Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.142390, vloženo 11.08.2006 19:41:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Největší zločinec?! JAN PAVEL II.
Lidé šli a stále jdou v jeho stopách.
A místo toho, aby zachránil statisíce(v pohledu do budoucna možná miliony) lidí, tak je nechal na pospas AIDS a zavraždil je. Místo toho, aby se snažil jakýmkoli způsobem naznačit(což by pomohlo hlavně v afrických zemích křesťanského vyznání), že používat kondomy je SPRÁVNÉ, tak je odsoudil a tím zahubil miliony lidí.

Vzdejme čest jednomu z největších masových vrahů na světě.
A ať žije další papež, který totéž odmítá.
 libik E-MAIL:   Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.08.2006 18:04:02
nemám slov.. jak můžeš kvůli blbým kondomům o někom prohlásit, že je masový vrah?? PAPEŽ NIKOHO NENUTIL, ABY SE NAKAZIL VIREM HIV!! Každý člověk má rozum a má mozek, takže za všechno, co dělá by měl nést odpovědnost.. A neházej všechnu špínu světa na někoho takového, jako byl papež!!! Udělal spoustu dobrých věcí!! Ty jsi snad zachránil sto tisíc milión lidí, že máš takovou drzost kritizovat?!
 thorn Žena21 Kategorie
12.08.2006 14:23:15
podle mne mícháš jabka s hruškama: buď jsem věřící, dodržuji "nesesmilníš", pak jsou pro mne kondomy nepotřebné....,
nebo nejsem věřící pak je mi jedno "nesesmilníš", a nikdo, ani papež, mi nemůže zabránit, abych si ho nasadil....
Problém je asi v tom, že chci "nesesmilníš", s požehhnáním církve,...ale to bohužel nejde....
 Béda Muž Kategorie
12.08.2006 13:18:31
Problém není v něm jako v člověku,ale v tom co je normální v církvi, každý kdo si to umí přebrat si stejně dělá co chce
 SWENNY Žena27 Kategorie
12.08.2006 12:28:01
to chegevara:
1)nevím proč by setkání s nějakým člověkem mělo vést k tomu, aby jsi o tom člověku věděl méně a nic si o něm nepřečetl?! Adolf Hitler měl dozajista taktéž obrovské charisma a dozajista by tě o hodně věcích přesvědčil, kdyby ses s ním setkal.
2)Ano. Aids je opravdu rozšířen i v zemích civilizovaného světa, ale tyto čísla(a to obvzláště v ČR) jsou vcelku směšná, ale i tak jich určitě díky tomu pár zabil. Například v ČR je evidováno něco kolem tisícovky nakažených a jak někdo napsal-jsou to ještě povětšinou feťáci, gayové apod.
3)Nechápu proč fakt, že je AIDS rozšířeno i mimo Afriku něco mění na této situaci?!
4)HA s tím nemá vůbec nic společného
5)Z komunismu dostal Jan Pavel II. akorát polsko a to ještě nepřímo.
6)Jan Pavel II. sice upozornil na nebezpečí AIDS, ale pouze v té souvislosti, že by si lidi měli býti věrní-čili nic nového pod sluncem.

To je asi tak vše
 libik Muž32 Kategorie
12.08.2006 10:19:39
Srovnávat tyhle věci je blbost...no, vše ti už k tomu řekli ostatní.
 Zildjian Muž41 Kategorie
12.08.2006 09:10:25
chegevara: Konečně je tu po delší době inteligentní příspěvěk a ne nesmyl od libika, ale je tu jeden problém, že on si nekoáže říci, že prohrál, jelikož zde nepředložil jediný argument a argumenty ostatních neuzná :(
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
12.08.2006 08:14:39
Ahoj
s papežem J.P II jsem byl osobně v květnu 1991 a nepotřebuju proto číst nějakou literaturu když si na něj dělám názor. Ortodoxní nauka kat. církve ohledně použiváni antikoncepce je myslím taky v pořádku . Co se týče AIDS nechápu proč dávaš papeže do souvislosti s touto nemocí, když on osobné upozornil na její nebespečí.
AIDS je rozšířen nejen v Africe ,ale i v civilizivaných zemích vyspělého světa , takže není na místě nějaké obviňování .


HA ještě nadělá ve světě mnohem větší katastrofu než si dovedeme představit. Odpadovým potrubím se dostáva HA z tela ženy do kanalizace a následě taky do ekosystému vod. Mužská populace stráci tímto část životaschopných spermií a tím bude za několik let veliké procento neplodných, sterilních mužůbodů . To není moje fantasie ,ale nové vědecké výzkumy. Rovněž na celkový ekosystém má HA neblahý dopad...
Jestli je teď odmítání HA z JAKÉHOKOLIV důodu Kat. Církvi nemoderní a k smíchu , tak za pár let to až tak k smíchu nebude......

Co se týče zachráněných životů - díki J.P.II padla komunistická vláda v Evropě !!! Do volby J.P II byl Vatikán jenom pro Italy a sem tam nějaká výjimka. Historický zvrat nastal po nástupu člověka z komunistické země. Kdo chtěl ,aby papež navštívil jeho krajinu musel v osobní audienci předližit svoje ústupky v režimu !!! O tom se moc nemluví a není to ani podstatné. Pádem komunismu se zachránilo tisíce lidí z MATRIXU doby ve které žili tvý rodiče.
Dávat J.P.II na uroveň nejakýho vraha je projevem silné neznalosti dějin a nepochopení 20 století.Pozor na to !
Jestli chceš mluvit o J.P. II tak si musíš uvědomit, že to není jenom náboženský vůdce, ale i prezident státu Vatikán a není to nejaký dojížďák....
Tím chci jenom naznačit, že ve světě jsou pevné vazby a s těmi není lehké hnout ! J.P. II byl člověk který některé špatné vazby dokázal prolomit. Toje jeho příspěvek k záchraně lidských životů.
 chegevara Muž Kategorie
12.08.2006 03:07:38
libik: To se šeredně mýlíš AIDS by existovalo, ale v min. počtu.

btw. a když už jsme u toho, tak ty ten kondom používáš ?
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
12.08.2006 02:58:50
to Count Euronymos: To už tady jednou bylo. Kdyby křesťani dodržovali všechny svoje zákony, tak by tady AIDS nebylo. Ovšem nic to nemění na faktu, že kdyby byl pro kondomy, tak by bylo méně mrtvých.
 libik Muž32 Kategorie
12.08.2006 02:43:06
libik: Jenomže ty konstatování byly psány tak, aby ti konečně rozsvítili rozum, že J. Pavel druhý nemůže za to, že se někdo nakazil virem HIV.

A pokud si tu vzpomínal osvětu ohledně ochrany, tak tu nemá dělat církev, ale příslušný stát, takže když to vezmeme kolem dokola podle tovjí logiky, tak největší masoví vrazi jsou lidé ve vedení těch určitých států.

Budu se tu opakovat po hodně lidech, ale když řekneš A o církvi a pepežovi, tak by jsi měl dodat i příslušné B.

Když to vezmeme matematicky, tak A + B = C
A - ano papežové byli proti kondomům
B - ale na druhou stranu hlasájí pouze manželský sex a pouze s jednou ženou
C - čistě teoreticky 0% přenosnosnost viru HIV při lidském styku.

A těch pár lidí, kteří se nakazí od volně žijících zvířat by bylo minimum a limitně by se blížilo k 0, takže bychom to mohli čistě teoreticky shrnout do jedné věty: Čistě teoreticky by jsi mikroskopickou šanci nakazit se HIV a z matematického hlediska by to bylo číslo s mnoho nul za desetinou čárkou a tudíž by to bylo 0% z matematického hlediska.


btw. a když to řeknu z mojeho osobního pohledu, tak mě je celkem ukradený, kolik lidí umře někde v Africe, nebo v Asii
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
12.08.2006 02:27:15
to Count Euronymos: tam nebylo často moc co odpovídat. Dost často to bylo konstatování a na to se moc říci nedá.
Momentálně je nakaženo, tuším asi 4,5 milionu lidí-ti všichni samozřejmě umřou. Ale právě já se chci podívat do historie. Ale do historie budoucí. Pokud zredukuješ tento vir dříve-tím míň lidí se potom nakazí. Když zachráníš 100 000lidí teď, zachráníš tím 1 000 000 lidí za 20let.
 libik Muž32 Kategorie
12.08.2006 02:06:14
libik: Tak když ti nedošly argumenty, tak proč neodpovídáš na moje příspěvky ? Není to tím, že na to nemáš odpovědi a vymlouváš se na to, že jsem tě v jednom příspěvku nazval debilem, jelikož di nedokážu oředstavit člověka, který je trošku inteligentní a psychicky vyrovnaný, aby srovnával J. Pavla s J.V. Stalinem a A. Hiltlerem.

Ono pokud už jenom trošku znáš historii, tak by ti měli říkat něco plynové komory, tábory nucených prací a politické věznice, které zavedl A. Hitler a následně za pár let je dovedl J.V. Stalin do naprosté dokonalosti ( mimo plynových komor ), ale takové Sibiřské gulagy stály za to.

btw. jenom bych chtěl vidět statistiky mrtvých v Africe. A podle mého skromného tipu bude daleko více lidí zabito kulkama z kalashnikovů a mačetama při občasnských válkách, třídních nepokojích a potlačování pučů než lidí, kteří tam zemřeli na HIV.
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
12.08.2006 01:18:21
libik: Nuže dobrá Libiku. Asi jsem příliš opilý a něco mě uniklo. Buď tedy prosím tak laskav a stručně mě zopakuj argumenty které podporují tvrzení které jsi uvedl v záhlaví této diskuze. :-DDDDDD
Smajlík  prasopes
12.08.2006 01:14:16
to prasopes: teď se neschováš za žádné hloupé výmluvy. Obyčejně to tak v internetových diskuzích bývá, že jak někomu dojdou argumenty, tak už mu nezbyde nic jiného, než snažit se ponížit oponenta. A i pokud to nebylo kvůli nedostatku argumentů, o čemž pochybuji, bylo to velmi ubohé gesto svědčící o tom, že nedokážeš vést debatu.
 libik Muž32 Kategorie
12.08.2006 01:09:47
libik: Nebuď směšnej Libiku. Žádný argument jsi tady neuvedl, tak nemám na co reagovat. To není urážka, to je prosté konstatování.
Smajlík  prasopes
12.08.2006 01:07:20
to prasopes: Také došli argumenty, tak přechází na osobní urážky, ale znovu opakuji, já tak hluboko klesati nebudu.

to ymo: Prostě když nebudeš mít motivaci, tak si šprcku nenasadíš.
 libik Muž32 Kategorie
12.08.2006 00:49:56
ymo: Jenže pochybuju, že by amíci si dovolili risknou takový riziko, že jim to někdo zavleče do země, ale to už je zase na sáhodlouhou debatu.

akorát by mě zajímalo, kam zmizel náš inteligentní libik, že by šel schánět nějaké další drby ? :-D
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
12.08.2006 00:38:53
Count Euronymos: no prave ze amici nejsou vubec pitomy (nekteri) a v aids bys mohl dostat silny nastroj jak efektivne a "humanne" redukovat prebujele se mnozici obyvatelstvo v zemich tretiho sveta
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
12.08.2006 00:36:49
libik: Ještě bych dodal, že matocenu alespoň ví o čem mluví. Ale ty seš jenom kokot který se snaží vlést někomu do prdele...
Smajlík  prasopes
12.08.2006 00:32:40
libik: dobre, jeste popoposledni reakce :) nezamenuj nenavist, pramenici z prekrucovani faktu s tim, ze si nenasadis sprcku, kdyz vis, kolik je kolem tebe nakazenych lidi. Obavam se, ze v africe budou sukat jak veverky bez ochrany s papezovym svolenim nebo zakazem a to z mnoha dalsich ruznych duvodu. Navic myslim, ze konkretne v africe je dost jinych problemu, nez jen aids, ktery tam podle tebe vlastne osobne rozsiril mocny the pope
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
12.08.2006 00:32:19
libik: Nedošly náhodou argumenty tobě, již podruhý jsem žádal o nějaké odpovědi a znovu si se na to vykašlal, protože na to nemáš adektvátní reakci.

btw. a řekmi mi, kde sám Jan Pavel vybral to, že bude papežem. Jednak papeže volí kardinálský koncil, je pravda, že vždy jsou ve hře žhavá esa, ale papežem se může stát kdokoliv z koncilu, kromě "předsedy" ( momentálně si nevzpomenu, jak tento post oni nazývají, ale zkrátka je to člověk, který dohlíží nad volbou nového papeže ) a kardinálů, kterým je na 80.

Takže to, že se J. Pavel zvolil jako člověk, který bude zastupovat církev je šílená kravina, ale nevim jestli je k pláči, nebo k smíchu.

btw. pokud o něčem píšeš, tak si zjisti o tom alespoň základní věci, aby jsi pak nevypadal jako blbec
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
12.08.2006 00:30:15
libik: Na to nemám náladu. Tipuju Zozr, Svejk, matocenu :-D
Smajlík  prasopes
12.08.2006 00:26:28
ymo: Konečně rozumný proslov.

jenže on si ve svojí přehnané "inteligenci" a nesmírné nenávosti neuvědomuje jednu věc a to, že tady plácá kraviny. A jediná pravda, kterou tady uved, je o kondomech a o Africe.

btw. té teorii, že HIV je uměle vytvořený produkt, předpokládám, že jedině pro válečné účely moc nevěřim. Přeci jenom ani američané nejsou tak pitomí :-)
Smajlík  Count Euronymos Muž24 Kategorie
12.08.2006 00:26:10
to prasopes: Podívej se níže do diskuze a uvidíš, že je tady mnohem víc těch, kteří se mnou souhlasí, než naopak.
 libik Muž32 Kategorie
12.08.2006 00:24:14
libik: meleš bláboly. Když postavíš diskuzi takhle idiotsky tak alespoň přiznej prohru.
Smajlík  prasopes
12.08.2006 00:23:50
to ymo:
Ono se to lehce říká: poslouchat někoho bez rozumu, ale mnoho lidí není dost inteligentních. Navíc když do tebe od malička něco hustí, tak to prostě(většinou) podvědomě přijmeš. Dejme tomu, že bych já neměl možnost dostat se k informacím o komunistech. Rodiče mi říkali, že jsou špatní a dnes to mám potvrzené desetitisíckrát, ale pokud bych neměl ty informace, tak vím, že bych k nim cítil podvědomou nenávist. A to mi říkali ještě jenom občas a ne nějak cíleně. Kdyby něco do mě hustili celý den(třeba náboženství), tak člověk z vlastní vůle hodně ztratí.
A pokud někteří lidé nemají informace, tak půjdou jak stádo za tím, kde byli vychováni. Nebo si jenom nepředstavují nebezpečí.
 libik Muž32 Kategorie
12.08.2006 00:17:47
to Count Euronymos: To já rád zase nebudu, pokud vymřou, protože sestra je provdaná za Francouze a celá jeho rodina je věřící a je to moc fajn rodina a mám je rád. Já momentálně hovořím o Janu Pavlovi II., který se z vlastní iniciativiti rozhodl, že stane v popředí křesťanů a musel vědět, že za ním lidé půjdou. Tedy nese veškerou zodpovědnost za svoje jednání.
Kdyby nějaká vlivná osobnost, na kterou lidé dají hlásala něco podobného, tak já osobně v tom nevidím žádný rozdíl.
 libik Muž32 Kategorie
12.08.2006 00:17:31
libik: sorry, ale je uz pozde a ty pro me nejsi partner do takovehle dizkuse, zvlast kdyz tvrdosijne obhajujes svuj nesmyslny nazor, ale presto posledni reakce:
1) nikde jsem tady netvrdil, ze nenese zadnou vinu. Pokud o kondomech tvrdil, ze jejich pouzivani je spatne a diky jeho "doporuceni" se nekdo nakazil a zemrel, ma jistou moralni odpovednost, ne vsak primou. Jak jiste vis, kazdy clovek je odpovedny za sve chovani a taky za nej sam ponese dusledky, bez ohledu na to, co rika nekdo dalsi. Pokud budes nekoho slepe poslouchat bez vlastniho rozuma a nazoru, ses idiot a mas co jsi chtel a je uplne jedno jestli to rika treba papez
2) mas nejake dukazy o tom, jak by to vypadalo v africe, kdyby papez naopak tvrdil, pouzivejte kondomy? Nechci byt spatnym prorokem, ale myslim, ze by to nebylo o moc jine nez ted
3) je zasadni rozdil v tom rikat lidem nejezte, potraviny jsou skodlive a nebo vzit akacko a par jich pokropit
4) znovu opakuji, tvuj zaver Vzdejme čest jednomu z největších masových vrahů na světě." je naprosty blabol
5) vis o tom, ze existuji jiste teorie, ktere rikaji, ze aids je specialne vyvinuty laboratorni biotech? Pokud pripustime tuhle moznost, kdo nese vinu za smrt tech milionu lidi? stale nejaky papez?
6) dobrou noc, ty maly mudrlante
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
12.08.2006 00:10:39
libik: Dívej se na to z nezávislého pohledu a neomílej zde pořád jednu frázi, která vychází z toho, že nesnánšíš církev.

To jak máme v lásce církev, tak to jsme na tom stejně, ale já k tomu mám ještě pár dalších důvodů, takže kdyby křeťané kompletně vymřeli, tak budu nejšťastnější člověk pod sluncem, ale koukám na to z nezávislého pohledu, teda aspoň se snažím.
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
12.08.2006 00:06:50
libik: nedošly mi argumenty, ale přirovnávat takového člověka s hitlerem, nebo stalinem je i na mě celkem silný kafe.

Ale pořád jsi mi neodpověděl na pár otázek:

1) Proč by měl zachraňovat cizí životy.

2) Nějaká 100% ochrana proti onemocněním HIV při styku člověka s člověkem, což teda tě musím opravit, ale kondom není 100% ochrana. Ano uznám, že + 98%, nebo jakou má kondom účinnost, je citelně znát, ale pořád to není 100%

Ad. ta Afrika: Pokud si to dobře pamatuji, tak první přenos HIV na člověka byl z nějakého druhu opice, ale nevzpomenu si na jméno. A když tam narážíš na tolik rozšíření HIV, tak se koukni v jakých je to státech a jaké tam mají životní podmínky. A pak to zvaž ze svého pohledu tady na příkladu.
Budeš žít v takových finančních podmínkách, že sotva zaplatíš, bydlení, jídlo, ošacení a podobné důležité věci a prostě na ochranu mít nebudeš. Budeš radši hladovět, aby jsi si moh užít se skoro 100% jistotou, že nedostaneš HIV, nebo radši najíš ?

A ty řeči o novém náboženství jsou jenom pouhopouhé žvásty, jelikož to bývají sekty a ty jsou v dosti státech vedené jako protizákonné organizace.
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
11.08.2006 23:59:29
Já to pořád říkám
 Goodlife Žena20 Kategorie
11.08.2006 23:59:20
to ymo: tak ještě jednou. ON VĚDĚL, ŽE KDYŽ ŘEKNE KONDOMUM NE, TAK LIDÉ BUDOU UMÍRAT! Tak mi řekni, kde je zásadní rozdíl?

Pokud to nevěděl, o čemž pochybuji, protože to byl velmi vzdělaný člověk, tak samozřejmě vinnu nenese.
 libik Muž32 Kategorie
11.08.2006 23:57:29
libik: "Místo toho aby řekl: "Zabijte je", řekl "Nepoužívejte kondomy". Žádný rozdíl." - to je teda velky rozdil, ale kdyz ho nechapes, nebo nechces chapat, tak je to tvuj problem, ktery ovsem nijak neovlivnuje realitu
 ymo Muž33 Kategorie
11.08.2006 23:54:26
to ymo: Místo toho aby řekl: "Zabijte je", řekl "Nepoužívejte kondomy". Žádný rozdíl. Ve výsledku to znamená miliony mrtvých. A on věděl, že se na to umírá. To nebyla chyba z toho, že by nevěděl co se děje. On to věděl, ale protože byl spíše náboženský fanatik, nežli humanista, rozhodl se jít v botách krve.
 libik Muž32 Kategorie
11.08.2006 23:49:49
to Count Euronymos: očividně došli argumenty, takže přecházíš na osobní urážky. Já tak nízko klesat nebudu, protože to nepotřebuji.

Prevence na AIDS existuje: To jest kondom. Pokud se ti neprorve, tak je to 100procentní ochrana.

Asi neznáš situaci v Africe, kde je nakaženo několik miliónů lidí. A v těchto oblastech jsou nakažení všichni, tam nehraje roli zda jsi gay či něco takového. A některé africké státy jsou křesťanské-mají tam téměř 100procentní pokrytí. A v těchto zemích jdou za papežem stejně jako kdekoli jinde, akorát s tím rozdílem, že jsou více bez informací a tudíž náchylnější k manipulaci. Pokud by podpořil kondomy v trochu větším měřítku, tak by se tam, ale rozhodně i v Evropě(kde je hodně nakažených gayů apod., ale není to pravidlem.)

To že neuděláš NIC, co je proti zákonům neznamená, že někoho nemůžeš odsoudit za to co udělal. Pokud člověk vytvoří nějaké nové náboženství, vláká do něj lidi a pak přinutí ty lidi, aby skočili ze skály tak je VINEN. A není to protizákonné.(Jeden příklad za všechny, tudíž pokud se ti tenhle zdál v něčem špatný, nereaguj na to, dal by se vymyslet další-ale tady nejde jenom o příklad, ale o tu myšlenku a tu jsi doufám pochopil.)

To je asi vše. A ještě opakuji: Kondomy mají téměř 100procentní ochranu, což je docela slušný rozdíl od 0procent bez něj, ne?!
 libik Muž32 Kategorie
11.08.2006 23:46:43
libik: chapu tvou myslenku, ale trochu se v tom motas, plus si do toho zamichal nejakou osobni averzi. Protoze jak sam pises "Měl obrovskou autoritu a místo toho, aby toho využil správným směrem, tak stanul po boku Hitlera a Stalina." Tudiz to znamena, ze on jen nerikal neco co treba rikat mel a obracane. Ale urcite nikoho sam nezabijel, nebo nedaval prime osobni rozkazy k popravam, vyhlazovani atd. nerozdil treba od Stalina.
Proste jsi proti nemu z nejakeho duvody zaujaty, ale myslim ze places na spatnem hrobe. Zkratka tvuj zaver "Vzdejme čest jednomu z největších masových vrahů na světě." je naprosty blabol a to opravdu nejsem sympatizant zadne cirkve
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
11.08.2006 23:39:33
libik: neni masový vrah, jelikož neudělal nic, z čeho by si jej moh obvinit.

I když takovej debil jako ty by dokázal udělat psychicky narušenýho vraha z Matky Terezy, nebo princezny Diany.
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
11.08.2006 23:34:15
libik: A proč by měl zachraňovat nějaké životy ?

Vždyť je každý člověk zodpovědný jen a jen za se a za nikoho jinýho.

btw. a došlo ti třeba už jenom pár věcí ohledně HIV ?
Že nejvíce jsou postiženy homosexuálové, drogově závislí, kteří 100% nebude papeže poslouchat. A až potom jsou věřící.

A to co tady prezentuješ je strašná kravina, protože dokud nevynalezneš 100% účinnou obranu proti přenosu HIV z člověka na člověka, tak tady ventiluješ jenom tvoje zabedněný mozkový pochody.

A jako osobně nevim kdo by se dal přirovnat k Hitlerovi se Stalinem, možná bychom tam mohli dát jako velice slabé odvárky Castra a Husajna, ale rozhodně ne Jana Pavla.
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
11.08.2006 23:32:02
to zorz: Já ji chápu. Ale to na věci nic nemění. Ať už se snaží tak či onak, tak to, že Jan Pavel II. je masový vrah to nevyvrací ani to nemění podobu problému.
 libik Muž32 Kategorie
11.08.2006 23:29:41
Nechápeš základní věc - církev není od toho, aby lidem zpříjemňovala život. Církev je od toho, aby je připravila pro pobyt ve věčném království... a jak líp toho lze docílit, než skrze utrpení?
Smajlík  zorz Muž18 Kategorie
11.08.2006 23:23:15
to chegevara: Já jsem o Janu Pavlovi slyšel a vím dost. Přečetl jsem si nejméně 3jeho životopisy a v televizi viděl dokumenty. Nezachránil skoro žádný život. To vím naprosto. Rozhodně ale vím, že zabíjel za pomoci jeho pravé ruky-AIDS.
 libik Muž32 Kategorie
11.08.2006 23:20:43
to ymo: Tohle je naprosto něco jiného. Pokud se například nadává na politiku nemám rád silácké řeči typu: "je jedno jaký prase bude u koryta" apod. Je to velmi jednoduché a primitivní nadávad tímhle způsobem.

Ale to, o čem mluvím já, tak za to může OPRAVDU jen sám papež. Kdyby chtěl a začal s tím, tak to tak prostě bude. Měl obrovskou autoritu a místo toho, aby toho využil správným směrem, tak stanul po boku Hitlera a Stalina.
 libik Muž32 Kategorie
11.08.2006 23:19:43
Count Euronymos: Podle toho co jsem napsal o Janu Pavlovi, tak by ti ve tvojem věku mohlo dojít, že taková věc mi je jasná. ( 11.08.2006 21:54:05 )

Ale je pravda, že mě zaráží, jak si mohli do svého čela zvolit člověka, který prošel hitler jugen.
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
11.08.2006 23:14:10
Count Euronymos: je velmi pohodlne, ale zaroven velmi naivni si myslet, ze za vsechno muzou dosazene loutky stylu papez, prezident atd.
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
11.08.2006 23:06:42
Naopak bejby !!!
Zachránil miliony lidi. A ti co se zdravým rozumem a obyčejnou lidskou etikou neřídí, končí jako odpad na ulicích tohoto moderního světa...
 chegevara Muž Kategorie
11.08.2006 23:02:18
ymo: no já jsem zvědavej co bude předvádět ten nácek, který tam momentálně sedí
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
11.08.2006 22:50:52
blbost, byli tady mnohem vetsi "kabrnaci"
Smajlík  ymo Muž33 Kategorie
11.08.2006 22:47:07
souhlasim s prasopsem
 Jaspis Žena Kategorie
11.08.2006 22:44:08
Církev byla vždycky zpátečnická. Jde jim totiž o pravý opak osvěty - aby toho člověk věděl co nejmíň a byl tím pádem ovladatelnější (na tohle doplatily celé státy).
 modrasek Žena25 Kategorie
11.08.2006 22:40:49
to prasopes: Ano. To je správná otázka. Proč by to měl dělat? Nedělal to a proto je u mě masový vrah. Aspoň z části se shodnem.
 libik Muž32 Kategorie
11.08.2006 22:28:52
je to proste vrah z toho se nevykecate
 Svejk Muž Kategorie
11.08.2006 22:27:23
prasopes:co kdyz jenom jeden zahne a nesmi pouzit kondom?
 Svejk Muž Kategorie
11.08.2006 21:54:05
Právě, že Jan Pavel II. byl z papežů nejpokrokovější, ale to, že jej církev nebrala vážně to nebyl jeho problém.

Sám on již věděl, že pokud chce do církve přitáhnout nové ovečky, tak musí církev projít ozdravující kůrou a to, že se to nestalo, tak s tim nemoh nic dělat.

jinak jeho jako člověka uznávam celkem dost.
 Count Euronymos Muž24 Kategorie
11.08.2006 21:07:36
Prosím Tě, co to meleš?
Papež ať si říká co chce, debilové jsou ti lidi, co ho poslouchaj!
A jestli vážně poslouchaj papeže, měli by se pak řídit heslem "nesesmilníš", nemyslíš? A pak sotva chytneš aids ať už kondomy používáš nebo ne.
 Malá Kahiki Žena Kategorie
11.08.2006 20:46:17
Jestli jdou ti lidé tak pitomí, že musí mít schválené kondomy, tak ani jich není škoda - nemyslíš? Papež za nic nemůže, to jenom věřící mají blbé otázky ....
Smajlík  fimi Žena32 Kategorie
11.08.2006 20:43:04
prasopes: to je otázka fanatičnosti a tuposti
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
11.08.2006 20:37:53
Memphis *je vůl*: to už ale není otázky víry.. :-D
 prasopes
11.08.2006 20:35:12
libik: a proč by to měl dělat? Z jeho pohledu to jsou hříšníci. A podle církevních dogmat se ti odpuštění a rozhřešení dostane až ve chvíli kdy přestaneš páchat hříchy... (;
 prasopes
11.08.2006 20:33:43
prasopes: jenomže tam je trošku jiná kultura. to je jako by ti kanibali říkali že jseš rozežranej když odmítáš do křupava propečený lidský stehno plněný žížalama
Smajlík  Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
11.08.2006 20:31:34
to prasopes:
Ale tady jde o to, že kdyby to PROPAGOVAL, tak by za ním šli miliony lidí. Tohle na tom NIC nezmění.
 libik Muž32 Kategorie
11.08.2006 20:28:10
přesně jak říká prasopes.. to že nepoužívaj kondomy nemá s papžem nic společnýho.. to spíš to ýže jsou to kokoti.. kdyby papeže poslouchali, šukaj jen s jednim partnerem a ještě až po svatbě.. to že si poslouchaj jenom to co se jim hodí je čistě jejich problém.. ať si pochípaj když je to baví...
 xZdenish Muž27 Kategorie
11.08.2006 20:20:30
Jestli se nepletu tak církev uznává svátost manželství. A souložit bys měl až po svatbě. Hmm, takže, když budeš spát jenom s jedním partnerem těžko chytneš aids. Nejsem zastánce církve svaté, ale když už chceš kritizovat měl bys používat nevyvratitelné argumenty.....
Smajlík  prasopes
11.08.2006 20:00:08
díky za podporu :D
 libik Muž32 Kategorie
11.08.2006 19:57:44
ale papeži bývali největší hříšníci vždycky;) tady spíš největší *
 Memphis *je vůl* Muž23 Kategorie
11.08.2006 19:55:49
jj mas svatou pravdu jeden vrah chcipnul a dalsi za nej nastoupil tak to uz u cirkve chodi 2000let
Smajlík  Svejk Muž Kategorie
11.08.2006 19:53:19
njn, katolíci jsou pokrytci - na jedné straně dodržují pravidlo nepoužívání atikoncepce, ale na druhé straně porušují pravidlo věrnosti a šukají jako králíci s kdekým
 peregrina Žena99 Kategorie
11.08.2006 19:50:07
Zlocines to neni,ale s temi kondomy mas pravdu,striktni dodrzovani cirkevnich pravidel bez ohledu na to v jakem stavu je prave svet je kratkozrake(tupozrake)
Smajlík  FrantaMistral Muž22 Kategorie
11.08.2006 19:47:17
njn .. myslím že to ani nemusím komentovat
Smajlík  matocenu Muž18 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk