Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Pomoc incelovi je akorát zaplatit mu šlapku, aby zjistil že ten sex zas tak nic extra neni a nemusí si představu sexu dávat někam na zlatej podnos, pak uvidí že udělat si to sám rukou je často daleko příjemnější...
|
Víceúčelový9 |
|
|
No, tak tenhle typ seznamování se mi zcela příčí
|
|
|
Soráč, zpletl jsem si to se zpovědi,, zklamání z lidí", kde se mi to buď neuložilo, nebo se to incel ví proč stále načítá.
|
|
|
Mě to povídej, většina lidí se mnou kámošilo jen, když z toho něco měli. Vždycky jsem byl, jak devátý kolo na Tatře. Poslední dva dobří kámoši, které jsem znal roky a roky a i když jsme toho neměli moc společného, tak jsme se dokázali nějak domluvit, začali blbnout. Kvůli jednomu jsme přišel o prachy a kvůli druhému malém i o zuby. Sice jsem bez kámošů , ale řešit jenom svoje vlastní sr4čky je osvobozující a rád bych, aby to tak i zůstalo. Lidem už nevěřím a když to vypadá, že chce někdo kámošit, tak si myslím, že se mnou chce jen vyj3bat. Tak jsem se rozhodl žít v dobrovolném exilu.
|
|
|
Žádný "pomozte"! Běž a doraž ho!
|
|
|
Lovec incelů: Tak je to pravda? Ty 'seš fakt na kluky? =D
|
|
|
Po padesátce už nemá cenu snad ani vylejzal z hrobu, natož si někoho hledat. Lidi maj šukat dokud jsou mladý a pěkný v tomhle věku už je zralej leda na pletení košíků a krmení holubů.
|
je to vprdeli |
|
|
Ať si najde kluka.
|
|
|
Ach, ano, tanec a lázně. Klasika. Na padesátiletého panicova krizi středního věku nic lepšího nevymyslíš, viď? Držím palce, ať mu ta třetí seznamka konečně přihraje spřízněnou duši, co netrpí panickou hrůzou z tanga. A jestli ho v Jáchymově nepotká, pak už snad jen klášter.
|
|
|
|