Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.238129, vloženo 09.08.2007 20:32:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Novinky
Jak si už jistě Ti pozornější z Vás všimli - objevilo se na Zpovědnici pár novinek. Tak jen ve stručnosti pár slov k nim.

Novinky:

- přidání tzv. "indexu důvěru" dané osoby
- možnost označit jednoho návštěvníka Zpovědnice, že ho milujete
- možnost označit jednoho návštěvníka Zpovědnice, že ho nenávidíte
- možnost označit jednoho návštěvníka Zpovědnice, že ho obdivujete
- indexace stavu, že je dotyčný on-line
- možnost někomu poslat plamínek důvěry (dotyčné osobě se zvýší index důvěry)
- možnost někomu poslat dynamit zlosti (dotyčné osobě se sníží index důvěry)


POZOR do pondělí bude tzv. beta test - novinky určitě budou mít své porodní bolesti a je možné, že se najdou

nějaké neošetřené věci. V pondělí vše co se týče novinek vynulujeme a když bude vše o.k., tak bychom to od

pondělka spustili na "ostro".

V podstatě vše by mělo být jasné z následujících dotazů, které posléze doplníme do "Jak to funguje":

Co to je index důvěry?

Index důvěry je číslo, které vyjadřuje jak je možné dané osobě věřit. Čím je číslo větší, tím by měla být důvěra větší. Jedná se jen o orientační údaj a nelze mu bezmezně věřit! Výpočet indexu důvěry je prováděn automaticky poměrně složitým mechanismem, který by bylo komplikované popsat a ani k tomu není důvod. Přepočítává se průběžně. Vaše důvěra může tedy kolísat a může nabývat i záporných hodnot. Index důvěry se zobrazuje v profilech.


Co to je plamínek důvěry?

Plamínek důvěry můžete zaslat osobě která Vám výrazně pomohla nebo si o ni myslíte, že ji lze hodně věřit. Zasláním plamínku se zvedne index důvěry dané osobě. Plamínek dané osobě můžete vzít i zpět, ale až po uplynutí patnácti dnů od odeslání.


Co to je dynamit zlosti?

Dynamit zlosti můžete zaslat osobě která Vám nějakým způsobem výrazně ublížila nebo si o ni myslíte, že ji nelze věřit. Zasláním dynamitu se sníží index důvěry dané osobě. Dynamit dané osobě můžete vzít i zpět, ale až po uplynutí patnácti dnů od odeslání.


Jaké je přidělování plamínků důvěry? Proč nemohu nikomu žádný zaslat?

První plamínek důvěry získáte až po získání alespoň jednoho bodu za aktivitu a musíte mít alespon index důvěry na hodnotě 3. Následně se vám budou plamínky přidělovat automaticky na základě Vaší důvěry. V současné době lze získat až 15 plamínků. Plamínky důvěry už nikdy neztratíte - ikdyž Vám důvěra klesne, plamínky Vám zůstanou k rozdělení. Naprosto stejný princip je u dynamitů zlosti.


Proc se mi po přihlášení zobrazuje srdicko s ruzickou?

Srdicko s ruzickou se zobrazuje, kdyz Vam nekdo zaslal plaminek duvery. Nebo Vas nekdo oznacil jako osobu kterou miluje nebo obdivuje. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku "Vztahy na Zpovědnici" ve svém profilu.


Proc se mi po přihlášení zobrazuje lebka?

Lebka se zobrazuje, kdyz Vam nekdo zaslal dynamit zlosti. Nebo Vas nekdo oznacil jako osobu kterou nenávidí. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku "Vztahy na Zpovědnici" ve svém profilu.


Proc se mi po přihlášení zobrazuje čtyřlístek?

Čtyřlístek se zobrazuje, kdyz Vas nekdo oznacil jako osobu kterou obdivuje. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku \"Vztahy na Zpovědnici\" ve svém profilu.


Proc se mi po přihlášení zobrazuje otazník?
Otazník se zobrazuje, kdyz si nekdo rozmyslel svoje rozhodnuti a něco vám odebral. Je to tedy příznak toho aby jste otevřeli nabídku "Vztahy na Zpovědnici" ve svém profilu.


Kolik osob mohu označit jako že je miluji, obdivuji nebo nenávidím?

Je možné označit vždy jen jednu osobu. Svoje rozhodnutí můžete změnit po dvaceti dnech od označení. Odoznačení se provádí v profilu osoby označené osoby (tedy stejně jako se provádí označení).


Proč nemohu označit nikoho jako že ho miluji nebo nenávidím nebo obdivuji?

Musíte mít alespoň jeden bod za aktivitu. Členům Klubu Zpovědnice tato možnost zůstáva ikdyž jim klesnou body za aktivitu na nulu.


Jak se přidělují body za aktivitu?

Body za aktivitu se přidělují automaticky na základě složitého algoritmu který sleduje vaše aktiviti na Zpovědnici. Přepočítává se zhruba jednou týdně.


 Pajk E-MAIL:   Muž36 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.08.2007 21:27:30
nota brevis: to by bylo plamínků...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
20.08.2007 23:01:51
Researcher: předpokládám, že by to odstřelilo celou Zpovědnici :-))
 nota brevis Žena Kategorie
20.08.2007 21:59:00
nota brevis: mít profil nacpaný dynamitem, není to riziko? Co když ti ho někdo odpálí? :))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
19.08.2007 22:46:58
Také bych ty dynamity raději vyměnil. Plamínků je málo..
Smajlík  Dalek Muž66 Kategorie
19.08.2007 22:31:48
Researcher:
Také mi přebývají dynamity, tak si říkám, že by asi byly plamínky nedostatkový artikl. Nejlepší by tedy bylo, aby nám je měnil Pajk. Odevzdali bychom dynamity a vyfasovali za ně plamínky. Klidně bych vrátila 2 dynamity za jeden plamínek, to aby Pajk nebyl škodnej. :-)

Mám profil nacpaný dynamitem a nemám pro něj použití. :-))
 nota brevis Žena Kategorie
19.08.2007 18:33:33
Vymenim dynamity za plaminky Zn. kus za kus

:-)

pisi to jako legraci ale mozna bys to mohl zvazit. Myslim, ze spouste lidicek jsou dynamity k nicemu a rozdavali by plaminky. A nekdo by zase radeji dynamity. Ukazovalo by to neco o povaze cloveka, kdyby se pomer dal menit.
 Alfard Muž59 Kategorie
19.08.2007 18:02:20
nota brevis: to šmelení by se mi moc zamlouvalo. Já bych klidně všechny dynamity někomu věnoval, abych je náhodou omylem nepoužil.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
19.08.2007 12:55:49
nota brevis: Přesně tak. Je tu tolik lidí, který by ten plamínek zasloužili, a kterým bych ho chtěla poslat. :)) Ale jaksi mi nestačí. :)
Naopak dynamit jsem ještě nepoužila ani jeden. :)
 #adinecka# Žena23 Kategorie
19.08.2007 12:38:19
#adinecka#:
Mám ten samej pocit. Možná by bylo vhodné, aby se s tím dalo šmelit. Jako že bychom si mezi sebou vyměňovali nepoužité plamínky a dynamity... nebo je převedli jako dar... nebo vyměnili za poskytnutí drobných službiček. :-))
 nota brevis Žena Kategorie
19.08.2007 11:47:13
Těch plamínků k rozdělení je ale nějak málo. :D
Smajlík  #adinecka# Žena23 Kategorie
18.08.2007 21:50:46
To jsou věci...
Smajlík  arj Žena54 Kategorie
15.08.2007 18:37:39
co je to Meggie a proč mi to dalo nobelovku?
Smajlík  Zeky Žena95 Kategorie
15.08.2007 13:33:19
notabrevis: to máš asi pravdu, na druhou stranu hlavním nákladem na provoz ZP asi nebude serverhousing a jestli ano, tak je zvolen špatně. Kvalitní serverhousing, na páteřní síti, se dá pro web s provozem Zpovědnice sehnat už za 790Kč měsíčně bez DPH (např. firma Master). Hardware při dnešních cenách také není žádný problém, osobně vidím největší zátěž v času stráveném s programováním, administrováním atd. A svůj čas si každý účtuje jinak ...
 Charles Muž49 Kategorie
15.08.2007 08:19:13
*alien* - nechápu, jak můžeš napsat, že je to krok správným směrem (podle toho, že na tvý fiktivní stránce s tím počítáš???) Je to jen podle tebe a ne např. dle ostatních.
 Intel Muž32 Kategorie
14.08.2007 22:52:01
Charles:
Ono už to tak je, stačí se podívat do statistiky na věkové zastoupení. Navíc jsou puberťáci daleko aktivnější, než průměrný unavený občan. :-)

Myslím, že kvůli pár plamínkům nemusíme odcházet. Děti to potěší a nám to neublíží. A pokud to tu nechceme, tak plaťme, ať má Zpovědnice na hosting.

Ještě bych dodala - na hlavní straně ZP bývaly "prsaté" reklamy... jakési "holé zadky", jak já tomu říkám. Pořád přemýšlím, jestli byly pro nás, nebo pro ty adolescenty. Nevíte někdo? :-))
 nota brevis Žena Kategorie
14.08.2007 20:57:55
notabrevis: jenže když na webu tohohle typu stoupne věkové zastoupení ve zmiňované kategorii 14-16 a ubude starších, tak z toho přestane být klasická Zpovědnice, jak bývala, ale spíše chat puberťáků (nic proti nim, taky mi bylo náct) ...
Smajlík  Charles Muž49 Kategorie
14.08.2007 15:39:15
Alfard:
Ale ona to má být honba za body! Vždyť si každý takovýhle web, pokud není dotovaný státem, snaží pomáhat reklamou. Její zadavatel hodnotí návštěvnost a cílovou skupinu. Tady je největší zastoupení ve věkové kategorii 14 - 16 let, je tedy důležité, aby se tu puboši cítili happy. V tomto případě jsou srdíčka, plamínky a dynamity OK, Pajk podle mě ví, co dělá. Všimni si, že v tomto vzkazu (a myslím, že i jinde) skoro žádný puberťák neprotestuje - oni to totiž neřeší, a zatímco my tu nad tím hloubáme, už si čile ta srdíčka a kdovícoještě posílají.

to all:
Žádný bohulibý účel tenhle web neuživí, asi tak. Zajímalo by mě, proč nepošlete posranou stovku ročně na provoz Zpovědnice, když si přejete, aby byl zachován její nekomerční status quo ante. (Tahle otázka se samozřejmě netýká těch, kteří nějak pomohli.)
 nota brevis Žena Kategorie
14.08.2007 14:24:58
Pripada mo to jak v Rychlych Sipech, mohlo by se to libit Rikousovi, myslim.
Smajlík  *Evča*
14.08.2007 13:41:28
Pajku,
vim, ze mi do toho nic neni a ze je to vsechno Tvoje rozhodnuti. Presto mi to tak nejak nedalo, nenapsat Ti tuhle pripominku. Jsem v podstate mimo jine analytik a tak se divam i na Tvoje dilo. Je dobre, ale mam pocit, ze stale vic smerujes ke klasicke komerci, bodovani, srdicka, kyticky a pri tom utika jednak ucel celeho projektu a jednak si myslim, ze to cele povede k honbe za body, coz si myslim, ze by nemelo byt cilem. Na druhou stranu tusim, ze jsi s tim musel mit dost prace, ktera se asi dala ve prospech projektu vyuzit vyhodneji. Ted si urcite reknes, jo kritizova umi kazdy. Take to nesnasim. A proto pokud mas zajem Ti nabizim pohled z druhe strany a od cloveka, ktery se zivi technikou a vyvojarinou moc let. Je to jen na Tobe, jestli te jiny nahled zajima.
 Alfard Muž59 Kategorie
14.08.2007 12:15:25
Přibyde tu možnost vypnout si v profilu celý tenhle nesmysl?
Nebylo by lepší, kdybyste svoji energii a kreativitu vložili do zdokonalení vyhledavače (viz. jvq, Opcom)?
Smajlík  Jeer Žena Kategorie
14.08.2007 00:34:28
Pajk:

No jasně :o)... ve středu budeš chytřejší, Pajku.
Smajlík  Ivan Ducar
13.08.2007 22:43:23
Beta test je prodloužen - nulovaní vztahů bude pravděpodobně ve středu.
 Pajk Muž42 Kategorie
13.08.2007 00:25:02
Sakra, ještě před chvílí sem měl vyšší index důvěry než Pajk :D :D :D A zž zas nic :D
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
12.08.2007 22:46:25
Tak za aktivitu nemam ještě žádnej bod...Tak je mi to prd platný... :D ... :(
 DabelskaMisula Žena21 Kategorie
12.08.2007 15:29:14
vysoce uzitecna vec, nedivim se ze takovy hovadiny dela libimseti.cz s kvalitnima programatorama ale kdyz se takovy veci deji tady... .)
 Sosarian Muž Kategorie
12.08.2007 13:20:25
Během noci mi ten záhadný "index důvěry" klesl o 10. Že bych někoho nasrala?
Smajlík  nota brevis Žena Kategorie
12.08.2007 11:38:08
Bohužel si myslim, že tohle jen povede k další honbě za bodama, plamínkama a kdovíčim dalšim a pravej význam zpovědnice zase ustoupí pár krokama dozadu. Lidi se tu budou pachtit za tim aby měli co nejvíc různech bodů. A upřímně pomahat se bude zase o to míň. Bude tu z toho zase větší chat nebo zprofilovaná klábosárna... Je to škoda.

Já už sem ze zpovědnice odešel před rokem a nechal si vymazat profil, protože s touhle strategií adminů, resp. vlastníka zpovědnice moc nesouhlasim.

Zpovědnici ale přesto přeju... teda spíš lidem co sem píšou, to, aby jim aspoň někdo skutenčně toršku pomoh a poradil. A kdybyste někdo věděl o nějakym podobnym serveru akorát bez těhle vyšperkovanejch reklamních cerepetiček.... Prostě alá stará dobrá zpovědnice -4 roky, tak budu rád když napíšete.

Hoi.... Bongoman (bongoman@post.cz)
Smajlík  Bongomann
12.08.2007 09:20:08
Teď jsem se vrátila z dovolené.... a nestačím koukat... :) Nápad je to zajisté zajímavý, ale...no, uvidíme jeho užití v praxi. Tedy, když se s tím vůbec naučím zacházet. ;)
 Anathea Žena18 Kategorie
12.08.2007 02:27:58
Zaujímavý nápad:)
Ale napriek tomu, že sa to asi nikomu zodpovednému nebude chceť rozpisovať, by ma zaujímalo, ako sa ten index počíta..? A ešte či existuje nejaká max. a min. hodnota indexu.?
 elie22 Žena27 Kategorie
11.08.2007 22:07:48
Můžu se podívat na to kdo mi dal body za důvěru a může mi to vůbec někdo vysvětlit prosím?
 Amidala Žena24 Kategorie
11.08.2007 19:32:29
No uplna blbost to je, celkove ty kategorie jsou dost nestastne zvolene a uz vubec nemluvim o indexu duveryhodnosti. Vubec se mi to nelibi, rozhodne to nebudu pouzivat.
 zkap-logout
11.08.2007 15:21:17
Alien... pošli mi tvůj e_mail pro P.H. na ivan.ducar@idstudio.cz, vzkazoval jsem v posledním zápisku v profilu před resetem.
 Ivan Ducar
11.08.2007 13:32:21
Fajn.
Lepší než nic.
Já osobně tuhle pajkovu iniciativu obecně vítám, je to krok a snaha správným směrem.
Předem říkám, že mé myšlenky se ubírají podobným směrem a na mé stránce budou takové vychytávky taky, ale mnohem promyšlenější.To jen aby mě pak chudáci typu oshit, votrapa, kristusek, shodan, lm apod. příp. neobviňovali z nějakého kopírování, ve skutečnosti už dávno pár mých někde mnou uvedených nápadů dřív zkopíroval pajk a uvedl jako vlastní "novinky"...To ale není tento případ, tady se jen ubírá podobným směrem a já mu to chválím, i když...to si nechám pro sebe.
Ps: Mně osobně se konkrétně ta růžička se srdíčkem dost líbí, je to milý a hezký.
 *alien*
11.08.2007 11:50:14
Ale jo, proč ne. Seznamy tu stejně vždycky budou a plamínky a dynamity taky mají něco do sebe. Je tu spousta sviní, ale i pár lidí, kteří opravdu pomáhají - a všichni by tímhle mohli mít na svoje konání nějakou odezvu.
 Vinc009 Muž Kategorie
11.08.2007 10:45:13
V algoritmu vypočítávajícím index důvěry je zjevně cosi shnilého, koukám, že nejsem sama, kdo si všiml třeskutě důvěryhodných IDéček s nulovým počtem rozhřešení. Jinak nové funkce mě nezaujaly a využívat je nehodlám.
 Vlora.
10.08.2007 23:25:31
To je pěkný :)
Smajlík  Jarka Metelka Žena23 Kategorie
10.08.2007 19:11:31
a du si ihned hrabat bodiky pac chci take rozesilat duveru a prstit!
Smajlík  Delirium Tremens Muž Kategorie
10.08.2007 19:05:55
perfekni...prave sem bylo vyprsteno vod Meggie a klari a je to naprosto rulezni...moje infantilni cast osobnosti je nadsena
Smajlík  Delirium Tremens Muž Kategorie
10.08.2007 18:34:34
osobne mne doslol jedno srdiecko, nezvysilo mi to ani index, ani ma nikto neobdivuje, ani nemiluje, takze sa pytam, preco sa index nezvysil?

LIONELIZ
 jaLIO
10.08.2007 18:24:46
tak to je cool dobré, doufám, že budu mít hodně bodů
 Martina Doufkova Žena20 Kategorie
10.08.2007 18:18:08
urco to chce lepsi obrazky na urovni.. ja vim je tu plno 14 tek, ale tak prece ... :_D
ne/pomohl dava vic smysl.. a dal by se dat i vice lidem... ta duvera stejne zni blbe... copak se tady prevadi penize? :D
no a neslo by (jasne ze jo :D) vyuzit AJAX pri schovavani nesmyslu. odesilani odpovedi... :)
 Randic Muž24 Kategorie
10.08.2007 17:53:06
Tyto novinky jsou jistě krokem správným směrem!
Jen tak dál
 Sergej Ivanov Muž Kategorie
10.08.2007 16:49:53
myslím si že je to celkem zbytečný, protože tady neni bravo ani nic podobnýho kdo koho miluje a s kym tahne. a mimo to se to stejně obecně ví;)
jediný co to může udělat tak že to přilije olej do ohně....
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
10.08.2007 16:42:35
Musím se přidat k těm, kterým to připadá zbytečné. Zpovědnice má a priori pomáhat a ne kádrovat lidi, jak píše Šedá lvice. Určitě ty nové možnosti nebudu využívat.
Na závěr se musím pozastavit nad vypovídací schopností indexu důvěry. Za asi tři čtvrtě roku jsem napsal zhruba 2200 rozhřešení a index důvěry mám 7. Jak bylo zmíněno pode mnou, někdo nenapsal jedinou řádku a má index 20. Je mi to sice jedno, ale co potom ten index vlastně znamená?
 Abonent Muž28 Kategorie
10.08.2007 15:47:27
Tak předpokládám, že si to tady někdo odpovědný přečte, takže mám několik otázek:

1) Proč je bodování aktivity omezeno jenom na deset bodů?

2) Proč ten index důvěry přepočítává počítač a nefunguje to jako karma na jiných webech tj. na základě hodnocení jiných uživatelů (klasické bodování prospěšnosti daného uživatele) - IMHO technicky daleko jednodušší a i více vypovídající?

3) Když už ten index důvěry má fungovat jako určitý ukazatel, nešlo by aby se zobrazoval přímo u nicku v příspěvcích (jako se zobrazuje věk)? Aby to bylo vidět hned.

4) Jaká je maximální hranice toho indexu? Jak mám vědět jestli 30 je hodně nebo málo?

5) Asi by nešlo to aby to šlo vypnout podobně jako komunikační profil, že ne?

Tak děkuji za odpovědi.
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
10.08.2007 14:47:44
Tiez si myslim, ze senzitivna vec ako dovera uzivatela by nemala byt takto automatizovana. To radsej dajte autorovi spovede moznost kliknut v rozhreseniach na moznost Pomohol / Nepomohol a nech pocet tychto veci buduje index dovery. Nie nejake ze cim dlhsie posobite na spovednici, tym ste doveryhodnejsi.
Smajlík  wyctorya Žena Kategorie
10.08.2007 12:02:28
mwmwm - ty pěstičky lítají jen chvilku, dál už se neobjevují.
 kristusek Muž37 Kategorie
10.08.2007 11:51:29
wicked: Mysli trochu, aby si kazdej nezalozil deset profilu a napumpoval se indexem duvery atd...

kristus: Jenomze pokud ti nekdo posle dinamit, tka tomu nezabranis, aby nejaky zasrany pesticky litali po monitoru... navic proste zabira to mista jak svine co si budem nalhavat...
 mwmwm Muž24 Kategorie
10.08.2007 11:44:34
proč je to podmíněný tim jednim bodem??
Smajlík  wicked Žena23 Kategorie
10.08.2007 11:10:30
Mě by jen zajímalo, kdo to vlastně vymyslel. Přišla jsem před časem rozhřešovat a ne být kádrována nebo kádrovat. A vybrat jediného člověka, kterého miluji či nenávidím je pro mě takřka nemožné.
 Šedá lvice Žena54 Kategorie
10.08.2007 10:33:04
A co takhle posílat dynamity i anonymům?

Jeden dynamit=BAN
Smajlík  Kečup Žena63 Kategorie
10.08.2007 10:08:59
hpd 137 - moc pěkně řečeno:-)
Smajlík  kristusek Muž37 Kategorie
10.08.2007 10:04:58
je to prijemny zpestreni, zvlaste fisting profilu je luxusni zalezitost.
Smajlík  od Rez-ni-ka Muž26 Kategorie
10.08.2007 10:01:31
Nejak nechapu co tady vsichni resite. KDyz se vam to nelibi, no tak to nepouzivejte ne? Jak snadne. Prijde mi zbytecny se rozcilovat nad podobnyma blbostma jako ze se vam zaplni profil nebo ze je to zbytecny. Komu to prijde zbytecny, pouzivat to nemusi, nikdo vas nenuti ne? Ja osobne chodim na zpovednici za uplne jinym ucelem, nez abych se stourala v tom, kolik mista na profilu mam nebo nemam............. KDyz rikate ze Zpovednice ma jiny vyznam, tak se zacnete zabyvat tim vyznamem a prestante resit podobny blbiny jako je profil ne..... kdyz tvrdite ze znate ucel zpovednice, tak nereste blbosti kolem....
Smajlík  hpd137 Žena25 Kategorie
10.08.2007 09:56:33
Když jsem poslal všechny svoje vatry, to už nemůžu posílat ani dynamity?
Smajlík  kili von prag Muž18 Kategorie
10.08.2007 09:55:21
hm hm ... jsem na to zvědavá teda :o)
Smajlík  magdamka 328 Žena27 Kategorie
10.08.2007 09:27:59
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
10.08.2007 09:24:56
Lenička Máchová - touché!:-)

Urvisu - Osobně se postarám, aby tvé žádosti bylo vyhověno co nejdříve.
 kristusek Muž37 Kategorie
10.08.2007 09:11:21
Super - něco nového.
Smajlík  Intel Muž32 Kategorie
10.08.2007 09:06:45
Novinky mi prijdou docela ujety a zbytecny! Nemyslim si, ze by to tu melo byt. Jsou to zase jen podivne hracicky pro male deti a nudici se uzivatele. Navic mi prijde, ze ty symboly (napr. srdciko s ruzi) jsou dost neesteticky a nehodi se k celkove stylizaci zpovednice. Index duvery by snad mohl byt OK, ale jen v pripade, ze bude hodnotit pouze to, zda ten uzivatel je opravdu duveryhodny a dava kvalitni a rozumna (treba podle svych vl. zkusenosti) rozhreseni, a ne aby se to vypocitavalo podle delky registrace, poctu rozhreseni (mnohdy jen pritroublych poznamek), atd. Jenze index duvery je stejne jen orientacni udaj a nelze mu bezmezne verit. Tak pak nechapu, proc tam tedy je? K cemu tam mit index, kdyz se tim ostatni stejne ani nemuzou ridit? Takze to je taky zbytecny udaj! A k cemu tam mit podobny blbinky, jako to, ze nekdo nekoho obdivuje, miluje, nesnasi, apod.? Komu se tim pomuze? Nejakemu hrisnikovi? A v cem? Takze jak jsem psal na zacatku, je to je podivna hracka pro uzivatele, kteri se v obdobi, kdy cekaji na nejakou zpoved, nudi a mezi tim si hraji. :o/ Jsem spis pro, aby ty porodni bolesti byly tak nesnesitelny, ze to radeji zmizi.
 *nobody* Muž Kategorie
10.08.2007 08:54:31
Lenička Máchová: ROFL.
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
10.08.2007 08:37:44
urvisu, tvoje stylizace do role aliena je zoufalá.
v tvém případě, pokud ještě budeš mít profil, ti v pondělí provedu fisting celým svazkem dynamitu, což jsem včera nabídla jinému uživateli, ale ve své neskonalé dobrotě ho milostivě ušetřím:o)
Smajlík  Lenička Máchová Žena45 Kategorie
10.08.2007 08:32:46
MrSally: Naštěstí někteří tu možnost mají a rádi ji využili. ;o)
Smajlík  Neve Žena96 Kategorie
10.08.2007 08:17:12
Urvisu: Poprvé mne mrzí že nemám na Zpovědnici nemovitost. Hned bych ti zaslal táborák lásky a důvěry. A taky trochu koudele, namočené do petroleje.....
Smajlík  MrSally
10.08.2007 06:34:04
Osobně se mi to nelíbí. Je to stejná blbost jako domečky. Děláte si tu z toho cirkus sami. Jsem měl za to, že ZP funguje na jiných principech. Teď si tu budou "děti" posílat ptákovinky a pod. a podle mého názoru to jen vytíží zbytečně server. Jsou to vaše stránky, tak si s nimi dělejte, jak uznáte za vhodné, ale tohle mě příjde přitažené za vlasy.
 doglik Muž Kategorie
10.08.2007 04:58:05
Luxusní píčovina... Na server pro puberťáky by to bylo odpovídající.
Smajlík  Blackshield Muž26 Kategorie
10.08.2007 03:16:26
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
 Urvisu Muž Kategorie
10.08.2007 03:05:23
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
 Urvisu Muž Kategorie
10.08.2007 02:52:06
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
 Urvisu Muž Kategorie
10.08.2007 02:36:52
No musím dodat, že jsem trošku zklamaná stále trvající absencí blijícího smajlíka. :-(
 nota brevis Žena Kategorie
10.08.2007 02:25:57
Mě to baví.
Smajlík  nota brevis Žena Kategorie
10.08.2007 01:48:04
Ale je fakt, že ten index důvěry s tím "má k rozdělení" bych nějak přeskupil. Když si tam dám fotku + tohle, mě zvětšuje hodně profil a dělá ho tak méně přehledným. Jedno z toho nebo obojí by mohlo být na druhé straně. Asi bych to smrskl a nenechával tolik zbytečnýho místa. Méně je někdy více.
 Oshii.
10.08.2007 00:37:28
Tak jsem se konečně dozvěděla, co je to tu za novinky. Proč? K čemu to bude? Leda k nadávání a sem tam si nějaká zamilovaná dvojice pošle růžičku, jinak to bude jen kvůli pomstám snad.. přijde mi to zbytečné a neužitečné a zbytečně matoucí. No jak myslíte..
 Vercuruitë Žena Kategorie
10.08.2007 00:30:19
Jsem z toho nějaká zmatená - já to na 100% nevyužiju - ani nevím komu bych co dala, koho bych měla nenávidět, koho milovat a tak.....doteď se mi tu líbilo! Nerada bych kvůli tomuto zpovědnici opustila.
 tiggertigger Žena28 Kategorie
10.08.2007 00:17:34
Nechápu proč se všechno musí obnovovat a pořád měnit. Zpovědnice měla úplně jiný smysl než přidělování nějakých plamenů za nevím co. Věci jdou sice dopředu, ale proč měnit něco dobrýho, v něco šílenýho? Nechápu smysl, je to jenom další zaplnění profilu, něčím, co je naprosto nepotřebný a navíc. Nejsem proti změnám, ale pokud nemají smysl, pak je nechci.
 carletka20 Žena25 Kategorie
09.08.2007 23:59:33
zrovna jsem chtěla napsat to, co napsal mwmwm. Imho by to byl dobrý, stejnž jako doplnit komu uživatel dal plamínek, ted je tam jen kdo dal jemu.
 jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 23:57:47
Jo a doplnil bych kolonky "Miluje ho" "nenávidí ho" "obdivuje ho", abych nemusel lízt furt do vztahu na zpovednici...
 mwmwm Muž24 Kategorie
09.08.2007 23:44:33
Sakra nějak ěm to děsí- chci zpátky svojí zpovědnici :((
Smajlík  Kečup Žena63 Kategorie
09.08.2007 23:41:45
Kravina! Spíš mi už přidejte bod protožej sme během tři dnu napsal cca 600 zpovědí tak by jste mi mohli přidat! mám pořád 2 body!
 Tvůj nepřítel Muž Kategorie
09.08.2007 23:39:29
Kdyby se radši obnovilo vyhledávání v rozhřešeních
Smajlík  Opcom Muž38 Kategorie
09.08.2007 23:37:32
heh, tak jsem jen tak ze srandy dala že miluju ce1200 abych zjistila jakže to funguje a teď vidim že to nejde vzít zpátky? nebo až za 20dní? pomóóóóóóóóóóc
Smajlík  wicked Žena23 Kategorie
09.08.2007 23:29:38
Tak jsem mel radost s indexu duvery, protoze jsem si myslel, ze je zalozenej na tom, jak casto sem na zpovednici chodime. Bohuzel me mrzi, ze kupa funkci je podminena body za aktivitu.

Ja se semka obden prijdu podivat, z 80% zpovedi, ktery jsou uplne nesmyslny, nebo to jsou provokace a fory vyberu tak jednu, dve, na ktere reaguji a vetsinou se snazim pomoct.

Body za aktivitu maji ten problem, ze vubec nemotivuji psat kvalitni rozhreseni, ale motivuji k tomu, aby lide psali hodne (timpadem nekvalitnich) "kecu".

Skoda, ze anonymove, ktery to tu mysli vazne a dostanou fakt dobrou radu, nemuzou nekomu nejaky ten bod urcujici "karmu" pridelit. Ale je to jasne uz principu, ze to neni mozne, bohuzel.

Je mi jasne, ze kdybych neresil jen rozhreseni, ale taky diskuze a vzkazy, tak by ta aktivita asi naskakovala snadnejc :-)
 lonely loner Muž26 Kategorie
09.08.2007 23:26:01
Podle mě by o důvěře měli rozhodovat lidi na zpovědnici a ne počítač.
Počítač nečte rozhřešení, takže neví, jestli člověk radí nebo píše nesmysly typu "upal se", "skoč do zdi" a další podobné.
Každému bych dala nulu do začátku.
 Sušená květina Žena Kategorie
09.08.2007 23:20:00
Jééé, lidičky, já mám radost, trvá to pár hodin a umě v profilu se to jen rojí... Díky moc všem, kdo přispěli, vážím si vás, dííky!
Smajlík  R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
09.08.2007 23:18:56
dobytek: nevím, jak jsi na tohle přišel, to je to poslední, oč by mi šlo. Mě jen překvapil ten index důvěry. Člověk, který se jen před několika lety zaregistroval (třebas citovaný abraka) a nenapsal jediné rozhřešení, má stejný index důvěry, jako kili von prag, který pravidelně přispívá.
 Researcher Muž81 Kategorie
09.08.2007 23:13:44
dobytek: Tak já mu pošlu jednovo vajíčkovýho pšouka.
Smajlík  DIRT Muž28 Kategorie
09.08.2007 23:10:09
to je skvely.......zase neco novyho....
Smajlík  ***love for you*** Žena30 Kategorie
09.08.2007 23:05:14
kili: Promin
Smajlík  jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 23:05:03
Researcher je nasranej, že mu nikdo nedal plamínek.
Smajlík  dobytek Muž25 Kategorie
09.08.2007 23:03:57
jounofuk: Malinko...
 kili von prag Muž18 Kategorie
09.08.2007 23:02:33
killy: promin, nejak sem nepochopitelně zkomolila tvuj nick :D

RESEARCHER: proto je to jen zkušební doba. Pajk řekl, že to opraví.
 jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 22:57:56
loůůy von prague: Už jsem si všimla, ale nepřijde mi to divné.
 jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 22:55:26
Není trochu na hlavu postavené, že nejvyšší důvěru má nežijící?
 kili von prag Muž18 Kategorie
09.08.2007 22:52:42
Jufonka: tak to není. Otevři si profil abraka. Je v něm:
Ve zpovědnici působí od: 12.06.2003 05:17:45
Naposledy se přihlásil: 12.06.2003 05:18:10
Poslední rozhřešení dal: Nenalezeno
Doteď napsal rozhřešení: 0
Bodování aktivity: 0 bodů

Index důvěry: 20

Je to tak, jak jsem napsal, index důvěry podle těchto kritérií nemá smysl.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
09.08.2007 22:38:10
Ježíši,to bude zas paranoia..... Přibudou seznamy....
Smajlík  ZTJ Muž33 Kategorie
09.08.2007 22:38:01
Researchar: Tady myslim bude problém u těch, co maj v profilu od něpaměti a ani jednou se pak už nepřihlásili , tzn. Naposledy se přihlásil: 01.01.1970 00:59:59 - je to chyba, myslim že chyba v tom indexu bude jenom v těhle profilech, co tam maj to 1970. Samozřejmě si ale nejsem jistá
 jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 22:36:02
Může to oživit, ale v případě "dynamitu zlosti" se to určitě zvrhne k reakcím typu, když ty mně, tak i já tobě a ještě nahecuji další apod. Otázkou je, zda je nutné, aby označování bylo vždy viditelné - jestli by je oprávnění registrovaní uživatelé nemohli dávat i anonymně, nebo jen viditelné pro příjemce (a v tom případě třeba s menší vahou atp.)
 Charles Muž49 Kategorie
09.08.2007 22:31:24
kili von prag: Taky mi tu nic nelétalo a mám Mozillu.
 jvq Žena Kategorie
09.08.2007 22:31:19
pošlete mi někdo plamímek, slibuju, že vám to neoplatím.
Smajlík  Hynek Hutny Muž Kategorie
09.08.2007 22:31:18
Turecký pochod: To ano, zítra to budeme muset prozkoumat, protože dvojitý plísňový sýr může zapříčinit zažívací potíže... A spacák se pak těžko na čundru vyčistí :-(
 R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
09.08.2007 22:30:02
Náhodou jsem si otevřel profil karamelova a ačkoliv jde o fiktivního účastníka (Naposledy se přihlásil: 01.01.1970 00:59:59, Doteď napsal rozhřešení: 0), má index důvěry 25, tedy mnohem víc, než ti, kteří přispívají, ale nejsou na Zpovědnici dlouho. Tak zvaný index důvěry tím ztrácí svůj smysl.
 Researcher Muž81 Kategorie
09.08.2007 22:28:57
Rikitane, Hermelín může být i zkažený, tak v obchodě u nádraží se musíme podívat na spotřebu sýru. To budeme mít dvojnásobný plíseň harmelínu.
Smajlík  Turecký pochod Muž21 Kategorie
09.08.2007 22:26:29
Tak to je síla. To bude asi hodně zajímavý, co??
Smajlík  HOPE79 Žena Kategorie
09.08.2007 22:23:55
Proč mi v profilu nelétají ty ptákoviny? Může to být Mozzilou?
Smajlík  kili von prag Muž18 Kategorie
09.08.2007 22:22:58
Jéééhéé, to zní dobře teda, mně se to náhodou líbí, už abych měla nějaký body a mohla začít blbnout, checht..
Jinak teda gratuluju, muselo to dát spoustu práce a času, ale výsledek je, jak tak koukám víc než dobrej..:)
Už aby mi někdo dal nějaký srdíčko nebo něco, už se těším na nějakou změnu dneska.. :D
Smajlík  YourDarling Žena Kategorie
09.08.2007 22:22:27
Mě se to taky líbí:)) Akorát ty body asi budu muset začít nahánět...:))
 twelwe Žena Kategorie
09.08.2007 22:20:57
je to good:)
 Trabuko Offline
09.08.2007 22:19:56
Změna je život, tak doufám, že to bude životaschopné.
Smajlík  Dalek Muž66 Kategorie
09.08.2007 22:17:31
A proč my narcisové si sobě nemůžeme dát, že se milujeme nebo obdivujeme? To je pěkná diskriminace. Už jsem se těšil, jak si zase pohoním ego ;-)
Smajlík  Votrapa Muž Kategorie
09.08.2007 22:13:22
Tak to jsem zvědavá. Vypadá to zajímavě
 žabka renča Žena99 Kategorie
09.08.2007 22:10:09
Mně se to zdá prima nápad... nějaká novinka aspoň... Uvidíme jak to bude fungovat v praxi
 klari Žena31 Kategorie
09.08.2007 22:01:27
Gramatický démon - no jasně, že tobě ne, ty moje krasavice..
Smajlík  Zeky Žena95 Kategorie
09.08.2007 21:58:11
Zeky: Komu bys to chtěla dát? :D
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
09.08.2007 21:57:23
a nebylo by tam ještě něco jako kategorie "je mi totálně fuk" a možnost přidělit "medaili debila"?
Smajlík  Zeky Žena95 Kategorie
09.08.2007 21:54:40
mwmwm: To máš pravdu :-) Ale co to vidím, ty si mi v nicku napsal tvrdé "y"

Hm, že by si na mě chystal dynamit, když si mě napsat tvrdě... Bojím, bojím...
Smajlík  R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
09.08.2007 21:53:34
Riky: A tak to má bejt, láska a nenávist k sobě maj blízko, aspoň bude vidět, že to cítí doopravdy
Smajlík  mwmwm Muž24 Kategorie
09.08.2007 21:47:41
mwmwm: No to si neměl psát... Teď ti pošle, že tě miluje, takže tam budeš mít od ní jak dynamit, tak srdíčko :-D
 R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
09.08.2007 21:45:32
Riky: Ani nevíš, jak mi ublížila, teď si budu furt vyčítat, že sem ji něco udělal a neusnu z otho..:(( dys ja ji tajne miluju achjo kdyby tak vedela...
Smajlík  mwmwm Muž24 Kategorie
09.08.2007 21:36:12
mwmwm: Meggie ti to pěkně natřela, LOL :-D
 R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
09.08.2007 21:35:13
jééé uzž se mi tam točí lebka a smajlíky s pěstí, to je bžunda... :D
Smajlík  mwmwm Muž24 Kategorie
09.08.2007 21:34:09
nepřihlášený spaisee: Dělá se tu z toho libimseti, lide nebo xchat... Přijde mi to jako neskutečná zbytečnost
 kili von prag Muž18 Kategorie
09.08.2007 21:33:07
resp. s tou osobou dobré vztahy v žádnym případě nemam, takže spíš pro zachování chladných vztahů (aby nenastaly ledové)
 jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 21:33:01
že to nepřišlo dřív když byl čas tu sedět a měla jsem 4 body... teď zase nic:(((
 Zmrzlina Žena22 Kategorie
09.08.2007 21:32:17
Ehm, chtěla jsem dát dynamit zlosti a pak jsem si uvědomila, že by se to daná osoba dozvěděla, tak radši pro zachování dobrých vztahů ne :D :D
 jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 21:31:01
jufonka: Mně ho dal Turecký pochod taky a krásně mi tu padá srdíčkový déšť... No je vidět, že mu zítra na čundru budu muset koupit hermelín se zeleným pepřem, toho on má túúúze rád.
Smajlík  R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
09.08.2007 21:29:22
já s tim chci taky blbnout... blbý body....
Smajlík  mwmwm Muž24 Kategorie
09.08.2007 21:25:57
jéžiši, to je hezký, Turecký pochod mi dal plamínek důvěry a mě tam začaly "sněžit" přes profil ty srdíčkový smajlíky ze zpovědnice, hahahaha
Smajlík  jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 21:25:26
To je škoda, že tu není Alien... Moc by mě zajímalo, co by měl za statistiky... Ale je tu bahgavan, no to bude nářez :-D

Vau, to tu bude zase legrace :-D
Smajlík  R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
09.08.2007 21:22:52
to je ale blbina
Smajlík  Zeky Žena95 Kategorie
09.08.2007 21:22:45
Jufonka : Díky :-)
Smajlík  Unknown Human Being Muž27 Kategorie
09.08.2007 21:21:55
Unknown Human Being:
Ne že bych Bhagavanovi nevěřil, ale je to filuta... :) Stejně tak některý ostatním, kterým se maže a maže. Dle mě to není to pravý vořechový. Ale později snad bude. ;-)
Smajlík  Oshii.
09.08.2007 21:21:02
> kili von prag : nějak těžko to neseš, co?
 nepřihlášený spaisee Muž18 Kategorie
09.08.2007 21:19:55
Unknown Human Being : Klikni v profilu člověka na "Vztahy na zpovědnici"
 jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 21:18:54
> Unknown Human Being : vlez do profilu toho, co mu ho sceš poslat a rozklikni "Vztahy na zpovědnici", tam už jenom zadáš vzthah kliknutím na příslušný obrázek... :)
Smajlík  nepřihlášený spaisee Muž18 Kategorie
09.08.2007 21:18:48
Unknown Human Being: V profilu člověka, jemuž chceš to či ono zas(r)lat
 kili von prag Muž18 Kategorie
09.08.2007 21:17:11
Ještě by mě zajímalo, jak se ty plamínky zasílají, nějak v profilech možnost ho poslat nevidím.
Smajlík  Unknown Human Being Muž27 Kategorie
09.08.2007 21:13:30
No tak to je príma... Pro někoho možná dětinské a zbytečné, ale pro mě úžasné a báječné !!! Děkuji! Je vidět, že česká hlavička má nápady!
 R-I-K-I-T-A-N Muž29 Kategorie
09.08.2007 21:13:02
Nemyslím si, že to číslo se nějak vztahuje na počet rozhřešení, nebo v poměru návštěv profilu. Domnívám se spíš, že Pajk se snažil o to, aby se tohle číslo nedalo tak nějak lehce naspamovat :-)
Ostatně co ty změny udělají stejně všichni poznáme až za nějaký čas.
Smajlík  Unknown Human Being Muž27 Kategorie
09.08.2007 21:11:56
To je dobrej nápad, ale co když se proti člověku spojí víc lidí, to je pak v průseru co?
Smajlík  M8kL Muž19 Kategorie
09.08.2007 21:11:38
Doufam, ze to fungovat bude.
Snad je v tom pocitani zahrnuty i smaznuti prispevku, zpovedi - ale ne sebou :-P
Jeste bych do toho strcil i domeckare :) Byl by srandy kopec :)
Skoda ze ty vztahy jsou jen pro jednoho - promiskuita ma utrum...
By me jen zajimalo, za jak dlouho se najde nejakej frikulin, kterej zacne pocitat a spekulovat...
Smajlík  Oshii.
09.08.2007 21:09:35
tadyk mi nedko jako zavidi muj vysoky indeks!!!!
Smajlík  mwmwm Muž24 Kategorie
09.08.2007 21:07:15
a co se týče Indexu důvěry, nebylo by lepší mít na profilu možnost Pomohl(a)/Nepomohl(a)?

Bo ináč to není Index důvěry, ale číslo vypočtené za pomoci počtu vložených zpovědí, doby pobytu na ZP a počtem návštěv v profilu vzhledem k uloženým rozhřešením.
Smajlík  nepřihlášený spaisee Muž18 Kategorie
09.08.2007 21:06:58
gramatický démon: Možná, že každej plamínek hned neznamená zvýšení indexu
 jufonka Žena29 Kategorie
09.08.2007 21:05:44
Já ysem dostal plamýnek dúvjery a nezvedl se my ten yndeks. Jakto? :((((((((
Smajlík  Gramatický démon Muž Kategorie
09.08.2007 21:04:56
se těším na dynamity
Smajlík  peregrina Žena99 Kategorie
09.08.2007 21:04:21
Mám podobný pocit, jako kili von prag. Měli bychom se soustřeďovat na rozhřešení, ne rozdělovat registrované členy do škatulek.
 Researcher Muž81 Kategorie
09.08.2007 21:01:14
A bude i hodnocení fotek v profilech? To bi se mi mocinki lýbilo!
:-*
Smajlík  kili von prag Muž18 Kategorie
09.08.2007 21:00:53
Že dělá index důvěry počítač, to je celkem vtipné :-) (ano, umím číst, budou mít na to vliv i ostatní uživatelé, ale když vidím, kolik bodů přidělil počítač každému do začátku...)
Koukla jsem asi na deset lidí a jejich index důvěry a zdá se mi, že je počítán na prvním místě podle toho, od kdy tu člověk je (čím déle, tím vyšší index) a pak podle počtu rozhřešení. Ovšem automat nerozezná deset úplně hloupých rozhřešení jednoho uživatele od jednoho rozumného rozhřešení uživatele druhého.

Podle mě je to celkem zbytečné, ale je mi to jedno. Stejně jako jsem psala, aniž bych si všimla počtu bodů za aktivitu, nebudu si asi všímat ani tohoto.

Pokud chce někdo Zpovědnici nějak zdokonalovat, nebylo by od věci zapracovat na zlepšení možnosti vyhledávání ve starých zpovědích, nyní je to (s prominutím) na trochu předpotopní úrovni.
 jvq Žena Kategorie
09.08.2007 20:57:18
> Amores Peros : vlez k nim do profilu a dej Vztahy na zpovědnici...
Smajlík  nepřihlášený spaisee Muž18 Kategorie
09.08.2007 20:56:57
Hlavně doufám, že když už proběhla takováto změna tak už taky uživatelé co tady mají několik tisíc rozhřešení a nikdy nespamovali nebudou muset NIKDY psát kody
 Amores Peros Muž21 Kategorie
09.08.2007 20:55:43
A jak ty plamínky rozdám ? Mám jich 5 ale nikde nevidím volbu na to abych ho někomu dal
 Amores Peros Muž21 Kategorie
09.08.2007 20:55:36
Takže abych mohla někoho obdivovat, musím mít bod? ..hmm dobrý no..
Smajlík  všechno je jinak Žena29 Kategorie
09.08.2007 20:53:18
no tak už jsem to pochopil, ale napřed jsem se zamiloval do Květoslava Máchy... :D

Jinak dobrej nápad, celkově, akorád, že je to takový já nevím, není to prostě moc hezký, ZP jako taková je řekl bych uhlazená a gifovej dynamit, tabulky vztahů a všechny tyhle věci se sšem tak trochu "nehodí", ale je to jen designovej problém. Jinak co se indexu důvěry týče, no, nevím jak bych to řekl, ne že bych si až tak fandil, ale proč mám jen jeden bod.. :(

Jinak y složitý algoritmy sci vidět, prosííííím....
 nepřihlášený spaisee Muž18 Kategorie
09.08.2007 20:52:55
To musim napsat suplex na Šumavu, aby to sní neseklo, až se vrátí....koukejte mi někdo něco poslat, je jedno co to bude, hlavně že to bliká.
Smajlík  ilustrace Žena33 Kategorie
09.08.2007 20:49:37
myslím,že to bude nejdřív zmatek,ale pak by to mohlo být fajn. Záleží opět na lidech.
 120285 Muž20 Kategorie
09.08.2007 20:49:11
No už jsem s tím trochu obeznámená. Každopádně ten nápad se mi líbí, je to příjemná změna. Změny mám ráda.
 Oriq Žena30 Kategorie
09.08.2007 20:49:10
A důvod...? Jinak čumim že mám poměrně vysokej index důvěry, takže to pochopitelně musí mít velký mouchy a zajímalo by mě z čeho to vypočítává...:o)

btw kolik je maximální a kolik minimální index?
 mwmwm Muž24 Kategorie
09.08.2007 20:47:18
at zije libimseti na druhou :(
Smajlík  NewStart Žena23 Kategorie
09.08.2007 20:45:34
Je to nutné?
 kili von prag Muž18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk