Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.281715, vloženo 29.01.2008 12:52:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Panic děvkařem, jak a proč
V duchu jsem dlouho doufal, že najdu svojí životní lásku, kterou budu mít rád a všechno bude fajn. Tak jsem čekal, čekal, čekal, čekal a nakonec jsem úplně skončil v depresích a beznaději. Každá holka, s kterou jsem se mohl vyspat byla vždy jen buďto příšerně tlustá, nebo hnusná, ale hodná. Vlastně jsem radši zůstal panicem, možná si někdo řekne co je tohle za rozhodnutí, ale prostě neměl jsem zájem za každou cenu přijít o panictví s první hnusnou holkou co potkám.

Jak jsem tak snižoval nároky, došel jsem k závěru, že mám hranici, kterou neprojdu dolů, je to hranice přitažlivosti. Tak jsem se jednoho dne fakt vybrečel do polštáře, nasral se a řekl si, že se za vše holkám pomstím, za to vše jak se ke mě chovali, že se stanu děvkařem, budu si píchat hezké holky a srát na ně. Že holky nebudu brát jako jedinečné bytosti, ale jako kus masa, na kterém mi vůbec nezáleží.

Můj svět se během pár týdnů změnil, za prvé jsem začal holky přitahovat, když jsem jim lhal měli mě rády, když jsem byl upřímný zneužili mě. Tak jsem začal lhát víc a víc a víc a najednou se do mě ty holky i zamilovali a všechno bylo snadné. Zjistil jsem, že děvkař je jediný člověk, kterého holka může milovat. Je to člověk, který dá holce to co chce, je trpělivý (protože zítra má rande z druhou a pozítří s třetí), je pozorný a ví co říkat (protože se baví s tolika holkama, že to už prostě ví jak lhát). Zpočátku jsem například pár holkám řekl upřímně, když se do mě zamilovali, že k ním nic necítím, abych se s nima nevyspal a pak je neranil na citech. Vysrali se na mě a řekli, že si budou užívat a na to mají někoho jiného. Tak jsem se na jejich city úplně vykašlal, vlastně dneska je to pro mě kus masa u kterého je mi úplně jedno, jestli raním jeho city. Každé holce navodím pocit jak je vyjímečná a miluji ji, i když v duši vlastně si často vůbec nejsem jistý, že ji nechci jenom ošukat a opustit.

Ale zde použiji výrazi holek, ke kterým jsem byl upřímný "vždyť já si jenom užívám, přece mě za to neodsuzuješ". Ano, přesně tak, i já si jenom užívám, přeci mě za to nebudete odsuzovat. Jedno je dobré, že když se chovám jako zmrd, tak se cítím dobře, necítím se odkopnutý holkama a sám, můžu si kdykoli zavolat holce a využít jí jak potřebuji. Můžu jim nakecat cokoli, aby se stalo to co chci a cítím se dobře, vlastně mi to stačí. Možná, to žádná holka nikdy nepochopí, ale to není vzkaz holkám. Je to jenom vzkaz, že jsem zkoušel být hodný a nefungovalo to a teď jsem zmrd a funguje to. A ještě něco nechci žádnou holku jako kamarádku, sere mě když mi to nějaká holka nabídne, že budem jenom kamarádi. Já mám své kamarády, ke kterým můžu být upřímný a kamarádit s holkama nechci, ani s jednou, protože jsou to mrchy, kterým se nedá věřit a tak s nima musí být jednáno. Nevím, kde to začalo, jestli první ublížil kluk holce, nebo holka klukovy, nevím proč ty věci jsou jak jsou, ale je to tak jak to píšu.
 nenapisu Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.06.2017 01:24:37
Tak tě tedy zřejmě nakonec osud nedobrovolného celoživotního celibátu minul nu tedy mohl by jsi napsat téměř po deseti letech napsat jak jsi dopadl
Smajlík  ProHolkyUjelMiVlak Muž25 Kategorie
27.03.2017 16:45:27
A víš jaká věc ti ještě přibyla?-sebevědomí. To holky přitahuje. Problem je, ze prave devky jako ty maji hodne sebevedomi, ne hodni kluci.
 Pisessracky
17.04.2016 11:07:47
Tak to by mě zajímalo, co jsi za neinteligentního labilního blbce. Vlastně je mi tě upřímně líto. Někdo ti zlomil srdíčko a ty ses nemohl nikomu vyplakat na rameno a tak děláš tohle.
BTW: Nauč se pořádně pravopis.
 Niki
05.07.2015 17:51:17
Často si taky říkám, jestli jsou ty holky tak přiblblé a mají klapky na očích - že některým klukům žerou jejich kecy a hlavně tečou z jejich nadměrně vysokého sebevědomí. Nemůžu si pomoct, ale nejvíc holek okolo mě měli namachrovaní debílci, kteří ale ve skutečnosti neuiměli zhola nic.. ve společnosti své přítelkyně měli vždy tvrdé hlášky, ale přitom jim stačilo dát jednu ránu a poslušně si lehli na zem.. a ještě vám pomalu děkovali, že je necháte odplazit se po čtyřech domů. Typický model: fotbalista s natuženým rádoby čírem, nacpaný v triku o dvě čísla menším aby byly svalíky z posilky co nejvíc vidět. Holky to skutečně nevidíte, že je to jen divadlo? Že naproti vám nesedí mistr světa, ale blbeček, který si na to jen hraje?
 JeToPravda45
17.10.2014 23:14:03
Holky jsou mrchy a tak s nimi musí být jednáno? Jak by se potom mělo jednat s klukama?Na světě je spousta potvor, ale chlapi, ruku na srdce (a nebo radši ne ;)). jste vy lepší?Co tak hroznýho vlastně holky klukům dělaj... Max. to, že je nechtěj nebo opustěj. A to je důvod, opovrhovat jejich případnym přátelstvím a značkovat je obecně jako mrchy, příp. děvky atp.? Ale prosim vás, na hodný holky se v tomhle světě taky kašle, kluci jsou taky víc přitahovaný těma, co s nima vyvorávaj. Neodsuzuju, když má někdo holku jenom na sex, ale je dobrý bejt fér a řikat jim to. Spousta do toho pak třeba nepůjde, ale dneska už je řada těch, co jim stačí, jak hlavní pisatel (u mě total lůsr) napsal, si taky užívaj. Člověk, kterej je hnusnej k ženskejm jenom proto, že s nim v určitym věku krásky odmítaly šukat, je chudák, sorry, mějte se tu, misogyni :D
 chachacha
14.08.2013 11:06:44
Nevím jestli tu někdo něco podobného nepsal, celou stránku se mi číst nechce :-D ale ten kluk má z části pravdu. Poznal jsem pár výjmek, pár holek které opravdu chtějí hodného kluka a jen tak s někým nejdou, ale těch je zoufale málo. Po rozchodu s mojí první holkou po 2,5 letech vztahu jsem byl na dně a chtěl jsem sbalit jinou holku, hodně často slýchám že vypadám dobře i kámoši mi často říkají že balení holek mám snadný s mým ksichtem :-D, no ale problém byl v tom že jsem byl až moc hodný. Pokaždé když jsem někde na zábavě nebo kdekoliv potkal holku tak měla o mě zájem, ale jen do té doby než si všimla že jsem pozorný, naslouchám jí a že mi nejde o sex na jednu noc. Kolikrát se mi stalo že se druhý den už holka neozvala a neodpovídala. Když už jsme byli v kontaktu dál tak jsem byl maximálně pozorný hodný, ona se mi svěřila se svýma problémama já jí vyslechl, poradil a ještě se nabízel že přijedu a pomůžu. Co se nestalo ??? Každá z těch holek která se mnou byla v kontaktu dýl jak jednu noc mi po nějaké chvíli řekla že jsem moc hodný, že takových kluků je málo ale že chce někoho jiného, dokonce mi většina těch holek řekla : jseš pěknej kluk ale jseš hodnej, a hodnýho poslušnýho kluka žádná holka nechce, buď svině, kašli na holky a uvidíš že tě bude chtít každá...Dlouho jsem s tím bojoval a nemohl prostě začít využívat holky a být jako ostatní, viděl jsem to všude okolo jak debílek kterej má holku totálně u zadku a kašle n ní jen ji využívá na sex tak ta holka za nim pořád leze a ne jen ona...No když už mi tohle samé řeklo několik holek tak jsem se nasral :-) zjistil jsem že když jsem upřímný a hodný většina holek po chvilce ztratí zájem, a tak jsem začal každé holce lhát, vymýšlet si různé příběhy, co dělám kdo jsem :-) a úplně jsem na holky začal srát...co se nestalo ?? Za jeden večer jsem byl schopný sbalit až 5-6 holek :-) a to jsem si vybíral pěkné holky. Se všema jsem teda nespal, s jednou se líbal na parketu řekl že hned přijdu a šel na bar, tam jsem se líbal s další a vzal jí ven nechal si ho vykouřit...šel zpátky potkal na parketu jinou a líbal se s ní, když jsem jí řekl že hned přijdu tak ona : ty už nepřijdeš vid ??? Neee neboj jak bych mohl neprijit to vis ze prijdu :-) jsi uzasna...a sel jsem dal sbalil u baru dalsi a uzil si sni venku. No párkrát se mi to vymstilo, když jsem na jedný zábavě dostal od 4 holek po sobě facku :-D ale zjistil jsem že když jsem hodný, upřímný snažím se se sexem počkat, zajímám se o holku chci jí pomáhat tak na mě každá sere ikdyž se jí líbím...když ale na holku kašlu a využívám a lžu tak mi nedělá problém jich sbalit hodně :-) Teď mám přítelkyni a Miluju ji i ona mě, ale taky mi řekla po nějaké době že jí přišlo že jsem takovej ten "bad Boy" a že jí to hrozně přitahovalo a ted zjistila ze jsem hodnej a tak...a ze bych mohl ne na ni srát ale bejt trosicku taky takovej ze pro ni neudelam vsechno proste...ale ji jsem uz sbalil a zacal sni chodit takze kdyz zjistila ze jsem hodnej tak me kvuli tomu ne
 Anonymouus
31.05.2013 15:02:47
Zkus takhle sbalit nějakou inteligentní. Holky, co za to fakt stojej, takhle nesbalíš. Na ty musíš tak, že jim nabídneš oboje. Musíš balancovat mezi děvkařem a hodným klukem. To já třeba neumím. Bohužel. Holky po mně šílí, když jsou mi jedno, a když mi jedno nejsou, jsem jedno já jim. Takže máš recht. Du do nějaký hloupý. To je easy
 tonys
04.08.2012 08:08:02
Lidi on má pravdu a odteď se tak taky budu chovat jako vsině každá holka na kterou sem byl hodnej a vždy chtěly jít do kavárny nebo do cukrárny a pak mě tam nechaj čekat .. a vykašlou se namě budu taky svině a budu chtit jenom sex ..
Smajlík  Shio
30.07.2012 13:18:46
Jsem holka a myslím že jsem konečně pochopila proč se tak někteří kluci chovají. Díky za článek. Otevřel mi oči.
Smajlík  Bel.
05.08.2011 12:29:05
Musim říct že z 90procent s tvym článkem souhlasim vystihl si dobře psychickou povahu holek ...nepovažuju tě nějak za špatnýho člověka

je to tak holky...nevim co se tu na něj zlobíte...jen napsal pravdu natvrdo ...to že si to nechcete přiznat že to sami tak vidíte je věc druhá... protože zrovna vy se teď snažíte nedávat najevo zájem nějakýmu fajn klukovi... ale ono to všem dojde těm "trubkám" dojde až takovejch kluků jak to hraješ ty poznaj víc a začnou si vážit těch upřímnejch a hodnejch (ne nesebevědomejch)

na druhou stranu se neni čemu divit tohle je prostě evoluce...holka potřebuje někoho drzýho a psychicky silnýho k přežití v dnešní džungli a nějakou oporu (na druhou stranu dnešní doba je taková že taková by měla bejt sama holka a nechtít to jen po klukovi)

s čim s tebou tak trochu nesouhlasim je tvoje (promiň mi to - cejtim to z toho) machrování a ukazování svojí (umělý) nadvlády nad holkama ....nemyslim si že bys takle sbalil každou holku co si myslíš ...rozumná holka ti na tyhle věci jen tak neskočí...ale každej se dá oblbnout...
 visionair Muž29 Kategorie
20.10.2009 12:52:45
A ještě něco... mám dobrou kamarádku, vlastně výbornou a možná jednu z nejlepších. Mám ji opravdu rád a mrzí mě, když vidím, jak zoufale hledá nějakýho kluka, který by ji neublížil... protože takových zažila už dost. Vím že nehledá hezkouna a že ji v podstatě ani nezáleží tak moc, jak ten kluk vypadá a taky si myslím, že jsem ji dost blízko, ale ani mě nenapadne se zamilovat i když bych si ten vztah bez problémů uměl představit... protože bych zabil kamarádství a navíc takhle vidím, že i ta moc moc fajn kamarádka a holka umí pěkně točit a mávat s klukama, o který nemá zájem. Pokud mi ten druhý totiž nedává absolutně žádný signál, že by měl nějaký zájem, tak ani nemá smysl se zamilovávat a přemýšlet cobykdyby, protože ten druhý se nás nenaučí milovat jen tím, že budem hodnější, víc s ním apod...
 Joe
20.10.2009 12:35:20
Dobrý je jak se do toho hned pustili baby, že to tak není. Jenže ono na tom něco je... byl jsem hodný, milý, pozorný k jedné nebo dvěma holkám, podotýkám že nezadaným... jedné další jsem pomáhal po těžkém rozchodu a nakonec jsem se vždy zamiloval a přesto jak jsem se snažil, nic z toho nebylo. Nebudu psát, že to je jenom tím, protože vím že nejsem ani krásnej, ani průměrnej, ale prostě ošklivej a to že jsem hodnej, vymýšlím furt nějakou blbiny a srandičky a jsem dobrej kamarád na tom nic nezmění. Nějaký baby jsem měl, ale za můj věk jich rozhodně bylo víc, co jsem chtěl, ale nedosáhl jsem na ně. A ano, taky kolikrát ve svém okolí pozoruju ony grázlíky a hajzlíky, jak s přehledem a lehkostí balí jednu za druhou. Akorát rozdíl je, že místo toho abych se stal tím grázlíkem a sviní, tak jsem se na to radši vykašlal a smířil se s tím, že mě prostě žádná nechce. Nestojí to za nějaký zlomený srdce, člověk má pořád spoustu kamarádů, koníčků. Teď se nad tím spíš směji a pokud se někdo objeví, tak se objeví, pokud ne, tak ne. A ještě příklad, jak to funguje i naopak, jak psal autor - mám kamaráda, který byl tak do 20 šílený děvkař a měl údajně nějak 63 bab, pak nějak dospěl, zamiloval se a teď je pár roky z holkou, která nevypadá nijak extra, dělá mu neustále husto a on by odešel, ale bojí se že by ho žádná jiná nechtěla, protože slýchá takový ty kecy "ty si fajn kámoš, seš hodnej, ale za kluka bych tě nikdy nechtěla".... takže tak.
 Joe
14.10.2009 02:00:01
Ještěže jsem nesbalitelná btw na základě čeho usuzuješ, že to takhle funguje? To jako, že si zašukáš? To nemáš moc velké nároky ani citové potřeby.
 coby
26.08.2009 21:45:24
nevimjestli sis to vymyslel nebo ne ale i kdyby ano je to pravda ,strucne receno
"holky chteji namyslene frajirky a zajima je vzhled takove ty kecy "hledam hodneho, chci aby me mel rad apod jsou pi**** treba tomu samy veri ale jako jeslti jim pripada synek co je ma v pici ma je jen na sex skvely uprmny tak to je smutne ja ti vidim na kazdem rohu jenom jak se synci ve tride o tom bavi ani jedno slovo pravdy holkam lhat lhat a lha a kdyz to zjisti tak s nim nic neudelaji vybreci se a stejne pokracujou dal s tim stejnym bo je hezky to jedine je zajima ... a kdyz jim nahodou reknete pravdu ktera se jim nelibi tak jsou nasrane a jste pro ne debil curak apod.... radsi lhat lhat jenom ze ja jsem taka pica ze to nedokazu... od mnoha holek jsem slysel
"ty jsi tak strasne hodny urcite si nejakou najdes hodneho kluka chce kazda"
... a co mam z toho?? nic... takoveho nikdo nechce ty co mi to rekli jaka byla jejich reakce kdyz jsem se zamiloval nebo je mel rad?
zajimave ze vsechny odpovedely uplne stejne jen treba jine slozeni vety
"lukasi ty jsi tak strasne hodny , ale proste ja te beru jenom jako kamarada..."
opravdu zajimave
je mi 20.... jsem zamilovany az po usi nekolik let ale nemam nic jen depresi vykyvy nalad behem chvile jsem schopny poslat vsechny co znam do pice a ona? radsi bude s nekym ktery ji podvedl uz hodnekrat ona to dobre vi radsi si pobreci a vrati se k nemu ... me si nevsima, ani me casto nepozdravi.... proste jenom jestli to co jsi napsal a fakt tak udelal je pravda tak jen tak dal dobre jim tak.... ja uz jak mi nejaka holka rekne ze ji jeji podvedl tak se zacnu ze skodolibosi smat DOBRE VAM TAK!! vy jsi takove curaky vybirate tak zato trpte... , kdysi jsem se strasne snazil pomahat ale jedine ceho jsem tim dosahl je ze jsem nasiral lidi kolem sebe a nakonec byla nasrana i ona...

( omluvte preklepy a gramaticke chyby snazil jsem se to napsat rychle)
 malypiskotak Muž19 Kategorie
01.06.2009 00:40:25
Tak tohle všechno přečíst, to je tak na 3 hodiny.. jsem to radši z části přeskákal. Škoda že musím s něčím souhlasit. Jsem hodný = jsem dobrý kamarád = neumím vyvolat tu jiskru, aby chtěla holka něco víc.
Sebevědomí nic moc, stačilo by aby ho nějaká trochu zvedla, ale ty se nenajdou, páč je odrazuje malé sebevědomí. Zku.... začarovanej kruh.
 Finreir Muž37 Kategorie
14.05.2009 19:43:04
ok chápu tě.holky tě zklamali,ale tohle nemůžes říct neznáš všechny holky.tím že je budeš střídat a ubližovat jim budeš vlastně dělat to co dělali tobě.to co nechceš aby dělali tobě druzí nedělej ty jim.všechny holky nejsou stejne.nemůžeš o nás říkat že jsme mrchy a že se nám nedá věřit.Protože je to lež.všechny holky nejsou stejne prvni poznej všechny pak teprve říkej jake jsme!Když např.o mě vůbec nic nevíš!
 kikinka
27.04.2009 23:19:59
beházej nás do jednoho pytle... jestli ti holky vaděj zkus bejr gay... :)
 Amalia
19.01.2009 15:37:33
jasne...clovek byl hodnej a nefungovalo to...takze ted radsi budes hajzl...To neni zadna vyhra..a spalis se...to mi ver...vim, co rikam...Myslis si, ze na svete nejsou hodny, hezky holky? To ses fakt takovej magor? Se sakra trochu snaz najit tu pravou...a nemysli furt jen ptakem!!
Smajlík  JAJAJA
30.03.2008 23:57:08
Tak u mne je to podobné. K holkám jsem se choval slušně a upřímně. Kupoval jim květiny zval je na večeře atd... A nic, 29 let a \\\"nepo líbený\\\&quo t; panic :-). Teď jsem to rozjel na více frontách a beru holky podobně jako ty, jako maso. A situace se otočila. Holky za mnou jezdí i z velkých dálek a zvou mne na schůzky a svádějí mne. Ale na rozdíl od tebe se kamarádství nebraním, vlastně mám převážně jen kamarádky, ale k těm jsem upřímný, ale zase s nimi nic nemám.
A víš co je nejvíc naštve a co málokterá unese? Když chce sex a odmítneš ji. :-) Chlap to většinou vezme normálně, ale ženská se většinou urazí. No jo, do 29 odmítaly ony mne a teď já je :-) Mrzí mne ale že když jsem toužil po lásce tak to nešlo. :-(
Smajlík  1gigolo
17.02.2008 17:38:38
Víš co já jsem úplně normální holka ..nechci tady nic řešit, jen chci říct že ty kravky s těma kabelkama jak jsi popisoval ..tak těm to přeju..máme jich plnou školu a já už je nemůžu ani vidět..ošukej si je ať jsou zklamané a v depresi a aspoň nebudou otravovat na chodbách a v bufetu a bude tam klid.A jediny ze sexu co bys na mě moh zkusit je tak akorát to že mi můžeš políbit prdel.doufám že tě nikdy nepotkám
 no ty vole
05.02.2008 16:54:43
Káťo, s tou pandou sem se fakt dostal, až sem se musel zasmát.:)
zajímavý úhel pohledu, rozhodně, ale my dva se v tomhle neshodneme, sem totiž došel k závěru, že zvířátko tak mocné jako člověk by se nikdy nikdy nikdy neobtěžovalo se záchranou nosorožců v africe. - příklad
Pořád si myslím (ačkoli taky obdivuju mravence) že společnost lidí je víc než mraveniště, chceš-li důkaz, zkus se podívat na narůstající kvantitu rodu homo...
taky na to, že děláme plány a např. omezujem porodnost (to už není přírodní výběr).
liská společnost je natolik souborem zvířátek, nakolik je zvířátko souborem buněk.
 šafářův dvoreček Muž28 Kategorie
05.02.2008 15:51:45
milý šafřův dvorečku.. to nebyl a není alibismus- to je vědecky dokázané... alibismus je,když si mysliš, že člověk je něco víc než ostatní živočichové... pro ujasnění a vyvedení z omylu: panda nejí eukaliptus, ale bambus a po stromech leze výjmečně...
eukaliptus jí koala...
i zvířata jsou společnost-společenství (např. vlci, mravenci, včeli ale i některé rostliny..)
lidské rody často vymírají,protože samci (muži) mají pomale spermie a jsou neschopní oplodnit samičku (ženu)...
lidé nejsou nejdokonalejší a nejinteligentnější živočichové na naší planetě (i když pravda, záleží na úhlu pohledu a sobecký a alibistický člověk si těžko přizná,že on není nejdokonalejší).. jako zastupce inteligentnějších bych zde zmínila třeba delfíny a sviňuchy.. a co se týče dokonalosti, tak záleží v čem.. třeba ptáci mají mnohem dokonalejší zrak než my.. nebo mravenci dělají mnohem dokonalejší stavby než lidé a naše komunikace s jejich se nedá vůbec srovnávat- mame se od nich jěště co učit a velice dlouho)
hezký den :)
 Káťa
05.02.2008 00:52:07
Alibismus, člověk není zvířátko! S tím nepohneš i kdyby ses na hlavu postavil, vylezl na znovu na strom a začal pojídat lístky eukaliptu jak ta panda.
Mimochodem pro lidi ( oproti zvířátkám) je mnohem důležitější informace, výměna názorů... (jsme společnost). Dneska už nevymřeš jen proto, že máš pomalé bičíky to spíš umřeš proto, že ti nikdo neřekl, že červená znamená stát... :)
- to bylo i Káťovi

Nenapisu, jestli jsi to stále ty, tak se ti nějak kpodařilo vyvrátit svoji vlastní větu druhou, tak se rozhodni kdo valstně jsi a jaké názory máš - bez urážky.
první citát: "V duchu jsem dlouho doufal, že najdu svojí životní lásku, kterou budu mít rád a všechno bude fajn."
tím ale říkáš, že kdyby si tě tehdy nějaká všimla - a zázraky se dějí, tak bys nebyl děvkař, tedy: nebyl jsi stvořen byt děvka. Možná a jen možná, tě k tomu dohnalo to, že si asociál, a nevnímáš dnešní svět, když je ten svět tak jiný, než jaký ho znáš, tak ses nasral no.

druhý citát: "To co tu píšeš zní hezky, ale pravda je taková, že chlap je od přírody děvkař."

tak se dej zpátky do kupy.
Půjčim si citát z jednoho filmu o náckovi, který dostal nakonec rozum.
"Život je moc krátkej na to, abys byl pořád nasranej"
Je toto život jaký chceš žít?

Sámnejsem přesvědčený, že jsi takový děvkař jak říkáš.

Svět není o ubližování, není každý jak ty, tím myslím: buť ublížený, nebo ubližující! opět ten dětský bipolární pohled.

A fráze: "já si jen užívám" je pro opravdové mentální trpaslíky aby si tím opět všechno omlouvaly. V překladu znamená: jsem sobec jak jen je to možné, navíc to považuji za společnskou normu a ubližuju každému komu se mi chce.
Jak sem ale řekl prve, je pravděpodobné, že tě některá, nebo nekterý vyškolý, až ti s toho bude špatně. pa.
 šafářův dvoreček Muž28 Kategorie
02.02.2008 21:44:35
Přirozenou potřebou samečka je oplodnit, co nejvíce samiček, aby dál mohl šířit svůj genetický kód. Přirozenou potřebou samičky je najít nejkvalitnějšího samečka s nejlepším genetickým kódem.
 Káťa
31.01.2008 14:03:11
šafářův dvoreček: To co tu píšeš zní hezky, ale pravda je taková, že chlap je od přírody děvkař.
 nenapisu
31.01.2008 05:03:17
Jak psala Jordanka, je to o sebevědomí, ne o tom být kurevník.
Samo, že to tak může fungovat, píšeš, že můžeš přestat, tak přestaň a najdi si sebevědomí jinde, ju?
Tvůj pohled je černo/bílý, a být rýpavý napíšu: s prvky \\\\\ \\\\\ \\\\\ "sociopatologie\ \\\\\ \\\\\ \\\\".
Takový dětský, dá-li bůh dospěješ a možná ti dokonce nějaká žena pomůže. :)
Měl by ses ale zamyslet nad tím, jak je na tom ta tvá hodná dušička...

Přestaň s tím hned, a hledej něco opravdového. Z vlastní zkušenosti:
Je fain, že š.....káš tolik holek, a kecáš o tom s klukama, ale co s toho máš? jsem si jistý že chceš víc, a tvé chování tě od toho čím dál víc vzdaluje.
No, souhlasíš? teď už přece víš jak na to, tak si najdi holku, aby se to líbilo i tobě -víš jak to myslím?
GL
Ps: inak soucítím, jsou tu lidi, co se neumí seznámit, sebevrazi... (puberťácky s jebákama vynechám) a ty si s těma všema můžeš podat ruku, tak se do toho pusť a bojuj!
Smajlík  šafářův dvoreček Muž28 Kategorie
30.01.2008 20:20:47
Pokud ti je takhle dobře,proč ne?V podstatě neděláš nic neobvyklýho.Jenom ne každej na to má žaludek--Tobě můžu jenom blahopřát.
 Marketicepalice Žena Kategorie
30.01.2008 19:47:03
kokotondom: No, ale já tu realitu přijímám, že najdu svojí ideální, ale vím že se to nestane tak, že budu sedět na zadku. Prostě si budu tak dlouho užívat a budu mít sebevědomí a v pohodě, že až přijde holka, kterou budu mít fakt rád, tak jí prostě vezmu. Je to něco jako s prací, člověk který v životě nepracoval ani nepodnikal má takřka nulovou šanci se stát ředitelem firmy, cesta tam vede přes zkušenosti. A já prostě jsem se rozhodl jít jedinou možnou cestou ke svému cíli. A ať si tady holky říkají co chtějí, mě víc než o sex jde o obejmutí, pokud je pro mě něco nejlepší tak ležet jenom s holkou v posteli v obejmutí, asi protože jsem citlivej člověk, jinak si to nedokážu vysvětlit. Nebo si s ní dát ploužák, prostě to je pro mě nejdůležitější, ale většina holek co si svojí vagín bere jako zlatý šperk, to mi fakt přijde směšné a tady souhlasím.

Nicméně pravidla hry dodržovat musím, ať se mi to líbí nebo ne. A já tu fyzickou potřebu píchat mám a nelíbí se mi, když toho holky využívají, přijde mi to ubohé, takže tak.

hromádka trusu: Jenomže pravidla hry jsou daná, o tom to celé je. Buďto je přijmeš nebo ne. Ty ses rozhodl je nepřijmout, takže jsi a budeš sám, ale mysli na to, že to je tvoje rozhodnutí. Představuješ si to jak hurvínej válku, chtěl by si jít hned do práce a být ředitelem firmy, jenomže takhle to nefunguje.
 nenapisu
30.01.2008 19:14:07
Nerikam, ze jsou kravy, vsechny holky co s tebou jdou... vzdyt jsem je nikdy nevidela,ani jsem s nima nemluvila, tak nemuzu vedet jaky jsou.... no mozna jsem krava.... ale jsem rada,zes mi ted potvrdil,ze vsechny holky nehazes do jednoho pytle.. o to mi slo.. i kdyz si asi budes myslet, ze jsem fakt divna a kravna... no nic.. tak se tu mej...
 skřítečka
30.01.2008 18:52:57
nenapisu: Nemám zapotřebí se někde vyplakávat, asi jsi mě nepochopil. To že momentálně nikoho nemám, je jen moje zásluha a nic se nevymlouvám. Jen jsem psal, že těm lidem závidim a ne, že je to důvod, proč jsem sám.
Ale to je fuk, spíš jsem chtěl už jen pogratulovat, tolik příspěvků k jedný zpovědi tu zřejmě ještě nebylo ;-). A taky jsem rád, že se tu našla aspoň jedna Jordanka, která byla schopná přiznat, že nejvíc ji zaujme kluk, se kterým nemá společnýho vůbec nic a bude se k ní chovat jako ke kusu hadru, protože tim jí dokáže jak nezávislej, dominantní a sebevědomej je... Ale ještě že existujou i holky, který si každej souhlas či přikývnutí nepřekládaj jako \\\\\ \\"zobání z ruky\\\\ \\\", nebo v to aspoň upřímně doufám, protože tak to fakt neni a cestou autora, i když mi přijde lepší nebo spíš mnohem efektivnější než ta, kterou se vydávám já, jít nechci. Asi jsem naivní, ale je to tak, i když přiznávám, že časem se to možná změní, jelikož je určitě lepší bejt zmrd, než bejt hodnej a mít přitom hovno.
Smajlík  hromádka trusu
30.01.2008 18:45:06
V podstate nam tahle diskuze potvrzuje, ze na holky se musi tvrde. Tvrde ale neznamena osklive nebo hnusne. Dovolim si tvrdit, ze prave na tomhle serveru je nejvetsi koncentrace prave tech hodnych kluku. Tim se vysvetluje, ze zrovna tohle tema lame rekordy. Takze at si rika kdo chce co chce, zpoved opravdu ma hodne co do sebe. V podstate nechci pausalizovat, ale rekl bych ze v kontrastu s dogmatem, ze holky jsou citlivejsi, romantictejsi a zranitelnejsi je to prave naopak. To dokazuje nejen tahle zpoved a nasledna diskuze, ale stovky podobnych tykajici se tohoto problemu. Citlivy a zraneny kluk, ktery navic nema stesti potom klesne, ze uz vlastne nechce tu LASKU, ale \"kdyz uz sou holky takovy, tak je budu aspon mrdat\". Jaky je ale prekvapeni, kdyz ani ten ubohej sex holky nechtej dat jen tak. Takze koumak jako nenapisu pak zacne nabirat zkusenosti, sexovat atd. ale ani to mu moc nepomuze, protoze cloveka ktry je v jadru dobry a hodny samotny sex neuspokoji. Nicmene nabere zkusenosti a za par let, az potka tu pravou je uz pripravenej.
Jenom jednu vec nechapu. Musi to byt opravdu tak slozity? Zijeme jenom jednou lidi. Vsechno mi to prijde jako takova hra a divadlo, ktery se tady dela kvuli bohuzel moc slozity zensky psychice. Nicmene kazdy se shodneme ze proste TAHLE HRA SE PROSTE TAK HRAJE A PRAVIDLA JSOU V PODSTATE DANA. Ja je uz taky respektuju a do svych \"blahovych\ " osmnacti let jsem si to predstavoval uplne jinak. Byl jsem taky mimo. Musel jsem poznat hodne slepic kterejch je kolem nas mozna i vetsina, abych si pak o to vic vazil te sve jedinecne.
Jeste si dovolim citovat (k zamysleni) RNDr. Josefa HAUSMANNA, CSc:
Protože ženské v podstatě nemají kromě své vagíny co nabídnout - ve většině případů nemají peníze, nemohou co do pobavení konkurovat mužské společnosti, v níž si i lépe zasportujeme, nepodají výkon, nesloží symfonii ani nerozštěpí atom - zacházejí s ní tak opatrně, jako hráč mariáše s trumfovým esem. Svrbí ho prsty, aby ho vynesl a popásl se na jistém štychu a ráži, kterou představuje. Na druhé straně je to jeho jediná pořádná karta a vynést ji předčasně nebo získat s ní podružný štych znamená stoprocentně nevyužít její potenciál. Nedivme se tedy, že mnohé ženy zacházejí se svým rozkrokem jako se svátostí oltářní. Většinou to však má opačný efekt a místo, aby tento opatrnický přístup ženu zatraktivizoval, přehnaně nepřirozená neochota souložit, popřípadě s touto možností kupčit a spekulovat, jí spíše ubírá na hodnotě. Nejedná se zde o strach z možnosti být označena za kurvu. Vždyť kurva to přece dělá pro peníze a nenutí dělat chlapa ze sebe kašpara. Svou roli tu sehrává to, že mnohdy je pro ženu větším požitkem ustřihnout chlapa, který kolem ní celý týden trojčil, než samotný sex. Zvláště ty šerednější. Pro takovou má daní košem náhodnému zájemci mnohem větší psychologickou cenu než krátké přerušení dlouhodobého sexuálního půstu.
Smajlík  kokotondom
30.01.2008 17:38:18
skřítečka: Ale ta holka není kráva, já si z tebe dělám srandu, podle mě kráva jsi ty. Nazýváš každou holku co se mnou jde na rande pipinou nebo krávou, promiň ale to je fakt směšný.
 nenapisu
30.01.2008 17:31:08
tak ti pekne, dekuju... tadyto hazeni do jednohu pitle miluju :/ ...kdyz je jedna holka krava,tak musi byt vsechny.. kdyz te jeden cikan okrede, tak jsou vsichni zllodeji... kdyz se jeden policajt necha podplatit, tak jsou vsichni zkorumpovany... ach jo... to je tak tezky kdyz nekdo nemuze byt alespon trochu obebektivni... no nic.. a jses rak a nebo ne ...
 skřítečka
30.01.2008 17:24:18
Noisefan: Právě to říkám, je frajer i když má brýle a jebáky. Jenom opakuješ moje slova a ukazuješ, že mám pravdu v tom co tu tvrdím.

A já se z té holky neposeru, poslední holce, kterou jsem se loučil, jsem nedal ani pusu a posrala se ona ze mě. So easyyy :)

skřítečka: To, že jsou holky pipiny, no já souhlasím, vždyť máš pravdu, nic jiného tu ani netvrdím :)
 nenapisu
30.01.2008 17:18:49
neco na tom bude...
nenapisu: ta holka,ale musela byt pipina, podle toho,co pises... najsi nahodou narozen nekdy v cervenci,ci cervnu?
 skřítečka
30.01.2008 17:03:45
Janek z Noisebrothers je borec na toho mi nesahej!No a co, ze ma bryle a jebaky. Bryle ma slusivy,hezky se oblika,ma dobry napady,ma charisma a je straaaasne vtipnej--->to z nej dela fesaka a ma spousty fanynek i me!!!!!!!!!!!!!!
A tvy rande je jen proto, ze ta holka ti chce dokazat ze se z ni taky poseres jako vsichni ostatni ikdyz si hrajes na tvrdyho-a zase si bude pripadat lip.A kdyz to neudelas tak se z tebe posere ona a bude t emilovat-----------------------soooo easy-----------------
 Noisefan
30.01.2008 16:36:25
Tak jsem si dneska domluvil další rande. Slečně jsem naznačil nezájem, choval jsem se k ní jako kusu hadru a zobala mi z ruky. Řekl jsem jí, že mě ruší, a že nic mezi náma nemůže fungovat ani v budoucnu být a ona se mě zeptala kdy a kde se sejdem :)

JKJK-X: Jebáky, ježíš vždyť je na to ta vodička. Brýle, no jsou kontaktní čočky. A i kdyby, na stream.cz jsou NoiseBrothers a pusť si pár klipů, tam je kluk co má jebáky, brýle a podívej se jak ho lidi berou. Na tom jak vypadáš vůbec nezáleží.

Mám kamaráda z Azehrdbajdžánu, který je nezaměstnanej, chlastá atd. a za 2 týdny sbalil docela hezkou češku. Co by měl říkat teprve on.
 nenapisu
30.01.2008 16:32:01
skřítečka: nechtěl jsem aby to vyznělo jako klasický \"fňuk\&q uot;, toto období mám už ( díky bohu ) za sebou. Na xicht jsem si už patlal X srágor, od high-tech mastí začínaje po \"zaručeně přírodní\" smradlavky konče.
Fňukání mě přestalo bavit, zvyknul jsem si na to \"všechno\ ". Neřeším to, netoužím se prohánět za každou sukní, více-méně seru na svět a on sere na mě. Vyhovuje mi to.

Pozn. zaručený rekord počtu rozhřešení :-)
 JKJK-X Muž30 Kategorie
30.01.2008 16:23:54
JKJK-X: tohle znam, na zakladce me sikanovali, zikali jak jsem hnusna, vypatlana, nevyvynuta... dokonce to doslo az na fizicky nasili... nenavidela jsem se a nekolikrat jsem nemela daleko k sebevrazde... nastesti mi pomohli spoluzacky, protoze i fyzicky nasily na ne bylo prilis.. kdyz jsem pak presla na stredni,tak jsem si rekla,ze uz nikdy nebudu brecet, az mi nikdo bede uplizovat, jen tehdy,kdyz me nikdo neuvidi... a ze si budu vic verit.. a ejhle, vsechno bylo uplne jinak..
jinak problemy s bedary jsem mela do devatenacti, nez jsem zacala brat antikoncepci ;) ale bedery a ekzemy se lidem delaj, kdyz sami sebe nemaji radi a nebedari pomaha svareny MESICEK LEKARSKY, JITROCEL A NETRESK (to mam z lecitelstvi :) ).. zkus si najit na sobe co se ti nejvic libi a pochvalovat si to. .uvidis, uz za tyden,ctrnact dni, ti holky budou rikat,ze to je na tobe nejhezci :) ..mam to z vlastni zkusenosti, nic nedas,za to kdyz to zkusis... bud to pujde,ci ne
 skřítečka
30.01.2008 16:09:48
skřítečka: promiň ale stoupnout si před zrcadlo, ze kterého na tebe zírá obrýlená jebákama beznadějně poďobaná šilhající napodobenina muže a říct si "jsem hezký" nepomůže. Věř mi, mám zkušenost ....
Jedna věc je si to říkat a druhá je tomu věřit. To si to pak sereš z tramvaje na bus a proti tobě linoucí se machýrek nakrčí nad tebou nos a pronese "pičo", nebo si suneš z oběda ve škole a vidíš jednu slípku před tebou jak se otáčí ukazujíc si na tebe hnátou a pěkně nahlas vyslovující větu "to je on". Pak si stoupni před zrcadlo a řekni "jsem hezký" .
 JKJK-X Muž30 Kategorie
30.01.2008 16:03:45
ok,tvoje zpoved:)
 Jordanka Žena22 Kategorie
30.01.2008 15:52:06
nenapisu: ale ve dvou vecech ma pravdu.. je potreba,aby ten kluk holku nicim pritahoval.. nemyslim, aby to byl naky playboy.. ale takovy to, ze i kdyz je ten kluk treba na prvni pohled osklivej, tak te nicim pritahuje a vlastne ti prijde hezkej... ja treba strasne ulitavam na plnostihlejch klukach.. vubec nevim,cim to je.. ja jsem takova drobna.. ale proste me nicim strasne pritahujou..
a druha vec.. kdyz o sobe budes mit spatny mineni.. tak to ostatni vycejti.. napriklad, kdyz si budes myslet,jaka si drzka, tak si to budou myslet i ostatni.. kdyz si budes myslet, ze stojis,za nic, tak se tak akorat stanes obeti sikany... mluvim z vlastni zkusenost :(... teprve tehdy,az jsem jsi pred zrcadle zacala rikat.. nevadi, ze nemas zadny kozy,jsi aspon hudena.. a tak dale,az jsem se zacala mit docela rada, tak se na me zacali kluci lepit.. jeste mam teda vyzkouseny,ze me nejvic bali kluci,kdyz jsem stastne zamilovana a naopak...
 skřítečka
30.01.2008 15:42:03
Jordanka: Musíš kurvit život dalším klukům a psát tu ty keci, který jim kurví život, nebo už konečně budeš mlčet, protože to s realitou nemá nic společného
 nenapisu
30.01.2008 15:32:05
nenepisu:
vis, verit v karmu, znamena verit v minuly zivoty :) .. jojo.. ja jsem trochu divna, ale to se mi nesmis divit.. u nas doma se obcas dejou divny veci.. dalo by to na par dilu verte-neverte :) ...a ver,ze jednou taky budes v zenskym tele :) ..to neni kec,ale fakt ;) .. slysel jsi nekdy o astralnim cestovani? ..toho Newtona,to fakt stoji za to siprecit, alespon na zkousku(je to kratky,ani ta knizka moc nestoji.. a ja bych ti to klidne pujcila).... jinak me mrzi,ze si vubec nepochopil, nebo nechces pochopit, jak jsem to myslela... a ja nerikam,ze se na to koukam z obou stran, ALE ZE SE O TO SNAZIM..
teorie tansformace je zajimava :D bylo by zajimavy byt nachvili chlapem a pak zas naopak :)
a clovek se muze vcitit do ostatnich.. do nekterych lip, do nekoho hur... no a do nekoho proste ne, protoze te k sobe nepusti...
 skřítečka
30.01.2008 15:23:33
hromádka trusu: Tak já taky sem na technice:) A opravdu je fajn, když kluk na sobě maká, studuje, u toho pracuje...naopak je to signál něčeho dobrýho...a vážim si toho na nich...jenže ke vztahu je třeba i troška tý přitažlivosti.......naprosto souhlasim s tim co si řikal o vztahu vyvýjenýho z kamarádství..nebo postupně..je to super..jenže ne každej má to štěstí takhle partnera před vztahem poznat...taky dneska kde běhaj ty kluci(nejen z technik)-po práci, doma studujou, nebo dřepí u compu..anebo už jsou dávno rozebraní:) mám pár takových kamarádů a jsou super, často s nima na přednáškách rozebíram proč nemaj holku......a často tihle kluci trpí strašně malym sebevědomym,čímž na svou \"bezvýznamnost " v podstatě upozorňujou a začnete si o nich myslet to samý co oni o sobě...pak je pár kluků co vypadaj stejně-nejsou žádný krasavci,ale snažej se a hýří vtipem a věří v sebe...a ty holky milujou....sakra až budete sami o sobě vědět že nejste k ho.nu ...tak si to bude myslet i okolí...
 Jordanka Žena22 Kategorie
30.01.2008 15:12:08
skřítečka: Já se bavil o karmě, nikoli o minulých životech, na to fakt nevěřím a ty tvé příběhy jsou fakt divné. A ještě píšeš, že se na to dokážeš dívat oběma pohledy, sorry ale nekrm nás tady tím. Jetě nám tu budeš vykládat, že když se zamyslíš, tak se ti zvětší prsa, zaleze pindík a změní na vagínu... A když si to rozmyslíš, tak se staneš zase mužem. Dvěma pohledy se na to nedokáže dívat nikdo.

hromádka trusu: Já jsem taky potkal holky přes přátele, zakoukali se do mě za 30 sekund. To není jen o přátelích, možná jsi spoustu příležitostí měl a prostě je nevyužil. A teď se tu chceš vyplakávat. Ok, klidně se tu vyplakej, ale situace se má takhle, nehledej důvody proč ne, ale jak jo, přijmy pravidla jaká jsou a jaká jsem tu popisoval a půjde to rychleji než myslíš. Například jsem se seznámil s holkou, podíval se na ní po prvé, po druhé a už úplně zamilované pohledy. Krom toho je to všechno o vystupování, když se naučíš vystupovat jako sebejistej a usměvavej kluk, tak se do tebe holky zamilují během minuty a je úplně jedno co říkáš. Já kecal kolikrát takové sračky, ale na tom nesejde, většině holek vůbec nezáleží na tom co říkáš, to je jedno.
 nenapisu
30.01.2008 15:10:44
jinak omlouvam se za gramaticke chyby.. psala jsem to v zapalu a nechci se vymlouvat, ze jsem takovy negramot, ale mam problemy s dysleksii...
Smajlík  skřítečka
30.01.2008 15:03:06
Hromadko hnoje: Smekam... nemit kluka, tak si charakterove a nazorove muj ideal.. clovek co ma ve vsem jasno.. nenecha si zivot protect mezi prsty,ani ho nasilim urvat

Nenapisu: no,ja nevim,zda myslim,jak kluk ci holka, ale asi spis jako holka.. spis se na to snazim koukat i z druhy strany a snazit se nemit subektivni pohled... asi jsem naivka, ale co je na tom spatnyho? a jeste jednou te upozornuju na karmu.. na dve strany...
muzes/muzete verit, ci nemusite: jedna zena v mynulem zivote byla zamilovana do sveho muze a ten odjel do sveta, protoze touzil po svobede, svou zenu miloval, tak ji zaopatril, ale touha po svobode byla silnejsi... jeho zena se s tim nesmirila a svuj zivot promrhala sebelitosti.. kdyz zemrela.. porad nemohla muzi odpustit,tak tu par let byla jako prizrak.. dalsi zivot si zvolila zivot zeny,ktera brzi opustila sveho duchovniho pritele, protoze touzila po dobrodruzstvi.. stejne,jako jeji duchovni partner,z minuleho zivota.. mela ho pochopit.. k tomu,aby nezapomela,ze trpela a nedokazala se od toho odprostit,tak potkala muze,co ji trapil.. melo ji to pripomenout jeji minuly zivot, aby neopakovala chybu sveho duchovniho partnera..
nebo moje mama.. od mala ji a jeji sestru mlatil tata(on nenavidel zeny,protoze ho jeho sestry ponizovali a sikanovali), pak se mama vdala a jeji manzel.. muj biologicky otec ji mlatil... nemohla se od nej odpoutat.. ale kdyz jsem se narodila,tak si vzpomela na to co prozivala a ze jeji mama s tim nic nedelala a nechtela aby se to stalo i me.. tak utekla.. nastesti si nasla supr chlapa, kterymu rikam tati :)
CHAPES CO TIM CHCI RICT?
..prala bych si aby jsi zmelil casem naroz a hlavne chovani a odpustil,co to, ze ti bylo v mladi ublizeno... aby jsi nezhorkl a nenavist sis nevybijel,treba na svych dcerach... protoze vsechny zeny nejsou mrchy...
Smajlík  skřítečka
30.01.2008 14:57:41
nenapisu: Já ti taky nic neberu, celkem s tebou sympatizuju ;-), i kdyz jseš na můj vkus trošku moc radikální, ale to je jen tvoje věc.

BlueberryShake: No jó, jenže každej to takhle nemá jako ty, aby se přátelil s hodně lidma opačnýho pohlaví nebo se s nima denně běžně stýkal. Já třeba moc kámošek nemám, jen opravdu pár a jsou to vesměs bejvalý spolužačky ze základky. Proto jsem právě psal, že závidim těm lidem, co svý lásky poznávaj timhle způsobem. To u mě, nebo těch pár známejch, o kterých jsem psal, že nejsou žádný uťápla, ale jen hodný, opravdu nehrozí. A proto jsem taky psal, že to, co tady nenapisu píše, lidi jako ty nikdy nemůžou pochopit, právě proto, že navazuješ vztahy timhle podle mě mnohem jednodušším a přirozenějším způsobem.
Smajlík  hromádka trusu
30.01.2008 14:35:04
BlueberryShake: Ale každému jde prvotně jen o šukání, co si sakra myslíš?

hromádka trusu: Já si v tom co píšu jsem hodně jistej, za poslední týden jsem se seznámil se stovkou holek a můžu ti říct, že jsem celý týden nedělal nic jiného a tohle je přesně to, kam jsem se dostal.
 nenapisu
30.01.2008 14:32:57
BlueberryShake
o tom to ale cely je. ty 'hodny' totiz nepotkas, nejsou videt a i kdybys je videla tak te nezaujmou. zacarovany kruh.
 Telcontar Muž20 Kategorie
30.01.2008 14:19:09
hromádka trusu: no jo, přesně takhle to dělám já...myslím ty vztahy...proto nechápu tady ty šarádičky co popisuje autor, resp. možná proto mám taky teĎ strach jít s nějakým klukem na rande, že by mě podrazil....nikdy jsem do ničeho takhle nešla s někým "neznámým" vždycky to byl kámoš, o kterým jsem něco věděla od spol. kamarádů, o jeho vztazích atd...
Jo právě kvůli takovým zakomplexovaným pičusům mám strach z kluků, že mě ublíží a tak, mám pocit, že každýmu jde leda o šukání...a vůbec, ztrácím iluze o vztahu, když neustále někde slyším lichotky a skryté či přímé nabdky na sex od chlapů, co mají doma ženu popř i dítě...hnus...
 BlueberryShake Žena92 Kategorie
30.01.2008 14:06:33
"s ohledem na počet jeho holek jsem si myslela že to nebude uťáplo, že bude sranda a tak"
Tohle když čtu, tak už chápu, proč je tady na zpovědnici tolik nešťastých kluků... Jestli tohle jsou kritéria pro výběr partnera, tak to teda potěš. Ale jen to vlastně potvrzuje, že nenapisu jde správnou cetsou. Jen co ty ostaní kluci, co jsou snaživí, studujou a u toho ještě pracujou, jsou šikovný, ale maj tu smůlu, že se narodili jako hodný, ty asi jsou u holek prostě "uťápla" (studuju techniku, takže pár jich takových znám)... Čim jsem starší, tim víc zavidim těm lidem, který měli to štěstí a se svou láskou se potkali někde na škole nebo v práci a jejich vztah vznikal postupně a tak nějak samovolně. Ty aspoň nemusej rešit tyhle pravidla, že ze začátku je lepší mít odstup, že nikdy nesmíš říct miluju moc brzo, že na to nesmíš moc rychle ale zase ani moc pomalu, nesmíš bejt moc hodnej, ale ani zmrd, nemíš moč často ustupovat, ale ani pořád vyvolávat hádky, nemíš tohle a tamto... Zkrátka ty, co věděli do čeho jdou, protože už se znali a nemuseli jeden před druhým si na něco hrát.
 hromádka trusu
30.01.2008 13:02:57
nenapisu: Sem tim jenom chtela rict ze krom sexu s mega holkama na svete sou i jiny veci...nechci pomáhat a mozna mas pravdu, ze bych se snazila,ale stejne jako ostatní ti tu postel nezahrivala,kdyby ses choval jako predtim,protoze v tom neco bude:D

Tak asi ve svym realnym imagi delas nejakou chybu, ktera ty holky odpuzuje...Měla jsem tu čest chodit s klukem, kterej to bral jeden čas jako ty, ženská=kus masa....jen sex....jenže ho to už pak nebavilo a chtěl něco stálýho...potkal mě,zamiloval se,já z počátku taky(s ohledem na počet jeho holek jsem si myslela že to nebude uťáplo, že bude sranda a tak)...v pořadí jsem byla ženská 50 a něco se kterou spal...jenže mi až moc začal dávat najevo jak já jsem ta pravá, tu jistotu...ze začátku to bylo děsně fajn...ale pak ti to začne lízt krkem...podle mě aspoň ze začátku by si měli oba dva udržovat nějakej odstup..dokud si nezvyknou....měl to stejně jako ty...máma dominant otec k ničemu....díky mámě vyrůstal mezi ženskejma, dokázal s nima bejt kamarád...ale právě tim mu něco jako chlapovi chybělo...moc se v něčem choval jak slečinka.....a ženská taky nepotřebuje chlapa jako svou kamarádku...právě ta citlivost a snaha si o všem vykládat...to jsou ženský vlastnosti...a holky to zkrátka nepřitahuje..myslim že v základu každá ženská chce dominantního chlapa...a poženštělej chlap to neni on...ty chlapský chlapi chtěl ženský měnit z principu...ale protože to nejde tak je milujou...ty co podlehli všemu co se okolo říká,těm ženským přáním maj holt smůlu...
 Jordanka Žena22 Kategorie
30.01.2008 12:29:28
BlueberryShake: Protože to vidíš z druhé strany, tak to nechápeš.
 nenapisu
30.01.2008 12:18:23
Hele, pokud seš aspoň tak z půlky chytrej jak tvrdíš, tak nevím, co to tu meleš...já ti nenapsala nic že s tebou souhlasím, jen že je to tvůj život a pak jsem ti nastínila pohled z druhé stránky...
No opravdu by mě zajímalo, která ze slepiček ti skočí na ty tvoje kecy....protože nenapadlo tě někdy, že jsou holky, do kterých někdo pořád valí nějaký balící slinty a holka v tomto protřelá už je dokáže prokouknout a odpálkovat...chápu, že pokud lezeš na nějaký nic moc tak se roztečou když z tebe vypadne nějakej kompliment....
Já prostě nechápu, jak ti ta teorie může vycházet....
 BlueberryShake Žena92 Kategorie
30.01.2008 12:02:55
Ještě tady k pár názorům, uznávám, že v diskuzi jsem u nějakých témat trošku přestřelil.
 nenapisu
30.01.2008 12:02:24
Jo ještě jenom detail: Holky, který neuvažujou jenom jako holky, ale dovedou se na věc podívat i z pohledu chlapa, to je (alespoň u mě) pravej poklad. A vůbec to neznamená, že jsou hnusný nebo tlustý, naopak bejvaj dost inteligentní ;-). Je to stejný škatulkování, jako to, nad kterým se rozčiluješ, že hodný = naivní blb nebo jak jsem psal já sebevědomý = zmrd.
Ale jinak ještě mě ještě dostávaj ty klasiký holčičí názory typu Jordanka, který říkaj, abys pro tohle nedělal vlastně nic, soustředil se sám na sebe - na svoje koníčky, zájmy a práci a ono to pak jako přijde nějak "samo". Typickej názor ženský (nebo kluka, co se pohybuje v hodně ženským prostředí), která jen dělá, co jí baví a čeká, až za ní někdo přijde a sbalí ji. Takovej člověk ani nemá šanci pohopit, o čem se v tý zpovědi vlastně píše.
Smajlík  hormádka trusu
30.01.2008 11:51:14
Zildjian: Jj, je to blbost, chci to já a pár mých kámošů, ale obecně to prostě nikdo neví co chlapy chtěj. Dohadovat se o tom, co chtějí chlapy, nebo ženské je bezpředmětné, protože to je škatulkování. Je to blbá odpověď na blbou otázku, uznávám.
 nenapisu
30.01.2008 11:38:31
Ve zpovědi máš pravdu, ale třeba co píšeš tady 29.01.2008 21:04:00 , to je neskutečná, NESKUTEČNÁ blbost.
 Zildjian Muž41 Kategorie
30.01.2008 11:37:28
hromádka trusu: Souhlasím s tebou, to jak tu píšu není dáno tím, že jsem debil, ale představ si kolik tu odrážím názorů a jak mě fakt sere, že se tu snaží každej zamést pravdu pod koberec, jako by neexistovala. A taky souhlasím s tím, že jsem docela razantní, ale prostě jsem takový, tak to je, já v sobě toho chlapa strašně cítím. Musel bys mě znát, abys věděl, že občas když píšu hodně přeháním a ve skutečnosti se chovám míň jako ten grázl. Nicméně si to trošku musím sám přebrat v hlavě, v podstatě jsem hodný člověk, jenomže právě mě tu dosírají lidi, kteří toho že jsem hodný jenom zneužívají, proto se do nich navážím.

Každý si pod pojmem, že jsem hodný snaží vnutit myšlenku, že hodný = naivní blb a proti tomu bojuji. Většina lidí, co se mi "snažila pomici" mi v životě tak ublížila, že mě tady ty "hodné holky" tak serou, že to nejde ani popsat.

Ale ve skutečnosti a to říkám, jsem v jádru opravdu dobrý člověk a to musí být jasné i z té zpovědi. Ale srát na hlavu si opravdu nenechám, už jsem se z toho skoro psychicky zhroutil a proto se tu návážím do holek, které mě málem donutili skočit z mostu, takže tak.
 nenapisu
30.01.2008 11:31:39
ja mam z toho spis pocit, ze jen zijes ve snu... neni to vlastne vubec pravda.. z nuzaka co o nej maj zajem jn osklivky se stal lev salonu co osuka pulku sveta... lzes... neni to realne...
jestli ses otupely vlivem vsech odmitnuti a zanerel si na zeny, neni divu, ze pises pak takovyhle nesmysly... chtel bys byt devkar, ale nikdy se ti to nepovede...
 naPREZDIVKUseru
30.01.2008 11:22:21
No, píše sem hodně lidí, tak taky přihodim svůj názor. V podstatě s tebou souhlasim, ale:

0) Nauč se pravopis, takovejch chyb se jen tak nevidí.

1) IMHO je to celý fake, takovej, jakej se tu popisuješ, bys jen chtěl bejt, ale nejsi a jen se snažíš vyvolat diskuzi o tom, jestli si i ostatní jako ty myslej, že svět je vlastně celej zkurvenej a musíš bejt zmrd, abys měl štestí. No, trošku to tak je, ale podle mě je to překroucený... Pokud takovej ale fakt jseš, tak i když děláš něco, co bych já nemoh, musim uznat, že na to jdeš dobře a až jednou potkáš tu pravou, o kterou budeš bojovat s nějakým hodňáskem, tak bych vsadil svoje životní úspory, že si vybere tebe.

2) Přijde mi, že to tady nikdo nepochopil, hlavně ženský. Na to, co sem ty holky píšou se vyser, hlavně ty hodný jako icylemon nebo sophiesxoll (by mě zajímalo, proč už není s tim svým hodňoučkym klučinou - nejspíš ho nechala kvůli tomu dalšímu, co se na ní pak vysral...), protože ty o navazování vztahů nevěděj vůbec nic. Samy totiž skoro nikdy neudělaj první krok a většinou hrajou naprosto pasivní roli. Nejspiš by to byly právě ony, který by se do tebe zamilovaly až po uši a \"milovaly\ " se (ne šukaly) s tebou z tý pravý lásky. Protože přesně tyhle holky právě nejčastějc podlíhaj dominantním klukům. Ale každopádně se mi moc libí, jak si věřej, že by v tobě toho zmrda ihned poznaly. :-)

3) Jinak jseš debil, to z tebe cejtí úplně každej. Jdeš z extrému do extrému a to prostě taky neni dobře. Když si zjistil, že holky nemaj zájem o hodný kluky, což je samozřejmě pravda, tak si se otočil o 180° a hraješ to přesně obráceně... Dojdeš ke stejnýmu závěru, že i tohle je úplně na hovno, ale aspoň budeš mít nějaký zušenosti, to zas jo. A hrozně moc škatulkuješ, třeba to \"pocit z pocitu\", to je fakt megapíčovina.

4) Poslední věc, co mi přijde, že tu jen málokdo pochopil, je, že dominanci a sebědomí nemusíš dokazovat chováním se jako zmrd. Holky chtěj sebevědomý a dominatní kluky, to je přece známá věc a já vůbec nevim, co je na tom špatnýho. Holky chtěj tohle, chlapům zase víc zálěží na fyzický kráse. Je to pro holky často vlatnost číslo jedna, i když samozřejmě většina z nich ti řekne, že chce hodnýho, inteligentního, blabla... Prostě u takovýho cejtěj ochranu a maj pocit, že se o ně někdo postará. Ale to neznamená, že chtěj zmrdy! Ono to tak jen často bejvá, že zmrdi jsou sebevědomý a dominantní a průbojný a já nevim co, proto se tyhle vlastnosti často zaměňujou, ale není to to samý a jednou to pochopíš. A až to pochopíš, tak tu pravou najdeš.
Smajlík  hromádka trusu
30.01.2008 11:15:11
faidros: jo jenomže na mě se lepí, ty jsi ten kdo má v profilu napsáno \"jsem sám a smutný\", takže opět dokazuješ jenom to, že říkám jak věci jsou.

Vlora: Jj, nechápu proč se tu do mě lidi tak vozí, když jsem se po tolika letech jenom rozhodl dělat to, co je ode mě očekáváno. Tento systém má pravidla, mě se taky nelíbily, ale já tu nejsem abych o tom rozhodoval. Prostě jsou tu pravidla a já je dodržuji a jak říkám, i ty holky to dělá šťastné.
 nenapisu
30.01.2008 10:13:51
Tohle je vděčné (a věčné) téma. Za sebe můžu říct, že když je chlap opravdu příliš hodný, když vidím, že bych si s ním vlastně mohla dělat, co chci, tak mě to dost odradí, přestává mi imponovat.
 Vlora ŽenaKategorie
30.01.2008 09:48:45
nenapises - hmmm......kde jsem takovou holku potkal? uplne normalne.....jsem rad ze lidem jako ty se takove vyhybaji

rikas poznat system....nevim jestli bych za tim hledal zrovna system...
Smajlík  faidros Muž30 Kategorie
30.01.2008 09:04:56
skřítečka: Promiň, ale jestli se považuješ za zástupce holek, tak jsi naivní. Já holku neberu podle toho, co má mezi nohama, ale jak myslí. A ty nemyslíš jako holka a sama to přiznáváš, takže tak.

Co se týká toho ubližování navzájem, já jsem pojmul hodně negativní energie od holek, která bude vrácena a až se systém vrátí do rovnováhy, možná to bude jinak. Rozhodně tu energii vrátím.

Jordanka: Sebezdokonalovat, nenech mě se zasmát a nedělej, že se mi tu snažíš pomoct, to jsou všechno keci. Já jsem do sebezdokonalování dal moc a vůbec nic to neudělalo a taky všechny holky, které se mi kdy snažili pomoct, tak mě vždy drželi jen u dna. Protože nezávisle na té tvé pomoci ty to nebudeš, kdo mi bude skákat do postele a držet mi sebevědomí.

Ultrarádce: Trošku jsem v argumentaci přestřelil, jj znám i kluky s červenejma tričkama co jsou v pohodě, byla to blbá argumentace.
 nenapisu
30.01.2008 03:38:53
Bohužel musím uznat, že většina toho co je ve zpovědi jako takový je pravda. S některejma věcma z diskuze už pak nesouhlasim. Ale to je jiná.

Taky jsem bejval takovej ten hodnej a nikdy se o mě holky nepraly. Pak jsem si řek a dost! Změnil jsem chování, vystupování, účes a styl oblíkání (z hodňáka na lamače srdcí). A co se nestalo?! Najednou se mi začlo dařit u holek podstatně víc.

Ale opravdu je to nejdůležitější ve vystupování a v sebevědomí. Nesmíš sedět a čekat. Prostě vidíš holku a jdeš. Co na tom, že tě odkopne. Kousek vedle sedí další. Tu třeba sbalíš. Ale je velká šance že tě stejně dřív nebo pozdějc nechá. Proto když mezitím potkám další, tak proč ne?! Můžeš klidně hrát na víc frontách na jednou! Nedělám to proto že mě baví lámat srdce, ale proto že nic netrvá věčně a každý vztah má svůj konec. A je jedno kdo ho skončí. Zatím jsem nepotkal takovou, kvůli který bych se začal chovat věrně. Až jí najdu, nebudu s tím mít problém, ale zatím mi za to žádná fakt nestála.


Akorát sis to u mě fakt poděl*l tou červenou ve skříni. Jsem fanda teamu: Scuderia Ferrari (F1). Mám ve skříni dost věcí z originální produkce Puma-Ferrari. Ano, opravdu jsou překvapivě všechny červený! A jako nějakej buz*k si fakt nepřipadám. Růžovou košili bych si na sebe sice nikdy nenatáh, ale červená fakt nic neznamená. Jo a taky miluju rudý auta (hádej jaký značky). Myslíš že bych se kvůli tomu měl předělat na teplouše?
Smajlík  Ultrarádce Muž21 Kategorie
30.01.2008 00:53:13
jo.. a jak si rikal o karme.. vsechno se vraci a to ze je naka zenska dominantni je casto tim, ze v nekolika predchozich zivotech byla chlap a naopak submisivni chlap byl po nekolik zivotu zena PRECTI SI CESTY DUSI OD MICHALA NEWTONA... jinak ja jsem spis dominatni,zena a mam logicky mysleni a muj partner na opak... a je to typ kluka jako si byl ty... nejdriv jsme byli kamaradi a pak jsme se dali dohromady... na tom,ze holky maji radsi hajzliky neco bude, me taky pritahujou, ale pak dostanu strach a nelibi se mi, kdyz se chovaj moc chladne a kdyz jim jde jen o sex tak me to odradi.. pritom ja mam sex rada, prestoze jsem spala jen se svym pritelem.. takze defacto nemam moc zkusenosti .... jo ale taky me vzrusujou stydlivy kluci a jsem rada,ze muj partner patri mezi hodny kluky, co jsou pro holky spis kamaradi...
jedna vec me vadi, ze o nas holkach pises, jako o naky podradny rase.. nejsem zadna feministka, ani domina.. ale rovnovaha v dobrym partnerkym vztaju je.. nikdy ale neni 50 na 5O.. vzdy jeden miluje vic nez druhy v urcitem obdobi.. jsme proste jak jin a jang.... a ver ,ze zeny taky rozhoduji a dokonce jsou veci,ktere muz neovlivni - treba tehotenstvi.. muzes si jako chlap rikat co chces, utyct a nepladit alimenty, ale jen zena se rozhodne zda si to dite necha ci ne..
jinak co se tyce sexu s nevazanym nemam zkusenosti a ani nechci mit... ja bych se stejne neuspokojila,kdybych k tomu klukovi nic necitila... no, uz me napada jen jedna vec, je to tvuj zivot a pokud tohle delas s holkama,ktry vedi do cehou jdou, tak proc ne :) ... jinak mi fakt nejsme takovy svine, ani naivky (jo jeste me sere kdyz si nekdo naivku, plete s blbou husou.. to ze je clovek hodnej a duveruje- neznamena,ze je hloupej .. ja jsem asi trochu naivni a pomaham rada ostatnim, ale taky za to nic necekam a pocitam s tim, ze toho muze i nekdo zneuzit)
 skřítečka
30.01.2008 00:09:15
S tim, že nejlepší je ex-děvkař, kterej je hodnej a milej neni pravda...když se zamiluje, opět se z něj stane ta "ovce" s přitroublym úsměvem a oddanym chovánim.....

prostě s nějakym děvkařenim to nemá co dočinění....lze toho dosáhnout pouhopouhym zvýšením sebevědomí, uvědomění si vlastní hodnoty a schopností a dělání si věcí po svym a ne na přání polovičky....

právě to děvkaření a co tu popisuješ, to je právě ta "odplata" všem těm co tě kdy nechtěli...je to o tom, že to sebevědomí máš pocuchaný a máš to v sobě...prostě to vařilo až to muselo bouchnout....sám víš, že to co děláš ti dělá dobře,ale nic to neřeší.....problém je jinde....právě v tom, že si myslim, že postrádáš buď nějakej motor a smysl života a to uvědomění si vlastních hodnot, že taky něco umíš a dokážeš...

koneckonců lidi se sebou spokojený, mající svý záliby a koníčky, práci která je baví- nemaj čas na to neustále někoho balit a střídat a uspokojujou je jiný věci kterým se věnujou...zamysli se, jestli tě tvuj život poněkud nenudí....hodně lidí co nepracujou manuálně či nemaj svý koníčky kterýma žijou trpí občas syndromem vyhoření a vlastní zbytečnosti...


možná by bylo lepší věnovat energii a čas něčemu jinýmu:)
můžeš se začít sebezdokonalovat,abys pak nemusel používat jen lhaní, můžeš pomáhat druhejm, něco tvořit a budovat,mít práci ve který se najdeš a porosteš....takový věci ti toho přinesou mnohem víc.....a třeba pak pro někoho budeš zajímavej i bez lží
 Jordanka Žena22 Kategorie
29.01.2008 23:52:49
a vse se opakuje.. nekdo ublizi tobe a ty zas nekomu a ten zas nekomu... lide jsou nepoucitelni.. kdyz zbroji Korea, bude zbrijit,vic USA.. pak vic zase korea... kdyz teroristi hodi bombu na USA.. oni jim to hned vrati.. a z 99% procent trpi, jen ty nevini a ne ty co jsou pricinou!!!! mi nejsme vsechny svine... ano ktem co si chtej jen uzoivat s tema si uzivej,ale hodny holky si to nezaslouzej.. nezaslouzej se citit v depresich,spatne, tak jako si se citil ty.. zamysli se nad ,tim jak si se citil a ze se mozna nekdo kuli tobe taky tak citi... tohle nikam nevede.. zlo plodi jen zlo a nikam by jsme nedosli a vez ze bozi mlyny melou pomalu ale jiste a kazdy dostane to co si zaslouzi... porad se znovu a znovu rodime, abychom se naucili skrz chyby a utrpeni.. jednou se mozna, ne urcite , narodis jako zena a ver ze nebudes jen kus mas (nase duse nevidi rozdil mezi muzskym a zenskym telem.. proto se obcas rodi gayove a lesby) PROSIM ODPUST, TEM PODLE TEBE, KUSUM MASE, PROTOZE TAK ULEVIS KRIVDE KTERA SE NA TOBE DOPUSTILI? ALESPON ZA TY KTERI PROZIVAJI TO SAME CO TY!
Smajlík  skřítečka
29.01.2008 22:40:33
To je megazajímavá diskuze.
Smajlík  pejsek Muž26 Kategorie
29.01.2008 21:52:22
Ideální den? cheche.

Ideální je, když ráno opouštíš dům s tím, že jsi vstal od hezké ženy, která tě miluje a ty ji. V práci pracuješ jak umíš a podvědomě víš, že ta tvoje zrovna taky pracuje a občas si na tebe vzpomene. Večer se vracíš do domu, kde víš, že tě obejme ten nejúžasnější člověk, kterýho si kdy mohl potkat. Víš, že si máte vždy co říct a když mlčíte, tak ani jednomu to mlčení nepřijde divný. Víš, že tě ta žena miluje a nikdy bys ty ani ona nepomyslel na to abyste si vzájemně jakkoli ublížili.

Toto je ideál!!
Smajlík  hawker77 Muž26 Kategorie
29.01.2008 21:41:22
já jsem taky holka a to co tu píšeš mi přijde v pohodě většina holek co znám tak těm záleží jen na to jak se kdo maluje oblíká atd prostě jsme trochu jednoduší ikdyž si tak nepřipadám...a když se tu někdo rozčiluje tak ti tím dá tak akorát zapravdu...bejt tebou tak se těm jejim otpovědím dooost směju XD
 CHAPU TO PROC NE
29.01.2008 21:34:52
nenapisu: Ty vole ty musíš bejt pod vlivem nějakých omamných látek protože to co tu píšeš to jsou neskutečný kraviny! Reaguju teda obzvláště na tvůj psolední přízpěvek :) Ty vole prober se! Možná je to tvůj sen ale necpi ho všem chlapům! Tím si ukázal že máš uplně dementní představu o životě a jeho hodnotách!
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
29.01.2008 21:04:00
CurtWild: Ten svět, o kterém tu píšeš, ten ideální svět, je výhodný jenom pro tebe. Nevím, jak víš co většina chlapů chce a nechce a můžu ti říci, že většina chlapů chce doma holku co jim bude sloužit a bude fungovat jako poslední možnost píchání a mezitím si chtěj užívat. I když dneska je ještě lepší trend, chlapy si pronajmou byt a bydlí spolu a s nějakou holkou, s kterou nikdo spát nechce, která je ale čistotná a udržuje tam klid. A vedle si opíchávají holky podle potřeby. To je trend a vůbec sen většiny lidí, to nej co je. Popíšu ti to do detailu, sen chlapa.

Jít do jednoduché práce, kde celý den můžeš být na netu, pokecat s lidma a nic moc nedělat. Pronajmout si s kámošema byt a ještě tam dát "kamarádku" (hnusnou, nebo hezkou a nesympatickou holku s kterou nikdo nechce nic mít). Pak mít bokovky, které člověk opíchává podle potřeby, jak se mu zachce. Vypadá to tak, že ráno vstaneš, kamarádky nakoupí koblihy a udělá kafe, pak jdeš do práce, surfuješ si na netu, zajdeš si na oběd, pak si přečteš noviny, napíšeš sms a vybereš si holku, kterou dneska opícháš. Zajedeš k ní, opícháš jí a přespíš tam do dalšího dne. Takhle nějak vypadá pro chlapa ideál a hodně kluků se ti tu pod to klidně podepíše.
 nenapisu
29.01.2008 20:37:01
aha takze se nechavaj opichat jen ty hezké:))
je to normální já chlapům myslim dobře rozumím..znám jich plno co to maj podobne jako ty pokud je predtim nepotkala naka hrozna laska
pro tebe sou takový holky normální a pro mě hloupý to se do nich navážím?
Prece svým způsobem i pro tebe sou hloupy
většina chlapů takové holky nechtějí, taky proč? z toho by si udelal dalsi téma na dlouho ..)protože chlapy maj rádi když to de podle nich..to je jasný..
(ale znám i takový co nechaj ovládat ženami..liidi je hafo..)
 CurtWild Muž27 Kategorie
29.01.2008 20:29:50
"Zjistil jsem, že děvkař je jediný člověk, kterého holka může milovat."

Je to neskutecne pravdive !!!!!
 zoufalecc1985 Muž22 Kategorie
29.01.2008 20:25:10
Moudrý to člověk!
Smajlík  Teadrinker Muž28 Kategorie
29.01.2008 20:22:00
Vau tak to je husté ...
 misanovi Žena25 Kategorie
29.01.2008 20:16:26
Bohužel musím uznat, že tento borec má pravdu. Jsem čestnej, hodnej, milej, zásadovej kluk a nejvíc se líbím zadaným holkám, nebo vdaným ženám (který si už něco prožily a myslí si jakej jsem poklad).
Člověk to vidí dnes a denně na známých. Vidí, jakej je ten borec hajzl a jak o ní mluví v její nepřítomnosti. A ona ho přitom tak bezmezně miluje a člověk nechápe, proč tak supr holka chodí s takovým kreténem, kterej ji snad ani nemiluje. Je to tak, máš recht...
Ale jsem furt naivní a doufám, že je na světě sympatická holka, která mě bude mít opravdu ráda, aniž by předtím musela prožít nějakou hrůzu. Nechci být hajzlem, ani bych to neuměl...
Smajlík  hawker77 Muž26 Kategorie
29.01.2008 20:15:30
To by mě zajímalo, co na tobě ty podprůměrně inteligentní ale nadprůměrné holky vidí? Inteligence ani vzhled to nebude...
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 20:08:27
CurtWild: Jo jenomže každý nechce holku jako seš ty, holku které je těžké opíchat, holku která je maximálně průměrně hezká a holku která se nenechá ovládat. Většina chlapů takové holky nechtějí, taky proč?

A zase se navážíš do těch holek, které jsou šťastné, mají jednoduché vztahy, které jednoduše fungují a jim to vyhovuje. Vyhovuje to jak těm chlapům, tak těm holkám. Úplně normálně to funguje, chlap si píchá kolik holek chce a doma má holku co bezmezně miluje a nic neví, a dokud zůstává tento stav, tak se jedná o fungující vztah a znám vztah, který takhle funguje už přes 20 let. To, že se to tobě nelíbí je tvůj problém, ale neházej špínu na normální lidi.
 nenapisu
29.01.2008 19:59:25
ženská má prsa a chlap péro a za to se prostě rovnítko dát nedá:))))))
no ono to je o něčem jiném ale na to přideš hold az časem. clověk musí ukázat jakousi směšnou nemotornost, odkázat na to, že není dokonalý a pak to funguje
.no na to bych ti řekla jen to, že možná na někoho to funguje ale jsou holky který ti na to neskočí ani kdyby si sebevic maskoval a mlžil..takže sme zas u toho že s tebou šukaj pouze holky, který sami ví co delaj nebo sou uplný naivky a mysli si, že z toho bude láska..takových uprimně lituju, ale zaroven sou mi k smichu. koukám že si to nemyslim sama..strucne a jednoduse receno. Může to bejt dobrá strategie, ale slepá jak slepá cesta ...do nikam. A o to de kdyz j e clovek mladej nema kam spechat..není duvod
 CurtWild Muž27 Kategorie
29.01.2008 19:50:59
Napíšu to zkráceně, normální holka co uvažuje jako holka si přečte tuhle zpověď, dojde dolu, napíše že jsem úplnej čůrák a debil, odejde a už se sem nevrátí. Holka co myslí jako chlap tady má se mnou potřebu se dohadovat, že to tak není, ale ono to tak je. Dal bych ruku do ohně za to, že kdybych postavil všechny holky, co tu se mnou chtěj diskutovat do řady, tak by to na soutěž miss krásy nebylo. Uznávám, že holky co uvažují jako chlap všechny nejsou extrémně škaredé, ono když jim je třeba 15, tak to ani dost dobře nejde, ale rozhodně to nejsou holky, které doma mění kabelky a lakují si nehty. A mě sexuálně přitahuje holka, co má doma skříň plnou kabelek a u počítače si lakuje nehty a je mi vlastně jedno, jestli se to tu někomu líbí, nebo ne. A na rovinu, pokud si budu chtít pokecat a budu se chtít mít na koho spolehnout, bude to kámoš.

Další věc co se mi tu nelíbí je, že banda holek, která vzhledově nic moc své hezké protějšky nazývá kurvičkama. Jsou to normální holky, které se do někoho zamilují, a protože ho mají rádi, tak se s ním vyspí. A třeba mi ho vykouří, protože mě milují. A to, že se to nějaké skupině holek nelíbí, to mě nezajímá. Je to normální, můžete si to tu psát třeba 100x, ale tak se věci mají. Normální holka cítí ke klukovy něco třeba 3 měsíce, zamiluje se a stejně rychle se odmiluje, je to tak. Mě to přijde v pohodě, oba dva do toho jdou stejně, já do toho jdu jako týpek, co dělá alfa samce a normální holka to cítí tak, že by se mnou chtěla být. Ale tak to příroda určila a komu se to nelíbí, ať zaleze.

Pak je tu banda kluků, kteří jsou panicové nebo skoro panicové. Jestli si myslíte, že to že se vyspíte s ošklivou holkou (to je první jmenovaná skupina holek, co má potřebu to tu rozebírat) z vás dělá chlapa, tak se mýlíte. Takových párů je samozřejmě nezpočet, jsou to kluci a holky, kteří se znají z dětství (zpravidla) nebo nějaký vysokoškolský pár, kteří byly svoji první.

Pak je tu poslední skupina diskutujících kluků, kteří ví, že ve velké části mám pravdu, ale na jisté části se neshodují. Třeba proto, že našli svojí partnerku, které dávají najevo dominantní postoj a po čase si jí zamilovali a já to chápu.

Toď můj pohled, nebudu tu odpovídat na každý názor zvlášť, protože tohle to podle mě vystihuje.
 nenapisu
29.01.2008 19:23:48
Ještěs mi neodpověděl
 Starry-eyed Žena22 Kategorie
29.01.2008 18:59:06
Na světě jsou i pořádní chlapi... bohužel zakladatel této zpovědi je pouze \"chlap\& quot;...
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 18:50:31
Přesně tak jak píše Smetík si jen někdo koho holka odmítla.Tak teď musíš dokázat, jak je ti v týdle roli sakra dobře a všem to tady napsat.A hlavně aby ti psali holky co? Aby se je mohl usadit a cítit se dobře.Lituji tě. To já mám okolo sebe lidi, kterým nemusím lhát kdo jsem a hlavně skvělého přítele.
 ness
29.01.2008 18:47:51
Telcontar: No když sem psal uředníček představil sem si nějakýho ňoumu který při prvním náznaku nebezpečí zaleze pod stůl :) To že míchám jabka s hruškama máš víceméně pravdu, byl to ale jen příklad pro pochopení, neřikám že to tak nutně v reálným životě musí být.
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
29.01.2008 18:29:18
Michal*1988
michas jablka s hruskama
i urednicek se muze v krizovejch situacich zachovat spravne, muze ji ochranit stejne dobre jako vojak, akorat na to ta holka z vnejsku neprijde dokud se tak skutecne nestane !

magornadruhou
you said it all, dude
 Telcontar Muž20 Kategorie
29.01.2008 18:24:44
magornadruhou: co se týče počítačů nebo mobilů, tak lepší je ten, kterej splňuje moje požadavky, takže stačí i míň funkcí, ale bohužel k tomu co chci nebo potřebuju výrobci většinou nacpou milion dalšch pro mě nepotřebných funkcí :)
co se chlapů a holek týče, tak je lepší to první, ale k tomu nějaké to sebevědomí a umět něčím zaujmout, alespoň milým úsměvem
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 18:24:02
nenapisu: tak asi takhle... můžeš ošukat celý okres, být ten TOP SAMEC (hm, kvantita vs. kvalita), můžeš být grázl první kategorie a víš co? U mě by sis ani neškrtl, protože přesně tohle je to, co by mě od chlapa totálně odradilo. Borec, který smočil kládu v kdečem... děkuji nechci...
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 18:23:55
Telcontar: To byl jen příklad, ikdyž určitě takový voják bude imponovat ženský víc než nějaký uředníček s brejlema co nemá nic jinýho na práci než hrát wowko :) Ale dle mého názoru určitě ženám imponuje více hasič či voják než nějakej zlodějíček. Když je někdo hasič a nasazuje svůj život den co den tak musí být jiné povahy než nějaký zlodějíček.

Ale to máš fuk. On si to prostě podle mě ulehčil, místo aby se stal lepším chlapem než byl a snažil se najít nějakou výjímečnou slečnu tak se stal děvkařem a šoustá s kdejakejma děvkama. Otázkou je zda je pro něj lepší jedna výjímečná holka se kterou by byl šťastný nebo 100 kurviček který bere jako kus masa.
 Michal*1988 Muž20 Kategorie
29.01.2008 18:22:16
Tohle vstoupí do dvorany slávy jako jeden z nejdelších flejmů zpovědnice:))
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
29.01.2008 18:20:34
K ZAMYŠLENÍ

Co je lepší ?
Být:
pozorný, milý, sečtelý, chápající.....KONEC
nebo být:
pozorný, milý, sečtelý, chápající, sebevědomý, drzý, dominantní, sprostý, atd.....

Který počítač je lepší? Ten který umí vykonat více funkcí, nebo méně?

(Filozofická vsuvka) :o) :o) :o) :o)
 magornadruhou
29.01.2008 18:20:04
Michal*1988: s tím bych souhlasila...
 RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 18:18:20
to by mě zajímalo, co o mě vypovídá černá, červená, případně občas modrá :D
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 18:18:17
nenapisu : pouc me, jaky nosis ty barvy tricka ? :D lol
 secmazec Muž21 Kategorie
29.01.2008 18:17:38
ideallny chlap je taky co osukal uz x dievcat??..u akych holiek??..co tiez boli osukane x chlapmi??...prepac ale u mna by promiskuitny muz nemal ani najmensiu sancu a keby ju chcel tak by sa musel velmi snazit (inc. HIV testy)......
Smajlík  karina reeves Žena Kategorie
29.01.2008 18:15:01
jinak mrkněte třeba na zpověď http://www.zpovednice.cz/detail.php?stat usik=281734&orderby=ide nebo půlku zpovědnice, která potvrzuje to co říkám. Ideální chlap pro holku je ex-děvkař, to je kluk kterej už ošukal tolik holek, že už ho to neláká a zároveň má tolik zkušeností, že je k holce hodnej a milej.
 nenapisu
29.01.2008 18:14:00
Michal*1988
ale holky zajima jak se chovas k nim, ne jak se chovas v praci takze i ten vojak kdyz je na holku hodnej tak si bude myslet preste to sami jako o kazdym jinym hodnym cili sme zase tam kde sme byli..to je na tom to smutny a bohuzel pravdivy
 Telcontar Muž20 Kategorie
29.01.2008 18:13:00
Michal*1988: Mi ukaž toho ideálního vysněného chlapa, já ho v životě neviděl
 nenapisu
29.01.2008 18:11:18
nenapisu: Však ano i já s tebou sohlasím že hodnej ňouma holky nepřitahuje a naopak hajzlík ano. Ale to že je někdo hajzlík tím si spíš kompenzuje to že neni pro ženy ničím jiným přitažlivý. Představ si hodnýho chlapa kterýho by si hned pasoval do role hodnýho blbečka kterýmu bude srát ženská na hlavu ale ono hovno tenhle fajn hodnej chlap může bejt hasič, voják atd. Tím nechci říct že na to má vliv přímo zaměstnání ale může být chlap co by neublížil ani mouše, ke své ženě se může chovat jako k božské bytosti ale nadruhou stranu je to chlap který den co den nasazuje svůj život, či dokonce jako voják zabíjí nepřátele. Je to machr, super chlap kterýmu kde kdo nesahá po kotníky a přitom to může bejt v osobním životě beránek. A o tom to je, ženy chtějí silné, dominantní muže a to jsi bláhově buď tím že si hajzlík, děvkař který si s nima hraje a nebo v tom lepším a těžším případě že jsi dobrý, přímý chlap který ač neni tím "hodným blbečkem" neni to hajzl a nemá potřebu někomu ubližovat.

Když si to vezmeš tak ty prezentuješ jakýsi návod na to jak být pro ženy lepším samcem a přitom to je jen o tom že každý den strčíš péro do jiný píči a že na ně sereš a lžeš jim. Nepřijde ti to ubohý?

Chlapovi podle mě nejvíc sluší charakter a čest. Nějaký děvkaření to je jen pro ubožáky.
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
29.01.2008 18:10:26
secmazec: Červená trička prostě dominantní chlapy nenosí a říkej si co chceš. To je jak růžová košile a taky v tom vidíš chlapy, ale můj názor je, že jsou snad teplý
 nenapisu
29.01.2008 18:09:37
RubyCairo: Jenže přesně tohle dělají i ty hodné milé do kterých by to nikdo neřekl:)
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
29.01.2008 18:09:01
RubyCairo: To jsou keci, prosímtě to jsou keci, většina holek chce hajzli, je to tak. Teprve když začne nějaký vztah a ta holka pro kluka něco udělá ten kluk přestane být takový hajzl, buďto protože mu vaří, nebo se bojí, že si nezapíchá jinde a možná tak po 2 letech je to opravdový vztah, kdy si na sebe zvyknou a pro kluka tam je opravdu cítit láska k té holce. A já neříkám, že se tomuhle bráním.

Z toho jak tu bráním co jsem řekl může vyznívat, a to jsem nerad, že lidi se nemůžou mít rádi. To si nemyslím, myslím si ovšem, že chlap se potřebuje vyřádit a pak usadit a já jsem ve stádiu, kdy se vyřádím, změním názor a usadím. Tím si musí každý projít.
 nenapisu
29.01.2008 18:08:10
nenapisu : tak dekuju ze si my vysvetlil co pocituju v cervenem tricku. uznej ze je to dobra blbost :) dekuju za reakci at uz je sebechytrejsi !
Smajlík  secmazec Muž21 Kategorie
29.01.2008 18:06:06
bumerang: No, takhle ono se to změní, já to takhle nehodlám dlouho táhnout, tak rok dva se vyšukám a pak si najdu holku ,do které se zamiluji, ale mezitím se chci rozkoukat.
 nenapisu
29.01.2008 18:04:57
Gramatický démon: já samozřejmě vím, že jsou takové případy a neříkám, že jsem se nesetkala s holkama, které mají raději hajzly než ty hodné kluky. Ale není to všeobecný fakt, který platí na všechny za každého počasí.. :) Myslím, že tohle všehno vyvstává z pár blbých zkušeností, protože stejně tak se najdou holky, které jsou hodné, milé a kluci si raději najdou takovou mrchu, se kterou to bude pořádný adrenalin, protože se jim bude kurvit s každým... asi tak :)
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 18:04:53
secmazec: Všechno gymnazistky chlape:)
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
29.01.2008 18:04:24
Jo docela hezky napsany. tak takhle se presne chova zakomplexovanej opanic, kterej jednou dostane sanci si zasukat! Damy, pozorne si to prectete, protoze on pise pravdu. Proto se uz odjakziva rikalo, lepsi se vdat za devklare vysukanyho, co si uz svoje uzil, dube v manzelstvi klidnejsi, nez za panice, kterej pak pochopi , co s tim a zacne se kurvit v manzelstvi. !
- baby a ted rada pro tebe. Tak uz ses rozkoukal, tak by sis mel najit nejakou, kterou budes mit rad, a premyslet konstruktivneji.
takovy vztah jaky mas k holkam, mas vlastne sM K SOBE.
 bumerang
29.01.2008 18:03:35
RubyCairo: Takhle, já jsem nosil červená trička a moc dobře vím proč, co jsem cítil a myslel si a nedělá mi problém přiznat tu, ano byl jsem naivní debil a nikdo mi to neřekl.

JKJK-X: Ano, přesně takhle jak to říkáš to funguje, ale já chci být top samec, nikoli ten co kupuje sunar. To už jsem si rozmyslel.

Gramatický démon: Bavil jsem tak se 100 holkama za poslední měsíc a když jsem začínal tohle rozjíždět, a říkal jsem o holkách, že je budu brát jako kus masa, tak jsem o nich měl 100x lepší mínění, než jsem si udělal potom. Už dávno vyzařuji pozici dominantního samce, protože mi došlo, že mi většina z nich nešahá ani po kotníky. Ale tak to má být, příroda to tak určila a já pouze respektuji jednou daná pravidla.
 nenapisu
29.01.2008 18:02:19
zkousim na to prijit proc hodny nemaj holky, mozna to ma neco docineni s tim ze proste s hodnym je nuda a ze holky chtej ten konflikt a potrebujou videt sebejistyho saska nebo ja nevim...harmonickej vztah sem kolem sebe jeste nevidel ...
 Telcontar Muž20 Kategorie
29.01.2008 18:01:45
demon : tak nesmis brat jen nazor slecen na dízách :P
Smajlík  secmazec Muž21 Kategorie
29.01.2008 17:57:58
nnie: To není pravda, holky co tu napsali, že jsem debil myslí jako holky. Normální holka co myslí jako holka jsem přijde, napíše že jsem debil, čurák nebo něco jiného a odejde. Holka co myslí jako chlap tu začne mé názory rozebírat. A holka, která mi napíše, že jsem debil, tak jí nepíšu, že myslí jako holka, ale vím to.
 nenapisu
29.01.2008 17:57:51
RubyCairo: Jenže já s ním nesouhlasím protože by mě ohromily jeho řečnický schopnosti, ale proto, že desítky zkušeností z mýho okolí a mý vlastní mu dávají za pravdu. Ne všechny, ale značně velká část holek (50-90%) prostě s hodným klukem nevydrží, ale jak mají bezcharakterního hajzla kterej jim sere na hlavu tak jsou spokojený:)
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
29.01.2008 17:56:46
To je ale známý fakt. Kdysi jsem to popisoval na příkladu Dušánek-Máchýrek-Mařena. Každá samice se potřebuje vyřádit s top-samci, dostat od něho \"přes hubu\" ( nebo fakana ), následně fňukat nad tím jací jsou chlapi svině. Pak si všimne slušného Dušánka ( mhh chlapeček, nakrmí mi fakánka ) a vezme si ho ( Dušánke letíc do sedmého nebe ).
Této teorii ( faktu ) jsem ještě před pár lety nevěřil, ale poznal jsem fakta z mého okolí. Říkal jsem si, proč si mého bratra připustila k tělu právě ONA ? A dnes to vím - ONA před ním dostala kopačky od ženáče. Hmmm..
 JKJK-X Muž30 Kategorie
29.01.2008 17:55:34
nenapisu: budu dělat, že poznámky o červeném tričku jsem si nevšimla, protože mi je blbé se začít nahlas smát :D Ale jo, proč ne? Už jsme tu rozděleni na ženy s mužským mozkem, chlapy bez holek, kteří nosí jen červené trika (:D) a metrákové ženy :D Bože bože, alibismus hadra... Ty jsi teda případ :D
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 17:55:29
Jak by řekl kámoš, sejděte se, dejte si do držky a roztrhejte si občanky:)
Smajlík  Luban Muž19 Kategorie
29.01.2008 17:55:27
Michal*1988: To nejsou keci, to jsou odhady na lidi. A navíc hodně lidí tu potvrdilo, že mám pravdu i sami. Například holka, které jsem řekl, že myslí jako chlap se přiznala, že se oblíká jako chlap. Kluci, kteří řekli, že jsou hodní tu řekli, že nikoho nemají. Pravda je prostě krutá a já nemůžu za to, že sem každý chodí, chce jí slyšet a snaží se jí popřít.
 nenapisu
29.01.2008 17:53:49
zdá se mi to, anebo milý pan nenapisu zatím každé holce tady napsal, že má mozek jako chlap?
Smajlík  nnie
29.01.2008 17:52:56
nielen defka ale aj psycholog, hmmm.....
 karina reeves Žena Kategorie
29.01.2008 17:52:42
Naivní můžu být to nepopírám, myslíš si že nemůžu najít někoho kdo by mě měl rád?Myslíš si že takovej neexistuju?Jasně je to možný, ale chci to zkusit, ostatně mám na to věk.Já nepotřebuju najít někoho na jednu noc-už sem jich pár potkala a poslala je někam(ostatně takových je dost) Nnebudu s někým spát jen proto abych to měla za sebou.
 Starry-eyed Žena22 Kategorie
29.01.2008 17:52:42
nenapisu : to je vse co mi k tomu reknes ? to je tvuj argumet ? ze kdyz mam v profilu cervene tricko tak sem nedominantni jedinec a loser ?

:D:D:D

jen si me utvridl v tom ze si zakomplexovany chuj
Smajlík  secmazec Muž21 Kategorie
29.01.2008 17:52:11
RubyCairo: Ono ovšem vztahy nejsou o štěstí, ty lidé co to štěstí měli na to přijdou později, až jejich vztah přestane fungovat, a nebo na to nepřijdou a to, že jejich vztah nefunguje budou považovat za normální.
 nenapisu
29.01.2008 17:51:22
nenapisu: Promiň ale v posledních přízpěvcích se ukazuje jakej ses magor :) sice sem psal že máš víceméně pravdu ale to co tu teď píšeš sou neskutečný kraviny. Absolutně nepodložený kraviny který sou 100% pravdivý protože si to řekl ty a když ti holky oponují automaticky váží 100 kg jsou hnusné nebo mají mužský mozek :)

Podle mě si zvolil špatnou cestu! To že tě holky nechtěli protože si byl hodnej a nebyl si čůrák jako ostatní to je špatné a je to jejich blbost ale to neznamená že jim začneš ubližovat, podlehneš svým pudům a stane se z tebe bezcharakterní blb. Větší king by si byl kdyby si se na ty slepice vysral a počkal si na nějakou která je lepší než ta většina kurviček ale to je asi těžší než oblbovat a šoustat ty kurvičky a myslet si jak si to celý prokouk.
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
29.01.2008 17:51:22
secmazec: mluvíš mi z mé "naivní submisivní ženské" duše :D
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 17:50:24
nenapisu --- pocit z pocitu???? :D :D :D :D vidim ze nakoniec nam vsetkym holkam na spovednici analyzujes ze sme vlastne muzi, len preto ze nemavame pocit z pocitu...ani aj totiz netusim co si pod tym mam predstavit....
Smajlík  sophiesxoll Žena Kategorie
29.01.2008 17:49:28
secmazec: Já nevím, kdo má v profilu fotku v červeném tričku, ale můžu ti i říct co červené tričko znamená. Čekáš na svojí ideální a ona nepřichází a nebude. Já tady nejsem ten looser, jsi to ty. Červené oblečení právě mají rádi chlapy, co spíše zaujímají poddajnou pozici, nikoli dominantní. Víš kolik najdeš u normálního chlapa červených věcí? 0. A mám pravdu, klidně si tu řvi, ale je to tak.
 nenapisu
29.01.2008 17:48:51
Gramatický démon: hele, ty máš většinou dobré trefné rozhřešení, tak ti něco povím :) Holky můžou být kurvy, ale nemusí. Chlapi můžou být hajzli, ale nemusí. Nevěřím na žádné všeobecné vzorce a nevěřím ani na ty dramatické hranice, které tu aplikuje ten casanova. ALE, kdyby on měl to štěstí, že našel kdysi dávno, kdy byl ještě normální, nějakou holku, která by ho milovala a dala mu a on nebyl dnes tak frustrovaný, tak by držel hubu a krok a psal by tu zpovědi jiného ražení. Už jenom to, že tady pošle každou holku, které neumí něco logicky vysvětlit, utáhnout si "obojek" holt něco vypovídá. Je jen zdeprimovaný, že mu dřív holky dobrovolně neskákaly do postele, tak si to vybíjí ted kde může a připadá si líp. Ale všichni lidi zdaleka nejsou stejní... :)
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 17:47:08
Tím že se tu holky rozplývají nad tím že to není pravda spíš poukazuje na to že to pravda je XD njn holky jsou podle mě jednoduší než kluci tady máte dukaz!!!!!§
Smajlík  chapu to proc nee
29.01.2008 17:46:14
napisu ti to podruhe a opet stejne, na tuhle tvoji lacinou navnadu chytnes jen hloupe holky bez vlastniho nazoru.

a prestan uz tady porad dokola omyjet to same.. proste vrana k vrane... byl si looser a najednou kdyz na vsechny seres si TOP SAMEC

chtel bych videt ty tvoje objevy ktere ti zobou z ruky a podrzi ti kdykoli jim zavolas ...
Smajlík  secmazec Muž21 Kategorie
29.01.2008 17:45:04
anče: Nějaké lepší argumenty?
 nenapisu
29.01.2008 17:44:32
karina: Lepší argumenty nemáš, než někoho srážet. Je tu spousta kluků co se mnou souhlasí, pak holky co myslí jako kluci, co částečeně souhlasí a pak holky, co mají svůj mozek složen ze lží a ani to nevědí.
 nenapisu
29.01.2008 17:40:38
Tak už nefňukej, že Tě žádná nechtěla, chudáčku.. (maminka Ti koupí růžového slona)
Smajlík  anče
29.01.2008 17:38:55
Starry-eyed: Ale vidíš jakej mám odhad, doslova ti po jednom tvém příspěvku vidím do hlavy. K tomu ti ještě něco řeknu, kluka který ocení tvojí počestnost nenajdeš a naivní jsi i když si to nemyslíš. A myslíš víc jako chlap.

A můžu ti říct jednoduchý důvod, proč ho nenajdeš, protože každej panic, který by jí ocenil shodou okolností v tvém věku říká, že měl desítky holek. A každej panic ti dává najevo, že jsi pro něj jenom trofej a co nejhůř, kdyby sis ho k tělu připustila, toho kluka co si myslíš, že chceš, tak to všude roztroubí a všichni z tebe budou mít srandu.
 nenapisu
29.01.2008 17:36:49
preco mi to cele vyznelo akoby si stale bol este panic a toto bol iba tvoj tajny sen - byt niekto kto moze mat kazdu???.....
 karina reeves Žena Kategorie
29.01.2008 17:35:16
RubyCairo: on není chudák, on má pravdu:))
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
29.01.2008 17:34:23
nenapisu: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ty jsi chudák :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D::D :D
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 17:33:25
nenapisu: spíš jsem byla jako kluk vychovávaná taťkou, protože mam starší ségru a druhý dítě mělo být kluk, ale nezadařilo se, takže využil toho, že jsem se nikdy nijak nebránila naopak jsem si šla klidně zahrát s chlapama fotbal, ale umim se chovat i vypadat jako holka, ale v rámci mezí, protože nejsem bárbínka, ale spíš rockerka až metalistka a podle toho to taky vypadá.. předpokládám, že ty posloucháš spíš nějakej ten popík a taneční hudbu a žiješ tim, takže se ti spíš líbí ty fiflenky, který se daj potkat běžně na diskotéce
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 17:32:12
Čekám a budu čekat, můžu být naivní, ale vím že někde na mě čeká a nevzdám se toho. Sem ještě dost mladá takže se nebojím...mám čas.
 Starry-eyed Žena22 Kategorie
29.01.2008 17:32:09
RubyCairo: Podle mě to co píšeš jsou keci, prostě myslíš víc jako chlap, proto to neuznáváš, to je celé. Většině normálních holek to vůbec nepřijde a takové věci, jestli chlap má pravdu, zklame nebo nezklame neřeší, to řeší holka co uvažuje jako chlap a pak hledá dominantního ideálního jedince, který prostě neexistuje, protože dominance neznamená, že chlap se nemýlí a neplete. Nemůžeš se zklamat u dominantního jedince do té doby, dokud ho uznáváš, to prostě nejde, protože když někomu na sto procent věří, tak se nikdy nemýlí, i kdyby se mýlil.

A ty tvoje holky nemaj prasečí mozek, jsou to prostě holky a jsou řízené podvědomím a nemáš žádné právo je srážet dolů. Holky, které věří chlapům jsou šťastné a vidím to kolem sebe, protože to mají relativně jednoduché, najdou si partnera, kterému na sto procent důvěřují a dál to neřeší a berou to jak to je. Odhaduji, že ty taky nemáš pocity z pocitů a máš spíš mozek chlapa.
 nenapisu
29.01.2008 17:26:06
icylemon: Napíšeš, že se oblíkáš jako kluk a nepřijde ti náhodou, že i myslíš jako kluk? Zamysli se nad tím, proč se tak asi oblíkáš. Jednoduše se víc chováš jako kluk, tak to je, na tom není nic špatného ani dobrého, takové to je a já to jenom konstatuji a ty to přiznáváš, nic víc. Mě se holky co se oblíkají jako kluk a myslí jako kluk nelíbí, ale zase jsou kluci, kterým se to líbí.

Telcontar: Ano, tímhle jednáním okolo sebe odrovnáš hodně kamarádů, prostě se tak začneš chovat a holky přitahovat a chlapy tě začnou nesnášet, krom pár vyvolených, je to tak, všímám si toho i na sobě. Co se týká toho co ti holka odpoví na "pocity z pocitů" tak zpravidla, že je má a podle věku jim rozumí či nerozumí. Mladší holky to mají, ale nerozumí tomu. Defaultní odpověď určitě není, záleží na věku, zkušenostech a tom jak to holka vnímá, může klidně mít i psychický blok a necítí to, nejsem psycholog abych věděl proč to tak je, nicméně se na to občas ptám a hodně holek mi odpovídá, že je má.
 nenapisu
29.01.2008 17:21:22
no podle mě nejsi nijak špatný jen sis špatnýma věcma prošel..ten tvůj članek mě bavil rozhodně víc než problémy tipu opustil mě kluk bolí mě ucho a blablabláááá...bože tohle aspon o něčem je!
PS:dokud neznáš všechny holky tak je neodsuzuj ale podle mě jsou holky jen špatný vtip aspon většina co znám
Smajlík  chapu to proc ne
29.01.2008 17:17:30
Můžu říct, že jsem trpěla bezmeznou vírou v mužskou mentalitu, protože jsem byla vychovávána více méně mezi muži - kde otec, děděček, strejdové - ti všichni měli hlavní slovo a byli, jak ty říkáš, dominantní. V mém životě stáli tzv. nad ženami, protože jsem si říkala, jak perfektní chlapi jsou - silní, inteligentní, zásadoví, uznávaní... A takhle to je asi od přírody dáno, aby žena vzhlížela k muži. JENŽE, ten sladký pocit nevědomosti by mi zůstal dodnes, pokud by všichni VŠICHNI z těch, ke kterým jsem vzhlížela nezklamali. Jeden po druhém zrazovali to, pro co jsem je obdivovala... Neříkám, že ženy neumí ublížit, ale podotýkám, že právě muži se zasazují o to, že o jejich přirozenou dominanci nestojíme. Kdo by se nechal vědomě ponižovat? A pak nastane dvojí extrém. Budto se holky po špatné zkušenosti stanou děvkama a nebo vyhledávají nějaký nový nepoznaný exemplář chlapa, ve který by mohly zase na chvíli věřit... Co se týče děvkařů... pár jich znám (protože časem se to proflákne) a zkutečností je, že si dokážou nabalit jen poněkud degenerované mozečky v dokonalých tělech. Je to pomalu něco, jako by nalákali malou tupou holčičku na lízatko... Chtěla bych vidět, jak takový tluč-huba sbalí opravdu hezkou, sebevědomou, chytrou holku... důvod, proč si měl k dispozici dříve jen šeredky je asi ten, že vrána k vráně sedá... bůhví, čím sis to sebevědomí takhle vyhonil, ale pochybuju, že bys byl dřív nějaký pořádný kus chlapa, který stál za hřích. Prostě si byl podprůměrný exemplář, který neměl nárok na nic jiného, než na holky, o kterých říkáš, že byly ošklivé... sám v sobě musíš být jeden velký komplex... bye
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 17:16:03
Starry-eyed: Ještě to dokončím, schováváš si svojí počestnost pro toho kluka, který ji ocení, který ví, že ta nejcennější věc na světě je tvoje počestnost. Říkám to dobře?
 nenapisu
29.01.2008 17:14:30
tyjo moc zajimave se to tu rozjelo. je fakt ze znam hrozne moc hodnejch pohoda kluku ktery si proste nikdy nevrzli a nevrznou protoze nemaji dominantni chovani, zato jeden takovej se tak zacal chovat ( nepredstira, chova se tak uz vsude ikdyz s nim mluvim jen tak) a rozjel se. skoda ze se z nej ale stal hajzl nespolehlivej a neschopny soudneho mysleni o cemkoliv jinem nez o holkach..
je to proste pravda akorat je z toho cloveku nanic :)

nenapisu
jaka ma byt defaultni odpoved holky tvyho typu na to "pocit z pocitu " ?
 Telcontar Muž20 Kategorie
29.01.2008 17:14:21
nenapisu: už jsem ti psala, že patřim mezi ty, u kterých se kluci snaží vzbudit zájem a nadváhu opravdu nemám :) bmi mam 22,1 a v normě je 20 až 24,9, takže nejsem akorát vychrtlá modelka a klukum v okolí se líbim a oblíkam na sebe to, co se mi líbí.. na oblečení mi záleží tak nějak normálně, nechci chodit ve špinavym, ale vezmu si na sebe to co se mi líbí, většinou tmavší barvy a nesnášim sukně nebo velký výstřihy, protože mi dost vadí, když mi pak pořád někdo do toho výstřihu čumí, ale to vadí snad každý holce, pokud to neni nějaká kurvička, která chce hlavně zaujmout svym tělem ;) někdy se oblíkam spíš jako kluk, hlavně když nemam náladu na uslintaný pohledy, případně poznámky na má objemnější prsa, což se mi už několikrát stalo a k tý úpravě.... nemam zapotřebí na sebe patlat řasenku, když mam pěkný řasy i bez ní a dost často si lidi i myslí, že jí mam a stíny jenom při nějaký příležitosti jako je ples nebo divadlo a kapičku make-upu jenom když je hodně vidět nějakej nedostatek, jinak nemam zapotřebí na sebe patlat různý ty svinstva, když se líbim i bez toho
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 17:11:00
Já osobně taky neprožívám pocit z pocitů a vážně nemám 100 kg a nejsem šeredná...a že bych měla nějakej blok? Tak to o něm vážně nevím...
 Starry-eyed Žena22 Kategorie
29.01.2008 17:03:52
Hellinka: Tak máš mozek chlapa, sorry. Všimni si, že tu nechápeš, proč se zbytek holek tak vzteká, opravdu si myslíš, že jsi uvnitř stejná? Normální holka prostě má pocity z pocitů a pokud ne, tak má buďto mozek chlapa, nebo nějaký blok nebo něco, já nevím, zeptej se ostatních holek.
 nenapisu
29.01.2008 16:59:01
nenapisu: Hele, já taky nemívám "pocity z pocitů" A to opravdu nevážím 100 kg, jsem spíš standartní pipka v růžovém. To není moc dobrý test.
Smajlík  Hellinka MUCK
29.01.2008 16:55:26
icylemon: Máš prostě mozek chlapa, proto tu říkáš o rovnosti, proto máš dominantní postavení, které se ti zdá rovná, prostě v hlavě si chlap a to ženské tělo co máš, dal bych ruku do ohně za to, že máš nadváhu a nejsi pěkná holka. A dal bych i ruku do ohně za to, že na oblečení ti moc nezáleží a moc se neupravuješ. A zrovna ty patříš k holkám, s kterýma spát nechci.

dfgfsf: Zeptej se na to pár holek a uvidíš, že to opravdu existuje. Já tomu taky nechtěl věřit.
 nenapisu
29.01.2008 16:54:58
Fakt ale nechápu, proč tady máš tolik zuřivých reakcí - jako bys ty holky snad znásilňoval. Vždyť s tebou sexují dobrovolně. Šmarjá.
Jinak tohle téma opravdu přitahuje:)
Smajlík  Hellinka MUCK
29.01.2008 16:53:10
Od ženských nemá cenu příjmat rady ohledně navazování vztahů. Protože ony paradoxně o tom nemůžou něco vědět :o). Ony mají ten svůj pohled na věc, který je naprosto lživý.

Jo vzpoměl jsem si na jednu kamarádku, která měla velice morální kecy :o). Zároveň chodila a doteď chodí za ženáčem a rozvrací rodinu. Jó vzpomínám, jak jsem od ní bral rady ohledně navazování vztahů, a co to bylo za kecy! teď se tomu směju.
 lokkkk
29.01.2008 16:50:28
Nenapisu : Pocit z pocitu ?

Normálně mě to zacyklilo, musel sem si restartovat mozeg. Co to proboha je ? Alespoň vím, že jsem chlap :-)
 dfgfsf
29.01.2008 16:49:57
nenapisu: nějak dost dobře nerozumim tomu pocitu z pocitu. pocit je třeba smutek, radost, libost, nelibost... a to má každej, ale jakej bych jako měla mít pocit třeba ze smutku? je mi prostě smutno, protože mi třeba umřel někdo blízkej, ale jakej bych z toho měla mít dál pocit teda netušim, takže bych byla ráda, kdybys to vysvětlil
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 16:46:39
icylemon: Vyberu zcela náhodně. Tvé porovnání je na tom, že existuje jakási stupnice, kdy nikdo není 100% žena a nikdo 100% chlap, to nepopírám. Ženy o kterých se ty bavíš, mají mozek chlapa a znám takové. Váží tak 100kg, jsou fakt hnusné a to že mají mozek chlapa poznáš jednoduchou otázkou. Možná bych jí položil i tobě, máš pocity z pocitů? Pocit z pocitu je věc, kterou chlapskej mozek prostě nemá.
 nenapisu
29.01.2008 16:45:18
dfgfsf -- tak potom som asi divna a mala som divny vztah, ked som k tomu, aby som milovala svojho priatela nepotrebovala ziadnu konkurenciu a takisto moj priatel nemal potrebu skryvat predomnou svoju lasku...tak neviem,a si sme z inej planety...
co sa mna tyka, tak o tento ´problem autora´ sa zaujimam preto ze ma jeho nazory sokuju az poburuju....
Smajlík  sophiesxoll Žena Kategorie
29.01.2008 16:40:49
Chlap prostě musí ukázat, že ta holka o kterou má zájem (podotýkám že je zcela jedno zda se do ní zamiloval nebo jí chce jenom ošukat) není jediná a muže jít kdykoliv jinde k jiné, třebas hezčí (to na ně zabírá nejvíc). Tohle je věc, která vzbudí u holek zájem. Konkurence, byť i falešná. Když se do ní opravdu zamiloval má jednu nevýhodu, jednu slabost - musí to skrývat a to neumí každý a na tom selhávám já.

Inu zájem o tuhle diskuzi napovídá, že problém autora není ojedinělý a že na tom něco pravdy bude.
 dfgfsf
29.01.2008 16:39:27
Jo mas naprostou pravdu bracha mel to samy na kterou si uzkazal tak tu mel a to je ohodne starsi nez jsou tad lidi tak to je a tak to i bude.mel povest defkare a to holkam vyhovovali a chteli ho.Akorat lide tomu nedokazou porozumnet nebo proste takovy nejsou.Treba to ze kamaradit s holkama nejde si myslim ze zase moc prehanis.
 VejrosTeKK Muž20 Kategorie
29.01.2008 16:38:20
cadger: Můžu se tě zeptat, co je to cyklická společnost a ty jsi v ní žila? Nebo mi chceš říct, že zakládáš svůj názor na pár starobylých papírech, které si banda fakt divných chlápků co si říkají historici vyložili po svém a ty sis to přečetla a líbilo se ti to.

A ono je uctívání a uctívání, existovali i společnosti, kde se lidé uctívali tím, že se upalovali. Možná, že něco takového i někdy vzniklo ve společnosti 20 lidí, ale upřímně řečeno, to je tak max.
 nenapisu
29.01.2008 16:36:58
nenapisu: záleží jakých 10 žen a 10 mužů vybereš.. kdybys vybíral ženský, který nejsou zmalovaný, nemaj na sobě minisukni a všeljaký ty kravínky, aby se líbily, ale vybral bys normální ženský, který tě ani pořádně nezaujmou, asi by ses divil, co by dokázaly a stejně chlapi, vyber z nich 10 rváčů a že jich je dost a akorát se ti porvou, když mezi nima nebudeš mít žádnýho inteligentního a silnýho, kterej by je dokázal zkrotit ;) je to hlavně o těch lidech a holky jsou bohužel vychovávány hlavně dívčími románky a reklamami, jak být co nejkrásnější, ale kdyby takováhle reklamní masáž byla směrovaná i na chlapi, bylo by z vás to samý hned
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 16:34:55
dfgfsf -- ano ten o ktorom hovorime mal aj talent od prirody a zaroven mal aj skusenosti :D :D lenze to je iba jeden...nie vsetci su taki, rovnako ako nie vsetky zeny su take ako to rpezentuje autor spovede, alebo ako to prezentujes ty....
 sophiesxoll Žena Kategorie
29.01.2008 16:33:10
V cyklických společnostech. To je před příchodem lineárního času, nejrozšířenějších náboženství.
 cadger Žena Kategorie
29.01.2008 16:32:50
Mohl by si tu svoji taktiku trochu více rozepsat? Každý názor dobrý. Pro mě, který ví, jak některé holky umí s lidmi zametat.
Smajlík  lokkkk
29.01.2008 16:31:31
Sophiexoll: (slovensky)

Takze si si s nim rozumela a bolo ti s nim dobre. To znamena, ze to nevies logicky vysvetlit, vychadzas z pocitov ktore generuje podvedomie. A sme u toho. Podvedomie je ta najzradnejsia vec na zenach, dokonale ovlada ich konanie. Vyhrava ten chlap ktory vie ovladat ich podvedomie. Zeny si to ani neuvedomuju ze ich niekto ovlada, ale je to tak. "Je ti s nim dobre" a potom ta odkopne, preco asi, zeby si bola skareda ? alebo zla, alebo prelietava ? urcite nie, verim, ze si k nemu bola dobra, verna, a mala si ho uprimne rada, ale proste ovlsdol tvoje podvedomie a preto ti s nim bolo dobre.

Preco vedel ovladat tvoje podvedomie ? Bud sa narodil hajzlom a potom sa nemusel nic ucit, bol pritazlivym od narodenia, alebo sa ho naucil ovladat skusenostami a obrovskym mnozsrvom experimentov - experimenty znamenaju vtomto pripade kurevnika ktoreho uspech tkvie v znalostiach podvedomia.
 dfgfsf
29.01.2008 16:31:19
12261768: syndrom patologického kamarádství to je hezké :-) Jinak řečeno jsi hodný a nemůžeš si od toho pomoct. A holky nechcou hodného partnera ale zmrda.
 Samotář už ze zvyku Muž26 Kategorie
29.01.2008 16:29:30
cadger: Myslíš vyšší bytost, které bylo zakázáno vzdělání, nebo v arabských státech velmi mnoho omezení. Kdy byla prosímtě žena vyšší bytost?

icylemon: No možná chlapa ano, ale síla chlapa není jen ve svalech, ale v organizaci. 100 chlapů vs 100 ženských a je jedno, že chlapy budou slabší, protože ženy se neumí zorganizovat. Chlap je silnější nejenom stavbou těla, svalově, ale i organizačně. 10 ženských se pomlátí, 10 chlapů vytvoří největší bohatství na světě a jsou toho důkazy. Slyšela jsi někdy o tom, jak se spojili 3 ženy a vytvořili mnohamiliardovou firmu, která zlikvidovala konkurenci? Já teda ne.

Lucya: Já ženy neodsuzuji, popisuji situaci a mé chování v ní.
 nenapisu
29.01.2008 16:29:22
dfgfsf: nemůžu psát za jiný, ale já osobně bych vedle sebe šampónka nesnesla, protože bych si pak připadala jak lesbička, která chodí s holkou bez prsou a klimbá se jí cosi mezi nohama
Michal*1988¨: paradoxně? ani bych neřekla, hlavně se kolem nich motaj samý slečinky, který si hrajou na modelky
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 16:29:10
nenapisu: Máš asi pravdu, znám plno kluků co jsou hodný, nejsou to žádný svině a holka o ně nezavadí (ve vzhledu problém není) zatímco kdejakej dement má holek kolik chce.

Já sem se na to už vykašlal, když nemaj zájem tak jejich problém, radši budu sám než abych za někým dolejzal nebo někomu ubližoval. Radśi si počkám na nějakou výjimku než se hnát za svými pudy a šukat s každou krávkou.
Smajlík  Michal*1988 Muž20 Kategorie
29.01.2008 16:24:44
nenapisu -- urcite mam, ale jednoducho som prilis unavena, aby som rozmyslala a snazila sa vysvetlit zmysel lasky niekomu ako si ty...Ja ´ulety´ nemam...nemam, nikdy som nemala sex...vzdy to bolo MILOVANIE...s clovekom, ktory za to stal, nepotrebovala som si uzivat a urcite si svoj zivot nechcem a nikdy nebudem riesit ako ty...je mi jedno ako si zijes, ale nemusis to tu podavat ako uuuzasne hrdinstvo, ked je to obycajne svinstvo a podla par kurviciek, ktore si stretol (aj ked podla toho ako pises si myslim ze mozno skor bola chyba v tebe) si sa rozhodol spravat tak ako sa spravas...prosim, rob si co chces...ale je mi ta luto, ze nespoznas co je milovanie, co je to dovera medzi partnermi....uzivaj si pokojne dalej...

dfgfsf -- tak schvalne, teda ti odpoviem...
Tak schválně, kolik hodných kluku jsi poslala k vodě jako kamarády ?
-- neviem o ziadnom, ktoreho city ku mne by boli viac ako kamaratske a ja by som ho poslala k vode pretoze bol prilis ´hodny´
naopak jedneho takeho hodneho, mileho, uzasneho som mala a urcite som nepotrebovala hladat nejakeho ineho, nejakeho vzrusujuceho, nejakeho menej hodneho...
Kolik kluku kteří se ti zdáli přitažliví tě pak odhodilo jako kus hadru ?
--jeden taky bol :P

Proč tě přitahovali právě ti kluci, kteří tě pak odhodili ?
-- preco? vyzorom to nebolo, ak mas to na mysli, bolo to tym, ze som si s danym clovekom rozumela a bolo mi s nim dobre

Preco si myslis ze preto ze som zena mam nelogicky mozog?
Smajlík  sophiesxoll Žena Kategorie
29.01.2008 16:24:00
nenapisu: opět tě musím zklamat, ale cosmopolitan ani nic podobnýho nečtu, jen tu a tam jsme se na základce zasmáli bravíčku, který si jedna spolužačka pravidelně nosila do školy, přečetla jsem jeden dívčí románek nad kterym sem učůrávala smíchy díky těm vejžblechtum, co tam byly a radši si přečtu něco normálnějšího, co je takový neutrální nebo spíš pro chlapy a normální to být může, když jsou dva lidi na zhruba stejný mentální úrovni ;) když si chlap najde nějakou slepičku, která se chce jen líbit, ale v hlavince toho jinak moc nemá, tak je jasný, že chlap bude dominantní, ale musíš brát v potaz, že ne každá patří mezi ty, co se chtěj především líbit a na dalších věcech jim nezáleží
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 16:23:55
Tak vy ženský chcete šampónky ? Chcete s chlapem manipulovat ? Tak takováhle teorie mně ještě nenapadla. I tak ze mne nikdy šampón nebude. Nejsem hajzl, ale umím vrátit úder.
 dfgfsf
29.01.2008 16:23:25
icylemon: To je ale chyba že v dnešní době je plno chlapů zženštilých! Tihle šampónci nejsou chlapi, paradoxně maj plno ženskejch
 Michal*1988 Muž20 Kategorie
29.01.2008 16:21:15
Viz. Smetík..Taky bych to chtěla slyšet..
Nenapisu: kdyz si teda uzivaj tak jako ty i holky ( což určitě ano) tak proč ostatní jiný holky za to odsuzuješ? Všechny holky takový nejsou..KDybys byl ženskýho pohlaví tak zas nadáváš na mužský pohlaví..
Smajlík  Lucya
29.01.2008 16:18:43
nenapisu: tak teď jsi mě rozesmál :D v dnešní době šampónků by kolikrát zvládla průměrná ženská chlapa zmlátit tak, že by skončil v nemocnici a ona by měla akorát tak pár škrábanců, i kdyby se snažil bránit sebevíc :)
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 16:18:16
icylemon: Tohle je úplná blbost, to sis vyčetla v Cosmopolitan nebo kde? Chlap vždy rozhoduje, ale pokuď má holku rád, bere v otázku její zájem, ale on je ten, kdo vždy rozhoduje. Pokud to máte jinak, není to normální
 nenapisu
29.01.2008 16:18:12
nenapisu: A pokud se vrátíš ještě dál, budeš v době, kdy byla žena považována za vyšší bytost.
Smajlík  cadger Žena Kategorie
29.01.2008 16:16:03
Smetík: Chlap je tu od toho, aby ženu chránil, žena sama nezmůže nic. To, že v moderní civilizaci může žít žena sama je zase jenom díky tomu, že jí organizace chlapů chrání. Spousta žen díky tomu nabyla dojmu, že chlapy nepotřebuje, protože jsou pod trvalou ochranou jejich smečky, ale tak to není. Věř, že v minulosti bys šáhla smečce chlapů, kteří by s tebou nic neměli na keřík s borůvkama a ukopali by tě, protože je to jejich území.
 nenapisu
29.01.2008 16:11:31
icylemon: navrhujem oba, co se bude dělat a každej z nás někdy přijme, někdy odmítne, případně řekne, že chce dělat něco jinýho, ale rozhodně to neni tak, že by jeden pořád navrhoval a druhej o všem rozhodoval a že jsem feministka si rozhodně nemyslim, jen nejsem blbá patnáctiletá slepička s iq houpacího koně.. blbec se podřídí a inteligent rozhodne, ale když jsou dva lidi zhruba stejně inteligentní, tak můžou mít rovnocenný vztah, ale tohle ty asi nikdy nepochopíš, protože si budeš jen užívat a pak si najdeš holku s výrazně nižším iq nebo naopak výrazně vyšším a za blbce budeš ty
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 16:08:02
Podle čeho soudíš, že chlap je víc než ženská? Neber to jako rýpnutí, chci přesný argumenty.
 Smetík Žena30 Kategorie
29.01.2008 16:07:37
sophiexoll:

Polož si ve svém nelogickém ženském mozgu násleující otázky :

Tak schválně, kolik hodných kluku jsi poslala k vodě jako kamarády ?

Kolik kluku kteří se ti zdáli přitažliví tě pak odhodilo jako kus hadru ?

Proč tě přitahovali právě ti kluci, kteří tě pak odhodili ?

Člověk chce, co nemá. Když je kluk hodný, dělá, co jí na očích vidí, není pro vás zajímavý.
Určitě všichni ti kamarádi by pro tebe udělali cokoliv.
 dfgfsf
29.01.2008 16:05:28
icylemon: Jenomže právě, že chlap je víc než ženská a má dominantní postavení. Ženská navrhuje, co se bude dít a chlap to udělá nebo ne. A funkční vztah je to, když chlap někdy ustoupí a i když je mu něco proti srsti, tak to udělá, ale on je vždy ten, kdo rozhoduje. Nějaký kompromisy nebo rozumná dohoda je blbost pro feministky.

sophiesxoll: A lepší argument než pár nadávek nemáš? Já si jenom užívám, co je na tom špatně? Spousta holek dělá to samé a to je celé co tu celou dobu říkám. Rozdíl je v tom, že chlap holku opíchá a pak jí nebude volat 100x na telefon, že už nechce po druhé, zatímco u holky se na tebe může zafixovat a ranit její citi. Co kdyby ti tvoje úlety ti začli říkat, že jsi ranila city, vůbec bys to neřešila, o to se vsadím a já dělám to samé. Kde je rozdíl?
 nenapisu
29.01.2008 16:04:45
NENAPISU: Cau, napis mi pls na email, jsem citlivej hodnej typ kluka a jaksi se mi nedari zadnou sbalit, tak bych rad aspon pichal (neco za sebou mam, ale ne moc), aby mi z toho nehrablo, uz takhle jsem z toho spatnej. Jsem taky z Prahy, neboj, neni to fake, tvuj mail nikomu davat nebudu. Rad bych s tebou o tom pokecal a ziskal nejaky rady..

naol@seznam.cz
 hodnyklukkk
29.01.2008 16:00:57
no co napisat??? si zakomplexovany chudak, slaboch, ktory sa posklada z toho ze mu par holiek v zivote dalo kopacky, a tak tym bude svoje ciny cely zivot ospravedlnovat...nemam chut pisat ti nejake ´rozhresenie´ ,nestojis mi za to, fakt nie..
Smajlík  sophiesxoll Žena Kategorie
29.01.2008 15:57:51
nenapisu: nepsala jsem nic o rovnosti pohlavních orgánů, ale o vyváženosti ve vztahu, protože úplná rovnost nebude nikdy... ty máš menší péro než tvuj kamarád, ale třeba toho víš víc třeba o autech, rovnost je, že je všechno úplně stejný, ale ta vyváženost je o tom, že se dva lidi doplňujou, ale nikdo neni něčim víc
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 15:54:20
12261768: Promiň, jsem v práci a kvůli tobě jsem se kousl do jazyku, nemůžu se tu smíchy pokládat na zem. Syndrom patologického kamaradství :) :) :) Co to je proboha za keci, mě rodiče a fungování naší rodiny rozhodně nepoložilo dobrý základ, ale nechodím kvůli tomu brečet k psychologovi, i když bych asi mohl. Moje máti věří v rovnost mezi mužem a ženou, je dominantní, otec naprosto neschopnej, chová se jak ženská. Tohle má spousta lidí, mám spoustu kámošů co mají stejné rodiče a mají problémy právě proto. Právě proto, že vztahy nefungují na tom principu, že žena je dominantní jedinec. Nebo fungují, ale ten chlap vedle ní je troska.
 nenapisu
29.01.2008 15:53:35
nenapisu:

Uz jsem tady předtim psal, ze pravděpodobnost, že se do sebe zakoukají oba naráz je približně 1/10 000, co je hodně málo. Proto většina vztahu začíná právě tak, že jeden se zamiluje dřív. U holek je to ale přesně jak píšeš - zamiluješ se do ní, tím ztratíš všechno sebevědomí (alespoň u mne je to tak), udělal bych pro ní všechno na světě, pak již nejsi zajímavej a jsi dobrý kamarád vhodný na zneužití. Netvrdím že je nutné být děvař, ale je nutné nabrát zkušenosti baliče, které mužeš uplatnit u té, ke které budeš cítit zas tu opravdovou lásku. Je to snad jediný zpusob jak vyhrát nad jejich podvědomím a neskončit jako další kamarád, ale jako opravdový partner. Program v jejich podvědomí je tak zastaralej, že by se měl nahradit nověším.
Já se zamiloval do jedné krásné holky, která mne přitahovala jednak fyzicky, ale i psychicky. Prostě jsem se s ní cítil dobře. Ona však milovala mého známého který se jí dlouho neozýval, sral na ní, ona mu dělala matraci a i tak se vrátil k bejvalce a vysral se na ní. Já bych jí nikdy nic takového neudělal. Když se definitivně rozešli, začal jsem se o ní snažit, ale pak mi několikrát dala najevo, že jsem ke mně necítí totéž, že jsem jenom kamarád. Oni za to nemohou, mají to v podvědomí a vyhrává ten, kto zná program jejich podvědomí. Proto nejsme my exaktně myslící chlapi úspěšní, protože ženské podvědomí se neřídí logikou, je to jakási obdoba instinktu.
 dfgfsf
29.01.2008 15:50:16
nenapisu: jasně, vždycky někdo dělá menší ústupky, ale to je pokaždý, když se střetnou dva lidi a mají spolu nějak vycházet, ale ani jeden z nás neustupuje pořád a snažíme se dělat spíš kompromisy
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 15:49:07
Lucya: Mě jenom děsně štvou ty keci o rovnosti mezi mužem a ženou, to říkají jenom feministky nebo dominantní ženy, ale není to normální. Mezi mužem a ženou nikdy žádná rovnost nebude, protože už biologicky ženská má prsa a chlap péro a za to se prostě rovnítko dát nedá, ať se na mě nikdo nezlobí.
 nenapisu
29.01.2008 15:47:39
v podstatě máš pravdu
Smajlík  Bablowski Muž21 Kategorie
29.01.2008 15:47:09
proč tady lžeš? proč nenapíšeš, že si jen přeješ být takový? panicem už zústaneš navždy. jako já. I se mnou si dívky takto zahrávali, ale nkdy jsem je skutečně nepřitahoval, žádná mě nikdy nemilovala. Říká se to mu syndrom patologického kamarádství. Dívky se chtějí s určitými typy jen kamarádit, nic na tom nezměníš. Jsi takový, jak tě vytvořily rodiče. A nelži sám sobě, ani nám, jinak budeš schíza.
 12261768
29.01.2008 15:45:27
Zase se tu házej \\\"kurv y\\\" ( podle tebe) do stejnýho pytle...
Smajlík  Lucya
29.01.2008 15:38:47
icylemon: Co to píšeš za krávoviny, jaká rovnost mezi tebou a přítelem. Pokud něco takového tvrdíš, tak jsi dominantní ty a on se ti podřizuje. Věci jako rovnost mezi ženou a mužem funguje jenom v televizi a v novinách.
 nenapisu
29.01.2008 15:37:09
nenapisu: musím tě zklamat, ale žádnej obojek nemam, protože mám vlastní hlavu a nenecham nikoho, aby mi přikazoval jako psovi, co mam dělat :) ať se ti to líbí nebo ne, tak nad krasavcema jako seš ty ohrnuju nos a naopak oni si utahujou obojek a snažej se ve mě vzbudit zájem o jejich ubohý existence.. jsem ráda, že mám přítele, se kterym jsme zároveň skvělí kamarádi a nikdo nikomu nevládne
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 15:35:05
CurtWild: Vycítí to, na tom se ovšem dá zapracovat. Krom toho já v duši nejsem frajer, hraju si na to a můžu kdykoli přestat, takže ono není moc co cítit, když to tak není. Musí v tom člověk mít kus praxe, protože z počátku se mi opravdu stávalo, že to holky vycítili, člověk musí ukázat jakousi směšnou nemotornost, odkázat na to, že není dokonalý a pak to funguje. Všechny tyhle mechanismy holek se dají obcházet...
 nenapisu
29.01.2008 15:33:00
jeste sem chtela napsat ze né vždy je v partnerství dominantní chlap..
to kazdopadne ne...ale na 100% vím a uvedomuju si co vetsina tady vubec asi nechápu že mezi zenou a muzem je silná rozdílnost sou to v podstate dva opaky ktery spolu neustále bojujou..a povetsinou vzdy jeden musí usptoupiT! hlavne co sem to tu procetla musím říct ze se nechci nikoho zastávat ale ženský sou tu povetsinou totální naivky!
Ps: sex je pro chlapy slabost- ale pro ženský Moc
Smajlík  CurtWild Muž27 Kategorie
29.01.2008 15:29:27
dfsdf: Ať to tady holky vidí, jak dopadají hodní kluci a co jim dělají a můžou se nad tím zamyslet, i když o tom hodně silně pochybuji, že si přiznají chybu. Hlavně si nenech radit od holky, při nejlepším se tu najde holka, co se ti bude snažit \"pomoci\ ", ale bude tě držet tam kde jsi.

icylemon: Já nejsem blbej, utáhni si obojek

UchihaItachi: Dík :)
 nenapisu
29.01.2008 15:23:52
nevím proc se tu porad někdo čertí, holky sou slepice a dou s každým blbem vždyt to vídám porad kolem sebe ..ke všemu si nemyslim ze si zmrd ono se to jednou provalí uživej dokud muzes jo a mimo jiné těm holkám de nejspis povetsinou o to samý o co tobe..a sou devky jako ty. Rozumná a cilevedoma holka vetsinou vycíti víc než frajer co si mysli jak to ma na háku..když ti to stačí ..proc ne si mladej.A verim ze i ony sou mladounky..slípky..tak go..Bobe go
Smajlík  CurtWild Muž27 Kategorie
29.01.2008 15:21:57
delas dobre...uzivej dokud muzes a jen s tema hezkejma ! :)
 UchihaItachi Muž Kategorie
29.01.2008 15:21:08
nenapisu: jasně, ale nikdy nevíš kdo se s kym zná a taková ta řetězová reakce..... no je to tvuj problém, ale aspoň se pořádně chraň před nemocema, když už seš takhle blbej :)
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 15:18:45
100% pravdam, jenom já jsem ještě ostal hodný, úpřimný a nechtěný
 dfsdf
29.01.2008 15:14:50
zklamanlaskou: Jaké městské dětičky? Já jsem z Prahy a je jedno jestli jsou to České budějovice nebo Brno, čím menší město, tím člověk může být menší hajzl, čím větší město, tím člověk musí být větší hajzl. Holky ve městech jsou zlé a kluci taky, ale to je prostě situace, která je.

icylemon: Žiju v praze, v okrohu 1km čtvereční žije 30.000 lidí, pověst děvkaře je opravdu těžké získat, když si vezmeš, tak to by o děvkařích museli vycházet i speciální příloha v novinách, aby to lidi sledovali.
 nenapisu
29.01.2008 15:13:31
Hm. Na to nabalíš holky, které touží po obdivu a které se tebou budou tak akorát chubit před kamarádkama. Na \"hodnotnější\ " stálé vztahy, kde nejde jenom o pár lichotek a živočišný sex, holt nemáš. Já to neodsuzuju, svůj ke svému. Když ti na to ty ženský skočí, je to jejich blbost, aspoň pak prozřou a nebudou si podobnýma ňoumama otravovat život.
Smajlík  McGruderová Žena21 Kategorie
29.01.2008 15:08:56
"Navážu ho časem, až si opíchám dostatek holek a poznám systém, tak si vyberu a s tou navážu hlubší vztah." mě z toho teda tak nějak vyznívá, že až si užiješ se všema holkama v okolí, tak si mezi nima začneš vybírat mezi těma, který jsi takhle zneužil, případně teda budeš hledat i jinde, ale to už budeš mít pověst děvkaře, kterej stejně o žádnou nestojí a holky se na tebe jenom kouknou a pujdou dál, protože s takovym volem, jako jsi ty, žádná normální nemůže chtít navázat normální vztah. trochu se nad sebou zamysli ;) buď si opíchej kolik holek chceš, ale nečekej od toho víc než jen příležitostnej šuk nebo přestaň holky střídat jak ponožky a zraňovat je a dočkáš se vztahu
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 15:07:13
Proč si myslíš, že jim ubližuješ? Třeba si ty holky chtějí nezávazně užít, stejně jako ty, ale potřebují k tomu prostě divadlo okolo, aby neměly pocit, že se dávají za levno. Jinak tě neodsuzuju, sexuj, dokud jsi mladý a můžeš. Vždyť je to příjemná věc.
Smajlík  Hellinka MUCK
29.01.2008 15:03:59
Souhlas. A zajímalo by mě jestli tě znám.
 Gramatický démon Muž Kategorie
29.01.2008 15:03:26
nenapisu: Co to meleš?
 pamela Žena Kategorie
29.01.2008 15:02:04
Jordanka- vystizne a hezky :)
 qqqqqq
29.01.2008 14:58:00
Jordanka: 100 bodu
Smajlík  kokotondom
29.01.2008 14:56:24
Tady Tě nikdo nepochopí. Jsou tu jenom městské dětičky, kterým všechno dobré skočilo pod nos. Neznají tvoji situaci, nemohou pochopit. Jen poučují a nadávají jak jen to můžeš dělat. Vyližte si prdel všichni.

Já jsem s Tebou, přesně jako ty jsem hledal tu pravou lásku a dopadlo to tragicky. Ted jsem ve fázi kdy začínám ženské balit, ano přišel jsem že je to jediné řešení které funguje. Děláš podle mě správně, já si říkám že ta láska přijde sama. Ale taky si říkám že ji musím od těch ostatních rozlišit aby se mi mezi nima nestratila...Zdarec
Smajlík  zklamanlaskou
29.01.2008 14:52:58
karkulka: Psal jsem byl jsem panic, ale kdo nebyl, že jo. Krom toho si na tomhle rozhodně nehoním ego.

Jordanka: hezky řečeno, souhlas řekla jsi to hodně pěkně. Řekl bych, že za to jak jsi popsala situaci si skoro zasloužíš potlesk.
 martani-utoci Muž22 Kategorie
29.01.2008 14:50:33
však on ti spadne hřebínek, přeju ti, aby ses do nějaký přesně podobný kurvy jako seš ty zamiloval :) a ona tě pak nechala jen tak plavat jako ty ted ostatní holky :) ... ty voe tobě že je 22... jooo kdyby sis našel předtím než si s holkama začal jenom šukat, holku, která je hodná, milá, chytrá tak jsi spokojenej az az. to ted si sam sobe jenom lzes..... nevim proc musíte mít vsichni chlapi pocit že 90-60-90 je ten váš ideál...pak to dopadá takhle a sou z vás namyšlený kreténi.... (nemyslim tim vsechny jen ty co tohle presne jako tenhle debil provozují)
 jdiKpsychousovi
29.01.2008 14:47:26
Tak vicemene s tim souhlasim. I já nikdy nemilovala kluka, kterej byl extra hodnej a udělal co mi na očích viděl,z nějakýho důvodu jsem se jich vždy musela zbavit neb mi začli lízt neuvěřitelně na nervy ani nevim kůli čemu..možná proto, že to byla nuda...nevím....V podstatě jedinej koho mam víc než ráda je kluk u kterýho sem nikdy nevěděla na čem jsem a kolikrát mi pěkně ublížil, právě tim,že nevěděl co chtěl.Tim neřikam, že to je děvkař-v životě měl jenom mě,ale kolikrát mi dal najevo že nejsem ta pravá a pak si to zas rozmyslel. A vim, že sem ho neustále tlačila do toho co sem chtěla já, aby takovej byl, ale kdyby se tim skutečně stal tak by mi to asi přestalo bavit. Stejně tak kamarádka, taky ji má ten její na háku. Upozorňuju, že ty kluci o kterých mluvim nejsou děvkaři a jen si prostě jedou po svym a příliš se nepřizpůsobují našim přáním. Takže neni cesta jen být děvkařem, proto aby tě holky milovaly...cesta je i zůstat svuj a nedělat přesně to co po tobě holka chce...
A nevim co se všichni diví....stejnej princip je i u opačnýho pohlaví....takže to neni vlastně žádná novinka...základem je prostě SEBEVĚDOMÍ...
 Jordanka Žena22 Kategorie
29.01.2008 14:44:59
Primitive: muzes tady kydat blaboly, stejne jsi jen nechteny panic, na nic.
Proto ti to lezi v hlave, hnusis se sam sobe, ale chapu, ze to popres, tohle totiz lidi jako ty musi tajit, jinak uz by sis ani ego nevyhonil.
Smajlík  karkulka blondýnka
29.01.2008 14:43:53
kdyz myslis .... ty slecny podle toho asi ale take musi vypadat vid ? hloupe a naivni ... verim ze u slusne hodne chytre holky by sis ani neskrtl a jestli mi tu budes vyvracet ze teda ano, ze takovych mas na kazde ruce 5 tak dovol abych se ti zasmal ...

beztak fake
 secmazec Muž21 Kategorie
29.01.2008 14:42:43
nenapisu: ale ubližuješ....sám píšeš, že v nich vzbudíš dojem, že jsou pro Tebe vyjímečné a miluješ je.....a co když se ony zamilujou do Tebe?.....a Ty je pak opustíš...to je podle Tebe co?

každý máme za sebou nějaké zklamání...to je život....ale Tvoje řešení není to nejlepší, snad na to přijdeš sám
 Žaneta
29.01.2008 14:38:13
pamela: Teď jsem si byl na obědě a jedna hezká slečna tak po mě mile koukala :) Stačilo jenom naznačit, poslat sexuální signál a hle :)
 nenapisu
29.01.2008 14:36:46
nenapisu: Zkrátila.
 pamela Žena Kategorie
29.01.2008 14:35:58
karkulka: utáhni si ten obojek a sklapni
 nenapisu
29.01.2008 14:34:36
pamela: tos to opravdu hodně upravila.

Žaneta: Já nikomu neubližuji, já si jenom užívám, vlastně úlety, tak tomu holky říkaj, sex bez citů.
 nenapisu
29.01.2008 14:33:49
ehm, ma tady snad nekdo pocit, ze jsem oslovila toho primitiva? Tak se mylite.
Smajlík  karkulka blondýnka
29.01.2008 14:32:44
Tak nevím jestli je nejlepší způsob jak si zvýšit sebevědomí to, že ublížíš druhému. No, každý svého štěstí strůjce.....
 Žaneta
29.01.2008 14:32:14
Fajn, shrňme si to. Konstatoval jsi že bulíci nešukaj, protože holky jsou nány hloupé. Jedním dechem ale dodáváš, že se těma nánama máš touhu obklopovat.

Achjo, práci na tebe.
 pamela Žena Kategorie
29.01.2008 14:31:48
icylemon: Blbost, budu je píchat tak dlouho, dokuď mě to nepřestane bavit, a pak začnu vážnej vztah.
 nenapisu
29.01.2008 14:29:37
nenapisu: jasně, vyspíš se s holkou, odkopneš jí, pak si uvědomíš, že ona je ta, se kterou by bylo dobrý mít vážnej vztah a čekáš, že po tom, cos jí udělal, tě k sobě znova vezme? na kolenou nepřilezeš a prosit nebudeš, na to máš nejspíš dost hrdosti, takže si užívej ten svuj nezávaznej sex, po kterym každou pošleš někam, ale nečekej, že by tě některá z nich chtěla.. to by byla hodně hloupá holka
 icylemon Žena22 Kategorie
29.01.2008 14:27:54
Vitulka: Ty jsi úplně mimo, snoubenec se kterým se vyspíš po svatbě. Tak to je fakt blb. A není to řev nespokojeného člověka, je to jenom řeč člověka, který přijmul pravdu, které se tak dlouho bál a je mu možná líto, jak věci jsou, ale ono se to vstřebá. Ty vole, snoubenec který se vyspí po svatbě, to je dobrý :)

karkulka: Ale tady žádná rovnost není, ženy jsou podřízené chlapům, nemůžeš srovnávat. Tak si utáhni obojek a mlč.
 nenapisu
29.01.2008 14:23:30
slečna ZŮZA: Nejhorší co je se bezmezně zamilovat, to je nejlepší způsob jak přijít o holku.

Sedra17: Myslím si, že máš dost málo zkušeností, možná máš štěstí a prostě jsi s nějakou holkou od dětství, tak nemusíš znát systém.

od det0xe: Navážu ho časem, až si opíchám dostatek holek a poznám systém, tak si vyberu a s tou navážu hlubší vztah. Můj plán je přes děvkaře se k tomuto dopracovat, poznat systém, a pak si vybrat. Chci to změnit, nicméně si myslím, že začít se musí právě takhle.

A není pravda, že bych se nezamiloval do holky, ale musím si u toho zachovat klidnou hlavu a stále jí ukazovat dominanci. Jenom to tu říkám každému, kdo má iluze, ať o ně raději přijde, rovnocenný vztah s holkou je blbost. Ten vztah nebude nikdy rovnocenný, je to dominantní a podřízený vztah a to může fungovat.
 nenapisu
29.01.2008 14:22:18
Zildjian: zvlastni, ze u holek to odsuzujes. Zrejme jsi ze stejne kategorie chlapu.
 karkulka blondýnka
29.01.2008 14:22:06
zajimavy. chapu a verim ze takhle muze fungovat(znam vic tech odkopavaich holek, dokonce i osklivejch a hloupejch ktery se tak chovaj, nez tech chytrych a hodnych ..), ale pak je to o urovni, na ktery se chce clovek pohybovat a taky v jaky spolecnosti se pohybujes.

ja bych se takhle chovat nemohl, stalo by me to obrovske premahani, takze radsi budu osamely samotarsky dekadent a zvolna si budu hledat tu svoji, nez abych zoufale presel na tuhle 'temnou stranu sily'. ale je to vec nazoru a vule. ty ses podridil svojim pudum ale tim ses okradl o vztah. tvuj boj...
 Telcontar Muž20 Kategorie
29.01.2008 14:21:11
Neboj, takovy jako ty jednou stejne naleti...
Ja mam snoubence a vyspim se s nim az po svatbe. A nehlede na tento fakt, jsem si jeho vernosti naprosto jista. Milujeme se...
To cos napsal je zoufaly rev cloveka, ktery neni spokojeny... Ono to neni tezky nekoho osukat, ale milovat, pecovat se o vztah neni pro kazdeho. A to ti chybi. A proto sem pises...
 Vitulka
29.01.2008 14:14:27
qqqqq - vetsinou chapes dosti dobre( ;
 teh Ane5ta Žena32 Kategorie
29.01.2008 14:12:51
Neřídím se tím, nemám důvod - mám dlouholetý vztah se skvělou holkou a jsem spokojený -, nicméně souhlasím s tím, že to tak funguje. Pokud nejsi dominantní, tak se po tobě většina holek bude vozit. Nicméně, takhle nikdy nenavážeš hlubší vztah.
 od det0xe
29.01.2008 14:11:30
Jo, všeobecně to takhle nějak funguje, jak to popisuješ.
 Zildjian Muž41 Kategorie
29.01.2008 14:07:34
nenapisu: Bohužel mám na víc než jenom na to, na co jsi se zmohl ty ;)

A neodsuzuju tě, jenom tě nechápu a snažím se pomoct, protože si nemyslím, že tímhle stylem dojdeš daleko - jednou musíš narazit...
Smajlík  Sedra17 Muž25 Kategorie
29.01.2008 14:05:16
LukeHD - I když v některých věcech má pravdu, tak to neznamená, že bude člověk vracet stejnou mincí. Na druhou stranu, nebýt něj, tak se žádná holka nepoučí a bude z ní pořád ta naivní slípka, co vidí budoucnost tak růžově, jak je jen možné. Někdy pořádná rána od reality změní chování některých žen a konečně si uvědomí, že vztah není jenom o tom, co on tady vypisuje jako to ,,hlavní,, ,ale že upřímnost a trpělivost jsou právě ty hodnoty, na kterých se dá postavit opravdový vztah.
Takže shrnuto podtrženo:
Děkujeme za vyškolení naivních holek a zlomení několika ženských srdcí... Někomu pomůžeš, někomu ublížíš... většinou je to tak všude...
Smajlík  Sedra17 Muž25 Kategorie
29.01.2008 14:02:16
*NeN*: Ono slovo lež u holky a kluka znamená úplně něco jiného. Holka má tak jinej mozek, že dokáže lhát bez toho, aniž by si to uvědomovala. Nazval bych to podvědomou lží. Lež a pravda je možná pouze na základě logiky a holky logicky neuvažují, takže tyhle pojmy chápeš špatně. Třeba holky znají pojem \"dobrá lež\" a \"špatná lež\", taky optimální míra lži. A všichni kluci co se ti líbí ti lžou, alespoň oni si myslí, že ti lžou, o tom tě můžu ujistit. Ale podle tvého měřítka to možná lež není.

karkulka: Potřebuješ utáhnout asi obojek.

Sedra17: Je větší pravděpodobnost, že nastane den, kdy stejně jako já začneš bulet do polštáře a změníš se na to co jsem já až přijmeš skutečnou realitu
 nenapisu
29.01.2008 14:01:00
nenapisu- no tak to je teda prekvapeni, ze ti vsechny tri naraz nepdly kolem krku !!!omg mohli jste jit do ctverky, ne? ty me neco povidej o citech...milovat neumis, az se to naucis, tak poznas.to jsou nejlepsi takovii typy...

teh Ane5ta- proc te to u me prekvapuje?!
Smajlík  qqqqqq
29.01.2008 14:00:40
mělo tam být:počkej až se zamiluješ... a ona ti pěkně zlomí srdíčko nebude tě chtít právě proto, že si děvkař...... to se budu smát já, ty namyšlenče!!!!!!!!!! :-P :-P a nepiš tady holkám, že ničemu nerozumí, my máme taky mozek víš!!!!!!!!!
Smajlík  slečna ZŮZA
29.01.2008 13:58:45
počkej až se zamiluješ... a ona ti pěkně zlomí srdíčko... to se budu smát já, ty namyšlenče!!!!!!!!!!
Smajlík  slečna Zůza
29.01.2008 13:56:48
nenapisu, hele jsi jen pár písmenek, možná naprosto vymyšlených. Nepomlouvám tebe, ale ten blábol, co ti vyšel z mordy. Každý z nás má svojí pravdu, protože žije ve svém světě. Mě vyhovuje ten můj - jen s jedním partnerem. Pokud ti vyhovuje šu.... každý večer jinou, je to jen a jen tvůj problém.
 Smetík Žena30 Kategorie
29.01.2008 13:56:05
...když se chovám jako zmrd, tak se cítím dobře...

Zůstaň sobeckým zmrdem :) I když to teď jde a užíváš si, je dost velká pravděpodobnost, že až se to okolí dozví, tak se ti holky budou vyhýbat obloukem, zůstaneš sám a možná i s nějakou pěknou pohlavní nemocí :)

Máš pravdu - je to tak lepší. Máš stokrát lepší výhledy na budoucnost než já, byť jsem momentálně sám a spokojený, protože dopady tvého uvažování nikdy na vlastní kůži nepocítím ani nepochopím :)

Někdy je opravdu dobré v tom nejlepším přestat... ;)
Smajlík  Sedra17 Muž25 Kategorie
29.01.2008 13:54:48
Jsi primitiv, protoze musis lhat, aby s tebou nejaka sla. Jsi primitiv, protoze mas potrebu se s tim chlubit. Jsi primitiv, protoze nejsi schopen napsat pod svym nickem a je mi jedno, jestli se jen bavis reakcema, nebo je tohle jen tvoje trapna skutecnost.
Ty jsi pro me jen to co jsem napsala.
Smajlík  karkulka blondýnka
29.01.2008 13:54:39
A co tím chceš jako říct?
Chceš, aby tady byli všichni kluci jako ty? A holky uvěřili, že fakt každý kluk je lhář a ta největší troska bez kousku upřímnosti?

Já nevím, na jednu stranu chápu, že se holkám líbí, když je kluk svým způsobem trochu hajzlík, ale aby byl zas až takový debil...mi řekni, že od té tvé ¨přeměny¨ jsi nenarazil na holku, co by nejevila zájem....?
 *NeN* Žena25 Kategorie
29.01.2008 13:54:26
qqqqqq: Předně, mě narozeniny vlastně nijak neberou, tyhle svátky se dělaj vesměs kvůli holkám a dětem, žádnýho chlapa to nebere. Co se týká necitelnosti, tak to je úplnej kec, jsem strašně citlivej člověk, který právě díky tomu jak je citlivej byl tak dlouho sám. City si nechávám na focení krajinek přírody, holka libovolnej cit u chlapa využije a zneužije a za tím si stojím.

A já věřím, že mi holka bude věrná a bude milovat jen mě. To ale vůbec neznamená, že já to beru stejně. Já jsem právě shořel na tom, že když se do mě zamilovali 3 holky, tak jsem jim řekl jak se věci mají a oni sa ne mě vysrali a já ani jednu neošukal, to byla jedna z prvních chyb, kterou jsem kdy udělal. Dneska je klidně do sebe nechám zamilované, protože mi na nich právě nezáleží.
 nenapisu
29.01.2008 13:53:20
qqqqq - obzvlaste u tebe me prekvapuje ze jsi to nepochopil/a
 teh Ane5ta Žena32 Kategorie
29.01.2008 13:51:42
MrSally- ty s tim jako souhlasis?obzvlaste u tebe me to prekvapuje
 qqqqqq
29.01.2008 13:49:21
to nenapisu: přesně tak! je to pravda.
 LukeHD Muž20 Kategorie
29.01.2008 13:46:52
karkulka: To není provokace, ale popis stav věcí kluků, s kterým tu nesouhlasí jedině holky, protože je to pravda, proto to nikdo nesmaže. Protože je to pravda, nazýváš mě primitivem, protože jiný argument prostě nenajdeš. Nenajdeš jiný argument proti pravdě co tu píšu.
 nenapisu
29.01.2008 13:46:41
nenapisu- hihi ja jsem s zadnym z nich nespala, tohle jsem delala nekdy ve dvaceti po rozchodu s prvnim klukem. Ve me termin hrat si znamena neco uplne jineho. Sex a libani je jen pro ty, ke ketrym neco citim a ketre znam. Ale co kdyz si ses tak jistej a staci ti to, tak si v tom pokracuj. Ja ti jen rikam, ze se chovas jako looser, co si neveri ze holku kterou miluje muze mit jen sam pro sebe, ze mu bude verna bude ho mit rada i kdyz si nebu hrat na machra. Typy kluku jako ty jsou odst citelni a nejvic zranuji sami sebe. Klide ojed cely mesto, uvidis sam co ti to da. A kdyz te tak miluji, tak s kym slavis narozeniny? Kdyz mas radost nebo smutek tak s kym se o to podelis? S kamaradama, ze? ¨:)
 qqqqqq
29.01.2008 13:46:02
nenapisu - delas tady bugr jenom proto ze jses idiot co si mohl vznout s seredkama....to je tvuj osobni problem...bez se vyblejt a zalez do zase do bordelu kde ty holky chodis balit
 teh Ane5ta Žena32 Kategorie
29.01.2008 13:45:41
autor zpovědi má v převážné většině toho, co píše svatou pravdu. Sice nejsem děvkař jak se jím autor sám nazývá, ale má pravdu v tom chování holek. Člověk se snaží na ní být hodný a co největší oporou a udělal by pro ni všechno, a holka mu řekne, že je to dobrej kamarád. Tohle mně taky už moc nebere. K čemu je to kamarádství, když u toho ten milující jenom trpí a navíc ta holka k němu úplně změní postoj (většinou - naštěstí ne můj případ). Chovat se jako svině je dobrá strategie, a je to pravda, protože holky dávají přednost jen těm grázlům. Znám hodně hodných kámošů, kteří nepatří k těm umachrovaným frajerům a nemají holku. Moc by mně ale zajímalo, proč tomu tak je. Proč s nimi vlastně chodí, když ví, že ten vztah dlouho nebude trvat.
Smajlík  LukeHD Muž20 Kategorie
29.01.2008 13:45:19
Divim se, ze tuhle provokaci nikdo nesmaze.

A ty ses jen primitivni kreten.
 karkulka blondýnka
29.01.2008 13:43:26
Smetík: Co si dovoluješ mě pomlouvat, sedni psíku a pochop kdo je tu pán. Tvůj kluk ti asi moc neutáhl obojek. Vůbec nevíš která bije, tak seď a šoupej nohama.
 nenapisu
29.01.2008 13:43:10
Tohle by si měla každá dívka vytisknout, dát zarámovat a občas přečíst.
 MrSally
29.01.2008 13:42:09
BlueberryShake: Krom toho opět to tu vidím, manipulace. Nejdřív se mnou souhlasíš, a pak to popřeš. To je ukázková manipulace, co tu předvádíš a jdi s ní někam.
 nenapisu
29.01.2008 13:42:07
Tobě je 22? Já jen že máš myšlení patnáctiletého kluka, kterýmu nějaká kost nedala. Tak se prostě musí vybít či pomstít někde jinde. No, každý svého štěstí strůjce. Jestli je víc takových jako ty, tak to jsem ráda, že jsem narazila na normálního chlapa na celý život. Možná i ty jednou dospěješ k takovýmu rozhodnutí, ale aby už nebylo pozdě.
Smajlík  Smetík Žena30 Kategorie
29.01.2008 13:40:17
BlueberryShake: To jsou keci, že charismatičtí a hodní kluci si někoho najdou, neznám jediného. Ale holce by asi žádný z nich neřekl, jak to kdy bylo.
 nenapisu
29.01.2008 13:38:39
qqqqqq: Hele, ale mě ty holky taky píšou, že mám charakter, jsem jedinečný pozorný a milují mě proto. Já nevím jak jsi přišla na to, že něco víc vědí. A ty tvoje úlety samozřejmě byly s těma největšíma zmrdama, co si tu budeme namlouvat. Hodnej kluk si nezašuká, zmrd ano. Nejdřív se zamysli, co sama způsobuješ a jak se ti to vrací. Říká se tomu karma, ten tvůj úlet se ti vrátí v tom, že ti každej kluk bude lhát. Jak se ty chováš k ostatním se ti vrací, tak si tady nehraj na někoho citlivého, když to jsou všechno keci.

karkulka: Svini, všechny holky jsou +- svině, nebo jsou fakt hnusné. U holek je jediný rozdíl oproti klukům, holky lžou podvědomě a ani neví, že lžou a občas zajdou tak daleko, že lžou sami sobě, nakonec se řídí citama, protože logika v mozku plném lží by opravdu těžko fungovala. Nejhorší na holkách je, že si o sobě myslí, jaká jsou nádherná a pravdomluvná a milující stvoření. Funguje to tak, že když zavřeš deset holek do místnosti a zavřeš jí na den, tak si tam vyškrábou oči tou svojí láskou :) Zatímco když zavřeš deset chlapů do stejné místnosti, tak začnou společně uvažovat jak se dostat ven.
 nenapisu
29.01.2008 13:36:57
Jako souhlasím s tvojí teorií - ale to je jen jedna stránka věci. A tvůj názor je děsivě subjektivní. Kluci mají taky věci jako hrdost, charisma, charakter...a to neznamená, že musí bejt děvkaři...a holku si najdou....
 BlueberryShake Žena92 Kategorie
29.01.2008 13:31:53
přečetla sem první odstavec a uz mi pride ze ses neskutecnej idiot.
 hašišová kulička Žena18 Kategorie
29.01.2008 13:28:11
A to se chlubis?
No jsem si jista, ze par typku ze zp te bude obdivovat jaky jsi spravny chlap, poplacaji te po rameni, ze na neco se umrit musi a ty si aspon uzijes.
Doufam, ze jednou poznas nejakou svini jako ses ty, zamilujes se a ona te pak posle do riti. Fakt ti to preju.
Smajlík  karkulka blondýnka
29.01.2008 13:27:41
nenapisu- ja jsem se zamilovala do kluku, co meli charakter. Zadnyho retarda, co se taha dalsima bych vedle sebe nesnesla. Ale pokud mluvis o uletech, tak to jsme jinde. To klidne devkar byt muze, ale pak jsou mi lhostejne jeho city a z niceho se vyznavat ani vymlouvat nemusi, ptze je mi to jedno. Uprimne ti rikam, ze zadnyho takovyho kluka, jak ty popisujes jsem nikdy nemilovala. S takovymi jsem si tak maximalne pohrala.
 qqqqqq
29.01.2008 13:26:55
Taky se s pisatelem ztotožnuju a toto si myslím už dávno. Když jsi hodný jsi kamarád, když jsi svině tak jsi partner :-) a mužeš si užívat


Kluk 23 let
Smajlík  fanous
29.01.2008 13:25:42
Kdyz je rec o mase - nebylo by lepsi pichat vykostenou kotletu nebo veprove zebirka? Vyjde to na stejno ne?

je to nudne co tady rikas
 teh Ane5ta Žena32 Kategorie
29.01.2008 13:24:07
RubyCairo: Naopak, každá holka po takovém chlapovi touží. Od doby co jsem začal jednat tímto způsobem mě holky dokonce balí skoro všude. Ale žádná to neví. Žádné holce to nikdy chlap neřekne, ani jeho kámoš. Pokaždé, když jsi se svým miláčkem a jeho kámošema si uvědom, že jeho kámoši o vašem vztahu vědí víc, než víš ty sama. Často vědí jak často tě šuká, když s tebou začal chodit, kolik holek bylo vedle, jestli tě podvádí atd... Kluci si mezi sebou toho říkají tolik, že tomu holky ani nemohou uvěřit.
 nenapisu
29.01.2008 13:23:17
pokud jsi opravdu dokázal co tady píšeš a taková strategie funguje, jdu do ní i já.... myslím že jsi docela dobře vystihl ženskou mentalitu.

Myslím že nejde o to kolik ošuká holek ale o to CO VY HOLKY JSTE ZAČ a poukázat na vaši jednoduchost v myšlení a činech!
 poi
29.01.2008 13:19:52
qqqqqq: Ale ty jsi holka a vůbec nevíš o čem je řeč a vůbec si nemysli, že kluci do kterých ses zamilovala tací nejsou, jsou přesně tací a právě díky tomu ti tak dobře lžou a namlouvají jiný stav věcí, než ve skutečnosti je. Ty holky nejsou žádný děvky, jsou to normální holky co věří v lásku a s každým jen tak nespí a i jsem ti tu psal, že se do mě zamilovali. Právě že žádnej děvkař ti tohle nikdy neřekne, protože moc dobře ví, že bys to nekousla.

A ten děvkař, se kterým jsi se potkala a byl tak trpělivý tak byl proto, že měl další 3 jiné holky a možná časem, možná časem ho to přestane bavit a bude jenom s tebou, ale to si musíš opravdu zasloužit. Ale stejně ti to nikdy neřekne. Nebuď naivní, hodní kluci neumí být tací, jaké je holky očekávají.
 nenapisu
29.01.2008 13:19:43
To je dobře, že si děvkař,protože žádné holce bych nepřála, aby měla s takovým charakterem vážný vztah... takže klidně pokračuj ...
Smajlík  RubyCairo Žena19 Kategorie
29.01.2008 13:13:10
nenapisu- lzes sam sobe, uvidis se za par let, pokud v tom budes pokracovat. To musi byt ohromna zabava porad nekoho stridat, porad povidat dokola ty stejny reci, balici techniky a spat s holkou, co ji podobni pred tebou projizdeli, ranou se zvednout a tahout jinam....Jo nadhera hehheee komu to chces namlouvat....
 qqqqqq
29.01.2008 13:10:28
faidros: Prosímtě kde jsi našel hodnou, milou a hezkou holku?
 nenapisu
29.01.2008 13:09:03
Já si jsem dost jistý v tom co dělám, napsal jsem to sem pro kluky, ne pro holky.
 nenapisu
29.01.2008 13:08:15
zajímavé. Ale nepřesvědčíš mne o tom že mít jednu hodnou, milou a hezkou holku a milovat ji je horší než ošuk*t půlku města.....i když je doba moderních "vztahů" a "zamilování" typu vyspali jsme se spolu a pak jsme se jenom hádali... časem zjistíš že sex bez lásky je jako prázdná nádoba - hezký obal, ale vnitřek je prázný, není tam nic.

Přijdeš na to, v jádru nejsi takový "děvkař"....
Smajlík  faidros Muž30 Kategorie
29.01.2008 13:07:24
tak z nejakeho duvodu jsi to sem napsal, ne? asi zas tak jisty si tim, co delas a procx nejses
 qqqqqq
29.01.2008 13:04:58
Myslím, že je to tvůj život a až za nějakou dobu poznáš, jestli je takový jednání správný nebo není, co ti to dalo či vzalo...
Smajlík  BlueberryShake Žena92 Kategorie
29.01.2008 13:02:13
K tvému příspěvku se nebudu vyjadřovat, až chytneš nějakou pohlavní nemoc, nechoď sem pro radu.
A zopakuj si pravopis
Smajlík  slunicko silvie Žena25 Kategorie
29.01.2008 12:56:05
unavuješ
 mrdej me z boku Žena10 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk