasledujicich, hlubsi pohled na vec a podobne. zajimalo by me, jak jste byla vychovana vy sama, pravdepodobne v podobnem duchu. je mi hrozne lito vasi dcery. muzu se jenom domyslet, ze vase dana "pravidla" mozna porusila i vam natruc. je to velmi pravdepodobne. zamyslete se a prestante tyranizovat svoji dceru. timto docilite pouze toho, ze v tech 22 letech, anebo zkratka co nejdrive to pujde, odejde z domu a asi se nebude zrovna nadsene domu vracet... utece zkratka za svym vlastnim zivotem, ktery vy ji naprosto upirate.
 greeny
11.04.2006 23:00:54
Tak za prve neni pravda, ze zvirata neprovozuji rozmnozovaci ritual jinak nez pro rozmnozovani. Nedavno jsem cetla v uz nevimjakem vedeckem casopise, ze bylo pozorovano (nevim u koho), ze provozovali "sex" pro radost. Ale prijde mi sileny, co provadite dceri. Mozna si neuvedomujete nasledky, vase dcera muze mit jednou velky problemy v partnerskym zivote i jinde....je to strasny. Jsem rada, ze nejste moje matka.
Smajlík  romanka
10.03.2006 13:56:52
Doufam, ze tohle byl spatny vtip!!!
Smajlík  Sarah
29.01.2006 00:03:32
Úžasné, jak ještě po roce a půl tahle zpověď nasírá.
To je důkaz toho, že sex je jedna z činností, na kterých lidem záleží nejvíce, a která se vždy nejvíce dotýká jejich emocí - ať je to v té reklamě, nebo když se objeví někdo tímhle směrem tak vykolejený jako je autorka zpovědi.
Docela by mě zajímalo, jestli se sem ještě někdy podívá (nejspíš ne)
 elos Muž40 Kategorie
25.01.2006 15:25:32
tak ty si sem asi spadla z 15. století.....sex v přírodě existuje ;-)..dokonce ho provozují nám velmi příbuzní tvorové - šimpanzi...sex je tu od nepaměti, akorát v dnešní době padlo tabu...neříkám, že schvaluju vše co se děje, ale tohle je moc..díky tobě a podobným lidem vznikají různé fámy.za chvíli by jste za to sand i upalovali!!!...a tvou dceru lituju...musí mít díky tobě plnou averzi vůči všem chlapům a snad dokonce i vůči zbytku světa...ani bych se nedivil, kdybys nosila vytahaný šaty z druhé ruky, v ruce nákupní tašku z penny a bydlela v rozpadlým domku..ne..to asi kapánek přeháním..ale potkat tě někde a říct mi to tak tě asi tak objedu zezadu, že bys změnila názor na sex!!!
 kingkuaking
23.12.2005 03:33:50
Naproto vyborne !
ovsem ma to jednu chybu jak je videt tvoje dceruska ma trosicku vylizano a tve dobroty si nevazi a zrejme te ted za to nenavidi, tenhle styl vyhochy je uz davno pase
neco zakazat je mnohem snazsi nez neco vysvetlit.. ovsem vecinou to po drobem nejde a proto tu byl stalinismus i fasismus
 chorche
07.12.2005 21:44:32
SI NORMALNA. TVOJA DCERA BUDE MAT PROBLEMY S VLASTNOU IDENTITOU..JA TO TOTIZ POZNAM......URCITE TA NEZNASA CO SA JEJ NEDIVIM...NECHAPEM ZE V DNESNEJ SPOLOCNOSTI MOZU EXISTIVAT ESTE TAKYTO LUDIA....TO JE HROZNEEEEEEEEEEEEEEEE
Smajlík  JA170
10.08.2005 16:15:05
jsi asexualni....
 anti-devka
15.07.2005 10:30:53
Netýrali tě v dětství ?
Navštiv odborníka... v tomto případě psychologa/psychiatra
Smajlík  Polemika Žena Kategorie
11.07.2005 17:04:16
Myslím že žádný zvíře nesouloží kvůli potomkům, ale protože je to baví, je to normální a přirozený, stejně jako u lidí. Proč má někdo takový mindrák ze sexu? Co je vám vlastně po tom, jaký má vaše dcera pohlavní život? Váš případ se myslím nazývá "pseudopedagogický sadismus".
 muž z 21 století
08.07.2005 02:07:33
Paneboze, nemuzu uverit tomu, ze jsou na svete tak debilni lidi!!! Je mi z Vas zle!!! Myslim, ze jestli Tvoje dcera neni jako Ty, TY KRAVO!!!!, tak Te nenavidi na 100%! Ja osobne, bych takovou matku jako jsi Ty musela zabit!!! Ze mas vubec odvahu, tohle sem napsat, to Ti musela dojit, ze tady budou samy takovyhle reakce, asi Ti to dela dobre, co?

HA, prej "NEKOLIK" vzteklych dopisku, jo? Nerekla bych, ze jich bylo nekolik, ale vsechny!! Jsi uplna krava, fakt Te lituju..

Ale treba se tu najde naka zakomplexovana debilka jako jsi Ty, potom si muzete notovat..i kdyz o tom silne pochybuju, na svete uz snad ani nemuze bejt Tvoje druhy Ty!!!

Takze prosim Te, uz sem nepis takovy picoviny!!!
 wwesna Žena18 Kategorie
23.06.2005 12:04:17
Ty vole....
ted si procitam starsi zpovedi a narazim na TOHLE , to se cloveku ani nechce verit ze je to pravda , ze takovehle zrudy este ... ne "ziji" , spis "vyskytuji se"...mila pani precetla jste si vsechny prispevky? Komu to v zaveru dekujete , tady neni ZADNY prispevek ktery by vam daval za pravdu...Ach boze... Ja jsem normalne pacifista , ale kdybych VAS nekde potkal a mel po ruce tu zminovanou lopatu......a myslim si ze i vase dcera by se s radosti podivala jak z vasi lopatou rozbity lebky vytejka mozek na silnici (chodnik , koberec , travnik...) Doufam ze nic z toho co jste napsala neni pravda , ale tohle by jste asi jenom tak nevyblilA...Kdyby tohle nekdo delal moji pritelkyni asi bych doopravdy uvazoval o vrazde a kdyby to nekdo delal me asi bych vazne uvazoval o sebevrazde....
Ted me tak napada , co mate za trauma z detstvi , znasilnil vas kotelnik ve sklepe? nebo jste musela pravidelne obstastnovat ucitele matematiky aby jste nepropadla? asi neco podobneho ze?
Jenom tak na zaver... Co na tenhle vas teror , tohle muceni ktery vasi dcerce pripravujete rika vas manzel? Co? rekl neco ? A potom musel spat na gauci , nebo nesmel s kamaradama do hospody?
No nic , gratuluju vam , jste na nejlepsi ceste znicit sve dcerce zivot...mozna uz se to stalo ze , uz se to asi nikdo nedozvi , jenom vy si to odnesete do hrobu a jenom kvuli vam doufam ze peklo existuje...
Pac a pusu: Andrej

P.S.: Celou dobu jsem se vyhybal sprostym slovum ale to proste nejde TY PÍČO ZASRANÁ!!
 Andrej
29.05.2005 21:28:37
Ano, take si nemyslim, ze vas nenavidi. Jen ma asi silne nutkani utect z domova, predtim Vas lehce naporcovat kuchynskym nozem a zapalit dum.
Ja bych na jejim miste udelal totez, jen bych si dal trochu nacas a pouzil kleste na nehty, kombinacky, jod,skalpel, rozzhavene draty, sul, pistoli raze 9x19 Parabellum a .40 Government a na konec hodne velky zachodovy zvon.

Toto neni zpoved, to je priznani k trestnemu cinu.

Nasilne lidi nevychovava televize, media, pocitace nebo internet.

Expiatio ignis, a to co nejrychleji. I diagnosticky ustav by byl pro Vasi dceru prijatelnejsi - byla by alespon v kolektivu.

Kdyz ji provedete obrizku a pustite do sveta s urcitym financnim obnosem, bude podle mne stastnejsi.

Nenavidim sektare, popravde nemam rad ani obycejne verici, ale tohle je moc. Tohle je moc i na muj cynicky pohled na svet.

Osobne bych Vas poslal do prdele, ale jsem moc slusne vychovan na to, abych byl neuctivy ke starsim. TY PICO!!!
 Bludra Muž18 Kategorie
22.05.2005 13:52:51
Nebud tolik konzervativni, pytle se nosily v praveku.
 LadeMarmelade Žena19 Kategorie
22.05.2005 02:41:21
Tahle "zpověď" patří mezi ty, které na mě nejvíc emocionálně zapůsobily. Bohužel ve mě tento výplod choré mysli probudil tu horší stránku mojí osobnosti - záhy po dočtení textu se ve mě vzedmula vlna nenávisti a neovladatelná chuť rozmlátit autorce hlavu šutrem.
*
*
*
Lepší mučení nevymysleli snad ani v Číně....Jenom doufám, že autorčina dcera už utekla ze spárů své "matky" a nějaký dobrý psycholog jí pomáhá překonat to trauma.
Smajlík  Euphorbia Žena35 Kategorie
16.05.2005 19:26:20
No kecat vám do toho nebudu, ale názor mám takový: vaše dcera bude docela chudák, protože si v životě nebude umět poradit, ze všeho bude vyjukaná. Musí se naučit komunikovat z cizíma lidma a taky s opačným pohlavním.Lituju ji. Měla sem spolužačku, kterou mamča nepouštěla s kamarádkami ani do města, což je asi 5 minut cesty. Nepouštěla jí hrát si s ostatními dětmi a podobně.
Myslím že je skvělé když má matka s dcerou kamarádský vztah. Když bude takhle izolovaná, tak je to jste na nejlepší cestě, že z ní uděláte feťačku nebo něco podobnýho. Ale je to vaše výchova. Sama nevím jaká budu matka.
Smajlík  Leeleen Žena17 Kategorie
07.05.2005 06:00:20
Hlasování o vyřazení této zpovědi:
Pro hlasovali: CIIaTeR, nickotina
Proti hlasovali: alien-nepřítel státu
 alien-nepřítel státu Muž Kategorie
20.04.2005 17:59:18
Tak jsem si procházela starý zpovědi a narazila na tohle.
Je to fakt silná káva, když jsem to četla tak se mi začalo dělat dost nevolno.
Ani47 je dost psychicky narušená osoba, která by neměla mít právo vychovávat děti, popř. i zvířata. Takový teror nezažívám ani já.
Jediný, co se k tomu dá říct, je že mi jí je líto, ale o hodně víc lituju její dceru.
Docela by mě zajímalo, jestli od té doby, co to sem ta kravka napsala, nespáchala její "slušná" dceruška sebevraždu nebo jestli náhodou teď už není z domu.

Ahojky
a ať se už nerodí podobné zrůdy jako Ani.
Smajlík  SabrinaCom17 Žena17 Kategorie
06.04.2005 00:51:43
Ani,
mně je 65, ale také Vás nechápu. Jsem šťastná, že si s vnučkou můžeme povídat o všem, i o záležitostech sexu a nepovažuji to za nic nepřiměřeného. Líto je mi vás obou. Vás pro Vaše psychopatické názory, dceru zato, že má takovou matku. Váš příspěvek má asi největší počet odpovědí, vesměs se stejným názorem. Něco to říká. Zamyslete se nad sebou, obávám se však, že to bude zbytečné. Vaší dceři by bylo lepší, kdyby od Vás utekla. Musí Vás strašně nenávidět. Ale bohužel bude mít už poznamenaný celý život a modlete se, aby si to, co jí odpíráte ve věku, kdy už je to přirozené, později nedopřávala v takévém měřítku, že by si tím vydělávala na živobytí. Ani bych se nedivila. A byla by to Vaše vina!!!
 kely
06.02.2005 19:23:40
Hele Zakopcaniku,
to je presne to proc maji 16ti leti problemy, kvuli nazorum, jako je tento. Svet je dynamicke prostredi, spolecnost se neustale meni a vyviji, nebo snad chodis oblecena v kroji jako tva babicka. Mas barevnou televizi, internet nova doba nova doba...
 Prcguma Muž28 Kategorie
14.11.2004 23:01:33
V přírodě zvířata NIKDY neprovozují sex pro "zábavu" - až na delfíny

Znám taky jednu rodinu, která tohle zakazovala svým dcerám... jedna porodila ve 20, druhá utekla v 19 :))
Smajlík  mápřezdívka
14.11.2004 14:16:05
Utopit!!!!
Smajlík  Grrr
14.11.2004 13:16:14
díky bože,že takle .... neni moje mamka!!!!!
Jak můze bejt nekdo tak umělej,nalajnovanej a já nevim co este.Mit te za mamu spacham sebevrazdu!
Smajlík  zivotjeshit Žena15 Kategorie
03.11.2004 11:34:11
Ty "matko" jsi ta nejhorší možná KURVA, jakou si lze moci představit!!!
Musíme se všichni modlit, aby takový hyeny neměly děti.
Ty jsi nesvéprávná, o tom není sporu!Sociálka odebírá děti za desetkrát menší věci!
Takovéto zrůdy si nezaslouží slitování a zvysoka seru na to, že jsi ženská!
Trp na věky v pekle zrůdo, rozhřešení si nezasloužíš, nezasloužíš si už nikdy nic!
Modlím se za to, aby jsi zavítala na tuto stránku a přečetla sis, co ti vzkazuji!
Ale peklo, Záhořovo lože a doufám jednou nad hrobem i svědomí, ti vyměří tvůj nemilosrdný trest!

Alien
 nasraný alien cenz
31.10.2004 21:33:26
Tak takovou krávu bych nikdy nechtěl potkat.Musel bych jí za ty její názory rozbít rypák.Vůbec bych se nedivil, kdyby to už někdo udělal!
Smajlík  mikk
31.10.2004 14:11:41
Píčo.Jinak se to nazvat nedá
Smajlík  TuFy Žena Kategorie
28.10.2004 21:10:06
Tva slova nejsou nicim jinym nez bzucenim mouchy kolem mych usi a neznamenaji vice, nez-li hovno u mych nohou...
 Sachmeth
24.10.2004 14:52:09
Myslim, ze by ste mala navstivit psychologa. Uprimne vas lutujem. Chodenie s chlapcom, laska, to nema nic spolocne so sexom. Laska je prirodzena, clovek sa uci. Ak bude mat chlapca v 22 rokoch, ako sa nauci rozlisovat, ktory je ten pravy?Jednoducho bude blba, alebo bude skakat z postele do postele. Myslim, ze by ste mala svojej dcere viac doverovat. Rodicovstvo neznamena drezuru. Neznamena to, ze ked ju zivite, satite, ze musi byt vasim otrokom. deti maju byt rozvnocennym partnerom. deti nie su majetok, su od Boha pozicane. A uvidite, svojim pristupem ju rychlo stratite.Vlastne, myslim, ze ste ju uz stratili. I ked mozno nie fyzicky.to az o par rokov...mate pravdu, sex je presexovany, ale spravnou vychovou by ste mali dosiahnut, aby tak nebolo i u vasej dcery. Viete, zakazane ovocie najviac chuti. A nemyslite si, ak bude chciet sexovat, tak bude. Darmo ju vozite do a zo skoly. Viete, zato ze mate takyto nazor na sex a aj na masturbaciu, prepacte, ale je mi to smiesne...vraj energiu na nieco ine. Asi mate slaby sexualny apetit, ale masturbacia je dobra priprava na sex, na spoznavanie svojho tela, na uvolnenie napatia. No ale darmo, frigidna to nepochopi.
 kala
23.10.2004 11:28:20
O inteligenci vypovídá i znalost českého pravopisu, viz shoda přísudku s podmětem ve větě:"Ať si slečny které se tu rozčilovali " a najdete i prohřešek vůči českému pravopisu v použitém výrazu :"splození"?
jsem taky matka 2 dospívajících dcer
Smajlík  taky matka
19.10.2004 11:35:27
Oh, fuck!
Smajlík  dRenault Muž22 Kategorie
14.10.2004 13:03:08
Mohla bys mi prosím napsat, jestli jsi si jistá, že děláš dobře?
 dRenault Muž22 Kategorie
11.10.2004 23:28:44
Můj přízpěvek ze spirala.cz (netušil jsem pohlaví autorky a přepisovat se mi to nechce): "Jsem naprosto šokován, že v dnešní době ještě nekdo uvažuje takhle. A autor svým tvrzením "Lidé si pod vlivem společnosti posledních 100let ale dělají z mechanismu zachování rodu "zábavu" Dobu 20x delší toto považuje tradiční morálka za těžký hřích..!!!" prokázal svojí naprostou neznalost historie. Pokud se nepletu, tak Tomáš Akvinský žil někdy ve 13. století. Což mi vzhledem k faktu, že v tehdejší době nešířily moc rychle dá 500 maximálně 600 let, to je 5-6x delší dobu a ne 20x, jak tvrdí autor. Holku fakt lituju a nedivil bych se, kdyby čekala na nejbližší příležitost utect z domu, obzvlášť jestli je autor podobně fanatický i v jiných oblastech. Autorovi bych doporučil návštěvu psychologa, za takovými názory stojí obvykle nějaká traumata z dětství nebo nezjištěná homosexualita."
Smajlík  noone
11.10.2004 13:27:01
Mě je shodou okolností stejně (ročník 1957).
Co si o této zpovědi myslím - upřímně doufám, že to není pravda, zároveň se obávám, že to pravda být může.
Podobný případ jsem zažila ve svém blízkém okolí, s tím rozdílem, že se to stalo před 33 lety a tu dívku drželi takto v izolaci od vrstevníků "jen" do 18let - pak jim totiž utekla z domu i ze školy.
Nebudu zde popisovat její příběh, není na to místo, ale poškození po stránce emocionální z těch asi 4 let dvojího života(před námi ve škole totiž o tom nemluvila, aby se od nás nelišila, prostě tuhle skutečnost dokázala celou dobu tajit,byla z vesnice a do té SŠ tam chodila sama, takže jsme se to dozvěděli až po letech jak to bylo) řeší dodnes. Dodnes má problémy s ambivalentním vztahem k rodičům, kteří již dávno nežijí, ale emocionální bloky z té doby má v sobě pořád. Celou dobu jim intenzívně přála smrt. Dnes se trápí tím, že jim ji přivolala ....

Vaše dcera vás n e n á v i d í. A s největší pravděpodobností bude s tím mít problémy - budou uvnitř ní, v jejím emocionálním životě. Víte proč ? Protože neumíte svoje vlastní dítě milovat, vy ho jen "vlastníte" a manipulujete s ním. Nejste matkou ale upírem.
 Valentina
04.10.2004 18:34:32
Souhlasim, to co Ani47 dela (pokud si tedy z nas nedela legraci, coz je dost pravdepodobne), tak je skoda, ze je internet tak anonymni. Dcera by mela zavolat na linku duvery a zjistit, jestli muze na rodice podat trestni oznameni, protoze na neco takoveho opravdu nema rodic narok. Vychova neznamena zavrit dite na 20 let do sklepa, cimz obrazne myslim odepirat mu kontakt s jeho vrstevniky (jakehokoliv pohlavi, nabozenstvi nebo sexualni orientace).
 Mark
03.10.2004 12:55:46
Všem ateistům - křesťaství jako takové nepovažuje sex jako takový za hřích. Jenom říká, že není správné vyspat se s každým, mít sex pro sex. Křesťanský přístup považuje milování za způsob, jakým lze dále utužit partnerský (manželský) svazek.

Ani47 - je mi 22, jsem křesťanka, dva roky vdaná. Takový režim, v jaké držíte svou dceru, by mi nenaordinovala ani moje prababička! To už je na žalobu, na to vám nikdo právo nedal.
Jenom nevím, proč tohle píšete do Zpovědnice, když si myslíte, že neděláte chybu. Vám žádné rozhřešení nepomůže, vy ho nedokážete přijmout.
 Hekko
03.10.2004 02:44:46
Nevrim, ze co tady pises, je pravda, v kazdym pripade ale kdo je schopen takovouto vec vyplodit at uz z jakekoli pozice, musi byt dost divnej. Ale to asi o sobe vis, takze slova jsou zde zbytecna. Mozna je nekdy lepsi si ulevit na internetu nez delat zle veci v realite.
 Herbix
03.10.2004 00:29:55
Bud si jista, ze te dcera nenavidi.
 abnorm
02.10.2004 21:24:02
Skvele! Jsem si jisty, ze takhle z ni vychovate skvelou osobnost! Az bude dospela, bude mit socialni fobii, pocit menecenosti, komplexy, bude se bat pozadat i o zvyseni platu a bude neambiciozni. Gratuluji, je videt ze plnite plan na 180%.

(Jste verici? Jste jehovisti?)
 l40
02.10.2004 20:40:50
Tak jsem se vyzvracel, muzeme pokracovat:

>> V přírodě zvířata NIKDY neprovozují sex pro
>> "zábavu" ale pro jen pro splození mláďat!

To neni pravda. Nemam tolik casu, abych kvuli vam hledal podrobnosti (nestojite mi za to), ale ta veta proste neni pravdiva (kdyz pominu, ze je znacne demagogicka).
 Mark
02.10.2004 20:36:03
Tohle musi byt vtip ne? Uz jste ji dali do okna mrize a do lustru v pokoji skrytou kameru? Vzdyt na to prece mate pravo! Zije ve vasem dome!

Nyni prominte, jdu zvracet.
 Mark
02.10.2004 03:36:18
zase rekordní počet rozhřešení.
 MaxCrazy Muž Kategorie
01.10.2004 14:38:29
Opice to taky dělaj jen tak ze srandy tak nekecej :-)
 Athos Muž13 Kategorie
30.09.2004 16:11:56
Konecne poradne stavnate kontroverzni tema. Rozhorcenych rozhreseni na tema tvoji 'vychovy' uz zaznelo dost, vic nez k jakekoli jine zpovedi (vyjma pocitani ptaku), takze se zkusim zamyslet, co te vlastne k takovy zpovedi primelo.

Skutecnost, ze se vubec z neceho takovyho zpovidas naznacuje, ze to citis jako problem. Podle nazvu a prevazujiciho obsahu zpovedi to vyzniva jako problem se sexem. (Trochu mi to pripomina tu lisku, co se v jedny bajce snazi urvat hrozen z kere, nedosahne na nej, tak jde pryc a drzkuje, ze to vino je stejne kysely az beda.) Treba jsi se tady vyzpovidala, protoze te nikdo nechape, chtela sis tu potvrdit, ze delas spravne, a vubec - 'vsichni jsou spatni'.

Kdepak, nejsou. Jen ti svet nastavuje zrcadlo, aby ses v nem videla. A bude to delat tak dlouho, dokud to nepochopis. Ostatne, skoro vsechna rozhreseni ti rikaji totez.

Takze misto ocekavaneho pritakani (no, souhlas aspon v tom, ze sex se pouziva ke zvyseni prodeje opravdu roztodivnych veci) ke zpusobu vychovy dcery ses dockala smrste vycitek, posmechu, ironie i vazne minenych rozhreseni, vyzyvajicich k zamysleni.

A jako obvykle, mas na vyber: (i) nechat se utvrdit (jak jsi byla zvykla to delat doted) v tom, ze vsichni jsou spatni, radi ti kraviny a jen ty mas svatou pravdu, se kterou te neprizen okolniho sveta dohnala az na anonymni internetovou zpovednici (no to jsem zvedav, kam te reakce zpovedniku dozene priste - budes snad rozdavat mravokarny letaky pred mistnim hambincem?); (ii) zamyslet se, zda na tom, co rikaji zpovednici (a nejen oni) neni nahodou neco pravdy.

Az si dokazes sama sobe pripustit, ze ses mohla mylit, mas za sebou prvni a dulezity krok. Byt uprimna sama k sobe, a odpustit si, to zni jednoduse, ale obcas je to sakra slozity. A jestli si tenhle problem nosis v sobe desitky let, bude to o to tezsi. Bez pomoci psychologa nebo sexuologa to bude jeste tezsi. Ale pripominam - vyber je zcela na tobe. Tolik moje rozhreseni.

Mala poznamka na konec pro ty, kdo veri na karmu (nemyslim prutokovy plynovy ohrivac vody) a reinkarnaci a tak: to by me teda fakt zajimalo, co ta tvoje dcera v minulym zivote musela provadet, ze si z toho klobouku vylosovala zrovna tebe.
 BlA Muž42 Kategorie
29.09.2004 21:14:47
Víš kdo to byla Nemesis? Byla to bohyně pomsty na kterou měla plné právo!!!
A tak doufám, že si tě co nejdřív najde a ukrutně pomstí tvou dcery!!!
Smajlík  Nemesis
29.09.2004 16:39:35
RADŠI BYCH ZŮSTAL POZBYTEK ŽIVOTA V TŘEBÍČI,NEŽ ŽÍT V TAKOVÝ RODINĚ S NĚČÍM TAKOVÝM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hodlám zde umísti několik rozhřešení, nejen z důvodu abych reagoval na vše jak postupně celou zpověď pročítám... (Budu se pokoušet i hlídat si pravopis ;o)

Mé první rozhřešení, jak se zde reakce nazývají bude popisem mé spontální reakce a předem varuji lidi, kteří nejsou zvyklí na hrubší mluvu aby to nečetli...

TY seš zasraná skurvená kráva, která by měla bejt zazděná aby si užila folklóru do kterýho se chce řadit. Měla by jsi se zamyslet na tím, co ti pokrok přinesl...že máš elektiku,nemusíš chodit poulici zahalená a pouze s doprovodem,můžeš nosit kalhoty, máš právo volit, máš právo studovat, můžeš chodit do práce, můžeš si koupit robertka......

Tvé znalosti které proklamuješ jsou zcestým výplodem tvé ubohé představivosti.

Masturbace je přirozený projev přcházející s tělesnou dospělostí... je to tak přirozený, jako to že se chlapovy postavý, když vydí pěknou ženskou...

Zvířata to pro zábavu(potešení) dělají...třebas lvi či primáti (což jsme i mi)

Jako generace je považováno 25 let to znamená že dvě generace nademnou jsou lidé táhnoucím na 70 (to jsou ti co mají jen 3násobnou sexuální aktivitu jak vaša família(nebejt cerky :o)která vám to zvedá o 50%)

Ano i já považuji některé arabské zvyklosti za...řekněme PŘEŽITÉ a jestli to ještě dělaj jak ty tu bluješ tak jsou to stejně vymazaní kokoti jako ty protože dneska jsem se rozhodl že v budoucnu podpořím znovuzavedení trestu smrti! (Popřípadě milosti pro tvou PSA/dceru)

Volný režim... Mno možná ty jsi představuješ !dohou! jako DŘÍVĚJŠÍ VLÁDA CCCP která se taký s "naší" vládou vždy dohodla stylem
"Váš hlas má hodnotu 0%, náš 100% a budeme demokraticky hlasovat jo."(.né ? Chápeš že ty zasraná krávo?!?)

Víš, říkal bych to za jiných okolností nerad, ale ve tvým případě bych si to vychutnal..ten nápad umlátit tě lopatou je vynikající!!!

Vsadím se, že tě nevzrušuje nic ty už jsi schopna jen cíti (zda li to není zhola nemožné) jen a pouze pohoršení.

Tvá dcera mám můj obdiv... já bych na jejím místě nedoufal tak dlouho v to, že tě náhodou srazí autobus a přejede obrněné vozidlo, které tě bude vláčet 200metrů k železničnímu přejezdu, kde tě nechá skomírat posledních 5 vteřin do příjezdu vojenského vlaku převážejícího 90%AČR ve 120 vagónech tažených či tlačených 12 dízl lokomotivami.

dodne jsem si myslel že Stalin byl větší šílenec než Hitler ale myslím si, že ty je oba strčíš do kapsy...ty si snad myslíš, že můžeš tohle všechno dělat...

PŘÍSAHÁM NA CO KDO CHCETE ŽE KDYBYCH VĚDĚL KDE ŽIJEŠ,TAK TĚ NAJDU A VYMYSLÍM PRO TEBE TU NEJBRUTÁLNĚJŠÍ VRAŽDU JAKOU KDO KDY SPÁCHAL A STEJNĚ BY MĚ OSVOBODILI!

ŽIVOT TVÉ DCERY ZA TVŮJ!

ty jsi jí ho bez práva vzala, udělám ti to samé! Možná to bude trvat roky ale budud tě hledat....

Pro ostatní:
Mno myslím že tato žena má názory z doby kdy neznali prostituci (nejstarší řemeslo), tak si to přeberte...
Smajlík  ReDSnow Muž18 Kategorie
29.09.2004 15:11:51
hned ze začátku musím striktně souhlasit s asi že seš stará, smrdutá, zapšklá kunda.
Copak tohle je normální od 22?
chvíly mi taky připadalo že si z dcerušky děláš otroka nebo pejska či co!!!
Já být jí tak utíkám tak rychle že by z toho větru spadl barák.

K tomu že posledních sto let je pře sexováno je nesmysl.Lidi odjakživa mají sex jako zábavu.a zvířata to dělaj pro zábavu taky!nikdo mě nepřesvědčí o opaku!nadruhou stranu mě to učily na základní škole!

A mezi náma holkama měla by si navštívit v co nejblišší době psychologa!
Já si myslím že si totiž kompenzuješ svoje né moc hezké dětství!

A nebo prostě seš uplně blbá!

Vážně to není normální!A myslím že většina rozhřešení o něčem vypovídá!!!!
Smajlík  Krodyl Muž19 Kategorie
29.09.2004 15:10:23
Ty seš normální kráva. Já tě potkat tak tě umlátím lopatou.
Smajlík  Pytel Muž17 Kategorie
29.09.2004 10:34:34
Tak já tu budu za Ty starší a moudré, ale pardon - taky nechápavé.

Nezlob se, ale měla bys navštívit psychologa a vyzpovídat se mu ze svého zpackaného života.
Jak to, že si myslíš, že všichni okolo jsou špatní?
Proč si myslíš, že Tvá dcera pouze na řetězu a sledována nedělá "špatnosti"?
Proč nevěříš své dosavadní výchově?
Proč pochybuješ, zda jsi jí vštípila správné hodnoty?
Víš o tom, že pro charakter člověka je nejdůležitějších prvních 10 let života?
A že druhých 10 let je velmi důležitých pro nučení se vzorců komunikace? Kde se je naučí tvoje dcera?
Uvědomuješ si, jak bude ve vnějším světě zranitelná?
Jakým způsobem si vybere své povolání, když nemá přístup ani k lidem ani k informacím?
A to ani nemluvím o tom, jakým způsobem začne v povolených 22 letech hledat partnera... skočí na špek prvnímu úchylákovi, který ji bude chtít.
Tvoje dcera má s vámi dostatek pohybu? No to bych chtěla vidět, jsem mladším a svým dětem nestačím ani náhodou - do kopců mě na kole tlačí, na horách na mě čekají... ale nemusí, nemají to povinně.

Dosud jsem si myslela, že své 3 děti vychovávám zkrátka a někdy jsem i trošku úzkostlivá, ale až teď jsem zjistila, že jsem pravděpodobně velmi laxní matka, když chci, aby děti
a) chodily do školy a ze školy samy,
b) prádlo samostatně dávaly do nádoby pro něj určené,
c) samy dbaly na plnění svých školních povinností,
d) když se někde zdrží, poslaly smsku,
e) dělaly alespoň jeden sport a podle zájmu další aktivitu volného času,
f) hlídaly si termíny preventivních prohlídek u lékařů a podle svých schopností se objednávaly a chodily na ně samy,
g) si na prázdniny našly aspoň na jeden týden tábor podle svého gusta,
h) chodily do bazénu s kamarády, hrát fotbal s kamarády.....

Víš, co mě zaráží?
Kde na to všechno bereš čas?
Nežiju jen prací, spíš pro rodinu, ale jak dlouho pracuješ, když ráno odvážíš dceru do školy a odpoledne už ji zase hlídáš?
Máš nějaké vlastní koníčky? A Tvá dcera? Nebo na sebe koukáte a diskutujete o Strážní věži?

Mým cílem je vychovat z dětí samostatné lidi, kteří se v životě neztratí, budou schopné formulovat a ustát své názory, požadavky, obhájit se, vytvářet si cíle i cesty.

A co je Tvým cílem?

To nevím, ale vím, kam vede Tvá cesta
1) v nejlepším případě Ti uteče,
2) v horším Ti uteče k drogám,
3) v nejhorším skončí sebevraždou.

Pro ostatní - můžeme jen doufat, že ona dívka se svěří ve škole třeba psycholožce, třídní učitelce nebo jinému dospělému, komu důvěřuje, nebo to udělá její kamarádka... a onen člověk pošťouchne dál sociálku... ale naděje je malá.
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
29.09.2004 08:30:22
A padlá na hlavu nejsi????? Naši jsou sice taky docela přísní, ale dohodu máme.Když ustoupí oni tak i já.Je HUMUS když ustupuje jen jedna strana.Nech se vyšetřit!!
Smajlík  Earthworm Žena18 Kategorie
29.09.2004 08:15:18
Myslím, že je za tím Tvůj a jenom Tvůj komplex, že Ti někdo kdysi ublížil, že jsi třeba nechtěně otěhotněla a opustil Vás její otec... A teď se před tím samým snažíš ochránit svoji malou dcerunku... Být Tebou, tak by jsi jí spíš měla vysvětlit jak to mezi mužem a ženou chodí, že existuje antikoncepce a kondomy, že jde jenom o její tělo a sama si rozhoduje o tom komu dovolí, aby se jí dotýkal a kdy... a tak... Jinak by jsi se mohla dočkat toho, že se stane přesně to čeho se Ty jako její máma bojíš... Dej jí volnost a nabídni jí svoji důvěru... a buď vděčná, že kdykoliv příjde dřív než bude pozdě!
Smajlík  Ane
29.09.2004 06:24:26
Jsem o sedm let mladší a drze ti napíšu, že jsi stará, smrdutá, zapšklá kunda. To co píšeš o savcích pravda není. jsou savci (aby to bylo z obou konců tak např. šimpanz a delfín) kteří provozují sex jen pro radost. A protože jsi stejná jako moje bývalá, určitě jsi nikdy nepoznala radost ze sexu. (beztak se doma omrdáváš kostelní svíčkou, protože hubu plnou keců a morálky mají ti co se jí sami neřídí)
Smajlík  asi
29.09.2004 00:17:38
Tak dceru přestěhuj do vězení...aspoň tam bude mít víc volnosti...

Jinak něco ji zakazovat je silně sobecký...za tvoje mindráky z dětství nemůže...k tomu je to její volba, si s někym něco začít nebo ne...je to přece její život!!!
 Nošt
28.09.2004 22:25:01
co mas za problem hele? nemas nejakou nemoc, nebo komplexy? ja to fakt nechapu!!!a vidis,
! tvoej jednani me neskutecne irituje
 Asasan Muž18 Kategorie
28.09.2004 22:12:27
Odjebat sa odtud iba odjebat, to jest jedine vychodisko.
Smajlík  Johnny
28.09.2004 22:03:51
Nikdy jsem svým dcerám nic nezakázala a nespustily se s prvním klukem. To není otázka zázkazu, ale celkové výchovy, zákazy nic neovlivní, spíš zvýší zvědavost. Tvoje názory nechápu, tobě nezáleží na tvé dceři, ty ji ani nemáš ráda, jinak bys ji nemohla takhle ponižovat. Jestli není dostatečně silná osobnost (a to asi nebude, protože by určitě od tebe odešla) bude z ní člověk bez sebevědomí, zakomplexovaná chudinka. To si opravdu přeješ? V dnešním světě takoví lidé nemají šanci ani budoucnost. Přehodnoť svoje názory dřív než bude pozdě. Sex hýbe světem ať chceš nebo ne. Ne jen v našem století. I naši velikáni (Neruda, Smetana) měli syfilis. A v 16. století ho měl každý druhý a to dnes, při zachování základních pravidel nehrozí. Souhlasím, že nějaká pravidla se mají dodržovat, ale ta tvá jsou nedodržitelná. Je to jako by ti někdo dovolil jít na záchod jednou za tři dny. I na malou. Zkus to dodržet, Jestli to vydržíš, pak ti dám zapravdu. Tvé dceři přeji chápající a tolerantní matku, se kterou si může o čemkoli beze strachu a studu popovídat. Tobě přeji, abys našla zdravý rozum a nebyla tak zbytečně upjatá.
Smajlík  žirafa
28.09.2004 21:54:55
vždyť je to od dětí o dvě generace mladší ("kvantita versus kvalita a zkušenost") vám co chápete - děkuji. Hezký den,slunce v duši :)

tahle věta je také pěkná.Děti do toho vlastně podle vás nemaji co řici i když se jich to týká.....jasna diskriminace......nedokažete si ani otevřít hlavu těmto nazorům a nedokážete je ani akceptovat.....a dudíž je takhle odvrhujete mno. proč jste to sem psala???zajimalo by mě to....
Smajlík  Dibur X Muž Kategorie
28.09.2004 21:45:29
seš fakt trapná zakazovad ceři tohle tak za to bych tě poslala do prdele láska, sex tohle patří k životu a ty jí nemáš co zakazovat mě je 17 a spala sem s klukem hodněkrát a mamce je to fakt jedno.nejsi ty pobožná já fakt na toho bastarda boha nevěřim a běž se léčit FUCK OFF
Smajlík  Dasha
28.09.2004 21:00:58
měla byste se jít léčit...
 *ange* Žena16 Kategorie
28.09.2004 20:10:34
Zapište se do diskuzního kroužku a neobtěžujte lidi trapnými kecy na zpovědnici-kořen slova "zpověď" tzn. vyzpovídat se z problému, myslím, že by zde měla napsat spíše vaše dcera o tom, jak krutý život může být....a mimochodem, má ona vůbec nějaké kamarády? A co záliby? Jen plavání? To je smutné, třeba má sklony k jinému sportu, ve kterém se může zdokonalovat. Člověk se má vyvíjet a zdokonalovat již od svého mládí a rodiče by dětem neměli bránit v rozvíjení sebe sama, měli by mu poskytnout prostor, vyslechnout jejich názory a myslím si, že každá matka je ráda, když se jí dcera svěří s problémem, vypláče se jí na rameno a pak nastupuje mateřská drahocenná rada ze života, ale jen poté, co si to vyzkouší na vlastní kůži. Spálí se sama a pozná, co je dobré a zlé. Představte si, že vaše dcera jednou bude mít děti a nebude jim umět poradit, protože si sama nic neprožila, to je docela smutné, nemyslíte? Udělejte jednou dobrý skutek, pusťe svou dceru na internet, ať zde připojí svůj názor a potom uvidíte....přeji příjemné počteníčko....
Smajlík  elfonka 18
28.09.2004 11:26:36
cituju vás:"Několik vzteklých dopisků co jsem dostala se mě celkem nedotýká:), vždyť je to od dětí o dvě generace mladší ("kvantita versus kvalita a zkušenost") vám co chápete - děkuji. Hezký den,slunce v duši :) "

kvantita versus kvalita a zkušenost???cha cha cha!
---------------------------------- ---------------------------------------- ------------------

166 "mladých a nezkušených,z toho pár starších a zkušených" , kteří zastávají stejný názor proti 1 ošklivé staré babizně, co si myslí že je moudrá???
kdo vyhrál???
Smajlík  Qeex
28.09.2004 11:05:53
Nečetl jsem všechny reakce, je jich moc, tak se možná budu opakovat.
To, co se svou dcerou děláte, tedy systém příkazů a zákazů, domácí vězení a vycházky pouze pod dohledem statné ošetřovatelky, ji jednak poškozuje a jednak svědčí o vašem rodičovském fiasku. Jsou situace, které jsou typické pro daný věk a danou duševní zralost člověka, například někdy kolem 15 let by si měl mladý člověk (lhostejno jestli holka nebo kluk) projít takovým tím obdobím prvních (obvykle nešťastných a platonických) lásek, prvních nesmělých dotyků,... Nepřipravuje se tím na manželství ani na plození potomků, ale na navazování jiných, stabilnějších vztahů, které k tomu třeba povedou. Protože i mezilidské vztahy vyžadují jisté dovednosti, které je třeba trénovat. A právě tohle svojí dceři takovýmto restriktivním režimem znemožňujete. Až jí bude těch zmíněných 22 a vy jí třeba dáte svobodu, bude ve velkém světě ztracená, protože se prostě nenaučila, jak se s chlapama jedná. Ztratí oporu ve vás, protože už ji (doufám) nebudete kontrolovat a najednou nebude mít nikoho, kdo by jí život nalajnoval.

A mýlíte se, když tvrdíte, že zvířata neprovozují sex pro radost. Šimpanzi bonobo (Pan paniscus) si ho užívají ve vrchovaté míře i mimo říji a dokonce v naší-lidské misionářské poloze (btw: už jste dceři vysvětlila, že to je ta jediná správná poloha a všechny ostatní jsou hříšné?). Stejně tak se domnívám, že můj pes to nedělá ani tak s vědomím, že svojí vyvolené udělá pár hezkých štěňátek, ale prostě proto, že se mu to LÍBÍ. Podrobnosti o evoluci sexuálního chování a jeho významu pro člověka např. v knihách Proč máme rádi sex (Jared Diamond, nakl. Academia) nebo Sexuální poradna doktorky Taťány pro všechny živé bytosti (Olivia Juddson, nakl. Argo).
 Martin doktor Muž26 Kategorie
28.09.2004 09:31:12
Smrt tobě....:)
Jak můžeš dceři zakazovat žádný kluky do 22 let?? To fakt nechápu...a ještě se stim chlubíš
Smajlík  scold Muž Kategorie
28.09.2004 04:32:14
Budeme si tykat ano?.)
Počkej a co tu jako rešíš? v čem chceš poradit? to je zpovednice-tady by se spis Tvoje dceruška měla vyzpovídat co ma za macechu (jo a se divim, že jak si zastaralá tak, že máš počítač s netem..hmmmmmmmmmm). No a proč jí nepustíš do světa? Si myslíš, že světem sis prošla ty a zjistila si jaký je krutý, tak proto nechceš svou dceru do toho světa pustit? že by se ji něco stalo a že ještě není připravená? a proto ji raději zavřeš doma pod zámek a budeš ji říkat svoje zážitky a poučovat ji do ja nevím kolika let? Si myslíš že tvá dcera nemá vlastní rozum? To ona si musí tím světem projít, aby potom nebyla v ničem překvapená a pak, např. aby nenastoupila k někomu do auta a pak by ji nekdo znasilnil a zabil, nebo že jí na diskotéce někdo nasype do sodovky a pak si s ní budou dělat co chcou a zas třeba i zabít.....jak říkal Bolek Polívka v Kurvahošigutentag: MATKO NESER!
 feerda Muž31 Kategorie
28.09.2004 02:44:53
paní, máte mouchu na ní.
 hexe
28.09.2004 01:49:28
Myslím si, že bys jí měla dát utratit.
Rozhodně to pro ní bude lepší.
Pro obě.
 ShadowDancer Muž26 Kategorie
28.09.2004 01:15:47
OMG. Tak tomuhle se mi nechce věřit.
 harry-axe Muž18 Kategorie
28.09.2004 00:04:23
Sílu vaší dceři a vám též-to, co se vám vrátí by asi málokdo unesl. A věřtě, že se vám to VRÁTÍ!!!!
Znáte boží mlýny?
Ne?
Poznáte.
Sama jste si o to řekla...neboť člověk by si měl nechat poradit a naslouchat druhým.


Doufám, že se tu něco tak deprimujícího zase dloooooooooooouho neobjeví...

Snažím se teď myslet na všechny ty děti, kteří jsou vychováváni laskavými a komunikace schopnými rodiči.
 Peka Žena20 Kategorie
27.09.2004 23:39:55
No jedna velka pela, mit provazek tak si udelam nahrdelnik ... :)

To jako mate jednu dceru, takze predpokladam ze sex jste mela jen jednou ( samozrejme zde nepocitam vice pokusu o tehotenstvi ) ... ? Tohle by me docela zajimalo, protoze jestli ne porusujete si sva nesmyslna pracvidla ktera davate sve dceri ...

A co nocny vyrazky zamykate dvere, ja byt vase dcera tak jakmile usnete jsem venku, mit domaci vezeni 22 let tak budu mit sebevrazedny sklony od rana do vecera ...
 Dreamboat Muž Kategorie
27.09.2004 23:19:22
Boze muj! To je naprosto neuveritelne a pokrytecke sobectvi! Docela by me zajimalo, co si o tom doopravdy mysli tva dcera. Vy myslite, ze neni mozne aby vas nenavidela ... kde ale berete tu jistotu ... ctete ji snad denik nebo se ji jeste jinym naprosto nepripustnym zpusobem stourate v soukromi? Co od ni ocekavate ... neznam vas, nevim o co tu jde ... ale ona pripadne nemusi opakovat vase chyby. Sex zakazat do dvaadvaceti ... a proc? Tim, ze ji to budete zakazovat bude spis chtit udelat presne to. Vozit ji autem do skoly? Chodit s ni na prochazky a plavat? Boze muj je to mlady clovek ... potrebuje svuj prostor, svobodu a hlavne soukromi! Nedochazi vam, ze timto berete dceri sebevedomi, jakykoliv normalni kontakt s ostatnimi a jeji vlastni identitu. Chcete aby jednou byla jako vy?
Smajlík  Lene Žena26 Kategorie
27.09.2004 22:14:50
Tak tohle je teda SÍLA a rekordní počet rozhřešení tomu nasvědčuje.
Divím se že tvá dcera ještě neutekla z domova.
Pleteš se když si myslíš, že zvířata neprovozují sex jen pro zábavu.
Smajlík  MaxCrazy Muž Kategorie
27.09.2004 22:06:40
Já to četla odpoledne, ale pořád jsem se dost neoklepala ................. Byla bych ráda, kdyby jste si to přečetla,protože vaše dcera nepotřebuje pouze střechu nad hlavou, jídlo, slunce, kyslík, vodu a dobrý známky ve škole.......Dítě potřebuje taky mateřskou lásku, kterou jí absolutně nedáváte. I když si to neuvědomujete, pravděpodobně si na své dceři vybíjíte jakýsi vztek, komplex, že má třeba dcera to, co vy ne a proto jí to zakazujete. Z dcera vychované bez lásky vyroste neuvěřitelně krutý člověk, který bude kráčet přes mrtvoly a nezastaví se před ničím. Jen tak by mě zjímalo, jestli dcera přistopila na vaši "dohodu" dobrovolně, bez jakéhokoliv nátlaku.
Jak tady bylo psáno, něco vám potřebuji říct, ale stále nevím co.

Možná - když říkáte, že doba před sto lety považovala sex jen tak pro zábavu, myslíte tím, že ta doba byla v tomhle směru mnohem lepší a chytřejší?? Když se člověk miluje z lásky, je to něco nepopsatelně krásného. Ale myslíte, že při rozchodu by srdíčko jenom kvůli sexu bolelo víc než kdyby spolu pár nespal ?Navíc, kondomem se dá všem druhům pohlavních chorob zabránit, selhává asi jen ve 3% případů.

Dále :Chtěla bych se zeptat, co na vaší výchovu říká manžel, jestli tedy nějaký existuje?

A nakonec : Kromě všech otázek vyřknutých výše se ještě ptám : Co myslíte tím ŽÁDNÍ KLUCI? Sex? Chození? Líbání?Bavení?
Já nevím. Ale je mi už 31, mám půlroční dceru a vím, že takhle ji vychovávat určitě nechci.


Předem díky za odpoveď.
Smajlík  Heero
27.09.2004 21:44:17
hmm
Smajlík  **Loli** Žena18 Kategorie
27.09.2004 21:39:34
Jak na to tak koukám, tak má snad tahle zpověď rekordní počet ohlasů...
 Sherinka Žena22 Kategorie
27.09.2004 21:16:33
No, jen tak pro upřesnění, to že by zvířata neprovozoval nikdy sex pro zábavu je blbost!! Většina savců, převážně šelmy se tím docela baví a některé druhy opic to považují za skvělou záležitost a jentak na uvítanou se spolu pomilují!
Víte, přemýšlím, jak Vám jemným způsobem reprodukovat to, co si o tomto a hlavně o Vás myslí můj táta, asi by to mohlo jít takto, považuje Vás za psychopata a to není žádné malé dítě, za které nás tu máte, je to rozumný člověk s bohatými zkušenosmi!
Jo a kdybyste byla v mém věku, tak bych Vám řekla jenom jedno: "Ty už to nehuj!! "
 Sussan Žena24 Kategorie
27.09.2004 21:10:31
Tohle není volný režim!!!!!!!! Určitě si chce vaše dcera vyrazit někam s kamarádama ne jen s rodičma, a kluk od 22 let tak to už je trochu moc! Promiňte ale ste staromódní a jsem ráda že nejsem vaše dcera
Smajlík  Satanka
27.09.2004 21:08:42
Milá Paní,
pokud tato zpověď není vymyšlená, tak pře Vámi skláním hlavu, celé tělo pokládám a jdu na kolena.
Mám pocit :
a) Že Vaší dceři prohlížíte mobil, čtete zprávy
b) Že dohlížíte na to, aby se s žádným chlapcem nebavila ani ve škole
c) Že jste schopná kontrolovat jestli má menstruaci a přesvědčovat se o tom
d) Dohlížíte aby Vám vykala
e) Říkáte kdy a kde půjde na záchod
f) Nesmí vypít víc vody, než vy si myslíte že je dobré
g) atd...

Vyděla jste film DIVOKÉ DÍTĚ ? Ne? Bylo to o Vás...
Smajlík  Rodič - 44 let
27.09.2004 21:07:25
JÁ PEVNĚ DOUFÁM,ŽE TĚ ZA TO TVÁ DCERA CO NEJDŘÍVE HODNĚ BRUTÁLNĚ ZAVRAŽDÍ!!! Já ti to TÁK přeju..........
 Samael Muž19 Kategorie
27.09.2004 19:25:30
Tohle mi připomíná jeden Kingův horror - Carrie. Vypráví o dospívající dívce, kterou její matka - náboženská fanatička - vychovává zákazy, ponižováním a tresty. Žijí bez otce, už si nepamatuji, zda od nich utekl, nebo ho žena utýrala :( Carrie je mezi svými vrstevníky jako bílá vrána, vůbec mezi ně nezapadne... nebudu to prodlužovat, kdo chce, tak si to přečte. Román končí tak, že nešťastná Carrie zabije svoji despotickou matku a pak i sebe...
Smajlík  Euridika Žena27 Kategorie
27.09.2004 19:22:05
Letmo jsem náhodou zavadil o Tvoji zpověď. Mimochodem, je mi 42 let.
Mám ale dojem, že ses narodila do špatného století. Narodit se o pár set let dříve, asi by to divné nebylo. Zajímalo by mne, jaký režim jsi měla v mládí Ty. Připadá mi, že si na dceři léčíš nějaký mindrák. Zkus se zamyslet nad těmi "vzteklými dopisy"
Smajlík  Zdenál
27.09.2004 19:14:51
jej fakt dik za E_mail precetla jsem si to cely.Takze mila mamco budte troch moderni a ne jak v dobe kamenny!Stat to povoluje už od 15.Chapu rodice ktery to jeste takhle v mladym veku nepovolujou,ale tohle co tady pisete je omezovani lidskych pra a svobod.Jestli si myslite,ze tim ze ji budete zavirat neco viresite,tak to se velice velice mylite!Nechtela bych byt vasi dcerou vazne_myslim ze ji mate rada,ale az moc prehnane docela by me zajima lo proc ji to zakazujete.Jestli tak vychovavali Vas?Nebo vzpomente si co jste delala v jejim veku Vy!
Smajlík  Dorotka ze zeme Oz Žena21 Kategorie
27.09.2004 19:14:04
nechápu jak můžeš tuto zpověd zakončit smajlíkem...
Smajlík  Qeex
27.09.2004 18:55:39
Tak jo, myslím, že totálně všichni to tady nechápou- O.K., já taky ne !!!Zkuste si představit, je vám dvacet, jste zamilovaná, a v tom přijdou rodiče a zavřou vás vě veži.....Nevím, co bych k tomu ještě měla říct, takže si to po sobě celý přečtěte, zkuste se vžít do role svý dcery a pak si vynadejte, že nejste schopná být dobrou mámou svýmu dítěti.....nehledě na to, že až vaše dcera dostane jednou svobodu ( a ona ji jednou dostane), neudržíte ji. Tak se pak nedivte, až jí bude 40 a skončí v kanále . Tohle jste opravdu chtěla ????
Smajlík  111SbS222
27.09.2004 18:51:24
Nedá mi to sem nenapsat... Přečetla sem zpověď a i všechny příspěvky a musím jen říct, že souhlasím.... souhlasím se všema co sem napsali... Tuto zpověď sem vytiskla a dala přečíst rodičům... A jejich reakce? Milá paní, možná by bylo dobrý, kdybyste přestala chudák holce takhle kazit život...

Fakt sem zůstala hodně čumět, že někdo takovej v dnešní společnosti je... *9*

Paní proberte se a nechte svoji dceru žít, tak jako žije každej....
Smajlík  Zmrzlina Žena22 Kategorie
27.09.2004 18:47:10
Ten, kdo měl tu jedovatou poznámku, jsem byl já :). Jen je škoda, žes zareagovala na tu poznámku a zbytek (mnohem podstatnější) nechala bez komentáře.
A mimochodem, jestli se nepletu, tak delfíni mají spolu styk i pro zábavu.
 Unrealik Muž37 Kategorie
27.09.2004 18:36:14
1. - 4. odstavec OK...nesouhlasim ale jo,dobře každej má svůj názor
a to další? ani jsem to nedočetla a nejradši bych...
do 22 žadní kluci???od 18.ti si snad může dělat co chce a nemůsí jí matka lést do pr... to snad není možný...fakt ne...nechápu to...
PREJ AŽ DOSTANE ROZUM??? rozum...nevim komu tady schází rozum


bejt vaší dcerou tak si podřežu žíli asi tak ve dvanácti
ale jak by řekl Eamon:

................:::::::::::::: :::::!!!!!FUCK!!!!!::::::::::::::::::::: :.........................nevim co bych měla dodat,mám pocit že vám ještě potřebuju něco říct ale nevim co...
Smajlík  Qeex
27.09.2004 18:35:04
A to jsem si myslela,jak moje maminka drahoušek není trapná,kdyz se mi jeste pred casem snazila neco zakazovat nebo dávat nejake pro me prihlouple rady do zivota.
Ale jak ctu tohle...nemuzu o tobe rict nic jinyho nez ze jsi piiiii*a.....sorry,ale fakt ze jo.Nemam slov!!!!!!
 Nikki Žena25 Kategorie
27.09.2004 18:32:33
No, comment. Temer vsichni prede mnou uz se vyjadrili dost jasne.
Smajlík  Pajije Žena20 Kategorie
27.09.2004 18:07:34
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
27.09.2004 17:46:08
Budu se snažit, aby můj příspěvek byl co nejslušnější:

1. Co je nepřirozeného na sexu pro zábavu?
2. "Tradiční morálka" - tím je myšleno co? Křesťanství?
3. Jelikož se opíráte o evropskou civilizaci, proč zmiňujete obřízku a velbloudy?
4. Sebrané kapesné a peníze. Jestli měla nějaké vlastní peníze (a to jsou i ty co dostala dříve jako kapesné), a vy jste jí je sebrala, tak jste se pravděpodobně dopustila trestného činu. Ať je vaší dceři míň nebo víc než 18.

I když, tady tyto otázky už padly, nečetl jsem žádnou odpověď, doufám, že za slušně položené otázky si nějaké slušné odpovědi zasloužím. Opravdu by mě zajímaly.
Děkuji

BTW: Tím, že jsem ve svém příspěvku na vás nijak neútočil, neznamená, že s vámi souhlasím, ale četl jsem to už ráno, takže jsem klidnější.
 phoenixx Muž28 Kategorie
27.09.2004 17:07:37
Ještě jedna připomínka - z tvého dopisu nevyznívá žadná prosba o pomoc, radu nebo tak. Tak že pročs to sem vůbec psala?

Buď tě to fakticky možná trochu hlodá, nebo je to vymyšlený.
Smajlík  Christy
27.09.2004 17:02:04
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
Smajlík  sukinkimanijak Žena15 Kategorie
27.09.2004 16:54:38
uvedom si co delas!!!ja mrdam od 14 a jen pro radost decka nechci...me se sex libi...sory ze ty si spala s manzelam-pokud etse zije-coz bych se divila-a jestli zije tak se ti kurvi...no proste pochybuju ze si s nim spala jen jednou a to pro to bys mela dite..ty bys mela byt raci sama a nekazit dalsi zivot diteti tim ze mu odepres sex..je to jeho svobodna volba a tobe do toho nic neni..a pohlavni nemoci?-na neco se umrit musi..je jina doba..se podivej z okna..sakra nevidis hitlera?no to by chtelo kalendar on uz je totiz rok 2004!!!moje heslo:do 15 mutes od 15 musis!!!!byt tvoji dcerou tak te pri nejmensim zakopu do zeme...nejsi frigidni?
 slunicko
27.09.2004 16:43:21
Holka uteč od tý svý matky a Já Ti ukážu co je život..doufam, že ji nehlídáte jestli náhodou v pokoji masturbuje..viděl jsem hada chcát, velblouda auto řídit, ale takovou kurevskou matku jsem ještě nezažil...vždyť to je snad pomalu i porušování lidských práv jakožto i základních lidských potřeb..
Smajlík  nadrbanej kanec
27.09.2004 16:42:04
Ani47: Já sice příliš mnoho sprostých slov nepoužívám, ale někdy to jinak nejde - KRÁÁÁVO!
 Borneo ŽenaKategorie
27.09.2004 16:41:31
Trochu puritánství by dnešní době neškodilo ... ale ty seš asi chorobná ... to co píšeš mi připadá jako velkej extrém. Zajdi si k psychologovi. To myslim naprosto upřímně. Máš v sobě asi nějaký blok.
Smajlík  barabee Žena25 Kategorie
27.09.2004 16:35:22
mnooo... tak tohle mě fakt dostalo... to jí nedopřejete ani trochu svobody???? vždyť si musí připadat jak v kleci... nepřijde mi to ani reálný jí takhle hlídat... snad to není vězeň???? tohle jsou nejhezčí léta v životě a ona je chudák takhle protrpí... nestanovila ste tu hranici moc vysoko???? fakt nemám slov... tohle je snad neuvěřitelný... chudák holka
Smajlík  4ever Žena18 Kategorie
27.09.2004 15:59:57
to že jsi asi ve škole chyběla na sexuální život některých druhů opic, to už ti tu připomněli....

dala jsem to přečíst svojí mamce, je jí 49, takže snad jejím názorem nebudeš opovrhovat, vzkazuje ti, že bys měla raději navštívit sexuologa a ne se z pro nás nepochopitelných důvodů mstít na vlastní dceři... no ale neboj, tohle se jednou obrátí proti tobě a věřim tomu, že ti za to opravdu nepoděkuje.... docela by mě na tohle zajímal názor tvojí dcery, to že je s tím smířená a že to považuje jako přiměřený "trest" proti svému prohřešku...tak o tom se můžeš akorát tak domnívat ale do toho co si skutečně myslí to má asi hodně daleko...

jako matka jsi naprosto prohrála....
 enjoy it
27.09.2004 15:48:04
Máš pravdu že sexualni podtext najdes skoro v kazde reklame ale tohle je rozjetej vlak a ty s tim nic nenadelas.Myslim ze z tebe tady ma vetsina lidi pocit ze zijes na konci 18teho stoleti.Ja si myslim ze jsi pobožná a tvou dceru se snazis vest stejnou cestou a to se ti nedari.Jsi jina generace a nevim jak to das pod tvou kontrolu.Nejsem si jistej ze delas dobre.
 hifista 206 Muž29 Kategorie
27.09.2004 15:41:56
jen mala poznamka k tem zviratum, kterymi se ohanite; simpanzi delaji sex pro zabavu a to i homosexualni - takze nejen, ze se potrebuji reprodukovat, ale protoze jim to dela jednoduse dobre (proc si nelamaji hlavu); jenomze tohle si delaji az vyssi primati, mezi ktere taky patrime - a tim se mimo jine taky lisime od ostatnich zvirat; tohle slo v tom serialu BBC o lidech - uz nasi druhovy predci to delali pro zabavu, takze sex pro zabavu je stary jako lidstvo samo; ze si to omezuje samo jakousi "moralkou" je uz jina vec; toliko ke zveri
 koks
27.09.2004 15:23:02
Tohl si přečti : Ty si NIKDY v životě nedělala sex pro zábavu??? Ty jsi opravdu měla sex pouze jednou, a to pouze ke zplození své dcery?? A mimochodem, víš něco o tom, že každý, komu je víc než 18, je svéprávný a může si dělat co chce??

A nemyslíš, že být takhle pod drobnohledem je trochu moc za to, že se zamilovala? Chudák, chudák holka................................... ..........já bych se během týdne odstěhovala ke kamarádům............................... ........................................ ........................................ ....
Smajlík  Christy
27.09.2004 15:21:17
Ahoj sice sem to necetla cely(je to az moc prehnane dlouhy),ale souhlasim s tebou lidi by to nemeli delat jen pro zabavu.Ale z lasky.
Smajlík  Dorotka ze zeme Oz Žena21 Kategorie
27.09.2004 15:16:51
Hm vy jste nejspíš křesťanka co a kračíte od kříže nalevo a tak je to se vším,nechápu proč by si člověk měl odpírat sex ,je to absolutně lidská věc a základní pud,když si člověk bude odpírat sex,tak bude hledat další lidi s podobným názorem a to vede nepochybně k celibátu!!! (btw.= promarněnej život!)
Jenže naštěstí je na světě trocha většiny,pro kterou není problém si sex připustit jako běžnou součást našeho života a je jedno jestli je to 1x,2x i x krát za den,měsíc nebo týden,upřímě lituju vaší dcery,jste asi fakt MATKA POLICAJT......
Smajlík  AnOnYmitY
27.09.2004 15:15:54
naprosto s Tebou souhlasim, ze je presexovano.
Ve zbytku s Tebou NAPROSTO NESOUHLASIM a je zbytecne jmenovat duvody - padly tady 116krat ( do tedka)
Chci Ti jen rict ( nez ten problem, kt. mas vytesnis a das mu nalepku :´´nazor deti...,kvalita - kvantita.....aj.aj....´´) zamysli se nad tim, ze nemala skupina lidi( a to naprosto nezavisle na veku, vzdelani, zajmech atd.) vidi, ze MAS PROBLEM, ze vetsinu toho, co se tyka Tve dcery delas spatne, ze bys k ni mela naprosto zmenit svuj vztah.
Popremyslej o tom uprimne sama pred sebou, zkus si alespon na chvilecku pripustit, ze mas strasny strach z lidi, vztahu, muzu, sveta - utikas pred zivotem( marna snaha, on Te stejne dozene) a snazis se ´´ochranit´´ svou dceru.Asi to nemyslis spatne, ale jsi naprosto mimo - je to patologicke.
Nech tu holku zit a Ty se konecne venuj sama sobe, abys pochopila, PROC jsi udelala co jsi udelala , co nebo zda se s tim jeste vubec da udelat.
Rika se , ze nikdy neni pozde...taky si to myslis??
malavlnka - matka 2 synu -19 a 17 let.
Smajlík  malavlnka Žena44 Kategorie
27.09.2004 15:10:20
Myslím že řečeno už bylo vše... Tohle je silná káva.
 Radič
27.09.2004 15:09:02
Trefa do černého. 121 reakcí - WOV!
Asi by to chtělo víc sexu, ne? ;)
Smajlík  MUDr. Zbyňa Muž27 Kategorie
27.09.2004 15:04:16
1.Sex je dobrej, kdyz ho sama nechces, nevnucuj svuj nazor jinejm!
2.Existuje jistej druh opic, ktery provozujou sex velmi casto (t.j. nekolikrat denne) pouze pro zabavu.
3.Muzu jen dekovat, ze jsem mela natolik tolerantni rodice, ze se to vsechno obeslo bez "porusovani" pochybnejch dohod a moje dustojnost tim padem nijak neutrpela.

Tohle nemuze dopadnout dobre...!
Smajlík  prokera Žena32 Kategorie
27.09.2004 15:02:49
Vidím to asi takhle - sex je kam se podíváš, ale co je na tom zlého. Kdo si ho užívá, ten se i rád podívá. Komu se to nelíbí, tak ať dodržuje purah a klopí oči.
Smajlík  JA Otto Muž21 Kategorie
27.09.2004 14:56:12
Jsi zamindrákovaná sektoidní husa, ale mám pár otázek..

1/ Viděla jsi někdy penis?
2/ Měla jsi ho někdy v ruce?
3/ Měla jsi ho někdy jinde, než v pipce?

.. odpovím za tebe

1/ no, právě že jo
2/ ne
3/ proboha, to ne!!!
 los losos Muž40 Kategorie
27.09.2004 14:54:15
ani jsem neprecetla vsechno a skoro se vsim souhlasim.....kdyz sem si tvoji zpoved precetla, pride mi, ze ses spis naka pubertacka co si dela srandu.........bejt tvoji dcerou tak te umucim a pak te necham shnit v nakym kanale ty spino!!!!!!!! mimochodem, myslim ze tvoje dcera stejne dela o prestavkach coro moro........
Smajlík  Salwa
27.09.2004 14:49:53
Pardon, ale v 47 už má mít člověk rozhled a rozum. Tohle mi mozek nebere, asi je poškozen pravidelným sexuálním životem od 18 .....
Smajlík  Rave Muž32 Kategorie
27.09.2004 14:43:03
To si mysllite, ze tim neco vyresite. Vase dcera nasledkem toho Vas bude nenavidet a "skoci" na to s prvnim klukem se kterym bude mit prilezitost a bude mit zkazeny zivot. Me rodice nic nezakazuji a myslim, teda ze zeme mladistvi delikvent nevyrusta. Desi me, ze takova rodicovska politike existuje v CR jeste v 21. stoleti. To ji takhle chcete drzet az do svatby????
 Sebastian999
27.09.2004 14:42:14
Dříve měla dcera relativně volný režim s tím že dohoda byla - minimálně do 22 ŽÁDNÍ kluci. Pak o tom sice nechci do zasnoubení vědět ale pídit se po nich už nebudu. Bohužel ona tohle na jaře porušila. Takže teď je buď ve škole kam ji vozíme autem (ekonomka) nebo pod dohledem. Kamarádka k ní na návštěvu občas zajít smí. Má sebrané kapesné a peníze, zatelefonovat smí jen z pevné linky.

strasne moc lituji vasi dceru, ze ji nechavate takhle trpet... jednou ponesete nasledky, to si uvedomte
 Jmeno prosim vypln
27.09.2004 14:38:57
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
Smajlík  Opcom Muž38 Kategorie
27.09.2004 14:36:02
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
27.09.2004 14:35:33
Slysela uz jsi o pasu cudnosti?
Ver mi ze to je bajecny napad.
To normalne na ni obliknes a zamknes a mas klid,pro vetsi ucinek velmi doporucuju zavrit ji jeste do klece a pro jistotu na ni dat jeste kameru kdyby se nahodou pokusila utect.
Proc ji vlastne poustis do skoly?Vzdyt zvirata taky do skoly nechodi nepotrebuji nic jineho nez vedet kde sehnat potravu
Byt tebou ji odtama ihned dam pryc
Doufam ze ji zakazujes holit si nohy a licit se a zamozrejmne zadne parfemy!
Smajlík  Ciri Žena17 Kategorie
27.09.2004 14:27:52
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
Smajlík  Opcom Muž38 Kategorie
27.09.2004 14:23:52
no, pěkně to tu dnes jiskřilo. kvůli babě jedné blbé bigotní...

asi si půjdu udělat radost a koupím si do sbírky další knížku o Hitlerovi...
Smajlík  odq
27.09.2004 14:13:35
Je mi z Tebe na bliti. Uzavreli jste dohodu? Spis Ty jsi ji vnutila svou vuli. Dohoda je od toho, ze se na ni dohodnou dva lidi.
Je mi fakt lito Tve dcery. Doufam, ze nebude tak zakomplexovana, jako jsi Ty.

Vis, lide a zvlaste mladi maji potrebu se druzit, byt v kontaktu, prozivat prvni lasky, ktere jsou stejne sline, jako potreby spanku a jidla, ale i materstvi, pocitu bezpeci atd. Pokud zabranujes naplneni nektere z techto potreb, zadelavas svoji dceri na maler. Je mi ji fakt lito a je mi lito i Tebe, ze tomu nerozumis. A je mi lito i deti Tvoji dcery, protoze je vysoce pravdepodobne, ze je bude vychovavat stejne spatna matka, jako jsi Ty.
Smajlík  Bluesun Muž31 Kategorie
27.09.2004 14:05:48
LoL

Omlouvam se, ale jsi spatna matka.
 Moon
27.09.2004 13:55:54
Vrať se do hrobu babičko a nekaž svojí dceři život! Tomuhle se řiká omezování svobody tzn. že pokud je tvý dceři víc jak 18 tak jednáš v rozporu se základníma lidskejma právama!!! Trest na dobu neurčitou....to jako dokud se dobře nevyspíš tak má holka utrum?? POdle tvojí nátury bych řekla že to bude dokud nezdechneš! Jak dlouho jí chceš takhle omezovat?? Držet u sebe?? Preboha jdi se zavřít do klece mezi orangutany protože ty snad ani nejsi člověk!! Tvoje dcera nemůže za to že v každý reklamě a v každym stupidnim magazínu jsou nahatý ženský!!!!!!
Smajlík  zvjozdoczka Žena19 Kategorie
27.09.2004 13:51:58
Milá Ani47
v něčem s Tebou souhlasím a v něčem zase ne, takže pokud Tě to zajímá a jsi ochotna přijmout jiný názor, zkusím to rozvést. V čem s Tebou souhlasím je to, že na sex se klade přemrštěný důraz, že se stal tak trochu fetišem doby, přehnaným mýtem. Což rozhodně není uplně to pravé ořechové a věřím, že u Tebe budí obavy o svou dceru. Ale dál už se naše stanoviska liší. Říkáš, že zvířata provozují sex jen za účelem rozmnožování a já odpovídám, ne my nejsme zvířata. Lišíme se od nich spoustou věcí, především duší. Ta duše zná a umí prožívat lásku a k té sex nepochybně patří. K lásce patří třeba nejen hezká slova, pohlazení...ale i milování, nemyslíš? Psala jsi o tradiční morálce, ale já pochybuji, že křesťané přistupují k sexu tak, že si rozmyslí, kolik chtějí dětí a po " naplnění stavů" odvrhnou milování. Oni..a oni žijí tradiční morálkou, o níž mluvíš, oni berou sex jako dar, jako součást lásky a zrození dětí nechávají podle své víry na vůli Boží. Myslím tedy, že se doupouštíš přehánění...a to pozor i to se může stát a bývá to i častá chyba lidí, kteří se snaží žít v nějaké filozofii či vyznání. I křesťané věří, že přehánění je může nakonec vydat na špatnou cestu. A já si myslím, že Ty jsi se v dobrém úmyslu nevydala tou cestou nejlepší, ba myslím si, že si to i trochu uvědomuješ, že víš, že tenhle stav není ideální a že potřebuje řešit. Nechám to řešení na Tobě, i případnou odpověď na můj příspěvek, ale na konec bych Tě chtěl varovat. I když tresty patří k výchově, přehnaná kontrola, tlak, donucování a tak trochu násilné přesvědčování nevedou nikdy k opravdovému vítězství. Riskuješ to nejcennější, co máš...lásku své dcery.
 VxMichal
27.09.2004 13:51:02
Ano, až takhle hluboko může člověk klesnout, když se nechá uvrtat do spárů nějaké sekty. A navíc má katastrofální nedostatky ve znalostech biologie pro ZŠ.

Milá Ani47, kdyby tě tvoje dcera umlátila lopatou a zakopala na zahradě, musí jí každý soud osvobodit. Stejně k tomu jednou dojde...
Smajlík  shodan Muž Kategorie
27.09.2004 13:50:58
Ty vazne veris tomu, ze vsechno, co delas, je pro jeji dobro? Mozna nejsi schopna si uvedomit, ze ji nicis zivot... Nebude mit kamarady, nebude mit zkusenosti s klukama, nebude mit zadny sebevedomi... Nejspis skonci s obrovskejma depresema na psychiatrii a zadnej chlap si ji ani nevsimne. Prozije nestastnej zivot a bude uplne sama. A to vse diky tve skvele peci. Zkus si uvedomit, ze to, co se uplatnovalo pred sto lety, se nemuze uplatnovat ted. Je uplne jina doba, uplne se zmenila mentalita a zvyklosti lidi... Zkus se na celou vec a na celej svuj postoj podivat z jinyho pohledu. Je mi tvy dcery fakt lito :(
 SnowQueen Žena21 Kategorie
27.09.2004 13:41:11
u jezisovy zombie, tohle dneska ve vyspelym svete jeste existuje? Mno ale jestli je tva dcera stejne jednoducha jako ty, asi ji to moc nevadi a pokud ne, je dost stara na to aby se osamostatnila.
 Pan Kac Muž26 Kategorie
27.09.2004 13:40:46
V zásadě se všichni shodují na tom, že litují tvojí dcery nebo tebe, u nás je to taky přísné, ale ne tak jak u vás, už ta přísnost u nás mě docela sere a vědět, co si myslí tvoje dcera, si fakt hrozná, ale my to bohužel nezměníme. Zkazila jsi ji život.
Smajlík  Glum18
27.09.2004 13:39:59
Jak se tak dívám, tak vzhledem tvé větě:
Několik vzteklých dopisků co jsem dostala se mě celkem nedotýká:), vždyť je to od dětí o dvě generace mladší ("kvantita versus kvalita a zkušenost") vám co chápete - děkuji.
nemáš opravdu komu poděkovat.
 Hardin Muž Kategorie
27.09.2004 13:37:03
To ze, v podstate nicite vlastni dceru o tom uz toho bylo napsano dost.

Lidé si pod vlivem společnosti posledních 100let ale dělají z mechanismu zachování rodu "zábavu" Dobu 20x delší toto považuje tradiční morálka za těžký hřích..!!

Co rika takovym nazorum vas mazel? Nema nekde nejakou bokovku, ktera taky sex povazuje za "zabavu"?
Smajlík  Pegy35
27.09.2004 13:29:29
měla by si každého kdo sexuje popravit s manželem, abys te uchranili dcerušku..začni u mně
 Maud Žena Kategorie
27.09.2004 13:24:06
Divím se Tvé dceři. Velmi se jí divím, protože u Tebe se projevily v zásadě dvě věci. Nechápavost. Nejsi schopná se vcítit do jiných lidí. A ignorance. Nejsi jednak schopná uvažovat o problémech, nedá se s Tebou diskutovat.
Opravdu lituju Tvoji dceru a Tvého manžela.
 Marek-lib Muž32 Kategorie
27.09.2004 13:18:35
2 Gart. me se to tak zabavne teda nezda... me to prijde zvrhly a nechutny.
 UKO Muž23 Kategorie
27.09.2004 13:16:18
Hotová pohádka :o) ...
princezna zavřená ve věži a týraná zlou čarodejnicí...

Takže, princové, sedlejte věrné komoně a jeďte ji zachránit...

Jinak dík za zábavné čtení :o)
Smajlík  Gart
27.09.2004 13:09:05
nazor cloveka, kteremu je 15-25 let neberes v uvahu jen kvuli veku. Nicmene oni ti prezentuji ve sve podstate to, jak funguje zivot u nich. A jak vidis, tak s tvym postojem a s tim, jak se se ke svym detem chovas nesouhlasi nikdo od 14 do 51 let...

dal jsem to precist sve mamce... jeji rekce byla, ze by te meli zavrit do kriminalu a zakazat se priblizovat k tve dceri... nazor zeny 45 let co vychovala syna, ktery ve svych 20 letech neni ani promiskuitni, ani nema pohlavni choroby, ani nefetuje a kteremu nikdy nebylo zakazovano normalne zit...

me tak napada... neda se zjistit IP te mile stare pani a poslat tam socialku?
 UKO Muž23 Kategorie
27.09.2004 13:08:56
Jednou budu mit svoje deti a uz ted je mi jasna jedna vec. Jestli budu dceri moc priskrcovat ventil, tak se mi utrhne z provazku a docilim efektu opacneho. Je to tva dcera, delej si co chces a bud si jista ze uz ted mas zadelano na nehezkou starobu osamote a s minimalnim kontaktem svych vnoucat!! Proc? Odpoved je v tve zpovedi!
 strateny-pripad Muž26 Kategorie
27.09.2004 13:00:31
prapodivný přístup, asi nejste moc spokojená se svým životem, že?
Smajlík  naatasa Žena33 Kategorie
27.09.2004 12:51:46
uf, nechápu jak může bejt někdo takhle blbej...
Takovej režim, co má tvá dcera není ani ve vězení. Až skočí ze skály, budeš vědět k čemu ty tvý kecy akorát jsou...
Smajlík  falls
27.09.2004 12:50:00
Nabudúce sa choď vykecať k niektorému psychiatrovi, snáď Ti ešte pomože...lieky..liečebňa /teda pokiaľ nechceš, až tam skončí Tvoja dcéra/
Ešte niečo, je mi ťa hrozne ľúto, musela si kedysi zažiť niečo hrozné, že sa teraz mstíš na vlastnej dcére. Ja som Ti najprv mala v pláne riadne nadať, ale vidím že Teba už osud dosť trestá...
Smajlík  29 ročná žena
27.09.2004 12:43:23
Fuj,skazila jste mi i oběd.Vůbec se mi nechtělo jíst,při pomyšlení na vaši,Vámi týranou dceru.Kdybych věděl kdo jste,tak si nechám ten oběd od Vás proplatit a poté co bych odvedl dceru bych vám zapálil kvartýr!!!!!
Smajlík  Victor Čistič Muž38 Kategorie
27.09.2004 12:38:36
neni to sice uplne ono...

ale ten kluk dopadl podobne. Tva dcera na tom bude MNOHEM HUR!
http://zpovednice.cz/detail.php?st atusik=33146
 UKO Muž23 Kategorie
27.09.2004 12:27:01
ad ta tva minula debilni zpoved...

kdyby tvuj starej na me vytahl pistoli jen proto, ze se drzim za ruce s tvoji dcerou, tak se postaram o to aby ho jako psychicky labilniho vyhodili z prace a zazaluju ho za verejne ohrozeni a pokus o ublizeni na zdravi...

nikdo by o vas v cely vasi vesnici ani nezavadil...
 UKO Muž23 Kategorie
27.09.2004 12:26:10
Já snad špatně vidím!!!!Docela by mě zajímal názor vaší dcery...každopádně je to šílený...
Smajlík  janina-01 Žena34 Kategorie
27.09.2004 12:22:21
Je to síla co ta paní píše ,připomíná mi to doby nevolnictví kdy panstvo mohlo určovat co a jak. Já sám mám dceru je ji 22 let a nestyděl jsem se ji třeba i chodit k gynekolovi vyzvednout antikoncepci ani jsem se nestyděl jit do lékárny. Sex je přirozená věc a ten kdo ho tlumi se dostává do psychyckých problémů , jen panebože ochraňuj nás od takových matek a rodičů jako tito co nám tu píšou. Ale spíš si myslím že je to jen provokace abyse to rozproudilo. Myslím že to co ta pani zasela i sklidí, a dcera se co nejdřív od ní urve a osamostatní a ona zůstaně sama bez milovaného ditěte. Neni to vhodná výchova
 Jihi
27.09.2004 12:20:30
jezis ty si ale blba...

SEX JE ZABAVA!!! CLOVEK je druh, ktery oddelil potrebu reprodukce a sex, promin, ale tohle vi i zaci na zakladni skole co maji sexualni vychovu. Sex je nastrojem uvolnen (stejne tak masturbace)... Ty jsi k nam snad prisla z doby kamenne... Sex i masturbace je velice prospesna zejmena pro mozkovou cinnost, lidi co vic sexuji jsou uspesnejsi u zkousek, byvaji mene nemocni atd...

misto toho aby jsi si se svou dcerou promluvila, koupila ji kondomy a prispela na antikoncepci, tak ji vsechno zakazujes a kontrolujes jako malou. ONA je DOSPELA, chapes??? Uz to neni mala holka!!! Jediny ceho tim dosahnes, bude ze se ta holka pak nevyzna. nevyzna se v citech ve vztazich a bude silene naivni. Neprojde si normalni pubertou, prvnim libanim atd...

Velice brzo tva dcera prijde na to co ji delas hnusnyho a obrati se od tebe... a ja ti to moc preju.

to ze deti musi poslouchat, s tim souhlasim. jenze v tvem podani to zni tak, ze ty mas vzdycky pravdu a pres to nejede vlak...

""O masturbaci soudím že škodlivá není, ale rovněž není NIJAK prospěšná a odebírá mladému člověku jen čas a energii zužitkovatelnou lépe. Ať si slečny které se tu rozčilovali že dceři pokud jí nedopřávám sex - že ji týrám uvědomí, že narodit se někde v arabském světě v zapadlé vesnici, vyříznou jí běžně v 6. letech klitoris nějakým špinavým nožem na stahování ovcí a malé stydké pysky sešijí k sobě aby za ni její rodina dostala od budoucího manžela více velbloudů.. Ano, Tohle je týrání..""" - tohle je nelidske... to co delas ty je citove a dusevni tyrani.

"""
Dříve měla dcera relativně volný režim s tím že dohoda byla - minimálně do 22 ŽÁDNÍ kluci. Pak o tom sice nechci do zasnoubení vědět ale pídit se po nich už nebudu. Bohužel ona tohle na jaře porušila. Takže teď je buď ve škole kam ji vozíme autem (ekonomka) nebo pod dohledem. Kamarádka k ní na návštěvu občas zajít smí. Má sebrané kapesné a peníze, zatelefonovat smí jen z pevné linky. Společně chodíme případně na vycházku, na zahradu a zaplavat si takže má zdravého vzduchu dost. Nemyslím že mě nenávidí, prostě jasně chápe že máme něco domluveného a ona to porušila a teď ponese trest. Na dobu neurčitou, až dostane rozum.""" - zdravy rozum bys mela mit ty. Prosim prestan nicit zivot tve dceri a zajdi se zeptat psyhologa a sexuologa co mas delat...

JENZE TY JSI TAK HNUSNA A SOBECKA, ZE TAM STEJNE NEPUJDES. Nepsali ti tady jen o 2 generace mladsi deti, ale i dospeli lide. Myslis si ze jen proto ze jsi stara rasple, tak mas ve vsem pravdu? Pripadas mi jakobys prave vylazla z jeskyne...
 UKO Muž23 Kategorie
27.09.2004 12:12:48
Vážená paní, jste dle mého názoru hloupá a sobecká. Více se s Vámi nemá cenu bavit.
Aby se Vám to jednou nevrátilo. ale přál bych Vám to.
Smajlík  Kmet Muž43 Kategorie
27.09.2004 12:05:16
Vážená paní,
sama jsem matkou šestnáctileté slečny. Dosud mám v paměti rady a ponaučení, která mi dával můj tatínek. Nikdy mi nic nezakazoval, protože asi věděl, že dítě v tomhle věku si život začíná zařizovat po svém, jen se mě snažil řídit. A šlo to. Zákazy nic nevyřeší, maximálně vaši dceru obrátí proti Vám, nebo z ní vyraste poddajný a dobře manipulovatelný jedinec - až se jednou vdá, tak jí to rozhodně nebude k dobru. Myslím, že při výchově dětí v tomto věku, je potřebná nejen tolerance k názorům dítěte, ale také určitá úcta. Děkuji Bohu za svého tatínka, který mě nenápadně chodil kontrolovat, jestli jsem šla opravdu tam, kam jsem mu řekla. Řekl mi o tom, až když jsem byla dospělá a měla vlastní děti. Zkuste třeba tohle, je to osvědčené. Myslím, že svými zákazy dceru zbytečně ponižujete a jste zbytečně tvrdá.
 matka 38 let
27.09.2004 11:59:12
Pokud chceš, aby si tvá dcera připadala doma jako v pasťáku, tak jseš na dobrý cestě.....
Smajlík  Rossistka Žena18 Kategorie
27.09.2004 11:54:25
Achjo, chudák holka. Až si tak v 40ti letech sedne a řekne si: "Vždyť já jsem si vůbec nic neužila!" Třeba tu zlost na Tebe nedává najevo, ale až si uvědomí, že si v mládí nic neužila kvůli matce, která ji kontroluje jak ve vězení, tak bude naštvená. Dost ji držíš na provaze, to není dobrý a do budoucna by to mohlo mít i negativní vliv. Děkuju, že mám takový rodiče, jaký mám...
Smajlík  kachnitruksi Žena Kategorie
27.09.2004 11:52:15
Nevím, co bylo ve 33075, nečetla jsem to.

Normálně jsem poměrně liberál, takže beru, že každý má právo vychovávat své děti jak uzná za vhodné. To ale vůbec neznamená, že ti tohle chování schvaluji!!! Ovšem nechápu, proč svou dceru nepřihlásíš rovnou do kláštera - na procházky s matinkou ( představenou ) může chodit taky. Víš jak se jí ve škole musí všichni posmívat, že jí taháš za ručičku tam i domů? Ta holka z tebe musí mít mindrák jak poleno. A že tě nenávidí, na to můžeš vzít jed. Je to přesně tak, jak říká Hardin - to nejsou pravidla dvou rovncenných stran. To je tvůj diktát nepřipouštějící odpor. Připomínáš mi Hitlera...
Smajlík  rajska Žena39 Kategorie
27.09.2004 11:42:04
tak mi připadá, že je to jediná zpověď, která unisono vyvolala pouze negativní reakce (kromě těch mých samozřejmě)....
Smajlík  odq
27.09.2004 11:41:54
Ježíš to je ale hrubka. Vibrátory ne vybrátory . To si fakt zasloužím
Smajlík  Zenit Žena33 Kategorie
27.09.2004 11:36:13
Te´d když už jsem trochu klidnější, tak bych ti ještě rád něco připoměl. Šokuje mě tvá věta:
("kvantita versus kvalita a zkušenost")
Ty si z nás snad děláš srandu! Ty a zkušená? Dovol abych se s chuti zasmál. Ty tady včetně tvých "zkušeností" nesaháš 17-letým holkám ani po kotníky. Je až neuvěřitelné, co se v lidské hlavě dovede zrodit. Jinak z té tvé poslední věty je vidět, jak mládím pohrdáš, závidíš mu mládí a proto svoji dceru týráš. A jak se tak koukám, tak tě neodsuzuje jenom mládí, ale i starší od tebe. Jak tak koukám, tak VŠICHNI! A jestli si myslíš, že vychovávat se dá pouze tvými metodami, tak otevři oči a koukej kolem sebe. Až na takové výjimky jako si ty, všichni ostatní vychovávají JINAK. A úspěšně.
 Hardin Muž Kategorie
27.09.2004 11:33:41
Jsem starší jak ty. A musím se díky tobě za starší generaci stydět. Každý člověk by měl projít normálním vývojem (první lásky,bolestné rozchody,zkušenosti života atd.)
Tak, jak ti to píšou ti o generaci mladší. Dcera využije první příležitost a může to být ženatý muž, nebo povahově pro ni nevyhovující a zkazí život sobě, dětěm a i tobě.
Jéňa
Smajlík  Jéňa
27.09.2004 11:33:30
Připadá mi, že jste jako z jiného světa. Ne století, ale opravdu z jiného světa. Spíš planety. Sex je odpradávna přirozenou součástí lidského žití. Je pravda, že nyní je sexu někdy až dost, ale to vaše řešení je ubohost. Týrání vlastní dcery. Asi si neuvědomujete, že může mít v budoucnu větší problémy kvůli izolaci do které ji dostáváte svou despocií, než by měla možná po setkání se sexem ve svých 17 letech.
Kontrola prádla mi připadá úchylná. S svojí dcerou mám dohodu, že když je prádlo při menstruaci od krve, tak ho prostě namočí do kbelíku se studenou vodou. Skvrny se odmočí, já jsem osvobozená od nelibé kontroly a dcera od ponižující kontroly. A výmluva k roztrhanému prádlu... nebylo by lepší ho kontrolovat až po vyprání? Já to alespoň tak dělám. Připadá mi to hygieničtější.
Co se týče sexu zvířat, nemáte pravdu. Třeba u šimpanzů bylo zjištěno, že sexují nejen za účelem rozmnožování. Že dokonce masturbují a mají své "vybrátory" z klacíčků.

V každém případě díky za inspiraci, jak se nikdy nechovat ke svým potomkům.
Smajlík  Zenit Žena33 Kategorie
27.09.2004 11:31:47
Nejste náhodou členka nějaký tý pošahaný sekce??? Ať je to jak chce, určitě by jste se měla jít léčit někam na psychyatrii!!! Vám přidá normální takhle vaší dceru úplně izolovat od světa? Přemýšlela jste někdy jak se asi musí cejtit? To chcete aby byla jednou samostatná? A jak asi, když má za zadkem vás a o tom okolnim světě nemá ani ponětí?!?!?! Jste egoistická kráva a já přeju vaší dceři, aby se z toho probrala (jako že jednou se tak stane) a všechno vám vrátila. Neni možný, že v naší dnešní společnosti ještě existujou takový individua jako jste vy. Chápu, že jí chcete před jistýma věcma ochránit, ale myslíte, že tohole je optimální řešení? Stranit jí mimo společnost? Aby byla bez kamarádů, aby neměla přehled o tom jak to tady chodí, aby trpěla komlexama a různejma depkama? Normální člověk potřebuje společnost svých vrstevníků a ne sedět s "maminkou" doma na zadku. Je mi vaší dcery opravdu líto Měla by jste vyhledat nějakýho psyhologa a POŘÁDNĚ SE NAD SEBOU ZAMYSLET!!!!!!!!!!!!!!
Smajlík  Samanthaa11 Žena17 Kategorie
27.09.2004 11:27:58
este manapadlo... vodite ju do skoly?
ani by som sa necudovala keby si to o prestavkach rozdavala niekde na zachodoch so spoluziakmi..a nie s jednym ale s kazdym co prejavi zaujem...
nie kvoli chticu..ale z trucu....
Smajlík  goralka Žena29 Kategorie
27.09.2004 11:25:20
Ty jsi nána, že svět větší neviděl. Ale myslím, že tohle tu bylo řečeno už hodněkrát.
Snad jenom říct, že jsem ráda, za mojí chápavou, tolerantní a hodnou mamču. Já osobně být tvoje dcera, tak v osmnácti padám z baráku. NIkdo by mě tam neudržel. Nenapadlo tě třeba, že tvoje dcera porušila "dohodu" protože se jí ta "dohoda" nelíbila? Zamysli se nad tím, než něco takovýho vypustíš z pusy.
 Pix20 Žena18 Kategorie
27.09.2004 11:24:56
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
27.09.2004 11:22:12
Teda, ženská, léčit si svý mindráky na chudince holce, že se nestydíš!!!! Kazit ji nejlepší roky, akorát ukazuješ, jak seš neschopná matka, když ji všude vodíš za ručičku, jak haranta, to v ní vychová fakt super žebříček hodnot. To ji nech rovnou zazdít nebo co tak třeba nějaký klášter? Tam by taky byla na vzduchu, štrikovala by po večerech a žádný chlap....ta ti jednou fakt poděkuje:( A to že s tebou bydlí a ty ji musíš platit školu, jídlo a vzdělání sis měla rozmyslet dřív a ne ji za to trestat. Měla někdy vůbec možnost jít někam na brigádu? Je mi jí tak líto.....:(((((((
Smajlík  šachovnice
27.09.2004 11:18:13
Bylo toho tu už napsáno až až, takže nemá smysl, abych se tu taky rozepisovala o tom, že si myslím, že se vůbec nechováš správně(a to je ještě slabé slovo). A navíc jsem tu nebyla o víkendu, takže netuším co se tady všechno dělo a snad se mi ani nechce to číst.

Každopádně by mě ale zajímala jedna věc- proč to sem vlastně ještě píšeš? Když už jsi to sem psala tolikrát a četla jsi reakce lidí? (které navíc určitě nebylo zrovna příjemné číst) Píšeš, že bránit se nepotřebuješ a je to to jedno, že si tu o tobě většina lidí myslí, že to nemáš v hlavě úplně v pořádku. Chceš svůj názor vnutit ostatním nebo co? A nebo jen tímhle způsobem hledáš pomoc sama pro sebe, protože tě třeba v dětství matka týrala podbným způsobem a ty teď nevíš jak se z toho traumatu vzpamatovat a všechnu svou vnitřní zlost přenášíš na dceru? A nebo se vyžíváš i v tom, že sem píšeš věci, o kterých dobře víš, že vyvolají vlnu rozčilení?

Opravdu by mě jen zajímalo proč to sem píšeš...
Smajlík  Sherinka Žena22 Kategorie
27.09.2004 11:18:07
Tak ted nevim, jestli nahodou neni april, nebo co se to deje...

tak s takovoudle mother bych vydrzel tak dlouho, asi tak jako je potreba na zbaleni veci...

mimochodem, to, ze si byla vychovana v duchu absolutni poslusnosti zdrzenlivosti atd(predpokladam), neznamena ze je to super pro tvoji dceru.

zeby nejakej komplex???
Smajlík  dave.
27.09.2004 11:15:43
Žít a nechat žít.
 velvity Žena22 Kategorie
27.09.2004 10:59:46
Ježiš marja!!!!Nejsme ve středověku pani...
Smajlík  Miracle Žena23 Kategorie
27.09.2004 10:59:25
Je mi líto, ale já si myslím, že je to jen další provokace, která tu má rozčeřit vlny...
Smajlík  Ela Žena Kategorie
27.09.2004 10:54:49
Do 22? Sorry, ale to mi příde trochu patologický.
Myslim, že s timhle druhem výchovy nakonec spláčeš nad vejdělkem.
Nejsi náhodou v nějaký sektě?
 Pie Muž31 Kategorie
27.09.2004 10:53:09
Tohle snad není možný!!! Nežijeme v 19 století, tak se prober!!!!!
Co čekáš? Že ti tvoje dcera za tvoji "péči" v budoucnu poděkuje?
Onanie ubírá energie, sex slouží pro přenos gen. informací.......... To máš z kostela???
Je mě z lidí jako jsi ty na blití!!!!!!!
 EMPEROR Muž31 Kategorie
27.09.2004 10:50:51
vyvedu te z omylu.. jedni z nasich vyvojove nejblizsich "pribuznych" - simpanzi bonobo, provozuji sex se samicemi i mimo dobu rije... prakticky sexem udrzuji spolecenkou hiearchii a kontakt... takze v tom prvnim bode ses uplne mimo... stejne tak jako i v tom zbytku.. nechtel bych byt tvoje dcera...
 Michail
27.09.2004 10:47:37
přečetla jsem si tuto zpověď a jsem opravdu v šoku..

1)pze to cos napsala je zcela jistě psychické týrání..uvědom si,že tvá dcera je v nejlepších letech a ty ji držíš pod ochranou jak kdyby byla vězeň..vycházky jen s tebou,vozíš ji autem do školy(i ze školy)nemůže si důvěrně popovídat s kamarády(kamarádka občas za ní na návštěvu smí)>>proboha se vzpamatuj!!!!!!!!dyť tvá dcera už má svůj rozum,už není malá má svě zájmy,chce dělat věci co se v 17 dělaj-chodit na disky,bej večer venku a nesedět s rodiči doma tradičně u televize a dívat se na nudnej program!!!dyť je to tvá dcera tak si to už konečně uvědom..chceš ji chránit ale ty si myslíš,že když ji budeš hlídat jak někde v kriminále že se to na ní nepodepíše???píšeš že ona poprušila dohodu a toto je její trest???to je poněkud absurdní a ty by sis už konečně měla uvědomit,že žijeme v 21 století a všechno je mnohem hektičtější a né jak bylo u Tebe za dobu tvého mládí..Být tvoji dcerou tak okamžitě sbalím věci a uteču,pze tvůj přístup k výchově tvé dcery je opravdu ponižující,zastaralý a hlavně absolutně absurdní..

Ty si myslíš,že když holce v 17 letech zakážeš jakýkoliv cit ke klukovi tak dosáhneš svého??že tvoje dcera bude do 22 panou???dřív nebo později ti dcera uteče a pokud ne,tak bude tak zakomplexovaná,že pak bude mít problém navázat i rozhovor skýmkoliv!!!by mně zajímalo,jak reaguje na tvůj postoj k výchově dcery tvůj manžel-pokud je stejnýho názoru tak teda potěš koště a lituju vás všechny-bo tohle to už vážně není normální
Smajlík  tenisáček Žena21 Kategorie
27.09.2004 10:45:11
Ani47, vážně se nad sebou nechceš trochu zamyslet? To, že tvůj život nestojí a nebo nestál za moc neznamená, že se musíš hned "mstít" někomu dalšímu a omlouvat si to nějakou pseudolží o tom, že je to pro něčí dobro. Takhle to prostě není!

Po pravdě, se divím, že se s tebou třeba dcera ještě o něčem vůbec baví. Proč se jí snažíš stále do něčeho mluvit? Proč ji nedáš nějakou tu volnost, ať ukáže, jestli je schopná se postarat, obstát v tom, co je od ní očekáváno, rozhodnout se. Je to mladý člověk, má právo si šlápnou i vedle, ale má hlavně právo žít. A ne přežívat! Protože to co předvádíš, to se ničím jiným nazvat nedá. Ale nejde jen o sex, jde o o to ostaní. Dostáváte jí do naprosté izolace od okolí, od lidí. A to si vážně přeješ?

Pomáhat můžeš, ale až to bude potřeba. A pokud budete mít s dcerou rovný vztah, tak by určitě přišla, pokud by pomoc potřebovala. Takhle se obávám, že k sobě cestičku nenajdete...
 sca Muž96 Kategorie
27.09.2004 10:45:00
Souhlasím s prvním odstavcem, pak už s ničím. Dnešní doba je přesexualizovaná, denně ráno potkávám billboard, kde mladá žena pije mléko přímo z kravského vemene a mléko jí stéká po bradě, ona se při tom tváří velice vzrušeně... :o) Víte, na co je tato reklama? :o) To byste neřekli- na výrobnu železa- kvalita přímo od zdroje... :o)))))))
Vždycky se u toho mlátím smíchy... :o)))))

Ráda a s gustem dál míním napadnout vaši "tradiční morálku". Berete zde do úst velice silná slova, ačkoli si to ve svém zaslepení asi vůbec neuvědomujete.
Člověk jediný ze všech živočichů používá rozum a tudíž jedině on neužívá sexu jenom jako prostředku k rozmnožování. Ano, my JEDINÍ si ze sexu můžeme vzít rozkoš a jedině my jsme bytosti na vyšší úrovni oproti jiným savcům a živočichům.
A tuto rozkoš si neužíváme posledních 100 let, jak uvádíte, nýbrž od doby, kdy je člověk člověkem. Ovšem od dob zrození křesťanství se mají lidé změnit podle Božího slova a užívat sexu jenom pro plození dětí.
Ale lidská podstata tkví v něčem jiném, my neobýváme zemi jenom posledních 2000 let od narození Krista, my ji obýváme už pár milionů let.
Těžkým hříchem nazývají rozkošný sex jenom křesťané. Nikomu nebereme jeho víru, ale ať nám nikdo nebere náš ateismus! Jenom lidé bez vlastního rozumu se uchylují k rozumům někoho jiného postavených na hlavu...

Co se týče onemocnění, člověk který si užívá sexu nemusí nutně onemocnět pohlavně přenosnou nemocí! Čistě sex nepřináší žádná onemocnění, když se člověk vyhýbá extrémní promiskuitě a ví, jak se chránit. Mohu si užívat sexu se svým přítelem, jediným člověkem a přitom si libovat.

Co se týče masturbace a manželových velbloudů... Masturbace poukazuje na přirozenou sexuální potřebu, kterou sice křesťané považují za hřích a nepotřebnost, nicméně člověka i zvířata nezřídka tato přirozená potřeba přepadne. Upozorňuji na slovo PŘIROZENÁ... Ano, uvědomte si, kolikrát už jste zažila obyčejně se uspokojovat třeba psa, který ochotně nepohrdl vaší nohou!
Člověku ani zvířeti masturbace neodebírá potřebnou energii, kterou by mohl jinak prospěšně využít, nýbrž uvolňuje přetlak energie, který by mohl jinde napáchat pěknou paseku! Víte, jak člověka ničí zevnitř třeba vztek??? Opět neuvolněná energie, která ničí člověka...
Manželovy velbloudy bych vědomě opomenula, protože nikdo si nevybere, do jakých poměrů, kultury a země se narodí. My jsme teď a tady!

K vaší dohodě bych dodala totéž co ( myslím) Hardin, k dohodě je potřeba znát názor obou stran. Dohoda znamená kompromis, o kterém se ve vašem případě nedá ani náhodou mluvit. Myslím, že byste nám měla osvětlit důvod, proč jste k této despotické "dohodě" dospěla. Nevidím žádný rozumný, v přirozenosti už malého dítěte je zamilovávat se a toužit poznat druhé pohlaví i zblízka. Už děti ve školce si hrají na doktora a zkoumají se. To, že vy si usmyslíte jednostranou dohodu, že dcera do minimálně 22 let nesmí mít nic s klukem, řeší jenom váš blíže neurčený problém. Jestliže nejste věřící, opravdu
Smajlík  Kosher Žena30 Kategorie
27.09.2004 10:43:39
fakt jsem se zasmála...děkuji za pobaveni..mám návrh..běž mezi zvířata, pokud možno bez dcery a bude vše ok a nikdo ti nebude nic vyčítat..
p.s. napadlo te kdyz se vyspala s tím klukem,tak jsete ji s manželem zničili vztah s někým s kým to mohlo být vážnější a s kým mohla být šťastná??? co bys řekla tomu kdyby ti maminka odehnala manžela at uz by ti bylo kolik chceš...určitě bys byla štastná,že ti vzala budoucnost, štesti,které mela za neštěsti stejen jako ty u tve dcery
 Maud Žena Kategorie
27.09.2004 10:39:02
..vtipné..ale moc dlouhé..
 Fallen Muž37 Kategorie
27.09.2004 10:36:10
Ještě že nejste moje matka.a co se týče těch stu let................než něco napíšete,tak si laskavě trochu prostudujte dějiny:-)))))))))
Smajlík  Corra Žena30 Kategorie
27.09.2004 10:33:58
Chtěl jsem Tě tady původně utloukat argumenty (je jich víc než dost) ... ale vidím, že si pořád meleš svou písničku a nechceš se nad cizím stanoviskem ani zamyslet, natož abys třeba zhodnotila, jestli není lepší ... a jestli s Tebou není něco v nepořádku.

Takže se spokojím s prostým tvrzením, že jsi NEBETYČNÁ kráva a lidi jako Ty by buď neměli mít děti ... a nebo druhá možnost - už jako odiče by měli dostat pořádně přes hubu, což by sice nepomohlo, ale bylo by to to nejsprávnější, co by bylo lze udělat.

Bohudík za mou maminku ...
 Xardas Muž17 Kategorie
27.09.2004 10:25:41
este nieco vdaka bohu za moju matku ktora mi v case ked ma ucila o antikoncepcii, povedala:
VERIM TI, PRETOZE VERIM SEBE A VERIM TOMU, ZE SOM TA DOBRE VYCHOVALA... TAK MA NESKLAM...

ty neveris vlastnej vychove..a to je tvoj problem....
 goralka Žena29 Kategorie
27.09.2004 10:23:44
Škoda, že o dceru později "přijdete" mnohem víc, než by jste o ní "přišli" teď, kdyby někam občas vypadla a zablbla si jako ostatní holky ...
Bohužel tahle chyba už pak napravit nepůjde ...
 Jameson.
27.09.2004 10:23:20
takze...
vykat ti nemienim...na internete vykam len ludom, ktorych si vazim, tu vo virtualnej realite vek nema opodstatnenie, je to len cislo zxa tvojim menom ktore nemusi byt pravdive...
osobne dufam, ze si z nas robis zarty...
pretoze ak nie.. lutujem tvoju dceru..a v konecnom dosledku lutujem teba, pretoze si viem predstavit ako dopadnete...
dcera bud utecie z domu len co bude mat 18 (a never tomu, ze tomu zabranis, akonahle bude mat 18, mozes sa postavit aj na hlavu a nezabranis tomu), je pravdepodobne ze kvoli tomu necha skolu, aby si mohla zarabat na seba a vypadnut od despotickej matky (cize logicky, za jej nedokonale vzdelanie mozes TY, pretoze si jej nedala prijatelne podmienky na zivot) a ak neutecie, znamena to, ze si z nej vychovala dusevneho mrzaka bez vlastneho nazoru, ktory to v zivote bude mat tazke, pretoze si NEVIE v dnesnej dobe vybojovat miesto na slnku..a za to mozes TY.....spackas jej zivot...
alebo...
neutecie, pocka kym dostuduje, (mna zaujima, KTO ti dal pravo napriklad 20 rocnej zene zakazovat sex?????? je to proti zakladnym ludskym pravam!) vypadne z domu a poznam 3 take mlade zeny, ktore len co vypadlo z domu zanevreli na svoje matky tak, ze ich nechcu uz nikdy vidiet....ani sa nedivim ked si predstavim tvoj pristup k vnucatam, mam mdloby....

aj v jednom aj v druhom pripade jej znicis zivot....vychovavas z nej dusevneho mrzaka, v 17 rokoch ju vodos zo skoly a do skoly, smie sa "hrat" (vsimas to slovo? ) len pod tvojim dohladom, ponizujes ju pred kamaratkami a aj pred nou samou....

lutujem ta...a vies preco? lebo si viem predstavit tu situaciu ked si raz mozno uvedomis, co si na svojej dcere napachala za zlo....

ano, nemam 47, mam 24 ale ver,, ze som si toho prezila na jeden ludsky zivot az prilis....kludne sa mi mozes ozvat na mail, poslem ti moj pribeh a mozno poxopis, ze by si sa mala spamatat... kym nebude neskoro....
 goralka Žena29 Kategorie
27.09.2004 10:22:20
Bože nejsi normální! A já být tvým děckem, tak bych tě asi nenáviděla. Navíc se z tvého dítěte pak stane 22 holka, která bude usedlá a zabržděná. Nebude vědět, jak se v týhle době chovat. Jako to nevíš ty!!!!
Ubíráš jí nejkrásnější léta života... Vzpomatuj se a nechovej se jako k*áva!!!!!!!!
Smajlík  Calypso Žena20 Kategorie
27.09.2004 10:21:18
Nie predmanzelsky sex, ale tvoja vychova je skodliva - znie to pre teba ako zbytocne utocny nezmysel, ale je to tak.
Mala by si si precitat nieco zo psychologie a etologie. To, ze primarne ma sex rozmnozovaciu funkciu, neznamena, ze nema mnoho inych psychologickych a socialnych funkcii!!! (aj u zvierat..)

Male podobenstvo pre teba:
Zatoze primarna funkcia cesty s dietatom do skolky je doviest dieta do skolky, je podla tvojej logiky nevhodne, nespravne, ba nemoralne pocas cesty skackat, spievat si riekanky alebo jest jablko, ano?

Ty potrebujes vzdelavat...
Smajlík  elelel Žena28 Kategorie
27.09.2004 10:21:17
Pěvně doufám,že až tvoje dcera nabyde plnoletosti,nebo dostuduje vezme nohy na ramena a už se nikdy neukáže..copak chceš aby tě nenáviděla?
Hodně se toho za těch čtyřicet let změnilo a ty by sis to měla konečně uvědomit.Asi tě nezajímá,že tvoje dcerka vůbec není šťastná,ty máš jenom svůj sobecký režim a ten se musí dodržovat.
A do 22 let žádní kluci?myslím,že v 18 bude dávno za horama..
A nechceš přece abys jí svou výchovou dohnala třeba k drogám?
promiň,ale tohle je pro mě naprosto nepochopitelné,jsi případ pro psychologa/psychiatra.
Je mi velmi líto tebe i tvé dcery..
Smajlík  uběhaná Žena20 Kategorie
27.09.2004 10:21:12
Je to tedy k nevíře, co vše je tu napsáno, jak autorkou tak i ostatními, ale mě by zajímalo, jak se k tomu postoji matky staví dcera????
Zatím jsou zde stanoviska většiny, kteří by nesnesli takový "teror" a fakt by bylo nemožné v tomto přežívat s naším náhledem na život, ale třeba ona vůbec netrpí, protože je tak vychovávána od mala...
Měli jsme ve třídě taky spolužačku z věřící rodiny a byla naprosto vyrovnaná a vůbec jí nepřišlo, že by trpěla a o něco přicházela, když se nebavila s ostatními, nechodila a nespala s klukem, ale na druhou stranu musím říct, že nás nikdy neosočovala, že jsme nenormální nebo špatní...

Ani47 se trochu rozjela ve vnucování svých rádoby nejlepších postojů a je absolutně netolerantní k těm, co nevyznávají její druh víry...

Ani47, mohla byste nám sem napsat pravdu co Vaše dcera?? Pomineme kontrolu spodního prádla. (Mimochodem, jsem matka také a ještě mě nenapadlo kontrolovat ani synovy slipy a dceřiny kalhotky, ani jsem nic podobného nezažila doma).
Dělá jí problémy dodržovat pravidla nebo je bezproblémově respektuje?
Díky
 klika65 Žena47 Kategorie
27.09.2004 10:16:58
dobrý den paní Ani47,
znám jeden druh zvířat, který provozuje sex i pro zábavu a není to člověk. pokud jste tak chytrá a podle vašeho způsobu vyjadřování máte i načteno, zabavte nachvilku svou mysl tím, že si to zjistíte.
nebudu vás urážet. sama vychovávám nádhernou holčičku, a proto vás celkem i chápu. pokud bych se řídila vaším rozumem, už teď bych měla začít kolem baráku budovat vodní příkop, obehnat ho ostnatým drátem a stavět kulometní hnízda ... jenže mám strach. mám strach, že má přehnaná péče o soukromí toho budoucího puberťkáka mi ji vezme. jediné co jí můžu dát, je komunikace. jednou, a bude to už velmi brzy, bude mít vlastní rozum a nebude chtít používat moje oči a ruce na poznávání světa.
vy jste maminka a sama asi víte co dělat, ale to chcete vy nemusí být to nejlepší pro vaši dceru. nemůžete jí "ochránit" od všeho zlého. berete jí tím jeden článek života a ten jí bude pozdějí chybět.
 cholera Žena28 Kategorie
27.09.2004 10:15:37
1)lidi většinou nejsou zvířata,to akorát ty jsi kráva.
2)jestli mi matka prohlíží prádlo tak by mi to neřekla,i kdyby v něm našla zaschlé sperma,protože ví že by se tím přede mnou strašně shodila.
3)je hezký že sis vsugerovala že tvůj styl "výchovy" se nezamlouvá jen nám-"dětem" pod 22let-ale podivej se pořádně KOLIK je tu příspěvků od "dospělých".
4)mám dotaz: V kolika letech jsi začala žít sexuálně TY?
5)Být tvou dcerou se nechám dobrovolně vykastrovat a zašít,abys mě konečně pouštěla kam chci. Co takhle dcerunce koupit pás cudnosti aby ses o ni nemusela bát?
6)něco jako jsi ty se jen tak nenarodí,to se vyskytuje.
7)právě proto že tvá dcera nežije někde v asii bych očekávala že bude mít trochu víc svobody.
8) No to musí být úúúúúúžasný- "chodíme společně na procházku","chodíme si občas SPOLU zaplavat do bazénu","kamarádka k ní občas může".......hele a co když je tvá dcera na holky? Být tebou dám do jejího pokoje skrytou kameru abys viděla jestli nedělají něco nemravného,popřípadě jestli je nenapadlo si povídat o klukách.To je hrozný hřích!:o)Vlastně pardon,zapomněla jsem že z tohoto důvodu svůj pokoj nemá.

Mohla bych pokračovat do nekonečna,ale mám zábavnější věci na práci než ti dávat najevo že nejsi normální.Ovšem kdybych tě znala,pošlu na tebe sociálku.čau
Smajlík  MillieSunny Žena22 Kategorie
27.09.2004 10:13:23
promin ale tyhle vychovne metody se mi jako ucinne nezdaji
Dle toho co si napsalo to vypada ze si nekdy v mladi byla znasilnela mas se sexu traumata a snazis se svuj postoj prenaset na dceru.Myslim ze je na case navstivit odbornou pomoc jinak je velka pravdepobonost ze to skonci s vasi dcerou dobre,jelikoz tvrdy rezim zalozeny na traumatech ma za vysledek dalsi traumata a E55
Smajlík  LazarusXXXVIII Muž18 Kategorie
27.09.2004 10:11:11
mám spíš pocit, že si děláte z nás všech srandu...
a nebo si jí neděláte a pak je to horší. :-(
čeho tím dosáhnete, že dcera bude panna do 22 let? (ve 22-ti jsem rodila)
Možná z ní uděláte zakomplexovanou holku, možná taky jakmile padne "onen" rok, tak bude jak utržená z řetězu, protože najednou bude smět co co nesměla a jak se ví, zakázané ovoce nejlépe chutná...píšete, že to akceptuje, protože porušila "pravidla"
(určená vámi, takže žádná domluva, ale příkaz) jenže proboha, co může dělat? vyzvedáváte ji ze školy (čimž ji ponižujete před ostatními) a chováte se k ní jak k malému spratkovi. Nezlobte se, ale já bych vás za mámu nechtěla ani náhodou a asi nebudu sama. Být vaší dcerou (díky bohu, že se tak nestalo) dávno uteču.To, kde vaše dcera bydlí není domov ale vězení. Je mi líto, ale to je můj názor. Jste sobec a nejsmutnější je, že vůči vlastnímu dítěti....:-(((
Smajlík  tolerance Žena28 Kategorie
27.09.2004 10:08:09
"Konečně jedna chytrá paní co správně vychovává svou dceru!":)
Jé mi z tebe na BLITÍ :p
Smajlík  zipík Žena Kategorie
27.09.2004 10:07:15
Hádám, že jednou zústaneš osamocena, na vozíčku, někde ve starobinci. Jedině tam budeš schopna zpytovat svědomí. Budeš k tomu mít spousty času. A to mi věř, že spousty.
 Mert* Muž Kategorie
27.09.2004 10:05:23
Máš pravdu v tom, že pokud rodiče živí dítě (byť dospělé), můžou si určovat pravidla. Ale netuším, v čem by tahle výchova mohla být dceři prospěšná? Až se osamostatní, bude nejspíš chtít dohnat co zameškala a bude jak utržená ze řetězu.
 Vlora
27.09.2004 10:04:01
a cotvoje dcera na to? kolik jí vlastně je?
 žELVA Žena32 Kategorie
27.09.2004 10:03:42
Jsi nejaká frigidní!!
Kazdopadne ..chudak tvoje dcera...
Co je moc,to je moc,ale tenhle tvuj pristup ..to je az prilis!!
 Nikki Žena25 Kategorie
27.09.2004 10:02:47
Promiň, ale takhle se chovat k vlastní dceři na počátku 21 století? To snad nemyslíš vážně, ještě ji pořiď pás cudnosti - a bude dokonáno.

Když už jsme u těch kalhotek - běž do háje - já jsme také matka dvou dcer a nikdy by mě nenapadlo jim je prohlížet.

Je mi Tě líto, muselo Ti být kdysi hodně, ale hodně ublíženo ze strany můžů, že to svým chováním přenášíš na svou dceru. Tohle není pro ní život, to je horší než kriminál. Zamysli se nad tím, jak by bylo v Tvé situaci Tobě? A nebo jsi chtěla říct, že jsi měla sex jen, když jsi plodila děti? A v tom případě kolik jich máš?
Smajlík  svitluny Žena Kategorie
27.09.2004 10:02:40
Já teda nevim, ale říká se NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY!!!! Co třeba takoví delfíni nebo šimpanzi (a další jiní lioopi!) ti všichni dělají sex pro pobavení, jako hru. Prostě je to baví. Takže nějaké stupidní řeči o tom, že jenom lidé dělají sex pro pobavení je nesmyls.
Je mi 22 a jsem šťastně vdaná!!!!!!!!!!!
Proč nedopřát své vlastní dceři kamarády, rozptýlení a zábavu. Je to lidské, rozumné a já bych v životě nedopustila, aby mé děti trpěly.
Jen jeden případ pro tebe, snad ti otevře oči: Jedna nejmenovaná moderátorka peříčka byla mou kamarádkou. Otec ji utiskoval přesně tím samým způsobem jako ty utiskuješ svou dceru. A podívej, utekla z domu a co z ní je. Hraje porno, fotí porno a nic a nikdo jí nezabrání, aby v tom zkončila. Přitom stačilo jen trochu svobody a byla by uplně jiná............
Smajlík  BIBIp
27.09.2004 10:01:35
Ani47:
Ještě doplním, co si myslím:

Máš prostě panickou hrůzu ze sexu (psychiatrická diagnóza!!!) a měla bys vyhledat psychologa/psychiatra, dřív, než tvá dcera skončí na drogách, nebo na E55.
Smajlík  Colorlight Žena35 Kategorie
27.09.2004 10:00:51
hele to co si sme napsal mysliš opravdu važně? takže ty chceš mit z dcery do 22 pannu aby se ji ve škole smala že s nikym nechodí že je furt doma že je jiná a divná? víš ty co to rpo tu holku musí zanmenat za traumata bez kamaradu nesmi ven nesmi si uživat života? v nejlepších letech života ji nasadiš domácí vězení misto aby zkoušela aby zjistila co jo co ne? chceš mit z dcery holku která naletí prvnimu volovi a vleze s nim do postele? ty seš teda fakt dobrej magor
 parmi Žena18 Kategorie
27.09.2004 09:59:28
Chudák dcera. Jsem šokován Vaším přístupem, nezdá se mi to normální. Všechno je relativní. Možná si myslíte, že jste udělala pro "šťastný" život Vaší dcery maximum. Oháníte se minulými dobami, ale víte, jaký byl postoj k sexu a kvalita života s tím spojená před 20. stoletím? Doporučuju přečíst knihu "K hříchu i k modlitbě" od Mileny Lenderové.
Můj názor: kazíte dceři život. Jistá morální výchova je namístě, ale tohle už je příliš. Ano, v dnešní době je možná přesexováno, spousta věcí by na veřejnost vůbec nemusela, ale patří taky k životu mladých lidí najít lásku a spolu s rozvíjením vztahu poznávat své i partnerovo tělo. Je to normální a zdravý vývoj. Nechci vůbec domyslet, jaké psychické následky to pro dceru může nést.
 Fantom Muž36 Kategorie
27.09.2004 09:59:01
A tak mě napadla ještě otázka zdánlivě z jiného soudku, ale ve skutečnosti velmi související. Má tvoje dcera přístup na internet ? Jestli nemá z mravních důvodů, tak jaktože ho máš ty ? Nekážeš náhodou vodu a sama nepiješ víno ?
 Unknown Human Being Muž27 Kategorie
27.09.2004 09:58:06
Nejsi na tom tak, že ti chybí sex, tak ho nedopřeješ ani druhým?
Není tak přesexováno, spíš si všechno moc bereš a trápíš tím své blízké. Své dceři víc pomůžeš, když jí vysvětlíš, jak se chránit před početím nebo před nákazou pohlavní chorobou, než když jí budeš sex zakazovat nebo znechucovat. Může se pak stát, že bude zatrpklá a asexuální jako ty a bude celej život nešťastná. Sex je normální, je normální o něm mluvit, nenormální je askeze a považování sexu za něco špatného.
Podívej se třeba nejen na ty delfíny, i určitý druh opic provádí sex pro zábavu a jsou vyhlášené tím, že díky tomu nejsou vůbec agresívní. Z toho si vyvozuji, že kdyby lidi víc sexovali a nebylo na světě tolik impotentů, nebylo by ani válek. Howgh!
 Evča Žena Kategorie
27.09.2004 09:56:47
Díky za moje rodiče, ještě že byli a jsou takoví jací byli a jsou ........ tvou dcerou bych nechtěla být ani ve snu!
Smajlík  Ňáátko Žena33 Kategorie
27.09.2004 09:46:58
Tak jen tak pro upresneni k vete: V přírodě zvířata NIKDY neprovozují sex pro "zábavu"... NENI TO PRAVDA:-) Spolu s lidmi jeste pro zabavu sexuji (desny slovo) treba delfini.

A co jako reakci? No, ja nemam slov, myslim, ze vse podstatne uz bylo napsano nize.
Smajlík  pan.smith@post.cz Muž24 Kategorie
27.09.2004 09:34:39
Ách bože, chudák holka....teď je jiná doba...
Smajlík  Luletinka Žena16 Kategorie
27.09.2004 09:34:23
Nezlobte se na mě, ale minimálně bude mít Vaše dcera jakési trauma a to díky Vám a Vašemu chování. Vždyť na to právo nemáte. Ano, máte právo, aby Vaše dcera, pakliže jí šatíte a necháte u Vás bydlet, dodržovala jakési Vaše podmínky soužití, ale čeho je moc toho je příliš
 Aneta 22
27.09.2004 09:33:52
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
Smajlík  Hardin Muž Kategorie
27.09.2004 09:32:13
Božínku, děláš všechno proto, aby Ti Tvá dcera co nejdřív jak to bude možné utekla z domu. Nenapsala si, kolik jí je, ale soudím kolem osmnácti. Uvědom si, že každý dospívající člověk chce mít svou volnost a své soukromí. Můžu říct, že moji rodiče taky byli přísnější, i když mě pouštěli téměř všude, musela jsem být vždy do určitého času doma a platili pravidla, které se nesměli porušovat. To vy máte doma taky, ale ty vaše pravidla se možná hoděj na vesnici před sto lety. Bereš své dceři hodně a zakazuješ jí úplně nesmyslné věci. Proč by se proboha mohla zamilovat až ve 22? Kdo Ti dává právo jí udávat, kdy se ona zamiluje??? Kdy Ty si se poprvé zamilovala? Taky Ti maminka ZAKÁZALA se do 22 zamilovat? Proč nezačneš svou dceru vychovávat trochu lidštěji? Doba se změnila, tak si to uvědom a nebuď jak sto let za opicema. A to že je v reklamě občas pěkná nahá žesnká? No a co? Chlapům se to líbí a ženskejm (některým) také.
Jinak souhlasím s Rossistkou - nechtěla bych být Tvojí dcerou ........
Smajlík  gi666 Žena35 Kategorie
27.09.2004 09:30:54
btw, z archivu zpovědnice...

POUČENÍ: Sexuální příručka z roku 1894


RADY A POKYNY PRO MLADOU NEVĚSTU, KTERAK SE CHOVATI A JAK ZACHÁZETI S INTIMNÍMI A OSOBNÍMI VZTAHY VE SVAZKU MANŽELSKÉM KU PROSPĚCHU NEZRUŠITELNOSTI TÉTO POŽEHNANÉ SVÁTOSTI A PRO SLÁVU BOŽÍ

Autor: Napsala Ruth Smythersová, milovaná žena reverenda L. D. Smytherse, pastora arkadické metodistické církve, při výročním regionálním shromáždění.

Vydáno léta páně 1894

Pro citlivou mladou ženu, které se dostalo řádné vychování jest svatební den paradoxně dnem nejšťastnějším a nejhrůznějším zároveň. Kladným okamžikem jest svatba sama o sobě, kdy je nevěsta středem pozornosti a odehrává se krásný, Bohem požehnaný ceremoniál, který symbolizuje její triumf nad mužem, kterého si k sobě připoutala, aby vyplňoval všechny její tužby po zbytek života pozemského. Zápornou chvílí jest pak svatební noc, kdy se nevěsta musí vykoupiti takříkajíc tím, že bude poprvé čeliti hrůze sexuální zkušenosti. Za těchto okolností poslyšte, drahá čtenářko šokující pravdu. Některé ženy očekávají zkoušku ohněm o svatební noci s radostí, takových pocitů se vyvarujme! Sobecký a tělesně založený manžel může lehce takového nevěstina smýšlení zneužíti. Nikdy by nemělo upadnouti v zapomenutí jedno zásadní pravidlo manželství: dávati se musí pomálu, zřídkakdy, a hlavně s nechutí. Jinak by se mohlo přihoditi, že manželství stane se místem pro ukájení živočišných tužeb.

Na druhou stranu, utlačování nevěsty nemusí vždy zacházet do krajnosti. Ačkoli je sex v tom nejlepším případě odporný a v nejhorším případě bezbožný, bolestivý a ponižující zážitek, musí se přetrpěti, a ženy tak činí od počátků věků. Odměnou budiž jim svátost monogamního domova a dětí jež touto cestou vznikají.

Pro nevěstu je ve většině případů zbytečné brániti se ženichovým započínáním sexuálního aktu. Ideálním manželem byl by ten, kdo by k své ženě přistoupil pouze na její vlastní žádost a pouze z důvodu zploditi potomstva. Takové jemnosti a nesobeckosti však od průměrného muže očekávati nelze.

Většina mužů, pokud nežije v sebezapření, bude sex vymáhati téměř denně. Moudrá nevěsta statečně protrpí nejvýše dva sexuální zážitky týdně v prvních měsících manželství a postupem času by se měla všemi možnými způsoby snažiti, aby se četnost styků snižovala. V tomto ohledu se použíti dá předstíraná nemoc, ospalost či bolesti hlavy. S úspěchem se setkávají také večerní hádky, škorpení, popichování, sekýrování a hašteření zhruba hodinu předtím, kdy obvykle započíná svádění.

Chytré ženy mají v zásobě novou a lepší metodu, jak odmítnouti a odraditi manžela s jeho milostnými návrhy. Dobrá manželka může čekat, že do konce prvního roku manželství se jí podaří snížit častost intimních sblížení na jedno týdně a do konce pátého roku svazku manželského na jedno měsíčně.

Mnoha ženám se podařilo do desátého výročí sňatku poroditi děti všechny a docíliti úplného ukončení sexuálního vztahu se svým manželem. V tomto období se mohou spolehnouti,
Smajlík  odq
27.09.2004 09:26:13
Proč nedáš dceři svobodu?
Myslíš že ji takovej život baví?
Tebe by to bavilo? Ale upřímně!
Chceš z ní mít frustrovanou trosku, která nemá pro co žít (pardon, pro tvoje ideály)?
 Lion Muž38 Kategorie
27.09.2004 09:24:02
strašný....zodpovědnost vzniká svopbodou a modudrým evdením ne zákazama..atd...jsem v šoku...kdybych byla tvojen dcera spáchám sebevzaždu !!!! strašný přístup.....pak nemaj být zakomplexovaný a dezimformovaný mladý..kterým se tu pak lidi smějou že neví v 25 letech co ej antikoncepce....měla by ses zamyslet a změnit přístup....takhle spíš ubližuješ než pomáháš !!
Smajlík  Kačka Žena31 Kategorie
27.09.2004 09:23:56
aliuqa na kápla,Áňo47 pověz nám,skrzeva jakou sektu k nám promlouváš?Pouč nás hlupáky ,kteří nevíme nic o správném životě,vždyť jenom ty jsi oprávněna soudit a poučovat druhé
 topik Muž Kategorie
27.09.2004 09:23:21
Na zpovědnici je zase děsně přeprstěno!
Nezlob se na mě, ale tebe bych nechtěl ani za matku ani za manželku!!!!!! Mohu ti říci, že podle mého skromného názoru se dopouštíš něčeho horšího, než je týrání svěřené bezmocné oosoby. Jsi psychická troska a ubožák., které kdyby někdo ublížil, tak bych ho pchválil. Ze své dcery děláš otrokyni a já ti přeji, ať ti to brzo vrátí i s úroky ty ZRŮDO!!!!!!!!!!!
Smajlík  Hardin Muž Kategorie
27.09.2004 09:21:06
Kurva co ty jsi zač????????!!!!!!!!!Já s tebou žít v domě,tak tě buťto ubodám jako ti mladí chlapci ve zprávách.........nebo tě aspoň pořádně nakopu do té tvé debilní hlavy a vypadnu honem rychle z domu.............

Nemyslíš,že už jsem dávno v tak trochu jiném století a že je úplně jiná doba než ta,ve které jsi vyrůstala?!To,co ty teď děláš,je týrání..........v arabském světě je to normální,je to tam zavedeno a dělá to každý.........ale my tam nejsme......si myslíš,že když jsi byla vychovávána takto,tak musíš svou dceru vychovávat stejným způsobem???!!!Jestli bude taková,jako ty,až vyroste,no to teda nevim........nejspíš z ní bude stará panna...........eh,tak to by byl teda život.........
 Samael Muž19 Kategorie
27.09.2004 09:18:16
pěkné...
Smajlík  odq
27.09.2004 09:15:13
Colorlight : Na tom není nic zvláštního. Té paní je přece 47 let, to znamená, že vždy ví, co je pro všechny nejlepší, sežrala všechnu moudrost světa a ty, ve svých 29, jsi o téměř generaci mladší, tudíž nic takového nemůžeš vědět a proto si nebude brát takové rady k srdci.
 Unknown Human Being Muž27 Kategorie
27.09.2004 09:14:06
Pár názoru o dvě generace mladších "dětí" vás nemůže rozházet? Evidentně si nedokážete připustit že i MY máme dost rozumu - včetně vaší dcery. Mám stejný názor jako 98% všech tady takže nebudu už opakovat co bylo řečeno 1000x... Jen pro vaši informaci, myslíte, že vaše metody připadají divné lidem co nemají děti popř. těmi dětmi ještě jsou...a co řeknete na to když mí prarodiče (ročník 40!) - poté co jsem jim dala přečíst vytisklou minulou diskusi (zpověď už byla vymazána, ale vy si zajisté pamatujete) - dostali nejprve záchvat smíchu a následně mě ujistili že patříte nejspíše do Bohnic?
No ale co...nevím proč se to tu vůbec řeší, vás evidentně nikdo nepřesvědčí o nesprávnosti vašeho chování...
Smajlík  Ewka Žena19 Kategorie
27.09.2004 09:13:46
Tento příspěvek mi příjde jako výplod chorého člověka zmanipulovaného nějakou sektou.
Takže ty se chceš vrátit o nějakých 100 - 200 let zpět,kdy se dívky koupali odlečené , aby náhodou nebyly mravně ohroženy při pohledu na vastní nahé tělo?! Nebo povinný sex pouze za účelem plodit děti?!
Doufám,že Tvé děti nebudou natrvalo poškozeni tvoji výchovou a budou umět využít svobody ,kterou jim dnešní doba přináší pro vlastní sebezdokonalování a přirozený rozvoj vlastních duševních a fyzických dispozic.
Smajlík  aliuqa Žena26 Kategorie
27.09.2004 09:11:06
Ani47, já jsem ti své napsala do zpovědi 33075...
Jsem nadále šokována tvým přístupem...
Smajlík  Colorlight Žena35 Kategorie
27.09.2004 09:07:21
S tim ze je presexovano naprosto souhlasim.Cpou to absolutne vsude.
Ale to ostatni...?
Jo jsem o dve generace mladsi a tohle mi neprijde normalni ale neprijde to normalni ani moji mame ktera je ve vasem veku ani nikomu jinemu kdo ma zdravy rozum.V podstate nechapu co vam na tom tak vadi.
Jsem krestan ale tohle odmitam (je to slozita debata zda pred ci po svatbe).
Predpokladam ze ji taky chcete najit sama manzela kdyz uz vam na jejim sexualnim zivote tak zalezi ale bohuzel vas asi zklamala nebot uz mu nemuze dat onen venecek kvuli kteremu zije jako trestanec.
Dekuji Bohu za inteligentni matku jez necti staroveke tradice!
Smajlík  Ciri Žena17 Kategorie
27.09.2004 09:05:58
No tě prsk... chudák holka.. takovéhle názory... nevím, nevím, jestli to dítě jednou bude úplně normální - myslím, že takováhle výchova má možná nějaké ty váhody - já jednou také budu přísnější matka, ale tohle je už síla - dnešní doba je jiná - to dítě bude chudák, nebude mít dost kamarádů - může z toho mít jednou trauma - z mužů jako takových i z opstatních lidí... neříkám, že by měla střídat kluky a flámovat každý víkend,a le tohle je za trest!

Vaše názory jsou přinejmenším zastaralé... ale tohle vám už nikdo neřekne - doufám, že se nebudete zlobit,když vasi zpověď dám přečíst i svojí kolegyni - at se pobaví :o)))

Je mi jasné, že si z toho nic dělat nebudete, že vás nikdo nepřesvědčí o tomm, že je vaše chování přinejmenším divné, ale nenapadá mě jediný člověk, který by vaše nározy sdílel, nebo se k nim přikládal - a že znám opravdu HODNĚ lidí :o))
Smajlík  kolobrnda Žena21 Kategorie
27.09.2004 09:03:24
Jestli ji nutíte, aby absolutně poslouchala, žádní kluci atd. do doby než je doma nebo jí bude těch zmíněných 22 let, tak si zakládáte na pořádněj průser. Takový holky, co měly dřív všechno zakázaný se po dosažení "svobody" chovají jak urvaný z řetězu. Ani se nebudete stačit divit, jak rychle se všechno pokusí dohnat a co všechno bude provádět. Čím víc ji budete izolovat, tím horší to bude a NEJEDNÁ SE O VÝJIMEČNÝ PŘÍPADY, TAK JE TO VŽDYCKY.
Smajlík  Aenigma Žena28 Kategorie
27.09.2004 09:02:22
Myslím, že by si měla přestat žít v předminulém století - do 22 let žádní kluci? Kde bereš právo řídit někomu život? Souhlasím že je přesexováno, ale člověk by měl mít právo rozhodnout se sám, jestli tomuto trendu podlehne a sám by si měl regulovat, do jaké míry se přizpůsobí. Od zvířat se lišíme i v mnoha dalších věcech - kultura, komunikace, ničení planety, lov pro zábavu, .... Proč nemluvíš i o těhto věcech?
 Opcom Muž38 Kategorie
27.09.2004 09:02:18
tvé názory,které prezentuješ ve svých rozhřešeních a v této zpovědi, jsou natolik hloupé a omezené, že si myslím že nejseš "žena Ani47",ale spíš bych tě tipoval na nějakýho provokatéra,který si u reakcí které způsobí leští bambus.
A pokud náhodou žena opravdu jsi,tak bys asi zřejmě měla vyhledat psychologa aby s tebou rozebral tvé,zřejmě nepříliš povedené dětství
 topik Muž Kategorie
27.09.2004 09:01:28
1.díky takovejm jako si ty vznikaj děti s komplexama
2.proč by nebyla masturbace prospěšná? zbavim se tim stresu
3. my za to nemůžem, že si byla panna do 22 a pak sis někoho vzala kvůli tomu že si s nim čekala děcko
4.nemáš právo řikat svý dceři do kdy má někoho mít dokdy ne, je to sobectví spojený se závistí, že ty sis v tomhle věku pořádně (vlastně vůbec) neužila
5.tim, že si jí zrušila kapesný se akorát zesměšňuješ
Smajlík  CIIaTeR Muž36 Kategorie
27.09.2004 09:00:41
Chudák holka , co si myslíš že děláš ?? Už to není tvoje malá holčička... Jen tě začne nenávidět a při první příležitosti od vás uteče.. Tohle chceš ?? Není lepší se s ní domluvit poradit jí antikoncepci a požádat aby se chránil i partner aby nedošlo k otěhotnění a nebo zapoměl vůl že teletem byl ???
 Timik Muž Kategorie
27.09.2004 09:00:30
Přeji pěkný den a taktéž slunce v duši...
Abych se přiznala, nejsem si jistá, jestli stojíš o můj názor, ale zkusím to... Nejsem o dvě generace mladší než Tvá dcera (je mi 23) a myslím si, že co děláš, není správné. A pozor, říkám to já, která jsem také nikdy nic s žádným neměla. V době dospívání jsem byla nemocná a teď je to najednou hrozně těžké. Společnost je jinde, nikoho to nenapadne, spousta lidí to není schopna pochopit... A já už v tomhle věku nejsem tolik spontánní, abych na to jen tak "hupsla". Přišla jsem kvůli tomu o nějaké vztahy (ne kvuli sexu, ale já jsem znervoznila, když na mě muž jenom sáhl! A nedivím se, že jsem mu připadala divná) a trápím se kvůli tomu dodnes, přepadám si strašlivě sama.
Myslím si, že tím, že budeš dceru držet mimo společnost, společnost nezměníš. A můžeš jí hodně ublížit. Ale snad to dopadne dobře, kéžby...
 denní motýlek
27.09.2004 09:00:25
Ta tvoje přemoudřelost a nabubřelost je na psychiatrickou léčebnu. Znovu říkám : NEMÁŠ patent na rozum. To, že ti je 47 neznamená vůbec nic. V vtém případě spíše degeneraci mozku. Byl bych velmi rád, aby vás ve stáří dcera vyhodila na ulici a starejte se o sebe jak chcete.
To, že musí bezpodmínečně poslouchat, to si snad děláš srandu. Nejseš nic jiného než despota z degenerovaným mozkem. Vaší dceři bych doporučil zavolat na linku důvěry a aby se snažila najít bydlení někde jinde a to okamžitě.
Víš co z ní vyroste ? Zakřiknutý člověk bez vlastního názoru, naprosto neasertivní, zvyklý poslouchat. Klidně se může stát obětí obchodu s bílým masem. I když to by se vám asi líbilo, konečně byste se zbavili té zodpovědnosti, že ?
Tak mě napadá, jestli ona náhodou není vámi nechtěná a takhle jí to nedáváte najevo ? Připadá mi že ano.
Ještě jedna otázka : Jste věřící ?
Smajlík  Unknown Human Being Muž27 Kategorie
27.09.2004 08:59:31
Ses uplna pica chudak holka dyt ji uplne znicis zivot. A to ze zvirata v prirode neprovozuji sex pro zabavu neni pravda - staci se podivat treba na nektere druhy opic kde to slouzi k utuzeni vztahu v kolektivu. Mela by ses nad tim zamyslet dyt nakonec mladi sme jen jednou ne?
 jkggh
27.09.2004 08:58:47
Taky bych nechtěla být tvojí dcerou ... a co pan manžel - ten má taky harmonogram, když poruší pravidla ?
Smajlík  Daphne Žena Kategorie
27.09.2004 08:49:18
Hezké,mít takové rodiče,tak už visím,nebo bych byl minimálně v Bohnicích v pavilonu 31B.Hodně štěstí při výchově popř. dalších"mláďat"
PS: Kdyby se náhodou nevrátila už nikdy domů,tak se nedivte a nikomu to ani neříkejte.
Smajlík  Victor Čistič Muž38 Kategorie
27.09.2004 08:48:05
Nepřipadáte mi normální, ale je to vaše věc Věřte, že jednou se to všechno obrátí proti vám
 nikolínkaaa Žena17 Kategorie
27.09.2004 08:47:24
Nechtěla bych bejt tvojí dcerou.....
Smajlík  Rossistka Žena18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk