Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.133214, vloženo 10.07.2006 10:59:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Hledání vody s proutky a lidové léčení
Zdar lidi,
věřili jste někdy, že se dá najít voda tak, jak jste možná slyšeli? Prostě dva proutky do ruky a už jedete? :)

Mně se stala taková zvláštní věc, můj strýček-mimochodem dokotor, nám dal do ruky dlouhý a tenký kus železa(nějaký drátek, či co), ohnutý do pravého úhlu. A světe div se-když se strýček přiblížil ke dvoum místům na zahradě, tak se mu vždy tyto drátky zkřížili, když odešel, tak se zase narovnali.
Inu začala to zkoušet celá rodina-a k mému údivu to fungovalo skoro všem včetně mě?! Podobně silné to bylo i poblíž studny(lidi asi holt věděli, kde stavět).
Poté na jednom negativním místě se to zase všem rozjíždělo od sebe....

Zvláštní je také to, že se to nevedlo mému otci, takže to NENÍ jenom čistě jednoduché fyzické působení. Teprve když ho strýček chytil zezadu a stal se z něho polovodič :D, tak mu to fungovalo.

Docela směšný pohled byl i na francouzského manžela mé sestry, vystudovaný inženýr, který má nějaký hodně vysoký post ve VALEU. Když se mu z ničehonic začali drátky kroutit proti sobě tak jenom vykulil oči a neměl slov.

A pak ještě jedna věc, kterou nemám z první ruky. Můj strýc totiž začal věřit v lidové lékařství(prostě mu to pomohlo) z čerpání nějaké energie apod.. Kdyby mi to říkal KDOKOLI jiný, než vystudovaný doktor s 25lety praxe, tak bych mu jako příšný ateista a materialista sotva věřil a věnoval větší pozornost. Ovšem, když se dovídáte důkazy z první ruky změní to trochu názor na svět. Materialistou zůstávám dál, nevěřím, že existuje něco mezi nebem a zemí, co léčí. Věřím že léčí něco, co ještě lidi nevyzkoumali.

A není to pouze o autosugesci-protože ta OPRAVDU dokáže léčit. Strýčkova bratra bolela ruka(takže taky můj strýček), tak ho vzal k lidovému lékaři, ač na něj NEVĚŘÍ. Nevěřil v úspěch ani v tento obor. Přesto ho ruka na dva měsíce přestala bolet-takže na tom bude něco pravdy...

Tak už jsem se dost vypovídal-doufám, že mi něco hezkého napíšete :D
 libik E-MAIL:   Muž17 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.07.2006 17:44:19
Diky za rady v profilu. FAKT to funguje! Dokonce i tata, ktery je dost technik a racionalista, zjistil, ze jemu to funguje take :)

S tema virgulema se ale daji delat veci! Treba hledat inteligenci, geopatogeni zony, pocitat mince pod kaliskem - fakt uzasne. Diky, ukazali jste mi nove obzory!
Smajlík  Liweng Muž30 Kategorie
10.07.2006 20:00:11
Konecne podnetna zpoved. Verim na ruzne veci a chtel bych vyzkouset, jak funguje tohle. Nejake navody, rady, instrukce - kdo me naucit proutkarit, virgulit a podobne veci?
 Liweng Muž30 Kategorie
10.07.2006 17:21:18
No, clovek vzdycky zacina verit ve chvili, kdy SAM 'vidi', 'citi'...
Jak je to sproutky a vodou nevim. Mam pocit, ze uz jsem to taky kdysi mela v ruce, ale jak to fungovalo, to uz nevim.
Nicmene se nedivim, ze nekdo zacne verit tomu, co primo pred nim funguje nebo se meni... Spis mi prijde divne, kdyz nekdo ted opevuje Krista, protoze mu to fungovalo a vic o tom nemuze rict, protoze on tam tehdy nebyl... Takze bych rekla, ze Kristus mel mit ten spravny vliv jen v jeho stoleti. Tim vic se nestiham divit vsem tem nabozenstvim na Kristovi zalozenych...

Zpet k veci. Proc tomu neverit, kdyz jsi to sam videl a zazil... Dokud jsem nevidela auru, taky jsem neverila, ze muze mit nejakou barvu...
Smajlík  Kosher Žena30 Kategorie
10.07.2006 13:44:25
to daniela: Tak říkal mi i otec, když se skautama jeli někam na výlet, tak našel vodu pro studnu(nebo něco takového). O vodu se jedná proto, jelikož jinde se ty drátky nezkrucují. Nevím, zda se dá určit hloubka, ale zkušený proutkař možná podle "síly drátků" pozná už ze zkušenosti zhruba jak je to hluboko.
Důvod proč to udává v metrech je ten, že ví, jak moc je metr, ale neví kolik je yard. Tento argument ať se na něj dívám z jakékoli strany je naprosto zcestný. Kdyby neznal ani metry tak by mohl ukázat jak je to hluboké...
 libik Muž32 Kategorie
10.07.2006 13:40:02
To není nic mezi nebem a zemí. Člověk prostě má různé schopnosti, které ještě věda vysvětlit nedokáže.
Proutkařit dokáže nadpoloviční většina populace. Stačí vysvětlit jak. Je to dokonce rozšířenější schopnost, nežli hudební sluch.
Taky nevíš přesně, co to znamená mít talent na něco a nehledáš za tím něco nadpřitozeného. A tak je to i s proutkařením.
Mluvím z vlastní praxe. Taky jsem z toho byl ze začátku odvařenej, když jsem se to naučil a začal používat a myslel si, kdoví co to není za zázrak. Když jsem ale viděl i Ukrajince ve výkopu, jak si pomocí virgule určují kabely a trubky, aby je nepřekopli, beru to jako samozřejmost.
O léčitelství nevím, ale bude to něco podobného.
Smajlík  elos Muž40 Kategorie
10.07.2006 12:27:34
Středověk měl proti dnešku přednost v tom ,že pojmy energie, prvky, neviditelné záření a pod. nebyly známy. Čili se moc na nadpřirozeno nevěřilo. Když ano - tak to byl omyl, který musel být vymýcen. Pomalým tápání se poznávala příroda a souvislosti mezi jednotlivými úkazy.
V dnešní době se věří na vše, co zmatení blbouni káží - od čínské a tibetské medicíny, až po UFO.
Zeptejte se proutkaře jak pozná, že se jedná o vodu, v jaké hloubce a proč jsou jeho údaje v metrech? Proč ne v Yardech, či sázích...
Smajlík  Daniela
10.07.2006 12:24:55
My jsme taky hledali vodu s tema dratkama a vsem to slo, je to vazne zajimave. My jsme s tim taky hledali spatne a dobre zony v dome, tak jsem zjistila ze nemam postel na dobrem miste.
 meduza Žena23 Kategorie
10.07.2006 12:18:54
napsal jsi to pěkně: "nevěřím, že existuje něco mezi nebem a zemí, co léčí. Věřím že léčí něco, co ještě lidi nevyzkoumali."
jenže právě často problém moderní vědy je, že místo toho, aby se snažila něco, co nezapadá do struktury současného vědeckého paradigmatu, vysvětlit, snaží se to spíše všemožně vyvrátit. v tomto ohledu se stává bohužel dogmatickou disciplínou. a dogmata jsou Zlo:-)
 Krkavec Muž Kategorie
10.07.2006 12:12:15
To, co se nám v současnosti zdá jako nějaké tajemné nadpřirozené síly, může být jednoho dne vědecky vysvětlitelné. Vždyť v době, kdy lidé neznali elektřinu, také považovali bouřku za hněv bohů. Někdy je ale těžké oddělit skutečné léčitele a šarlatány, a proto je lidé hází do jednoho pytle.
 Jeer Žena Kategorie
10.07.2006 11:55:50
já sem zapřísáhly materialista ;-)
a určitě to nějak vysvětlit jde
Smajlík  matocenu Muž18 Kategorie
10.07.2006 11:12:47
Proutkaření jsem si vyzkoušela a přestože jsem pragmatička, fungovalo to. Zažila jsem lecos, co jsem musela zařadit do šuplíku "nevysvětlitelné", ale dál se držím svého realizmu, kde se cítím jistější. Nevyhledávám nepatogení zóny, nechodím k léčitelům, ale až mi bude nejhůř, nevylučuji, že se obrátím třeba i na čarodějnici, jen když budu mít třeba jen bláhovou naději.
 odula Žena57 Kategorie
10.07.2006 11:07:08
Tak nějaká energie mezi nebem a zemí asi fungovat bude, ale o hodném dědečkovi ležícím na obláčku a bafajícím fajfku mě těžko někdo přesvědčí.
 rajska Žena39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk