Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.316946, vloženo 01.07.2008 12:52:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Smlouva s občany
I. Preambule

Priority kandidáta na předsedu vlády Mirka Topolánka

Práce: Všem spravedlivě snížíme daně a usnadníme podnikání. Tím umožníme vznik nových pracovních míst. Snížíme nezaměstnanost na polovinu, na úroveň před nástupem vlád ČSSD.

Právo: Omezíme prostor pro korupci snížením moci byrokracie, všudypřítomné státní regulace a obrovského přerozdělování. Zkrátíme soudní řízení na půl roku.

Podpora rodiny: Vrátíme rodině její důstojné místo ve společnosti. Vytvoříme prostor pro posílení mezigenerační solidarity.

Protibyrokratický boj: Radikálně omezíme objem vládních pravomocí, které dávají prostor pro svévolné zásahy státu vůči občanům.

Prestiž v zahraničí: Budeme hájit skutečné zájmy našich občanů ve světě.

II. Co garantujeme

Vláda jednoduchých a nízkých daní

Daně klesnou 100 % daňových poplatníků, tedy nejen bohatým. Všem lidem stoupnou čisté příjmy a firmám zisky.
Daňové přiznání bude možno podávat na jednom listu.
Úpravy DPH nepoškodí žádnou skupinu obyvatel. U 70 % zboží a služeb daňová sazba klesne (mj. u tepla a energií). Případné zvýšení cen malé části zboží a služeb o několik procent bude kompenzováno vyššími čistými příjmy a důchodcům valorizací penzí ve výši 1000 Kč měsíčně.

Vláda vzdělání a skutečné solidarity

Nezavedeme školné, ale změnou financování studia zvýšíme počet vysokoškoláků na průměr EU. Především zvýšíme podíl studentů z nízkopříjmových skupin, který je u nás až čtyřnásobně nižší než ve vyspělých zemích.

Zastavíme současné snižování životní úrovně důchodců ve srovnání s těmi, kteří pracují. Změny penzijního systému se dnešních seniorů nedotknou.

Finanční spoluúčast ve zdravotnictví se nebude povinně zvyšovat. Zachováme ústavní právo na bezplatnou zdravotní péči na základě veřejného zdravotního pojištění.
Výrazně snížíme celkové doplatky za léky proti současnému stavu, poškozujícímu hlavně chronicky nemocné a starší spoluobčany.
Peníze ve zdravotnictví soustředíme především na co nejkvalitnější léčbu vážnějších onemocnění.

Vláda konce zbytečné byrokracie

Zrušíme nesmyslné zákony a předpisy komplikující život našim občanům a firmám (mj. minimální daň, registrační pokladny, placení nemocenské firmami, zákon o neziskových zdravotnických zařízeních, omezení studentských brigád).
Zjednodušíme zbytečně byrokratické zákony (mj. živnostenský zákon, školský zákon).
III. Čemu zabráníme

Konec vlády korupce

Zabráníme současné snaze vládnoucí ČSSD zametat všechny vlastní kriminální kauzy pod koberec a brzdit jejich vyšetřování. Zasadíme se o co nejrychlejší došetření těchto afér do konce. Vůči korupci ve vlastních řadách povedeme nulovou toleranci a budeme ji řešit nekompromisně.

Konec vlády s komunisty

Zabráníme nástupu rudé koalice KSČM a ČSSD v jakékoli formě. Zabráníme posilování vlivu komunistů.
Zabráníme zrušení lustračního zákona. Znemožníme návrat příslušníků i spolupracovníků StB a dalších exponentů minulého režimu do vysokých postů ve státní správě.

Konec vlády normalizačních praktik

Zabráníme návratu normalizačních praktik a omezování prostoru svobody, patrnému hlavně po nástupu Jiřího Paroubka. Zastavíme snahu ČSSD a komunistů vyvlastňovat, zestátňovat, zastrašovat média, schvalovat neadekvátní brutální zásahy policie bez následného potrestání viníků.

Zabráníme politicky motivovanému zneužívání policie.

Občané České republiky mají právo na pravidelnou kontrolu plnění závazků Občanské demokratické strany a na neprodloužení mandátu v případě jejich neplnění.

--------------------------- ---------------------------------------- ------------------

Tuhle jsem na to narazil a docela mě to pobavilo. Vlastně si říkám, jestli bych to neměl zařadit spíš do Vzkazů, vtipy přece obvykle dáváme tam... ale sci-fi zase patří do Tvorby... nevím, tentokrát ponechám posouzení na ostatních administrátorech.

BTW - nejradši mám poslední tři odstavce, to musel psát nějaký bývalý politruk:-)
 kristusek E-MAIL:   Muž33 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
01.07.2008 18:06:14
Ano, tato smlouva je neplatná, asi to bude tím, že jsme ji, jako občané, nepodepsali ;o( Je mi z toho smutno...
Smajlík  Vionnie Žena30 Kategorie
01.07.2008 17:07:30
Klasická předvolební opičárna a slibování nesplnitelného, protože v ČR asi nikdy nezíská ODS tak výraznou většinu, aby byla schopna provést své reformy pořádně.
 kili von prag Muž18 Kategorie
01.07.2008 16:57:19
Jistě. Lepší zdravotnictví, lepší policie (tj. záměrně blíže nespecifikovaný přívlastek), vyšší důchody, nižší daně. To před volbami slíbí každá strana... Mě by ale spíš zajímalo, kde na to vláda vezme. Odněkud se ty penízky sypat musí. Lidé pořád nechápou, že jediný způsob, jak stáhnout náš schodek státního rozpočtu, je zvýšit daně, potažmo jiné poplatky... Dobrá vláda, která by naší zemi pomohla, musí mít odvahu provést zásadní reformy, které se u lidí setkají s obrovským odporem, tj. musí mít odvahu zasednout do vládních křesílek s tím, že příští volební období už se s korýtky můžou rozloučit.
 McGruderová Žena21 Kategorie
01.07.2008 15:08:45
Daniela - píše ODS předvolební sliby. To je dobrej džob, prostě si něco vymyslí a zakončí to "...a pobijeme komunisty":-DDD
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
01.07.2008 15:03:29
k smíchu jsou spíš ti blbci co na to skočili
 fltk
01.07.2008 14:35:29
A povedzte mi Kefalin, co si Vy si predstavujete pod takym slovom absurdny ...
Smajlík  Copavim Muž31 Kategorie
01.07.2008 14:29:43
spiš to vyznívá jako špatnej vtip. zní to krásně ale něčemu tak dokonalýmu může věřit jen debil. bohužel se ukázalo že celá smlouva s občanama by se dala vyjádřit příslovím "když ptáčka lapají...."
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
01.07.2008 14:00:05
btw: sice si myslim ze Paroubkovi byl populismus vycitan pravem ale .....
 Svejk Muž Kategorie
01.07.2008 13:53:28
To je opravdu perla. Čím se živí asi pisatel? Pokud se živí...
Smajlík  Daniela-Hildegard Žena38 Kategorie
01.07.2008 13:39:56
Uznávám že jsem poněkud před pojatý. Po životě v totalitě jsem si myslel že přijde pravice jako je v USA nebo tradičních evropských zemích. Ne mohu se ale zbavit dojmu že to mohl psát skutečný politruk v aktivní službě. Pořád mám takový ne příjemný pocit že KSČM a ODS jsou dvě frakce jedné strany a možná ani ne frakce. Společně zlikvidovali ODA jako skutečnou pravici a rádi by se zbavili KDU a Zelených. Pak by měli vždycky společně dost síly na to aby pustili jednou za několik období formálně k moci ČSSD, pokud by jim to vyhovovalo. Problém mají v tom že jim za pozadím stojí Evropská unie a Rusko o ně zjevně ne stojí. Proto jsou tak strašně euroskeptičtí. Unie jim mimo jiné bere část našich peněz a nutí je aby je investovali do věcí jako je kultura nebo silniční síť. Kvůli ní musí nazývat výrobky a zboží pravým jménem a ne mohou prodávat řepnou kořalku jako rum a prasečí kůže se sojou jako špekáčky. Taky se jim docela dobře daří štvát lidi proti sobě. To že část pacientů odsoudila ministra který se snažil zabránit rozkradení zbytků zdravotnictví a dalším miliardovým škodám byl husarský kousek. Přes podporu medií.
 MrSally
01.07.2008 13:16:49
Na muj nazor se muzes podivat do profilu.
 Copavim Muž31 Kategorie
01.07.2008 13:15:30
no a takovych blbcu mu todle sezralo k jejich cti se ovsem musi rici ze za velke podpory medii
 Svejk Muž Kategorie
01.07.2008 12:57:37
"Občané České republiky mají právo na pravidelnou kontrolu plnění závazků Občanské demokratické strany a na neprodloužení mandátu v případě jejich neplnění." - Co se ti nezda na tomhle? Myslim, ze to cely text vysvetluje.
 nEhE Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk