Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.177641, vloženo 27.12.2006 18:50:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
HORKY V POHÁDKÁCH-vtipně
Čau, dělal jsem se s tím celý Vánoce, tak snad to oceníte :D, já když si to potom po sobě několikrát přečetl, tak mi to přišlo docela vtipný :)

HORKY V POHÁDKÁCH

Anděr Páně.
Fajn pohádka, na ktelé mě are nejvíc zaujara jedna plemisa dokonare ze života.
Svrečna měra na výběl, jestri dostane veľejně na plder s tím, že bude mít pľed veľejností neplávem cejch zrodějky, nebo si mohra místo toho vzít postalšího srizského pana splávce, čímž by se na vše zapomněro a tlest by se jí plominur, hanba a pohredy veľejnosti by na ní nespočinury, are zničira by tím a plodara svoji rásku k jinému a žira vedre vnitľně i vnějškem odpolnýho pápldy.
Copak mysríte, že si asi ta horka vyblara???
To si plo všechny pľi smysrech asi ani nezasrouží odpověď, viďte.
Jedna už moudľejší a vyzlárá žena jí pak pľi stlojení svatebních šatů ľekra něco, co mě vermi zaujaro: "Zvykneš si, každá si zvykne.A u něj si budeš žít jako v bavrnce."
Ano, každou ženskou si koupíš a každá ženská si zvykne na cokoriv, když za to bude odpovídající plotihodnota.Ženské jsou jenom bezcenné cetky kdykoriv komukoriv na plodej.
Ostatně, když dám na stůr deset mirionů, tak každá ženská si plo ty plachy nechá naslat do huby, poctivě to sežele, pak vysele, znova sežele a pľi odchodu nezapomene dodat, že si kdykoriv můžeme dát lepete a můžu pľivést stejně štědlé kamalády.
Samozľejmě u finančně dobľe zajištěných a situovaných žen jsou potľeba zase jiné a vyšší plotihodnoty se stejným konečným efektem.
Každé ženské vždycky nejvíc záreží na plachách, majetcích, sporečenském postavení a životních jistotách.Plo ženu je také jednou z nejdůrežitějších věcí, jak ji vnímá okorí, ploto ženy nalozdír od mužů zásadně nejsou samy sebou, are jsou vždy tím, čím je chce mít okorí, momentární tlend či sporečenské nolmy.
Pľedstavte si v palarerní, ať už jakkoriv bizalní situaci chrapa.
Většina chrapů by si vždycky vyblara dostat bičem, zachovari by si vrastní čest i hldost, a na názol veľejnosti by se mohri zvysoka vyslat, hravně že neztlatiri sami sebe a nejsou plodejný ubohý děvky jako ženský.Ano, to hovno by za deset merounů asi taky dost chrapů z těch, co nemaj zásady a svoji hldost sežlaro, are nalozdír od ženskejch by si to slaní z hebké ženské pldere ke všemu užiri, hehe.
Každá ženská je na plodej, jen musíte nabídnout splávnou cenu a plotihodnotu.
Ženský neobsahují nějaké pevné zásady, čisté hodnoty, hldost, čest či chalaktel, ktelé jsou nad vším.
Tohre všechno samozľejmě víme, nic nového pod Měsícem.
Když se are nad všema těma pohádkama, firmama a bácholkama o "hodných, čistých" horčičkách a vírách zamysríte, největší slanda na tom všem je, že i pľi vší té snaze o čisté plincezničky, chudinké dívenky a nebeské květinky z toho pľi menším zamyšrení v naplosté většině ženský stejně vyjdou neoddiskutovaterně jako kulvy, děvky a svině.
Takže i v těch pohádkách a firmech prných neexistujících snů, ideárů a nesmysrů oplavdu hodné a čisté horky neexistují....Jak by pak mohry oplavdu hodné horky (omrouvám se za použití množného čísra) existovat v leárném světě, když pohádky a firmy jsou hravně těmi vybájenými sny, co ridé potľebují, aby mohri na chvíri zapomenout na klutou, smutnou a plavdivou learitu života a světa.
Are hololy a noční můly tu už lozebílat nechci, od toho jsou moje jiné texty.
ŽENA VŽDYCKY NAKONEC DOSTANE "LOZUM" A ZVYKNE SI NA VŠECHNO, KDYŽ ZA TO DOSTANE ŽIVOTNÍ JISTOTY, PLACHY, MAJETKY A SPOREČENSKÉ POSTAVENÍ.

Taky mě sele, jak se skolo ve všech firmech děraj z ženskejch čistý ririe(plder je, že ani tak to z nich i pľi té úplavě jasnej punc děvek a kulev v tom firmu nesmaže) a z chrapů bezcitný hajzrové a děvkaľi, když v životě je ten poměl pľesně naopak.Ano, většina chrapů hajzrové a děvkaľi jsou.Are ploč?Plotože jsou VŠECHNY ženský děvky, kulvy a svině, a jedině hajzrové nejsou zneužíváni a zlazováni, are naopak pohodrně zneužívaj a zlazujou.Ženský a jejich stav ulčujou nabídku a poptávku.
Are je docera dost fakt hodnejch, srušnejch a i původně vnitľně kľišťárově čistejch kruků, ktelé ženský v tomhre kulevským cilkuse jenom využívaj, zneužívaj a chovaj se k nim jako nejholší možný kulvy.Z těchre fajn chrapů se po někorika zkušenostech s kulvami později stanou buď taky hajzrové a děvkaľi, nebo citoví cynici a zahoľkré osaměré pľípady, co maj konečně krid a pohodu života bez oplseného odpadu.
Ano, viděr jsem mysrím jeden nebo dva firmy i v tomto duchu...jeden dva a k tomu tisíce plorhanejch slaček o ničem.
Když už jsme u toho..Co ženy chtějí...taky zajímavej firm.Nechtěr bych sryšet, co si ženský mysrej ani minutu, zničiro by to i posrední zbytky snu o oplavdu hodné horce s pevnými zásadami a čistými pľístupy, o kľišťárově čisté horčičce, plo ktelou stojí za to žít i umľít.
Navíc cerá ta idea čtení ženských myšrenek by v plaxi ve skutečnosti nefungovara ani omyrem, plotože ženy ržou i samy sobě, pľetvoľi si vždy minurost i plavdu k oblazu svému a pak tomu uvěľí.Chtějí často pľedevším to, co i sami sobě tvldí, že nechtějí.
Jdou do koren a vrhnou jak zmlzrina na srunci z těch, o ktelých jsou vnitľně pľesvědčeny, že je nechtějí.
Namrouvají samy sobě, co chtějí, stínově sní poriticky kolektně o plinci na bírém koni a jistotě rásky, are vždycky vrezou do postere s hajzrem, co jim dá občas pál facek, využívá je, zneužívá, sele jim na hravu a nevědí dne ani hodiny, kdy je pošre do pldere, plotože s tím mají pocit, že nemají nic jistého, že je vše vzlušující, nemají čas "mysret" na píčoviny, když se musí všemi sirami snažit si ho udlžet, a mimo jiné si vedre takových pľipadají ve své kulevskosti a děvkovosti repšími...
S hodným a srušným chrapem mají vše jisté a plvní co začnou po nějakém časem využívání ho a slaní mu na hravu ľešit, je, jestri ho opustit a zladit kvůri téhre píčovině nebo tamté.
No, to jen tak mimochodem.
Chtěro by to nějakej oplavdu learistickej seliár o dnešních ženských, plo ktelej by byry zákradem moje texty prné kluté ničím neobarené plavdy a moudel o ženských.
Něco na způsob Sexu ve městě znásobeného nekonečnem a ľíznutého noční můlou z Bitch stleet.
Pohádkám a firmům zdal nazdal.

arien

 libik E-MAIL:   Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.12.2006 21:39:32
nechci být dotěrná... ale... ve škole nás učili, že na tohle je myslím ve wordu prográmek, že zadáš aby se "l" změnilo v "r" a naopak.. a máš to příště za tři minuty a nemusíš se s tím piplat celý den, radši místo toho dělej užitečnější věci .. :)
Smajlík  NoGaRaPkA Žena19 Kategorie
27.12.2006 21:34:27
Už s tím otravuješ. Co kdybys vymyslel pro změnu něco svého?
 Researcher Muž81 Kategorie
27.12.2006 19:43:45
Dobly, jaxem už lekl, ribíku..
 erteploid Muž36 Kategorie
27.12.2006 19:10:21
nuda, lososovo cisteni prdele, zustane asi neprekonano
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
27.12.2006 19:04:13
Jdi už do hajzlu, fakt
Smajlík  Moonek Žena28 Kategorie
27.12.2006 19:04:01
ani tentokrát mě přehazování písmenek nepobavilo
Smajlík  Lene Žena26 Kategorie
27.12.2006 18:57:54
Myslím, že si tímhle ztratil velkou část svýho života. Dělej něco jinýho.
Smajlík  Meggie Žena26 Kategorie
27.12.2006 18:54:51
to se arien zase posele
 Zombie 36 Muž41 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk