Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.312701, vloženo 12.06.2008 15:09:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Feťák
Ahoj všem,

dřív jsem měla tři roky kluka a byl to vážně slušňák. Samozřejmě i přesto měl svoje chyby, dost jsme se hádali, protože byl hodně žárlivý, dost sebestředný a cholerik povahou. Rozešli jsme se a já jsem si po nějaké době našla jiného kluka, se kterým jsem půl roku. Proč vlastně píšu? Narozdíl od mého bývalého kluka, který byl slušňák, nekouřil, téměř nepil, nefetoval, nemluvil sprostě nebo jen výjimečně.....je tenhle kluk grázl. Miluju ho, ale hrozně mě ničí. Zase jinak, než můj bývalý přítel, ale docela hodně. Několikrát denně kouří trávu, třikrát....čtyřikrát, i když jsem s ním a já nemám ráda ty jeho stavy, jak se všemu směje a není s ním moc řeč. On ví, že mi t vadí, ale pokládá to za svůj životní styl, je na to zvyklý a já byh řekla závislý, ale t on nerad slyší. Občas, třeba jednou za 14 dní, za měsíc či dva sáhne i po jiné droze, jako například po éčku nebo po papíru. Jinak si s nim super rozumim, ve všem nám to klape a jsem s nim jinak šťastná.

Lidi, já nevim, co s tim mam dělat. On má i svojí partičku kámošů, kteří jsou v tomhle podobní a troufám si říct, že většina z nich je na tom mnohem hůř než on, lajničky a podobně. Přítel tohle nikdy nezkusil a řiká, že nechce, ale já se o něm beztak dost bojím. Ach jo, tak mi něco prosím napište a zkuste to hnedka neodsuzovat. On měl hodně šílený dětství a doteďka to má v neuplný rodině zlý až se nestačim divit.

Jinak i dost kouří, sice se snaží přestat, ale nejde mu to, to chápu.....ale prostě je to blbý, pozorovat, jak se tak nějak ničí, když ho neskutečně miluju.

Měj te se.....a díky.
 Lucia20 Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.06.2008 22:16:20
Tak si rozmysli, co chceš, jestli jste ještě "mladí" a chcete si užívat, nebo to s ním myslíš vážně. Pokud ti jeho chování a výše popsaný styl života vadí, pokus se ho na to upozorňovat víc a víc. Když to s ním nehne ani tak, vyměň ho, nebo tě zničí.
 Striped Giraffe Žena20 Kategorie
12.06.2008 21:54:38
kolace a huleni neni nic strasnyho, sou horsi veci, dej mu svatek, si nikdy to nechtela zkusit? byt spolu na ecku je mazec, fakt.
 Shinu Žena Kategorie
12.06.2008 18:54:48
Mu to tak vyhovuje, nezmění se...záleží, jestli ty to přijmeš nebo ne.....pokud se Ti jeho životní styl, tak to ukonči, hlavně se ho nesnaž měnit, zakazovat a podobně.....stálo by Tě to hodně zbytečných sil
Smajlík  Hořká čokoláda Žena Kategorie
12.06.2008 18:07:46
Vím jak moc je těžké sledovat jak se ti ničí někdo, koho miluješ :'( ...bohužel vím. Podle toho ,co jsi psala to vypadá, že ty na tom nic moc nezmůžeš. Musí se to zlomit v něm. Je na něm aby si uvědomil, jak moc ho to ničí. Můj přítel to docela přeháněl s trávou a nejen já, ale i jeho kamarádi si i nj dělali starosti. Naštěstí si to uvědomil a hulit přestal. Zkus mu s tím nějak pomoct, podržet ho a taky mu naznač, jak je to úplně někdo jiný, když má v sobě drogy. Snaž se docílit toho, aby si on sám uvědomil, co mu to dělá....Moc ti držím palce
Smajlík  Lady J Žena19 Kategorie
12.06.2008 17:42:23
Já myslim, že to budeš muset přijmout jako součást jeho osobnosti, stejně z toho časem vyroste, tak jako většina
 Sovabobo2 Žena23 Kategorie
12.06.2008 16:57:10
Zkus se s ním domluvit, ať nehulí přímo před tebou, když jste spolu a chvíli předtím než se máte vidět taky ne, ale když spolu zrovna nejste, tak ho nech ať si dělá co chce...
Na chvilku to snad zvládne omezit, kvůli tobě... a ty budeš spokojenější, alespoň ho neuvidíš ve stavech který ti vadí.
 Moo-Moo Žena19 Kategorie
12.06.2008 16:55:05
Souhlasím s ballab, že inteligentní člověk by to měl mít v hlavě natolik srovnaný, aby po drogách nesahal. To, co píšeš (špatný dětství, nelehký život), ano je to pro toho člověka samozřejmě těžší, ale znám několik lidí, se kterými osud nejednal zrovna v rukavičkách a drogy kvůli tomu brát nepotřebují. Upřímně řečeno mi spíš přijde, že ten tvůj kluk je docela slaboch. Chce přestat kouřit, ale vůli na to nemá (a jde to přestat, fakt jo), problémy v rodině řeší drogama... Hm, no páni, to je fakt inteligent a úžasnej člověk.
 *luccka* Žena26 Kategorie
12.06.2008 16:52:44
ano, chudáček malinkej to měl těžký...víš co mam kolem sebe lidí, co to měli těžký? Často nemají žádnou rodinu, natož "zlou". Každej může mít blbý období, ale proboha ve dvaceti letech nebo kolik mu je už to není vyblbnutí se související s pubertou, ale vlastní blbost.To,že měl někdo těžkej život ještě neznamená, že si ho bude úmyslně ztěžovat ještě víc! Promiň, asi se neshodnem, nemám k tomu co víc říct, aby to byla nějaká konstruktivní diskuze.
 ballab Žena Kategorie
12.06.2008 16:46:07
ballab:
Možná proto, že jako malej (ano, malej...někdy ve 12 letech) se chytnul blbý bandy? Nebo proto, že to měl doma dost špatný? Já nevim.....opravdu nevim. Ale vim, že drogy nemusej brát jenom odpady společnosti a největší vyvrhelové či blbečci.
 Lucia20
12.06.2008 16:43:39
Sovabobo2:
Ale já mu to dopřávám, akorát jsem mu řekla, že mi to vadí, že se mi to moc nelíbí, zná můj názor, to je vše. A mě to trápí, ale nezakazuju mu to nebo tak něco. Rozhodně se neurážím a neodcházím pryč, když odpálí špeka. Nebo že bych dělala scény s pláčem a rozchodem, to vůbec ne! Píšu sem vlastně proto, že mě to ničí a nevím, jak to řešit.
 Lucia20
12.06.2008 16:41:56
jak může milej, CHYTREJ, VNÍMAVEJ, INTELIGENTNÍ člověk brát drogy? Ty v tom opravdu tu neskutečnost nevidíš? Nebo jen nechceš vidět?
 ballab Žena Kategorie
12.06.2008 16:37:42
Já vím, to je to "jinak". Znám to moc dobře. A bohužel mám zkušenost, že je to docela slušnej zabiják vztahů.
 *luccka* Žena26 Kategorie
12.06.2008 16:32:25
,,Ale tohle už není taková sranda jako pití nebo nevěra"

Pití je mnohem horší, než si sem tam zahulit. Sama píšeš, že je chytrej, milej a nejspíš i věrnej. Tak proč mu to nedopřeješ? Každej se baví jinak
Smajlík  Sovabobo2 Žena23 Kategorie
12.06.2008 16:28:27
luccka:
Já vím, že to zní paradoxně, jenže on je to hrozně vnímavej a milej člověk. Dost mi pomohl, postavil se za mě, je hrozně chytrej....to na něm taky obdivuju. Vždycky mě něčim potěší, že přinese kytku nebo mě vezme na večeři, mrknout na západ slunce, chodíme spolu běhat když je o víkendu čas. Je toho moc od krásnejch SMS až po to, jak hezky líbá, jak se usmívá. Je oblíbenej, protože se na nikoho nevykašle a vždycky si mezi školou, prací a jeho hroznou rodinou na mě udělá čas....Asi nechápeš, ale možná právě i těchto důvodů mě tolik štve a mrzí, že tolik hulí a že občas i na něčem ujede, chjo.....tim je to horší, prtž jinak je to bezvadnej kluk.
 Lucia20
12.06.2008 16:21:33
KvětyZla: Hm, mě by spíš zajímalo, proč tady prudíš ty. Nemáš co dělat, co? Ale když už jsi tak světový/á, tak věz, že Baudelaire si to ve chvílích volna rozdával s muži (tedy se stejným pohlavím). Možná by to pro tebe byla lepší zábava.
 *luccka* Žena26 Kategorie
12.06.2008 16:16:33
Já bych řekla že tohle je vážně závažný problém,protože tady už půjde i o život,na drogy e umírá a nejen to...měla bys kontaktovat někoho dospělého o jeho problému,rodiče...kohokoliv aby mu byl scopen pomoct,já osobně bych mu řekla že bud přestane hulit nebo se s ním rozcházím,ale láska je slepá.Ale tohle už není taková sranda jako pití nebo nevěra,tohle je závažný problém,který by se měl co nejrychleji řešit,at kněmu máš vztah jakej chceš,je na tobě jak se ted zachováš.
Smajlík  Rose
12.06.2008 16:12:37
Mně je to jedno, nevím proč to sem píšeš!
Smajlík  KvětyZla
12.06.2008 16:09:33
Ty naděláš....myslim, že to přeháníš. Ježiš tak mu věř ne že do ničeho tvrdšího nepude ne
 Sovabobo2 Žena23 Kategorie
12.06.2008 16:06:33
crook:
Já mam svých zájmů dost a nevyžaduju pořád jeho přítomnost, vidíme se většinou třikrát do týdne a je to vždycky super až do doby, než si začne balit špeka. Za týden pojedem spolu na čtyř denní akcičku ve dvou, moc se těšim...na druhou stranu se děsim toho, až bude několikrát denně pod vlivem THC a nebude s ním řeč, prostě to bude jinej člověk zase.....ach jo.....
 Lucia20
12.06.2008 16:04:25
Já vím, že láska je slepá, ale tohle... Holka, proboha, kam jsi dala oči? Přečti si to po sobě. Třeba 100x. Pak snad procitneš. První žárlivej a cholerickej slušňák, druhej feťák s partičkou podobných kámošů, silnej kuřák, kterej tě trápí, ale jsi s ním šťastná. I kdybych pochopila, že láska si nedá poroučet a někdy je to fakt těžký (a já to chápu, sama jsem se taky vykoupala, i když jinak), tak některý věci si protiřečí tak, že je skloubit nelze. Píšeš sem, protože hledáš řešení, jak z toho udělat harmonický vztah, ale z tohodle prostě štěstí neuděláš. Nevěř, že se něco změní. Pokud chceš radu, tak máš dvě možnosti. Buď budeš dlouhodobě trpět v jeho blízkosti nebo budeš krátce trpět rozchodem a snad si do třetice najdeš tu pozitivní kombinaci těchto dvou týpků, tj. nežárlivýho a pohodovýho slušňáka.
 *luccka* Žena26 Kategorie
12.06.2008 16:02:14
JEeeeee to je fetaaaaaaaaak on huuuuuuuuuuliiiiiiiiiiii. No mazec. Juuuu bere i ecko....No tyyyyyyyyyy voleeeeeeeee fetak blazen:

Pritom dela vysokou skolu a ma i brigadu. OK tak si najdi takoveho jako pred tim..treba i hodneho..ale uvidime jak moc se s nim budes bavit. Nejlepsi bude kdyz to bude lenoch ktery nema ani brigadu a nejradsi sedi doma LOL ROFL OMG FUCK Jo a nezapomen mu dat podminku bud ja nebo huleni. LOL Fakt dik za holku ktera me zna ale porad dod toho rype...Blbi mi prijde jen ze huli kdyz si s nim To fakt beru. To bych holce nedelal ale taky bych si obcas chtel dat s kamosi speka...

Imhoi nejsi klasicka husicka co je jen se SVIM KLUKEM a vlastni zajmy nula az minus?
 crook Muž22 Kategorie
12.06.2008 16:00:41
Lucia20: aha dik, tak to neni ten koho jsem myslel. moc ti asi neporadim, ale uvidis jak je pritel silna osobnost, kdyz sice kali, ale drzi se nejakejch mantinelu, za ktery nejde ani s partou kamosu, tak to nebude nic vaznyho
 nonamem
12.06.2008 15:56:28
nonamem:
Jmenuje se Radek....
 Lucia20
12.06.2008 15:51:12
ne lidi, ja Luciu chapu, jeste pred rokem bych byl prvni kdo by rikal at se na toho fetaka vykasle at ho uda, zastreli a podobne, ale poznal jsem jednoho cloveka, o kterem muzu rict ze je kamarad, je to clovek kterej respektuje moje protidrogove postoje a ja nevim naucil jsem se respektovat jeho, pod fetovanim si nepredstavujte ze by si denne pichal pervitin, ale obcas na necem ujede, je to hroznej blazen a zivel, ale je na nem neco silnyho pozitivniho, studuje vysokou a ne lehkou, pritom pracuje a holky na nej letej
 nonamem
12.06.2008 15:46:56
Prej první byl žárlivý, sebestředný a cholerik - vážně slušňák. No a teď zas feťák co je denně zhulenej a není s ním moc řeč. Kdy si nim teda tak super rozumiš a kdy že vám to klape, když je dennodenně mimo? A čím tě prosím tě tak okouzlil? Já nevim holka, chyba bude asi ve výběru.
 DobreVlocky Žena Kategorie
12.06.2008 15:43:58
jak se jmenuje pritel krestnim jmenem? :)
 nonamem
12.06.2008 15:41:24
Tímhle si musí projít každá druhá. Je dobrý to udělat bez dětí, aby zbytečně netrpěly. Užij si to
 OnionTwo Muž37 Kategorie
12.06.2008 15:37:34
Je dobře prověřeným pravidlem, že spíš, než by slušná dívka odnaučila feťáka, feťák naučí slušnou dívku, takže pozor na to. Blízký vztah omílá zábrany a tvá tabu (jako třeba marjána) mohou pomalu a plíživě přestat být tabu.

Jasně - mně se to lehko řekne, ale zkus mu položit otázku, zda raději oželí fet, nebo tebe. Nech mu čas na rozmyšlenou. A nesmí se z toho vykroutit, až ti bude odpovídat. Podle mě je nejlepší řešit věci narovinu, i když to chce silnou vůli (kterou - přiznávám se - sám moc neoplývám:-D)
 Ardnyj Lewieczi Muž23 Kategorie
12.06.2008 15:33:11
Já na tvým místě bych se na to vybodl, poněvadž pokud sám opravdu nechce, nikdo ho k tomu nedonutí, a to ani - představ si to - tvoje prosby ani pláč.
 timurek Muž39 Kategorie
12.06.2008 15:29:35
hsdg:
Ale znám ten stav, taky jsem kolikrát hulila a nejen s ním. Ale když si zakouřim trávu, tak je to jednou za tejden, 14 dní nebo klidně i za měsíc, jak kdy.

Narcomafia: Díky moc za odkaz, početla jsem si. A kloubouk dolu.
 Lucia20
12.06.2008 15:25:45
Ty si duha, prej feták :D :D To by mě zajímalo, jak říkáš kedrám potom.Když neznáš ty stavy, tak asi těžko tohle pochopíš...
Smajlík  hsdg
12.06.2008 15:20:16
ballab:
Je na vysoký škole a do toho má brigádu, takže něco málo vydělává.
 Lucia20
12.06.2008 15:18:58
Koukni sem, včera jsem tam psal diksuzi o tom.

http://www.zpovedka.cz/000294.ph p
 Narcomafia Muž25 Kategorie
12.06.2008 15:17:39
no s tímhle asi moc nenaděláš no.. :-(
 složenka Žena27 Kategorie
12.06.2008 15:16:15
on se nechce měnit. Takže se nezmění. Ani kvůli sobě, ani kvůli tobě. Jemu to vyhovuje. Nevidí, že to bude čím dál horší. Tobě je dvacet. Chceš, aby tvoje děti šli ještě dřív než do školy na pohřeb vlastnímu tátovi? Má ten tvůj miláček vůbec nějakou budoucnost? Studuje nebo vydělává? Zbyde vám na jídlo, nebo jen na fet? Začínám být alergická na věty "ale já ho tak miluju", pokud následují po výčtu charakteristik takového kalibru,že kdybych toho člověka v noci (možná i ve dne) potkala, radši přejdu na druhý chodník...Neodsuzuju ho, vybral si sám.A nebylas to ty, co si vybral. Tak hodně štěstí ve společném životě...
 ballab Žena Kategorie
12.06.2008 15:14:53
v tomhle se asi nedá moc radit, pomoct mu podle mě moc nemůžeš, to musí sám chtít přestat, jen si dej bacha, abych k němu nesklouzla i ty, nebyla bys ani první ani poslední, těch případů znám dost...
 Magdala81Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk