Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1267634, vloženo 03.06.2026 00:24:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Závidím všem, co nikdy nepoznali lásku
Je to krásná nevědomost, a i já se k tomu v poslední době snažím vrátit. Abych měl co nejvíc ledový a kamenný srdce. A taky to píšu jako varování podobným ztraceným existencím. Jakmile se vám někdo, na koho objektivně vzato nemusíte na 100 procent mít, začne jenom na chvilku líbit nějak jinak, ale hlavně mnohem víc silně než dřív, tak si hned dejte studenou sprchu, 10 ran bičem, 3krát oběhněte nejbližší město, zase studenou sprchu, a když na ni stejně znovu pomyslíš, dej si to znovu!
 Teorie klácení Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
04.06.2026 09:57:25
Breky brek, bů.
Smajlík  fňuky fňuk
03.06.2026 14:15:10
Přesně, Real Doll a jsi od bab osvobozen.
Smajlík  Konec bab
03.06.2026 11:32:27
No chlapče, taky není moc o co stát. Třeba nešťastná láska není nic hezkého, ale více než 20 let užívám antiepileptika + cca 10 let antidepresiva a jak se dávky postupně zvyšovaly, začal jsem postupně pociťovat citovou oploštělost, ztrátu chuti na sex, možná by se i dalo říci jakousi "rezignaci" na život v páru. Dívka nebo žena se mi může fyzicky líbit, ale to je tak vše. Už si ani nepamatuju kdy bych cítil, že jsou v tom i "emoce", ne pouze touha po fyzickém kontaktu. To mi ale pro vážný vztah zkrátka nestačí. Možná to bude i tím, že jsou dnes ženy oproti minulosti dost náročné a podvědomí mi i trochu říká - nepřidělávat si další "komplikace", když se musím více než půlku svého života potýkat se zdravotními a psychickými problémy, a třeba i mé životní priority jsou celkem odlišné od priorit většiny současné populace.
Smajlík  Epik3637
03.06.2026 10:50:29
To zní smutně. Takhle je do mně už dlouhodobě zamilovaná jedna holka no. Trvá to snad už nějakých 10 let. Při čtení těchto řádků jsem si řekla, že je klidně možné, že přemýšlí dost podobně. Snaží se mi vyhýbat, ale když mě někde vidí, tak má takový zvláštní výraz a často se za mnou otáčí no. Taky mi před nějakou dobou i psala a dala jasně najevo, že na mě nejspíš nezapomene nikdy úplně no…
Je mi z toho nějak ouzko
Smajlík  Peču ráda Žena25 Kategorie
03.06.2026 10:21:07
Ono to ani nemusí bejt láska, mě třeba u toho seznamování fascinuje jak holka třeba dva dny má neskutečnej zájem, píše sama od sebe... a jak postupuje čas a má furt další a dalšíc matche, další zájemce, tak vidíte jak ta komunikace upadá, pak musíte vymejšlet fakt šílený věci aby vůbec zareagovala a ona zareaguje bez zájmu třeba pár slovy a ani nenahodí něco do konverzace kde by jsme mohli pokračovat, tak zas vymejšlím něco šílenýho z jejich zájmů nebo co o ni vim. A zas odpověď jedno dvě slova...

to mě prostě štve a je vidět jak se to zhoršuje tím jak furt ji přibejvaj další a další zájemci. Pokud by internet byl v dobách jako rok 2008-2010 kdy na netu nebyl doslova každej idiot, kdy internet mělo jen míň chytřejších lidí s počítačem, tak už dávno nějakou mám, dřív to bylo tak jednoduchý, napsala, psali jste si, šlo se ven a byl vztah na dalších 8let, žádnej problém. Teď to je tak že jednou za pár měsíců se nějaká najde co je schopná odpovědět, píšu jenom já, ona nikdy nenapíše sama, pak přestane odepisovat úplně, ven se nejde, vztah není.

Není potřeba ani láska, ale tohle s váma taky zamává, když se to furt děje dokola.
Smajlík  HledačVztahu
03.06.2026 09:27:39
Já jí nepoznal. Tedy aspoň tu romantickou lásku. Nikdy jsem nebyl zamilovaný. Závidět mi ale nemusíš, žiji celý život v lehké depresi a hlavně večer bych, někdy, raději nebyl.
 Registrovaný Petr Muž48 Kategorie
03.06.2026 08:08:46
Přitom stačí jen čas, nemusíš dělat takové číčoviny.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
03.06.2026 05:56:07
Á, tady to vypadá na zraněné srdce, které se potřebuje vykřičet z bolesti do světa a varovat ostatní před tím, jak to bolí.
Smajlík  Pater Noster
03.06.2026 05:43:50
Já bych to zase tak vážně nebral. Stačí si potom držet odstup. Taky si se mnou po velkém zamilování jedna vytřela boty a já se z toho dlouho dostával... A co? Byla to škola života.
Od té doby vím, že je každý nahraditelný. Chceš mě? OK, udělám tě šťastnou. Už nechceš? Tak čau. Bude chtít jiná, nebo už žádná. A život jde dál.
Smajlík  Čitatel
03.06.2026 01:55:15
Kup si Real Doll a nemusíš řešit takový blbosti
Smajlík  Ferdinand Konštábel Muž37 Kategorie
03.06.2026 00:28:14
Nemyslím si, že je láska něco vzácného
Smajlík  Ncnj-Svitavská Ulice Muž40 Kategorie

Akce a slevy - 3 za cenu 2

Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Slevy do obchodu... NOTINO ...aktuálně.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk