Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.200072, vloženo 14.03.2007 20:31:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
VTIP 19
Jen pro ty, kdo znají HATTRICK.(www.hattrick.org-fotbalový manažer)

Nejvtipnější hattrikářská věc, která kdy vznikla.

Pan Palačinka jde hrát hattrick a potká Hujera: "Chceš poradit?" Říká Hujer, "Ano, chci" odpoví Palačinka. "Takže zaprvé-
musíš si založit tým. v registraci musíš uvést rodné číslo a o zbytek se už postarají. Pak při přihlašování musíš prvně počkat 2 hodiny a pak se přihlásit znovu: dostaneš díky tomu 2 miliony. Pak si nastavíš rozestavení-zjistil jsem, že když nenastavíš žádný útočníky, tak dáš nejmíň 5 gólů. Dále, kup si novýho trenéra, ale pozor-je vysoká šance, že se ti během pár hodin sníží vůdčí schopnosti. Potom musíš najmout v sekci "klub" zeměstnance. Fyzioterapeutí fungují tak, že se ti hráčí neznaní déle než na dva týdny.
Jinak tiskový mluvčí zlepší především náladu v týmu a čím víc jich máš, tím lépe chytá tvůj brankář. Dále: trénuj jenom formy, protože pokud budeš trénovat cokoli jiného, tak se ti bude zhoršovat kondice.
Kupování hráčů: nekupuj nikde jinde než v jižní Americe-kupuješ tam totiž za polovic-ovšem pokud jsi v páté nebo čtvrté lize a útočníci ti hrajou aspoň na 6 hvězdiček.
Dále tě zaujmou finance-ale ty v hattricku nedostaneš jinak, než správným nastavením asistentů trenéra. Musíš jich mít aspoň 15 a dostaneš speciální bonus-každý týden jednoho hráče s božími zkušenostmi a vším ostatním vynikajícím, no a samozřejmě dostaneš 4x víc peněz ne že je "platy hráčů"/"počet zaměstnanců" to celé krát 812.
V přestuppové listině si nastav minimální cenu na 10melounů a nekupuj hráče levnější-a až budeš mít samé takové hráče, tak ti bude hrát i ucházející obránce na 3,5 hvězdiček nebo víc. No a když se chceš bezpečně odhlásit, tak zmáčkni na: finance, klub, hráči a potom odhlásit. Někdy se sice může stát, že se ti pak v úterý zhorší formy a ve středu proběhne trénink, ale na druhou stranu tě zaměstnanci budou stát o 150 000 méně. Good luck"
 libik E-MAIL:   Muž18 Kategorie  VYMAZAT
Tato zpověď byla vyřazena z hlavní stránky!

Pro hlasovali: avada kedavra, Dalek, Kirillov, Votrapa, Lene, chegevara, Unrealik

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.03.2007 20:54:32
doufám, že 20 to bude končit...
 Sovabobo2 Žena23 Kategorie
14.03.2007 20:43:03
OMG
Smajlík  oiskin Muž22 Kategorie
14.03.2007 20:38:08
Za co, soudruzi, ZA COOOOO?
Smajlík  Dalek Muž99 Kategorie
14.03.2007 20:33:47
Panebože, tenhle vtip je dlouhý jak CIP!
Smajlík  white destRuction Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk